دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۰:۱۲Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیریت شهری»

ایمنا   ۳۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دستگیری سید مجتبی حکیم، شهردار بابل شوک دیگری به مدیریت شهری در استان مازندران وارد کرد؛ او بعد از عباس رجبی شهردار وقت ساری که آبان ماه امسال دستگیر شد، دومین شهردار مازندران در یکی از سه شهر پرجمعیت استان است که به اتهام تخلف مالی گسترده دستگیر می شود.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان اصفهان در خصوص عملکرد موفق مدیریت شهری بیانیه ای صادر کرد.
میزان   ۸ ساعت پیش    
محمود میرلوحی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران درخصوص اقدامات مدیریت شهری تهران برای مقابله با کرونا به میزان گفت: مدیریت شهری تهران طی یک سالی که از شیوع بیماری کرونا می گذرد با همه بحران هایی که وجود دارد در کنار تلاش برای تداوم فضای کار و خدمت حتی تلاش کرد برنامه هایی بسازد و ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
شهردار کرج با تأکید بر اینکه شهر مجازی را در حوزه مدیریت شهری تعریف کرده ایم، گفت: ارزیابی هوشمند نیز یکی دیگر از برنامه های مهمی است که در پی اجرایش هستیم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
فارس: محمد سالاری، عضو شورای شهر تهران درباره وضعیت ساخت و ساز در پایتخت اظهارداشت: توقف چرخه شهر فروشی پروژه مدیریت شهری بوده و اقدامات زیادی در این راستا صورت گرفته است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: شهردار اصفهان گفت: در هفته جاری همزمان با سالگرد شهادت بسیاری از شهیدان سرافراز دفاع مقدس پروژه سالن اجتماعات گلستان شهدا که آرزوی 40 ساله مردم این شهر بود، افتتاح و در اختیار مردم اصفهان قرار می گیرد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۳    
شهردار شهر کوچک یونسی از توابع شهرستان بجستان در توضیح مهم ترین اقدامات شهرداری در طول سه سال گذشته تقویت سرمایه اجتماعی، ایجاد زیرساخت های توسعه شهر و تامین منابع پایدار درآمدی را از مهم ترین اقدامات دور اخیر مدیریت شهری یونسی برشمرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مدیریت شهری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جامعه چهل پاره فرهنگی در حاشیه شهرها با هم در نزاع برای زنده ماندن هستند، گفت: جامعه ای بدون هنجار در حاشیه کلان شهرها متولد شده است .
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۵    
سخنگوی فراکسیون شوراها و مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی گفت: تورم نقطه به نقطه در کشور حدود 60 درصد است و اگر دستمزد کارگر را 40 درصد هم افزایش دهیم باز هم مشکلی را حل نمی کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۸    
بهبود وضعیت شهر قروه در گرو بازنگری در مدیریت شهری است که لازم است تا فارغ از شعارهای انتخاباتی و تبلیغاتی به ان پرداخته شود.
نافع   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان ضمن قدردانی از اقدامات رقم خورده چند سال گذشته مدیریت شهری همدان، گفت: رویکرد جدید شورای شهر و شهرداری در راستای توجه به مناطق کم برخوردار (مناطق 3 و 4 شهرداری همدان) قابل توجه است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای استان اردبیل گفت: همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا افراد پاکدست پا به این عرصه بگذارند تا منشا خیر برای شهروندان در مدیریت شهری باشند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای شهر قرچک، کارنامه مدیریت شهری را کم نظیر توصیف کرد و گفت: فعالیت های عمرانی، رفاهی و خدماتی ارائه شده از سوی شهرداری و شورا، زبانزد مردم، حتی در شهرستان های هم جوار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به پرونده قضایی دو شهردار منطقه در پایتخت گفت: در صورتی که حناچی به وظایف قانونی خود در برابر فساد اقتصادی در مدیریت شهری عمل نکند، در شورا استیضاح خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران: مردم و بویژه آگاهان جامعه از شورای شهر و شهردار انتظار دارند در برابر فساد اقتصادی و تخلف ها به وظایف قانونی خود عمل کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بعد از گفت و گوی مدیریت ورزش با مدیریت شهری ورامین ، مقرر شد بصورت ویژه برای سال 1400 به ورزش پرداخته شود.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی شهرداری گرگان گفت : با پیشنهاد دبیرخانه جشنواره رسانه و مدیریت شهری و موافقت شهردار گرگان ، این جشنواره تا 15 اسفند ماه تمدید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در حالی شهردار تهران اخیراً اعلام کرده که نگاه شهرداری به شهروندان، نگاهی پدرانه است و در این دوره از مدیریت شهری تاکنون 17 فضای سبز گسترده ایجاد شده است که آمار ثبت شده، خلاف این مسئله را اثبات می کند!
