پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۹:۰۲Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون منابع انسانی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۰۵    
معاون قضایی و معاون منابع انسانی اداره کل دادگستری استان گفت: ساختمان دادگاه بخش فولادشهر در حال تکمیل است و تا دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – امین حسین رحیمی، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در جمع رییس کل و معاونان دادگستری کل استان تهران عنوان کرد: فلسفه وجودی قاضی در جامعه و هدف اصلی قضاوت ...
هفت روز خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اخباربانک، بر اساس اعلام معاون منابع انسانی استاندار تهران 15 درصد کارکنان دولت در این استان به کرونا مبتلا شدند که بیشترین موارد ابتلا مربوط به کارمندان بانک ها و مخابرات بوده است ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، محمدجواد حشمتی مهذب، رییس کل دادگستری استان تهران در جلسه شورای معاونین دادگستری که با حضور معاون معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه برگزار شد ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
محمدباقر اسلامی، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان کرمان در گفت وگو با میزان از برگزاری 46 دوره آموزشی در نیمه اول سال جاری در این استان خبر داد و گفت: از این تعداد 20 دوره شغلی و بهبود مدیریت کارکنان، 12 دوره آموزشی شغلی و بهبود مدیریت قضایی، سه دوره آموزش عمومی قضایی ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تکریم معاون منابع انسانی و معارفه سرپرست جدید معاونت منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل در محل سالن جلسات ستاد شرکت برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۲۸    
نائب رییس کمیسیون برنامه و بودجه در تذکری به عدم انتصاب معاون منابع انسانی به شهرداری تهران در حالی که با کلیات لایحه اصلاح ساختار مخالفت شده، اعتراض کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران، نسبت به عدم انتصاب معاون منابع انسانی شهرداری تهران به شهردار تذکر داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی استاندار تهران از ابتلای 15 درصد کارکنان دولت به کرونا در این استان خبر داد و گفت: بیشترین ابتلا مربوط به کارمندان بانک ها و مخابرات بوده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سرهنگ پاسدار رشیدی مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدّس لرستان و مدیر ستاد استانی بزرگداشت هفته دفاع مقدّس در قالب لوح سپاس و بسته فرهنگی از جناب آقای محمّد رزم رییس کل دادگستری استان لرستان و جناب آقای فیض اله شیرزادی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری لرستان که دبیر ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
عباس پاشا گفت: تاکنون 15 درصد از کارکنان دولتی به کرونا مبتلا شده اند که بیشترین آمار در شهرستان های دماوند و ورامین است. معاون منابع انسانی استانداری تهران با تاکید بر اینکه دستورالعمل های بهداشتی در شهر تهران بهتر از سایر شهر های استان رعایت می شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه با حضور در یکی از حوزه های امتحانی از روند برگزاری آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضاء سال 99 بازدید کرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۰    
آزمون سراسری قضاوت سال 1399 با حضور معاون منابع انسانی قوه قضاییه و جمعی از مدیران قضایی کشور در دانشگاه امیر کبیر برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۰    
معاون منابع انسانی قوه قضاییه: چنانچه شرکت کنندگان در مراحل آزمون های شخصیت شناسی و روانشناسی اعتراض داشته باشند، مجددا بررسی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه امروز صبح با حضور در دانشگاه امیر کبیر تهران فرایند برگزاری آزمون عمومی تصدی منصب قضا را مورد بررسی قرار داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۰    
معاون قضایی رئیس کل و معاون منابع انسانی دادگستری استان البرز با تاکید بر استقلال کانون وکلا و به رسمیت شناخته شدن این استقلال توسط قوه قضائیه گفت: اداره کل جدید بر حوزه مقابله با فساد و نظارت های مغفول مانده تمرکز خواهد داشت.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
توئیت-انتصاب برخی اعضای هیات عامل و معاونان بانک ملی ایران طی احکام جداگانه ای اعلام شد. ، انتصابات جدید بانک ملی به شرح زیر است:مسعود خاتونی عضو هیات عامل و معاونت فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا به معاون منابع انسانی قوه قضاییه مأموریت داد تا موضوع تأمین نیروی انسانی مورد نیاز 24 شعبه فاقد مسئول در مجتمع های قضایی استان تهران را با فوریت پیگیری کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - امین حسین رحیمی، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در بخش های مختلف اداره کل کارگزینی اداری به صورت از پیش اعلام نشده حضور یافت و با مدیرکل و کارکنان کارگزینی اداری دیدار کرد. ...
معاون منابع انسانی دادگستری استان زنجان گفت: هیچ یک از عریضه نویسان، حق دریافت وجه نقد بابت ارائه خدمات ندارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون منابع انسانی دادگستری استان یزد گفت: راه اندازی دادگاه های تجاری و تربیت قضات در دادگاه ها سبب رفع مشکلات اقتصادی کشور می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۳    
یزد – معاون منابع انسانی دادگستری استان یزد گفت : 230قاضی در استان یزد مشغول به فعالیت هستند که میانگین سنی این قضات بین 35تا40بوده و 25درصد قضات استان را بانوان تشکیل می دهند .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد معاون منابع انسانی دادگستری استان یزد گفت: کانون وکلا به عنوان متولی استخدام وکیل شناخته می شود اما برخی انحصارطلبی ها مشکلاتی ایجاد کرد که لازم است این انحصارطلبی پایان یابد.
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در بخش های مختلف اداره کل کارگزینی قضات حضور یافت و با مدیرکل و کارکنان کارگزینی قضات دیدار کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان - بهمن کریمی، معاون منابع انسانی دادگستری کل استان بوشهر گفت: آزمون اختبار قضات همزمان با دادگستری های کل کشور به صورت متمرکز و کتبی و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی با حضور نماینده معاونت منابع انسانی قوه قضاییه جهت تبدیل وضعیت از آزمایشی به رسمی در بوشهر برگزار گردید. ...
