شنبه ۰۵ فروردینساعت ۲۲:۱۲Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان نظام پزشکی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس سازمان نظام پزشکی استان همدان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی علاوه بر فعالیت شبانه روزی درمانگاه های خصوصی به منظور رفاه حال مردم 42 مطب نیز فعال بوده و ارائه خدمت می کنند و اطلاعات این مطب ها به ستاد سفرهای نوروزی داده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل نظارت و ارزشیابی و اعتباربخشی سازمان نظام پزشکی گفت: مردم باید برای سلامتی خود و خانواده به افراد فاقد صلاحیت و غیر حرفه ای برای امر درمان مراجعه نکنند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۲:۵۸    
رئیس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی در پیامی فرارسیدن نوروز 1402 و تقارن آن با ماه ضیافت الهی را به جامعه پزشکی کشور تبریک گفت.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۲:۵۸    
رئیس کل سازمان نظام پزشکی در پیام تبریک نوروزی خطاب به هموطنان و جامعه پزشکی کشور گفت: امیدوارم سال نو برای هم میهنان ارجمند و همکاران پر تلاش و خدوم جامعه پزشکی سالی پر نشاط و سرشار از امید و کام روایی در همه عرصه ها باشد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۹    
رئیس مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی در نامه ای خطاب به روسای هیات مدیره و اعضای مجمع عمومی نظام پزشکی شهرستان ها آئین نامه مجمع عمومی( که در جلسه نوبت دوم مورخ 1401/12/19 به تصویب رسید ) را ابلاغ نمود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۷    
مجمع عمومی سالیانه نظام پزشکی کشور نوبت دوم در تاریخ جمعه نوزدهم اسفندماه 1401 در محل سالن جلسات سازمان نظام پزشکی مرکز با حضور 126 نفر از اعضای مجمع برگزار شد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۷    
بنابر اعلام معاونت توسعه مدیریت و منابع ؛ سازمان نظام پزشکی روز یکشنبه مورخ 28 اسفندماه 1401 تعطیل است.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پیرو انتشار گزارشی تحت عنوان سال سخت فراریان از مالیات در روزنامه همشهری، مدیر کل روابط عمومی و اموربین الملل سازمان نظام پزشکی در نامه ای خطاب به مدیر مسئول این روزنامه خواستار انتشار جوابیه مطابق ماده 23قانون مطبوعات شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رؤسا و نمایندگان مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی کشور به رئیس جمهور نامه نوشتند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی نظام پزشکی در نامه ای خطاب به رئیس کل سازمان نظام پزشکی با ا شاره به این که مطابق قانون، تصویب تعرفه باید قبل از پایان سال صورت گیرد ، گفت: در حالی که چهار ماه از آخرین مصوبه شورای عالی بیمه می گذرد و هنوز تکلیف تعرفه های سال 1402 مشخص نگردیده است ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام مرکز آمار و فناوری اطلاعات سازمان نظام پزشکی، جهت بروز رسانی نرم افزارها و سرویس های برخط این سازمان، تمام سامانه های مالی ، سرویس ها، میزکاری ، پروانه مطب و نرم افزارهای مربوط به صدور و پرداخت از 27 اسفندماه 1401 لغایت یکم فروردین ماه 1402 از دسترس اعضاء خارج می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کل سازمان نظام پزشکی کشور، در نامه ای به رییس جمهور تصویب مصوبه های مربوط به تعرفه های پزشکی 1402 که در آبان ماه سال جاری در شورای عالی بیمه مصوب شده بود را خواستار شد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۵    
به رغم اعلام آمادگی سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف تعرفه ها قبل از تصویب بودجه، عملا این مهم را انجام نداده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، از حضور در جلسه روز سه شنبه شورای عالی بیمه سلامت با موضوع تعیین تعرفه ها، خودداری کرد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، محمد هادی صادقی در گفت وگو با سازمان نظام پزشکی با اشاره به این که تعرفه های خدمات تشخیصی و درمانی باید پاسخ گوی دو وجه استمرار خدمات با کیفیت و توانایی عموم مردم به ویژه اقشار کم درآمد در دسترسی آسان به این خدمات باشد ...