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران گفت از شهرداری انتظار می رود با توجه به اینکه حدود 6 ماه تا پایان دوره مسئولیت این دوره از مدیریت شهری باقیمانده است، اتمام پروژه های محله محور که نیاز به زمان و بودجه سنگینی ندارد در اولویت قرار گیرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شهرداری تبریز تلاش می کند در هفته های باقی مانده طرح کاشت یک میلیون اصله نهال را تداوم بخشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون شوراها و مدیریت شهری و روستایی مجلس با اشاره به مصاحبه اخیر رئیس دفتر رئیس جمهور درباره قیمت ارز، اعلام کرد: باید دید چه وقت زمان اعتراف به دخالت دولت در بورس و جمع سرمایه مردم و سپس کاهش یک سومی آن می رسد ؟
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا، محمد محمد دوست با اشاره به انتشار نخستین کتاب کاربردی پیامدها و چالش های بحران کرونا در مدیریت شهری گفت: این کتاب در 6 فصل به همت جمعی از کارشناسان شهرداری منطقه 4 و با همکاری مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران گردآوری و در اختیار عموم قرار گرفت. [...]
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، احمد خیری روز شنبه به خبرنگاران گفت : این جایگاه ها با هدف تامین و توزیع سیب و پرتقال شب عید مردم با قیمت مصوب و جلوگیری از ازدحام شهروندان در روزبازارها انجام خواهد شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شهردار اصفهان با بیان اینکه در این دوره مدیریت شهری فضای سبز شهر اصفهان بیش از 200 هکتار افزایش پیدا کرده است، گفت: برای تأمین آب مورد نیاز جهت آبیاری فضای سبز، استفاده از پساب تصفیه شده در دستور کار شهرداری قرار گرفته و پروژه های مهمی همچون احداث تصفیه خانه ها و کلکتورها اجرایی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به مشکلات همیشگی بخش املاک و مستغلات عمومی و خصوصی در شهرها گفت : مدیریت شهری کرج با راه اندازی سامانه شفاف سازی ، مطالبه عمومی را برای پیشگیری از تخلفات را محقق کرده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
قم -یس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان قم با تاکید بر اینکه چهره فضای سبز قم تا حد زیادی متحول شده است گفت: مدیریت شهری در سال های اخیر پروژه های عمرانی و فضای سبز را خیلی خوب پیش می برد و جای خوشحالی است که اینقدر خوب در حوزه فضای سبز در شهر قم کار شده و تیم بسیار تخصصی در این زمینه در ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دکترمحمود واعظی گفت: در افتتاح پل آفتاب با اشاره به اینکه احداث این پل در راستای سلامت و ایمنی شهروندان اقدامی ارزنده است، اظهار کرد: باز کردن گره های ترافیکی شهر نشان دهنده اهمیت دادن مدیریت شهری به مسئله محیط زیست است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد سالاری توقف چرخه باطل شهر فروشی را ابر پروژه مدیریت شهری دوره پنجم دانست و با بیان اینکه دوقطبی شدن شهر نتیجه شکل گیری چرخه باطل شهر فروشی است به تشریح دستارود های این دوره مدیریت شهری در راستای کیفی سازی و تحقق حقوق عمومی پرداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گفت: کاهش جانباختگان تصادفات رانندگی از اهداف اصلی پلیس در سال 99 است.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۵    
رئیس ستاد شهر هوشمند شهرداری قم گفت: بهره گیری از ایده های فناورانه و خلاقانه متخصصان و نخبگان و ایده پردازان، در تحقق شهر هوشمند الزامی است.
