سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۱:۵۴Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «درمان وزارت بهداشت»

معاون درمان وزارت بهداشت ضمن تشریح وضعیت درمان کشور در سال های قبل و بعد از انقلاب اسلامی، گفت: تمام شاخص های بهداشتی و درمانی بعد از انقلاب اسلامی پیشرفت قابل توجه داشته اند و امروز کشور ایران در زمینه بهداشتی و درمانی جزو کشورهای سرآمد است.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۳    
در سفری دو روزه، تیم واکنش سریع معاونت درمان وزارت بهداشت از مراکز درمانی خوی بازدید کرده و ضمن ارزیابی میزان خسارات وارده به مراکز درمانی به ارزیابی روند ارائه خدمات به بیماران پرداختند. ...
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۳    
معاون درمان وزارت بهداشت از توزیع 2800 پزشک متخصص در مناطق محروم در یک سال گذشته خبر داد و گفت: اولویت و رویکرد وزارت بهداشت عدالت و تعالی نظام سلامت و سهولت دسترسی به خدمات سلامت برای همه مردم، است. ...
برنامه دکتر سلام به مناسبت دهه فجر به بررسی دستاورد های انقلاب در حوزه پزشکی می پردازد.
سلامت نیوز / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
موج هشتم کرونا را پشت سر گذاشتیم و 10روزی است که از قله این موج عبور کرده ایم. این خبر را سعید کریمی، معاون درمان وزارت بهداشت در نشست خبری که به مناسبت دهه فجر برگزار شد، اعلام کرد و گفت: میزان مراجعان سرپایی و بستری در حال کاهش بوده و این در حالی است که در کشورهای آمریکایی و اروپایی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۲۰    
معاونت درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از ایجاد صندوق بیماران صعب العلاج خبر داد.
معاون درمان وزارت بهداشت از توزیع 2800 پزشک متخصص در مناطق محروم در یک سال گذشته خبر داد و گفت: اولویت و رویکرد وزارت بهداشت عدالت و تعالی نظام سلامت و سهولت دسترسی به خدمات سلامت برای همه مردم، است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت وضعیت بهداشت و درمان کشور را مطلوب خواند و گفت: دولت مردمی و مجموعه وزارت بهداشت و درمان عزم خود را جزم کرده تا کمبودهای مقطعی دارویی را با اتکا به ظرفیت های داخلی تأمین کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت و درمان در نشست خبری به مناسبت دهه فجر به دستاورد های این وزارت خانه در یک سال گذشته پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از گشایش 53 مرکز دندانپزشکی دولتی در سال 1401 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در یک مطالعه که 24 هزار بیمار کرونا بستری در آی سی یو را مورد بررسی قرار داد، مشخص شد، واکسن های ایرانی کاملا قابل رقابت با انواع خارجی بوده و از برخی از انواع آن نیز بهتر بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از تجهیز 79 بیمارستان در یک سال گذشته خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: یکی از اقدامات ما نزدیک کردن تعرفه حرفه ای خدمات در بخش های دولتی و خصوصی تا 85 درصد بوده که امسال مساوی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: اوج موج هشتم کرونا از ده روز پیش گذشت.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت از تجهیز 79 بیمارستان و دو برابر شدن تخت های ویژه کودکان، حذف سقف ارایه خدمات پزشکان در مناطق محروم، یکسان سازی دستمزد پزشکان در بخش دولتی و خصوصی جهت ماندگاری در بخش دولتی، بررسی 114 پرونده تخلف دانه درشت در حوزه درمان و اعمال جرایم بازدارنده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت:2300 تا 2800 پزشک متخصص در مناطق محروم در یکسال گذشته توزیع شده اند و هدف وزارت بهداشت عدالت در دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز نظارت اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت گفت: امسال 800 هزار گردشگر سلامت خارجی وارد کشور شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۷:۳۰    
رئیس مرکز نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت از ورود 800 هزار گردشگر خارجی از ابتدای سال به کشور با هدف درمان خبر داد.
در سفری دو روزه، تیم واکنش سریع معاونت درمان وزارت بهداشت از مراکز درمانی خوی بازدید کرده و ضمن ارزیابی میزان خسارات وارده به مراکز درمانی به ارزیابی روند ارائه خدمات به بیماران پرداختند.
سلامت نیوز / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: مراجعات سرپایی در چند روزه گذشته به بیمارستان ها کمتر شده و به نظر می رسد از موج هشتم کرونا عبور کرده ایم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست بررسی مشکلات بیمارستان های تک تخصصی زنان با حضور معاون درمان وزارت بهداشت و به منظور درج پیشنهادات مسئولان این وزارتخانه برای این حوزه در برنامه هفتم توسعه و بودجه 1402 برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: رویکرد وزارت بهداشت، عدالت و تعالی سلامت در کشور است. خبرگزاری میزان – طبق اعلام نقل از وزارت بهداشت ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۱    
نصر: معاون درمان وزارت بهداشت گفت: برای افتتاح دو دستگاه بیمارستان مردانی آذر دو میلیون دلار هزینه شده است اما خیال ما همیشه در تبریز از دستگاه هایی که خریداری می شود راحت است چراکه این دستگاه ها در انبار خاک نمی خورند و از آنها استفاده می شود.