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: مسمومیت دانش آموزان فوتی نداشته و 13000 دانش آموز تحت معالجه قرار گرفته و درمان شدند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کنفرانس یک روزه مدیریت و برخورد با آسیب های شیمیایی امروز در محل سازمان نظام پزشکی در حال برگزاری بوده و بصورت آنلاین قابل مشاهده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: اجرای قانون در تعیین تعرفه های پزشکی لحاظ شود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۴    
آئین نامه داخلی مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی ؛ پیشنهادی از طرف شورای عالی مورد بررسی وتصویب قرار گرفت.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت دوم سازمان نظام پزشکی صبح امروز جمعه مورخ 19اسفند ماه 1401 در سالن اجتماعات نظام پزشکی کشور آغاز به کار کرد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی اصفهان با اشاره به این که جامعه پزشکی در علم و عمل همیشه در صدر بوده و نیاز به حمایت بیشتری دارد ؛ گفت: این جامعه مورد بی مهری اشخاص و سازمان ها بوده و هر چه فشار بیشتری بر آن ها وارد شود، در نهایت بر روی سلامت جامعه اثر می گذارد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی در مراسم تجلیل از برگزیدگان جامعه پزشکی اصفهان گفت: نوع نگاه مسئولین به حوزه سلامت، آینده پزشکی کشور را دگرگون خواهد کرد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۵۴    
رئیس کل سازمان نظام پزشکی به اتفاق هیات همراه در سفر یک روزه خود از پروژه ساختمانی نظام پزشکی اصفهان بازدید نمود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۵۴    
معاونت اجتماعی و امور مجلس (مدیریت ورزشی) با همکاری معاونت منابع انسانی یک دوره مسابقات پرتاب دارت ویژه کارمندان سازمان نظام پزشکی روز سه شنبه مورخ 1401/12/16 برگزار نمود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی ایران، در خصوص لیست سازمان امور مالیاتی مبنی بر تخلف 3000 نفر از اعضای نظام پزشکی که از کارتخوان استفاده نمی کنند، توضیحاتی ارائه داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان نظام پزشکی کشور در بیانیه ای با محکوم کردن موضوع مسمومیت دانش آموزان، ضمن درخواست از مسوولین امر برای پیگیری این موضوع، آمادگی خود را برای همکاری با استفاده از ظرفیت جامعه پزشکی و انجمن های علمی ذیربط اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان نظام پزشکی ایران : بیشتر تخلفات محرز شده مربوط به شهر تهران است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
داود منظور رئیس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه بخش زیادی از پزشکان از کارت خوان استفاده نمی کنند، گفت: با مکاتباتی که با سازمان نظام پزشکی داشته ایم در صورت تکرار این تخلف امکان دارد مجوز نظام پزشکی پزشکان باطل شود.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی ایران در خصوص توزیع داروهای سقط جنین توضیح داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۱:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
دکتر محمدرئیس زاده در گفت وگو با ایران اکونومیست، گفت: صحت و اعتبار مجوزهای صادر شده برای پروانه طبابت برای سازمان نظام پزشکی و مردم کشور بسیار مهم است؛ زیرا مطب پزشکان محل مراجعه مردم برای بررسی وضعیت سلامت شان است؛ بنابراین برای اینکه به کسی اجازه دهیم به کار طبابت بپردازد ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مسمومیت سریالی و مبهم دانش آموزان از سه ماه پیش و برای اولین بار در قم آغاز شد اما اخیرا این مسمومیت به بسیاری از استان ها و شهرها رسیده است.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به لزوم ایجاد هماهنگی و آمادگی در برخورد با حوادث زیستی و مدیریت بیماران ارجاعی به مراکز درمانی ،معاونت آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی اقدام به برگزاری دوره آموزش مجازی آشنایی با عوامل و نحوه مدیریت حوادث شیمیایی به صورت رایگان برای کلیه اعضای جامعه پزشکی نموده است.