خبر معتبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۳    
شهردار اوشان، فشم، میگون گفت: عملیات لکه و گیری و بهسازی پایین محل فشم به دستور مدیریت شهری و با همت واحد عمرانی شهرداری درحال انجام است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار کلانشهر تبریز گفت: نگارخانه حیدربابا به عنوان بزرگ ترین موزه معاصر کشور تا پایان سالجاری در این شهر افتتاح می شود. ایرج شهین باهر روز شنبه در بازدید از روند تجهیز این نگارخانه که نمایش آثار استاد احد حسینی، مجسمه ساز برجسته تبریزی در آن جریان دارد ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: علی محمد سعادتی، شهردار منطقه 12 تهران درباره برگزاری نخستین وبینار توسعه محلی در قلب تاریخی تهران گفت: مدیریت شهری کلانشهر تهران به عنوان شهری با پیشینه ای تاریخی همواره با معضلاتی روبه رو بوده که به منظور برون رفت از این معضلات به تدریج راهکار توسعه درون زا و توسعه محلی شهر با توجه به عرصه ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۰    
همزمان با شب ولادت خجسته حضرت علی (ع)، طی اقدامی خداپسندانه با همکاری مدیریت شهری پرند، سپاه حیدر کرار (ع) و دفتر امام جمعه پرند، 43 تبلت به دانش آموزان کم بضاعت شهر پرند تقدیم شد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فسادستیزی، کلیدواژه ای است که از سوی مدیریت شهری پنجم زیاد به گوش می رسد اما این واژه در این دوره همواره با حواشی همراه بوده که در ادامه درباره آن می خوانید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
با وجود اینکه دوره پنجم مدیریت شهری با شعار مقابله با شهر فروشی روی کار آمد اما اظهارات اعضای شورای شهر تهران، از تداوم معضل شهر فروشی در پایتخت حکایت دارد.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ برنامه پارک شهر ، مجله صبحگاهی رادیو تهران است که با هدف اطلاع رسانی دقیق وقایع روز سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و ورزشی و همچنین ایجاد نشاط و طراوت صبحگاهی تدارک دیده شده است ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت بیست و چهارمین سالروز تاسیس شهرداری باقرشهر و تجلیل از خیرین ساخت مسجد امیر المومنین (ع) در شهرداری باقرشهر برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: افراد شایسته با ورود به عرصه انتخابات شوراها می توانند در حل مشکلات مدیریت شهری و شهرداری ها گام های اساسی بردارند و اعتماد مردم را جلب کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها شهردار قم گفت: عدم توجه راه و شهرسازی به برخی تعهدات و مصوبات، سبب بی اعتمادی به مدیریت شهری قم شد و واگذاری اراضی 32 و 48 هکتاری به طرح مسکن ملی بسیاری از طرح های توسعه ای قم را بلاتکلیف گذاشته است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عمر شورای شهر پنجم به روز های واپسینش رسیده و کارنامه عمل شوراییان برابر دید عموم گشوده است. اردیبهشت سال نود و شش مردمی که پای صندوق های رای آمدند تا لیست اعضای فعلی شورای شهر تهران را در برگه های رای پیاده کنند امید هایی برای آینده مدیریت شهری داشتند ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سیدحسن رسولی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران درخصوص آثار و پیامد های دولت زدگی و تکیه داشتن مدیریت شهری به منابع مالی دولتی به میزان گفت: من توصیه نمی کنم برای توصیف شرایط کنونی مدیریت شهری واژه هایی مانند دولت زدگی به کار برده شود. چون هم بی مسماست و هم واقعیت ندارد ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، یکی از چالش های مدیریت شهری در دوره پنجم شورای شهر، افزایش بی سابقه تعداد حقوق بگیران شهرداری در دهه قبل از آن بود؛ آنطور که مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در سال 96 گفته بود، 68 هزار کارمند به طور رسمی در شهرداری حضور داشتند [...]
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قدس با بیان اینکه رسالت اصلی مدیریت شهری در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز، فرهنگسازی و آگاهی بخشی به جامعه است، گفت: شهرداری قدس اقدامات متعددی را در راستای ترویج استفاده از کالای ایرانی و افزایش آگاهی شهروندان از پیامدهای منفی کالای قاچاق انجام داده است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران درباره نقش مدیریت شهری در قیمت گذاری نرخ کرایه....
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
سی امین نشست مجازی کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با محور انتقال تجربیات در زمینه پیاده روسازی و توسعه مسیر دوچرخه (به راه)، تبادل نظر پیرامون تدوین شاخص های فنی و عمرانی کلانشهرهای ایران ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
به منظور اخذ گواهینامه استاندارد ایزو 14001:2015، جلسه اختتامیه ممیزی نهایی سیستم مدیریت محیط زیست در منطقه21 با حضور انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهر تهران، رجب زاده شهردار منطقه21 و تیم ارزیاب ممیزی محیط زیست برگزار شد. ...