یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۲:۰۴May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت شهری»

ایمنا   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت : شورای شهر تهران با مدیریت شهری کابل درخصوص فاجعه انسانی رخ داده در کشور افغانستان هم دردی و پیام تسلیت مردم تهران را ابلاغ کند .
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: ما نمی توانیم دست روی دست بگذاریم تا هر روز تعداد فوتی ها در خصوص رانندگان حمل و نقل عمومی به خصوص تاکسی ها که محیط کوچکتری دارند و بیشتر شود.
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
این روزها افتتاح دو ایستگاه در خط 6 و 3 متروی تهران، موضوع حمل و نقل ریلی و بسط و توسعه شبکه مترو را دوباره به صدر اخبار آورده است، آنهم در شرایطی که منتقدان مدیریت شهری در رسانه های متعلق به خود ...
ایمنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس شواری اسلامی شهر اصفهان گفت: در اوج مظلومیت این دوره مدیریت شهری را طی می کنیم اما امروز با افتخار می گوییم آنچه رسالت و وظیفه ما بود و هر آنچه را که در زمان تبلیغات انتخاباتی چهار سال پیش به مردم قول داده بودیم عملیاتی کرده و پایبند بودیم و اتفاقات بزرگی را در شهر رقم زدیم.
نائب رئیس دوره چهارم شورای تهران گفت: طبق بررسی های انجام شده در ابتدای دوره پنجم مدیریت شهری، در حال حاضر به ازای هر پست سازمانی در مجموعه شهرداری، چهار پرسنل در این مجموعه وجود دارد ...
دیار میرزا   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شهردار رشت در مراسم بهره برداری از پروژه بلوار هشت دی گفت: بهره برداری زودتر از موعد پروژه بلوار هشت دی رشت در واقع مصداق بارز اتخاذ رویکرد جهادی در مجموعه مدیریت شهری است.
موج   ۷ ساعت پیش    
27 اردیبهشت، با نام روز ارتباطات و روابط عمومی، فرصت خوبی است در تجلیل از جایگاه مهم روابط عمومی ها در بدنه سازمان ها، ادارات و نهادهایی که هر یک مسئولیت های سنگینی را در قبال خدمت رسانی به مردم برعهده دارند، در این راستا یکی از حیطه های مهم خدمت رسانی که ارتباطی مستقیم با شهروندان دارد ...
ایسکانیوز   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران با انتقاد از عدم تطبیق اهداف لایحه تهران 1400 با نظر شورا، تاخیر در ارائه این لایحه را در ماه های پایانی فعالیت مدیریت شهری آن را موجب وهن شورا و شهرداری دانستند.
بسیج   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
طاهرخانی گفت: 7 پروژه با اعتبار 38.8 میلیارد ریال، در مجموعه مدیریت شهری قزوین افتتاح و کلنگ 5 پروژه نیز به زمین زده شد.
شهر و هر محیط زندگی اجتماعی، با شهروندان معنی پیدا می کند، به همین دلیل رابطه شهروندی با مدیریت شهری از جمله مسائل و موضوعات مهم در حوزه حقوق شهروندی است که در باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم پیگیری واکسیناسیون تاکسیران ها و رانندگان حمل و نقل عمومی توسط مدیریت شهری تاکید کرد.
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فیضی گفت: ما ادعا داریم بودجه بازتاب دهنده ارزش های مدیریت شهری است و مدیریت شهری دوره پنجم مدیریتی بود که به عدالت اجتماعی، توسعه متوازن تمام پهنه ای، تمام ساحتی، تمام محله ای و تمام موضوعی توجه داشته است.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش    
پنج دوره در مدیریت شهری اصفهان فعال بوده است؛ از دوران دانشجویی به شهرداری آمد و با کسب تجربه پله ها را یکی یکی طی کرد. خیلی از پروژه های عمرانی شهر از جمله رینگ سوم، پل اندیشه و... به مدیریت او به صورت اصولی و با متدها و استانداردهای روز اجرایی شد.
