سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۰:۵۹Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان نظام پزشکی»

اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۱۰۵ سایت دیگر  
نمایندگان مردم صاحبان حرف و مشاغل پزشکی را مکلف به استفاده از پایانه فروشگاهی کردند.
انتخاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
کلیه صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی که مجوز آن ها توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا سازمان نظام پزشکی ایران صادر می شود و کلیه اشخاص شاغل در کسب و کار های حقوقی اعم از وکالت و مشاوره حقوقی و خانواده ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی در رابطه با محتمل ترین موارد ابتلا به کرونا در مهمانی ها گفت: افراد برای خوردن فقط یک چایی یا میوه ماسک را برمی دارند و دوباره می گذارند! مواظب ⁧‫سلامتی‬⁩ خود باشید.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۲    
رئیس هیات مدیره نظام پزشکی شیراز در نامه ای خطاب به دکتر ظفرقندی از حمایت و همدردی مردم کشورمان بویژه رئیس کل سازمان نظام پزشکی با پیام و کمک های دلگرم کننده و انعکاس مشکلات مردم زلزله زده به دولتمردان تشکر و قدردانی نمود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۶    
فرارو نوشت : به گزارش میدل ایست آی، براساس آمار منتشر شده توسط سازمان نظام پزشکی ایران، یک سازمان غیردولتی و اصلی ترین نهاد صنفی متخصصان پزشکی، طی یک سال گذشته، بیش از 3هزار پزشک درخواست دریافت مدارک برای خروج از کشور کرده اند. براساس این گزارش بخش پرستاری ایران هم با وضعیت مشابهی روبه رو است ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نهمین جلسه کمیته مرکزی تبلیغات سازمان نظام پزشکی امروز 10 اسفندماه برگزار و در خصوص تبلیغات تلویزیونی "بایا" بحث و بررسی های لازم انجام شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۹    
پیشنهاد سیاسی سازمان نظام پزشکی برای در اولویت قرار دادن سلبریتی ها جهت دریافت واکسن و مصوبه مجلس برای اخذ مالیات از سلبریتی ها به یک دوگانه جنجالی در فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی بدل شده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
فارس: حمید چوبینه درباره واکسیناسیون پرسنل بهشت زهرا(س) گفت: یکی از تقاضاهای اصلی ما این بود که در کنار کادر درمان که در اولویت دریافت واکسن هستند، نیروهای بهشت زهرا نیز در همان سطح از اولویت قرار گیرند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
زهرا شیخی مبارکه گفت: شائبه هایی که در خصوص عدم پرداخت مالیات از سوی پزشکان مطرح می شود، صحت ندارد. غالب پزشکان مالیات خود را پرداخت می کنند و می توان گفت 90 درصد این قشر مالیات خود را پرداخت می کنند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز-*دکتر امیر صدری : ایران شاهد خروج متخصصان کادر درمان خود از جمله پزشکان و پرستارانی است که به جای ماندن در کشور مهاجرت را انتخاب کرده اند. ...
سالم خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۲    
سالم خبر: مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور گفت: براساس سند ملی واکسیناسیون، وزارت بهداشت باید پای اولویت اول خود در تزریق واکسن به کادر درمان، پای بند بمی ماند اما به نظر می رسد وزارت بهداشت زیر فشارهای سنگینی قرار دارد که ناچار شده است در فرایند واکسیناسیون به گونه ای دیگر عمل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی سبزوار گفت: در ایام سالروز میلاد حضرت علی (ع) 110 هزار قرص نان و 110 هزار ماسک در مناطق محروم سبزوار توزیع شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
⁧‫ رئیس‬ سازمان نظام پزشکی گفت: موتاسیون‬⁩ و ⁧‫جهش‬⁩ مکرر در ⁧‫ویروس_کرونا‬⁩ کنترل و درمان بیماری را مشکل می کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه ویروس وقتی حس می کند در حال از بین رفتن است جهش می یابد و این یک خبر خوب هم محسوب می شود، گفت: وقتی یک بیماری به زندگی انسان وارد می شود، هیچ گاه صحنه را ترک نمی کند و جزئی از زندگی انسان ها می شود ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۱۶    
به گزارش مشهد فوری، علی بیرجندی نژاد، رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد اظهار کرد: دریافت تعرفه ها در مطب ها باید براساس قیمت تمام شده باشد اما باتوجه به شرایط اقتصادی حال حاضر از این مقدار کمتر است که یا منجر به تعطیلی مطب یا ارائه خدمات با کیفیت پایین تر می شود ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۲    
رئیس کل سازمان نظام پزشکی در آئین نکوداشت مقام دکتر مصطفی معین ؛ همه جانبه بودن را از خصایص بارز ایشان عنوان کرد و گفت: باید از ایشان برای جوانان الگوسازی کرده تا مسیر درست را برای خدمت به مملکت خود طی نمایند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۱    
خبرگزاری صبا: نامه روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور به وزارت بهداشت برای اولویت بخشی واکسیناسیون کرونا برای هنرمندان کشور خبری بود که در فضای مجازی سروصدا به پا کرد، حال حمایت از اولویت واکسن سلبریتی ها روی آنتن زنده تلویزیون را در این ویدئو ببینید.
