یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۴۰Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبادی»

رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: قاتلان امیرعلی پسر بچه تبریزی که همسایه او بودند برای بازسازی صحنه، با حضور بازپرس ویژه قتل در محل جنایت حاضر شدند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دری نجف آبادی گفت: هفته وحدت راهبرد اصلی مسلمانان در برابر هجمه های بی امان دشمنان اسلام است تا با هوشیار، در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت حرکت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره یاقوت های سرخ قهستان با حمایت بنیاد مستضعفان و توسط نهاد پیشرفت و آبادی بنیاد علوی درمیان در خانه تاریخی شریف شهر قهستان برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۵    
ایرنا نوشت: برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش جمهوری اسلامی ایران، نشان فداکاری به شهید ابراهیم حر آبادی تعلق گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - گواهینامه درجه یک هنری (دکترای تخصصی موسیقی) به ابراهیم و محمد سلم آبادی از هنرمندان عرصه موسیقی نواحی خراسان جنوبی اعطا شد.
مراسم اهداء گواهینامه درجه یک هنری (دکترای تخصصی موسیقی) به استاد ابراهیم و محمد سلم آبادی با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و هنرمندان استان در محل مکتب خانه موسیقی نواحی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برابر تصویب شورای عالی نشان ها در ارتش جمهوری اسلامی ایران، نشان فداکاری به شهید ابراهیم حر آبادی تعلق گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۶   + ۷۸ سایت دیگر  
رییس کل دیوان محاسبات کشور در نامه ای به رئیس کل بانک مرکزی بر لزوم اهتمام این بانک به ارائه تسهیلات ارزان قیمت خرید مسکن تاکید کرد.
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به رشد اقتصادی ایران در فصل دوم سال2021 علیرغم آسیب های ناشی از همه گیری ویروس کرونا، تاکید کرد: این امر نشان دهنده آن است که اقتصاد ایران به طور قابل توجهی از رکود خارج شده و به سمت بهبود حرکت کرده است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: قطعا استخدام و بکارگیری برگزیدگان مسابقات ملی و جهانی مهارت در موسسات، شرکت ها، نهادهای معتبر ملی و بین المللی از دیگر افتخارات برگزاری این دوره از رقابت های ملی مهارت خواهد بود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۲    
حجت الاسلام حاجی آبادی گفت: یکی از نکات مهم مربوط به معاشرت، آن است که آنچه را درباره خود نمی پسندی، درباره دیگران هم روا ندانی و آنچه نسبت به خویش دوست می داری، برای دیگران هم بخواهی و آنچه را در کار دیگران زشت می شماری، برای خود نیز زشت بدانی.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
آیا با این انتصابات از سوی وزیر اقتصاد اصلاح نظام بانکی صورت خواهد گرفت؟ وزیر اقتصاد در اقدامی قابل تامل رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت در دولت تدبیر و امید را به عنوان مدیرعامل جدید بانک ملت برگزید. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۶:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی خرم آباد گفت: خودکشی جوان خرم آبادی با اقدام به موقع آتش نشانان نافرجام ماند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سامه یح نجف آبادی گفت: اهمیت عادی سازی شرایط در دوران پساکرونا به اندازه ای است که همچون شرایط کرونا که برای آن ستاد ملی تشکیل دادیم می بایست برای این دوران پیش رو هم یک شورای هماهنگی مشتمل بر چند وزارتخانه را ایجاد کنیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رستمی نجف آبادی با اشاره به خطرات و موانع پیش روی نهادینه کردن فرهنگ وحدت و تقریب مذاهب اسلامی اظهار کرد: کج فهمی، بی اطلاعی و تعصب کورکورانه مانع اتحاد و نهادینه کردن فرهنگ وحدت است
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- کشاورزان پارس آبادی در فضایی صمیمی با رئیس جمهور گفتگو کرده و به بیان مشکلاتشان پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
باکو – ایرنا – "گریگل لیلواشویلی " رئیس سرویس امنیت دولتی گرجستان و " اکبر قاسمی علی آبادی " سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان امروز (جمعه) دیدار و در باره مسائل روابط دوجانبه و منطقه ای گفت و گو کردند.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۶    
