شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۴:۵۲Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان نظام پزشکی»

روزنامه سپید   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، ابوالفضل باقری فرد در گفت وگو با ایلنا در خصوص اطلاعیه اخیر وزارت بهداشت درباره تعیین صلاحیت حرفه های پزشکی و اختلاف نظر میان سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت در این زمینه گفت: مسئولیت تعیین صلاحیت حرفه ای گروه های پزشکی با وزارت بهداشت است ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، محمد رئیس زاده رئیس سازمان نظام پزشکی امروز سه شنبه در بیستمین کنگره بیماری های زنان، گفت:در حوزه دستاوردهای علمی زنان و زایمان در دنیا جلو هستیم. وی گفت: آفت کار ما این است که وارد جزئیات می شویم و از موضوع اصلی غافل می مانیم. ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور، این نشست با حضور رئیس کل و هیات رییسه سازمان نظام پزشکی ایران با رییس سازمان امور مالیاتی کشور و جمعی از کارشناسان این حوزه در محل سازمان امور مالیاتی برگزار شد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت افراد فاقد مجوز در عرصه دندانپزشکی، سلامت مردم را تهدید میکند/ لزوم مداخله جدی برای حفظ سلامت دهان و دندان مردم . دکتر بهنام عباسیان دندانپزشک و عضو شورای عالی سازمان نظام پزشکی و نایب رئیس جامعه دندانپزشکی ایران میگوید:
سلامت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد رئیس زاده، رئیس کل سازمان نظام پزشکی معتقد است باید اولویت دولت چهاردهم برای حوزه بهداشت و درمان این باشد که این حوزه و جامعه پزشکی را یک فرصت بدانند نه یک تهدید ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد رئیس زاده، رئیس سازمان نظام پزشکی ، انتظارات جامعه پزشکی از دولت آینده را مطرح کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی همدان از استفاده صد درصدی پزشکان استان از دستگاه کارت خوان در مطب ها خبر داد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی با اشاره به اینکه با صداقت و شهامت می توان چالش های حوزه سلامت را به فرصت تبدیل کرد، گفت: دولت آینده باید درک صحیح و تخصصی از حوزه سلامت پیدا کند، بنابراین وزیر بهداشت آینده نیز باید بتواند با شجاعت و بدون دلخوش کردن مسئولین ارشد نظام؛ مشکلات پزشکی و کمبودهای دارویی ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مباحثی که راهنمای عمومی اخلاق حرفه ای شاغلین حِرَف پزشکی و وابسته سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران به صورت تفصیلی به آن پرداخته است، موضوع اولویت منافع بیمار بر منافع ارائه دهندگان خدمت و همچنین پرهیز از تحمیل هر گونه هزینه غیرضرور به آنها است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی شیراز می گوید: تعرفه های پزشکی کاملا مشخص است و بیماران در صورت مشاهده تخلف، باید این موضوع را گزارش کنند.
سالم خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سالم خبر: رئیس سازمان نظام پزشکی با انتقاد از شرایط قرون وسطایی، کار اجباری، ضمانت های سنگین و حقوق کم و بدون مزایا نسبت به کاهش جاذبه رفتن دوره رزیدنتی و افزایش سختی های آن هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- در مراسمی با حضور حاج منوچهری معاون سازمان نظام پزشکی کشور و حجت الاسلام زرندی، رئیس کل دادگستری خراسان رضوی، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل پزشکی قانونی این استان برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی با انتقاد از شرایط قرون وسطایی، کار اجباری، ضمانت های سنگین و حقوق کم و بدون مزایا نسبت به کاهش جاذبه رفتن دوره رزیدنتی و افزایش سختی های آن هشدار داد.
سلام نو / سلامت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
برخی کشورها مثل انگلستان شرایط و سختگیری های گذشته را برای جذب پزشک متخصص برداشته و این برای آینده پزشکی ایران نگران کننده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ورودسونامی وار مداخله گران بدون تخصص در طب ایرانی،سبب ضربه به این حوزه شده است این جمله ای بود که محمد رئیس زاده، رئیس سازمان نظام پزشکی کشور اخیرا در اولین کنگره طب ایرانی گفت و از اقدامات وزارت بهداشت برای جلوگیری ازسوءاستفاده گران این طب خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور به مخالفت وزارت بهداشت با مداخله پزشکان عمومی در جراحی های زیبایی و نقض رازداری و حریم خصوصی بیماران در حوزه پزشکی واکنش نشان داد.
