سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۳:۵۶Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقناع»

اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : FATF همچنان بلاتکیف مانده است. دولتی ها این روزها پررنگ تر از قبل درخواست خود برای تصویب این لوایح را مطرح می کنند، مجمع تشخیص هم همچنان در تردید برای تصویب یا عدم تصویب این لوایح است.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
شمخانی از عملکرد دولت در این باره انتقاد کرد و گفت: در وقایع سال 98 در کنار برخی ناهماهنگی های اجرایی و سوء مدیریت ها، باز هم ضعف در نحوه ارتباط با جامعه و اقناع مخاطبان خودش را نشان داد و این بار موجب شکل گیری بحران امنیتی برای کشور شد.
اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شمخانی گفته در وقایع سال 98 ضعف در نحوه ارتباط با جامعه و اقناع مخاطبان در کنار سوء مدیریت ها موجب شکل گیری بحران امنیتی در ایران شده است.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۳   + ۴۲ سایت دیگر  
عصر ایران: دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: کارآمد نشان دادن دولت با استفاده از دلارهای حاصل از فروش نفت خام بیشتر نمایش کارآمدی است و ارزش خاصی ندارد. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۲۳    
به گزارش مشرق، حبیب احمدزاده، نویسنده با انتشار عکسی از مجسمه خلاقانه در اتریش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: واقعا چرا باید این دو روز باقیمانده از زندگی مان ذهن و مغز ما به رایگان، گاری حمل افکار زباله های دیگران باشد؟ کسی جوابی برای اقناع واقعی خود دارد ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مهر ، گروه استان ها – محمد حسین عابدی: مسئولان بهزیستی استان سمنان هرچند به صورتی رسمی آمار کمپ های ترک اعتیاد و نفرات درون آنها را ارائه نمی کنند اما تلویحاً بر کاهش چشم گیر جمعیت مراجعه کننده به این کمپ ها در دوران کرونا صحه می گذارند. ...
روز نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۷    
روزهای پایانی سال در شرایطی طی می شود که که در ماه های ابتدایی سال جدید رویداد حساس و سرنوشت ساز انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
انسان همواره خود را خواسته یا ناخواسته در معرض محرک های زیبا، شگفت انگیز و حتی چندش آور و دلهره زا قرار می دهد و عجیب ترین موزه های جهان بهترین مکان برای اقناع اینچنین احساساتی هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد از نقش رسانه ها در ایجاد اقناع جمعی در کمک به مهار همه گیری کرونا تقدیر کرد.
برترین ها / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
نامه نیوز: انتخابات نزدیک است و جریان های سیاسی آرام آرام وارد مرحله بررسی مصادیق می شوند. کار اصولگرایان سخت تر است. آن ها یک گزینه دارند که اجماع روی او قطعی، اما کاندیداتوری وی در هاله ای از ابهام است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری به مناسبت افتتاح بخش نخست مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خراسان شمالی پیامی صادر کرد که امروز توسط سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در این مراسم قرائت شد. بسم الله الرحمن الرحیم ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری دانشجو- فاطمه احمدی؛ حباب سوالات در ذهنش می ترکد. صفحات مجازی و سایت های مختلف را اسکرول می کند تا آموزشگاه اید ه آل طراحی لباسی را پیدا کند. می خواهد جاده آینده اش از مد و طراحی لباس بگذرد. در بین جستجوها، شرایط یکی از چند موسسه او را اقناع می کند ...
اهر خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه اهر از سازمان دهی 340 نفر در قالب 34 گروه طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در این شهرستان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۲    
نصف جهان: اقناع افکار عمومی در صدر سیاست ها و اقدامات نظام مالیاتی برای رسیدن به چشم اندازهای ترسیم شده جهت جایگزینی درآمدهای مالیاتی به جای درآمدهای نفتی قرار دارد ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۶    
استاد سیاست خارجی دانشگاه جانز هاپکینز معتقد است دولت جدید آمریکا متمایل به بازگشت به برجام و کاهش تنش با ایران است اما دولتمردان باور دارند به سادگی نمی توان به شرایط سال 2017 بازگشت.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۰    
احتمال قرنطینه نوروزی در شرایطی است که، وزارت گردشگری به دنبال اقناع ستاد ملی کرونا برای صدور مجوز سفر هوشمند است. این وزارتخانه در حال حاضر می گوید ستاد ملی کرونا با سطح یک و دو موافقت کرده و با نوع سوم و چهارم سفر مخالف است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس درخصوص اصلاح ساختار بودجه، گفت: معتقدم اگر قرار است تغییر اساسی رخ دهد باید اکنون اعمال شود و اینکه این مساله را همواره به آینده موکول کنیم مساله حل نمی شود. در دنیا هم مرسوم نیست مجالس دنیا تا این اندازه وارد جزئیات بودجه شوند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
محمدجعفر جوادی ارجمند استاد دانشگاه تهران تاکید کرد: سه مولفه اساسی در دیپلماسی رسانه ای گفتمان، تصویرسازی و سپس اقناع سازی مخاطب است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
رئیس دفتر روحانی گفت: مسئله FATF را آنقدر مهم می دانیم که حاظریم همه گونه همکاری و روشنگری کنیم تا مجمع تشخیص زودتر به تصمیم برسد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
عباس عبدی در یادداشتی در روزنامه اعتماد با اشاره به مشکلات اصلاح طلبان در انتخابات1400 نوشت: مشکل مهم دیگر اصلاح طلبان ، عدم توانایی در اقناع افکار عمومی یا حداقل اقشار طرفدار خود برای مشارکت انتخاباتی است. ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام با اشاره به اینکه هر جا کارها را به مردم واگذار کردیم موفق بودیم، گفت:حضور مردم در صحنه ضامن موفقیت در امور است و مصلحان و بزرگان در بحث اقناع سازی افکار عمومی در رعایت پروتکل های بهداشتی ورود کنند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، رادیو گفت و گو اقدام به تهیه و گردآوری مجموعه آشنایی با تکنیک ها و شگردهای جنگ رسانه ای به اهتمام معصومه نصیری و محمودرضا کبیری از کارشناسان و متخصصان حوزه رسانه کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: با توجه به کاهش رعایت پروتکل های بهداشتی در استان، اقناع افکار عمومی در این زمینه به منظور جلوگیری از ایجاد موج های جدید افزایش کرونا ضروری به نظر می رسد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۰۶    
بعد از انتشار گزارش جوان با عنوان داغ روی داغ چهارساله پلاسکو که از گلایه خانواده شهدای آتشنشان برای بی توجهی بنیاد شهید و ایثارگران نسبت به آن ها نوشته شده بود، این بنیاد جوابیه ای را صادر کرد که متن آن به جای جواب اقناع کننده، بیشتر شبیه به فرار از مسئولیت است!
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس روس با اشاره به تماس وزیر خارجه آمریکا با همتای ترکیه ای خود گفت: واشنگتن قادر به اقناع ترکیه برای کنار گذاشتن سامانه موشکی اس 400 نیست.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۱:۲۲    
حداقل در پنج سال اخیر رویدادها و پنل های مختلفی در مورد علت عدم توسعه اینترنت ثابت در کشور برگزار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
دبیر علمی نخستین جشنواره رسانه ای امام رضا(ع) گفت: رسانه ها، سفیران مردم ایران و فرهنگ و باورهای دینی و اعتقادی آن ها به ویژه سفیران فرهنگ رضوی هستند و با ترویج سیره امام رضا(ع) بویژه در گفت وگو و مباحث علمی و اقناع سازی حتی مخالفان می توانند بسیاری از مخاطرات و بحران های دنیای امروز را حل کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس سوال فرشادان نماینده سنندج از وزیر کشور در مورد اعمال نفوذ معاون وزیر در انتخابات مجمع سازمان هلال احمر به دلیل عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر به هیأت رئیسه ارجاع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: پس از پیگیری های مکرر توانستیم در تعامل با سازمان ثبت اسناد، آنها را اقناع کنیم تا ساختمان هایی که کسری پارکینگ دارند، بتوانند در جای دیگری پارکینگ بگیرند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۰    
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای فیلمی درباره روش های اقناع سازی در نتورک را در توییتر منتشر کرد. اگه شما هم واسه فروختن دوتا چایی اینقدر جیغ میزدید الان اون پورشه که اونور خیابان پارکه سوئیچش تو جیب شما بود نتورک طبل تو خالی که فقط صدا داره به روایت تصویر دانلود ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
حدود 4 ماه تا انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 زمان باقی است و البته هنوز فضای سیاسی کشور کمتر شباهتی به حال و هوای انتخاباتی دارد. به نظر می سرد اما فصل مشترک دو جریان اصلی اصلاح طلب و اصولگرا بلاتکلیفی آن ها از به اجماع رسیدن و البته سازوکار حضورشان در انتخابات باشد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از اقناع بیشتر نمایندگان سوال کننده از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نوبت صبح این کمیسیون خبر داد و گفت: پیگیری و حل مشکلات مطرح شده نیز به وزیر تاکید شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد مبارکه، درآئین تودیع و معارفه مدیر جدید روابط عمومی این شرکت گفت: رسانه ها در کنار روابط عمومی، پایۀ قدرتمند دموکراسی هستند و امروزه به کمک فناوری اقناع مخاطب در زمان کوتاه تری انجام می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان در دیدار ائمه جمعه منطقه سیستان گفت: ائمه جمعه در پاسخ به برخی صحبت ها و اقدامات، نقد منصفانه و عالمانه، با رعایت کامل اخلاق و پرهیز از دوقطبی سازی داشته باشند تا اقناع عمومی ایجاد کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
