دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۳:۵۸Oct 2020 26

جدیدترین‌های «شوراهای حل اختلاف»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس سرپرست شوراهای حل اختلاف استان فارس گفت: با تلاش و میانجیگری اعضای شورای حل اختلاف شعبه 76 شیراز و با کسب رضایت اولیای دم در یک پرونده قتل، قاتل از مجازات اعدام رها شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- 2 طایفه بنی اسد و نیسی از دزفول و شوش با حضور سران سادات و عشایر کشور عراق و پیگیری های مسوولان قضایی و انتظامی و شوراهای حل اختلاف دزفول سازش کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
در یکی از جدیدترین استعلامات واصله به معاونت حقوقی قوه قضائیه، قضات سوالی پیرامون فعالیت اعضای شورای حل اختلاف را مطرح کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
302 زندانی با تلاش شوراهای حل اختلاف از زندان های گیلان آزاد شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون قضائی رئیس کل دادگستری ورئیس شوراهای حل اختلاف خراسان رضوی از آزادی یک محکوم به قصاص با تلاش شعبه اول سفیران ضامن آهو خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش اعضای شورای حل اختلاف 19 زاهدان، قاتلی که حکم قصاص وی نهایی شده بود از مجازات حتمی قصاص رهایی یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس شوراهای حل اختلاف چهارمحال و بختیاری، از رهایی قاتل از قصاص نفس با رضایت اولیاء دم و میانجیگری اعضاء شورای حل اختلاف در زندان شهرکرد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس شوراهای حل اختلاف چهارمحال و بختیاری از صلح و سازش پنج پرونده قتل در چهارمحال و بختیاری در سالجاری خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، هادی صمدی با اعلام این خبر افزود : پس از اجرای آزمایشی این طرح در هفته دفاع مقدس و رفع نواقص و ایجاد زیر ساخت های لازم ، سامانه نوبت دهی اینترنتی به نشانی www.adliran.ir از روز یکشنبه 20 مهر ماه برای شعب اجرای احکام مدنی شورای حل اختلاف مرکز استان راه اندازی شده است . ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون قضائی رئیس کل دادگستری و رئیس شوراهای حل اختلاف استان آذربایجان غربی به کردپرس اظهار داشت: با توجه به قابلیت های شعب صلحی شورای حل اختلاف مستقر در زندانهای استان، حل و فصل اختلافات ارجاعی به طرفیت مددجویان در شعب ویژه زندان تاثیرات مطلوبی را در آزادی محکومین بالاخص در پرونده های قتل ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شوراهای حل اختلاف استان ایلام، گفت: یک فقره قتل عمد که در پی نزاع خانوادگی در تاریخ 1399/1/24 به وقوع پیوسته بود به سازش ختم شد و محکوم به قصاص از چوبه دار رهایی یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد با اشاره به اهمیت فعالیت شعب شورای حل اختلاف مستقر در زندان های استان، از آزادی 367 نفر زندانی طی شش ماهه نخست امسال در یزد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس شوراهای حل اختلاف یزد از صلح و سازش در پرونده موضوع اختلاف بین سهامداران یک شرکت در ایران و کشور چین به ارزش 17 هزار دلار از طریق ویدئو کنفرانس خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش اعضای شورای حل اختلاف پلان شهرستان چابهار یک نفر از مجازات حتمی قصاص رهایی یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس شوراهای حل اختلاف آذربایجان غربی از صلح و سازش 120 پرونده مربوط به دعاوی خانواده در راستای اجرای طرح تحکیم بنیان خانواده طی 15 روز گذشته در شورای حل اختلاف ارومیه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
دبیر هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کارکنان افتخاری شوراهای حل اختلاف بابت خدمتی که به مردم ارائه می کنند بر اساس قانون اداره کار، حقوق ثابت دریافت می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