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مقام سابق نظام پزشکی معتقد است برخلاف تصور عمومی درآمد حاصل از ویزیت بیماران حتی کفاف اجاره مطب پزشکان را نمی دهد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۸    
رئیس سازمان نظام پزشکی کشور گفت: ورود مداخله گرانِ غیرمجاز، طب سنتی را از مسیر علمی ودانشگاهی خود منحرف کرده است که این موج مداخله گری باید به روش های علمی و درست مهار شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۸:۰۶    
رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: یکی از اقدامات مهمی که وزارت بهداشت درمان پزشکی با همراهی نظام پزشکی انجام داده است جلوگیری از ورود مداخله گران غیر مجاز در حوزه های پزشکی است که در حوزه طب ایرانی ورود سونامی وار این مداخله گران، سبب ضربه به این حوزه شده است.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۶    
مجله فارسی سازمان نظام پزشکی (JMC) دوره 42 شماره بهار منتشر شد. برای مشاهده مجله وارد لینک شوید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس کل سازمان نظام پزشکی ایران، به روایت ناگفته هایی از دغدغه ها و نگرانی های رییس جمهور شهید نسبت به جامعه پزشکی پرداخت.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ با تأکید بر لزوم ارائه خدمات توانبخشی در زمان لازم برای افراد از ضعف این حوزه به شدت انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل سازمان نظام پزشکی ایران، پیگیری موضوع حبس زدایی را یکی از سوابق معاون جدید انتظامی سازمان نظام پزشکی دانست.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۲    
رئیس بخش اورژانس بیمارستان سینا و از مدیران پیشین سازمان نظام پزشکی کشور گفت: پشت پرده برخی از تصمیم گیری های حوزه سلامت تعارض شدید منافع در وزارت خانه های مرتبط با حوزه پزشکی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن فیزیوتراپی کشور گفت: برای پیشگیری از سوء استفاده افراد سودجو هنگام به کارگیری فیزیوتراپیست در منزل قبل از شروع درمان کارت عضویت سازمان نظام پزشکی را بررسی کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی ایران، از ساماندهی تبلیغات پزشکی در فضای مجازی خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
دکتر حسین کرمانپور، رئیس بخش اورژانس بیمارستان سینا و از مدیران پیشین سازمان نظام پزشکی کشور درباره پشت پرده برخی از تصمیم گیری های حوزه سلامت می گوید.
دوشنبه های دارویی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش دوشنبه های دارویی نشست تخصصی بررسی وضعیت شاخص های کلان حوزه سلامت توسط امور سلامت و رفاه اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد. در این نشست تخصصی، نمایندگانی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان تأمین اجتماعی، سازمان بیمه سلامت، سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۱    
رکنا اجتماعی:محمد رئیس زاده رئیس کل سازمان نظام پزشکی ادامه داد: نادیده گرفتن کادر درمان توسط مسئولیت وزارت بهداشت بسیار نگران کننده است،آنچه که اکنون لازم است شنیدن این سخنان و جدی گرفتن آن است، تا دیر نشده اقدامات لازم را داشته باشند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس کل سازمان نظام پزشکی دکتر سیدعلی ریاض به عنوان معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی منصوب شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشکی تاکید کرد که طب ایرانی میراث کشور ما است و در صورتی که درست به دنیا معرفی شود می تواند در کنار درمان، ارزآوری هم در کشور داشته باشد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۵    
محمد رئیس زاده رئیس کل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی را تسلیت گفت.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور در صد و دومین نشست شورای معاونین سازمان نظام پزشکی که با فضای شهادت رئیس جمهور همراه بود، شهادت حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و همراهان شان در سانحه سقوط بالگرد را تبریک و تسلیت گفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محمد رییس زاده در گفت وگو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه شهادت رییس جمهور یک حادثه سخت است، اظهار کرد: شهادت رئیس جمهور مجاهد و پرتلاش و تیم همراه ایشان را تسلیت می گویم. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی نظام پزشکی، مصوبات چهل و نهمین جلسه شورای عالی نظام پزشکی در دوره هشتم را تشریح کرد. به گزارش صبح ساحل، محمدرضا جباری، در تشریح جزئیات مصوبات چهل و نهمین جلسه شورای عالی نظام پزشکی، گفت: اولین مصوبه شورا ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
