سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۵۶Oct 2020 20

جدیدترین‌های «سازمان نظام پزشکی»

سازمان نظام پزشکی   ۶ ساعت پیش    
فداکاری و ایثارگری های جامعه پزشکی و مدافعان سلامت کشور مصداقی از مجاهدت فی سبیل الله بوده و بی شک ماجور خداوند مهربان خواهد بود.
سازمان نظام پزشکی کشور به منظور تجلیل از قهرمانان سلامت در بحران اپیدمی کووید 19 و نکوداشت روز پزشک ؛هدایایی به کادر سلامت معرفی شده از سوی 206 نظام پزشکی سراسر کشور ارسال نمود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۰    
میزگرد تخصصی بررسی تعاملات جامعه پزشکی و مردم، با محویت خشونت علیه درمانگران روز سه شنبه 29 مهر از ساعت 13 الی 15 در محل سازمان نظام پزشکی کشور برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۴    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: توزیع واکسن آنفلوآنزا در بین همکاران سازمان نظام پزشکی براساس اولویت سن است که از سن بالا شروع شده و در آخر به سن های پایین تر تعلق می گیرد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۵    
بدنبال تماس های مکرر برخی از اعضای سازمان نظام پزشکی مبنی بر اطلاع رسانی غیرعلمی و تبلیغات غیر قانونی صفحه اینستاگرامی "cancer.nutrition " در خصوص ویروس کرونا؛ سازمان نظام پزشکی پیگیری های لازم را انجام داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۹    
سپهرغرب، گروه خبر- آذین رضایی: رئیس سازمان نظام پزشکی استان همدان با بیان اینکه جمع آوری، بی خطرسازی و دفن زباله های عفونی باید به شهرداری واگذار شود، گفت: شرکت تعیین شده توان جمع آوری پسماندهای مطب ها را ندارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان نظام پزشکی مشهد از توزیع واکسن آنفلوآنزا در میان اعضای زیر پوشش این سازمان بر اساس اولویت سنی خبر داد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۵    
همسر مرحوم دکتر خرمشاهی: وقتی دکتر در آی سیو بستری شده بود پزشک بیهوشی گفته بود که ایشان رفتنی است. به مادرم گفتم نمی دانم چه چیزی در این دنیا نگهش داشته است ...
فراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
فرازنیوز :بانک کارآفرین با هدف تنوع بخشی به پرتفوی تسهیلاتی و توسعه خدمات مالی، جهت اعطای تسهیلات به پزشکان و اشخاص معرفی شده از طرف صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی ایران در قالب طرح های جاری بانک، تفاهمنامه همکاری امضاء کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۴    
گروه جامعه: مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با ابراز نگرانی از آمار بالای ابتلا و مرگ ناشی از کرونا در مردم و همچنین جامعه پزشکی، گفت: به عنوان یک پزشک اورژانس که هر روز بیماران مبتلا به کرونا و مرگ و میرها را می بینم، از مردم می خواهم که به میدان آیند و به [...]
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا ظفرقندی، رییس کل سازمان نظام پزشکی ایران، با بیان این که ایران به نسبت شمار مبتلایان، جزو پنج کشور اول جهان در مرگ ومیر ناشی از کروناست، اعلام کرد که نظام پزشکی به زودی کمیته ای برای تحقیق درباره علت شمار بسیار بالای تعداد جان باختگان کرونا در ایران تشکیل می دهد. ...
