جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۱:۰۶Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درمان وزارت بهداشت»

ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۲    
مدیرکل دفتر خدمات تخصصی بیمه سلامت ایرانیان گفت: سازمان بیمه سلامت در صورت ابلاغ بسته های خدمتی برای هر یک بیماری های نادر از سوی معاونت درمان وزارت بهداشت و ابلاغ اعتبار متناسب با آن، آمادگی اجرای قوانین صندوق بیماری های خاص و صعب العلاج به منظور بهره مندی بیمه شدگان از مزایای این صندوق را دارد.
سالم خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۳    
سالم خبر: ابلاغ اساسنامه "کمیته ارزیابی تجهیزات پزشکی ساخت ایران" از سوی معاوت درمان وزارت بهداشت انتقاد بسیاری از تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی را به دنبال داشته است.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
انتشار خبر بیمه رایگان برای اتباع خارجی و مهاجرانی از کشور افغانستان در ایران با واکنش هایی همراه شده که چرا باید بخشی از بودجه سلامت کشور صرف این حوزه شود.
سلام نو / ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در اعتباربخشی بیمارستان ها همه موارد لحاظ می شود، 500 آیتم برای سنجش بیمارستان ها داریم و هدف نهایی همه این بیمارستان ها این است که کیفیت خدمات رسانی به مردم را بالا ببرند.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۲    
دکتر کمال بصیر رئیس اداره اورژانس بیمارستانی معاونت درمان وزارت بهداشت از بیمارستان حضرت مهدی (عج) بازدید کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های معاونت درمان وزارت بهداشت از انتقال 17 دقیقه ای کلیه با استفاده از موتورلانس برای نخستین بار در کشور خبر داد و گفت: روز یکشنبه 29 بهمن ماه به منظور حفظ کیفیت عضو پیوندی با همکاری مشترک مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری ها و سازمان اورژانس کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت:مداخله افراد غیر پزشک و فاقد صلاحیت در امور درمان و کارهای پزشکی مصداق ارتکاب جرم تلقی می شود.
دکتر سعید کریمی، معاون درمان وزارت بهداشت در سفر به شاهرود، از پروژه های توسعه ای و مراکز درمانی این شهرستان بازدید کرد.
دوشنبه های دارویی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش دوشنبه های دارویی سعید کریمی، معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه پزشکی ایران جزو پیشرفته ترین کشورهای دنیا است، گفت: در حال حاضر نه تنها نیازی به اعزام بیمار به خارج از کشور نداریم، بلکه بیماران سایر کشورها برای درمان به ایران می آیند . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت گفت: 280 بیمارستان و مرکز جراحی و ناباروری می توانند گردشگر سلامت جذب کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت گفت: پزشکی ایران در لبه دانشی پزشکی دنیا قرار دارد و همین باعث اعتماد گردشگر سلامت به پزشکان ایرانی شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۵    
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به قرار گرفتن ناشنوایی در فهرست بیماری های صعب العلاج گفت: برای اینکه کودکی چشم انتظار نباشد، با همت تیم انتخاب شده، دو هزار عمل کاشت در سال گذشته به صورت رایگان انجام شد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، محمد مهدی ناصحی در گفت وگو با فارس با اشاره به پیشنهاد 46 درصدی افزایش تعرفه های پزشکی در سال آینده توضیح داد: سازمان نظام پزشکی درخواست افزایش 66 درصدی تعرفه های پزشکان در سال آینده را داشت که با جلساتی که با گروه های مختلف دیگر و معاونت درمان وزارت بهداشت و سایر ذی نفعان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۷:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: یک سوم تعرفه برای کادر بهداشت و درمان و بقیه مربوط به تجهیزات پزشکی و هتلینگ است.
