چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۳:۲۵May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت شهری»

گلستان ما   ۲۰ دقیقه پیش    
سبطی گفت:دولت سیزدهم نیز یار و یاور مدیریت شهری است.
شهرآٰرا نیوز   ۴۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: 2 هزارو 300 هکتار زمین بزرگ مقیاس در پهنه شمال شرق مشهد، در عین حال که فرصت ارزنده ای پیش روی شهر و مدیریت شهری است، اگر به درستی سامان دهی و تعیین تکلیف نشود، تهدیدی برای مشهد خواهد شد.
رویداد ایران   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مالی و اقتصاد شهری مجمع شهرداران کلانشهرها گفت: تعامل خوبی بین مدیریت شهری تهران و مجلس شورای اسلامی وجود دارد.
رکنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: جلسه شورای سازمان مدیریت میادین میوه وتره بار با ارائه گزارش عملکرد مالی این سازمان و نیز گزارش حسابرسی مستقل و بازرس قانونی در خصوص مطلوب بودن عملکرد مالی این سازمان در سال 1400 به عنوان اولین شورای مدیریت شهری در سال 1401 و نخستین سازمان شهرداری تهران که گزارش مالی آن ارائه می شود ...
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل ونقل و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به تلاش های انجام شده توسط مدیریت شهری برای تقویت ناوگان اتوبوسرانی، گفت: در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر اصفهان مصوبه ای به میزان 200 میلیارد تومان برای نوسازی و بهسازی بخشی از ناوگان اتوبوسرانی اختصاص داده شد.
شورا آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش شوراآنلاین، علیرضا زاکانی در برنامه بدون توقف درباره رویکرد شهرداری تهران در توسعه مدیریت مشارکتی گفت: در 6 ماه نخست فعالیت این دوره مدیریت شهری سعی کردیم تا منابع مالی را در این مجموعه تثبیت کنیم ...
رئیس کمیسیون مالی و اقتصاد شهری مجمع شهرداران کلانشهرها گفت: تعامل خوبی بین مدیریت شهری تهران و مجلس شورای اسلامی وجود دارد.
ایمنا   ۴ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مدیریت شهری از طرح و ایده تشکل های فعال در حوزه عفاف و حجاب حمایت می کند و رسیدگی به وضعیت عفاف و حجاب را باید ضابطه مند و بر اساس برنامه مدون پیش برد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مسیر اشتباه مدیریت شهری تهران در تامین مالی اداره پایتخت و تاوان آن، در جریان یک پژوهش رسمی توسط مرکز وابسته به شهرداری تهران تایید شد. نتایج یک مطالعه درباره انتخاب بهترین مسیر در شهرداری برای ارائه مطلوب 300 نوع خدمات شهری به تهرانی ها نشان می دهد وابستگی بودجه پایتخت به عوارض ساخت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسیر اشتباه مدیریت شهری تهران در تامین مالی اداره پایتخت و تاوان آن، در جریان یک پژوهش رسمی توسط مرکز وابسته به شهرداری تهران تایید شد. نتایج یک مطالعه درباره انتخاب بهترین مسیر در شهرداری برای ارائه مطلوب 300 نوع خدمات شهری به تهرانی ها نشان می دهد وابستگی بودجه پایتخت به عوارض ساخت وساز سه پیامد ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار رشت ضمن تاکید بر ایجاد بازارچه صنایع دستی در این شهر اذعان کرد: تا زمانی که اتصال لازم این کار با حوزه مدیریت شهری انجام نگیرد، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به تنهایی از عهده آن بر نخواهد آمد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۱:۱۳    
دوازدهمین جلسه شورای پژوهش با موضوع بررسی پروژه های پژوهشی سال 1401، طرح دستورالعمل شورای پژوهش مدیریت شهری و بررسی پیش نویس دستورالعمل انجام برخی پروژه های پژوهش شهرداری امروز _بیست و هفتم اردیبهشت ماه_ در معاونت پژوهش و توسعه انسانی شهرداری اصفهان برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: یکپارچه سازی روند حمایت های مجموعه مدیریت شهری از قهرمانان و نام آوران فردی یا تیمی شهر، برنامه محور بودن این حمایت ها و تبیین نحوه تعامل و حمایت مادی و معنوی شورا و شهرداری قزوین از آنها باید در قالب یک طرح و برنامه منسجم و کارشناسی شده به کمیسیون فرهنگی ورزشی شورا ارائه شود تا پس از ارزیابی ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کاشان از اختصاص 300 تُن آسفالت ویژه معتبر کوی مفتح کاشان خبر داد. حسن بخشنده امنیه ضمن اشاره به اهمیت بیش از پیش مدیریت شهری به مناطق کم برخوردار شهر اظهار داشت: یکی از مناطق کم برخوردار شهر کاشان کوی مفتح بود که از زیرساخت های لازم برخوردار نبود. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۴    