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۲    
دومین شماره سری جدید فصلنامه سازمان نظام پزشکی منتشر شد و به صورت چاپی و دیجیتال در دسترس اعضای سازمان قرار گرفت
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۷    
آیین نامگذاری تقاطع غیرهمسطح مدافعان سلامت با حضور فرماندار،رئیس دانشگاه علوم پزشکی،رئیس سازمان نظام پزشکی و تعدادی از خانواده مدافعان سلامت قم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس از درخواست اختصاص سهمیه واکسن برای هنرمندان و اقدامات سیاسی سازمان نظام پزشکی انتقاد کرده و خواستار بررسی عملکرد این سازمان در کمیسیون بهداشت و توسعه چتر نظارتی در راستای ایفای وظیفه قانونی شدند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۶:۲۰    
رئیس انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران در نامه ای خطاب به رییس کل سازمان نظام پزشکی ضمن تقدیر از توجه به سلامت مادران و کودکان و ارسال نامه به ریاست مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده گفت ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از سازمان نظام پزشکی، متن نامه اعظم السادات موسوی خطاب به محمدرضا ظفرقندی به شرح ذیل است: جناب آقای دکتر ظفرقندی رئیس کل محترم سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران سلام علیکم ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رؤسای سه رکن سازمان نظام پزشکی در نامه ای ریاست جمهوری خواستار بسیج امکانات جهت کمک به زلزله زدگان منطقه سی سخت شدند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۴    
سپهرغرب، گروه سلامت - عطیه صفی زاده: رعایت پروتکل های بهداشتی در دوران شیوع ویروس کرونا در استان همدان وضعیت خوبی ندارد، به طوری که عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در بیشتر مطب ها و کلینیک های پزشکی استان این مراکز را به عنوان شلوغ ترین اماکن و ازدحام جمعیت در پذیرایی از کرونا تبدیل کرده است و مراجعین ...
شهرداری یزد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری یزد در نشست هیئت مدیره سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری که با حضور اعضای هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی همراه بود بر موضوع الزامات زیباسازی شهر ی با حذف زواید و پیرایش فرم و ساختارهای ناهمگون و متفاوت اشاره کرد و گفت ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۳    
جلسه مشترک سازمان نظام پزشکی و نظام پرستاری در جهت همکاری بیشتر دو سازمان و هماهنگی در حوزه امور انتظامی پرستاری تشکیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده گرگان در مجلس از کمیسیون بهداشت خواست عملکردهای اخیر سازمان نظام پزشکی را رصد کند زیرا برخی از اقدامات صورت گرفته در آنجا مخالف سیاست های ستاد ملی مقابله با کروناست.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سید مسعود طباطبایی دوچرخه سوار جانباز با حضور در مزار شهدای گمنام لردگان به عنوان سفیر سلامت و سفیر منابع طبیعی از طرف سازمان نظام پزشکی ستاد کرونا و سازمان جنگل ها به شهدای والامقام ادای احترام کرد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نما، چند روز پیش حسین کرمانپور، مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی در نامه ای به رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت درخواست کرد که سهمیه ای برای واکسیناسیون برنامه سازان هنری درنظر گرفته شود! ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۲    
ماجرای انتشار نامه سازمان نظام پزشکی به وزارت بهداشت برای اولویت قرار دادن هنرمندان در واکسن کرونا اگرچه باعث واکنش و عصبانیت طیف های مختلفی از جامعه گردید، اما چند نکته در لایه های دیگر این اتفاق پنهان است که ناظر بر رفتارشناسی سلبریتی ها می توان به آن ها اشاره کرد ...
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
نتشار نامه روابط عمومی سازمان نظام پزشکی و درخواست قراردادن برنامه سازان هنری در کنار کادر درمان برای دریافت واکسن کرونا با واکنش های زیادی طی ساعات گذشته مواجه شده.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
درخواست عجیب مدیر کل سازمان نظام پزشکی از وزارت بهداشت هنرمندان در اولویت تزریق واکسن کرونا قرار بگیرند .
