پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۴:۴۷Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت شهری»

ایرنا   ۱۷ دقیقه پیش    
مهاباد- ایرنا- فرمانداربوکان با بیان اینکه شوراها ودهیاران پل ارتباطی و واسطه میان دولت و مردم به شمار می روند،گفت: فعالیت این نهادها در مدیریت شهری و روستایی به دلیل اثرگذاری مستقیم و غیر مستقیم درجامعه نقشی تعیین کننده در تداوم پایداری، بالندگی و توسعه یافتگی زندگی شهری و روستایی نقش موثری دارند.
خبرگزاری فارس   ۲۵ دقیقه پیش    
صبح امروز بعد از اجرای مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر یزد با انتخاب هیأت رئیسه این دوره شورا فعالیت خود را در حوزه مدیریت شهری شهر میراث جهانی یزد آغاز کردند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان رییس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: هر چقدر اراده مدیریت شهری قوی باشد، قطعاً در سال های آتی شاهد شهری پویا و توسعه یافته خواهیم بود.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام خلیلی از منتخبان جدید شوراهای اسلامی در سراسر گیلان خواست ضمن انتخاب شهرداری متخصص و کارآمد، نظارت بر روند مدیریت شهری را تقویت کنند.
دیار میرزا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاندار گیلان حفظ همدلی و وحدت در شوراهای اسلامی برای خدمت به شهروندان و توسعه محلی را مورد تأکید قرار داد و با بیان اینکه تأمین منابع مالی پایدار و تقویت مشارکت اجتماعی، ارکان اصلی در مدیریت شهرهاست؛ اهتمام به مقابله با فساد ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
ایرنا- کرمان- اعضای شورای اسلامی شهر بم پس از آنکه صبح روز پنجشنبه مراسم تحلیف و آغاز به کار در این دوره از مدیریت شهری را برگزار، ترکیب هیات رئیسه را نیز مشخص کردند.
دانستنی آنلاین   ۲ ساعت پیش    
برچسب ها ایام کرونا ششمین دوره شورای شهر تهران عضو هیات دولت مراسم تحلیف برچسب ها
موج رسا   ۳ ساعت پیش    
فرماندار زنجان با اشاره به آغاز به کار شورای ششم شهر زنجان گفت: خدمت در مدیریت شهری در اذهان مردم باقی می ماند.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عسگری با اشاره به اینکه خدمات در حوزه مدیریت شهری همواره در اذهان عمومی می ماند، افزود: این نوع نگاه موجب حساسیت کار می شود و امید می رود اعضای این دوره برنامه منسجمی برای مدیریت شهری داشته باشیم.
مهدی چمران با کسب 21 رای به عنوان رئیس شورای ششم شهر تهران انتخاب شد. تهران – اقتصادبرتر – 14 مرداد 1400 به گزارش #اقتصادبرتر ، آیین تحلیف ششمین دوره شورای شهر تهران با حضور اعضای منتخب و مدیران پنجمین دوره مدیریت شهری تهران در حال برگزاری است. ...
فرماندار کرج در مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره شورای شهر کلانشهر کرج با انتقاد از عملکرد دوره قبلی شورا در انتخاب شهردار اظهار داشت: در شورای پنجم شهرکرج حدود یک سال و نیم برای انتخاب شهردار فرصت سوزی شد.
اقتصاد نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : فرماندار تهران گفت : شورای شهر ششم باید بحث امنیت تهران را مورد توجه قرار دهد. چند سال است که به دنبال ایجاد 40 کلانتری هستیم اما محقق نشد. ما در تهران 120 کلانتری کم داریم و در حال حاضر باید احداث 40 کلانتری در برنامه قرار بگیرد.
رئیس شورای پنجم شهر تهران گفت: کارنامه دوره پنجم مدیریت شهری، شفاف ومشخص است وبصورت مکتوب نیز در روزهای آینده در معرض بررسی ونقد افکار عمومی قرار خواهد گرفت و امیدوارم نقاط مثبت عملکرد این شورا در دوره آینده تداوم یابد و نقاط کاستی جبران شود.
