پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۴:۲۶Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار سیاه»

زومیت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۰    
ده سال پیش جوانی 27 ساله موفق ترین بازار سیاه اینترنتی خریدوفروش مواد مخدر را در دارک وب راه اندازی کرد. این داستان پرفرازو نشیب سیلک رود و مغز متفکر آن، راس اولبریکت است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شاید باورتان نشود اما همه به دنبال پاسخ منفی بودن تست کرونای شان نیستند بلکه از آزمایشگاه ها تقاضا می کنند تست منفی آن ها را مثبت کنند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۱۶    
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی مازندران: دام های غیر صنعتی استان برای دریافت نهاده با ارز نیمایی، هویت گذاری و شناسنامه دار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر اتحادیه مرغداران گیلان گفت: خروج بی رویه مرغ زنده موجب شده است که بازارسیاه برای گوشت سفید در استان به وجود آید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اخباری از فروش واکسن های بازار سیاه به گوش رسیده که عده ای را به تزریق زودتر از موعد امیدوار و مسئولان را درباره واکسن های تقلبی نگران کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۷    
مشهد- کمبود روغن و سوءاستفاده برخی از کسبه از این موضوع چه برای فروش در بازار سیاه و چه فروش اجباری سایر اجناس به ازای خرید یک قوطی روغن نه تنها پایان نیافته است بلکه همچنان بسیاری از مردم را در مقابل فروشگاه های زنجیره ای در صف دریافت یک لیتر روغن در انتظار گذاشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات تولید خشکبار داخلی و واردات بیش از حد تخمه طی سال های اخیر در برنامه گفت و گوی ویژه خبری امشب بررسی شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
جلیل سعیدلو دبیر انجمن داروسازان ایران: کسی که در بازار سیاه واکسن کرونا می خرد پولش را دور ریخته است، واکسن کرونا به کلی رایگان است و طبق اولویت بندی تزریق خواهد شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز :از اواسط مهر ماجرای کمیاب شدن روغن در مغازه و فروشگاه ها به یک باره به اوج خود رسید که با ورود مسئولان تنظیم بازار و تلاش کارخانه های روغن تا حدودی مشکل صف های طولانی و عرضه روغن در بازار سیاه چند برابر قیمت واقعی مرتفع شد. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن داروسازان ایران با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت داروخانه ها در زمان واکسیناسیون عمومی کرونا و توزیع و عرضه این واکسن در عین حال درباره طرح ادعاهایی مبنی بر خرید و فروش واکسن کرونا در بازار سیاه هشدار داد.
خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس انجمن داروسازان ایران با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت داروخانه ها در زمان واکسیناسیون عمومی کرونا و توزیع و عرضه این واکسن، در عین حال نسبت به طرح ادعاهایی مبنی بر خرید و فروش واکسن کرونا در بازار سیاه هشدار داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۳۲    
استاندار زنجان گفت: کسانی که در آشفته بازار مسکن بدنبال ماهی گیری اند با آنها برخورد می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۱    
زنجان- تولید مسکن علاوه بر اینکه در کاهش مستاجر نشین ها تاثیر دارد بلکه باعث ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری می شود و به تبع جلوی فعالیت دلالان مسکن را هم می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان در هفته های اخیر شاهد نوسان قیمت سیمان در بازار آزاد بودیم به طوریکه سیمان به نرخی بالاتر از نرخ مصرف کننده عرضه می شد که برخی علت این افزایش قیمت را ناشی از بروز مشکلاتی از قبیل قطع برق توسط وزارت نیرو در اکثر کارخانجات به علت توزیع متناسب برق در سطح ملی و قطع گاز توسط وزارت نفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه و مدیر کالایی یک شرکت کارگزاری بورسی از فعالیت دلالی برخی شرکت های نوردی که پس از خرید شمش ارزان در ماه های اخیر، میلگرد و تیرآهن گران به مردم فروخته اند پرده برداشت و گفت ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۱    
حقیقی گفت: لازم است تا کمیته نظارتی در خصوص معضلات واگذاری مسکن با هدف پیشگیری از ایجاد بازار سیاه و بروز فساد در استان زنجان تشکیل شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: با ایجاد کنندگان بازار سیاه مسکن در استان به شدت برخورد شده و چنین اجازه ای به کسی داده نمی شود و یکی از مهمترین معضلات کنونی حوزه مسکن بروز چنین مساله ناخوشایندی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۰    
بسیاری از مشاغل به سمت صنعتی شدن پیش رفته و در برخی موارد نیز به طور کامل از شیوه سنتی خارج شده اند؛ کشاورزی نیز یکی از مشاغلی است که روزبه روز به سمت صنعتی شدن گام برمی دارد؛ زیرا در این حالت علاوه بر زمان در میزان انرژی نیز صرفه جویی می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- قرمز شدن وضعیت ذخیره بانک خون استان، واکسیناسیون کادر درمان تا عید نوروز، وام پرابهام 18درصدی، سرعت دهی به تکمیل پروژه رینگ چهارم حفاظتی، بازار سیاه و داغ بیت کوین ها و تداوم تشنگی از مهمترین تیتر صفحه اول روزنامه های سه شنبه اصفهان است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
با ورود اولین محموله ی واکسن کرونا به ایران، یکی از جا هایی که احتمالا واکسن کرونا را می توان در آن پیدا کرد ناصرخسرو است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کرونا تازه کار و بار مردم عادی را خوابانده بود که بازار لیمو ترش و زنجبیل حسابی داغ شد. قیمت لیمو ترش تازه به کیلویی 40 هزار تومان رسید و قیمت زنجبیل تازه به کیلویی 90هزارتومان و شبکه های اجتماعی را پر کردند از آگهی پیشگیری از کرونا با لیموترش و زنجبیل و... .
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۶۱ سایت دیگر  
عضو ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: شرایط موجود نشان می دهد که باید روی فرهنگ سازی نظم اجتماعی خیلی کار کنیم.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۵    
ماه هاست که بسیاری از کارشناسان و مسوولان حوزه فولاد نسبت به دلالی شماری از شرکت های نوردی در بازار مقاطع فولادی هشدار می دهند، اما مشخص نیست چرا نهاد های نظارتی و وزارت صمت هیچ اقدامی در برابر ایجاد التهاب بازار به دست نوردکاران انجام نمی دهند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۶    
اقتصاد ایران: نائب رئیس انجمن داوسازان تهران گفت: برای جلوگیری از ایجاد "بازار سیاه" باید واکسن تحویل مراکز بهداشتی شود و تزریق واکسن کرونا پس از ثبت مشخصات در سامانه تی تک صورت بگیرد.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اشاره: بازار سیاه خرید و فروش مجوزهای شغلی، این روزها رونق زیادی دارد به طوری که مجوز موسسه فرهنگی و هنری تا 80 میلیون تومان، سایت فروشگاهی تا 140 میلیون تومان و داروخانه تا 2 میلیارد و 900 میلیون تومان خرید و فروش می شود ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: بازار سیاه خرید و فروش مجوزهای شغلی، این روزها رونق زیادی دارد به طوری که مجوز موسسه فرهنگی و هنری تا 80 میلیون تومان، سایت فروشگاهی تا 140 میلیون تومان و داروخانه تا 2 میلیارد و 900 میلیون تومان نیز به فروش می رسد. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
کشاورزی این روز ها نیازمند ادواتی پیشرفته است که کیفیت محصولات تولیدی از آن نیز مطابق استاندارد های جهانی افزایش پیدا کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تخلف برخی از شرکت های نوردکار که طی ماه های گذشته پس از خرید شمش از بورس کالا، محصولاتشان را در بورس عرضه نکرده و عموما در بازار سیاه و با دلار آزاد محصول فروخته اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس شبکه بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این مورد که آیا احتمال نشت واکسن کرونا از نظام شبکه بهداشت به بازار سیاه وجود دارد، گفت: نشت واکسن های کرونا از نظام شبکه بهداشت امکان پذیر نیست، زیرا یک واکسن با یک شماره مشخص به یک فرد با کد ملی مشخص تزریق می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت سیمان با بیان اینکه قیمت گذاری دستوری سیمان مانع از بازسازی کارخانه ها و افزایش تولید شده است، گفت: حالا که بازار ساخت و ساز با رکود روبرو است بهترین زمان برای آزادسازی قیمت سیمان و جمع شدن بازار سیاه این محصول است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
انتخاب: حریرچی، معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: بعضی کشورهای پیشرفته در حال احتکار واکسن هستند. معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هنوز کل دنیا یک و نیم درصد توانستند واکسن بزنند فکر نکنیم که خیلی تعداد زیادی انجام شده است ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۳:۲۵    
ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت ردر گفتوگوی ویژه خبری گفت:بعضی کشورها بازار سیاه واکسن درست می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۶:۴۴    
ایسنا/خراسان رضوی معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در واکنش به بازار سیاه فروش بلیت جشنواره فیلم فجر، گفت: به ازای هر کارت ملی، چهار بلیت جشنواره فیلم فجر قابل خرید است و با توجه به این که فروش گیشه وجود ندارد بعید می دانم بازار سیاه فروش بلیت وجود داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی با اشاره به مشکل تامین روغن جامد، گفت: یک حلب روغن جامد 10 کیلویی مخصوص قنادی با قیمت مصوب 120 هزار تومان در بازار سیاه به قیمت 500 هزا رتومان عرضه می شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : روز یکشنبه دوازدهم بهمن