یزد رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد از صلح و سازش پرونده اختلاف بین سهامداران یک شرکت در شهرستان اردکان توسط شعبه 25 ویژه صنایع و معادن به ارزش ریالی قریب به 90 میلیارد ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمانشاه از رسیدگی و مختومه شدن 52 هزار و 711 فقره پرونده در شعب این شورا خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شوراهای حل اختلاف استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش اعضای شورای حل اختلاف شماره 21 زاهدان اختلاف طایفه ای که منجر به قتل 4 نفر شده بود به سازش ختم شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون قضایی رئیس کل دادگستری در امور شوراهای حل اختلاف استان کهگیلویه و بویراحمد از نجات یک متهم محکوم به قصاص نفس با تلاش و همت سفیران صلح شوراهای حل اختلاف استان پس از 10 سال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس سرپرست شوراهای حل اختلاف فارس گفت: با تلاش اعضای شورای حل اختلاف شعبه جنت شهر داراب، جوان 18 ساله ای که فروردین ماه سال 85 طی یک درگیری، یک نفر را کشته بود، با عفو خانواده از اعدام رهایی یافت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش اعضای شورای حل اختلاف 27 زاهدان اختلاف بین دو خانواده به سازش ختم و یک نفر از زندان آزاد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمان گفت: طی شش ماهه ی ابتدای سال جاری با رضایت اولیای دم و تلاش های مستمر اعضای شورای حل اختلاف ویژه زندان مرکزی شهر کرمان، 9محکوم به قصاص از قصاص نفس رهایی یافتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس در خصوص اقدامات ویژه استان فارس در راستای تحقق شعار سال نیز از حل مشکلات 62 واحد تولیدی و بنگاه اقتصادی در طول شش ماه اخیر خبر داد و بیان داشت: در این مدت با ورود مستقیم دستگاه قضایی از بیکاری 3200 کارگر در استان جلوگیری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۲۵    
شعب همیاران شوراهای حل اختلاف در مساجد مشهد از 46 شعبه فعال به بیش از 120 شعبه افزایش می یابد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
در جلسه اصلی کمیسیون لوایح هیئت دولت که به ریاست علیرضا آوایی، وزیر دادگستری در محل دفتر هیئت دولت نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، بررسی لایحه پیشنهادی قوه قضائیه درخصوص شوراهای حل اختلاف در دستورکار قرار گرفت و ادامه فرآیند بررسی به جلسه بعد موکول شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۲    
معاون قضائی رئیس کل دادگستری و رئیس شوراهای حل اختلاف خراسان رضوی گفت: شورای حل اختلاف به جرایم راهنمایی و رانندگی رسیدگی نمی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - رئیس دادگستری دزفول گفت: اعضای شوراهای حل اختلاف این شهرستان با همت و تلاش خود توانستند نزاع دسته جمعی بین 2 طایفه در کوی پیام نور را که منجر به زخمی شدن بیش از 30 نفر شده بود با جلب رضایت طرفین به صلح و سازش ختم کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: با تلاش و پیگیری همکاران قضایی، اداری اجرای احکام، شوراهای حل اختلاف و اداره زندان های استان در نیمه نخست امسال هفت محکوم به قصاص در زنجان با گذشت اولیای دم از قصاص رهایی یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- رییس قوه قضاییه گفت: لایحه مرتبط با شوراهای حل اختلاف برای رفع مسائل و مشکلات آنها طبق گفته وزیر دادگستری طی یک تا 2 هفته آینده از کمیسیون لوایح دولت خارج شده و در مجلس بررسی خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
دهشیری در بازدیدی از قبل اعلام نشده با حضور در ساختمان مرکزی شورای های حل اختلاف یزد با کارکنان و مراجعین این مجتمع دیدار و گفتگو کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۵    
معاون قضایی رییس کل دادگستری و رییس شوراهای حل اختلاف خراسان رضوی گفت: از ابتدای سال جاری در راستای استفاده از ظرفیت های مردمی برای ایجاد صلح و سازش در سطح کشور ، طرح همیاران شورای های حل اختلاف در خراسان رضوی و شهر مشهد به عنوان استان پایلوت در 120مسجد مشهد اجرایی شد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۷    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره شوراهای حل اختلاف خراسان رضوی گفت: شوراهای حل اختلاف به عنوان بازوی دادگستری در زمینه صلح و کاهش آمار ورودی پرونده های قضایی به دادگاه ها عمل کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - رییس کل دادگستری گلستان گفت که با مشارکت خیرین و پادرمیانی شوراهای حل اختلاف استان امروز سه شنبه 9 زندانی جرایم غیرعمد از زندان های گلستان آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون قضایی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی، تشکیل شعب سفیران ضامن آهو را یکی از اقدامات ویژه شوراهای حل اختلاف استان برشمرد و گفت: سفیران ضامن آهو تعدادی از خادمین بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) در 6 ماهه گذشته توانسته اند 41 پرونده قصاص را به صلح و سازش برسانند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه شوراهای حل اختلاف با اشاره به تلاش شوراهای حل اختلاف برای حفظ حقوق موجر و مستأجرگفت: مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا هنوز اصلاح نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
