پنجشنبه ۱۶ اردیبهشتساعت ۱۶:۵۳May 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روابط زناشویی»

عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۸    
پای صحبت سهیل رضایی
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
همسرتان مشغول تعمیر وسایل برقی منزل است اما موفق نمی شود ، با عصبانیت به او می گویید: بهتر است دست از این کار برداری چرا که اصلا بلد نیستی ، ای کاش مثل فلان فامیلتان یا پدر من یا خودت کارهای فنی را بلد بودی یا تو چرا هیچ سررشته ای از این کارها نداری ! اینها جملات سمی در روابط زناشویی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به روند رو به افزایش طلاق و طلاق عاطفی در سال های اخیر؛ پژوهشگران با انجام مطالعه ای دلایل ایجاد فرسودگی زناشویی در بین زوجین را مورد بررسی قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
پس از گذشت چند سال از زندگی های مشترک زناشویی خیلی ها تصور می کنند که روابطشان عادی شده و روال منطقی زندگی اینطور است در حالیکه زندگی مشترک چون یک بنای چند ساله نیاز به مرمت و بازسازی دارد تا زوجین شور و هیجان اولیه را همیشه حفظ کنند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۰    
در اغوش کشیدن همسر در حالت های گوناگون متمایز است و هر مدل آغوشی می تواند حسی خاص و قدرتمند تر را منتقل کند؛ بدین ترتیب دانستن این روش ها و انجام آنها در پر رنگ کردن روابط زناشویی می تواند به شما به میزان قابل توجهی کمک کند.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۷:۰۲    
درمان مشکل سردی زنان، نزد متخصصان روابط زناشویی نتیجه بخش است. اگر شما هم دچار چنین مشکلی هستید یا همسرتان مدتی است به روابط زناشویی تمایلی ندارد؛ حتما به نی نی بان بیایید تا مشکل تان حل شود.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۴۹    
با توجه به وضعیت افراد از نظر زمانی، اقتصادی و سایر جنبه های شخصیتی یکی از انواع مشاوره های روابط زناشویی را انتخاب کنید.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز : محققان کشور در پژوهش جالبی که در خصوص روابط زن و شوهرها انجام داده اند، نقش حیاتی عذرخواهی را به عنوان یک اقدام مهم در پایداری پیوند زناشویی مورد تاکید قرار داده اند. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تعجبی ندارد که رابطه زناشویی برای مردان بسیار مهم است. اغلب اوقات، مردان می پذیرند که در فهرست اهداف ازدواج، رابطه زناشویی در رده ی اول قرار دارد و تحقیقات نشان می دهد که مردان تمایل جنسی بالاتری نسبت به زنان دارند ...
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۲۰    
برخی از رفتارها ممکن است در ابتدا به عنوان یک رفتار ساده و عادی قلمداد شوند؛ اما وقتی طولانی مدت ادامه پیدا می کنند و تبدیل به عادت می شوند نتیجه ای را به بار می آورند که ایده آل هیچ رابطه ای نخواهد بود.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امور فرهنگی خواهران آستان مقدس بانوی کرامت همزمان با ایام ماه مبارک رجب و در آستانه روز پدر در راستای بهبود روابط زناشویی کتاب از من بودن تا ما شدن را در کانال مجازی آستان مهر به بانوان معرفی کرد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۲    
توجه از نیازهای عاطفی مهم افراد است به خصوص توجه به همسر در روابط زناشویی زیرا این توجه نشان دهنده عشق و علاقه شما به همسرتان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مثلث شوم ؛ از آن به عنوان مهم ترین عامل در فروپاشی نظام خانواده یاد می شود، اتفاقی که حتی با سازش زوجین بنا به گفته کارشناسان اثرات منفی خود را در روابط زناشویی و زندگی افراد خواهد گذاشت، فارس در گزارش پیش رو به دلایل شکل گیری خیانت زناشویی می پردازد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۸    
گروه اجتماعی - هر کس خواسته یا ناخواسته در معرض شنود گفتگوهایی است که افراد با تلفن همراه انجام می دهند و در آن به بیان مسائل شخصی، حرفه ای و یا خانوادگی خود می پردازند که این نوع مکالمه آزاد و شریک کردن دیگران در صحبت ها و مکالمات می تواند منجر به سوء استفاده های بسیاری شود.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۱۷    
درمان کاهش میل جنسی بانوان نزد متخصصان روابط زناشویی نتیجه بخش است. اگر شما هم دچار چنین مشکلی هستید یا همسرتان مدتی است به روابط زناشویی تمایلی ندارد؛ حتما به نی نی بان بیایید تا مشکل تان حل شود.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۰۷    
درمان کاهش میل جنسی بانوان نزد متخصصان روابط زناشویی نتیجه بخش است. اگر شما هم دچار چنین مشکلی هستید یا همسرتان مدتی است به روابط زناشویی تمایلی ندارد؛ حتما به نی نی بان بیایید تا مشکل تان حل شود.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
روابط زناشویی، به رابطه بین زن و مرد که با هم ازدواج کردند گفته می شود. رابطه زناشویی سالم، جزیی مهم از مقاصد مستقیم و تاثیرگذار یک ازدواج است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۶    
