چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۲:۵۳Oct 2020 21

جدیدترین‌های «درمان وزارت بهداشت»

شبکه خبر   ۳ ساعت پیش    
معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه ابتلای خانوادگی هموطنان به ویروس کرونا بیشتر شده است، گفت: هموطنان با دقت در منزل قرنطینه شوند تا از شیوع خانوادگی کرونا پیشگیری کنند.
انتخاب   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه شکل ابتلا به کرونا خانوادگی شده است، گفت: تعداد بیماران بدحال افزایش یافته است که یکی از دلایلش این است که بیماران دیرتر مراجعه می کنند ...
خبرگزاری تسنیم: معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه شکل ابتلا به کرونا خانوادگی شده است، گفت: تعداد بیماران بدحال افزایش یافته است که یکی از دلایلش این است که بیماران دیرتر مراجعه می کنند. ...
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به بهبود شرایط پذیرش بیماران کرونا در بیمارستانها و ظرفیت های ایجاد شده در این زمینه، در عین حال تاکید کرد که بیماران دارای علامت، قبل از بدحال شدن جهت درمان به بیمارستان مراجعه کنند.
معاون وزیر بهداشت: موارد زیادی را در بیمارستان ها شاهدیم که دو یا سه نفر از اعضای یک خانواده همزمان بستری شدند و این نشان می دهد مراقبت های لازم در خانه ها صورت نمی گیرد.
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر ظرفیت مناسبی از تخت بیمارستانی در کشور وجود دارد و بیش از 4 برابر ظرفیت بیماران بستری شده کرونا در تهران، امکان بستری داریم و در صورت نیاز می توانیم ظرفیت را اضافه کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: 50 درصد ظرفیت مراکز ICU این استان به بحث بیماران مبتلا به کرونا اختصاص یافته است و تمام تلاش ها صورت می گیرد تا بار نگرانی در جامعه کاهش یابد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۸    
دکتر قاسم جان بابایی و هیئت همراه با حضور در بخش های مختلف بیمارستان ضیائیان، ضمن عیادت از بیماران مبتلا به کرونا پرونده پزشکی چند بیمار را بررسی کردند.
دکتر جان بابایی در پیامی شهادت استاد گرانقدر دکتر محمد زارع جوشقانی رییس بیمارستان لبافی نژاد را تسلیت گفت.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۴    
گام دوم اجرایی خدمات پزشکی از راه دور کلان منطقه 9، با ارائه خدمات مشورت و ویزیت تخصصی و فوق تخصصی بستری و سرپایی در ده رشته عفونی، آی سی یو، داخلی/ریه، زنان، قلب و عروق، اعصاب (نورولوژی)، کلیه/نفرولوژی، اطفال، جراحی، آنکولوژی/هماتولوژی، مسمومین، ارتوپدی، و چشم آغاز شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در بعضی از استان های کشور از جمله تهران، آذربایجان های شرقی و غربی، اصفهان، فارس و ایلام به دلیل عدم رعایت شیوه نامه ها توسط برخی هموطنان، شرایط بیماران کووید 19 در بخش بستری، سرپایی و بستری در بخش مراقبت های ویژه، نامناسب و رو به افزایش است.
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: راه اندازی خدمات دوراپزشکی یک آرزوی دیرینه بود که خوشبختانه در کشور راه اندازی شده و با برنامه ریزی مدون در حال پیشرفت و توسعه این خدمات هستیم.
ایسنا: دکتر قاسم جان بابایی،معاون درمان وزارت بهداشت در حاشیه مراسم آغاز گام دوم خدمات دوراپزشکی در کلان منطقه 9 کشوری در بیمارستان قائم مشهد مقدس اظهار داشت ...
گام دوم خدمات پزشکی از راه دور در کلان منطقه 9 کشور با حضور دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و رییس کمیته ملی پاد، رییس و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شد.
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اکنون برنامه ای برای برپایی بیمارستان سیار نداریم و تلاش می کنیم که برای بستری بیماران مبتلا به کرونا از ظرفیت بیمارستان های موجود و بیمارستان های نیروهای مسلح استفاده کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: افزایش بیمارستان های سیار برای مقابله با بیماری کرونا کمک کننده است که راه اندازی آن تجربه موفقی برای زلزله سرپل ذهاب بود.