محبی نجم آبادی گفت: با توجه به قوانین بالادستی کشور، حرکت به سمت دولت الکترونیک باید در دستور کار دولت ها قرار گیرد. دریافت کپی کارت ملی هوشمند که اطلاعات آن در همه دستگاه ها ثبت و ضبط است و همه سامانه های کشور به سازمان ثبت احوال متصل هستند ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت: دولت سیزدهم باید از تمام ظرفیت های موجود در جهت ترمیم اعتماد جوانان استفاده کند و وزارت ورزش و جوانان در این رهگذر نقش بی بدیلی بر عهده دارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حال که دیپلمات نقطه زنی مانند آقای غریب آبادی به معاونت امور بین الملل قوه قضاییه و دبیری ستاد حقوق بشر منصوب شده، جا دارد ایران - با اتخاذ یک رویکرد حقوقی، سیاسی و تبلیغاتی هوشمندانه و تهاجمی تر- از تداوم کار کمیسیون - و داغ کردن بحث حساسیت برانگیز آپارتاید - حمایت کند.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در پی استعفای دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل پیشین بانک ملت، رضا دولت آبادی به عنوان مدیرعامل جدید، برگزیده و معرفی شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی با تاکید بر اینکه وحدت و انسجام مسلمانان آثار و برکات فراوانی دارد، گفت: وحدت نسخه شفابخش و حیاتی ملت های مسلمان است و اسلام دین وحدت و انسجام است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی بورس گفت: قانون گذار رییس بانک مرکزی را عضو شورای عالی بورس قرار داده تا سیاست های بانک مرکزی همسو با بورس باشد که برخلاف دوره های گذشته با حضور دکتر صالح آبادی این هدف تقویت خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: سیما حضر آبادی این عکس را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۳:۰۰    
به گزارش دنیای بانک ، در حالی که محمد بیگدلی، از ترکیب هیات مدیره بانک ملت خارج شده و جای خود را در مقام مدیرعاملی به رضا دولت آبادی داده است، انتشار تازه ترین حساب سود و زیان بانک یادشده به عنوان آخرین میراث بیگدلی برای دولت آبادی با ابهام هایی مواجه شده است. ماجرا چیست؟ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۴    
جوان پیک موتوری دهه شصتی که با کمک مردم و خیرین کمر همت بسته برای آبادی ایران اسلامی از پایتخت گرفته تا مناطق محروم کشور.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دولت آبادی به عنوان مدیر عامل جدید بانک ملت و اخلاقی به عنوان مدیرعامل جدید بانک تجارت معرفی شدند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۰    
اعضای هیات مدیره بانک تجارت و ملت حکم مدیرعاملی آقایان هادی اخلاقی فیض آثار را برای بانک تجارت و رضا دولت آبادی را برای بانک ملت امضا کرده اند.
اقتصاد آنلاین / بانک ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۹   + ۵۱ سایت دیگر  
رضا دولت آبادی با تصمیم و رای اعضای هیات مدیره، به عنوان مدیر عامل جدید بانک ملت انتخاب شد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
با تصویب هیات مدیره بانک تجارت و تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، هادی اخلاقی به عنوان مدیرعامل این بانک انتخاب شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : سرهنگ علی اکبر عیسی آبادی روز پنجشنبه در خصوص این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان با انجام تحقیقاتی در فضای مجازی از فعالیت یک نفر در شبکه اجتماعی اینستاگرام که تصاویر و فیلم های هنجارشکن منتشر می کرد ...
تیتر امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی از دیدار اعضای این فراکسیون با معاون پارلمانی رییس جمهوری به مناسبت هفته وحدت خبر داد. جلیل رحیمی جهان آبادی در توضیح دیدار فراکسیون اهل سنت با سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
فیلم کوتاه آپارات به نویسندگی و کارگردانی حسن نجم آبادی حضورهای بین المللی خود به جشنواره Kids First و آرلینگتون آمریکا راه یافت.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حزب جمهوری اسلامی که بعد ها زندگینامه شهید آیت را منتشر کرد، در مورد شلیک 60 گلوله به سمت وی نوشت: بدینسان می توان به میزان خشم و کینه فریب خوردگان و مزدوران بیگانه در مقابله با یکی از بهترین فرزندان و پویندگان راه امام پی برد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
محبی نجم آبادی با اشاره به اینکه تصویب لایحه رتبه بندی معلمان به خوبی پیش می رود در توئیتی نوشت: به پیشنهاد حاجی بابایی در مورد عناوین رتبه بندی رای دادیم، این تغییر لایحه را به کمیسیون می برد تا سریع اصلاح و به صحن برگردد.