ایمنا   ۵ ساعت پیش    
یک دکترای برنامه ریزی شهری گفت: شهردار باید از بدنه مدیریت شهری بوده و پتانسیل های مدیریتی، پرسنلی و چگونگی ارتباط کاری اش با نیازهای شهری را به خوبی درک کرده باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قم موفقیت های مدیریت شهری را در سال های اخیر، نتیجه وحدت مدیریت شهر، استان و همه نهادهای استانی دانست و تصریح کرد: اگر خواهان تداوم این سِیر هستیم باید همچنان وحدت خود را حفظ و از حاشیه ها دوری کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۱:۴۵    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و امور سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر مقدس قم تصریح کرد: حدود 80 درصد لوایح مدیریت شهری به این کمیسیون ارجاع می شود.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۲۰    
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم سعید ابریشمی راد بعد از چهار سال تکیه زدن بر کرسی شهرداری کاشان امروز آخرین روز صدارت بر بالاترین مقام اجرایی مدیریت شهری کاشان را گذراند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۱۸    
دادبود فعالیت های سه ساله مدیریت شهری شهرداری گرگان را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس گفت: رویکرد ضد فساد و تحول گرایی آقای زاکانی و برنامه تحولی که در مدیریت شهری شان دارند منجر به محرومیت زدایی، تحقق عدالت، رفع آسیب های اجتماعی و خدمت رسانی به قشر محروم و متوسط تهران خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان بهزیستی یزد با بیان این که حضور کم معلولان در سطح شهر ناشی از معلولیت شهرهاست، گفت: اجرای طرح های هفت خوان و سیمرغ از جمله اقدامات موثر مدیریت شهری در راستای مناسب سازی شهری در یزد است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش دریافتی ایرنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری، استاندار کرمان در آیین افتتاح این این فرهنگ سرا ضمن تشکر از شهرداری کرمان به واسطه افتتاح نخستین فرهنگ سرای افراد دارای معلولیت در کرمان ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ منوچهر فخری در نشست تقدیر از شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی دوره پنجم از تعامل قانونمند و سازنده پارلمان محلی و شهرداری ها با دستگاه های اجرایی و حاکمیتی به عنوان یکی از راهکاری مناسب برای تجمیع ظرفیت ها و امکانات به منظور تحقق اهداف پیش بینی شده نام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۲۳    
15 طرح عمرانی و خدماتی شهرداری شهریار به بهره برداری رسید.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی حیدری روز چهارشنبه در آیین تکریم اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان دماوند که با حضور برخی از مسئولان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهر برگزار شد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بودجه شهرداری حبابی نیست و تا پایان تیرماه سال جاری 31 درصد بودجه محقق شده که این میزان تحقق با تقویم بودجه هماهنگ است. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل ازپایگاه خبری شهر، محسن هاشمی در آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه های مدیریت شهری منطقه 9 گفت: در انتخابات دوره پنجم شورای شهر میزان مشارکت نسبت به دوره قبلی 3 ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۸    
شهردار اصفهان زاینده رود را دغدغه همیشه؛ از ابتدا تا روزهای آخر مدیریت شهری در دوره پنجم دانست.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران نسبت به برخی انتقادها مبنی بر اینکه مشارکت پایین در انتخابات به دلیل عملکرد مدیریت شهری بود، واکنش نشان داد و مشارکت پایین مردم را علامت خطری برای مدیران کشور توصیف کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: در شرایطی که آمار مبتلایان و جان باختگان ناشی از کرونا در تهران روز به روز بالاتر می رود، ستاد ملی مبارزه با کرونا، مدیریت شهری و البته سایر نهادهای عمومی نمی توانند برنامه ای مناسب برای فاصله گذاری اجتماعی و کنترل شیوع کرونا اجرا کنند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۸    
شهردار اردبیل گفت: مفهوم و هویت معابر شهری، هم اینک با فرهنگ سازی و ایده های نوین در حوزه مدیریت شهری بازیابی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۱    
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی خواهان تلاش روزافزون دستگاه های متولی به ویژه حضور جدی مدیریت شهری برای توسعه گردشگری در استان فارس و شهر شیراز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی شهردار مشهد با اشاره به افتتاح فاز اول رود پارک مشهد،گفت: امیدوارم فاز دوم که فاصله بین دندانپزشکان و پل ستاری است در مدیریت شهری آینده مورد توجه دوستان قرار بگیرد و به سرانجام برسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۱    
ایسنا/اصفهان امام جمعه خمینی شهر گفت: هر کارگزاری در حکومت اسلامی باید حفیظ و کاردان باشد و مدیریت شهری نیز از این موضوع مستثنا نیست و این نوع مدیریت باید علمی باشد.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
میدان میوه و تره بار پروین در منطقه8، پایتخت با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران افتتاح شد. به گزارش شوراآنلاین، مسعود رنجبریان شهردار منطقه 8 در این باره گفت: ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۰    
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در طی دوره چهار ساله مدیریت شهری بسیاری از تلاش ها نتیجه داد و بسیاری هم به ثمر نرسید.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: شهرداری و شورای شهر دو بال مدیریت شهری هستند که هر کدام از آنها در کنار دیگری معنا پیدا می کند.