مرصاد نیوز: در بین ویژگی های میان فردی، عامل "صمیمیت" به عنوان یکی از ارکان مؤثر در روابط زناشویی مطرح است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۰    
روابط زناشویی بازیگران هالیوود معمولا به مشکل می خورد و تعدادی از آن ها نیز جنجال های زیادی را برای این بازیگران در پی دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۶:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
روابط زناشویی بازیگران هالیوود معمولا به مشکل می خورد و تعدادی از آن ها نیز جنجال های زیادی را برای این بازیگران در پی دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر یک روانشناس معتقد است مهارت های ارتباطی خوب، از مهم ترین عوامل رضایت مندی و خشنودی همسران از روابط زناشویی است و به نفع همسران است که هر چه زودتر مهارت های ارتباطی موثر را به عنوان عامل پیشگیری کننده از مشکلات زناشویی یاد بگیرند و منتظر نمانند تا بعد از فرو رفتن در بحران ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یک جامعه شناس در خصوص فیلم سینمایی چاقی گفت: در حالی که در فیلم های متعددی که به موضوع خیانت پرداخته اند، عواملی همچون اشتغال بیرون از خانه زن و عدم توجه به فضای خانه و شوهر، تنوع طلبی مرد و آشنایی با یک دختر جوان در محل کار، سردی روابط زناشویی و.. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
شاداب شاه علی، عضو تیم تخصصی کلینیک سلامت جنسی ابن سینا درباره امکان انتقال ویروس کووید-19 از طریق روابط زناشویی گفت: هیچ مدرکی مبنی بر انتقال ویروس کرونا از طریق روابط زناشویی وجود ندارد و هنوز گزارشی از یافت شدن ویروس در ترشحات دستگاه تناسلی آقایان و خانم ها گزارش نشده است ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر مدتی است هنگام روابط زناشویی مشکلاتی مانند حس سوزش، درد و یا خونریزی برای شما اتفاق می افتد، احتمالا به خشکی واژن دچار شده اید! خشکی واژن در هر سنی امکان دارد اتفاق بیفتد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مشکلات بهداشت جنسی و اختلال عملکرد جنسی یکی از موضوعات رایج سلامت است که باعث می شود افراد از روابط زناشویی خود رضایت کافی نداشته باشند. با آن که بسیاری از افراد می دانند این اختلالات، بسیار شایع هستند اما به سختی می توانند در باره آن ها با پزشک خود صحبت کنند. ...
برترین ها / زندگی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: یکی از مشکلات در رابطه ی جنسی بین زوجین، احساس شرم و خجالت خانم هاست. خجالت کشیدن در رابطه زناشویی با توجه به فرهنگ سنتی ایران برای زنان امری طبیعی می باشد ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۴۲    
خیانت صرفا در زمینه ی روابط زناشویی رخ نمی دهد زمانی که شما راز های مهم در زندگی تان را از همسرتان پنهان کنید یا رفتاری داشته باشید که باعث از بین رفتن اعتماد همسرتان نسبت به شما شود هم به نوعی خیانت صورت گرفته است ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط زناشویی در زندگی مشترک بسیار دارای اهمیت است، از این جهت هر گونه اختلال در این روابط از جمله انزال زودرس، تأخیر در انزال، حس شرم یا بیماری هایی مانند واژینیسموس که منبع روانی دارد، میتواند کیفیت این روابط را تحت الشعاع قرار دهد ...
نی نی بان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۰۵    
روابط زناشویی هر زوج، مخصوص به خودش است. اما علائم هشداردهنده رایجی وجود دارد که می تواند نشان دهنده مشکلات جدی در ازدواج باشد. با چند پرسش ساده، به دنبال پاسخی برای درمان مشکلات زناشویی می گردیم.
پایگاه خبری صدای نهاوند   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۵    
مریم سلگی در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند،اظهار کرد: به منظور غیرحضوری کردن مراحل طلاق زوجین،سامانه ای تحت عنوان سامانه تصمیم طلاق راه اندازی شده است که براساس آن متقاضیان طلاق بایدبه واحدهای مشاوره ومددکاری پیش ازطلاق ارجاع شوند. ...
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
برای اینکه مشخص شود نابارور هستید، یا نه، پزشک سوابق سلامتی، داروهای مصرفی، سابقه و عادت های جنسی و تعداد روابط زناشویی شما را مرور و بر اساس مشکلی که دارید، درمان ناباروری را آغاز می کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
متخصص روانشناس بالینی و زوج درمانگر گفت: استفاده ابزاری از قهر و آشتی در زندگی مشترک نه تنها مشکلات بوجود آمده را رفع نخواهد کرد بلکه مخرب و زمینه ساز بروز مشکلات بعدی خواهد بود.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۷:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
شرق: سرهنگ سیامک محمدی، رئیس مطالعات اجتماعی پلیس تهران گفت: یکی از عواملی که در سال های اخیر و به ویژه در کلان شهر تهران خانواده ها را تهدید می کند موضوع خیانت های زناشویی است. ...
