جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۵:۳۰Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دو فوریت»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر کل حزب اسلامی ایران زمین از هیات رییسه مجلس خواست لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان را اعلام وصول کند و گفت: بیش از 20 روز از ارسال لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلین با قید دوفوریت به مجلس می گذرد و هنوز اعلام وصول نشده است.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده صومعه سرا در مجلس، گفت: متاسفانه عدم بازنگری طرح هادی معضل برای مردم شده است، یعنی اگر خارج از طرح هادی کسی ساخت و ساز انجام دهد نه می تواند پروانه بگیرد نه خدمات مانند گاز و آب وبرق دریافت کند. ...
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک فوریت طرح ساماندهی ساخت و ساز در حریم روستاها و مقابله با زمین خواری مقابله کردند. به گزارش ایسنا، دوفوریت طرح ساماندهی ساخت و ساز در حریم روستاها و مقابله با زمین خواری در دستور کار صبح امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دو فوریت طرح ساماندهی ساخت ک ساز در حریم روستا ها و مقابله با زمین خواری مخالفت و یک فوریت آن را تصویب کردند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
قید دو فوریت در لایحه به این معناست که فوریت لایحه بلافاصله در دستور مجلس قرار خواهد گرفت و با توجه به رویکرد مثبت مجلس به این لایحه اطمینان داریم لایحه بصورت فوریت دار در مجلس بررسی و انشالله تصویب نهایی خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۸:۱۱    
یک از فعالان بازنشستگان کشوری نوشت: در مقطع حساس فعلی جهت تصویب لایحه دائمی شدن متناسب سازی 90 درصدی، برقراری ارتباط حضوری در دفاتر نمایندگان در شهرستانها و حوزه های انتخابیه و توجیه آنان و درخواست تصویب دو فوریت لایحه در صحن علنی و رسیدگی سریع به کلیات و جزئیات آن در کمیسیون اجتماعی و سپس صحن علنی ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه وبودجه گفته است لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان پس از تصویب در هیأت وزیران با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهد شد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
فرارو: نماینده مردم زاهدان با بیان اینکه نمکی مقصر اصلی افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در استان سیستان و بلوچستان است، خواستار ورود دادستانی به پرونده بررسی عملکرد وزیر بهداشت شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس به بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران می پردازند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۵:۱۲    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دو فوریت طرحی موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی و اجرای آن، دستگاه های اجرایی، مکلف به پاسخگویی به تذکرات کتبی و شفاهی به شکل مکتوب می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس دوفوریت طرح الزام دستگاه های اجرائی جهت پاسخگوئی به تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان در جلسه علنی را مصوب کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۵:۰۱    
واکنش قالیباف به واژگونی اتوبوس ها و صف های طولانی واکسن کرونا/ موافقت مجلس با دو فوریت طرح الزام دستگاه های اجرائی جهت پاسخگوئی به تذکرات/ اصلاح طرح الزام به ثبت معاملات اموال غیر منقول/ ارجاع طرح تقویت امنیت غذایی کشور به کمیسیون کشاورزی و.. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان با تصویب دوفوریت طرح الزام دستگاه های اجرایی جهت پاسخگویی به تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان گام دیگری در جهت تقویت حوزه نظارتی پارلمان برداشتند.
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با فوریت طرح الزام دستگاه های اجرایی به پاسخگویی تذکرات کتبی و شفاهی وکلای ملت موافقت کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۰    
نماینده مجلس یازدهم با اشاره به دو فوریت طرح الزام دستگاه های اجرائی جهت پاسخگوئی به تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان، تاکید کرد که این طرح در نهایت به اختیارات مجلس در سوال، استیضاح و تحقیق و تفحص آسیب می زند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
تسنیم: 51 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرحی را تحت عنوان الزام دستگاه های اجرایی جهت پاسخگویی به تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان، تهیه و تدوین و جهت رسیدگی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دو فوریت طرح الزام دستگاه های اجرائی جهت پاسخگوئی به تذکرات کتبی و شفاهی را تصویب کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۴۳    
با موافقت نمایندگان، دو فوریت طرح الزام دستگاه های اجرائی جهت پاسخگوئی به تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان در جلسه علنی امروز به تصویب رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۶    
با موافقت نمایندگان، دوفوریت طرح الزام دستگاه های اجرائی جهت پاسخگوئی به تذکرات کتبی و شفاهی نمایندگان در جلسه علنی امروز به تصویب رسید.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور جزئیات تازه ای را درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان مطرح کرده است. به گزارش پیام فوری از تسنیم، اخیرا رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده است، لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان پس از تصویب در هیأت وزیران با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهد شد ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان پس از تصویب در هئیت وزیران با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: موضوع لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان در دستور جلسه آتی هیات دولت مطرح می شود که پس از تصویب در هیات وزیران با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۶۵ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان پس از تصویب در هیأت وزیران با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، بررسی دو فوریت استفساریه شهردار تهران در خصوص مصوبه نظام نامه انتخاب حسابرس و حسابرسی از شهرداری تهران، سازمان ها، شرکت ها و مؤسسات وابسته و تابعه در جلسه امروز شورای شهر بررسی شد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای شهر تهران گفت پرونده هایی که ناشی از توافقات بدون پروانه ساختمانی در دوره قبل هستند بسیار حساس هستند و نمی توان آن ها را به صورت دوفوریت بررسی کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران امروز دو فوریت پروانه ساختمانی طرح تفصیلی ویژه منطقه 22 را تبدیل به یک فوریت کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۵۲    
لایحه دایمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان با قید دو فوریت به مجلس ارائه می شود.