همشهری   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تهران در آخرین توییت خود گزارشی از توسعه مترو در دوره پنجم مدیریت شهری ارائه و اعلام کرد که با اقدامات جدید، نفوذ مترو در مناطق پرتراکم پایتخت افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران توضیحاتی درباره عافیت طلبی حناچی و موضوع سرانجام خرید واکسن توسط مدیریت شهری ارائه دادند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: به محض اینکه گزارش تحقیق و تفحص در صحن شورا مطرح و خیلی از جامعه مطلع شدند که چه اتفاقاتی در دوره پیشین مدیریت شهری رخ داده، شما می بینید که تخریب علیه بعضی از اعضای شورا شروع شد و اتفاقاتی رخ داد که در طول سه سال و نیم گذشته سابقه نداشته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، حجت نظری عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود گفت: با وجود اینکه در طول سه سال و نیم اخیر تلاش کردیم فضای دستفروشی و مشاغل سیار را کنترل کنیم اما با وجود اینکه هیچ اتفاق ناخوشایندی رخ نداد، اما متأسفانه در هفته گذشته بر خلاف رویکرد مدیریت شهری شاهد برخورد با دستفروشان بودیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۳    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تأکید بر تکریم ارباب رجوع توسط مدیران گفت: هر چقدر به پایان این دوره از مدیریت شهری نزدیک می شویم شاید یک مقدار برداشت و تلقی عدم نظارت بر امور باشد، قطعاً اجازه نمی دهیم آنچه رشته ایم به راحتی پنبه شود و مجموعه مدیریت شهری با برخوردهای نسنجیده زیر سؤال برود.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۴    
دکتر جواد چپردار یاداشتی با این عنوان اهمیت بهداشت در مدیریت شهری را در اختیار سایت خبری شهروند البرز قرار داده است که در ادامه می خوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۰    
عضو شورای شهر تهران گفت: پیش بینی بنده این است که برخورد با دستفروش کاملا براساس هماهنگی با کسانی است که قبلا در مدیریت شهری مسئولیت داشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه تعامل میان مدیریت شهری و راهنمایی و رانندگی به تسهیل ترددها و باز شدن گره های ترافیکی شده است، گفت: نقاط حادثه خیز کرج با نصب علایم راهنمایی و رانندگی اصلاح شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: طبیعت، محیط زیست و باغات تهران یکی از آن موضوعاتی بود که در این دوره از شورای شهر برای اعضا جایگاه بسیار بالایی داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مدیریت شهری با اشاره به یکی از اصلی ترین عوامل ناکارآمدی و شیوع فساد در شهرداری تهران گفت: برخی اعضای شورای شهر دادگاه تفتیش عقاید درست کرده و شهرداری را به محلی برای تسویه حساب های سیاسی و شخصی تبدیل کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۳    
اداره شهرها به خصوص کلانشهرها همواره با پیچیدگی هایی همراه است که شاید برای شهروندان به عنوان افرادی که مشکلات را از پایین نگاه می کنند محسوس نباشد، اما وقتی بر کرسی شهردار یا پارلمان یک شهر می نشینی از آن بالا تازه متوجه مواردی می شوی که جز با تخصص ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۱:۴۵    
خبرگزاری میزان _ مدیریت شهری پنجم شهر تهران در حالی روز های پایانی خود را سپری می کند که همچنان با چالش های زیادی در زمینه ارائه گزارش به شهروندان تهرانی رو به رو است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۹    
شهردار قم گفت: یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیریت شهری در سال های اخیر موضوع امنیت استخدامی کارکنان شهرداری بوده است.
شارا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۹    
مصطفی پورروستایی اردکانی کارشناس روابط عمومی شهرداری اردکان - در مدیریت شهری نیز اگر مدیران شهرداری بها و اهمیت و جایگاه روابط عمومی را کم اثر بشمارند، موفقیتی در تعالی و پیشرفت فعالیت ها به دست نمی آورند؛ مدیران شهری باید در بستر روابط عمومی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران: در این دوره مدیریت شهری حدود 30 ایستگاه مترو افتتاح شده و به نرخ امروز 20 هزار میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: مدیریت کنونی شهرداری پروژه اقدسیه را با پیشرفت فیزیکی 55 درصد و پروژه مرزداران با پیشرفت فیزیکی 34 درصد از مدیریت شهری پیشین تحویل گرفت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۳    
وطن دوست گفت: گودبرداری هسته مرکزی شهر تربت حیدریه که 5 سال بلاتکلیف مانده چهره نامناسبی بوجود آورده و هر چه زودتر این معضل مدیریت شهری باید برطرف شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۱    
ایسنا/خراسان رضوی شهردار مشهد گفت: یکی از درخشان ترین دوره های همکاری مدیریت شهری و اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی رخ داده است. امیدوارم این همکاری ها ادامه پیدا کند. اگر این همکاری ها تداوم یابد، می توان در یک بازه 10 ساله عناصر مختلف را بازسازی کرد و آنان را به یکدیگر پیوند داد.
پایگاه خبری استناد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۸    
شهرداری ساری دارای سرمایه های انسانی بسیار توانمندی است که در صورت ساماندهی این نیروها و استفاده بهینه از این ظرفیت می توان بسیاری از مشکلات حوزه مدیریت شهری را مرتفع نمود.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۹    
علیخانی گفت: 30 ایستگاه مترو در این دوره مدیریت شهری تکمیل و توسعه داده شد.
