یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۷:۱۱Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعزیرات»

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد از اجرای حکم بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون ریالی پرونده قاچاق کالا در یزد خبر داد.
عصر اترک   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان بجنورد گفت: 62 پرونده تخلف صنفی در زمینه سرپیچی برخی از صنوف در شهرستان بجنورد از دستور العمل ستاد کرونای استان طی هشت روز گذشته تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شدند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از جریمه 640 میلیون ریالی عامل قاچاق اقلام آرایشی خبر داد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از جریمه 640 میلیون ریالی عامل قاچاق اقلام آرایشی خبر داد.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی از محکومیت و وصول جریمه 30 میلیارد ریالی قاچاقچی ارز در آبادان خبر داد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان چهار محال و بختیاری از صدور حکم 27 میلیارد ریالی برای متهم پرونده کالای قاچاق خبر داد.
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: عامل قاچاق خودروهای خارجی به پرداخت یک هزار میلیارد و 219 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی از محکومیت 2 میلیارد و 300 میلیون ریال جریمه نقدی برای قاچاق سیگار خبر داد.
با موافقت رهبر انقلاب 12 نفر از محکومان تعزیرات حکومتی خوزستان مورد عفو و تخفیف قرار گرفتند.
استانداری تهران   ۷ ساعت پیش    
رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان دماوند از تشکیل بیش از 170 فقره پرونده تعزیراتی برای تخلفات قاچاق کالا و بهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون 22 میلیارد ریال برای پرونده های محکومی در تعزیرات حکومتی دماوند صادر شده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از جریمه 640میلیون ریالی قاچاقچی اقلام آرایشی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 واحد مرغداری گوشتی در این استان به دلیل داشتن تخلف صنفی هشت میلیارد ریال جریمه نقدی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس شعبه تعزیرات حکومتی گناباد و بجستان در استان خراسان رضوی گفت: رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا در این شهرستانها طی سال گذشته نسبت به سال قبل از آن 107 درصد افزایش داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی تهران گفت: بار ها به مسئولان گفته ایم که فروشگاه های زنجیره ای باید رصد ویژه شوند و ما در این خصوص از دادستانی درخواست کمک می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۰    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: طرح ضیافت ماه رمضان با 29 تیم از 21 فروردین ماه سالجاری در 2 شیفت صبح و عصر در استان به اجرا درآمده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم از محکومیت یک شرکت مونتاژ موتورسیکلت سنگین در قم خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۵    
همدان- در حالی با شروع ماه رمضان حضور بازرسان تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت در بازار همدان قوی تر شده که همچنان شاهد قیمت بالای میوه هستیم اما بازار مرغ تا حدودی متعادل شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از جریمه 8 میلیاردی دو مرغداری که از سامانه بازارگاه نهاده دولتی دریافت نموده ولی هیچ گونه جوجه ریزی نداشت است خبر داد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از جریمه 1.6 میلیارد ریالی برای عرضه آرد خارج از شبکه خبر داد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از جریمه میلیاردی برای قاچاق لوازم صوتی تصویری و ضبط این محموله از یک انبار متروکه خبر داد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان از وصول جریمه 3 میلیارد ریالی برای پرونده قاچاق سوخت خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، ناصر مدیحی، رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی تهران درمورد تورم 41 درصدی و گرانی بالای خوراکی ها در سال 99 با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه تلفنی کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۲    
خمین - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خمین گفت: 550 واحد صنعتی متخلف پارسال در این شهرستان در بازرسی های ماموران صنعت و معدن به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ علی عباس نژاد درباره اصلاح قوانین برای مهار قاچاق چوب گفت: باید قوانین در این باره اصلاح شود. برای مثال خودروی حامل چوب در صورت توقیف در سازمان تعزیرات فقط برای حمل چوب جریمه می شود ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی قم از کشف و ضبط یک دستگاه خودروی لوکس بنز S550 قاچاق در قم خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۱    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از تشکیل تعداد 1103 فقره پرونده در اجرای طرح نظارتی نوروز در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۵    
