یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۲:۱۰Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت شهری»

خبرگزاری مهر   ۶ دقیقه پیش    
رشت- استاندار گیلان بر ضرورت ارتقای فرهنگ تکریم سالمندان تأکید کرد و گفت: مدیریت شهری فضا را برای استفاده سالمندان مناسب سازی کند.
روزنامه وارش   ۲۵ دقیقه پیش    
لیلا ابراهیمی دکترای مدیریت شهری و از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی چالوس در گفت وگو با وارش، در خصوص مدیریت بحران و تاب آور شهری بعد از زلزله احتمالی در مازندران، با بیان اینکه سوانح و حوادث طبیعی سالانه باعث خسارت های بسیار قابل توجه جانی و مالی در کشور می شود ...
خبرگزاری فارس   ۵۵ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار شورای شهر تبریز با بیان اینکه وضعیت مطلوب نیست و متکی به عوارض شده ایم گفت: باید نام شهرداری را به عوارضی تغییر دهیم در دنیا مدیریت شهری در خدمت مردم است اما در شهر ما مردم در خدمت شهرداری هستند که فقط عوارض دهند و ماهانه حدود 130 میلیارد ...
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
عظیمی رئیس مرکز توسعه شهری نام آوران ملل در جمع برخی از مدیران و اندیشمندان حوزه مدیریت شهری طی سخنانی به ضرورت تغییر رویکرد مدیران شهرهای کشور تاکید کرد.
رکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رکنا: عضو شورای شهر تهران با اشاره به مشکلات متعدد بیمه ای که به واسطه مراودات مجزای هر شرکت، سازمان و کارفای شهرداری تهران با تامین اجتماعی پیش امده است، پیشنهاد یکپارچه شدن مراودات این شهرداری با تامین اجتماعی را مطرح کرد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی از احتمال تشکیل کمیسیون ویژه برای بررسی بیشتر و دقیق تر طرح جامع مدیریت شهری خبر داد.
ندای گیلان   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: عملکرد جزیره ای برخی از افراد در ادوار گذشته موجب بروز مشکلات فراوانی در گذشته و حال شده است.
استانداری تهران   ۲ ساعت پیش    
فرماندار پاکدشت خطاب به مجموعه مدیریت شهری فرون آباد گفت : اکنون که فرصت خدمت به شهروندان برای شما فراهم است،با استعانت از خداوند متعال فرصت را غنیمت شمرده و در راستای خدمت به مردم که بزرگترین سرمایه نظام هستند، بیش از پیش تلاش کنید.
نماینده ولی فقیه در همدان گفت: شهردار و شورای شهر جدید همدان باید در سیاست های توسعه مناطق کم برخوردار تغییر ایجاد کنند. به گزارش مهر، حجت الاسلام والمسلمین.حبیب ا.. ...
ایمنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهر دوستدار کودک عنوان خوبی است اما اصفهان پیش از آن باید شهر دوستدار خانواده باشد و مدیریت شهری کمک کند تا خانواده حرف اول را در شهر بزند.
میزان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نرگس معدنی پور عضو شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با میزان در مورد توجه به زنان در مدیریت شهری ششم تهران اظهار کرد: اعتقاد ما در مدیریت شهری ششم تهران به شایسته سالاری است؛ یعنی باید به ظرفیت بانوان در مدیریت شهری توجه ویژه ای شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
شبکه اصلی جمع آوری و هدایت آب های سطحی پایتخت در حال حاضر 530 کیلومتر طول دارد و تکمیل آن تا رسیدن به نقطه مطلوب 700 کیلومتری قرار است به تدریج طی سال های آینده صورت گیرد.آن گونه که مدیریت شهری اعلام کرده است، رسیدن به نقطه مطلوب 700 کیلومتری طی 20 سال آینده محقق خواهد شد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
هاشم دائمی روز شنبه در نشست ستاد کرونای خراسان رضوی افزود: بخشی از شهروندان نسبت به زدن واکسن کرونا مقاومت هایی از خود نشان می دهند لذا با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با مجموعه مدیریت شهری و به منظور تسهیل شرایط برای واکسیناسیون عمومی، پیشنهاد می شود این خدمات در ایستگاه های قطارشهری ارائه شود ...
