سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۲:۳۷Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

دیده بان البرز (didebanealborz.ir)

دیده بان البرز 28 اسفند 1399 دیده بان البرز 26 اسفند 1400 دیده بان البرز 1 فروردین 1401 دیده بان البرز 30 اردیبهشت 1401 دیده بان البرز 31 خرداد 1401 دیده بان البرز 31 تیر 1401 دیده بان البرز 28 مرداد 1401 دیده بان البرز 30 شهریور 1401 دیده بان البرز 1 مهر 1401 دیده بان البرز 1 آبان 1401 دیده بان البرز 1 آذر 1401 دیده بان البرز 30 دی 1401 دیده بان البرز 1 بهمن 1401 دیده بان البرز 2 بهمن 1401 دیده بان البرز 3 بهمن 1401 دیده بان البرز 4 بهمن 1401 دیده بان البرز 5 بهمن 1401 دیده بان البرز 7 بهمن 1401 دیده بان البرز 8 بهمن 1401 دیده بان البرز 9 بهمن 1401 دیده بان البرز 10 بهمن 1401 دیده بان البرز 11 بهمن 1401 دیده بان البرز 13 بهمن 1401 دیده بان البرز 14 بهمن 1401 دیده بان البرز 15 بهمن 1401 دیده بان البرز 16 بهمن 1401 دیده بان البرز 17 بهمن 1401 
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از فوت یک جوان 18 ساله به دلیل برق گرفتگی در منطقه مشکین دشت این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه تجهیزات سازمان آتش نشانی باید به استانداردها نزدیک شود گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
خزانه دار شورای اسلامی شهر کرج گفت: دخالت ها و اعمال سلیقه برخی از اعضای شورای شهر، پروژه های شهری را به انحراف می کشاند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان البرز از رهایی یک تبعه خارجی از چنگال آدم ربایان در البرز خبر داد و گفت: این آدم ربایی به دلیل اختلاف حساب صورت گرفته بود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز از بهینه سازی بیش از دو هزار واحد موتورخانه تا پایان آذر ماه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
صاحبان صنایع و کارگران واحدهای تولیدی و مشارکت های مردمی در قالب گروه جهادی صنعتگران با همراهی هلال احمر، به کمک مردم زلزله زده خوی می روند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان البرز گفت: اجر حضور در میدان جهاد تبیین، کمتر از اجر حضور در جبهه های جنگ نیست، امروز جهاد تبیین از اولویت های کشور در مبارزه با دشمنان است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از اجرای 44 جشن در مساجد، محلات و مناطق به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ایام دهه فجر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار البرز از افتتاح 126 پروژه همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر در البرز خبر داد و گفت: با افتتاح این پروژه ها 931 فرصت شغلی نیز ایجاد می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدرسه 15 کلاسه شهید کهن ترابی در روستای سیاهکلاهان با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر صمت در امور ایثارگران گفت: تاکیدات اخیر مقام معظم رهبری بر جهاد تبیین مسئولیت همه ما را سنگین می کند، در این راستا ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج از مسافرگیری آزمایشی و غیرتجاری متروی کرج خبر داد و گفت: کمبود رام قطار، یکی از دغدغه مدیریت شهری است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز گفت: سرمایه انسانی در جوامع توسعه یافته و در حال توسعه، یکی از مهم ترین عناصر مؤثر در بهبود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج از تعیین تکلیف املاک واقع در مسیر پروژه بزرگراه شمالی خبر داد و گفت: پس از بررسی های انجام شده، دو ملک تملک و در اختیار پیمانکار قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز خبر داد: از زمان انقلاب تاکنون، بیش از 172 هزار مددجوی تحت پوشش این نهاد، از فرصت های شغلی ایجاد شده توسط کمیته امداد البرز بهره مند شده اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۳    
عضو شورای اسلامی شهر کرج ضمن انتقاد از بودجه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: ضرورت دارد رویکرد افزایشی و بدون توجیه برخی از ردیف ها و همپوشانی و کلی بودن برخی ردیف های بودجه این ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان البرز از برگزاری هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در محورهای موضوعی 17 گانه و در 6 بخش اصلی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز از پیگیری مشکلات اهالی مجاور حمام تاریخی حیدرآباد کرج به صورت ویژه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز از افتتاح پروژه های مهم در حوزه بهداشت و درمان در البرز همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۲:۰۳    
