چهارشنبه ۰۴ خردادساعت ۱۸:۵۲May 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعزیرات»

ایرنا   ۱۱ دقیقه پیش    
اردبیل - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از کشف و ضبط مقادیر انبوهی کالای اساسی به ارزش 185 میلیارد ریال در اردبیل خبر داد.
یزد- سیما صادقی مقدم: سرپرست تعزیرات حکومتی یزد از کشف 244 تن کالای اساسی احتکار شده با همکاری نهادهای مختلف و مردم استان خبر داد. سید محمد مهدی مهاجریان مقدم گفت ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: با اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها قیمت اقلام اولیه افزایش پیدا کرده و لازم است تمرکز بر اقلام ثانویه نیز باشد.
تابناک ایلام   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام اظهار داشت: بر اساس قانون ابلاغی افزایش اجاره بهای واحدهای مسکونی در تهران و سایر کلان شهرها 25 درصد و در سایر شهرها با جمعیت 2 میلیون و زیر یک میلیون نفر 15 درصد تعیین و ابلاغ شده است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- رییس اداره تعزیرات حکومتی مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه گفت: امسال آمار پرونده های تخلف ورودی به تعزیرات حکومتی شرق استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 43 درصد افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از کشف و ضبط مقادیر انبوهی مواد غذایی در انبار اردبیل خبر داد.
پارسینه   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سمامدیا ، رضا طاهری کدخدا فرمانده حوزه بسیج سازمان تعزیرات گفت: در این مراسم معنوی معاون دادستان کل کشور حاج سعید عمرانی ، سردار آزاده وطن حاج ناصرقره داغی به ترتیب به سخنرانی در خصوص مقام شامخ شهدا پرداختند و وظیفه سازمان تعزیرات را در این برهه سخت اما گذار بسیار مهم توصیف کردند. ...
سرپرست دادسرای ناحیه 7 تهران، به همراه گشت مشترک بازار با حضور نمایندگان سازمان های متولی، از اماکن صنفی منطقه 7 بازدید و با تخلفات مشاهده شده در محل برخورد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اداره تعزیرات حکومتی کاشان ضمن اشاره به پلمب یک نانوایی متخلف گفت: برخی از نانوایان در کاشان با هدف گرانفروشی از پخت نان خودداری می کنند.
معاون تعزیرات حکومتی گیلان گفت: 137 نانوایی کم فروش و گرانفروش در این استان یک میلیارد و 177 میلیون ریال جریمه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
با حضور گشت های مشترک سازمان جهادکشاورزی و تعزیرات حکومتی شاخص های کمی و کیفی نان در واحد های نانوایی بررسی شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از ارجاع و بررسی بیش از 2هزار و 600 پرونده تخلف اقتصادی در سطح استان از سوی دستگاه متبوع خود در دو ماه نخست سال خبر داد و گفت: متخلفان اقتصادی این استان به پرداخت 303 میلیارد ریال جریمه نقدی در حق دولت میلیارد ریال محکوم شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد که با رسیدگی های فوق العاده، یکی از شرکت های تولید نوشابه به پرداخت 16 میلیارد و 350 میلیون تومان جزای نقدی، یک شرکت تولید ماکارونی به پرداخت 380 میلیارد تومان و یک شرکت تولید پوشک بچه نیز به پرداخت 210 میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۶    
رئیس اداره کنترل و نظارت اتاق اصناف مشهد گفت: در 10روز گذشته 401فقره فرم تخلف به ارزش ریالی 11میلیارد و 500میلیون ریال صادر و به تعزیرات حکومتی فرستاده شده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد : در راستای برگزاری گشت های مشترک به منظور بازرسی از انبارهای سطح شهرستان زاهدان، پرونده تخلفاتی برای یکی از شرکت های پخش تشکیل شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: بعد از طرح هدفمندی یارانه ها با افزایش اختیارات تعزیرات حکومتی واحدهای صنفی متخلف بدون نامه نگاری و ... همان لحظه پلمب می شوند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: در سال جاری برای اصناف متخلف در بخش کالا و خدمات بیش از 75 میلیارد ریال محکومیت صادر شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 2 ماهه نخست امسال با تشدید نظارت و بازرسی ها در سطح بازار 743 پرونده تخلف اقتصادی به ارزش هزار و 354 میلیارد ریال در استان تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فروش کیلویی نان به جای فروش عددی، به عنوان پیشنهادی برای مقابله با کم فروشی و بهبود کیفیت نان چند باری در کشور مطرح شده، اما هیچ گاه تا این اندازه جدی نبوده است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- مدیرکل تعزیرات استان آذربایجان شرقی از افزایش پنج برابری جرایم تخلفات صنفی در راستای اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها و با مصوبه سران سه قوه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اعلام کرد که تنها طی اردیبهشت امسال بالغ بر 3195 مورد بازرسی از صنوف مختلف توسط اکیپ های نظارتی در سطح استان انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات استان تهران با بیان اینکه اجاره بهای قطعی مشخص شده است، گفت: افزایش اجاره بها و اخذ بیش از مبلغ مصوب، گران فروشی محسوب می شود و تعزیرات حکومتی در این مورد با مشاورین املاک متخلف برخورد قانونی می کند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نصیرنیوز، ابولفضل پاشائی در دیدار مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی گفت: افزایش قیمت گوشت قرمز در روزهای اخیر به دلیل افزایش قیمت دام زنده بوده که عامل اصلی افزایش قیمت دام زنده هم قاچاق دام زنده از شهرستان به مناطق دیگر است و با تصمیم ستاد تنظیم بازار شهرستان از امروز هرگونه حمل و انتقال ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان فارس گفت: پرونده یک شرکت نمایندگی خودرو، دو انبار لوازم یدکی و مواد غذایی و یک شرکت پخش در این استان به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۶    
