یکشنبه ۱۹ اردیبهشتساعت ۰۶:۵۰May 2021 9
جستجوی پیشرفته

دیده بان البرز (didebanealborz.ir)

دیده بان البرز 28 اسفند 1399 دیده بان البرز 1 فروردین 1400 دیده بان البرز 1 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 2 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 3 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 5 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 6 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 7 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 8 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 9 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 10 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 11 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 12 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 13 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 14 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 15 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 16 اردیبهشت 1400 دیده بان البرز 18 اردیبهشت 1400 
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز شنبه 18 اردیبهشت ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول انجمن قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز فعالیت های انجمن مجازی قصه گویی این کانون را در راستای ترغیب قصه گویان برای شرکت در بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی برشمرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی استان البرز گفت: بر اساس تصمیم قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در البرز، از این هفته مشاغل گروه شغلی دو نیز در شهرستان های کرج و فردیس مجاز به فعالیت هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست پلیس فتای استان البرز از شناسایی و دستگیری فردی خبر داد که با ایجاد کانال در شبکه اجتماعی اقدام به تبلیغ فال و فروش طلسم در فضای مجازی می کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۸    
منزل پدری دکتر ابراهیم حشمت طالقانی به عنوان یکی از مفاخر و مشاهیر استان البرز واقع در طالقان، اینک به یک ویرانه مبدل شده و بازسازی آن می تواند فرصت تاسیس یک موزه روستایی در این شهرستان را فراهم کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از سه میلیارد تومان توسط حامیان به حساب ایتام و فرزندان محسنین البرزی واریز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۸    
مجموعه فعالیت های هنری و رسانه ای حوزه هنری استان البرز به مناسبت روز جهانی قدس تولید و منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
حاجیه خانم منظربانو کوهدار مادر گرامی شهیدان والامقام حبیب اله و فتح اله بغدادی پس از سال ها فراق از فرزندانش ساعاتی پیش دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل میر اث فرهنگی، گردشگر ی و صنایع دستی البرز از آغاز عملیات سبک ساز ی پل تاریخی کرج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز پنجشنبه 16 اردیبهشت ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز خبر داد: با تلاش کارشناسان پلیس فتای البرز افرادی که اقدام به آموزش نصب دستگاه اسکیمر و تبلیغ و بازاریابی آن در فضای مجازی کرده و از این طریق از 700 نفر از شهروندان ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۸    
برای اولین بار در استان البرز پاسخ به استعلامات کمیسیون ماده 12 قانون زمین شهری در مبحث تعیین نوعیت املاک و اراضی از طریق دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان البرز انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی استان البرز با بیان اینکه تکیه بر آموزش، مقدمه تغییر سبک زندگی و مهار کروناست گفت: شهروندان با شرکت در دوره های آموزش های همگانی و مجازی کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان البرز خبر داد: 408 واحد مسکن مهر شهرک ابریشم کرج به مرحله تکمیل و بهره برداری رسیده و به مناسبت عید سعید فطر تحویل متقاضیان مسکن مهر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
سر پرست پایگاه پژوهشی ملی البرز خبر داد: اولین پایگاه پژوهشی ملی در البرز در مجموعه کاخ مروارید کرج کار خود را آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس اقتصادی استان البرز خبر داد: فردی که قصد انتقال بیش از سه تن مرغ زنده خارج از شبکه را داشت در کرج دستگیر و کامیون وی توقیف شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز خبر داد: کارگر 45 ساله ای حین کار، در یک ساختمان نیمه کاره در هشتگرد، به علت سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول مرکز هشتگرد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، از برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت روز جهانی قدس در سامانه مجازی این مرکز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از آغاز فراخوان تعاونگران استان به منظور ثبت نام در شانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز گفت: کارگاه های آموزشی مهارت های اجتماعی برای مربیان مهدهای کودک و پیش دبستان این استان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی استان البرز ضمن قدردانی از مشارکت مردم و صنوف در اجرای محدودیت های کرونایی، هدف از اجرای این محدودیت ها را حفظ سلامت و امنیت بهداشتی مردم عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ساماندهی گلزارهای شهدا موفق به کسب رتبه برتر در سطح کشور شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز خبر داد: با اجرای طرح اطعام مهدوی در روز شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) بیش از 100 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان و مددجویان استان البرز توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