رییس مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور از ارائه دو فوریتی دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان به مجلس خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
نقدینه - لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان از طرف سازمان برنامه و بودجه به دولت ارائه شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سخنگوی سازمان برنامه و بودجه از نهایی شدن لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان در این سازمان و ارائه لایحه به دولت خبر داد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
لایحه دائمی همسان سازی حقوق بازنشستگان در دولت در دست بررسی است. انتظار می رود که ظرف روزهای آینده این لایحه با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: شش ماهی که در ترکیب هیئت رئیسه فعالیت می کردم حدود 240 -230 طرح را اعلام وصول کردم، حدود 300 طرح اعلام وصول نشده باقی مانده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
علی زنجانی حسنلوئی گفت: باتوجه به فضای ملتهب جامعه، نظر بنده این است که لایحه معروف به رومینا با قید دو فوریت در صحن علنی مورد رسیدگی قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-کلیات طرح اصلاح قانون استفاده از خدمات تخصصی و حرفه ای حسابداران ذی صلاح به عنوان حسابدار رسمی با دو فوریت تصویب شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد به زودی لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین تامین اجتماعی در دولت به تصویب رسیده و با قید دو فوریت به مجلس ارائه شود. با تصویب این لایحه در مجلس همسان سازی حقوق بازنشستگان دائمی خواهد شد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
برای توسعه وضعیت دریافت حقوق بازنشستگان طرحی با عنوان لایحه دائمی همسان سازی حقوق بازنشستگان در دولت مطرح شد که پیش بینی می شود این لایحه در چند روز آینده با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی ارائه شود. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۵   + ۳۹ سایت دیگر  
لایحه دائمی همسان سازی حقوق بازنشستگان در آستانه تصویب در دولت قرار دارد و پیش بینی می شود این لایحه با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی با دو فوریت موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۸:۳۵    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تصویب دوفوریت اصلاحیه لایحه منع خشونت علیه زنان اشاره کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
این روزها و در شرایطی که فضای کلی کشور درگیر موضوع مهم انتخابات ریاست جمهوری است و افکار عمومی و رسانه ها هم بر همین اساس اغلب حواسشان به همین موضوع سرنوشت ساز معطوف است، ناگهان از مجلس شورای اسلامی خبر می رسد که نمایندگان محترم خانه ملت ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: طرح دو فوریت الزام شهرداری برای خرید واکسن در هیأت رئیسه مطرح شد اما اعلام وصول نکردم چراکه اعتقاد داشتم این طرح باید پخته تر شود تا تمهیدات خاصی برای آن در نظر گرفته شود.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و نود و یکمین جلسه علنی خود دو فوریت طرح الزام شهرداری تهران به تهیه و خرید واکسن کرونا جهت واکسیناسیون شاغلان و فعالان حوزه های مأموریتی مدیریت شهری و گروه های آسیب پذیر مرتبط و بررسی لایحه شهردار تهران در خصوص مجوز واگذاری حق بهره برداری از ملک پلاک ثبتی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
اعضای شورا در دویست و نود و یکمین جلسه شورا به بررسی دو فوریت طرح الزام شهرداری به خرید واکسن و گزارش های حسابرسی می پردازند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای شورای شهر تهران یک فوریت لایحه اصلاح چهارچوب اختیارات و وظایف کمیسیون های داخلی مناطق شهرداری تهران را به تصویب رساندند. در جریان بررسی لایحه دو فوریتی لایحه اصلاح چهارچوب اختیارات و وظایف کمیسیون های داخلی مناطق شهرداری تهران ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۰۳    
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به تصویب دو فوریت کلیات طرح "جهش تولید اقتصاد دانش بنیان" اشاره کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز در اولین جلسه شورای شهر تهران دوفوریت زمانبندی جلسات این شورا مورد بررسی قرار گرفت.
برترین ها / ستاره صبح   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: وزیر اسبق راه و شهرسازی نسبت به تخریب چراغ خاموش اراضی زراعی و منابع طبیعی و تبعات جبران ناپذیر طرح مجلس با عنوان طرح جهش تولید و تامین مسکن هشدار داد. ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۰:۴۲   + ۶۶ سایت دیگر  
سرانجام مالیات بر خانه های خالی با فراز و فرودهای بسیار در سال گذشته به قانون تبدیل شد و به مرحله اجرا رسید. طبق اعلام رئیس کل سازمان امور مالیاتی، مرداد 1400 اولین مالیات از خانه های خالی دریافت می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور امروز در جلسه هیئت دولت گفت: نگذارید یه مشت دلال سودجو زندگی مردم را دچار مشکل کنند. وزیر بازرگانی نداریم، امروز کسی را نداریم که مسئول خرید مردم باشد، توزیع بدون صاحب است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۲    
رییس جمهور گفت: در کنار مشکلات طبیعی و تحریم های دولت تروریست آمریکا، مشکل دیگری به نام دلال بازی هم وجود دارد.دولت در پایان دولت یازدهم با دو فوریت اعلام کرد که وزیر بازرگانی می خواهد اما به خاطر یک ایراد کوچک این طرح تصویب نشد.