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 2 با اشاره به سیاستهای مدیریت شهری در ایجاد دسترسی امن، جذاب و راحت برای تمام شهروندان و تحقق شهر انسان محور گفت: عملیات اجرایی خیابان کامل در بلوار خوردین آغاز شد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از ساماندهی اصناف شمال شرق تهران خبر داد و گفت: حذف زواید فیزیکی و پاکسازی معابر از مزاحمت های اصناف شغلی همچون گذشته از اولویت های مدیریت شهری است که به صورت جدی دنبال می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۳    
رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای شهر اصفهان گفت: با توسعه محلی می توانیم به توسعه شهری و جهانی دست پیدا کنیم و دفاتر تسهیلگری بازویی برای مدیریت شهری است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۴    
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: همیشه درباره انعکاس اخبار دستاوردهای مدیریت شهری، جناحی و گروهی رفتار شده در حالی که این نوع پروژه ها افتخار ملی هستند که در دوره قبل با آب و تاب منعکس می شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز شنبه سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، رضا کرمی محمدی با بیان اینکه راه اندازی و افزایش استفاده از سامانه های پایشی برای مدیریت شهری و سایر سازمان های تخصصی مدیریت بحران بسیار ارزشمند است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۲    
اقدامات چندسال گذشته مدیریت شهری مشهد در منطقه تاریخی توس و آرامگاه فردوسی سبب شده است حال وهوای مراسم بزرگداشت حکیم توس در این سال ها متفاوت تر از دهه های گذشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تردیدی نیست که مدیریت شهری باید در کنار توسعه متوازن فضای سبز و امکان دسترسی عموم مردم به پارک ها و بوستان ها به عنوان یکی از شاخص های مهم توسعه پایدار، ایمن سازی حداکثری آن ها را نیز در دستور کار دائمی خود داشته باشد.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ناصر امانی، معاون پیشین توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، قصد داشت در گفت و گوی زنده اینستاگرام با محوریت سرمایه های انسانی با پرسنل مدیریت شهری گفت و گو کند که مدعیان شفافیت از طرق ریپورت پیج وی، مانع از برقراری این گفت و گوی زنده شدند. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
ایسنا: شهردار منطقه 20 تهران ضمن عذرخواهی از شهروندان و افکار عمومی به دلیل حادثه برخورد با دستفروشان در شهر ری اعلام کرد: آنچه رخ داده مورد تایید نیست و ضمن بررسی دقیق مسئله در اسرع وقت با عوامل خاطی و مقصر برخورد می شود. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از خانه ملت، علیرضا پاک فطرت به طرح ساخت مسکن ارزان قیمت توسط شهرداری ها اشاره کرد و گفت: شهرداری شهرهای بزرگ بر اساس این طرح مکلف به ساخت خانه هایی با قیمت مناسب می شوند تا بر اساس وظیفه مدیریت شهری و حقوق شهروندی به خانواده های کم درآمد و آسیب پذیر با نرخ پایین اجاره دهند. ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
در میانه سال 1397 که پیروز حناچی، سکان مدیریت شهری را به دست گرفت قیمت هر دلار پنج هزار و 700 تومان بود، حالا و در سال 1400 این رقم به کانال 20 هزار تومانی وارد شده است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل املاک و خزانه داری شهرداری مشهد از دریافت حدود سه هزار سند تک برگی برای املاک شهرداری مشهد در دوره پنجم مدیریت شهری خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهرداری کرج از آمادگی مدیریت شهری کرج برای مرمت کامل کاخ تاریخی مروارید در مهرشهر این کلانشهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - شهردار بیرجند گفت: بودجه محقق شده شهرداری بیرجند در سال 1399 در مقایسه با بودجه سال 1396 که همزمان با شروع به کار دوره جدید مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر بود، 370 درصد رشد داشته است.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
برنامه واکسیناسیون علیه کرونا در کشور آغاز شده ولی بسیاری از نیروهای خدمات شهری مانند آتش نشانان تهران علیرغم فعالیت در قلب کرونا واکسنی دریافت نکرده اند. مدیریت شهری می گوید نمی توانیم واکسن بخریم ولی برای دریافت واکسن نامه نگاری کرده ایم. ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
انتخاب: حسینی همدانی، امام جمعه کرج گفت: هرکس از عکس گرفتن با من برای انتخابات استفاده کرد به هیچ عنوان مورد تایید من نیست، به چنین فردی رای ندهید و این چنین کسی به درد هیچ کاری نمی خورد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با بیان اینکه اگر مردم پای صندوق بیایند، نمایندگان واقعی خود را انتخاب می کنند، گفت: معتقدم پارلمان محلی در تهران باید بیش از 100 نفر باشد تا کارها تقسیم شود و شورا به همه وظایف خود به نحو احسن عمل کند.