جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۵:۰۵Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ورزش همگانی»

آقای خبر   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس انجمن ورزش های همگانی کارگران سراسر کشور گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا مهارت های ورزش همگانی کارگران نه تنها متوقف نشده، بلکه با برگزاری مسابقات مختلف به صورت آنلاین کارگران بیشتری به سمت ورزش گرایش پیدا کردند. ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از این طرح ورزشی گفت: احداث و بهره برداری از زیرساخت های ورزشی در مناطق مختلف شهری و روستایی زمینه ساز ارتقای فرهنگی و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی خواهد بود ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: ورزش همگانی در این ایام باید فعال باشد تا محدودیت ها مشکلات جسمی را برای شهروندان ایجاد نکند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۰۳    
صحبت های عصر سه شنبه عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش وارونه نمایی از وضعیت فرهنگی ورزش کشور بود. او مدعی است همه فعالیت های فرهنگی در وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم امضای تفاهم نامه همکاری سازمان بهزیستی و معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با هدف تسهیل ورزش معلولین برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۷    
اهواز - ایرنا - رییس هیات ورزش همگانی خوزستان با بیان اینکه اکنون پنج هزار ورزشکار سازمان یافته زیر نظر این هیات فعالیت می کنند گفت: هدف اصلی ما افزایش تعداد افرادی است که به صورت سه روز در هفته به ورزش می پردازند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، رزمایش کمک مومنانه و همت پهلوانانه فدراسیون ووشو امروز چهارشنبه در محل آکادمی ملی ووشو واقع در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۷    
ایسنا/خوزستان معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این که تغییری که در ورزش همگانی استان اتفاق افتاده است، یک مدل موفق همراه با تغییر و تحول و با پیوست برنامه بوده است، گفت: امیدوارم این برنامه ها، به نشاط اجتماعی و توسعه پایدار استان بیشتر کمک کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس هیات ورزش های همگانی خوزستان با بیان این که در حال ایجاد بستر فعالیت بیشتر بانوان هستیم، گفت: معتقدیم که بانوان جایگاه ویژه ای در خانواده ها دارند و اگر به امر ورزش تشویق شوند، می توانند سفیران ورزش همگانی در خانواده ها باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: ادارات، سازمان ها و شهرداری ها نسبت به ترویج ورزش همگانی به ویژه در ایام کرونایی بیشتر تلاش کنند تا مردم به ورزش کردن بپردازند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وحید قبادی دانا، رئیس سازمان بهزیستی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان بهزیستی و معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان که با هدف تسهیل ورزش معلولین برگزار شد ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۹    
مراسم امضا تفاهم نامه همکاری سازمان بهزیستی کشور و معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با حضور وحید قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی کشور وسید عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار شد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان می گوید: اعتقاد ما در وزارت ورزش و جوانان این بوده است که توسعه پایدار ورزش در ابعاد قهرمانی و همگانی بدون هم افزایی و تعامل نزدیک سازمان ها و دستگاه های اجرایی کشور امکان پذیر نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۶    
سرپرست هیئت ورزش های همگانی استان البرز گفت: با توجه به شرایط قرنطینه و اعمال محدودیتهای دو هفته ای با همکاری کمیته ها و شهرستان ها تابعه طرح قرنطینه فعال با ورزش همگانی در البرز در حال اجرا است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
