یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۲:۴۲Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

دیده بان البرز (didebanealborz.ir)

دیده بان البرز 28 اسفند 1399 دیده بان البرز 26 اسفند 1400 دیده بان البرز 29 اسفند 1401 دیده بان البرز 25 اسفند 1402 دیده بان البرز 1 فروردین 1403 دیده بان البرز 3 فروردین 1403 دیده بان البرز 4 فروردین 1403 دیده بان البرز 5 فروردین 1403 دیده بان البرز 6 فروردین 1403 دیده بان البرز 7 فروردین 1403 دیده بان البرز 8 فروردین 1403 دیده بان البرز 9 فروردین 1403 دیده بان البرز 10 فروردین 1403 دیده بان البرز 11 فروردین 1403 دیده بان البرز 12 فروردین 1403 دیده بان البرز 13 فروردین 1403 دیده بان البرز 14 فروردین 1403 دیده بان البرز 15 فروردین 1403 دیده بان البرز 17 فروردین 1403 دیده بان البرز 18 فروردین 1403 دیده بان البرز 19 فروردین 1403 دیده بان البرز 20 فروردین 1403 دیده بان البرز 21 فروردین 1403 دیده بان البرز 25 فروردین 1403 
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار البرز خبر داد: بیمارستان خصوصی خورشید که قابلیت ارتقا تا 400 تخت بیمارستانی را داشته و از بیمارستان های خصوصی بزرگ کشور محسوب می شود، تا پایان سال مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز، گفت: از 24 اسفند سال گذشته تا 24 فروردین امسال بیش از 480 هزار تماس با سامانه 141 استان برقرار شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز خبر داد: یک شرکت بازرگانی به علت ایفا نکردن تعهد ارزی به پرداخت بیش از 582 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان البرز بیان کرد: در سال جاری بیش از 83 دوره آموزشی برای کارکنان این شرکت برگزار شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز اعلام کرد: اهدای اعضای بدن پرستار 26 ساله البرزی که دچار مرگ مغزی شده بود، جان چند بیمار را نجات داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۸   + ۱۱۶ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور در پاسخ به برخی فضاسازی ها در خصوص مهاجران و اتباع خارجی در بیانیه ای 6 بندی اعلام کرد: تلاش برخی سایت ها برای ایجاد افغانستان ستیزی مطرود است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۳:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز خبر داد: 600 پایگاه در سطح شهرستان های استان البرز در ایام عید فطر آماده دریافت فطریه مردم هستند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان البرز گفت: روز ملی فناوری هسته ای، روزی افتخار آمیز در تاریخ ایران اسلامی و نمادی از اقتدار و خودباروی دانشمندان جوان ایرانی در رسیدن به رفیع ترین قله های علم و دانش است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۵۳    
صدا و سیما، ارشاد و ارگان های فرهنگی رسمی در جنگ روایت ها مقصر هستند، با این که صدا و سیما در بسیاری از کشورها شعبه دارد اما به جای بیان واقعیت کشورهای جهان ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به مبنای غالب تعاملات مشترک شهرداری با نهادها و سازمان ها در عوض محوریت قانون گفت: ضرورت دارد معادلات یک سویه از بیت المال و دست درازی به قلک شهرداری متوقف شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد از دستگیری سارقانی که با استفاده از سلاح گرم از یک خانم مسن خفت گیری کردند خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: بنابر اعلام و ابلاغ صورت گرفته، تخلفات جرائم رانندگی با در نظر گرفتن ماده 28 قانون رسیدگی به تخلفات پلیس افزایش 4 تا 5 برابری خواهند داشت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۵۲    
اختتامیه مسابقات جام رمضان هیئات مذهبی کرج با دیدار تیم های فوتبال هیئت های محفل شاه کاظمین و لواءالزهرا (ع) برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از معدوم سازی بیش از 100 کیلوگرم پای مرغ و سنگدان در نظرآباد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: اولویت مدیران، تلاش و اهتمام آنان باید در راستای تحقق اهداف و وعده های دولت مردمی باشد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس گفت: مردم با اطمینان پای صندوق ها حاضر می شوند و انتظار دارند، تریبون مجلس صدای واقعی آنها باشد و مطالبه گری ها در سطوح ملی ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز از توزیع دو تن گوشت گرم میان خانواده های کم برخوردار در استان البرز از 18 فروردین خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نخستین جلسه قرارگاه حجاب و عفاف استان البرز در سال 1403 به ریاست استاندار البرز در تعاقب تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان نظام، برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت مخابرات ایران به مناسبت سال جدید، بسته های ترافیکی هفت سین را به تمام مشتریان اینترنت پرسرعت خود در حجم های متنوع ارائه می دهد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۳۲    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از مهار حریق یک واحد تجاری در مهرشهر خبر داد و گفت: این حادثه مصدومی در بر نداشت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج پیشنهاد برگزاری جشنواره و همایش تخصصی نان و فرآورده های تکمیلی در حوزه صنایع غذایی را مطرح کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین انتظامی استان البرز از دستگیری فردی خبر داد که با سلاح گرم وارد یک مرکز دندانپزشکی در شهر هشتگرد شهرستان ساوجبلاغ شده و اقدام به قدرت نمایی و عربده کشی کرده بود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور از برچیده شدن بساط شناسنامه های جلد قرمز تا دو سال آینده خبر داد و گفت: تاکنون مهلت دقیقی برای تعویض شناسنامه های قدیمی اعلام نکردیم زیرا باید شناسنامه های خام تأمین شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: با تلاش های انجام شده در مجموعه قضایی استان در سال گذشته، 18 محکوم به قصاص نفس، رهایی یافتند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از معدوم سازی بیش از 500 لیتر لبنیات و آبلیموی تاریخ مصرف گذشته و فاسد در کرج خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت هواپیمایی ناصر افتخاری، پیشکسوت جامعه دوچرخه سواری کشور را به دلیل استفاده از ویلچر مجبور به تهیه دو بلیط کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز از برگزاری دوره آموزش ارزیابان آزمون استخدامی آموزگاران استان در روزهای 15 و 16 فروردین امسال خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی پلیس گفت: سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان البرز، محمد ذاکر مشهور به رامش، عضو ارشد و سرتیم عملیات تروریستی داعش را در ماهدشت کرج به دام انداخت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه ماهدشت گفت: در کوران جنگ حماسه ساز غزه و در اوج قساوت صهیونیست ها، دشمن شکست خورده و در حال مرگ خود را به در و دیوار می زند و فاجعه آفرینی می کند و در جنگ روایت ها مغلوب اراده فلسطین قهرمان ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
امروز فریادهای مرگ بر اسرائیل مردم کرج، ندای ننگ بر جهان بی تفاوت و کوری را سر داد که در مقابل این همه جنایت و ظلم سکوت کرده اند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: رژیم صهیونیستی می داند که آغاز طوفان الاقصی پایانی بر عمر اسرائیل است بنابراین در منجلابی که به راه انداخته دست و پا می زند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل زندان های استان البرز گفت: هزینه مراسم سالگرد مرحوم ابوالقاسم بارانی به ستاد دیه استان جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اهدا شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
راهپیمایی روز جهانی قدس در کرج امروز با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم از میدان شهدا آغاز شده و به سمت مصلای بزرگ نماز جمعه کرج در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۰:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: در حال حاضر 121 بیمار اوتیسمی در استان البرز از خدمات آموزشی و حمایت های بهزیستی بهره مند هستند اما تشخیص، آموزش، مداخلات رفتاری و .. ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۸:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: از ابتدای طرح سلامت نوروزی بیش از 28 هزار تماس با اورژانس البرز گرفته و به بیش از 11 هزار ماموریت منجر شد که از این تعداد بیش از 10 هزار ماموریت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: پرچم مقاومت با اقدامات بی نظیر و مجاهدانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و مردم مسلمان منطقه تا پیروزی نهایی بر زمین نخواهد افتاد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز میزان اقامت در اقامتگاه های رسمی استان از 24 اسفند تا 13 فروردین 1403 را بیش از 130 هزار نفر اعلام کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز خبر داد: دو ویلای غیرمجاز با حکم قضایی در دو روستای ارنگه و گوراب کرج تخریب شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور فنی و عمرانی فرمانداری کرج گفت: تمهیدات لازم با پلیس، راهور و دستگاه های اجرایی در راستای برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس در کرج پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۹:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز، از کشف یک انبار لوازم کولرگازی خارجی در یکی از شهرک های شهرستان کرج خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۸   + ۹۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: حق الزحمه ساعات اضافه تدریس معلمان به میزان 2 برابر افزایش می یابد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۸    
گاهی اوقات کند شدن گوشی و ایجاد مشکل در اطلاعات شما ممکن است به دلیل وجود بدافزارها باشد که لازم است حذف شوند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۱۵۹ سایت دیگر  
روابط عمومی کل سپاه در پی شهادت سرداران محمدرضا زاهدی و محمد هادی حاج رحیمی و همراهان در حمله موشکی رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: در حال حاضر تردد در محورهای مواصلاتی استان روان و عادی است و در این زمان ترافیک نداریم.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از پلمب سه واحد صنفی متخلف در کرج خبر داد و گفت: طرح تشدید نظارت بر فروشگاه های زنجیره ای، رستوران ها و پایانه های مسافربری با جدیت ادامه دارد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان البرز اعلام کرد: فروش مصنوعات طلا بدون کد شناسایی استاندارد ممنوع است، لذا شهروندان از خرید مصنوعات بدون کد ردیابی خودداری کنند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از اجرای مرحله سوم طرح کالابرگ الکترونیکی از هجدهم فروردین ماه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۸:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
یکی از چالش های زنان در دوران بارداری، امنیت شغلی آن ها در این دوران و پس از آن است که در این مطلب به قوانین و شرایط مربوط به مرخصی بارداری و شرایط استفاده از بیمه بیکاری بعد از زایمان و.. ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: همزمان با آغاز سفرهای نوروزی از اواخر اسفند سال 1402 تا 12 فرودین امسال بیش از 62 هزار مسافر در محورهای مواصلاتی استان جابه جا شدند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری کرج از تهیه و طبخ 30 هزار پرس قیمه در شب شهادت امام علی (ع) و توزیع آن در روز شهادت آن حضرت در کرج خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۲   + ۸۱ سایت دیگر  
دفتر آیت الله سیستانی میزان و مبلغ فطریه امسال 1403 هجری شمسی و 1445 هجری قمری را اعلام کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۷    
هکرها در سال های اخیر تلاش های زیادی برای به سرقت بردن موجودی حساب های کاربران اینترنت کرده اند که یکی از آنها فیشینگ است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان البرز در بازدید از شیرخوارگاه های استان البرز، گفت: ایتام نزد ما امانت الهی هستند و هر یک از ما در حد توان باید نسبت به تکریم آنها بکوشیم و در حد توان نیاز های مادی ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ما ملت ایران اسلامی در جنگ های گذشته تمدن لیبرال دموکراسی با نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره فرازها و فرودها ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اطلاعیه ای در خصوص دومین آزمون خاص فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد و بالاتر که از 17 اسفند 1402 آغاز شده و تا 15 فروردین سال 1403 ادامه دارد منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