شهردار کاشان گفت: انعکاس خدمات شبانه روزی مدیریت شهری نیازمند عزم راسخ و مهارتی ویژه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیرکل ارتباطات و بین الملل شهرداری قم گفت: دومین جشنواره رسانه ای شهر ما در دو بخش اصلی و ویژه در حوزه مجموعه مدیریت شهری برگزار خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
محمدپور گفت: ارائه تصویر شفاف و حقیقی از عملکرد مدیریت شهری شهرداری مناطق و رصد مطالبات شهروندان و پاسخگویی به موقع و دقیق به این انتظارات از مهمترین وظایف روابط عمومی است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار نجف آباد از عملیاتی شدن 22 طرح عمرانی در حرکت جریان خدمت نجف آباد خبرداد و گفت: تکمیل و استمرار پیشرفت پروژه های بزرگ شهر نجف آباد در سال جدید نیز مانند سال 1400 با قوت ادامه دارد و جریان خدمت تا پایان این پروژه ها تعطیل نخواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بهبود وضعیت حمل و نقل عمومی چیزی نیست که امروز اراده و فردا محقق شود
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ارتباط با صنایع و شرکت های دانش بنیان شهرداری اصفهان با بیان اینکه مدیریت شهری برای حمایت و توسعه زیست بوم فناوری و حمایت و تسهیل آنها عزم جدی دارد، گفت: شهرداری اصفهان در حال برنامه ریزی برای استفاده از امکانات و فضاهای موجود برای شبکه سازی و توسعه زیست بوم فناوری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: رویکرد مدیریت شهری در حوزه آموزش های شهروندی در زمینه آسیب های اجتماعی تاکید به پیشگیری است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۲    
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: در دوره قبل قرار بر این بود که 630 واگن در اختیار مترو تهران بگذارند اما متاسفانه در حد صحبت باقی ماند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر کرج با تأکید بر ضرورت رفع نیازهای شهر در زمینه های خدماتی، گفت: یکی از نیازهای اصلی این کلانشهر کارخانه زباله سوز است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر بجنورد گفت: شورای شهر و شهرداری بجنورد درصدد برآمده اند تا معدن شن و ماسه کوهی را خریداری و یا اینکه مجوز معدن شن و ماسه کوهی غیرغعالی را اخذ کنند تا از مصالح این نوع معدن برای تولید آسفالت استفاده شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار نجف آباد از عملیاتی شدن 22 طرح عمرانی در حرکت جریان خدمت نجف آباد خبرداد و گفت: تکمیل و استمرار پیشرفت پروژه های بزرگ شهر نجف آباد در سال جدید نیز مانند سال 1400 با قوت ادامه دارد و جریان خدمت تا پایان این پروژه ها تعطیل نخواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۴    
شهردار پره سر گفت: نگاه مدیریت شهری به دست فروشان شهر اجتماعی و انسانی بوده و همواره با این قشر آسیب پذیر مماشات کرده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع ومشاغل شهر تهران گفت: امسال تعداد روزبازارها به 60 بازار افزایش خواهد یافت و ظرفیت پوشش 10 هزار دستفروش را خواهند داشت. به گزارش ایسنا، حجت الله محمدی در نشست خبری دوشنبه با اشاره به اینکه مدیریت شهری جدید در حقیقت مدیریتی اجتماعی را در پیش گرفته است ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تهران در خصوص وضعیت جمع آوری معتادان در تهران توضیحاتی را ارایه کرد. امین توکلی زاده می گوید که قرارگاه اجتماعی تهران یک تجربه جدید در مدیریت شهری برای حل آسیب های اجتماعی بود چراکه یک جمعی از سازمان ها و نهادهایی که روش ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری دو جانبه در راستای تحقق شهر پایدار بین شهردار اصفهان و بنیاد جهانی انرژی به امضا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: طرح محله اسلامی از اولویت های مدیریت شهری محسوب می شو و باید عدالت فردی و اجتماعی بین ساکنان محلات مختلف رعایت شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۱۶    
به گزارش قم پرس: حجت الاسلام مرتضی استقامت امروز در چهلمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری، با اشاره به لایحه اعمال 30 درصدی تخفیف عوارض به اداره کل راه و شهرسازی در آماده سازی و احداث اراضی 22 هکتاری جهت ساخت مسکن عمومی ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۱۳    
به گزارش قم پرس: محمود مسگری امروز در چهلمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم در سالن جلسات ساختمان شهید باکری، اخذ مجوز 50 درصد کاهش عوارض صدور پروانه با محاسبه سال 1400 و پرداخت مابقی بدهی به تقسیط یک ساله با یک موسسه فرهنگی و اجتماعی را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ساماندهی دستفروشان یکی از سیاست های مدیریت شهری فعلی تلقی می شود که در صورت تحقق صحیح و اعمال نظارت می تواند در امر هویت بخشی به پایتخت و اصلاح چهره شهر مثمر ثمر واقع شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۹    