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
درخواست سازمان نظام پزشکی از مسئولان وزارت بهداشت برای در اولویت گذاشتن هنرمندان سینما و تلویزیون در نوبت دریافت واکسن کرونا هر چند با برخی انتقادها مواجه شد اما می تواند با یک رویکرد منطقی عملی و اجرایی شود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
درخواست عجیب مدیر کل سازمان نظام پزشکی از وزارت بهداشت هنرمندان در اولویت تزریق واکسن کرونا قرار بگیرند / مشاور وزیر بهداشت: سلبریتی محترم لطفا تقاضای خارج از نوبت واکسن نکنید
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با ارسال توییتی، بابت درخواست در اولویت گذاشتن هنرمندان برای دریافت واکسن کرونا، عذرخواهی کرد و نوشت: شکی نیست که که اولویت واکسیناسیون با کادر درمان است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۴    
حوزه/ دکتر عادلی با بیان این که ویروس مرز نمی شناسد و قم نیز در معرض خطر کرونای انگلیسی است، گفت: تا این لحظه موردی از ابتلای افراد ساکن قم به ویروس کرونای انگلیسی گزارش نشده، ولی هر لحظه ممکن است این اتفاق بیفتد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی کشور دو پیشنهاد این سازمان را برای تعرفه های پزشکی در سال 1400 اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم گفت: با توجه به شناسایی ویروس کرونا انگلیسی در استان های مجاور، استان قم در معرض خطر است و از همه بیمارانی که تست کرونا مثبت دارند نمونه ای برای انستیتو پاستور برای شناسایی نوع ویروس ارسال می شود اما در استان قم هنوز موردی شناسایی نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم گفت: گزارشی مبنی بر ابتلا افراد ساکن قم به کرونا انگلیسی تا این لحظه ارائه نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
قم- ایرنا- رئیس سازمان نظام پزشکی قم گفت: با توجه به این که 80 درصد بار کنترل بیماری کرونا بر دوش مطب داران، درمانگاه های خصوصی و خیریه است، از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می خواهیم جان باختگان این بخش را شهید مدافع سلامت محسوب نماید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کل سازمان نظام پزشکی در توئیتی تصریح کرد: اولویت تعلق واکسن به کادر درمان و اقشار آسیب پذیر غیر قابل تردید است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اما در روز های اخیر انتشار نامه حسین کرمانپور، مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی به کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نام بردن از هنرمندان به عنوان گروهی پرخطر که می باید در اولویت تزریق واکسن قرار گیرند موجب حاشیه ها و واکنش های فراوانی شد.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مشخص نیست که از نظر سازمان نظام پزشکی کشور، سلبریتی ها با چه منطقی با کادر درمان کشور در یک جایگاه قرار گرفته اند که مستحق دریافت واکسن باشند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی گفت: جهش ها تاثیر واکسن را کاهش نمی دهد، بلکه ضرورت ایجاد واکسیناسیون را بیشتر می کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
شفقنا- مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با ارسال توییتی، بابت درخواست در اولویت گذاشتن هنرمندان برای دریافت واکسن کرونا، عذرخواهی کرد و نوشت: شکی نیست که که اولویت واکسیناسیون با کادر درمان است. انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۳    
بازیگر فیلم تازه ساخته شده تک تیرانداز با انتقاد از نامه اخیر سازمان نظام پزشکی درباره اولویت واکسیناسیون بازیگران گفت: کادر درمان در خط مقدم نبرد با کرونا هستند و ما بازیگران نسبت به آنها چند خاکریز عقب تریم.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس کل سازمان نظام پزشکی در پیامی توییتری گفت: اولویت تعلق واکسن به کادر شریف درمان و اقشار آسیب پذیر؛ غیرقابل تردید است. محمدرضا ظفرقندی در پیامی توییتری آورده است: اولویت تعلق واکسن به کادر شریف درمان و اقشار آسیب پذیر؛ غیرقابل تردید است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران: در سنوات اخیر جزء حرفه ای فقط 5 درصد رشد داشته است که باید اصلاح شود.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
وی با اشاره به واردات تنها 20 هزار دوز واکسن روسی برای جمعیت 80 میلیونی ایران، از عقب ماندگی در تهیه واکسن کووید برای کشور انتقاد کرده است
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
بانی فیلم: دو روز پس از رسانه ای شدن خبر درخواست سازمان نظام پزشکی که در نامه ای از مسئولان وزارت بهداشت خواسته بود همزمان با واکسینه شدن کادر درمان، بازیگران و هنرمندان هم در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار بگیرند، این درخواست توسط برخی هنرمندان رد شد. ...