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر کرج بر ضرورت عدالت در بین کلیه کارکنان مدیریت شهری تاکید کرد و گفت: عدالت بین کلیه کارکنان رعایت شود و همگی به صورت یکسان پاداش دریافت نمایند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مهندس امیر رحیمی اظهار داشت: حذف زوائد بصری و پیرایش شهری بعنوان یکی از دستور کار اصلی کمسیون های زیبا سازی شهرداری کرمانشاه قرار گرفته است. وی افزود: نیاز به آفرینش شهرهای با هویت یکی از دغدغه های اصلی ما به حساب می آید که این امر در هویت بخشی شهری بسیار مؤثر است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: شهرداری ها سازمانی محلی، مردمی و خودکفا هستند و متولی اصلی مدیریت شهر را برعهده دارند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مرکزی_ قلمنا_ سرپرست شهرداری اراک در نشست خبری هفته فرهنگی اراک، گفت: هسته اولیه کلانشهر اراک از سوی طراحان و معماران شهری با شاخصه های اصیل و غنی فرهنگی شکل گرفته این شهر یکی از الگوهای برجسته معماری ایرانی و اسلامی کشور بوده اما با گسترش شهرسازی توازن منطقی و اصالت هویت معماری آن آسیب هایی دیده ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۹    
تهران- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه اداره شهرها در استان با صدور عوارض ساختمانی میسر نیست، گفت: امروز مشارکت بخش خصوصی و مردم برای مدیریت شهری راهگشا است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۸    
دشتی رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: مدیریت شهری حمایت از ورزشکاران پارالمپیک در یزد را دنبال می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر هم افزایی و همدلی شورا و شهرداری قم در پیشبرد برنامه های مدیریت شهری گفت: برنامه های شورا و شهرداری حاکی از این است که اهتمام ویژه ای نسبت به رفع نیازمندی های شهر وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران گفت:طرح جامع مناسب سازی پایتخت برای توان خواهان آماده ابلاغ است و باید کنترل های نهایی را انجام دهیم و به زودی اجرای این طرح در دستور کار حوزه های مختلف مدیریت شهری از معاونت ها تا مناطق قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: اختلاف های شورا و شهرداری و سوء استفاده های مالی بزرگ ترین آسیب های مدیریت شهری است و مردم تحمل شنیدن این مشکلات را ندارند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۹    
مدیر منطقه دو شهرداری سمنان از آموزش حقوق شهروندی و وظایف مدیریت شهری در آخرین روز از هفته ملی کودک به کودکان این شهر در راستای شعار شهر دوستدار کودک خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
تسنیم: امام جمعه موقت اصفهان گفت: در دوره های گذشته برخی اعضای شورای شهر به اعتماد مردم توجه نکردند . آیت الله سید ابوالحسن مهدوی ظهر امروز درخطبه های نمازجمعه این هفته استان اصفهان در مصلای امام خمینی(ره) اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
در وبینار تخصصی موانع و راهکارهای تثبیت جایگاه های حقوقی شورایاری ها بر اهمیت فعالیت شورایاران به عنوان مردمی ترین نهاد مدیریت شهری و احیا و کمک برای تقویت این نهاد مردمی تأکید شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شهردار منطقه 10 از آماده بهره برداری بودن 10 پروژه شهری در این منطقه در مهر ماه 1400 با اعتباری بالغ بر 330 میلیارد ریال خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 10، مجید رباطی، شهردار منطقه 10 با بیان اینکه اکنون پروژه های خدماتی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قم با بیان اینکه شورای اسلامی و شهرداری قم باید نگاه جامع به مسائل و امور شهری داشته باشند، گفت: وجود حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) در شهر مقدس قم سبب شده تا اجرای برنامه های مدیریت شهری در این شهر یک نگاه ویژه را بطلبد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
محمدی زاده گفت: اختلافات شورا و شهرداری و سوء استفاده های مالی بزرگ ترین آسیب های مدیریت شهری است و مردم تحمل شنیدن این مشکلات را ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک کارگردان تئاتر با اشاره به ارتباط ضعیف میان شورای شهر مشهد و بدنه اجرایی شهرداری گفت: معاونت فرهنگی باید فرهنگ و هنر شهر را بشناسد و نیازهای روز هنرمندان و هنر را شناسایی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۹    
گروه استان ها -فعالیت برخی از مشاغل در محلات شهر سنندج باعث نارضایتی شهروندان شده و باید مدیریت شهری هرچه سریع تر فکری به حال ساماندهی این مشاغل کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
4 تن از مشاوران وزیر کشور به نمایندگی از این وزارتخانه، ضمن حضور در محل کارخانه واگن سازی تهران، در جریان توانمندی ها و قابلیت های این صنعت در مجموعه مدیریت شهری پایتخت قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۴    