آیین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان بهزیستی با معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با هدف ارتقا و بهبود فعالیت بدنی جامعه هدف سازمان بهزیستی،افزایش دانش تخصصی مربیان مهدهای کودک در حوزه بازی و فعالیت های کودکان و.. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در آیین امضاء تفاهمنامه همکاری مشترک با معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان خطاب به مدیران کل بهزیستی استان ها خواستار بهینه سازی تمام اماکن ورزشی متعلق به بهزیستی برای استفاده جامعه هدف سازمان شد و گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری این سازمان و معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی ورزش وزارت ورزش و جوانان گفت: بر اساس این تفاهم نامه همکاری های مشترکی بین این دو نهاد برای ارتقای ورزش همگانی معلولان، سالمندان و جامعه هدف بهزیستی صورت می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۶    
تهران- ایرنا- یک روانشناس حوزه ورزش با بیان اینکه ورزش راهکار مقابله با آسیب های ناشی از مشکلات قرنطینه است، گفت: خانواده ها و ورزشکاران سرشناس می توانند به الگویی برای ترویج ورزش در جامعه تبدیل شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت ورزش های همگانی استان تهران با اشاره به تعطیلی دو هفته ای در استان تهران گفت: با تدابیری که اندیشیدیم، سعی کردیم تمرینات ورزشی را در این ایام تعطیل نکرده و ورزشکاران در خانه به ورزش بپردازند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مسابقاتی بین مددجویان در ندامتگاه مرکزی شهر بوشهر برگزار گردید که در پایان مسابقات ,هر رشته قهرمان خود را شناخت. مسابقات که با همکاری هیات ورزشهای همگانی استان و تربیت بدنی زندان مرکزی بوشهر انجام پذیرفت , مددجویان ندامتگاه مرکزی بوشهر در رشته های فوتبال دستی, شطرنج و دارت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: توسعه و عمومی شدن ورزش همگانی اولویت ما در این بخش بوده چرا که سلامت، آرامش و روان مردم را در شرایط کرونایی بهبود می بخشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: جامعه ورزش در رزمایش کمک مومنانه به مردم پیش قدم و در این آزمون روسفید بود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان همکاری مجموعه های فرهنگی در ساختار ورزش کشور از معاونت فرهنگی تا مرکز مقاومت بسیج وزارت ورزش و جوانان همچنین سازمان بسیج ورزش کاران و واحدهای فرهنگی فدراسیون ها و استان ها و کمیته ملی المپیک و پارالمپیک را ستود و کم نظیر توصیف کرد .
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی انجام حرکات ورزش ی در منزل را در دوران شیوع بیماری کرونا و ضرورت پایبندی به پروتکل های بهداشتی و عدم خروج از منزل در شرایط غیرضروری، از اقدامات موثر در افزایش سطح ایمنی بدن و تقویت جسمی و روحی افراد دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی از برنامه هایی که برای ایام کرونایی دارند خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، گپ های باشکوه سلسله گفتگوهایی است با روسای کمیته های همگانی فدراسیون های ورزشی که هدف به اشتراک گذاری تجارب و ایده های موفق فدراسیون های ورزشی را دنبال می کند ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی ، افشین ملایی رییس فدراسیون ورزش های همگانی ضمن تبریک هفته بسیج، بسیج را زیباترین یادگار حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی است خواند و بیان داشت ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش گفت: نمی خواهم نیمه خالی لیوان را ببینم، ولی باید واقعیت ها را گفت و دنبال راه چاره بود که نخبه های مان را حفظ کنیم و آنها را از دست ندهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ورزش همگانی گفت: سبک جدید زندگی و محدودیت هایی کرونایی موجب شده تا برنامه های فدراسیون بیش از گذشته بر محور سلامت مردم باشد و در این شرایط ورزش همگانی یک نیاز فردی و اجتماعی به شمار می رود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست و هم اندیشی هیات رئیسه هیات ورزشهای همگانی استان تهران با نصرالله پریچهره مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان تهران صبح امروز( دوشنبه) در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی تاکید کرد هماهنگی و هم افزایی مجموعه های فرهنگی در ورزش باید به طور مستمر ادامه داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان ورزش بسیج در برنامه یه روز تازه حمایت های این مجموعه بسیجی از ورزشکاران و افراد مستعد را تبیین کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - رییس هیات ورزش های همگانی گلستان گفت که مربیان این هیات با هدف ترغیب مردم به ورزش در خانه و کمک به قطع زنجیره شیوع کرونا، طرح پویش قرنطینه فعال با ورزش همگانی را آغاز کردند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۲    