رئیس گروه داروی دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران، با اعلام الزام پوشش مالی داروهای بیماران SMA از محل اعتبارات صندوق بیماران خاص و صعب العلاج و البته با شرایط تعیین شده، در عین حال جزییات خدمات دارویی ارائه شده به این بیماران را توضیح داد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۳   + ۴۶ سایت دیگر  
دکتر سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت، درباره وضعیت بیمارستان ها در موج هشتم کرونا توضیحاتی داد و گفت: روزانه 10 هزار بیمار تنفسی به بخش سرپایی بیمارستان ها مراجعه می کنند.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۶:۳۲    
خریدار نهایی عمده محصولات دانش بنیان های حوزه سلامت، وزارت بهداشت است
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: با دید خریدار و مشتری محصولات شرکت های دانش بنیان، از توانمندی های این شرکت ها در هفتمین فن بازار ملی سلامت، بازدید کردیم چون خریدار نهایی عمده محصولات دانش بنیان های حوزه سلامت، وزارت بهداشت است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: هموطنان باید تزریق واکسن کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی برای مقابله با زیرسویه های جدید اُمیکرون را جدی بگیرند.
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: یکی از اولویت های اجرای پزشکی خانواده در کشور، هماهنگی معاونت های وزارت بهداشت بویژه بهداشت و درمان است؛ چراکه اتصال سطوح یک و دو و سه که تا پایان سال در شهرهای کمتر از 20 هزار نفر اجرا می شود، نیازمند همکاری و تعامل این دو معاونت است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت درباره موج هشتم کرونا بیان کرده است، باید شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نمود تا با موضوع غیرمنتظره ای مواجه نشویم.
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: نگرانی ما گذشت زمان از انجام واکسیناسیون است. اگر بیش از 6 ماه از اخرین تزریق واکسن بگذرد ایمنی کاهش می یابد و نیاز به تزریق مجدد است. افرادی هم که هنوز واکسنی دریافت نکرده اند حتما دو دز استاندارد را تزریق نمایند تا ایمن یابند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت درباره علائم زیرسویه جدید کرونا و پیش بینی تعداد روزانه جانباختگان توضیحاتی داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- دکتر کریمی معاون درمان وزارت بهداشت گفت: الان در روند صعودی موج جدید کرونا هستیم و 3 بهمن به اوج می رسیم. انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
رییس مرکز نظارت و اعتاربخشی امور درمان وزارت بهداشت گفت: جهت هماهنگی بین دستگاه های ناظر، قرارگاه مرکزی نظارت بر سلامت در محل معاونت درمان وزارت بهداشت با حضور دادستانی کل کشور، سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان نظام پزشکی، دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در تهران تشکیل شده است.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، در بخشنامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور بر ضرورت آمادگی در مقابله با افزایش احتمالی موارد کووید 19 در بیمارستان ها تاکید کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان بیمه سلامت ایران در واکنش به خبر تجمع سکوت بیماران SMA مقابل وزارت بهداشت و بلا تکلیفی 400 بیمار مبتلا به SMA جوابیه و توضیحاتی را برای عصرایران ارسال کرد. در این توضیح آمده است: ...
سلامت نیوز / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت از انجام غربالگری پیشرفته ناباروری در شهرهای کوچک خبر داد و گفت: در راستای عدالت در دسترسی، زوج های نابارور در این شهرها شناسایی و توسط تیم های تخصصی ویزیت و برای درمان آنها برنامه ریزی خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با یادآوری آمادگی کامل کشور از نظر وضعیت بیمارستانی و پزشکی برای مقابله با احتمال ورود موج جدید کرونا به کشور، گفت: کمبودی در زمینه داروهای کرونا وجود ندارد و واکسن سازها در حال تولید واکسن بر پایه سویه های جدید هستند.
سلامت نیوز / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۴:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اجرای برنامه پزشکی خانواده و نظام ارجاع در حیطه درمان خبر داد.
ایستنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت با بیان اینکه تمام بیمارستان ها موظف به "نوبت دهی آنلاین" هستند، گفت: مردم می توانند با شماره 190 وزارت بهداشت برای ثبت شکایات خود از بیمارستان های فاقد نوبت دهی اینترنتی اقدام کنند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
چند روز پیش بود که معاون درمان وزارت بهداشت با بیان این که تمام بیمارستان های دولتی و خصوصی موظفند که نوبت دهی الکترونیکی را داشته باشند، گفت...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سلیمان حیدری، رئیس مرکز نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت اظهار کرد: هیچ گزارشی مبنی بر اینکه یک بیمارستان مجروحی را پذیرش نکرده، نداشته ایم. اما یکی، دو مورد گلایه از طرف نیرو های امنیتی با اکراه، درمان شان صورت گرفته است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۰۷:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن در گزارشی به چرایی صدور بخشنامه معاونت درمان وزارت بهداشت برای پذیرش مصدومان اعتراضات پرداخته است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۱:۱۲    
12 مورد انتقال عضو هوایی؛ امسال معاون درمان وزارت بهداشت از افزایش 16.5 درصدی اهدای عضو در کشور خبر داد و گفت: در شش ماه نخست امسال 12 مورد انتقال هوایی اعضای پیوندی انجام شده است. ...
سلامت نیوز / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت از افزایش 16.5 درصدی اهدای عضو در کشور خبر داد و گفت: در شش ماه نخست امسال 12 مورد انتقال هوایی اعضای پیوندی انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل معاونت درمان وزارت بهداشت گفت: آموزش های لازم برای کارکنان مراکز درمانی پذیرنده گردشگران سلامت انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: پرداختی به پزشکان دولتی به طور عادلانه تر انجام خواهد شد.
سلامت نیوز / عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت در بخشنامه ای به معاونان درمان دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، تاکید کرد که مصدومین حوادث و فوریت های پزشکی در اورژانس بیمارستان ها باید بدون قید و شرط، پذیرش شوند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۵۱    
معاون درمان وزارت بهداشت در بخشنامه ای به معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، تاکید کرد که مصدومان حوادث و فوریت های پزشکی در اورژانس بیمارستان ها باید بدون قید و شرط پذیرش شوند.