جمعه ۰۸ اسفندساعت ۱۹:۱۷Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درمان وزارت بهداشت»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه کرونا ثابت کرد که زیرساخت های بهداشت و درمانمان باید بهتر از این باشد، گفت: سال سختی را پشت سر گذاشتیم.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: حد نصاب موجودی تخت های بیمارستانی به تناسب جمعیت در کشور در بخش دولتی، حد نصاب مورد قبول است، اما در بخش خصوصی نیاز به افزایش ظرفیت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت در پیامی به مناسبت روز ملی مددکاری اجتماعی گفت: مددکاران اجتماعی به عنوان یکی از حرفه های پیشگام و به واسطه منشور و بیانیه اخلاق حرفه ای خود مخصوصا در شرایط بحرانی، در ارائه خدمت به گروه های هدف، نقش موثری ایفا می کنند.
معاون درمان وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه فهم نسبت به مددکاری باید در همه رشته ها اعم از پزشکی وجود داشته باشد، گفت: متاسفانه علی رغم همه تلاش های صورت گرفته در حوزه مددکاری موفق عمل نکرده ایم.
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: برخی کشورها فقط یک سازمان بیمه گر دارند، اما در کشور ما بیمه های مختلف و ارائه دهندگان خدمت بسیار زیادی وجود دارد و همین تعدد اجزای مختلف، یک زبان کردن و هماهنگی آنها با هم برای ارائه خدمات الکترونیک دشواراست و به زمان نیاز دارد.
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به اینکه عامل اصلی چرخش ویروس کرونا، عادی انگاری مردم است، گفت: علی رغم هشدار های مکرر در خصوص خطرات بیماری کرونا، شاهد سهل انگاری مردم و حضور در بازار های اهواز هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون درمان وزارت بهداشت از توسعه زیرساخت های درمانی خوزستان در یک هفته آینده برای کنترل وضعیت شیوع کرونا در استان خبر داد.
معاون درمان وزارت بهداشت از افزایش پنج برابری تعداد بیماران بستری کووید - 19 در بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان نسبت به چهار هفته قبل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت: 54 درصد عامل چرخش ویروس کرونا در شهر های آبادان خرمشهر و شادگان عادی انگاری مردم است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا مشایخی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارکرد: از طرف معاون درمان وزارت بهداشت و درمان دستور لازم مبنی بر ایجاد مرکز جامع سرطان در شهرستان میانه صادر شد که علاوه بر انجام کارهای شیمی درمانی و رادیوتراپی، تحقیقات پیرامون سرطان در این مرکز انجام خواهد شد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۴    
اقتصاد ایران: معاون درمان وزارت بهداشت گفت: با شیوع انفجاری کرونا، پزشکان و پرستاران در مسیر سختی قرار گرفته اند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: با شیوع انفجاری کرونا، پزشکان و پرستاران در مسیر سختی قرار گرفته اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۴    
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: امسال واقعا اوج شکوفایی شرکت های دانش بنیان در داخل کشور را داشتیم.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
انجمن نفرولوژی فعلی در سال 1371 اجازه فعالیت مجدد پیدا کرد. به این صورت که استاد دکتر ایرج فاضل در سال 1368 وزیر بهداشت شدند و بنده به عنوان معاون درمان وزارت بهداشت منصوب شدم
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: هر پزشک یا موسسه ای برای کسب خدمات دورا پزشکی باید مجوز دریافت کند، زیرا مهم ترین نگرانی ما برای مردم است و باید دورا پزشکی به شکلی اجرا شود که به سود آنها باشد.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، عصر دیروز؛ با دکتر قاسم جان بابایی-معاون درمان وزیر بهداشت و همچنین سعید جغتایی- رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار و گفتگو کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مرکز نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت طی نامه ای به معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی بر ممنوعیت بکارگیری افراد فاقدصلاحیت حرفه ای در موسسات پرتوتشخیصی و درمانی تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۷:۳۹   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، در ارتباط با ادامه کار واکسیناسیون علیه کووید 19 در کشور، نکاتی را توضیح داد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
حسین کرمانپورگفت: در ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور ستاد کرونا اعلام کرد که صرفا بیمارستان ها مراجع رسیدگی به بیماران هستند و بعد از آن پزشکان این موضوع را مطرح کردند که مراجعه به بیمارستان ها درگیری به کرونا را افزایش می دهد و سپس بازگشایی مطب ها به تصویب رسید و معاونت درمان وزارت بهداشت بیانه ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: به زودی حداقل چهار لاین تولید واکسن خواهیم داشت. این چهار لاین شامل انستیتو پاستور، مؤسسه رازی، بنیاد برکت و تولید مشترک با روسیه خواهد بود.
معاون درمان وزارت بهداشت، اولویت نخست در بحث تامین واکسن کرونا را انتقال تکنولوژی و فناوری تولید است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۰    
اقتصاد ایران: معاون درمان وزارت بهداشت با بیان این که بالغ بر 34 هزار نفر از کادر درمان در آی سی یو فعال هستند، گفت: این افراد در اولویت تزریق واکسن کرونا هستند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به اولویت واکسیناسیون کادر درمان علیه کووید 19 و آغاز واکسیناسیون با پرسنل فعال در بخش آی سی یو بیمارستان ها، گفت: بعد از پرسنل آی سی یو نیز سایر کادر درمان، افراد بالای 65 سال و سایر گروه های آسیب پذیر واکسینه می شوند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: بیش از یک میلیون بستری در بیمارستان های کشور داشتیم که در زمان شیوع کرونا تعداد تخت های ویژه به دو و نیم برابر افزایش پیدا کرد.