طی مکاتبه رئیس اداره ورزش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه با شهرداران مناطق 8 گانه کرمانشاه، بر اساس مصوبه شورای مقابله با کرونا، تجمع همشهریان به منظور ورزش همگانی در پارک ها و بوستان ها ممنوع شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به محدودیت های اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: ورزش همگانی در این ایام باید فعال باشد تا محدودیت ها مشکلات جسمی را برای شهروندان ایجاد نکند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته ورزش همگانی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توجه بیشتر مجلس به موضوع ورزش همگانی و فعال شدن همه ظرفیت های دولت در این زمینه تاکید کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و ورزش همگانی در مراسم پویش کمک مومنانه فدراسیون ژیمناستیک اظهار داشت: از فدراسیون تشکر می کنم که با وجود مشکلات فراوان ناشی از کرونا زمینه را برای این پویش بزرگ فراهم کردن. این یک کار بزرگ است و می تواند بخشی از مشکلات نیازمندان را حل کند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۶    
طی حکمی از سوی ودود اسحق زاده رئیس هیأت ورزش همگانی استان اردبیل، شهرام نوریان رئیس هیأت ورزش همگانی شهرستان بیله سوار منصوب شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۳    
مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان به مناسبت هفته بسیج با حضور در ستاد فرماندهی با سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی استان دیدار و گفتگو کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر و به نقل از فدراسیون کشتی، مراسم تجلیل از خانواده های معظم شهدای ورزشکار محمد آژند و سجاد عفتی و همچنین جانباز سرافراز کشتی گیر رضا سلمانی صبح امروز با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، سرهنگ مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارکرد ورزش در بعد سلامت جسم و روان اکنون می تواند به عنوان یک نسخه شفابخش برای عبور از مشکلات ناشی از خانه نشینی مورد استفاده قرار گیرد. کارکردی که در ذات خوب نشاط و هیجان را به شهروندان و اقشار مختلف تزریق خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۲    
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ورزش های دانشجویی، گفت: در زمان اعمال محدودیت ها برنامه هایی در قالب ورزش همگانی برای دانشجویان در نظر گرفتیم و هدف این برنامه ها سلامت و تندرستی آن قشر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: بار ورزش همگانی نباید بر دوش یک فدراسیون باشد و همه باید به فدراسیون ورزش های همگانی کمک کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۹    
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت:توسعه ورزش همگانی یکی از مهم ترین و اصلی ترین راهبردها و سیاست های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ووشو گفت: در زمانی که فعالیت های ورزشی تعطیل است به دنبال اجرای طرح هایی برای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود می باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – فرماندار آوج گفت: به زودی 6 خانه ورزش روستایی از جمله در روستاهای قوزلو، داخرجین و قره آغاج به منظور توسعه ورزش همگانی و نشاط اجتماعی راه اندازی می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: متاسفانه صحبت های آقای فائقی در برنامه تلویزیونی ناشی از کم اطلاعی ایشان بود وگرنه هر دو دغدغه ایشان توسط وزارت ورزش پیگیری شده است.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: ورزش قهرمانی و جذابیت های آن، انگیزه ای قوی برای گرایش جوانان به سمت ورزش است و بدون سرمایه گذاری و کسب موفقیت در ورزش قهرمانی، ترویج ورزش همگانی نیز دشوار خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی با به اشاره تعطیلی 2 هفته ای تهران گفت: با توجه به شرایط خاص حاکم در فضای کرونایی، فدراسیون ورزش همگانی طرح های متنوع و متعددی برای انجام ورزش درخانه از طریق فضای مجازی و صدا وسیما برای رفع کم تحرکی خانواده ها در دست اجرا دارد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد برگزار شد مردم نیوز : مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس صبح امروز چهارشنبه 28 آبان ماه با رعایت قوانین و مقررات بهداشتی با حداقل اعضا و به صورت وبینار به ریاست عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ...