جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۵:۰۷Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقناع»

آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور جمعیت را از نکات مهم و محوری مورد توجه در برنامه هفتم توسعه کشور دانست و اظهار داشت: جمعیت از مولفه های مهم قدرت است و لذا همه دستگاه ها و نهاد های کشور موظف هستند سیاست ها و برنامه های خود در روند افزایش جمعیت را تهیه و اجرای آن را به طور جدی پیگیری کنند.
گیلان صدر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق گیلان در همایش مدیران روابط عمومی صنعت برق کشور تقدیر شد. گیلان صدر : با اهداء لوح تقدیر از سوی آرش کردی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از جواد لطفی مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان به جهت اقدامات شایسته شاخص اطلاع رسانی در اقناع ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: تولید محتوا و آثار هنری فاخر به منظور اقناع افکار عمومی و تحقق جهاد تبیین در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مورد توجه باشد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۳    
زنگانه گفت: اقناع سازی جامعه، مواجهه منطقی و نرم با معترضان، ایجاد فضای گفتگو وپرسش و پاسخ را راهکار برون رفت جامعه از اعتراضات اخیر است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۰:۳۲    
آسیانیوز / یزد ؛ در این جلسه سعید زارع مدیر سازمان با بیان اینکه یکی از جوامع هدفگذاری سازمان متبوع خود به منظور آگاه سازی، اقناع سازی و اطلاع رسانی فعالیت های این مرکز در سطح جامعه علماء و روحانیون می باشند که لازم است هماهنگی ها و همکاری های لازم بین مرکز اسناد و کتابخانه ی ملی استان و سازمان ...
شارا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اصغر میرفردی - تصمیم هایی که با جامع نگری و بهره گیری از گفت وگو و شنیدن صدای معترضین گرفته می شود و اقناع افکار عمومی را بسان یک سازوکار سازنده دنبال می کند، بهتر از تصمیم های شتابزده و بحران زاست ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
در روزی که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی میزبان وزرای اقتصاد و بهداشت برای بررسی سوال از آنها بودند به دلیل عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ عین الهی وی مجلس را با دریافت کارت زرد ترک کرد و پاسخ خاندوزی نماینده سوال کننده را قانع کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور افغانستان اعلام کرد که در ادامه سلسله دیدارهای خود با سیاستمداران افغان با عبدالله عبدالله در هند دیدار و بر ضرورت آغاز گفتگوهای سیاسی تاکید کرده است.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان از پاسخ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره تأمین کادر پزشکی در کشور به ویژه در مناطق محروم قانع نشدند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران از پاسخ وزیر اقتصاد درباره اجرای حکم قانون مالیات مضاعف بر بنگاه داری بانک ها قانع شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حسن کاظمی قمی گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر فرمایشات مقام معظم رهبری، بر پایه حمایت از مردم افغانستان و کمک به توسعه آنها است؛ در حالی که این سیاست تبیین شده است.
عطنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۷:۲۲    
عطنا - نظریه پردازان مطرحی همچون مارشال مک لوهان و هابرماس به این موضوع اشاره کرده اند که در آینده نه چندان دور مردم در اینترنت زندگی خواهند کرد و نوید زندگی در دنیایی که در عین واقعی نبودن ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
باید مردم را اقناع و ترغیب کرد. برای این نیز 2 کار باید همزمان اتفاق بیفتد؛ هم ادبار از این حکومت و هم امید به حکومت بعدی؛ یعنی خشم را باید با امید تبدیل به جنبش اجتماعی کرد، وگرنه می شود همین که هست...با پهلوی کوچک، رجوی، اسماعیلیون، مسیح، کریمی، سیما ثابت و زاغری مگر می شود آینده ساخت؟
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
راستینه می گوید: امروز دشمن ما فکر می کند از نقطه ای که می تواند به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزند، حجاب است ... کسی که حجاب را رعایت نکند، با محرومیت اجتماعی روبرو می شود ... هر دستگاهی درباره کشف حجاب مماشات کند، باید پاسخگو باشد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ تفاوت جهاد تبیین با امر به معروف آن است که در جهاد تبیین باید اقناع قلبی صورت گیرد. در این زمینه نیازمند اقناع هستیم. شبکه معاشرین باید در کنار علقه های عاطفی کار تشکیلاتی را روی حواریون انقلابی انجام دهند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت: دشمن این روزها مسئله حقوق زنان را بهانه قرار داده تا از آن طریق جمهوری اسلامی را تحت فشار بگذارد. در حالی که در ایران زن جایگاه والایی دارد و ما در عرصه تحقق کرامت انسانی و حقوق زنان، هماورد می طلبیم.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد با بیان اینکه در حوادث اخیر 992 نفر از دستگیرشدگان آزاد شده اند گفت: در حال حاضر تنها 8 درصد از دستگیرشدگان در زندان حضور دارند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۸    
کتاب رسانه ها، اقناع و پروپاگاندا؛ از ساخت رضایت در افکار عمومی تا رتوریک فیلم با همکاری دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها و پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی، شنبه 12 آذر از ساعت 15-17 مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آل داوود، کارشناس سواد رسانه با تأکید بر حرکت از وضعیت پدافندی به سمت آفند شناختی با اقناع سازی و جهاد تبیین در جامعه، گفت: رسانه های دشمن در اولین گام با تصویرسازی در شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار تصویرهای منفی از نظام می کنند و در مرحله بعدی با بمباران اطلاعاتی جعلی ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۱    
باید با رویکردی جدید بتوانیم فرزندان مان را اقناع کنیم که فریب دشمنان قسم خورده را نخورند/ باید با رویکردی جدید و با زبان هنر با جوانان صحبت کرد
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۲:۱۲    
فرمانده لشکر 14 امام حسین (ع) استان اصفهان با بیان اینکه بین خود با دانش آموزان فاصله انداختیم، گفت: باید با علم روز با دانش آموزان گفت وگو کرد. همچنین در این زمینه، لازم است کسانی که فریب دشمن را خورده اند با گفت وگو اقناع و توجیه کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۵    
امیر سرتیپ حیدری گفت: روش صحیح مقابله با تهاجمات دشمن در جنگ شناختی، افزایش سطح اطلاعات و اقناع سازی عمومی در سطوح گسترده است و نباید ذره ای نسبت به این مهم کوتاهی کرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۹:۱۱    
رضا صفری در کشورهای مختلف، ارتباط حکومت ها با مردم و اقناع آنها یکی از ضروری ترین و ابتدایی ترین کارهایی است که باید صورت گیرد. حتی آمریکا هم برای اینکه جنگ به راه اندازد و مردم سایر کشورها را به روز سیاه بکشاند، تلاش می کند تا مردم خود را اقناع کرده و افکار عمومی را با خود همراه سازد! ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
امیر سرتیپ حیدری گفت: روش صحیح مقابله با تهاجمات دشمن در جنگ شناختی، افزایش سطح اطلاعات و اقناع سازی عمومی در سطوح گسترده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-امام جمعه ایلام با بیان اینکه اقناع سازی جوانان و نوجوانان باید اولویت اصلی خانواده ها باشد، گفت: همه باید برای حفظ و تبیین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران پای کار باشیم.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس کل محاکم عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان گفت: با توجه به فعالیت 41 شعبه دادگاه در شهرستان کرمان، به طور متوسط ماهانه بالغ بر هشت هزار پرونده به این شعب وارد می شود که نشان دهنده حجم بالای کار در این حوزه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-امام جمعه موقت شیراز گفت: پدرها، مادرها و به ویژه آموزگاران مسئولیت دارند تا به شبهات جوانان و نوجوانان پاسخ دهند و آنها را در ارتباط با مسائل مختلف، اقناع کنند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: این روز ها هر بخشی از رسانه های طرفدار دولت را مطالعه می کنیم با کلی تمجید و تعریف از دولت مستقر مواجه می شویم. حتی صدا و سیما برخلاف ادوار گذشته هر برنامه مربوط به دولت را حداقل 2 نوبت پخش می کند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رضا صادقیان، عضو بخش تحلیلی انصاف نیوز در یادداشتی با عنوان نبایدهای حل تنش نوشت: بیش از شصت روز از اعتراض های خیابانی گذشته و همچنان تصویری قابل ارائه که امکان اقناع سازی را داشته باشد از سوی حاکمان و صاحبان قدرت به شهروندان ارائه نشده است ...
سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به نشست ها و پیگیری های شورای اطلاع رسانی دولت ، از در نظر گرفتن پیوست رسانه ای طرح های عمرانی در زمان انعقاد قراداد در آینده خبر داد و گفت: جشنواره ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی برای ارزیابی عملکرد 1401 برگزار خواهد شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- راوی دوران دفاع مقدس با اشاره به تغییر زیست بوم دهه هشتادی و نودی ها در فضای مجازی با هدفگذاری دشمن گفت: باید شیوه مبارزه با دشمن و اقناع سازی نسل جوان تغییر کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد-فرزین محمدی : سه پلان در یک سکانس؛ هند هرچقدر که بخواهد از روسیه نفت می خرد ، سفر وزیر خزانه داری آمریکا به هند برای اقناع این کشور جهت اعمال سقف قیمتی بر نفت روسی و هند رهبری گروه G20 را به عهده گرفت . این سه موقعیت به خوبی نقش هند در بازار جهانی را نشان می دهد.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۱۷    
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تامین آب پایدار شرب و کشاورزی اولویت اصلی دولت در شهرستان شوط به شمار می رود گفت: بررسی های کارشناسی برای تدوین یک برنامه کوتاه و میان مدت برای حل مشکل آب شرب سالم و بهداشتی و کشاورزی این شهرستان انجام گرفته است که به زودی اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان گفت: وظیفه همه ما مسئولان، امروز خدمت به مردم ، تکریم ارباب رجوع ، اقناع سازی و به کارگیری اقدامات مطلوب در راستای جهاد تبیین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
بابل- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران بر ضرورت اقناع افکار عمومی در جامعه تاکید کرد و گفت: در این جنگ ترکیبی و شناختی، استفاده از همه لوازم و امکانات در جهت اقناع افکار ضروری است.
شبکه اجتهاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدی رستم نژاد، طرح تغییر متون درسی حوزه را آزمایشی دانست و گفت: از تعدادی اساتید به صورت مستقیم یا با نامه دعوت شد ولی برخی پاسخ ندادند، عده ای گفتند ما را معاف کنید، برخی هم حاضر به کمک شدند ولی گفتند نام ما در هیچ سندی نیاید و برخی هم بین راه رها کردند ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۷    
حوزه/ عزیزی گفت: بهترین راه اقناع مخاطب بهره مندی همزمان از عقل و نقل است چرا که عقل و نقل مکمل هم هستند و بهترین راه دست یابی به این دو عنصر مطالعه و تغذیه ذهن از منابع معتبر مثل قرآن و روایات است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۵    
تیمور آمار عنوان کرد: نسل نوجوان و جوان امروز نیاز به اقناع دارد و این مهم مستلزم آن است که سه اصل مهم شناسایی ذائقه، تغییر روش ها و اقناع کردن نسل نوآموز، نوجوان و جوان را پیدا کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۵۱ سایت دیگر  
بهادری جهرمی گفت: باید با ابزارهای حکمرانی برای مدیریت و فعال سازی همه بازیگران در جهت اقناع سازی رسانه ای استفاده کنیم.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
کیست که نداند بخش قابل توجهی از مردم تحت فشارهای سخت اقتصادی و تنگنای معیشتی هستند. قیمت مسکن ناباورانه طی فقط چند سال 10 برابر شده و نه تنها خانه دار شدن برای بسیاری به رویا تبدیل شده بلکه حتی پیداکردن سرپناهی اجاره ای با این اجاره های کمرشکن نیز برای برخی آرزو شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در توئیتی مطرح کرد؛با توجه به اهداف دشمنان،نباید در زمین آنها بازی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: صف افرادی که معترض هستند از صف کسانی که به دنبال تخریب و اغتشاش هستند، جدا است و ضرورت دارد تا برای مطالبات به حق، راهکار لازم و برای موارد غیرواقع نیز اقناع سازی صورت گیرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۱    
در این مساله که قدرت اقناع کنندگی رسانه های رسمی مانند صداوسیما و خبرگزاری های وابسته به حکومت فراتر از تصور پایین آمده دیگر شکی باقی نمانده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۶:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت:آقای رییس جمهور در سخنان شان در همایش جهاد تبیین پس از تاکید بر ضرورت اقناع افکار عمومی فرموده اند: خیلی ها در قضایای اخیر به وظیفه شان عمل نکردند، خیلی از خواص در قضایای اخیر مردود شدند و وظیفه قانونی، شرعی، اخلاقی و انقلابی خودشان را در تنویر افکار عمومی انجام ندادند ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مردم به دولت امید بسته بودند و این دولت وعده های مهمی به مردم داده بود اما موفق به تحقق بخشی از این وعده ها نشد و از طرفی نتوانست با مردم هم گفت وگو و آنها را اقناع کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۹:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
تلویزیون، با ساخت برنامه های که نامش را طنز گذاشته بیش از آن که تلاش کند تا مخاطب را اقناع و با خود همسو کند او را به مرز خشونت کشانده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی چندثانیه نوشت: مدام تکرار می کنیم که جنگ، جنگ روایت است. جنگ تصویر است. خوب این جنگ که با هدف اقناع مخاطب در حال وقوع است، نیاز به سند دارد ...
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: روابط عمومی ها باید اولین، جامع ترین، گویاترین و قانع کننده ترین روایت را درباره مسائل، ارائه کنند و تمام اقدامات دولت باید دارای پیوست رسانه ای باشد، در غیر این صورت کار برای اقناع سازی افکار عمومی سخت و منفعلانه خواهد شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
علی صالح آبادی – مدیرمسئول مرگ مهسا امینی پس از بازداشت توسط گشت ارشاد اعتراضاتی را در پی داشت که اکنون به ماه سوم رسیده است. البته مقامات گفته اند ماجرا مدیریت و تمام شده؛ اما ناآرامی ها پایان نیافته است ...