کانون سبحان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کانون سبحان، ظهر امروز حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس، در راستای رفع برخی مشکلات حوزه درمان این دو شهرستان، با دکتر جان بابایی معاونت درمان وزارت بهداشت دیدار کردند ...
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام پزشکی در توئیتی گروه نخست دریافت کننده واکسن ویروس کرونا در ایران را اعلام کرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۸    
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در دیدار با معاون درمان وزارت بهداشت و آموزش پزشکی خواستار تامین دستگاه های سی تی اسکن، اکوکاردیوگرافی و رادیولوژی در بیمارستان های حوزه انتخابیه شد.
دکتر جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی درگذشت دکتر جهانگیر رافت فوق تخصص خون و سرطان را تسلیت گفت.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
حدود یک سال است از بحران کرونا در کشور می گذرد و با فروکش کردن پیک سوم بیماری عده ای از پزشکان به مطب های خود برگشته اند و در این میان بیمارانی که ماه های طولانی و در اوج بحران کرونا نتوانسته اند پیگیر وضعیت بیماری شان شوند یک مرتبه به مطب برخی پزشکان هجوم آورده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در زمینه تجهیزات بیمارستان فهرج جای هیچ گونه نگرانی نداریم و در توزیع نیروی انسانی جدید، متخصص ثابت تامین می کنیم تا نگرانی مردم کم شود و از اعزام بیماران به سمت بم جلوگیری شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سید حیدر محمدی مدیرکل اداره داروی سازمان غذا و دارو در گفت وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس درباره گلایه های بیماران در خصوص تامین داروی سلسپت اظهار داشت: ارز مورد نیاز واردات چند محموله داروی سلسپت با تلاش زیاد تامین و بخشی از آن نیز توزیع شد و نیاز یک ماه آینده این بیماران تامین شده است ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در واکنش به اظهارات معاون درمان وزارت بهداشت مبنی خرید واکسن از انگلیس در توییتر نوشت: برخی در دولت روحانی به جای دور زدن تحریم ها، دستور صریح رهبری را دور می زنند. مگر قرار نبود از آمریکا، انگلیس و فرانسه واکسن نخریم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن فیزیوتراپی ایران، از معاون درمان وزارت بهداشت درخواست کرد که خدمات فیزیوتراپیست ها در بخش های کرونایی بیمارستان ها نادیده گرفته نشود.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: از چند مبدأ در تدارک ورود واکسن کرونا هستیم که یکی از آنها شرکت آسترازنکا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت در خصوص پیک سنگین چهارم کرونا در کهگیلویه و بویراحمد هشدار داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: از چند مبدا در تدارک ورود واکسن کرونا هستیم که یکی از آنها شرکت آسترازنکا است.
شبکه یک سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۵    
دکتر قاسم جان بابایی ، معاون درمان وزارت بهداشت گفت: هنوز برای این بیماری به یک درمان قطعی نرسیده ایم و فقط رعایت پروتکل ها است که می تواند وضعیت را بهتر کند. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: جان بابایی: از چند مبدا در حال ورود واکسن هستیم. یکی از آنها، واکسن شرکت آسترازنکا است. باید صبر کنیم تا زمان آن قطعی شود چون مشکلات خاص واردات واکسن را داریم. از کشورهای دیگر هم در حال تلاش برای واردات هستیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۳    
دکتر قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت می گوید: با توجه به شیوع کرونا، ما می توانیم هنوز خیلی از مراسم مذهبی و تشریفاتی و تجمعات را برگزار نکنیم و دور هم نیست که به آن شرایط بادوام برسیم.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: از سوئد، واکسن آسترازنکا وارد می کنیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت گفت: 3 میلیون ماسک در همان هفته اول کرونا از کشوری خریدیم اما در فرودگاه انگلیس مانع شدند به کشور بیاید؛ خیلی از همکاران ما به خاطر این مبتلا شده و جان باختند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد بیماری سی اف و معاون درمان وزارت بهداشت در نامه ای به رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، قرار گرفتن بیماری سی اف در لیست بیماران خاص و تخصیص بودجه برای حمایت از بیماران در سال 1400 را خواستار شدند. ...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۷۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: مدیر کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی گفت: این سازمان از دو سه هفته قبل برای خرید واکسن کرونا اقدام کرده و پیش بینی می شود تا چند هفته آینده اگر همه همکاری کنند، نخستین محموله واکسن کرونا وارد شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ساری- معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به اینکه پیک سوم کرونا در مازندران ملایم است، گفت: مازندران باید با مدیریت چکشی از وضعیت قرمز خارج شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۵    
معاون درمان وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه موثرترین راه برای کنترل بیماری کرونا رعایت فاصله اجتماعی است، گفت: در هر تجمعی که فاصله ها رعایت نشود حتی اگر افراد از ماسک هم استفاده کرده باشند بازهم، بیماری منتشر خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه موثرترین راه برای کنترل بیماری کرونا رعایت فاصله اجتماعی است، گفت: در هر تجمعی که فاصله ها رعایت نشود حتی اگر افراد از ماسک هم استفاده کرده باشند بازهم، بیماری منتشر خواهد شد.
معاون درمان وزارت بهداشت در سفر به خوزستان، از پروژه های درمانی شهرستان های اندیمشک، شوش، سوسنگرد و رامهرمز بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مراکز درمانی شهر های اندیمشک و شوش بازدید کرد.