قم- ایرنا- با توجه به متفاوت بودن وضعیت آبی و قرمز، مسئولان استان قم معتقد هستند باید سناریویی ویژه همین شرایط اجرایی شود تا با استفاده از ظرفیت رسانه ها، اقناع سازی مردم در پیشگیری از کرونا به درستی صورت گیرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
هرچند شهردار پیشین تهران با اقناع برنامه محورانه خود، ردای ریاست بهارستان را با قوت و قدرت به تن کرد اما اصلاح طلبان با هدف قرار دادن بنیان وحدت اختلاف تراشی میان اصول گرایان، سعی کردند با رقیب تراشی، قالیباف را از دور خارج کنند. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی صبح دیروز در نشست مشترک با متولیان مسکن در استان اصفهان اذعان داشت: طرح اقدام ملی مسکن از یکسال و نیم پایانی عمر دولت در حالی شروع شد که با بی اعتمادی مردم مواجه بود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۲    
تهران- ایرناپلاس- کارشناسان با هشدار نسبت به فاجعه اخیر کرمانشاه می گویند: دادگستری ضمن ملجأ و پناهگاه بودن برای مردم، باید به گونه ای عمل کند که فرآیند دادرسی نیز عادلانه و نتیجه دادرسی برای اصحاب دعوی، اقناع کننده باشد وگرنه انتقام شخصی و دادگستری خصوصی نهادینه می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۰    
سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان گفت: تعدد کاندیدا در جریان اصول گرا به معنای اختلاف نیست. اگر گروه ها و احزاب در روند گفت وگوها به تفاهم، نزدیکی و کاندیدای واحد برسند، نشان می دهد که مذاکرات مبتنی بر اقناع نتیجه داده است.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
واشنگتن پست در گزارشی با اشاره به اینکه "تیم جو بایدن در حال بررسی چگونگی بازگشت آمریکا به توافق هسته ای ایران هستند"، از گزینه های اقتصادی احتمالی که کاخ سفید برای اقناع تهران در نظر دارد، رونمایی کرد.
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: علیرضا معزی با هشتگ روایت تحریم و امید در توئیتی نوشت: دشواری یک جنگ وقتی افزون می شود که نشود روایتش کرد. علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور با انتشار پوستری از اسحاق جهانگیری که گفته بود به دلیل برخی ملاحظات ابعاد جنگ اقتصادی را برای جامعه بازگو نکرده ایم.. ...
محمد رضا علیزاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان کرمان با اشاره به اهمیت نقش رسانه ها در فرایند طرح واکسیناسیون کوید 19 گفت: در این مرحله حساس رسانه ها در اطلاع رسانی ،شفاف سازی و اقناع افکار عمومی نقش مهمی بر عهده دارند .
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس گفت: با پیگیرهای مستمر و اقناع مقام عالی وزارت بهداشت، دستور ایجاد درمانگاه شبانه روزی با تعرفه دولتی برای نایسر که سالهای سال معطل مانده است و به نتیجه نرسیده بود، اخذ شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- در سی و ششمین جلسه شورای اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد مبارزه با کرونا، بر ضرورت اقناع سازی و حساس سازی جامعه به روش های مختلف برای حفظ وضعیت موجود و پیشگیری از شیوع مجدد کرونا در استان قم تاکید شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
اتفاقی که انگیزه مساعدی را فراهم ساخته تا با نشان دادن جو متشنج و تند از قیمت بالای موز و تحریک افکار عمومی به دنبال اقناع مسئولان جهت رفع ممانعت از واردات موز توسط ده ها و شاید صد ها متقاضی پشت خط مانده باشد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین اظهار داشت: واکنش ها به چین ناشی از تبلیغاتی است که در فضای مجازی به شکل سازمان یافته انجام می شود. من به عنوان شخصی که نه از دولت و نه سیاست گذار است فکر می کنم؛ هر گروه و شخصی در مورد روابط ایران و چین می تواند اظهار نظر کنند ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: همزمان با تعیین خط اصلی سیاست خارجی امریکا و ترسیم نقشه راه دولت بایدن برای پیوستن دوباره به توافق هسته ای، ایران نیز به دنبال لغو تحریم هاست و به صراحت عنوان کرده که توپ در زمین امریکاست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه آرمان ملی در یادداشتی نوشت: درحقیقت مشارکت مردمی در انتخابات 1400 به تحقق احیای برجام، بهبود وضعیت اقتصادی از ناحیه احیای برجام، اقناع افکار عمومی درمورد دلایل عدم تحقق وعده ها و همینطور وجود رقابت جدی در میدان انتخابات است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی درباره معرفی انقلاب اسلامی و راهبرد مقاومت به منزله عقب گرد و حرکت ارتجاعی در رسانه های معاند، درباره نوع معرفی دستاوردهای انقلاب برای اقناع نسل جوان گفت ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۱    
در زمینه عادی شدن روابط مردم در دوران کرونا و خستگی آن ها از طولانی شدن مدت زمان بیماری، چند نکته قابل بررسی و توجه است. در گام اول مسأله اصلی در قضیه کرونا، درخصوص رعایت پروتکل ها توسط مردم، همان طور که مقام معظم رهبری هم تأکید کردند، اقناع افکار عمومی است،