جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۰:۱۰Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ورزش همگانی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون توسعه ورزش اداره ورزش و جوانان گیلان گفت: توسعه ورزش همگانی باعث گسترش ورزش قهرمانی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با اعلام اینکه میانگین کم تحرکی در کشور 56 درصد است، گفت: باید به دنبال ایجاد تحرک بیشتر در جامعه باشیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری-رئیس هندبال بسیج مازندران از برگزاری جشنواره استعدادیابی ورزشی هندبال مقاومت خبر داد و گفت: پیشرفت و تقویت ورزش همگانی وجذب و کادرسازی ورزشکار تراز انقلاب اسلامی از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۷:۰۶    
دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، فدراسیون تکواندو را به عنوان دومین فدراسیون برتر در پویش ورزش در خانه معرفی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دارنده 2 مدال طلا المپیک با بیان اینکه شوراهای شهر حلقه ارتباط مردم با مسوولان هستند گفت: ورزشکاران می توانند با حضور در شورا به تقویت ورزش همگانی و قهرمانی کمک کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۳:۵۱    
کمیته کتل بل ایران در پویش نذر رهایی که توسط فدراسیون ورزشهای همگانی به اجرا درآمده است ، مشارکت خودرا اعلام کرده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
آیین اختتامیه لیگ پارا وزنه برداری قهرمانی کشور در حضور معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با معرفی برترین های این رقابتها به پایان رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در حاشیه مراسم مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری معلولان گفت: موفقیت سیامند رحمان در عرصه های قهرمانی و پهلوانی او را به یک اسطوره تبدیل کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در مورد ساماندهی هواداران فوتبال در ورزشگاه ها توضیحاتی داد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی کشور با بیان اینکه در گذشته ورزش همگانی را صرفا یک پیاده روی همگانی و خانوادگی می دیدند، گفت: هم اکنون نگرش ها نسبت به این ورزش تغییر کرده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۵۴    
فردای کرمان – گروه جامعه: رئیس هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان کرمان، یکی از مهم ترین برنامه های هیات را در کنار توسعه ی ورزش همگانی، استعدادیابی بیان کرد و گفت که هیات های شهرستانی باید در هر 23 شهرستان فعال شوند
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت:استان سمنان در حوزه ورزش قهرمانی بانوان، حرف های زیادی برای گفتن دارد و این ورزشکاران حرفه ای در مدال آوری در میادین ملی و بین المللی گوی سبقت را از ورزشکاران حرفه ای مردان ربودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: ترویج ورزش همگانی برای افزایش نشاط در جامعه به دغدغه فردی و اجتماعی تبدیل شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
جلسه ستاد دومین کنگره شهدای ورزش کشور ظهر امروز به ریاست سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در محل این وزارتخانه تشکیل شد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل ورزش و جوانان استان قم دو تن از نیروهای تحصیل کرده این دستگاه را به عنوان مسوولان جدید گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای و همچنین گروه ورزش همگانی معرفی و منصوب کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۴۵    
بدون هیچ تردیدی نقش ورزش در پیشرفت کشور نقشی غیرقابل انکار است که البته به رغم تمام تأکیدات مقام معظم رهبری به اهمیت ورزش به خصوص ورزش همگانی تاکنون چندان جدی گرفته نشده و پر بیراه نیست اگر عنوان کنیم که نگاه مسئولان کشور با وجود این دغدغه مهم رهبر انقلاب به ورزش صرفاً تعدادی بازی و سرگرمی است و ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۲    
پاک فطرت گفت: لیگ تندرستی ایران اقدامی برای ایجاد گفتمان ورزش همگانی در سطح کشور است و سه شهر جهرم، زرقان و شیراز در حال حاضر توانسته اند در شمار 20 شهر برتر لیگ تندرستی کشور و لیگ تندرستی بانوان قرار بگیرند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: در حوزه ورزش همگانی اصفهان یکی از اثرگذارترین استان ها در تمام فدراسیون ها است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۲۰    
"رضا حجتی " مدیرکل توسعه ورزش روستایی وزارت ورزش و جوانان همرا با "شفیعی" رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان ایلام و "رئوفی" رئیس گروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام از شهرستانهای سیروان، چرداول، ایوان بازدید کردند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب گفت: یکی از وظایف اداره ورزش و جوانان این شهر توجه به امر ورزش به ویژه در بعد همگانی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان عصر روز چهارشنبه همزمان با ایام ولادت با سعادت حضرت علی (ع) همراه با مهرعلی باران چشمه (سرپرست فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی) از اردوی تیم ورزشکاران زورخانه ای جوانمردان ایران زمین از شرکت کنندگان در برنامه عصر جدید بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندارشهرستان رشت گفت : هیات ورزشهای همگانی گیلان، بااجرای طرح هایی همچون لیگ تندرستی ، درراستای برنامه های فدراسیون ورزشهای همگانی، دربحران پاندمی کرونا نقش آفرینی میکند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۶    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج گفت: به انجام ورزش و تفریحات سالم در راستای گسترش ورزش همگانی برای نشاط و شادابی جامعه نیاز داریم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در آیین کلنگ زنی ساختمان جدید فدراسیون ورزش کارگری اظهار داست : از هر اقدامی که زمینه ساز توسعه ورزش کارگری باشد حمایت می کنیم چرا که باعث ارتقا سطح سلامتی و نشاط این عزیزان خواهد شد.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش های قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت: در وضعیت کرونایی موجود، توسعه ورزش همگانی یک ضرورت بوده و اهمیت آن در جامعه به خوبی ثابت شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۰    