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر خدمات درمانی برای سه دهک اول جامعه که جمعیتی حدود 33 میلیون نفر هستند، رایگان است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با اعلام صفر شدن صف انتظار کاشت حلزون شنوایی و ریشه کنی کم شنوایی عمیق کودکان نیازمند کاشت حلزون شنوایی، از کاشت رایگان حدود 2000 حلزون شنوایی در کودکان ناشنوا برای نخستین بار در کشور خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر اعلام معاونت درمان وزارت بهداشت و به دستور وزیر، تمامی هزینه های مرتبط با عمل کاشت حلزون رایگان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت درباره آمار منتشر شده درخصوص مهاجرت پزشکان توضیح داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر امور درمان وزارت بهداشت درباره علت ممنوعیت استفاده از لاک و کاشت ناخن برای کادر درمان توضیح داد.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۶:۵۷   + ۶۷ سایت دیگر  
ساعت 24 - معاون درمان وزارت بهداشت درباره مصوبه شورای عالی بیمه برای رشد تعرفه های پزشکی در سال آینده، گفت: افزایش 46 درصدی تعرفه های پزشکی در واقع جبران گذشته است؛ چراکه 15 درصد افزایش تعرفه ها از سال گذشته باقی مانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت از رایگان شدن بستری و درمان کودکان زیر 7 سال در مراکز دولتی خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به اینکه آمار دقیقی در مورد بیمارستان های فرسوده نداریم گفت: 350 بیمارستان بالای 25 سال سن در کشور وجود دارد که باید کم کم به فکر احیای آنها باشیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۰:۲۳    
پروانه بیمارستان گاندی تمدید نشده بود سعید کریمی، معاون درمان وزارت بهداشت گفت: 300بیمارستان به دلیل نداشتن استاندارد آتش نشانی و قرارداد با بیمه ها امکان صدور پروانه نداشتند که به آنها مهلت 6ماهه دادیم و 200بیمارستان مشکلات خود را برطرف کردند ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حدود 300 بیمارستان به دلیل نداشتن استاندارد آتش نشانی و قرارداد با بیمه ها امکان صدور پروانه نداشت که به آنها مهلت شش ماهه دادیم و 200 بیمارستان مشکلات خود را برطرف کردند اما پروانه بیمارستان گاندی تمدید نشده بود. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: ما 350 بیمارستان داریم که عمر بالای 25 سال دارند، البته سن بالای 25 سال فرسوده حساب نمی شود، اما نیاز به بازسازی و اورهال دارد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
درمان رایگان کودکان زیر هفت سال و همچنین سه دهک نخست جامعه، افتتاح 16هزار تخت بیمارستانی در دولت سیزدهم، 350 بیمارستان بالای 25 سال سن در کشور، ماجرای بیمارستان هایی که تمدید پروانه نشده اند و ... از مباحثی بود که معاون درمان وزارت بهداشت در نشستی خبری به تشریح آن پرداخت.
معاون درمان وزارت بهداشت از مراجعه یک میلیون و 200 هزار گردشگر سلامت برای درمان در سال گذشته به کشورمان خبر داد و گفت: با پذیرش و درمان گردشگران سلامت، یک میلیارد دلار ارزآوری برای کشور حاصل شده که نیمی از آن مربوط به مراکز درمانی و نیم دیگر به حوزه گردشگری و سایر حوزه ها بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به مصدوم شدن سالانه 870هزار ایرانی در تصادفات جاده ای گفت: حدود یک درصد از مصدومان تصادفات در بیمارستان ها فوت می کنند.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: اکنون تعداد تخت های مراقبت ویژه کودکان به 1000 تخت افزایش پیدا کرده است. به گزارش خبرنگار اجتماعی حیات ؛ سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت در نشست خبری گفت: خدمات بستری و درمان سرپایی شیر خوارگان و کودکان زیر 7 سال در مراکز درمانی به صورت رایگان شده است ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به گفته معاون درمان وزارت بهداشت تمامی خدمات درمانی مراکز دولتی و مراکز درمانی دانشگاهی برای کودکان زیر 7 سال به صورت رایگان ارائه می شود؛ همچنین3 دهک نخست جامعه، مددجویان بهزیستی و افراد تحت پوشش کمیته امداد نیز از خدمات رایگان برخوردار می شوند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، معاون درمان وزارت بهداشت گفت: 300 بیمارستان به دلیل نداشتن استاندارد آتش نشانی و قرارداد با بیمه ها امکان صدور پروانه نداشت که به آنها مهلت شش ماهه دادیم و 200 بیمارستان مشکلات خود را برطرف کردند اما پروانه بیمارستان گاندی تمدید نشده بود ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۷:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از رایگان شدن خدمات سرپایی و بستری شیرخواران و کودکان زیر هفت سال کشور در مراکز درمانی دولتی خبر داد و گفت: این موضوع در هیات دولت مصوب شد و بزودی به همه دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز درمانی دولتی ابلاغ می شود.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۸    