جلسه ای به منظور ببرسی مشکلات و نیازمندی های بیماران خاص و صعب العلاج در معاونت درمان وزارت بهداشت برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به توانمندی ها و خدمات مختلف گروه صنعتی مپنا گفت : این مجموعه ظرفیت مناسبی برای تولید و تامین نیازها در بخش تجهیزات پزشکی کشور محسوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی ساخت متخصصان گروه صنعتی مپنا روز شنبه با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان فردیس استان البرز رونمایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت بر ضرورت بهره گیری حداکثری از ظرفیت بیمارستان ها برای ارایه خدمات درمانی به بیماران کرونایی تاکید کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۸    
شیراز(پانا)-معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همراهی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به نیابت از وزیر بهداشت از دکتر سید علی ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران عیادت کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت اعلام کرد: اعمال جراحی در بیمارستان ها به جز موارد اورژانسی تا اطلاع ثانوی لغو شود.
در پی ابتلای استاد دکتر سید علی ملک حسینی، پدر پیوند کبد ایران به کووید19، با دستور وزیر بهداشت گروهی به سرپرستی دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت به شیراز اعزام شد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش سپید، حنان حاج محمودی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینکه با شیوع بیماری کرونا در کشور، نیاز به ارائه خدمات پزشکی از راه دور که هم اکنون تحت عنوان دورا پزشکی از آن یاد می شود افزایش یافت ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۲    
وزارت بهداشت، مهم ترین هدف نظام سلامت را کاهش فوتی های کرونا اعلام کرده است. بیشترین نقش برای تحقق این هدف مهم بر دوش جامعه پزشکی قرار دارد که در اوج خستگی و فرسودگی است امین جلالوند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت:استانداران لطف کنند تا اواخر هفته در تفرجگاه ها، مراکز تفریحی محدودیت ایجاد کنند
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۸:۲۸   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: معاون درمان وزارت بهداشت، ضمن تشریح آخرین وضعیت ویروس کرونا در کشور، گفت: قطعاً پاییز و زمستان آسوده ای برای ما نخواهد بود مگر اینکه مردم دستورالعمل ها را رعایت کنند. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت گفت: با رسیدن موج جدیدی از بیماران رو به رو هستیم که دارای چند مشکل هستند مثلا بیمارانی داریم که سکته قلبی کرده اند و همزمان کرونا هم دارند، در تهران روزانه 500 نفر بستری می شوند.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۸    
معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان های البرز بازدید کرد.و سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان در حاشیه بازدید گفت :کمبود پزشک متخصص در بیمارستان های استان مطرح است و مدیریت تخت در بیمارستان ها اجرا میشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی روز پنجشنبه با حضور سرزده در برخی بیمارستان های کرج ، وضعیت درمانی استان البرز را مورد بررسی قرار داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۰   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه ویروس کرونا با قدرت سرایت پذیری بیشتر، سلامت تمامی گروه های سنی را به شدت تهدید می کند گفت: روند شیوع بیماری در کشور سینوسی بوده و پس از هر تعطیلی با اوج گیری مجدد بیماری مواجه هستیم و نگرانی ها از تعطیلی های پیش رو همچنان باقی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
آیین افتتاح بخش مراقبت های ویژه بیمارستان آیت الله کاشانی شهرکرد با 23 تخت بیمارستانی مجهز و اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال با حضور معاون درمان وزارت بهداشت برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مهدی یوسفی، رئیس هیأت امنای صرفه جویی ارزی معالجه بیماران در گفت وگو با خبرنگار سلامت تازه ترین ها،درباره توزیع تجهیزات سرمایه ای به مراکز دانشگاهی سراسر کشور طی 6 ماه سال جاری ...