برترین ها / سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه ایران در گزارشی آورده است: آیا فردا پانزدهمین شهردار تهران بر کرسی بهشت تکیه خواهد زد؟ این روزنامه نوشت: منتخبان شورای ششم که روز پنجشنبه به طور رسمی اعضای شورای شهر تهران خواهند شد؛ با دریافت 7 برنامه از 7 کاندیدای منتخب شهرداری تهران از 11 نفر اولیه (با انصراف علی نیکزاد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۴    
تهران- ایرنا- شهردار تهران با بیان اینکه در این دوره مدیریت شهری به مناطق جنوبی نگاه ویژه تری داشتیم، اعلام کرد: برنامه ها و طرح های اجرا شده در مناطق 9 و 10 تهران مصداق بارز این نگاه هستند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
/ سرویس بازار / سیاوش طاهرخانی شهردار قزوین از افتتاح 12 پروژه در مجموعه مدیریت شهری با اعتبار 931 میلیارد ریال خبر داد. طاهرخانی با تاکید بر اینکه درآمدهای شهری باید بسوی ارائه خدمات عمومی، بهبود امور و محیط شهری و موضوعات اجتماعی هزینه شود ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۶    
به دنبال برگزاری ششمین دوره انتخابات محلی (شوراهای شهر و روستا) انتخاب شهرداری کارآمد و توانمند که بتواند حداقل برای یک دور چهار ساله شهر و سازمان مدیریت شهری را در تعاملی اثربخش با شهروندان و سایر ذی نفعان کلیدی، به شکل شایسته ای مدیریت و رهبری کند، یکی از مهمترین چالش های شوراهای شهر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۷    
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در یادداشتی نوشت: از سال 2019 که کرونا ابتدا در چین و بتدریج و البته با سرعت در نقاط مختلف جهان شیوع پیدا کرد نه فقط شهرها و سکونتگاه های سراسر جهان که دولت ها، مدیریت شهری و کادر پزشکی و درمان هم تحت تأثیر این بحران قرار گرفتند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۸    
یک کارشناس اقتصاد شهری گفت: دستیابی به درآمد پایدار شهری باید به عنوان یک اولویت راهبردی و مهم اقتصادی در دستور کار نسل جدید سیستم مدیریت شهری باشد تا شهر بتواند بدون دغدغه و توقف به مسیر رشد و توسعه خود ادامه دهد.
ندای موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
14:01:17 - دوشنبه 11 مرداد 1400 شهردار ارومیه گفت: در حال حاضر تعداد کارکنان مدیریت شهری در حوزه های مختلف، 2.7 برابر چارت سازمانی آن است که شکاف بسیار بزرگی به شمار می رود که البته برنامه ای برای تعدیل این تعداد نداریم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شورای شهر ششم و شهردار جدید تهران در سال شروع فعالیت خود باید با مسائل عدیده ای دست و پنجه نرم کنند؛ مسائل و مشکلاتی از جنس اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و جغرافیایی که به شکل درهم تنیده ای شهر را احاطه کرده اند. ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل طی آیینی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان چند پروژه دولتی و مدیریت شهری سفیدشهر با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۶    
پیروزی لیست تهران سربلند در انتخابات شورای ششم شهر تهران که با دست چین شدگان حداد عادل و دست نوشته حمایتی قالی باف میسر شد، اگرچه شاید سرمستی زایدالوصفی را برای اردوگاه اصولگرایان به ارمغان آورد، اما اختلاف نظر پدرخواندگان بر سر گزینه های پیشنهادی پیرامون گزینش شهردار ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۶    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، یکی از واپسین مصوبات شورای پنجم شهر تهران درباره الزام شهرداری تهران به ثبت ملی میراث طبیعی و تنوع زیستی بوستان طبیعت پردیسان ، بود. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: مجموعه مدیریت شهری در این دوره اقدامات موثری در مناطق کمتر برخوردار انجام داده است که از جمله آن می توان به پل آفتاب، تکمیل خط یک مترو و احداث خط دو مترو همچنین احداث بخشی از رینگ چهارم اشاره کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز شامگاه سه شنبه در مراسم بهره برداری از این پروژه ها با اشاره به تلاش مدیریت شهری برای توزیع عادلانه امکانات در سطح مناطق دهگانه شهرداری، گفت: در این مدت شهرداری تبریز با مشکلات مالی مواجه بود ولی با تلاش زیاد و امکانات کم، کارهای متعدد و ماندگاری در سطح مناطق مختلف شهر برای ارایه [...]
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۵    
مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه دو تهران از انتشار پنجمین شماره مجله چند رسانه ای کلیک دو خبر داد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری #منطقه2 ...