امسال با توجه به محدودیت های برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس، پویش مردمی راهیان قدس توسط حوزه مقاومت بسیج 711 عمار یاسر و حوزه 712 حضرت زینب (س) نظرآباد برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار اشتهارد در جلسه فوری بررسی مشکلات آب این شهرستان با تاکید بر همراهی تمامی دستگاه های حوزه آب در تامین منابع آب شرب اشتهارد اذعان کرد: کمبود آب در این شهرستان جدی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون آمار و فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری کل استان البرز از راه اندازی اپلیکیشن عدالت همراه به منظور انجام خدمات الکترونیکی قضایی از طریق گوشی همراه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۸   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی پروژه واکسن رازی کووپارس با بیان اینکه تاکنون مشاهدات، حاکی از ایمنی زایی مورد انتظار واکسن کووپارس است، گفت: پس از جلسه بررسی و ارزیابی ایمنی زایی این واکسن برای آغاز فاز دوم کارآزمایی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۸    
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه معلمان و مربیان در تعالیم اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردارند، گفت: نقش معلمان و مربیان در رشد و پیشرفت جامعه بی بدیل است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز به مناسبت روز جهانی قدس، مسابقه استانی شعرخوانی خواهرم پرنده شد را ویژه گروه سنی هفت تا 12 سال در فضای مجازی برگزار می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ویژه برنامه "ماه در محراب" به مناسبت ایام شهادت حضرت امیرالمومنین (ع) روز چهارشنبه 14 اردیبهشت در فضای اسکای روم اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان البرز از رهایی دختر 12 ساله ای خبر داد که به نیت اخاذی از پدرش در شهر کرج ربوده و به استان تهران انتقال داده شد بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها در دیدار سربازان پادگان شهید کچویی سرباز بودن در نظام اسلامی را افتخار دانست و گفت: همه ما دعا می کنیم تا بتوانیم سربازی لایق و با وفا در راه اسلام، انقلاب و امام زمان(عج) باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از پایان مرحله داوری آثار نخستین جشنواره اندیشه قلم در البرز خبر داد و گفت: 9 اثر در سه محور به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون قضایی، اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز خبر داد: بهینه سازی و ایمن سازی راه های استان و رفع نقاط حادثه خیز محورهای برون شهری، در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان البرز از پلمب یک واحد صنفی در باغستان کرج خبر داد که در آن اقدام به بسته بندی و توزیع روغن های خوراکی تقلبی می کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج ار افتتاح پارک محیط بان (حیات وحش) در خط چهارم حصار کرج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز خبر داد: به مناسبت روز جهانی قدس کنگره شعر قدس (شعرخوانی مجازی) در البرز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان البرز اعلام کرد: استفاده غیرمجاز از دستگاه های تولید ارز دیجیتال خسارت بسیار زیادی را به شبکه برق وارد خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز خبر داد: دوازدهمین رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه با اهدای بسته های معیشتی، غذای گرم، کمک هزینه خرید جهیزیه و آزادی زندانیان در البرز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان اشتهارد گفت: با ورود دستگاه قضایی، از تعطیلی 14 واحد تولیدی در شهرستان اشتهارد جلوگیری شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز از غرق شدن پدر و پسری در رودخانه کرج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس از برگزاری جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در این شهرستان خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون زمینه آزادی 35 زندانی بدهکار مالی فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۳:۳۸    
آتش نشان شهر اندیشه طی عملیات اطفای حریق یک واحد مسکونی دچار سوختگی شدید شد و ساعاتی پیش به شهادت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی استان البرز از تمدید یک هفته ای محدودیت های کرونایی در شهرهای قرمز و نارنجی استان البرز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا گفت: هیچ سامانه ای برای ثبت نام و تقاضای واکسن در کشور راه اندازی نشده است لذا مردم مراقب باشند به بهانه واکسن کرونا از آن ها سواستفاده نشود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز با تأکید بر لزوم سؤال از رئیس جمهور و برخی از وزرا در مجلس بیان کرد: در این جنگ روایت ها و بازی سیاسی عده ای دانسته یا ندانسته منافع ملی و امنیت ملی را حراج می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