نجف آباد نگار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
راهیابی دانش آموز نجف آبادی به مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ در این دوره از مسابقات منصوره احمدی دانش آموز متوسطه دوره دوم سمای نجف آباد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: مدارس زیر 300 دانش آموز در این استان از ابتدای آبان ماه جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی می شوند. بهرام حسین آبادی روز پنجشنبه در گفت و گو با اصحاب رسانه در اراک افزود ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۴    
جلسه آموزشی توجیهی سرگروه های درس تفکر و سبک زندگی در استان برگزار گردید. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، جلسه آموزشی توجیهی سرگروه های درس تفکر و سبک زندگی شهرستان های استان با حضور سید خلیل حسینی معاون پرورشی و فرهنگی، احمد کرد رئیس اداره امور تربیتی ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۲    
محمد محمود آبادی گفت: شرایط بورسی بدتر از وضعیتی است که چند دلال برای عرضه سیمان وجود داشت و در شرایط فعلی چند دلال دیگر جایگزین شده اند و آنها در قالب بورس فعالیت می کنند.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
برترین ها: مولوی محمد داوود مزمل، والی ننگرهار با مجید صادقی دولت آبادی کفیل کنسول ایران در جلال آباد افغانستان دیدار کرد. در این دیدار، هر دو طرف در مورد توسعه روابط سیاسی، فرهنگی، صحی، علمی، اجتماعی، تجاری و مسایل دیگر بحث و گفتگو کردند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۱:۴۰    
عمادالدین باقی، در یادداشتی به مناسبت هفته ی وحدت در سایت نازی آبادی ها نوشت: آیا وحدت بین مسلمانان یک مقوله اعتقادی است یا صرفا یک مسئله استراتژیک (اتحاد مسلمانان در مقابل دشمنان اسلام)؟ ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
به گفته دهقانی فیروز آبادی امروز با قدرت گرفتن دموکرات ها شرایط تغییر کرده و کاهش حضور آمریکا در منطقه عامل موثری است که موجب شده سعودی ها دیگر نتوانند به آمریکا اتکا کنند.
تیتر امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
آغاز فعالیت صیادان فرح آبادی در دریای خزر عکاس( سید ولی شجاعی لنگری ) خبرگزاری تسنیم حدود 4200 صیاد از 53 شرکت تعاونی پره ماهیگیری در استان مازندران از 20 مرداد فعالیت ماهیگیری خود را آغاز می نمایند که سهم ماهیان صید شده در مازندران 62 درصد و بالغ بر 47 تن در سال می باشد. ...
پرسش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۵۳    
کاظم غریب آبادی نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی چند روز پیش بشدت از این نهاد انتقاد کرد که تمام تمرکزش را به برنامه هسته ای ایران معطوف کرده اما برنامه هسته ای اسرائیل را نادیده می گیرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب های 70 ترانه لکی و لری خرم آبادی و کمانچه نوازان لرستان (ردیف میرزا عبداله) پژوهش و نگارش حجت اله ندری رونمایی شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
محمد قاضی در اولین دیدار لیگ برتر پیراهن تیم هوادار را برابر استقلال بر تن کرد و یک رکورد تازه خلق کرد. به گزارش طرفداری، او بعد از ترک تیم استقلال با پیراهن 7 تیم مختلف برابر تیم فوتبال استقلال تهران بازی کرده است. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، دو نرم افزار پایش داده های زیستی و پزشکی ریوی و قلبی عروقی نخبه بسیج علمی نحف آباد سید علی نوریان نجف آبادی با دو تیم مجزا در مسابقات ابداعات و اختراعات کرواسی Inova2021 شرکت کرده و موفق به کسب یک مدال طلا ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۵    
امروز مطالبی همچون سیگنال صالح آبادی به بازار ارز، سنگین ترین صفوف خرید و فروش بازار + فیلم، سودده ترین رمزارز در هفته اخیر، سفته بازان بورس در کدام بازار فعال ترند؟، زمان واریز سود شستا تغییر کرد، چند ترفند ساده برای اینکه در بورس ضرر نکنید، چرا قیمت هر سهم شستا بعد از برگزاری مجمع کاهش یافت؟ ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۶    
شهید رضا خمر متولد 1360 اهل زاهدان جزو نیرو های مرزبان کشورمان بود. وی که سال 1394 عضو سپاه تیپ 110 سلمان شد، سال 1398 حین مأموریت بر اثر تصادف به شهادت رسید. گفت وگوی ما با فاطمه حسین آبادی همسر شهید خمر را پیش رو دارید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت: روحانیون به خصوص طلاب جهادی استان علاوه بر استفاده از ظرفیت منبر در جهت فرهنگ سازی چگونگی رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حمایت از آسیب دیدگان اقتصادی کرونا به صورت مستقیم وارد میدان شدند و دوشادوش اقشار مختلف مردم در مبارزه با کرونا تلاش کردند.