پدرم، من با تو معنای خستگی و تنهایی را نمی فهمم، تو تپش قلب خانه ای و هر بار که از منزل خارج می شوی انگار قلبم از تپش می ایستد و هنگامی که به خانه بازمی گردی، نبض زندگی در دستانم می زند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۸    
اعتکاف یعنی یک دریا پاکی، خلوتگاه معشوق با عاشق، زیبایی و سادگی، دل بریدن از مادیات و تمایلات نفسانی و در کل اعتکاف به معنای زدودن غبار گناه و آلودگی از روح و روان آدمی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۹:۱۲    
امام جمعه کرج گفت: جلوه دیگری از جنگ ترکیبی این است که دشمن می خواهد ترکیب جمعیت به هم بخورد؛ توطئه بزرگی در حال رقم خوردن است که دود آن به چشم همه خواهد رفت؛ هوشیار باشید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: تیم سلامت ما از تاریخ 13 تا 15 بهمن ماه به مدت سه روز به خدمت رسانی در شهرک امیرالمومنین کمالشهر می پردازد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۸:۲۷    
دبیر جشنواره ادبی بانوی بهشت از برگزاری آیین اختتامیه این جشنواره همزمان با آغاز دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: صاحبان 18 اثر برگزیده در این مراسم مورد تجلیل قرار گرفتند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز گفت: همزمان با دومین روز از ایام الله دهه فجر با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج خبر داد: این سازمان در پارک ها و فرهنگسراهای مختلف سطح شهر، طرح دوشنبه های سالمندی را اجرا می کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
آیین اختتامیه بیست و چهارمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس در استان البرز برگزار و از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از ثبت خانه مرحوم آیت الله سید عبدالله برهانی واقع در اشتهارد در فهرست آثار ملی کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۰:۲۷    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برنامه های این اداره کل در ایام الله دهه فجر امسال را برشمرد و گفت: عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدا به صورت سراسری برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز گفت: امروز ما در جشنواره های رسانه ای به دنبال بهترین جنبه انتقال خبر به جامعه هستیم که موثرترین آن، تولید خبر مومنانه و گفتمان انقلابی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان البرز گفت: جشنواره ابوذر امروز به کار خود پایان می دهد اما رسالت خبرنگاران در مسیر روشنگری هنوز به پایان نرسیده و تمام شدنی نیست و لازم است ادامه داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان البرز امروز با تجلیل از برگزیدگان به ایستگاه پایانی رسید و مینا صدیقیان و صدیقه صباغیان ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۵۷    
فرمانده سپاه استان البرز گفت: دشمن در جنگ ترکیبی اخیر، تلاش کرد به برخی اهداف شوم خود برسد اما برنده واقعی این میدان، مردم با بصیرت ایران هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۲    
مدیرکل صدا و سیمای مرکز البرز گفت: هر چه در توان دارید در مسیر خدمت به انقلاب و مردم این کشور به کار گیرید و یقین داشته باشید امیدسوزان راه به جایی نخواهند برد و مانند همیشه ملت ایران برنده این جنگ ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۴۲    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز ضمن اعلام برنامه های دهه فجر امسال گفت: گفت: استکبار جهانی جنگ با ایران در فضاها و شکل های مختلف را تمام نمی کند زیرا به قدرت و قوت ایران اسلامی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز از کشف یک محموله 400 کیلوگرمی موادمخدر از نوع شیشه در این استان خبر داد و گفت: یک دستگاه خودروی سنگین تریلر در این پرونده توقیف شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۲    
سال هاست که معضل ترافیک، کلانشهر کرج را به کلافی پیچیده و گرهی کور مبدل کرده که تداوم آن، ره آوردی جز کلافگی، عصبانیت، نزاعات ترافیکی و آلودگی های هوا، صوتی و بصری در پی نداشته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: نمی توان از یک سو شعار چابک سازی دولت را سر داد و از سوی دیگر دولت را با تراکم انبوه کارمند در ادارات و سازمان های مختلف روبرو کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۹:۲۷    