سومین کنگره ملی شعر امام حسن مجتبی (ع) با موضوعات شعر فارسی در مدح، منقبت، فضائل و مراثی کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خیرین شهرستان فردیس توانستند با اهدای 400 میلیون تومان 25 زندانی بدهکار مالی را از زندان های استان البرز آزاد کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری اعضای باند کلاهبرداری که با جعل سند اقدام به فروش یک قطعه زمین 200 میلیارد ریالی کرده بودند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب چهارباغ از آزادسازی بخش دیگری از اراضی تغییر کاربری یافته این شهرستان در راستای اجرای مصوبات قرارگاه صیانت و مقابله با تغییر کاربری های دادگستری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دفتر هنرهای تصویری حوزه هنری استان البرز جشنواره خلق ایده و طرح تولید فیلم کوتاه تک لوکیشن را برگزار می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی استان البرز خبر داد: به منظور تسهیل حضور مردم در مراسم احیای شب های قدر ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر برق شرق شهرستان کرج از پیشرفت 60 درصدی پروژه اصلاح و بهینه سازی 31 کیلومتر از شبکه های برق فشار متوسط در عظیمیه کرج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری سارقان کابل و تجهیزات برقی بیمارستان امام علی (ع) کرج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مراسم ازدواج پنج زوج جوان البرزی عصر امروز هم زمان با سالروز ولادت باسعادت امام حسن مجتبی (ع) در یادمان شهدای گمنام مشکین دشت برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۸    
استاندار البرز در بازدید از جاده هشتگرد – طالقان گفت: در تمام مدت ساخت این پروژه نیازهای پیمانکار ساخت تامین شده و صورت وضعیت ها به موقع پرداخت شده و مشکل اعتباری نداشته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دادگستری استان البرز به دلیل اهتمام در ترویج نماز در بین ادارات استان البرز شایسته تقدیر ویژه شناخته شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۸   + ۴۷ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی استان البرز خبر داد: تاریخ کارت های بانکی منقضی به صورت خودکار تا پایان سال 1400 تمدید می شود و نیازی به مراجعه حضوری مردم به بانک نیست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان البرز گفت: در شب میلاد امام حسن مجتبی(ع) استان البرز 50 نفر از زندانیان بدهکار مالی از زندان های استان البرز آزاد شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از تزریق بیش از یک هزار دوز واکسن کرونا به جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدای البرزی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
آیین تجلیل از خادمان نماز کانون پرورش فکری البرز به صورت مجازی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز سه شنبه 7 اردیبهشت ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از نصب سه المان پرستار، کاروان و پهلوان تا پایان خرداد سال جاری در کرج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه خواب آشفته دشمنان انقلاب برای خدشه دار کردن وجهه قهرمان میدان ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مداحان استان البرز از برگزاری جشن بزرگ میلاد امام حسن (ع) به همت هیأت معظم زینبیون در کرج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نخستین جلسه قرارگاه جهادگران مدرسه ساز استان البرز جهت برنامه ریزی و بهینه سازی فضاهای آموزشی مناطق محروم برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: اولین مرکز سنجش و ارزیابی بدنی آتش نشانان کشور در کرج به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۱:۰۸   + ۴۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ساوجبلاغ از بازداشت شهردار سابق، تعدادی از اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری شهر جدید هشتگرد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز دوشنبه 6 اردیبهشت ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی از مشترکان صنعتی همکار برق شرق شهرستان کرج در برنامه های کاهش پیک بار تابستان سال 99 تجلیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی استان البرز اذعان کرد: تغییر در رفتارهای شخصی و اجتماعی و سبک زندگی رمز مصون ماندن از کرونا و حفظ سلامتی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز با بیان اینکه شیوع کرونا بعد از کادر درمان بیشترین آسیب را به اصناف وارد کرد گفت: برای بهبود وضعیت فعالان این بخش از سوی دولت اقدامی انجام نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه آبفای مهرشهر خبر داد: شهرک سهرابیه پس از اتمام عملیات آبرسانی به شبکه توزیع آب منطقه عمومی مهرشهر متصل شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل خانه مطبوعات استان البرز در نامه ای سرگشاده به رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حذف آگهی ها از جراید نوشت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۸    