موزه ها، کاخ ها و محوطه های تاریخی زیر نظر وزارت میراث فرهنگی سیزدهم فروردین امسال به دلیل همزمانی با سالروز شهادت حضرت علی (ع) تعطیل هستند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: از 24 اسفند سال گذشته تا 10 فروردین سال جاری بیش از دو هزار تخلف سرعت غیرمجاز در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز گفت: 208 میلیارد ریال برای تهیه تجهیزات آموزشی تخصصی در هنرستان ها اختصاص یافت که در این راستا نیز تاکنون 65 میلیارد ریال صرف تجهیزات کارگاهی شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان البرز از صدور اولین مجوز فعالیت گردشگری کشاورزی در مزرعه پاییز گهره طالقان در روزهای ابتدایی سال 1403 خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سازمان سنجش اعلام کرد: ثبت نام نوبت دوم آزمون سراسری سال 1403 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی فردا به پایان می رسد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۲۰:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز خبر داد: همزمان با شب های قدر، پایگاه های کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز پذیرای خیران و نیکوکاران به عنوان حامیان جدید فرزندان ایتام و محسنین ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر شهید بهروز واحدی امروز جمعه 10 فروردین ماه پس از اقامه نماز جمعه با حضور پرشور مردم در کرج برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان البرز از تشکیل کارگروه تحقق شعار سال خبر داد و گفت: آماده ارائه خدمات به تجار، بازرگانان، واحدهای تولیدی، صادر کنندگان و واردکنندگان کالا هستیم.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار البرز به همراه جمعی از مسئولان از پروژه های مدارس خیرساز و مشارکتی استان بازدید کردند و در جریان روند امور قرار گرفتند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه کرج با بیان اینکه بنا نبوده سند 2030 در ایران اجرا شود اما به بهانه های مختلف و عناوین گوناگون آن را به صورت موذیانه عملیاتی می کنند لذا هشدار می دهم عملیاتی کردن سند 2030 در کشور خیانت به ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۹    
امام جمعه ماهدشت گفت: آقایان سران سه قوه و مسئولان متناظر در استان و شهرستان ها، از خواب غفلت و سنگین بیدار شوند و به نفع دین کاری کنند و تصمیم قاطعی بگیرند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین انتظامی استان البرز از دستگیری دو سارق سابقه دار با اعتراف به 72 فقره سرقت به عنف حین انجام سرقت در شهرستان فردیس خبر داد .
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از فراگیری 54 هزار و 138 نفر البرزی از آموزش های فنی و حرفه ای در سال گذشته خبر داد و توانمندسازی و افزایش مهارت نیروی انسانی را از مهم ترین اهداف این سازمان ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۵:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با تاکید بر تجلیل از بانوان چادری شاغل در ادارات هر استان، از بانوان خواست که برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در ادارات، با حجاب برتر خود ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: به منظور تحقق مردمی سازی اقتصاد و افزایش مشارکت مردمی در راستای جهش تولید، به کمک جامعه نخبگانی کار و تولید نیازمندیم.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار کرج جشنواره لاله ها را رویدادی ملی عنوان و اعلام کرد: امسال در فضایی متفاوت و باشکوه تر از گذشته شاهد این جشنواره خواهیم بود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز از کشف و جمع آوری بیش از 70 کیلوگرم گوشت قرمز و مرغ بی کیفیت در واحدهای صنفی شهرستان کرج خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از برگزاری ویژه برنامه بین المللی محفل انس با قرآن کریم با عنوان نوای ملکوت 2 در این شهر خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز از کاهش 31 درصدی تماس های مردمی با مرکز ارتباط با مشتریان (122) در هفته اول فروردین و در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان البرز از نظارت بر نازل های سوخت بنزین و جایگاه های CNG در این استان خبر داد و گفت: تمامی جایگاه های CNG باید نسبت به اخذ گواهی از استاندارد اقدام کنند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرج، از تشکیل کارگروه مردمی سازی اقتصاد و شورای مشورتی نخبگان اقتصادی با رویکرد راهبرد اجرایی جهت تحقق شعار سال خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر پاک شهید بهروز واحدی از نیروهای سپاه قدس و بسیجی حوزه شهید صدوقی ناحیه امام حسین (ع) کرج روز جمعه 10 فروردین در کرج برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۶:۴۸    
مامورین اجرایی محیط زیست شهرستان کرج یک مورد آتش سوزی درختچه های طبیعی در محدوده آسارا را اطفا و از سرایت آن به سایر قسمت ها جلوگیری کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرج از اجرای نمایش آیین های رمضانی اقوام در بوستان ایران کوچک خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