دکتر سعید کریمی با انتشار پیامی درگذشت پدر همسر دکتر عین الهی را تسلیت گفت. بسمه تعالی "الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون" استاد ارجمند جناب آقای دکتر عین الهی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به وجود 350 بیمارستان با عمر بالای 25 سال در کشور گفت: پروانه "بیمارستان گاندی" تمدید نشده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: 300 بیمارستان به دلیل نداشتن استاندارد آتش نشانی و قرارداد با بیمه ها امکان صدور پروانه نداشت که به آنها مهلت شش ماهه دادیم و 200 بیمارستان مشکلات خود را برطرف کردند اما پروانه بیمارستان گاندی تمدید نشده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۸   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت از رایگان شدن بستری و درمان کودکان زیر 7 سال در مراکز دولتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۰    
معاون درمان وزارت بهداشت در همایش 45 سال افتخارات نظام سلامت کشور از جهش های چشمگیر ایران در همه حوزه های سلامت، اعم از علم و فناوری، بهداشت و درمان، آموزش پزشکی و دارو و تجهیزات پزشکی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در سال گذشته دو هزار کاشت حلزون انجام شده و لیست انتظار کاشت صفر شده است.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حمید ردایی مدیر نظارت بر درمان وزارت بهداشت در بازدید از بخش های ام آر آی، زنان و زایمان، اطفال، داخلی، ازمایشگاه و همچنین درمانگاه این بیمارستان با متخصصین و پرستاران بخش ها دیدار و گفتگو کرد. خبرنگار : مهدیه حاج ملک
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: رصد شاخص های بهداشتی سازمان بهداشت جهانی نشان میدهد که در تمام شاخص ها از جمله میزان مرگ مادران باردار، نوزادان ، بچه ها و بقیه شاخص ها ایران در رده کشور های اروپایی و آمریکایی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه 16 هزار تخت به ظرفیت بیمارستانی کشور اضافه کردیم، گفت: دولت سیزدهم توانسته است 10 درصد از ظرفیت تخت های بیمارستانی را ایجاد کند.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۳    
طی این بازدید که به اتفاق دکتر منوچهر کمالی معاون درمان ،دکتر عبدالجبار ذاکری معاون بهداشتی استان ، دکتر ابراهیم خواجه رئیس بیمارستان،دکتر علیمراد رئیس شبکه بهداشت ، فرماندار و نماینده حوزه شرق استان بود . بخش های بستری ، اورژانس ، دیالیز ، سی تی اسکن و آزمایشگاه مورد بازدید قرار گرفتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت در نشست با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش 10 درصدی تعداد تخت های بیمارستانی کشور طی 2 سال اخیر خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۱    
معاون درمان وزارت بهداشت از افزایش 10 درصدی تعداد تخت های بیمارستانی کشور طی 2 سال اخیر خبر داد و گفت: هم اکنون بالغ بر 160 هزار تخت بیمارستانی داریم.
در سفر معاون درمان وزارت بهداشت به همراه رییس مرکز نظارت و اعتباربخشی امور درمان این معاونت در سفر به یاسوج چندین پروژه درمانی افتتاح شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: مهم ترین اقدام وزارت بهداشت در استان کهگیلویه و بویراحمد، تاسیس بیمارستان سرطانی است که هر چه سریع تر باید اقدامات اولیه آن انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت از هموطنان خواست تا قبل از دریافت خدمات درمانی زیبایی از صحت مدارک تخصصی پزشک معالج خود مطلع شوند.
معاون درمان وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم تشکیل و فعالیت بیشتر قرارگاه نظارت بر سلامت در دانشگاه های علوم پزشکی، گفت: تشکیل این قرارگاه برای مقابله با دریافت های غیرمتعارف همواره مورد تاکید وزیر بهداشت است.
بشار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۴    
استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این دیدار با معاون درمان وزارت بهداشت و درمان با اشاره به اینکه مشکلات استان در بحث بهداشت و درمان با استان های همجوار تفاوت دارد: گفت: متأسفانه از نظر امکانات از همه آن ها پایین تر هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
با حضور دکتر کریمی معاون درمان وزارت بهداشت بخش های مراقبت های ویژه نوزادان و دیالیز و همچنین ساختمان دوم مرکز پزشکی هسته ای بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج افتتاح شد.