زیبامون   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۴    
در این بخش از زیبامون به تمام وظایف زن و شوهر در روابط زناشویی در اسلام اشاره کردیم. با ما همراه باشید و اطلاعات خودتون در این زمینه را کامل کنید.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۱:۲۶    
خانم ها در زندگی زناشویی می توانند با به کار بردن رازها و سیاست های شوهرداری و برخورد صحیح، رابطه گرم و صمیمی با همسر خود در زندگی مشترک داشته باشند.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۶    
کارگاه مشاوره همسرانه ویژه مستعدان برتر متأهل سراسر کشور، به همت بنیاد نخبگان استان یزد به صورت آنلاین برگزار شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۶:۵۶    
مردم نیوز : دانیل جونز نویسنده کتاب عشق مجسم و ستون نویس روزنامه نیویورک تایمز می گوید: پس از سالها کار با زوجین، بر پایه روانشناسی همسرداری، 4 نکته اساسی را به شما معرفی می کنم که ضامن موفقیت و تداوم روابط زناشویی است. روانشناسی همسرداری /نگاه کردن به همسر ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۷    
سرفصل های ارائه شده: 1. مؤلفه ازدواج (زن، شوهر، ازدواج) 2.مولفه سوم (ازدواج) مهم تر از دو مؤلفه دیگر است. 3.تعارض باعث تخریب ازدواج و زخمی کردن آن می شود.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۲۱    
واژینیسموس یک اختلال جنسی زنانه است که روابط زناشویی را تحت الشعاع قرار می دهد و تاثیرات مخربی بر روی زن و مرد می گذارد که در اینجا به این تاثیرات اشاره می شود
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا رشادتی نیاز غریزی یکی از نیازهای اساسی که باید از راه ازدواج و در محدوده روابط زناشویی برآورده شود، نیاز جنسی است. شاید نخستین انگیزه ای که انسان را به سوی ازدواج و زندگی مشترک با جنس مخالف سوق می دهد، همین نیاز زیستی و غریزی باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کتاب طنز مردان و زنان مردمآزار نوشته ابراهیم رها توسط انتشارات روزنه منتشر و راهی بازار نشر شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: بعد از انجام زایمان طبیعی، واژن بانوان به حالت سابق خود بازنخواهد گشت و همین موضوع نیز می تواند تاثیرات منفی بسیار زیادی بر روابط زناشویی آن ها بگذارد. ترمیم واژن بعد از زایمان طبیعی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای این افراد بوده و ظاهر واژن آن ها را بهبود بخشد ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مردی 29 ساله و متاهل هستم که 2 سال است ازدواج کرده ام. آیا برقراری رابطه زناشویی به دفعات زیاد برای من و همسرم ضرر دارد؟ پاسخ: قبل از پاسخگویی به پرسش بالا باید سوال کنم که اصولا منظورتان از کلمه زیاد چیست؟ برای برقراری روابط زناشویی در روز یا هفته، عدد و رقم خاصی ذکر نشده است ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۵۸    
اگر شما هم فکر می کنید همسرتان اشتیاقی برای برقراری رابطه زناشویی ندارد تا آخر این بخش از با ما همراه باشید تا ببینید چه رفتار هایی باعث سرد شدن همسر می شود. 1. زن هایی که درمورد دوست پسر های قبلیشان حرف می زنند ...
سینا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۱    
سیناپرس: روابط جنسی یکی از پایه های اصلی روابط زناشویی را بعد از ازدواج تشکیل می دهد که کیفیت بالای آن می توان تضمینی برای تحکیم زندگی مشترک باشد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دروغگویی یکی از پدیده های اجتماعی است که با آسیب های زیادی همراه است. در صورتی که این دروغگویی در روابط زناشویی رخ دهد آسیبش دو چندان شده و باعث کاهش کیفیت زندگی زناشویی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۰    
اولیتسکایا در این داستان افزون بر مسئله فروپاشی شوروی، به مفاهیمی، چون مهاجرت و مشکلات آن، جایگاه هنرمند، رؤیای آمریکایی، عشق و روابط زناشویی می پردازد و از این رهگذر، دغدغه های خود را به عنوان نویسنده ای که به جامعه خود بی تفاوت نیست، دنبال می کند.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 به نقل از رویداد24؛ شادی مکی: کودک همسری پدیده ای است که همچنان در کشور ما رواج دارد و سالانه تعداد زیادی از کودکان را به کام خود می کشد ...
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین : برخی از رفتارها ممکن است در ابتدا به عنوان یک رفتار ساده و عادی قلمداد شوند؛ اما وقتی طولانی مدت ادامه پیدا می کنند و تبدیل به عادت می شوند نتیجه ای را به بار می آورند که ایده آل هیچ رابطه ای نخواهد بود. ...
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرمهم: هرساله ما شاهد آن هستیم که عده ای بنا بر شایعات منتشر شده به مصرف مواد مخدر روی می آورند و افرادی از این طریق به دام اعتیاد اسیر می شوند. در تازه ترین مورد آن اخیرا شایعه شده که مصرف شیشه به بهبود روابط زناشویی کمک می کند.