حامیان سخاوتمند استان البرز در اسفند 1402 مبلغ 13 میلیارد و 700 میلیون تومان به صورت مستقیم به حساب هشت هزار فرزند نیازمند ایتام و محسنین مورد حمایت این نهاد واریز کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: در نتیجه دیدار ها و پیگیری های منظم انجام شده از ندامتگاه های استان، دو هزار و 856 زندانی از نهادهای ارفاقی بهره مند شدند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره محیط زیست شهرستان نظرآباد از تحویل یک بهله پرنده سارگپه آسیب شده به یگان حفاظت محیط زیست این اداره توسط دوستداران محیط زیست خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز گفت: در آمد های عمومی وصول شده استان در سال گذشته 710 میلیارد و 185 میلیون ریال بوده که نسبت به مبلغ پیش بینی شده آن 130 درصد محقق شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۷   + ۱۰۹ سایت دیگر  
طبق اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی از ابتدای سال 1403 ثبت قرارداد اجاره به منظور دریافت کد رهگیری در سامانه خودنویس الزامی است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کمالشهر با اشاره به جاری شدن سیل در این شهر، پوشاندن سطح اراضی و انهار خاکی و کوهپایه ها با آسفالت و نیز ساخت و سازها را دلیل بروز چنین مشکلاتی دانست و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان البرز از تشدید نظارت بر خدمات هتل آپارتمان ها و مجتمع های بین راهی در طرح عیدانه نوروزی و ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از اجرای طرح تشدید برخورد با رستوران های متخلف در جاده کرج - چالوس خبر داد و گفت: یک واحد پذیرایی متخلف تعطیل شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تجمع اعتراضی مردم روزه دار کرج به منظور محکوم کردن جنایات شنیع رژیم صهیونیستی در مصلای امام خمینی (ره) این شهر برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان البرز توصیه کرد: به منظور حفظ سلامت خود و برخورداری از فیوضات ماه مبارک رمضان، از خرید فرآورده های دامی از منابع و مراکز غیرمطمئن و خارج از زنجیره نظارتی دامپزشکی اکیداً خودداری ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس استان البرز از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در لاین جنوبی آزادراه کرج – قزوین و مصدومیت 14 نفر در این حادثه خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۲:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: شعب نامتعارف استان از تعداد 188 شعبه در فروردین سال 1402 به 127 شعبه در پایان سال گذشته کاهش یافت که حدود 67 درصد کاهش را نشان می دهد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز گفت: نمایشگاه نوروزی صنایع دستی و سوغات در دهکده تفریحی و گردشگری باغستان کرج افتتاح شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج خبر داد: یک واحد تجاری در کیانمهر کرج طعمه حریق شد اما مصدومی نداشت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: از 24 اسفند تا 2 فروردین ماه بیش از 118 هزار تماس با سامانه 141 استان برقرار شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از تخفیف 10 تا 25 درصدی خدمات برخی واحدهای اقامتی و هتل های استان در ایام نوروز خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از برپایی نمایشگاه صنایع دستی در بوستان امید در قسمت ورودی شهر کرج به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۲۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان البرز گفت: رکن اول ترویج الزامات استاندارد در یک جامعه و استانداردسازی کالا و خدمات آموزش صحیح و فرهنگ سازی آن در جامعه است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه ماهدشت گفت: اگر دولت بایدن به راستی به دنبال حمایت از مردم غزه است باید دولت افراطی نتانیاهو را تحت فشار قرار دهد تا به نسل کشی در غزه پایان بخشند اما به نظر می رسد این جنگ زرگری برای فریب ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۱   + ۹۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: دو نفر از مدیران شهرداری کرج پس از دریافت رشوه به تعداد 15 سکه نیم بهار آزادی بازداشت شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از کشف یک مورد حفاری غیر مجاز در شهر جدید هشتگرد (مهستان) خبر داد که منجر به فوت یک نفر شد.
مشاهده نتایج بیشتر...