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۸    
مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی نیز در این دیدار ضمن تشکر از زحمات جامعه پزشکی به ویژه در شرایط همه گیری کرونا گفت: سازمان مالیاتی کشور شرایط ویژه کادر بهداشت و درمان را درک می کند در استان نیز، ما مبنا را ثبت اظهارنامه مالیاتی قرار داده ایم و وارد بحث رسیدگی نمی شویم ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۴    
جلسه مشترک هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی قم و هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
علی ابراهیمی آیین گرامیداشت روز جهانی بیهوشی و رونمایی از تمبر یادبود شهدای سلامت انجمن متخصصین بیهوشی ایران در سازمان نظام پزشکی کشور برگزار شد. به گزارش خبرنگار سپید، در این مراسم که با حضور محمدرضا ظفرقندی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی؛ علیرضا زالی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ضمن ابراز نگرانی از آمار بالای ابتلا و مرگ ناشی از کرونا در مردم و همچنین جامعه پزشکی، گفت: به عنوان یک پزشک اورژانس که هر روز بیماران مبتلا به کرونا و مرگ و میرها را می بینم، از مردم می خواهم که به میدان آیند و به داد هم برسند ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۹   + ۳۶ سایت دیگر  
بانک کارآفرین با هدف تنوع بخشی به پرتفوی تسهیلاتی و توسعه خدمات مالی، جهت اعطای تسهیلات به پزشکان و اشخاص معرفی شده از طرف صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی ایران در قالب طرح های جاری بانک، تفاهمنامه همکاری امضاء کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، از تشکیل کمیته ملی به منظور بررسی علل مرگ های کرونایی در کشور خبر داد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست جامع تخصصی بررسی دلایل مرگ و میر و بیماری در بین اعضای جامعه تخصصی بیهوشی و مراقبتهای ویژه کشور در سازمان نظام پزشکی تشکیل و بر ضرورت اتخاذ سیاستهای الزام آور برای رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید جدی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۴    
تهران - ایرنا - جمعیت هلال احمر با همکاری سازمان نظام پزشکی و همزمان با هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی دوره چگونه در برابر زلزله آماده باشیم را به صورت آنلاین برگزار می کند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
آئین رونمایی از تمبر یادبود شهدای سلامت انجمن متخصصین بیهوشی ایران با حضور تنی چند از خانواده شهدای بیهوشی با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن همایش های سازمان نظام پزشکی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کل سازمان نظام پزشکی با تاکید بر لزوم تدبیر جهت پیشگیری از بیماری کرونا و با بیان اینکه کادر درمان خسته شده است، گفت: علت مرگ و میر ناشی از کرونا باید به صورت علمی کنترل شود و روش های فعال برای کنترل بیماری در نظر گرفته شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور گفت: اگر به اقدامات پیشگیرانه در جهت مقابله با کرونا بی توجهی و تبدیل به اقدامات درمانی شود، ظلم بزرگی به کادر درمان کشور شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، با اشاره به آمار بالای مرگ و میرهای کرونایی در کشور، گفت: بروز چنین وضعیتی را از اسفند 98 بارها تذکر داده بودیم، اما توجهی نشد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۹    
رئیس کل سازمان نظام پزشکی با اشاره به این که بیهوشی پرریسک ترین رشته ای است که متخصصان آن با تمام توان و انرژی وارد میدان نبرد با کرونا شده اند؛ گفت: اگر مقابله پیشگیرانه با کرونا به یک مقابله درمانی تبدیل شود؛ ظلم بزرگی به کادر درمان و مردم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۱    
رییس سازمان نظام پزشکی گفت: این روز ها فشار مضاعفی بر کارکنان سلامت وارد می شود به حدی که توان این افراد درحال تحلیل است و شهادت نیرو های سلامت هم گواه این موضوع است.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۱    
دکتر سعید پناهی، رئیس سازمان نظام پزشکی تبریز به همراه اعضای هیئت مدیره این نظام، در دیدار با مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی در راستای تکریم جامعه پزشکان و احترام به شأن و منزلت آنان و تفاهم و تعاملات سازنده و مثبت فی مابین دستگاه مالیاتی و جامعه پزشکی استان، با اهدای لوحی تقدیر کرد. ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سپید و بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، در نامه عباس آقازاده با انتقاد از تخصیص واکسن آنفلوانزا به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در روالی خارج از پروتکل های بهداشتی کشور آمده بود: سازمان نظام پزشکی چنانچه از قبل نیز اعلام کرده پزشکان ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۸    
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی از تشکیل کارگروه مشترک با سازمان نظام صنفی رایانه ای به منظور ارائه خدمات حوزه سلامت بربستر الکترونیک خبر داد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دکتر عادلی رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم امروز در جلسه ستاد پیشگیری، کنترل و مبارزه با کرونا ویروس که با حضور سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان قم برگزار شد گفت ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش سپید ، محمد وجگانی در گفت وگو با روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با اشاره به این که گاهی اوقات برخی از سویه های ویروس آنفلوانزا سبب مخاطرات جهانی می شود، اظهار کرد: گاهی اوقات نیز تغییراتی در آنتی ژن های این ویروس مشاهده شده که از آخرین ویروس های مخاطره آمیز برای جوامع واکسن تهیه می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: با جان باختن پرستاری که داوطلبانه به بیماران کرونایی خدمت می کرد، تعداد شهدای کادر درمان مشهد به 18 نفر رسید.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۰    
به گزارش روابط عمومی امور مالیاتی استان، در این نشست که بمنظور اعلام همکاری همه جانبه اداره کل امور مالیاتی استان اصفهان با سازمان نظام پزشکی برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: با جان باختن پرستاری که به صورت داوطلبانه در بیمارستان امید مشهد به بیماران کرونایی خدمت می کرد تعداد شهدای کادر درمانی مشهد به 18 نفر رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس سازمان نظام پزشکی همدان گفت: در هفته گذشته 8 مورد اخطاریه پلمب برای مطب های پزشکی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند صادر شده است.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۳    
طی حکمی از سوی وزیر بهداشت؛ دکتر محمدرضا ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی به عنوان عضو کمیته کشوری مهار مقاومت میکروبی منصوب شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی بهداشت روان دوره آموزشی آرامش بخشی ذهن و روان برای مقابله بهتر با ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می شود. 10 اکتبر روز جهانی بهداشت روان نامگذاری شده است ...