قاضی تعزیرات حکومتی در بازرسی از نانوایی ها فقط به برخورد با متخلفان محدود نشد و دست نانوای زحمتکش اصفهانی را بوسید.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۷    
روح الله باقری فرد اضافه کرد: تیم های بازرسی ویژه ای متشکل از بازرسان اداره کل صمت استان و تعزیرات حکومتی از روستاهای کره ازتوابع شهر پاتاوه بازدید وبازرسی نمودند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- حسام، مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان از تشدید نظارت ها بر حوزه آرد و نانوایی ها در استان خبرداد و گفت: دو واحد نانوایی در همین راستا پلمب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۱    
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی از محکومیت 31 میلیارد تومانی پرونده های تعزیراتی در دو ماه گذشته در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: از ابتدای هفته جاری تاکنون در بازرسی از واحدهای تولیدی و خدماتی 145 پرونده تخلف صنفی در استان تشکیل و جهت صدور رای نهایی به اداره کل تعزیرات ارسال شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: پس از اجرای طرح اصلاح و مردمی سازی یارانه ها، 9 واحد صنفی در استان که در حوزه کالاهای اساسی و پرمصرف تکرار تخلف داشتند پلمب شده و پلاکارد تخلف بر سردرآنها نصب شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
با حضور گشت های مشترک سازمان جهادکشاورزی، صنعت معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی شاخص های کمی و کیفی نان در واحد های نانوایی بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات از تشکیل شعب ملی و ویژه رسیدگی به پرونده های تعزیراتی، و تشدید نظارت و افزایش گشت های سیار، برای مقابله با گرانفروشی و احتکار خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی شهرستان مشهد بیان کرد: آردهای مکشوفه توقیف، و طبق دستور معاون اجرایی در امور شعب تعزیرات حکومتی کالاهای توقیفی به صورت امانت در اختیار اتحادیه نانوایان قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی یزد گفت: یک شرکت پترو شیمی در این استان علاوه بر ضبط کالا به پرداخت 5 میلیارد و 328 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: رسیدگی های سازمان تعزیرات حکومتی به تخلفات حوزه بازار، از این پس با سرعت و قاطعیت بیشتر انجام می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از جزای 16 میلیاردی یک فروشگاه زنجیره ای محتکر در قزوین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۹    
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: مجموع محکومیت ریالی صادر شده برای پرونده هایی تعزیراتی استان که در طی دو ماهه امسال مورد رسیدگی قرار گرفته 310 میلیارد و 877 میلیون و 132 هزار و 141 ریال بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مسئول گشت های سیار تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: به همت سربازان گمنام امام زمان (عج) یک هزار و 100 تن آرد نانوایی یارانه ای در حال توزیع خارج از شبکه کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا - معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: 52 انبار متخلفان اقتصادی در استان با عنوان احتکار و عدم اعلام موجودی شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: یک فروشگاه زنجیره ای به خاطر احتکار چندین تن انواع روغن خوراکی، ماکارونی و شکر 1.6 میلیارد تومان جریمه شد.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۴   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی: اگر صاحبخانه ای قرارداد سال گذشته مسکن خود را بیش از 25 درصد افزایش دهد، گرانفروشی کرده و مشمول جریمه می شود. هر مبلغی که سال گذشته مورد توافق طرفین بوده مبنایی برای افزایش قیمت است به طوری که افزایش این مبنا در تهران 25 درصد و در سایر کلانشهرها 20 درصد است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد از جدیت برخورد با فروشگاه ها و انبارهای روغن موتور یزد از سوی گشت مشترک تعزیرات حکومتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان چهارمحال و بختیاری گفت: اختیارات ویژه ای به سازمان تعزیرات حکومتی داده شده است.
اندیشه کیش   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره تعزیرات حکومتی کیش رعایت سقف پانزده درصد افزایش اجاره بها براساس ابلاغ ستاد تنظیم بازار برای تمدید اجاره سالیانه را الزامی دانست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به افزایش برگزاری گشت های بازرسی و تشکیل 52 هزار پرونده از ابتدای سال جاری گفت: 180 هزار گشت مشترک در سال جاری برگزار شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
طی حکمی از طرف دکتر احمد اصانلو، معاون وزیر دادگستری و ریاست سازمان تعزیرات حکومتی کل کشور، "مهدی عبدی پور "استاد دانشگاه و دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی با بیش از دو دهه سابقه در حوزه حقوق قضایی ومدیریت نظارتی، بعنوان سرپرست مجتمع شعب تجدید نظر ویژه قاچاق و ارز شعب عالی سازمان انتخاب شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: پس از اجرای طرح اصلاح و مردمی سازی یارانه ها، 9 واحد صنفی در استان که در حوزه کالاهای اساسی و پرمصرف تکرار تخلف داشتند پلمب شده و پلاکارد تخلف بر سردرآنها نصب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان فارس با بیان اینکه بازار عرضه کالاها تحت رصد و پایش قرار دارد اعلام کرد:از ابتدای آغاز طرح رزمایش رصد بازار در روز شنبه 18 اردیبهشت ماه تاکنون تعداد 24هزار و 726 بازرسی انجام شد و تعداد 2800 پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی مرکز استان ارجاع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از تعطیلی 3 نانوایی متخلف در استان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۳:۰۶    
رئیس اداره تعزیرات حکومتی طرقبه شاندیز گفت: باتلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات خراسان رضوی محموله 15 تنی کنجاله سویا و 8 تن روغن خوراکی در حوالی این شهرستان کشف و توقیف شد.