قاچاقچی لوازم خانگی در شعبه ششم تعزیرات حکومتی اهواز به یک میلیارد و 900 میلیون ریال محکوم شد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: طرح ضیافت 1400 به مناسبت ماه مبارک رمضان از بیست و یکم فروردین ماه آغاز شده و تا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فریبرز حسامی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در مدت زمان اجرای طرح که تا 15 فروردین ادامه داشت 29 هزار و 190 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی سطح استان انجام شد. وی با بیان اینکه صاحبان واحدهای متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: در این مدت همچنین یک [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۴    
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان نهبندان از محکومیت 649 میلیون ریالی قاچاقچی کالا خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۹    
الوندی، فعال بخش کشاورزی معتقد است: دولت باید دست از سیاست استفاده از سازمان تعزیرات برای کنترل قیمتها بردارد چون کارایی ندارد و تنها موجب تعطیلی تولید می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: طی سال گذشته قاچاقچیان کالا و ارز در استان به پرداخت هفت هزار و 300 میلیارد ریال جریمه محکوم شدند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حسینی نماینده دادستان کل کشور در بازدید سه روزه از انبارهای اموال تملیکی هرمزگان در میناب، بندرلنگه و انبار مرکزی بر ساماندهی و استانداردسازی انبارها، جهت حفظ اموال بیت المال ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اشاره به لزوم تسهیل در امر رسیدگی به پرونده قاچاق کالاهای اساسی از اختصاص شعبه ویژه در مجتمع رسیدگی به قاچاق تعزیرات حکومتی به این امر خبر داد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان مازندران از آغاز طرح نظارتی ضیافت ویژه ماه رمضان در استان مازندران خبر داد و هشدار داد که با هرگونه سوء استفاده احتمالی برخی افراد سودجو، به شدت و باقاطعیت برخورد می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قم از محکومیت مالی برای افراد سوء استفاده گر از کارت های هوشمند سوخت در قم، خبر داد.
شادا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) به نقل از سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رییس سازمان تعزیرات حکومتی در نامه ای به محمدعلی افتخاری مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: شعب ویژه ای برای تخلفات احتمالی در ماه رمضان در نظر گرفته شده است که رسیدگی به این پرونده ها خارج از نوبت پیگیری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
3 کارگاه غیرمجاز تولید ماسک در گشت مشترک تعزیرات حکومتی در اصفهان تعطیل شد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان زنجان با اشاره به اجرای طرح ضیافت در استان زنجان گفت: نظارت بر بازار در قالب این طرح تشدید شده و متخلفان بدون اغماض به تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۷    
مجید پاتو در گفت وگو با خبرنگار هه وال موکریان ، اظهار کرد: 2 تن چوب آلات با همکاری ایست بازرسی روستای عبدالله کرده شناسایی و با تشکیل پرونده برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد. چوب قاچاق ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۲    
قزوین - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: شعب ویژه رسیدگی به تخلفات صنفی ماه مبارک رمضان در استان برای پاسخگویی به پرونده های وارد شده به شکل خارج از نوبت و در اسرع وقت تشکیل شده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۰    
کسب و کار نیوز- دعاوی تعزیرات حکومتی ناشی از تخلفات صنفی ،تعزیراتی،دارویی،درمانی و بهداشتی می باشد که در سازمان تعزیرات حکومتی رسیدگی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس از جریمه 11 میلیاردی متهم قاچاق سوخت در شهرستان شیراز خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵    
القاصی مهر با اشاره به آغاز طرح تشدید بازار گفت: در ماه ضیافت الهی فعالیت گشت های شعب سیار تعزیرات حکومتی تشدید می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس گشت های سیار تعزیرات حکومتی کرمانشاه از اجرای طرح "ضیافت 1400" در بازار کرمانشاه با هدف نظارت بر بازار ماه رمضان و پیشگیری از بروز تخلف در عرضه اقلام پرمصرف مورد نیاز مردم خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی ضمن هشدار به متخلفان از آغاز طرح نظارت تعزیرات در ماه مبارک رمضان و آغاز فاز دوم طرح تسهیل کسب و کار خبر داد. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، گشت مشترک تعزیرات حکومتی شهرستان قرچک در راستای نظارت بر توزیع مرغ به قیمت مصوب در آستانه ماه مبارک رمضان به همراه بازرسان و کارشناسان اداره صمت و شبکه بهداشت برگزار شد که در این خصوص تذکرات قانونی به عاملین توزیع کننده مرغ داده شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی ضمن هشدار به متخلفان از آغاز فاز دوم طرح تسهیل کسب و کار ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۸    
شهرری - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان های تهران گفت: ما انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان را یک رکن اصلی در جهت تنظیم، نظارت و کنترل مستمر بازار می دانیم و قانون هم این اجازه را به انجمن داده است.