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۴۹    
پایگاه خبری معدن نیوز -صبح امروز 15 مهرماه 1399 در جلسه ای به ریاست علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور سلامت و بهداشت کارکنان و با حضور مهران عباس زاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی و جمعی از مدیران و روسای شرکت فولاد خوزستان، ساماندهی وضعیت پارکینگ خودروهای کارکنان شرکت ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت مجتمع فولاد خراسان گفت: فولاد خراسان از بدو پیدایش بیماری کرونا اقدامات خود را برای مقابله با این بیماری صورت داده و در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، گام های موثری را در این رابطه برداشته است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۶    
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: مسئولیت در نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها مسئولیت بسیار سنگینی است و همکارانی که می پذیرند در این محیط فعالیت کنند، دارای ویژگی های خاصی هستند.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
روند یکپارچه سازی شرکت آب و فاضلاب گیلان امروز در جلسه ای با حضور معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور بررسی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها گفت: برای نجات یک کشور مجموعه عوامل باید دست به دست هم دهند و با هم افزایی به وجودآمده میلیون ها فعل و انفعال صورت گیرد تا یک ملت بتواند در زندگی خود تحول ایجاد کند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان هرمزگان از برگزاری آزمون اختبار تبدیل وضعیت 20 نفر از قضات استان هرمزگان خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سیدرضا سجودی با اشاره به راه اندازی مشاوره تلفنی در دادگستری اصفهان گفت: با همت و پیگیری معاون قضایی و معاونت منابع انسانی دادگستری استان اصفهان ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۱    
این روزها تغییر و تحولات مدیریتی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با استفاده از نیروی های متخصص و البته درون شرکتی، هواپیمایی ملی بسیار زیاد شده است که در راستای آن روز گذشته کاپیتان برخور معاون منابع انسانی ایران ایر را نیز تغییر داد و هاشم زاده را جایگزین حسن اکبری در این سمت کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
عبدالصاحب غالبی سخنگوی پویش بازنشستگان نفت در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، با اشاره به بی توجهی نسبت به مطالبات بازنشستگان گفت: ما تاکنون دو جلسه با آقای مینو معاون منابع انسانی وزارت نفت داشته ایم و در این جلسات مسائل و مشکلات بازنشستگان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزارت راهو : ادارات راه و شهرسازی در استان ها به دو اداره راه و ترابری و اداره مسکن و شهرسازی تفکیک شود.
متالز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
منصور یزدی زاده مدیرعامل و مهدی بهرامی معاون منابع انسانی و امور اجتماعی ذوب آهن اصفهان به مناسبت 7 مهرماه روز ملی آتش نشانی و ایمنی در مراسمی با حضور مسئولین و کارکنان مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت، از تلاشگران این عرصه قدردانی کردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: مسئولان نهاد رهبری کارمند و سرباز نیستند بلکه باید فرمانده قرارگاه تحول خواهی باشند، تحول خواهی به معنای نفی وضع موجود نیست بلکه به معنای نقد وضع موجود است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - امین حسین رحیمی، در ششمین روز از نمایشگاه دستاورد های دفاع مقدس قوه قضاییه در این نمایشگاه حاضر شد و از غرفه های آن بازدید کرد. منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
نصف جهان: در هفته گرامیداشت دفاع مقدس و در روز سرباز، از سربازان امریه شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان تجلیل به عمل آمد. معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفا استان اصفهان در مراسم تجلیل از سربازان امریه گفت: وزارت نیرو یکی از وزارتخانه هایی است که از ظرفیت و تخصص افراد مشمول خدمت سربازی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه با خانواده دو شهید جنگ تحمیلی دیدار کرد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی استانداری تهران درباره اعمال محدودیت های کرونایی در پایتخت توضیح داد.
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه با مدیران منابع انسانی دادگستری استان اردبیل در محل ساختمان مرکزی دادگستری این استان دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/معتمدی گفت: با توجه به فرسوده بودن ساختمان بسیاری از مدارس علمیه، ترمیم آنها در دستور کار قرار گرفت و بهسازی و ساماندهی مدارس علمیه یکی از کارهای در اولویتِ ما خواهد بود.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ICTna.ir - با صدور احکام جداگانه ای از سوی مدیرعامل همراه اول، مدیرکل ارتباطات در حوزه ستادی، معاون راهبردی و معاون توسعه سازمانی و سرمایه های انسانی این شرکت تغییر کردند. ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت گرامیداشت روز سرباز مدیر عامل شرکت برق منطقه ای سمنان به همراه معاون منابع انسانی با سربازان امریه این شرکت دیدار و گفتگو نمودند .
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : شرکت توزیع نیروی برق گلستان در جشنواره شهید رجایی1398در بخش در ارزیابی عملکرد در بین دستگاههای اجرایی استان رتبه برتررا کسب نمود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون منابع انسانی و پشتیبانی هلال احمر خراسان رضوی گفت: 14 هزار داوطلب هلال احمر در این استان حضور دارند که از این تعداد سه هزار و 500 نفر فعال هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۰:۲۹    
ایسنا/لرستان معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: در هر جایگاهی که باشیم توانایی تشخیص تکلیف در لحظه، اهمیت دارد.
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در ابتدای مراسم تودیع و معارفه مدیران کل کارگزینی قضات و کارگزینی و ارزشیابی کارکنان اداری قوه قضاییه ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) از حضور همکاران اداری و قضایی قوه قضاییه تشکر کرد.