شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۲:۵۳Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت شهری»

نشست هم اندیشی شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان و مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان با موضوع بررسی لایحه بودجه 1402 شهرداری اصفهان در اتاق بازرگانی برگزار و بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت شورای گفت وگو در حل مسائل کلان مدیریت شهری تأکید شد.
ایمنا   ۴۹ دقیقه پیش    
شهردار خوانسار با بیان اینکه آبیاری فضای سبز شهر دغدغه مدیریت شهری است، گفت: شهرداری در راستای تامین آب پایدار فضای سبز شهر پیگیری هایی انجام داده و قرار است این منبع از محل سد و پساب فاضلاب شهری تامین شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران گفت: هم افزایی دو مجموعه از معاونت حمل و نقل و ترافیک و معاونت خدمات شهری و محیط زیست در اجرای پروژه های مشترک، بدون تردید می تواند در پیشبرد اهداف مدیریت شهری و خدمات بهتر به شهروندان موثر باشد.
همشهری   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت شهری تهران، در سال جاری مشوق های ویژه ای را در حوزه عوارض شهرسازی برای متقاضیان دریافت پروانه و گواهی ساختمانی در نظر گرفته است.
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ماه رجب فرصتی ست که انسان به خودسازی برسد/اهانت به قرآن با شعار آزادی بیان نشان می دهد حملات استکبار اصل اسلام را نشانه گرفته است/استاندار به وضعیت مدیریت شهری ورود کند، سرپرست نمی تواند برنامه ریزی بلند مدت داشته باشد ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و امور مناطق شهرداری سیرجان گفت: افزایش و توزیع عادلانه ارائه خدمات در محلات 26 گانه سطح شهر در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.
کیشوند   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نخستین اجلاس و نمایشگاه بین المللی شهر پایدار در کیش با حضور 280 شرکت فعال در حوزه های مدیریت شهری هوشمند آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل و نظارت سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: استفاده از دستگاه های پوز برای پرداخت کرایه تاکسی برای شبکه بانکی مفهومی ندارد. چرا که اعداد عمدتا زیر 20 هزار تومان و خرد هستند و نه تنها توجیه اقتصادی ندارد؛ بلکه برای مدیریت شهری نیز توجیه اقتصادی ندارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
محمدحسن اسدی با اشاره به تأثیر حمایت از برنامه های مذهبی گفت: در مدیریت شهری از برنامه های مذهبی و جریان ساز و هرآنچه زمینه ساز توانمندسازی هیئت های مذهبی را فراهم کند، حمایت می کنیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت شهری در منطقه 18 پایتخت در اقدامی شجاعانه و برابر ضوابط شهرسازی، بیش از 23 هزار مترمربع از ابنیه های اعیانی غیرمجاز واقع در زمین های زراعی را تخریب کردند و به حالت اولیه بازگرداند.
اهل کاشانم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار صحبت های عفت پدرام فر، در نود و هفتمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کاشان، درباره پروژه زیرگذر شهر در رسانه اهل کاشانم و انتقاد از قرارداد پروژه جمعی از اعضای شورای شهر دوره پنجم با ارسال بیانیه ای به این صحبت ها پاسخ داده و سوالاتی از مدیریت شهری پرسیدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نخستین اجلاس و نمایشگاه بین المللی شهر پایدار در کیش با حضور 280 شرکت فعال در حوزه های مدیریت شهری هوشمند آغاز شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: نوسازی تاکسی های فرسوده و ورود اتوبوسهای جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر قزوین از جمله اقدامات مهم شورا و مدیریت شهری قزوین در راستای اجرای قانون هوای پاک است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۱۸    
آرش شیرانی*؛ یکی از مشکلات شناسایی شده و ساختار بندی شده در مدیریت بحران کشور نبود مدیریت یکپارچه بحران برای مدیریت شهری است که دایما گریبان گیر کشور و مردم می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شهردار شیراز از تلاش مدیریت شهری دوره ششم برای زدودن چهره محرومیت از مناطق کم برخوردار خبر داد و گفت: در گام نخست 77 پروژه در 40 محله اجرا خواهد شد.