رئیس شورای شهر مرزن آباد گفت: این شهر با وجود ارائه خدمات ملی از اعتبارات لازم برخوردار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کیش - ایرنا – نمایشگاه ایده های دانش بنیان در حوزه مدیریت شهری هوشمند در شرکت عمران، آب و خدمات جزیره کیش گشایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد با بیان اینکه طرح محله اسلامی از اولویت های مدیریت شهری محسوب می شود، گفت: باید عدالت فردی و اجتماعی بین ساکنان محلات رعایت شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر علمی همایش ملی جلوه های جهادی شهیدان آقا مهدی باکری و حاج قاسم سلیمانی در مدیریت شهری گفت: تاکنون 200 عنوان مقاله از سراسر کشور به این همایش ارسال شده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس شورای شهر تهران می گوید: 6300 دستگاه اتوبوس در دوره شورای چهارم در تهران فعال بود که در مدیریت شهری قبلی به شدت کاهش یافت و به 2200 تا 2100 مورد رسید و همین مسأله شرایط حمل و نقل عمومی را حاد کرد و آلودگی هوا را هم افزایش داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۵    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ایجاد ⁧‫قرارگاه‬⁩ کار آسانی است، اما ادامه کار و خروجی این قرارگاه ها مهم خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت: تبلیغات محیطی، ظرفیتی است که مدیریت شهری می تواند از آن برای آموزش فرهنگی و ترویج فرهنگ شهروندی با هزینه های کم بهره ببرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، ابوالفضل فلاح ضمن تاکید بر اقدامات مؤثر این دوره از مدیریت شهری در تأمین و خرید قطعات مورد نیاز مترو گفت: با پیگیری ها، تأمین به موقع نقدینگی و کنترل روندهای اجرایی توسط این معاونت، 209 عدد چرخ واگن بیش از 100 روز زودتر از کل زمان پیش بینی شده در قراردادها ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۷    
سید عبدا... ارجائی شهردار مشهد اعلام کرد که این ارگان آمادگی همکاری با اهالی هنر و ادب را برای بهره گیری بیشتر از ظرفیت بین المللی فردوسی دارد.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار ساوه گفت: شهر مهاجرپذیر ساوه با تبعات ناشی از مهاجرپذیری مواجه است و آمار دست درازی به اراضی حاشیه شهر بالاست و تفکیک باغات و ساخت و ساز غیرمجاز از جمله تبعات منفی این پدیده است که در این راستا بازنگری حریم شهری و اجرای طرح تفصیلی به طور جد دنبال می شود. ...
آوای رشت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – سید امیر حسین علوی شهردار رشت دراین مراسم که عصر یکشنبه 25 اردیبهشت 1401 در پیاده راه فرهنگی برگزار گردید، بیان کرد: اتفاقی را که امروز در شهر رشت که به شهر خلاق خوراک شناسی و شهر اولین ها معروف است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران درباره ساختار مدیریت شهری و احتمال تغییر شهردار تهران گفت: آقای زاکانی در شهرداری ماندنی است و بحث تغییر ایشان مطرح نیست.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۱    
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر شیراز گفت: انتظار شهروندان از جریان انقلابی در مدیریت شهری و ساختن شهر چیزی فراتر از وضع کنونی است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تصریح کرد: روابط عمومی های دانش بنیان ضمن شناسایی فرصت ها و تهدیدها و با تسهیل ارتباط بین سازمان و مخاطبان، فرآیند پاسخگو کردن مدیریت شهری در قبال شهروندان و افکار عمومی را بیش از پیش تسریع می کنند.
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اگرچه مدت زیادی از آغاز به کار مدیریت شهری جدید تبریز نگذشته، اما در همین مدت کوتاه اتفاقات نیکی در حوزه توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی افتاده است، اتفاقاتی که نوید آینده ای خوب را می دهد.
وقت نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - همایش ملی جلوه های جهادی شهیدان باکری و سلیمانی در مدیریت شهری روز سوم خردادماه 1401 با حضور شهردار کلانشهر تهران، اعضای شورای شهر تهران و یکی از همسنگران شهید باکری در تبریز برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: تحرک بخشی و رونق تولید مسکن پایدار و مبتنی بر ارزش های ایرانی و اسلامی و متناسب با فناوری های نوین ساختمان، از چالش ها و اولویت های مدیریت شهری اصفهان است.