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: فراگیری و آموزش مهارت های زندگی و به کارگیری شیوه های لازم به افراد می تواند از بروز خشونت های خانگی جلوگیری کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت گاز استان البرز اعلام کرد: به منظور توسعه شبکه گاز شهری، گاز قسمتی از منطقه تنکمان در تاریخ 1400/02/07 از ساعت 8 صبح الی 17 قطع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز از اجرای طرح پویش همدلی ذیل پویش بزرگ ایران همدل خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد از دستگیری یک نفر قاتل تبعه خارجی تحت تعقیب پلیس اینترپل، در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۳۸    
بیش از یک سال از شیوع کرونا می گذرد و تصمیمات کارشاسی نشده و سایت گذاری های نسنجیده مسئولین، مردم را سردرگم و کلافه کرده و این ویروس سرکش نیز همچنان قربانی می گیرد و ما اندرخم یک کوچه ایم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه کرج با بیان اینکه راه مذاکره را یک بار رفته اید، پس به فکر عزت مردم باشید، متذکر شد: شما که وعده های دروغ این ها را مکرر در مکرر تجربه کرده اید پس چرا مسیر رفته را می روید؟ به اسم خدمت به ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی استان البرز گفت: اکنون لازم است اسنادی که بدون توجه به گام دوم تنظیم شده، یک بار دیگر متناسب با بیانیه گام دوم انقلاب تنظیم شوند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 300 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و کرمان و دستگیری دو نفر در این رابطه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۹:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
پلیس آگاهی شهرستان فردیس با انتشار تصویر فردی که از طریق سایت دیوار کلاهبرداری می کرد، از شهروندان خواست تا در صورت شناسایی وی به پلیس آگاهی این شهرستان مراجعه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از فوت 34 بیمار مبتلا به کووید 19 در استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز اخبار پلیسی چهارشنبه اول اردیبهشت ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۱    
شیوع کرونا و اعمال محدودیت ها، فشارهای اقتصادی ناشی از این محدودیت ها و حضور اجباری خانواده ها کنار یکدیگر در زمان های طولانی و فضاهای محدود در قرنطینه های اجباری ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در نشست علنی مجلس گفت: مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی به عنوان یک ستاد چابک باید حلقه وصل میان مجلس با شبکه نخبگان، مراکز تولید فکر و اندیشکده ها باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با اشاره به ساخت نخستین واکسن تزریقی- استنشاقی در موسسه رازی گفت: دوز استنشاقی واکسن رازی کووپارس موجب به حداقل رساندن زنجیره انتقال ویروس می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان اشتهارد در نشست ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی این شهرستان بر پرهیز نامزدها و هواداران آن ها از انجام اقدامات تخریبی و برخورد قضایی با متخلفان تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرماندار ساوجبلاغ خبر داد: با بانک ها، باشگاه ها و سالن های ورزشی که رعایت موارد بهداشتی در آن ها صورت نگیرد برخورد خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز، در دیدار مردمی که به رسم هر هفته، روزهای سه شنبه ها برگزار می شود در دیدار با تعدادی از مراجعان به گفت وگو و بررسی مشکلات آن ها پرداخت و دستوراتی را صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۱    
مشروح اخبار پلیسی استان البرز در روز اخبار پلیسی سه شنبه 31 فروردین ماه را می توانید در این قسمت بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۱    
ویژه برنامه استاد سخن به مناسبت بزرگداشت سعدی شیرازی از سوی دفتر آفرینش های ادبی حوزه هنری این استان و محفل ادبی کودک و نوجوان (قاصدک) اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از اختصاص و تصویب هشت هزار میلیارد ریال بودجه به منظور توسعه زیرساخت ها در منطقه اقتصادی پیام در کمیسیون تخصصی شورای اقتصاد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: با واریز بیش از 43 میلیارد تومان به حساب ایتام و فرزندان محسنین توسط حامیان البرزی رشد 65 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رقم خورد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز خبر داد: بهزیستی این استان در راستای کمک به ازدواج آگاهانه و کاهش تعارضات شدید خانوادگی، مجری طرح بهبود و مراقبت روابط خانواده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان البرز از سفر رئیس سازمان زندان های کشور به البرز و آزادی 10 زندانی جرائم غیرعمد و بدهکار مالی از زندان های البرز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون تضمین کیفیت موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از کسب دو گواهی ایزو در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری و رسیدگی به شکایات توسط این موسسه خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...