سلام نو / افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در جلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام معابر و اماکن عمومی شهر تهران، تغییر نام 4 معبر به نام شهدای زن تصویب شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۸    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای شهر قزوین گفت: در مدیریت شهری نباید به مباحث فرهنگی از نقاط درآمدزایی و اقتصادی نگاه شود؛ بلکه این تشکل ها به دلیل تاثیرات فرهنگی در شهر و فرهنگ شهروندی باید به طور درست و منطقی حمایت شوند.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در خبرهای هفته های گذشته آمده بود که شهرداران دو شهر کاشان و آران و بیدگل به اتفاق اعضای شورای اسلامی هر دو شهر نشست مشترکی پیرامون موضوعات قابل تفاهم و تعامل با یکدیگر داشته اند که ابتکار آن ابتدا از طریق محسن صانعی به عنوان شهردار و حسین ناظمی رئیس شورای شهر آران و بیدگل برای اولین بار به خرج ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت: انتصابات اشتباه در معاونت های مدیریت شهری بر اساس شایسته گزینی اصلاح می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین رویدادهای مدیریت شهری اصفهان در هفته گذشته را در بسته خبری ایمنا بخوانید.
کیشوند   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر علمی نخستین نمایشگاه بین المللی شهر پایدار گفت: 60 شرکت دانش بنیان فعال عرصه های مدیریت شهری هوشمند ایران در این نمایشگاه دستاوردهای خود را ارایه می کنند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
لک لک های مهاجر در آبنمای میدانی در قلب پایتخت مدتی است مهمان رهگذران شده اند و نظر مردم را به خودشان جلب می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی(137 پلاس) گفت: مشارکت شهروندان و حضور آنان در جشنواره تجلیل از شهروندان مشارکت جو (یارانِ شهر) بسیار بالا و فوق العاده بود که نشان از اعتماد خوب شهروندان به مدیریت شهری و سامانه های نظارت همگانی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
درنشست مشترک صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی و شورای اسلامی شهر ارومیه نقش رسانه در توسعه مدیریت شهری بررسی شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شهردار منطقه 14، مدیریت شهری منطقه را به عنوان یکی از قطب های مهم فرهنگی و مذهبی پایتخت، به منظور انجام فعالیت ها و اجرای برنامه های اجتماع محور و متناسب با در نظر گرفتن خواسته و جلب مشارکت شهروندان دانست که با طرح هایی چون من شهردارم در زمینه جذب مشارکت شهروندی فعالیت می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد_رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: ایجاد درآمدهای پایدار برای مجموعه مدیریت شهری در شهرکرد ضروری است.
همت خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 4 تهران از رضایت همکاران شهرداری این منطقه در طرح خرسندسازی خبر داد و گفت: طرح جدید خرسندساز فرصتی برای کسب رضایت پرسنل زحمتکش شهرداری ها بوده که مدیریت شهری را به طور ویژه در رسیدن به این هدف کمک می کند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین- چهار محال و بختیاری- شهرکرد؛ استان چهار محال و بختیاری معروف به بام ایران زمانی نه چندان دور یکی از مناطق پر بارش برف و باران در دهه 50-60 و هفتاد بود و بارش برف در شهرکرد مرکز استان حتی به بیش از یک متر و نیم متر می رسید و هیچ خللی در زندگی روز مره و عبور و مرور بوجود نمی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی نیازسنجی اجرای مرحله دوم طرح بهاران خدمت به تفکیک ظرفیت ستاد و منطقه از محور منتخب بزرگراهی آزادگان در محدود مناطق 15، 16، 18، 19، 21 و 22 به میزبانی مدیریت شهری منطقه 21 برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: 9000 میلیارد تومان ارزش املاک بازپس گرفته شده در این دوره از مدیریت شهری پایتخت است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیریت شهری در منطقه 18 پایتخت در اقدامی شجاعانه و برابر ضوابط شهرسازی، بیش از 23 هزار متر مربع از ابنیه های اعیانی غیر مجاز واقع در اراضی زراعی را تخریب و به حالت اولیه بازگرداند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۷:۱۲    
کارشناس ارشد مدیریت شهری برای ارزیابی تهران در جایگاه واقعی ام القرایی جهان اسلام گفت: موضوعاتی همچون ترویج زیباگونه شعائر اسلامی در شهر از جمله نکاتی است که باید مدنظر قرار گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۷:۰۰    