رئیس پلیس آگاهی استان البرز در زمینه پیشگیری از سرقت ها، نکاتی را مطرح و بیان کرد: توجه به هشدارهای پلیس و هوشیاری مردم، عرصه را بر سارقان تنگ می کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۷    
یک فیلمساز جوان البرزی از تولید فیلم کوتاه 100 ثانیه ای غیر کافی با حمایت حوزه هنری استان البرز خبر داد و گفت: این فیلم اقتباسی با سه شخصیت در دو لوکیشن ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۱۱    
فرمانده انتظامی استان البرز از اجرای طرح ضربتی دستگیری سارقان در استان البرز و دستگیری 118 نفر سارق و مالخر و کشف 11 دستگاه خودروی سرقتی از سارقان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۱    
تفاهم نامه همگاری میان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و شرکت تعاونی ظریف بافت منعقد و در آن بر فراهم کردن زمینه های لازم برای تربیت نیروی انسانی متخصص تاکید شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۱۱    
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان البرز گفت: باید با الهام گرفتن از روحیه بسیجی و جهادی شهدا، محدودیت های پیش روی کشور را به فرصت تبدیل کنند و موجب عزت و سربلندی روزافزون ایران شوند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری کرج گفت: هیچ موسسه و فرد حقیقی، بدون اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح اجازه برگزاری هیچ گونه رویدادی را با عناوین کارآفرینی و بلاگری در حوزه مد و لباس و .. ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۲    
فرمانده سپاه استان البرز گفت: مردم شهیدپرور این استان ثابت کرده اند که در همه عرصه ها پای کار این نظام هستند ما نیز از خداوند متعال می خواهیم توفیق خادمی این مردم را به ما بدهد که ولی نعمتان ما هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: همه ما در هر جایگاهی که باشیم مدیون این شهدای جان برکف هستیم و همچنان به وجود دلیرمردان و شیردلان این سرزمین افتخار می کنیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز با اشاره به افزایش تغییر کاربری در اراضی کشاورزی گقت: جلوگیری از تغییر کاربری ها باید با جدیت بیشتری انجام شود زیرا با این حجم از تغییر کاربری ها این نگرانی وجود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: زنی که با همدستی یکی از دوستانش، اقدام به قتل همسر خود کرده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرج با اشاره به اینکه ستاد توسعه سراهای محلات در گلشهر آماده افتتاح است و در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۳:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: رد پای چندانی از اصلاح ساختار در بودجه مشاهده نمی شود و گویا در سازمان برنامه ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
در بیست و هشتمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی به پاس تلاش ها و موفقیت موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در ساخت واکسن رازی کووپارس ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز بر ضرورت نظارت بر عملکرد 20 مرکز معاینه فنی استان از سوی شهرداری ها تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان البرز گفت: سپاه و بسیج، ستون و عمود خیمه انقلاب و خار چشم دشمنان این نظام و انقلاب هستند و به همین دلیل مورد هجمه های فراوان آن ها قرار دارند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۲    
رئیس پلیس آگاهی استان البرز از انهدام باند سرقت از منازل و دستگیری اعضای آن توسط پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۱:۳۷    
رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج گفت: اولین رام قطار در خط 2 قطار شهری کرج دارای هفت واگن است و قابلیت جابجایی یک هزار و 400 مسافر را در هر سفر دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: حداقل انتظار ما از دولت این است که زمین دانشگاه خوارزمی برای دپوی متروی کرج در اختیار شهر قرار گیرد تا به هدف نهایی مدیران شهری که کمک به تحقق هوای پاک و کاهش ترافیک و ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۷    
شهردار کرج ضمن عذرخواهی از مردم به خاطر تاخیر در راه اندازی متروی این شهر، گفت: اراده مدیریت شهری بر این است که مترو را به گونه ای ساماندهی کند که شهروندان از یک متروی با کیفیت و استاندارد بهره مند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۷    
سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز از برگزاری جشنواره قصه گویی البرز قوی خبر داد و گفت: شرکت کنندگان در این جشنواره در روزهای سوم و چهارم بهمن، به اجرای قصه های خود می پردازند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرماندار کرج از راه اندازی اولین کمپ سلامت دانش آموزان آسیب دیده اجتماعی در کرج خبر داد و گفت: در طرح نماد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۲    
سازمان بسیج رسانه استان البرز در بیانیه ای تروریست خواندن سپاه پاسداران توسط پارلمان اروپا را محکوم و اعلام کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، از مجموع 351 فقره درخواست تسهیلات رونق تولید که به بانک های استان معرفی شده اند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب نظرآباد از دستگیری باند سارقان طلا و پول نقد از منازل در این شهرستان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد از وقوع آتش سوزی در یک شرکت تولیدی مواد اولیه سموم کشاورزی و کود شیمیایی کشاورزی و دامی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از برگزاری مراسم شبیه خوانی جنگ خندق به مناسبت ولادت امیرالمومنین (ع) به همت این اداره کل خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اقتصادی استانداری البرز گفت: مدیریت تقاضا و میزان نیاز بازار استان به اقلام مورد نظر در ایام نوروز مورد توجه ویژه کارگروه تنظیم بازار استان است و تلاش می شود با تشدید نظارت ها ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج، خواستار احداث مجتمع خدماتی و رفاهی برای تاکسیران های شهر کرج شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز، اعلام کرد: کمیته امداد استان البرز طی 9 ماهه سال جاری با طرح راهبری شغلی بیش از یک هزار و 400 شغل برای نیازمندان و مددجویان استان ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: با توجه به دستور و پیگیری های استاندار البرز، باند رفت آزاد راه تهران- شمال تا بهار 1402 به بهره برداری رسیده و زیر بار ترافیک می رود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل تبلیغات اسلامی و هیئات مذهبی استان البرز در بیانیه ای اعلام کرد: اقدام وقیحانه و خباثت آمیز اخیر پارلمان اروپا در تروریست خواندن سپاه پاسداران ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۲    
ایالات متحده آمریکا برای پیشبرد سیاست های خود در منطقه نیاز به خاورمیانه باثبات ندارد بلکه تنها هدف این کشور ایجاد ناآرامی از طریق تشکیل و حمایت از گروه های تروریستی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۷    
یک کارشناس آسیب های اجتماعی گفت: والدین باید بر محتوای انیمیشن ها و کارتون هایی که کودکان تماشا می کنند، نظارت جدی داشته و مراقب خوراک ذهن فرزندان خود باشند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام افسری محصل در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (ع) فراجا تا 4 بهمن 1401 تمدید شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان البرز با تاکید بر اینکه دشمنان از دوستی دو ملت ایران و عراق و وحدت مسلمانان هراس دارند ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آمادگی برای تشکیل تعاونی های مسکن جهش، جهت اعطای زمین و تسهیلات ارزان قیمت ساخت واحدهای مسکونی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۱:۵۲    
نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: تروریست خواندن نهادی مانند سپاه، دخالت در امور کشور و یک جنگ رسانه ای است؛ آن ها خودشان هم می دانند که حرف بی ربطی زده اند و می زنند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای استان البرز از دستگیری اعضای باند چهار نفره کلاهبرداری اسکیمری در چهار باغ که اقدام به کپی برداری از کارت بانکی 619 نفر از شهروندان کرده بودند، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۲    
آلودگی هوا در کرج در سایه انفعال متولیان امر و سکوت سهمگین رسانه ها، به مسئله ای مزمن و لاینحل مبدل شده و نفس اهالی این خطه را به خس خس انداخته است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار البرز در آئین فاز اول افتتاح رونمایی از 26 دستگاه اتوبوس در شهرستان فردیس گفت: برای تحقق هوای پاک باید توجه ویژه ای به توسعه حمل و نقل عمومی داشته باشیم.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: دادگاه انقلاب استان البرز ضمن تعیین وقت رسیدگی به اتهامات الهام مدرسی، با توجه به لحاظ کردن وضعیت متهم، طبق مقررات با فک قرار بازداشت موقت و تخفیف آن ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با هفته هوای پاک، سومین خانه محیط زیست استان البرز با حضور مسئولین و گروه های مردم نهاد در بوستان 9 دی حافظیه (ملک آباد) در شهرستان چهارباغ افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان البرز بر تعیین تکلیف مرغداری های غیرفعال با اولویت احیاء و راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی تأکید کرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۷    
اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی البرز نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی با عنوان جشنواره صنایع دستی فجر را از تاریخ دهم تا چهاردهم بهمن ماه سال جاری برگزار و از هنرمندان برای شرکت در این رویداد ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر صندوق امداد ولایت استان البرز گفت: طی 9 ماهه اول سال جاری رقمی معادل 92 میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات با رشد 73 درصدی نسبت به سال گذشته به مددجویان کمیته امداد و نیازمندان استان البرز ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: فرهنگ سازی مدیریت مصرف انرژی یکی از وظایف نهادهای فرهنگی کشور است اما در این قسمت کوتاهی های زیادی صورت می گیرد که جهاد تبیین در این حوزه ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار البرز از آغاز عملیات اجرایی چند پروژه مهم در راستای ارتقای خدمات به مردم شهرک مسکونی پیام ماهدشت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان، از دستگیری سه شکارچی غیرمجاز و سابقه دار در منطقه شکار ممنوع این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان البرز از برگزاری جشنواره ملی انتخاب چهره های برتر حوزه کارآفرینی به منظور تقویت تعاملات سازمان تامین اجتماعی با جامعه کارفرمایی کشور به همت سازمان تامین اجتماعی کشور خبر ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز گفت: فضای مجازی می تواند بستر جرائم متعددی باشد که با ارتقای سواد رسانه ای شهروندان می توان تا حد زیادی از وقوع آن ها پیشگیری کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۲    
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر کرج وضعیت نگهداری پل های عابرپیاده سطح شهر را ناهنجار و اسفناک خواند و بر ضرورت اهتمام نسبت به بهبود وضعیت حفظ و نگهداری پل های در حال بهره برداری ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۷    
رئیس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به ارسال تذکرات اعضا به شهرداری، بر ضرورت پاسخ به این موارد با جدیت و سرعت بیشتر تاکید کرد و گفت: شهردار تا روز شنبه هفته آینده ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۷    
رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج گفت: تدوین الگوی تغییرات بر چه اصول و چارچوب های مدیریتی و فکری استوار بوده و به منظور انجام برآوردها از کارنامه معاونین و مدیران شهرداری ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت بحران استانداری البرز گفت: در حال حاضر از مجموع 60 هزار واحد مسکونی روستایی استان، 50 درصد از واحدها مقاوم سازی شده و 30 هزار واحد دیگر نیاز به مقاوم سازی دارند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز از توقیف 314 دستگاه خودروی پلاک مخدوش و ناخوانا طی سال جاری در معابر درون شهری این استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز از شناسایی و دستگیری چهار نفر سارق و 6 نفر مالخر اموال مسروقه در کرج خبر داد و گفت: ارزش اموال مسروقه در این پرونده 100 میلیارد ریال برآورد شده است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج از تشدید پایش شبانه روزی واحدهای صنعتی به منظور پیشگیری از افزایش آلاینده ها در البرز خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با بیان اینکه دشمن باید خیال خام تجزیه ایران را از سر به در کند، گفت: امروز دشمن احساس ضعف کرده و تمام قوای خود را به کار می گیرد تا با اقدامات تروریستی ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۳:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با تاکید بر ضرورت ساماندهی جایگاه های سوخت CNG در کرج گفت: شهرداری کرج باید نسبت به رسیدگی و هماهنگی امور مرتبط با جایگاه های سوخت در سطح شهرستان ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز گفت: در سال 1401، از ابتدای سال جاری تا به امروز، در شهر کرج یک روز هوای پاک و 6 روز هوای ناسالم و خطرناک داشته ایم.
مشاهده نتایج بیشتر...