کرمان - رئیس شوراهای حل اختلاف کرمان با اشاره به اینکه کرمان رتبه اول کشوری در زمینه سازش پرونده های قتل را دارد، گفت: 14 محکوم به قصاص با رضایت اولیای دم از مرگ رهایی یافتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد گفت: ارجاع پرونده به شوراهای حل اختلاف استان یزد در 5 ماه نخست سال نسبت به مدت مشابه در سال قبل 271 درصد رشد داشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۵    
رئیس شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان گفت: به همت اداره فرهنگی و کانون بسیج حقوقدانان شوراهای حل اختلاف شهرستان زاهدان نمایشگاه عکس شهدای دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس در زاهدان دایر شده است.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۳:۰۹    
یزد فردا: علی اصغر خلیلی رئیس انجمن سازه های فولادی خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با اشاره به اینکه نگاه مجموعه های مالیات و دارایی صرفا متکی بر منافع این نهادهای دولتی است، بیان داشت: اهالی صنعت خود را مکلف به پرداخت مالیات و دارایی قانونی ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین توانی در گفت وگو با میزان اظهار داشت: با تلاش ها و پیگیری های خالصانه اعضای شورای حل اختلاف استان همدان از ابتدای سال جاری و با برگزاری جلسات متوالی با اولیای دم، 24 خانواده از حق شرعی و قانونی خود گذشت کردند. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- هادی صمدی گفت: تعداد 20 پرونده تصادف منجر به جرح، با وساطت و پادرمیانی اعضای شعب شورای حل اختلاف ویژه تصادفات ارومیه طی هفته گذشته منجر به صلح و سازش شده و مختومه شد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۰۵    
مرتضی بهمنی در گفت وگو با میزان بهترین رسالت شورا های حل اختلاف را تلاش برای صلح و سازش و گسترش فرهنگ مصالحه دانست و یادآور شد: شورا های حل اختلاف همدان توانسته در این چند سال با بهره گیری از ظرفیت هسته های جهادی، نخبگان، معتمدین، مصلحین و افرادی که در سطح استان مورد مقبولیت مردم هستند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مرکز توسعه حل اختلاف گفت: در یک دوره چهل روزه در تابستان سال جاری، تعداد 11 هزار و 876 مورد درخواست تخلیه منازل مسکونی و اجاره ای به شوراهای حل اختلاف رسیده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین صادقی رییس مرکز توسعه حل اختلاف کشور در نشست خبری خود بیان کرد: صدور دستور تخلیه اماکن مسکونی در جایی که بین موجر و مستاجر بوده و پایان یافته و مستاجر تخلیه نکند با شوراهای حل اختلاف است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۵    
رئیس شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان از سازش سه پرونده مهم در شعبه 4 شورای حل اختلاف شهرستان زاهدان خبرداد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: شوراهای حل اختلاف موجب کاهش مراجعات مردمی به دادگستری شده اند و بدون صدور حکم سعی بر حل دعاوی دارند.
راک نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
********************************************************* چهارمین نشست قضایی تخصصی دادگاههای تجدیدنظر استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور دکتر نگین تاجی،رئیس کل دادگستری استان و قضات دادگاه تجدیدنظر و شوراهای حل اختلاف یاسوج برگزار گردید. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس کل دادگستری استان ایلام، مرادی به عنوان رئیس شوراهای حل اختلاف ایلام منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شوراهای حل اختلاف استان سیستان و بلوچستان، از ورود 8 هزار و 905 فقره پرونده در دو ماهه اخیر به شوراهای حل اختلاف خبر داد.