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۷    
رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: جامعه پزشکی با برنامه دولت برای جریمه افرادی که ماسک نمی زنند و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، موافق است و کمیته انتظامی ستاد ملی کرونا و شورای امنیت ملی در حال تدوین دستورالعمل اجرایی این اقدام است ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۸    
رئیس کل سازمان نظام پزشکی در پیامی درگذشت دکتر "ولی الله حسنی " دبیر هیئت بورد رشته تخصصی بیهوشی در اثر بیماری کووید-19را به جامعه پزشکی؛ خانواده و بازماندگان محترم آن مرحوم تسلیت گفت.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در وضعیت قرمز کرونایی گفت: رعایت فاصله گذاری اجتماعی هنوز از سوی بسیاری از مردم جدی گرفته نشده است.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۳    
دکتر ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی در پیامی 19 مهرماه (10 اکتبر)؛ روز جهانی شنوایی شناس را به تلاشگران این عرصه در سراسر میهن اسلامی ایران تبریک گفت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۲    
رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد بابیان اینکه توصیه اکید این است که افراد در مراسم تشییع پیکر و تجمع هایی از این قبیل شرکت نکنند، گفت: شهروندان از فضای مجازی به مرحوم شجریان ابراز ارادت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: در شرایط وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا در این کلانشهر، پرهیز از هرگونه اجتماع در همه سطوح جامعه، به ویژه خودداری عموم مردم و دوستداران از "تراکم جمعیت و ازدحام در مراسم خاکسپاری پیکر استاد آواز ایران مرحوم محمدرضا شجریان" توصیه اکید جامعه پزشکی به تمامی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: در شرایط وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا در این کلانشهر، پرهیز از هرگونه اجتماع در همه سطوح جامعه، به ویژه خودداری عموم مردم و دوستداران از "تراکم جمعیت و ازدحام در مراسم خاکسپاری پیکر استاد آواز ایران مرحوم محمدرضا شجریان" توصیه اکید جامعه پزشکی به تمامی ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد بیان کرد: توصیه اکید این است که افراد در مراسم تشییع پیکر و تجمع هایی از این قبیل شرکت نکنند؛ منتهی رعایت پروتکل های بهداشتی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مشهد ضمن تسلیت درگذشت استاد شجریان گفت: حفظ جان و سلامتی مردم در مراسم تشییع پیکر استاد شجریان مسئله مهمی است که حتما باید بدان توجه داشت.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۵    
مدیر کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی درخواست کرد که با تأسی از خاکسپاری مظلومانه بیش از 200 شهید مدافع سلامت، از هرگونه تجمع در مراسم تدفین استاد آواز ایران در شرایط فعلی ویروس کرونا، خودداری شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیر کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی درخواست کرد که با تاسی از خاکسپاری مظلومانه بیش از 200 شهید مدافع سلامت، از هرگونه تجمع در مراسم تدفین استاد آواز ایران در شرایط فعلی ویروس کرونا، خودداری شود. ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۲:۴۸    
مردان بزرگ با شوکت ذاتی، شرافت هنری و هماره کنار مردم بودن در قلب مردمان خود، ماندگار می شوند.