" بیش از 350 هزار نفر عضو سازمان نظام پزشکی هستند و بیش از 100 هزار نفر از بین اعضای جامعه پزشکی در قالب پروانه مطب و موسسات و... فعالیت مستقل شخصی دارند. از بین اینها کمتر از 750 نفر را سازمان امور مالیاتی رسما به عنوان فرارمالیاتی اعلام کرده است"
حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از روسای جامعه پزشکی در پیامی جداگانه شهادت حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس دولت سیزدهم و هیات همراه ایشان را به محضر رهبر انقلاب اسلامی، خانواده های این شهدای گرانقدر و مردم سراسر کشور تسلیت گفتند. ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در پیامی شهادت حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس دولت سیزدهم و هیات همراه ایشان را به محضر رهبر انقلاب اسلامی، خانواده های محترم این شهدای گرانقدر و مردم سراسر کشور تسلیت گفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، به نقل از آنا، موضوع استفاده از کارتخوان در مطب های پزشکی یکی از پربحث ترین اتفاقاتی است که نظام سلامت را درگیر کرده است، بسیاری از پزشکان از کارتخوان در مطب استفاده نمی کنند و همین موضوع باعث شده تا اختلاف نظر شدیدی میان مردم، وزارت بهداشت ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۲    
در آستانه سالروز میلاد حضرت رضا (ع)آئین تقدیر از بازنشستگان سازمان نظام پزشکی با حضور رئیس کل سازمان نظام پزشکی برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۷:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مهر : مدیرکل برنامه ریزی اقتصاد سلامت سازمان نظام پزشکی آخرین آمار فرار مالیاتی پزشکان را اعلام کرد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۲    
آئین تکریم و تجلیل از بازنشستگان سازمان نظام پزشکی یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 در محل سازمان نظام پزشکی برگزار می شود.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی مکلف است به مراجع مربوطه اعلام کند و سازمان نظام پزشکی موظف است بعد از پیگیری هایی که می کند تخلف آن پزشکان حل نشد به مراجع قضایی اعلام کند.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز بازرسی، مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی سازمان امور مالیاتی گفت: نداشتن کارتخوان گرچه تخلف تعزیراتی نیست، تخلف از قانون محسوب می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
74 نماینده منتخب مجلس دوازدهم در نشستی با رئیس سازمان نظام پزشکی در مورد مسائل حوزه سلامت بحث و گفت و گو کردند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ 74 نفر از منتخبان مجلس دوازدهم دیروز ( سه شنبه ...
سالم خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سالم خبر: رییس کل سازمان نظام پزشکی ایران، در نشست با منتخبین مجلس دوازدهم، گفت: در حوزه سلامت از وابستگی مطلق به خودکفایی مطلق رسیدیم و نه تنها به خودکفایی رسیدیم؛ بلکه پزشکی و سیستم شبکه بهداشت ما مورد غبطه کشورهای پیشرفته دنیا است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه کیفیت در حوزه سلامت شوخی بردار نیست، گفت: وضعیت نیروهای طرحی باید ارتقا یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۰    
رئیس کل سازمان نظام پزشکی گفت: در تمام پرونده هایی که موجب صدور کیفر خواست در سازمان نظام پزشکی شده؛ 80 درصد رای به نفع بیماران بوده است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رییس کل سازمان نظام پزشکی با تاکید بر اینکه کیفیت در حوزه علوم پزشکی یعنی سلامتی جان مردم، گفت کیفیت در حوزه سلامت شوخی بردار نیست که به خاطر کمیت از آن گذشت.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه میانگین کاری رزیدنت ها 300 تا 400 ساعت در ماه است گفت: حقوق رزیدنت ها الان حدود 12 میلیون تومان است در حالی که حداقل حقوق دستیاران باید 20 تا 25 میلیون تومان باشد.