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت چندسال از راه اندازی سامانه تیتک، جای تعجب است که معاونت درمان وزارت بهداشت همچنان حاضر به پیاده سازی پروتکل های سامانه تیتک برای کنترل اصالت داروها در بخش بستری نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
با گذشت چندسال از راه اندازی سامانه تیتک، جای تعجب است که معاونت درمان وزارت بهداشت همچنان حاضر به پیاده سازی پروتکل های سامانه تیتک برای کنترل اصالت داروها در بخش بستری نیست.
خبرگزاری مهر: معاون درمان وزارت بهداشت، بر اهمیت توسعه و گسترش خدمات دوراپزشکی در مناطق محروم کشور تاکید کرد. قاسم جان بابایی، با اشاره به شیوع کرونا و ضرورت تداوم خدمات درمانی به بیماران غیر کرونایی، گفت: با شیوع ویروس کووید 19 در کشور، یکی از برنامه ها و اقدامات وزارت بهداشت ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت در سفر به شهرستان آران و بیدگل از بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بازدید و با بیماران بستری در این بیمارستان دیدار و از نزدیک شرایط بیماران این مرکز را بررسی کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تجهیز بخش های ویژه خیر ساز بیمارستان دیلم در دستور کار قرار دارد و در اسرع وقت با معاونت درمان وزارت بهداشت مکاتبه می شود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۴    
وزیر بهداشت در حکمی دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت را به عنوان رئیس کمیته ملی پزشکی از راه دور (پاد) منصوب نمود.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ احمدعلی موهبتی استاندار در مراسم افتتاح بیمارستان تنفسی سینا زابل که توسط رئیس جمهور و وزیر بهداشت از طریق ویدئو کنفرانس و با حضور دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت ، فرمانداران شمال استان و روسای دانشگاه های علوم پزشکی زابل و زاهدان به بهره برداری رسید ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا : معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیماری کرونا جز با همدلی، هماهنگی و همکاری بین تمامی حوزه ها و مجموعه حاکمیت مدیریت نمی شد و مدیریت بیماری تاکنون بخاطر تلاش جمعی بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۲    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وارد نهبندان شده و از بیمارستان شهید آتشدست این شهرستان بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی امروز از بیمارستان های کامکار،فرقانی و امیرالمومنین(ع)قم بازدید کرد.
زومیت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۰    
معاون درمان وزارت بهداشت درمورد بحرانی شدن وضعیت شیوع در کشور به دلیل تشخیص دیرهنگام بیماری در مبتلایان هشدار داد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۸   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دکتر جان بابایی عنوان کرد:استان قم اولین استانی بود که توانست کرونا را در کشور تشخیص دهد اقدامات بسیار خوبی در راستای مدیریت کرونا در سطح استان انجام شده که نشان دهنده یک فضای همدلی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مرکز نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت به سوژه ثبت شده مخاطبان در سامانه فارس من با عنوان با اجرای قانون انطباق، حریم شخصی بیماران حفظ شود پاسخ داد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۳۶    
معاونت درمان وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موظف است 30 درصد ورودی های رشته های پزشکی عمومی، دستیاری تخصصی پزشکی و سایر گروه پزشکی را از طریق جذب دانشجوی بومی با اولویت مناطق محروم و متناسب با نیاز استان ها در چارچوب نظام سطح بندی پذیرش نمایند.
معاون درمان وزارت بهداشت به منظور بررسی مشکلات و مسائل حوزه درمان و بازدید از بیمارستان معین کرونا، به استان های همدان و کردستان سفر کرد. به گزارش وبدا، دکتر قاسم جان بابایی در این سفر، ابتدا با حضور در استان همدان و سفر به شهرستان نهاوند ...
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۹:۱۴    
بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان شفا تاکستان دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت به همراه رجب رحمانی نماینده مردم شهرستان تاکستان در مجلس ، طاهری فرماندار ، دکتر نامدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین ...
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: از حدود یکسال پیش، راه اندازی خدمات دوراپزشکی با کمک ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با تاکید بر تقویت دسترسی مردم در مناطق کمتر برخوردار به خدمات حوزه سلامت، در دستور کار قرار گرفت و اگر این طرح زودتر آماده می شد می توانست در شرایط کرونا ...