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر اراک گفت: پاسخگویی بخش زیادی از مطالبات شهروندان همچون کاهش آلودگی هوا، به سرانجام رساندن عملیات اجرایی پل سنجان و احداث پروژه گردشگری و تفریحی دره گردو خارج از حیطه اختیارات مدیریت شهری است و همکاری سایر دستگاه های دولتی استان را می طلبد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۶:۴۸    
رئیس شورای شهر اردبیل به لزوم تحقیق و پژوهش در توسعه و پیشرفت شهر پرداخت و گفت: مجموعه مدیریت شهری از راهبردهای علمی در توسعه شهری بهره مند شوند.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
لایحه بودجه 1402 شهرداری تهران با تاخیر بیش از یک ماهه، سرانجام در جلسه علنی روز گذشته تقدیم هیات رئیسه شورای شهر تهران شد. جزئیات این لایحه که سقف بودجه در آن 78 هزار و 475 میلیارد تومان است، حکایت از حساب ویژه مدیریت شهری روی درآمدهای حاصل از ساخت وساز در تهران و همین طور تغییر کاربری دارد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۰:۰۴    
چطور بودجه سال آینده شهر تهران به نفع مردم تنظیم شده است؟ پاسخ این سوال در مسیرهایی است که مدیریت شهری برای ارتباط با شهروندان تنظیم کرده و از دل آنها درخواست ها و نظرشان را جویا شده است ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون شوراها و مدیریت شهری گفت: رفع معضل آلودگی هوا نیاز به اقدام عملی و جدی دارد و باید مسئولان اقدامات لازم را بدون فوت وقت شروع کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان طرح ها و لوایح بررسی شده در هفتادوسومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر را تشریح کرد.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر قم در حالی می گوید سهم حمل ونقل عمومی در شهر قم کمتر از 10 درصد است که سیاست های مدیریت شهری در حوزه حمل ونقل، همچنان بر سهولت استفاده از خودروهای شخصی استوار است.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با تأکید بر اهمیت کار روابط عمومی در گزارش اقدامات مدیریت شهری از رصد مستمر و دقیق تولید محتوا در روابط عمومی های مناطق 22گانه خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
زاکانی گفت: برای حل مشکلات انباشته شده شهری که ریشه در سالهای گذشته دارد باید مسئولیت پذیر باشیم و با همراهی یکدیگر باری از روی دوش شهر برداریم. همایش امروز نیز که به همت سازمان بازرسی شهرداری تهران برگزار می شود از جلوه های مهم وجود مدیریت مشارکتی و مسئولیت پذیری در مجموعه مدیریت شهری پایتخت است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون شوراها و مدیریت شهری با تاکید بر اینکه رفع معضل آلودگی هوا نیاز به اقدام عملی و جدی دارد و باید مسئولان اقدامات لازم را بدون فوت وقت شروع کنند، گفت: مصاحبه و حرف درمانی یا اختصاص عددهای ناچیز برای توسعه حمل و نقل عمومی که جسارت به مردم است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 14 تهران گفت: براساس ارزیابی سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی شهرداری تهران، سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی 137+ منطقه 14 رتبه نخست در پاسخگویی به پیام های شهروندی در پایتخت را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی (137 پلاس) از انجام 40 میلیون تماس از سوی شهروندان و 24 میلیون مأموریت کاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شهرداری منطقه 22 تهران اعلام کرد: سه بوستان محلی در شهرک شهید باقری، باتوجه به درخواست های مردمی نیازمند رسیدگی بیشتر است که این موضوع در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی جزئیات برگزاری اولین جشنواره تجلیل از شهروندان مشارکت جو (یاران شهر) را تشریح کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
سازمان آتش نشانی: برابر هماهنگی های انجام شده، اگر مالکان یا هیات مدیره ساختمان های نا ایمن و پرخطر نسبت به تذکرات بی توجهی کنند در مرحله اول انشعابات آنان قطع شده و در صورت عدم ایمن سازی ساختمان به طورکامل پلمب خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس دانشگاه کردستان گفت: برنامه ریزی های مدیریت شهری باید با توجه به نیاز جامعه صورت بگیرد و در مقطعی که دیگر نیاز به استمرار آن برنامه نداریم به راحتی حذف شود و برنامه جایگزین به اقتضای زمان و شرایط داشته باشیم.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار تهران از رشد 56 درصدی بودجه سال آینده شهرداری تهران خبر داد و گفت: بودجه سال آینده برشی از برنامه چهارم مدیریت شهری است.
قم نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور با تقدیر از بهره برداری طرح های حوزه پسماند شهرداری قم، مجموعه طرح ها و اقدامات مدیریت شهری قم در مدیریت پسماند را الگویی برای کشور دانست.