عضو شورای شهر تهران توضیحاتی درباره آمار روزانه تردد و سکونت در تهران، سهم شهرداری از خزانه دولت، مدیریت یکپارچه شهری، خرید اتوبوس به صورت فوری برای تهران، انتصابات، جلسات صحن شورا، نقش شهرداری در کاهش نرخ مسکن و ... ارائه داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
شفیعی از سرعت بخشیدن به برنامه های کوتاه مدت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری خبر داد وگفت: 10 هزار دستگاه تاکسی تا پایان سال جاری نوسازی می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کد محتوا: 334893 || تاریخ: 24 مهر 1400 روزنامه شهرآرا : رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به خواست مردم برای تغییر رویه در مدیریت شهری ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه همدان در دیدار با شهردار: پیوست عدالت در برنامه های شهرداری ضروری است استاندار درنشست با شورا وشهردارهمدان: مدیریت شهری دنبال پروژه های مهم و ماندگار باشند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه نابینایان تاکنون در طرح های شهری نادیده گرفته شده اند، گفت: مدیریت شهری جدید به روشندلان توجه ویژه دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: ما باید نگاهمان را به قشر افراد دارای معلولیت تغییر دهیم. به زودی در تمامی پارک های بالای پنج هکتار نیز بخش مخصوص بانوان ایجاد خواهد شد و باید در تمامی پارک های بزرگ شرایط استفاده بانوان ایجاد شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۶    
مدیریت شهری جدید با عبرت گرفتن یا نگرفتن از سرنوشت برخی گذشتگانشان می توانند آینده شهر مشهد، آینده مدیریتی و آخرت خود و آبروی مدیریت شهری مشهد را انتخاب کنند.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم گفت: مدیریت شهری قم مجموعه اقداماتی را طی یک دهه گذشته برای سهولت تردد نابینایان انجام داده است که در طی چهار سال قبل سرعت بیشتری گرفته است
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر کارگروه مدیریت شهری بسیج مهندسین قم گفت: تلاش در جهت کاهش مشکلات مدیریت شهری بر اساس مسائل اولویت بندی شده، دغدغه مهندسان بسیجی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر قم یکی از ملزومات هوشمندسازی در مدیریت شهری را تعامل و ارتباط مؤثر نظام های مدیریتی در مدیریت شهری برشمرد و اظهار داشت: نظام های برنامه وبودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی همه باید با یکدیگر مرتبط باشند به نحوی که به صورت یکپارچه عمل کنند و جزیره ای نباشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: برنامه های مدیریت شهری باید به صورتی تدوین شود که تامین منابع پایدار برای شهرداری را به دنبال داشته باشد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
از اقداماتی که از مجموعه شهرداری انتظار می رود، توجه به پیوست عدالت در انجام پروژه ها است. امام جمعه همدان در دیدار با سید مسعود حسینی شهردار و اعضا شورای شهر همدان، با تبریک به مناسبت آغاز فعالیت شهردار منتخب، اظهار کرد: در پیشبرد اهداف شهرداری و موفقیت در مدیریت شهری نیازمند وحدت ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت “هفته نیروی انتظامی” رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری رشت چهارشنبه 21 مهر ماه 1400 در صحن علنی شورا با فرماندهان نیروی انتظامی دیدار و ضمن تبریک از زحمات آنان قدردانی نمودند. ...
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان از آمادگی مدیریت شهری برای ثبت پایتخت چای ایران و شهر خلاق یونسکو خبر داد. عصر کاسپین/ بهمن کنعانی در جلسه مشترک مدیریت شهری با دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو ایران و اعضای کمیته کسب و کار این کمیسیون در سالن جلسات شورای اسلامی شهر افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۸    
کرج - ایرنا - پژوهشگر و کارشناس ارشد مدیریت شهری استان البرز با اشاره به نیازهای شهری استفاده کنندگان عصای سفید، گفت: یکی از حقوق شهروندی تمام اقشار جامعه بهره مندی از معابر و خیابان های استاندارد و مناسب است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه شهر رشت نیازمند یک کلانتری دیگر است بر جلوگیری از حاشیه نشینی در این شهر تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: در دوره مدیریت شهری در حوزه فضای استانی و شهری با توجه به نگاه شهردار اصفهان مبنی بر همگرایی، امکان فعالیت های بین بخشی بیشتر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
شهردار مشهد با اشاره به اولویت مدیریت شهری بر راه اندازی فاز یک خط 3 قطار شهری، گفت: بر این اساس از قرارگاه خاتم الانبیا(ص)می خواهیم فعالیت در این بخش را سرعت داده و با تمام توان آن را اجرا کنند.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از شهرداری، نادر حسینی در جریان بازدید از مدارس استثنایی دکتر خزائلی و ناشنوایان قطب زاده با بیان اینکه این بچه ها امید خانواده ها و سرمایه های ارزشمندی هستند ...