زنجان (پانا) - استاندار زنجان عنوان کرد خوشبختانه استان زنجان ظرفیت های خوبی برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی دارد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح اله حقیقی در نخستین جلسه شورای تربیت بدنی و ورزش استان گفت: شیوع ویروس کرونا تمام فعالیت های ورزشی را تحت الشعاع قرار داده است ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی با بیان اینکه از لیگ تندرستی در اولین دوره برگزاری آن استقبال خوبی شده، استمرار این رقابتها را مورد تاکید قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در حالی اعضای شورای عالی ورزش و تربیت بدنی را منصوب کرد که در این انتصابات سهم ورزش همگانی نادیده گرفته شده و مسئول مستقیمی با این حوزه در این شورا حضور ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی گفت: ساختار ورزش همگانی راه عبور از محدودیت های کرونایی است و باید بتوانیم وضعیت سلامت مردم را در ورزش همگانی افزایش دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس هیات ورزش های همگانی همدان گفت: این استان جزو پیشتازان برگزاری دوره های مربیگری و کارگاه های دانش افزایی رشته های زیرمجموعه ورزش همگانی کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: ورزش همگانی با هدف تقویت سیستم ایمنی بدن افراد، راه عبور از محدودیت های کرونایی است که باید مورد توجه آحاد مردم قرار گیرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست شورای ورزش همگانی شهرستان شاهرود با حضور معاون مدیرکل و مدیر بهزیستی شهرستان شاهرود به میزبانی فرمانداری برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئولین فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی با معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان دیدار کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۸    
سرپرست هیئت ورزش های همگانی استان کرمان گفت: تا اطلاع ثانوی کلیه ایستگاه های ورزش همگانی و صبحگاهی در پارک و بوستان ها به حالت تعلیق درمی آید.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
دومین جلسه هیئت مدیره جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم ملی با حضور اعضای هیئت و دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان در ساختمان شماره یک وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه یکی از برنامه های مهم این سازمان توجه به توسعه ورزش همگانی و کاهش فقر حرکتی است، گفت: دیپلماسی ورزش به طور جدی از سوی شهرداری پایتخت دنبال می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۴    
شاهرود_برنامه ورزش همگانی و آمادگی جسمانی کارکنان سپاه ناحیه شاهرود در مجموعه ورزشی تختی این شهر برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۴    
گروه استان ها - ورزش در روزهای کرونایی به یک مقوله مهم تبدیل شده، اما همه مردم تبریز امکان دسترسی به وسایل ورزشی را دارند؟
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جام قهرمانی و مدال های لیگ برتر هندبال توسط دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان اهدا شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در آیین اختتامیه لیگ برتر هندبال، مدال های تیم های اول، دوم و سوم و جام قهرمانی توسط مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: لازمه توسعه ورزش قهرمانی گسترش ورزش همگانی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۲    
نشست ستاد ساماندهی جوانان و شورای ورزش همگانی شهرستان لاهیجان با حضور دکتر محمودی فرماندار و مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در فرمانداری شهرستان لاهیجان برگزارشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی گفت: تمرکز را در این فدراسیون در زمان شیوع ویروس کرونا بر ارتقای ورزش همگانی و سلامت محور و مسئولیت اجتماعی ورزش گذاشتیم و همچنین تلاش ما در ارتقای دانش مربیان و ورزشکاران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: کشور با کم تحرکی 56 درصد ایرانیان به سمت بحرانی حرکت می کند که موجب چالش جدی در آینده خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و شورای ورزش همگانی این شهرستان گفت : ایجاد پایگاه قهرمانی شرق گیلان در لاهیجان می تواند نقطه عطفی در ورزش این شهرستان باشد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در نشست هم اندیشی هیات مدیره جمعیت هواداران فوتبال گفت: هواداران ارزش برند یک باشگاه را ارتقا می دهند و بزرگترین سرمایه ورزش هستند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه 56 درصد مردم ایران کم تحرک هستند، گفت: متاسفانه کشور ما به سمت بحران های کم تحرکی حرکت می کند که خود چالش جدی برای سال های آینده به حساب می آید.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: ورزش همگانی خط مقدم مبارزه با کم تحرکی است و تحقیقات جدید نشان داده 30 دقیقه ورزش سبک سیستم ایمنی بدن را در برابر بیماری ها ایمن می کند.
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۰    
رویش زاگرس: ورزش همگانی تضمین سلامت جسمانی افراد یک جامعه است و ورزش و تفریح عاملی مهم در تامین سلامت جسمی و روانی، غنی سازی اوقات فراغت، گسترش روابط اجتماعی، دور شدن از زندگی ماشینی و بازگشت به طبیعت است. ...
کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در مراسم افتتاحیه مرکز نیکوکاری تکواندو گفت: در کنار مجموعه کارهای فنی فدراسیون تکواندو، ما شاهد اقدامات موثر و ارزشمند در عرصه های فرهنگی و اجتماعی هستیم که واقعا یک الگو برای دیگر فدراسیون ها است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی گفت: حرکت در مسیر توسعه ورزش باید منطقی، جامع و با نگاهی عدالت محور همراه باشد.