چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۷:۵۶Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مراجع قضایی»

شرکت ملی نفت ایران   ۱ ساعت پیش    
مدیر امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اهمیت عنصر زمان در اجرای پروژه های نفتی، از تلاش هیات حل اختلاف قراردادهای نفتی برای حل و فصل اختلافات و جلوگیری از ارجاع دعوا به مراجع قضایی و دادگاه خبر داد.
هشت مورد گشت مشترک دامپزشکی و پلیس راه شیروان برگزار و شش خودروی متخلف حمل شیر به مراجع قضایی معرفی شد.
پول نیوز   ۶ ساعت پیش    
بعد از اختلاس چای دبش حالا خبر کلاهبرداری کوروش کمپانی نقل محافل شده است و بسیاری از مردم به امید بازگشت سرمایه خود به مراجع قضایی شکایت برده اند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با اشاره به حادثه رانندگی و مصدومیت 13 کارگر معدن بخش خصوصی در بافت گفت: بررسی های میدانی بازرس کار اداره این شهرستان نشان از آن دارد که نواقص اعلامی (نحوه ایاب و ذهاب کارگران) ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون قضایی دادگستری استان یزد در ارتباط زنده با خبر 20شبکه یزد گفت: تاکنون گزارش های محدودی در زمینه تبلیغات زودهنگام نامزد های انتخاباتی مجلس داشته ایم ولی هنوز پرونده ای تشکیل نشده است. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۸    
الهام حمیدی با انتشار ویدئویی اعلام کرد که همۀ پول تبلیغ کوروش کمپانی را به حساب اعلامی مراجع قضایی برگشت داده است.
598   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری 598 ، الهام حمیدی که اخیرا پس از افشای کلاهبرداری کوروش کمپانی بابت تبلیغ برای این کمپانی عذرخواهی کرده بود، با انتشار ویدئویی در اینستاگرام اعلام کرد تمام مبلغی را که بابت تبلیغ دریافت کرده به مراجع قضایی عودت داده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
الهام حمیدی گفت که همه پول تبلیغ کوروش کمپانی را به حساب اعلامی مراجع قضایی برگشت داده است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: شما کارکنان واحد های قضایی و قضات، راه حل ها و پیشنهادات خود را برای رفع مسائل و مشکلات موجود ارائه دهید؛ من همواره به مسئولان ذی ربط قضایی تاکید دارم که نمایندگان مجلس و مسئولان دولتی را به مراکز و مراجع قضایی دعوت کنید تا آن ها از نزدیک با مسائل و مشکلات واحد های قضایی و ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
الهام حمیدی بازیگر که کوروش کمپانی را تبلیغ کرده و بابت این اقدام عذرخواهی کرده بود، گفت: برای همدردی و تسکین گوشه ای از غم مالباختگان، تمام مبلغی که برای تبلیغات به من داده شد را به شماره ای که مراجع قضایی به من دادند عودت دادم.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۸    
الهام حمیدی، بازیگر برجسته کشورمان، ضمن عذرخواهی بابت اتفاقات اخیر، پیرامون کمپانی کلاهبردار کوروش کمپانی، اعلام داشت پول دریافتی از کمپانی که به خاطر تبلیغات گرفته بود را به شماره حسابی که مراجع قضایی اعلام داشت، واریز کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: همۀ پول تبلیغ کوروش کمپانی را به حساب اعلامی مراجع قضایی برگشت دادم.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
الهام حمیدی، بازیگر سینما و تلویزیون با ضبط ویدئویی اعلام کرد که همۀ پول تبلیغ کوروش کمپانی را به حساب اعلامی مراجع قضایی برگشت داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بروجرد گفت: یگان حفاظت محیط زیست بروجرد چهار گروه صیاد غیر مجاز را دستگیر و تحویل مراجع قضایی داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
الهام حمیدی بازیگر که کوروش کمپانی را تبلیغ کرده و بابت این اقدام عذرخواهی کرده بود، گفت: برای همدردی و تسکین گوشه ای از غم مالباختگان، تمام مبلغی که برای تبلیغات به من داده شد را به شماره ای که مراجع قضایی به من دادند عودت دادم.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: چهار محل غیرمجاز دندانپزشکی، دندانسازی، طب سنتی و کاردرمانی در اردبیل به دلیل دخالت افراد فاقد صلاحیت علمی در امور درمان و انجام خدمات غیرمجاز درمانی، شناسایی، مهروموم و افراد متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست صومعه سرا گفت: در راستای پایش از صنایع و جلوگیری از آلودگی سه گانه (آب، هوا و خاک) و حفاظت از محیط زیست، از کشتارگاه رامسر طیور واقع در شیخ محله بازدید های متعددی در 15 روز گذشته انجام که پس از محرز شدن تخلف، واحد مربوطه به مرجع قضایی معرفی گردید. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار رزن گفت: هر گونه تبلیغات انتخاباتی خارج از مهلت مقرر قانونی جرم بوده و جرائم انتخاباتی به شورای نگهبان و مراجع قضایی ارجاع خواهند شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با اقدام مشترک یگان حفاظت میراث فرهنگی و یگان حفاظت راه و شهرسازی حفاران غیرمجاز با 2 دستگاه ماشین آلات سنگین در محدوده شهرستان اردبیل هنگام حفاری دستگیر و به همراه ماشین آلات توقیف شده به مراجع قضایی معرفی شدند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی خواف، با همکاری نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی و شبکه دامپزشکی شهرستان یک دستگاه خودرو که بدون اخذ مجوزهای لازم و بصورت دوره گرد اقدام به فروش ماهی می کرد توقیف و به مراجع قضایی معرفی و پس از طی مراحل قانونی به جزای نقدی محکوم شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
طی بازرسی کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان قدس از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی ،یک واحد متخلف عرضه فرآورده خام دامی با دستور مراجع قضایی پلمب و بیش از 430کیلوگرم فرآورده خام دامی فاسد و غیر قابل مصرف معدوم شد
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۵۱ سایت دیگر  
سردار سیدسعید منتطرالمهدی روز شنبه در این باره اظهار داشت: اعضای این تیم که یک مرد و یک زن هستند، قبل انجام هرگونه اقدام، در یک عملیات غافلگیرانه، توسط تیم تخصصی نوپو یگان های ویژه پاسداران فراجا دستگیر شدند و از آنان، مقادیری مواد منفجره، کشف و ضبط شد. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل استاندارد ایلام گفت : یک واحد تولیدی شن و ماسه در ایلام به دلیل نداشتن پروانه، عدم رعایت استانداردها و تولید بی کیفیت به مراجع قضایی معرفی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۴۶    
فرمانده رئیس پلیس اقتصادی گلستان گفت: همزمان با اجرای طرح مقابله با تخریب جنگل ها و قاچاق فرآورده های جنگلی،23 قاچاقچی چوب و محصولات جنگلی دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی تربت حیدریه، فردی که بدون در نظر گرفتن تذکرات و هشدارهای مسئولین فنی بهداشتی کشتارگاه اقدام به کشتار دام آبستن نموده و به مراجع قضایی معرفی شده بود به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۵۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رییس پلیس فتا فراجا گفت: از ابتدای امسال تا کنون 16 باند شرط بندی آنلاین با گردش مالی بالغ بر هفت هزار و 500 میلیارد ریال منهدم و در این زمینه 157 نفر از افراد اصلی این سایت ها به مراجع قضایی معرفی شدند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان همدان دکتر کامران درخشنده رییس این اداره گفت:در راستای تامین بهداشت و سلامت عمومی جامعه مقدار یکصد و 50 کیلوگرم مواد خام دامی غیر قابل مصرف از یکی از هتل های بنام شهر همدان توسط بازرسان این اداره کشف و ضبط گردید. ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۷    
پیگیری مسائل مرتبط با ارث اعم از انحصار وراثت، تقسیم اموال، تنظیم وصیت نامه و حل و فصل دعاوی ارث، نیازمند آشنایی با قوانین و مقررات ارث و همچنین رویه های دادرسی دادگاه است؛ به طوری که انجام این امور بدون کمک وکیل ارث بسیار دشوار و زمان بر خواهد بود. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خرمشهر گفت: در پی وقوع یک فقره قتل، قاتل دستگیری و به مراجع قضایی تحویل داده شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فرماندار شهرستان شاهین شهر گفت : قاتل رسول شهریاری، کارمند شهرداری شاهین شهر در کمتر از 12 ساعت شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
عامل آزار و اذیت کودکان اراکی با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ضربتی از سوی پلیس استان مرکزی دستگیر شد و فرد آزارگر با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی استان شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری خوزستان گفت: دادگاه عمومی بخش سردشت دزفول با موافقت رییس قوه قضاییه به منظور گسترش عدالت قضایی در این شهرستان راه انداری شد. علی دهقان روز شنبه در گفت و گویی رسانه ای با اشاره به کوهستانی بودن منطقه سردشت و شهیون و سختی دسترسی شهروندان این منطقه به مراجع قضایی افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست اداره کل استاندارد ایلام گفت: واحدهای تولیدی فوم های سقفی غیراستاندارد در این استان به مراجع قضایی معرفی شدند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
با استفاده از علایم هشدار دهنده خودرو متوقف و در بازرسی از خودرو تعدادی وسایل حفاری کشف و3 نفرکه یک نفر از آنان اهل شهرستانی دیگر بود دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۳:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سرهنگ عبدلی نسب با اشاره به اینکه از متهم یک قبضه سلاح جنگی کشف شد، بیان کرد: این فرد در بازجویی های پلیسی صراحتا به قتل 2 نفر از اعضای یک خانواده اعتراف و انگیزه خود را اختلاف خانوادگی عنوان کرد و در ادامه پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان از دستگیری فردی خبر داد که با معرفی خود به عنوان مامور پلیس، قصد فریب مردم را داشت. علی زلقی گفت: این فرد با قرار دادن تصاویری از خود در فضای مجازی با لباس پلیس، ادعای نفوذ در مراجع قضایی را داشت که پس از شناسایی، با صدور دستور قضایی بازداشت شد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی این اداره کل، مدیران این چهار جایگاه به مراجع قضایی معرفی شدند. این جایگاه ها به شرح جایگاه سوخت مختاری( بزرگراه آیت الله خامنه ای، بعد از گلزار شهدا)، سیف(ابتدای ورودی شهر اختیارآباد)، اگرین ارگ(بلوار حجاج) و جایگاه سوخت شجاعی(باغین ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: 77 پرونده تخلف مراکز تولید و عرضه فرآورده های خام دامی از ابتدای امسال تاکنون در این استان به مراجع قضایی ارجاع شده است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سرهنگ سلطانی با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند افزود: شهروندان به خصوص افراد مسن از نگهداری اموال قیمتی در منزل خودداری نموده و یا حداقل از آشکار سازی آن، حتی در نزد نزدیک ترین افراد اجتناب نمایند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت: یک شرور مسلح سابقه دار در درگیری با پلیس، زمین گیر و همدست وی نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت: یک شرور مسلح سابقه دار در درگیری با پلیس، زمین گیر و همدست وی نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: یک دادگاه تجدیدنظر در آمریکا حکم داد برخلاف ادعای دونالد ترامپ که می گوید از پیگرد قانونی در این زمینه مصونیت دارد، رئیس جمهور سابق آمریکا به اتهام توطئه برای براندازی نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 می تواند محاکمه شود. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان ایلام گفت : زندانی جرایم غیر عمد و 10 زندانی با ارفاقات قانونی در دهه فجر انقلاب اسلامی به مناسبت دهه مبارک فجر و با کمک ستاددیه و ارفاقات قانونی از سوی مراجع قضایی آزاد شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون حقوقی رییس جمهور گفت: پس از اقدامات دقیق اطلاعاتی و شناسایی حامیان تروریست ها، از کشورهای حامی به مراجع قضایی بین المللی شکایت می کنیم.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرکل دامپزشکی استان ایلام گفت: در سال جاری 54 هزار مورد بازدید از مراکز نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی، واحدهای تولید فراورده های صنعتی پروتئینی، غذاخوری ها، کارخانه های تولید نهاده های دامی ...
لنگر نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر ، حسب گزارش واحد بازرسی کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنگرود 3 کارگاه ساختمانی به دلیل تخطی از قانون و آئین نامه های مربوط به ایمنی و حفاظت و بی توجهی به تذکرات مکرر واحد بازرسی کار پلمب شدند. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سامانه سرآمد با هدف سامان دهی تعاملات الکترونیکی میان نظام بانکی، مراجع قضایی و انتظامی از طریق درگاه واحد ایجاد شده است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه: اقدامات و ابتکارات مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه طی یک سال اخیر، قابل تقدیر است؛ در نتیجه اقدامات صورت گرفته در این حوزه، در برخی امور از میزان هزینه ها کاسته شده و بر سهولت و سرعت خدمت رسانی به مردم در مراجع قضایی افزوده شده است.
اقتصاد آنلاین / سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۶۰ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه بیشترین نرخ جدول تخلفات حادثه ساز معلوم شد، گفت: جریمه 400 هزار تومان برای رانندگی در حالت مستی بیشترین نرخ این جدول است.