عضو هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی تهران گفت: بهترین روش غربالگری سرطان روده، کولونوسکوپی است؛ در نتیجه باید دسترسی افراد به این روش تشخیصی تسهیل شود.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه رسالت در گزارشی مدعی شده است آمار مهاجرتها از کشور غیرواقعی و بزرگنمایی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۲    
رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: خدمات تشخیصی و درمانی طب سنتی باید علمی، روزآمد و استاندارد سازی شود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی اساسی ترین چالش حوزه سلامت را عدم تطابق تصمیم گیری ها ، نظارت ها و اجرائیات با اسناد و قوانین بالا دستی عنوان نمود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۶    
عضو سازمان نظام پزشکی گفت: چای منبع عمده فلوئور و نیز منگنز است که می تواند به استحکام استخوان ها و دندان ها بیفزاید.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مشاور رئیس کل سازمان نظام پزشکی در امور شهرستان ها به نمایندگی از وی ؛آئین نکوداشت و رونمایی از سردیسپروفسور انوش برزیگر رئیس نظام پزشکی رشت و رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی استان گیلان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی شهرستان تبریز اعلام کرد: مردم هر گونه تخلفات پزشکان در زمینه دریافت وجه نامتعارف و غیرقانونی و قصور اعمال جراحی را به این سازمان اطلاع دهند.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا، وی با بیان این که طبق ماده 3 قانون مقررات امور پزشکی و دارویی، هرگونه فعالیت و دخالت در امور پزشکی توسط افراد فاقد صلاحیت و بدون مجوز، غیرقانونی تلقی می شود و افراد متخلف به مراجع قضایی معرفی می شوند ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی با تاکید بر این که در حوزه آموزش جامعه پزشکی همواره کیفیت و به روز رسانی اطلاعات همکاران مد نظر بوده است؛ گفت: تمام تلاشمان در راستای ارتقای سطح دانش جامعه پزشکی در علوم مختلف هم پای تحولات نوین دنیا بوده که در تدوین برنامه های آموزش هیچ گاه رقابت مد نظر نبوده ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۰:۰۲    
خردمند رئیس سازمان نظام پزشکی استان قزوین به همراه تعدادی از رؤسای بیمارستان ها و پزشکان با تجربه استان قزوین با محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین دیدار و گفتگو کردند.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۴۴    
نصر: گلایه های مردم آذربایجان شرقی از دریافتی ها و نحوه خدمات تعدادی از پزشکان در رشته های مختلف طی ماه های اخیر رو به افزایش بوده و این موضوع لزوم رسیدگی و پیگیری نهادهای مسئول به خصوص سازمان نظام پزشکی و دانشگاه های علوم پزشکی را اجتناب ناپذیر می کند.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری فیمابین سازمان نظام پزشکی کشور و شبکه ی آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران، در راستای تحقق سیاست های کلان حوزه سلامت ،توسعه وترویج فناوری های پزشکی و نیز ارتقای دانسته های دانش سلامت جامعه، منعقد شد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران درنظر دارد جهت فروش تعدادی باطری فرسوده ups اقدام به برگزاری مزایده عمومی نماید.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی در آئین امضای تفاهم نامه همکاری با شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران با اشاره به این که حضور در رسانه ملی برای صحبت در زمینه سلامت نیازمند گذر از کانال تایید صلاحیت است ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری فیمابین سازمان نظام پزشکی کشور و شبکه ی آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران، در راستای تحقق سیاست های کلان حوزه سلامت ، توسعه وترویج فناوری های پزشکی و نیز ارتقای دانسته های دانش سلامت جامعه، منعقد شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸    
رئیس سازمان نظام پزشکی ایلام اظهار داشت: 195 پزشک متخصص و 30 پزشک فوق تخصص هم اکنون در عضویت نظام پزشکی استان ایلام هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: به خاطر انگ و برچسبی که به بیماران اعصاب و روان زده می شود، برخی از بیماران اعصاب و روان هرگز برای درمان مراجعه نمی کنند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران درنظر دارد اموال منقول مازاد براحتیاج و اثاث فرسوده و اسقاطی خود را با قیمت پایه ی اعلام شده به مزایده بگذارد.