ماه، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم گرامیداشت سالگرد ورود امام خمینی (ره) به فرودگاه مهرآباد در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره افزایش قیمت قیر گفت: در بازار کنترل های لازم انجام نمی شود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه دارندگان قنادی و شیرینی تهران اظهار کرد: واسطه ها روغن را احتکار می کنند یا اینکه به چند برابر قیمت در بازار سیاه می فروشند. از کارخانه روغن را 120 هزار تومان می خرند و در میدان محمدیه یا بازار مولوی 500 هزار تومان می فروشند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۴    
افزایش واکسن های تقلبی و یا غیرموثر حتی بخشی از جوامع را که در ازای پرداخت پول بدنبال تامین واکسن و واکسینه کردن خود هستند دچار مشکل خواهد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس گفت: در شرایط حاضر کاهش قیمت مرغ به 9 هزار تومان امکان پذیر نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بلیت های جشنواره فیلم فجر امسال در سایت های خرید و فروش آنلاین با قیمت های هنگفتی تا 300 هزار تومان به فروش می رسد.
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی فولاد - بررسی آمارها و روند معاملات شمش در ماه های گذشته نشان می دهد نوردکاران علیرغم تامین مواد اولیه خود از بورس کالا و خرید شمش با قیمت های پایین ...
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه ریشه رانت در فولاد، قیمت گذاری دستوری است، گفت: با قیمت دستوری شمش فولاد، برخی خریداران شمش اقدام به گران فروشی میلگرد و تیرآهن در بازار سیاه کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کرونا در حالی در آستانه یک سالگی عمر خود در ایران قرار دارد که برخی از مرحله باور به وسواس رسیدند و خانه نشین شدند و برخی از بی خیالی یا بدشانسی کارشان به بیمارستان ها کشیده و در این میان اما بازار سیاه نمایی همچنان داغ است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۱۵    
سعید مؤتمنی رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه خودرو گفت: اگر محدودیت عرضه نبود و خودروسازان نیاز بازار را تأمین می کردند، شاهد افزایش قیمت نبودیم. چند نرخی، واسطه گری، افزایش غیرمنطقی قیمت، بازار سیاه، همه بیماری هایی هستند که در پی کمبود عرضه در بازار خودرو به وجود آمده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ازآنجاکه بخش بزرگی از تولیدکنندگان فولاد، همواره از یارانه های انرژی بهره برده اند، دولت خود را مجاز می داند به حوزه قیمت گذاری این محصول ورود کند، این در حالی است که قیمت گذاری دستوری عرضه این محصول در بورس کالا، پیامدهای منفی زیادی ایجاد کرده که عمدتاً ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه دارندگان نمایشگاه و فروشندگان خودرو با بیان اینکه قیمت ها در بازار خودرو روند نزولی دارد و فعلا خبری از افزایش نیست، گفت: چند نرخی، دلالی و بازار سیاه و... بیماری هایی هستند که در پی کمبود عرضه خودرو به وجود آمده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ریال ایران 80 درصد از ارزش خود را در برابر دلار در دوران ریاست جمهوری ترامپ از دست داد. در واقع، بیش ترین ضرر حاصل از کارزار "فشار حداکثری" دوره ترامپ به ریال وارد شد. این موضوع باعث افزایش نرخ تورم و کاهش قدرت خرید مردم در ایران شد و میلیون خانواده ایرانی فقیرتر شدند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
با انتشار خبر عرضه واکسن کووید-19 مدعیان فروش واکسن های تقلبی در بازار سیاه مشتریان زیادی پیدا کرده اند.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سعید سلطانی سروستانی مدیر عامل اتحادیه دامداران گفت: علی رغم تخصیص ارز 4200 تومانی به واردات نهاده های دامی، اما متاسفانه این یارانه به دست تولیدکننده نرسید و التهاب های بسیار نامطلوبی در بازار رخ داد به طوری که قیمت کنجاله سویا به 18 هزار تومان و ذرت 4 هزار و 500 تومان در بازار سیاه رسید.