جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۴:۰۵Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ولایتی»

ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۳:۲۱    
دکتر عبدالرحمن ولایتی در ادبیات توصیفی معروف هست که می گوید” اولین کسیکه لب یار را به غنچه گل سرخ تشبیه کرد هنرمند ، دومین کس مقلد بی مایه ای بیش نیست” ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
حجت الاسلام علی اصغر ولایتی روحانی بسیجی، جوان و فعالی است که بدون داشتن هیچ پشتوانه دولتی با تشکیل هسته های مختلف از جوانان و افراد علاقه مند، وارد عرصه خدمت رسانی و احیای کارکرد مسجد تراز اسلامی شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۲    
حجت الاسلام علی اصغر ولایتی بسیج را تربیت یافته مساجد خواند و گفت: تقوا، تفکر و روحیه بسیجی نیز مساجد را زنده می کنند و به تعالی می رسانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در نتیجه انفجارها 14 نفر کشته و بیش از 50 زخمی به بیمارستان ولایتی بامیان انتقال یافته اند.
دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دومین نشست شورای سیاستگذاری و نظارت راهبردی در امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر ولایتی رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه و سایر اعضاء روز سه شنبه 4 آذر ماه برگزار شد.
دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۲    
سی و هفتمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی روز شنبه 1 آذر ماه 99 به ریاست دکتر ولایتی و حضور اعضاء هیئت امناء برگزار شد.
دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سی و هفتمین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی روز شنبه 1 آذر ماه 99 به ریاست دکتر ولایتی و حضور اعضاء هیئت امناء برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۵    
حجت الاسلام ولایتی گفت: طرح نان مهربانی در مسجد داودقلی زنجان به عنوان قرارگاه جامع خانواده و مرکز فعالیت های اجتماعی و فرهنگی در استان زنجان کلید خورد.
دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۳۸    
دکتر ولایتی روز سه شنبه 14مرداد ماه ضمن عیادت از دکتر نادر طالب زاده هنرمند و کارگردان سینما، مستندساز و برنامه ساز، در جریان روند درمانی وی قرار گرفت و توصیه های لازم را به متخصصان بیمارستان مسیح دانشوری ارائه کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دست کم 25 نیروی امنیتی افغانستان از جمله سه مقام ارشد پلیس در حمله طالبان به ولایت بدخشان کشته شدند. به گزارش شیعه پرس به نقل از بی بی سی، در حمله طالبان به ولسوالی مایمی ولایت بدخشان که منجر به سقوط این منطقه شده دست کم 25 نیروی امنیتی افغانستان کشته شدند. ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی در دیدارِ رئیس شورای ولایتی هرات ضمن اشاره به اشتراکات ایران و افغانستان، بر افزایش سطح همکاری های هرات و خراسان رضوی تاکید کرد.
تاکید دکتر ولایتی بر فصل الخطاب بودن موضع حکیمانه رهبری در برخورد با مناقشه قره باغ، در برنامه میزگرد سیاسی (کمپاس) از کانال آذری شبکه سحر واکاوی می شود.
دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دکتر علی اکبرولایتی دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی دوشنبه 26 آبان ماه در وبینار جهانی پیروان اهل بیت (ع)شرکت کرد
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
درپی درگذشت ولید معلم، وزیر امور خارجه سوریه، علی اکبر ولایتی در پیامی، این ضایعه را به ملت و دولت بزرگ سوریه تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای ولایتی هرات افغانستان گفت: گمرک 100 ساله دوغارون در شهرستان تایباد استان خراسان رضوی نقش بسزایی در اقتصاد افغانستان و اشتغال شهر هرات این کشور داشته است.
برترین ها / دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب، فصل الخطاب مواضع ایران و اصول راهبردی درباره منطقه قفقاز است که باید به طور کامل عملی شود. ...
دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
درپی درگذشت دکتر ولید معلم وزیر امور خارجه سوریه، دکتر ولایتی در پیامی، این ضایعه را به ملت و دولت بزرگ سوریه تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۵    
رییس شورای ولایتی هرات افغانستان با اشاره به حجم بالای صادرات و ترانزیت کالا از طریق گذرگاه رسمی دوغارون، این معبر زمینی را برای افغانستان دروازه ای طلایی خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۷    
رئیس شورای ولایتی قندوز در شمال افغانستان در حالی از سقوط دشت ارچی در حمله طالبان خبر می دهد که والی قندوز با تأکید بر جریان داشتن درگیری ها سقوط این شهرستان را رد کرده است.
دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
دکتر ولایتی رئیس هیئت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در پی ضایعه درگذشت مرحوم حجت الاسلام والمسلمین دکتر جواد اژه ای نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از کشور، پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد:
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: علی صوفی از احتمال کاندیداتوری دیپلمات ها در انتخابات 1400 می گوید. تا چندی پیش بیشتر تحلیل ها درباره انتخابات سال 1400 عمدتا بر محور موضوعات اقتصادی متمرکز بود اما به تازگی، به ویژه پس از پیروزی جو بایدن در انتخابات 2020 امریکا ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ولایتی گفت: طرح تشویق و حمایت ازخانواده های پرجمعیت با نام شکوفه های ایران در مسجد داودقلی زنجان کلید خورد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۱۲    
مرتضی کاردر- روزنامه نگار غربت، همزاد فرزندان خانواده بزرگ زبان فارسی بوده است. کسانی که سال ها به یک زبان سخن می گفتند و در یک جغرافیا می زیستند، در یکی دو قرن اخیر به لطف مرزبندی های جدید از هم دور افتادند و ذیل جغرافیا و حاکمیت و فرهنگی متفاوت روزگار گذراندند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۸:۱۸    
سریال بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی این شب ها از شبکه دو سیما پخش می شود. سعید سلطانی که کار موفقی چون ستایش را در کارنامه دارد ، سریالی درباره دوره اول پهلوی ساخته و این بخش هایی از نقد سریال است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۱:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
بر اثر وقوع انفجار در ولایت میدان وردک افغانستان، 3 نفر کشته و 5 فرد دیگر هم زخمی شدند. به گزارش شیعه پرس به نقل از شبکه تلویزیونی طلوع، دقایقی پیش در برابر دانشگاه خصوصی تابش در مرکز ولایت میدان وردک افغانستان انفجاری روی داده است. ...
دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۶    
دکتر ولایتی یکشنبه 18 آبان 1399با دبورا لاینز نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور افغانستان دیدار و گفتگو کردند
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۱۰    
خانواده مرحوم اسدالله ولایتی چهره سرشناس صنعت و عرصه فعالیت های خیریه شهرستان، به ویژه خیریه قمر بنی هاشم نجف آباد، در سالروز درگذشت او 3 هزار بسته معیشتی را تهیه و در اختیار بیماران نیازمند تحت پوشش خیریه قرار دادند. هر کدام از این بسته ها شامل برنج، شکر، خرما و چند قلم لبنیات است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۵۸   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش فارس، علی اکبر ولایتی عصر امروز با دبورا لاینز نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور افغانستان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار دو طرف در خصوص روند مذاکرات طرف های افغانستانی گفتگو کردند و نماینده ویژه سازمان ملل متحد بر ضرورت ایفای نقش موثر و گسترده ایران در حل موضوعات افغانستان ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دیبوره لیونز نماینده سازمان ملل در امور افغانستان بعدازظهر امروز با دکتر علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل، دیدار و گفتگو کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم ، صفی الله امیری عضو شورای ولایتی قندوز از کشته شدن 6 نظامی ارتش و زخمی شدن 10 تن دیگر در حمله طالبان به نیروهای امنیتی در این ولایت خبر داد. جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دکتر علی اکبر ولایتی با بیان اینکه طب سنتی از نظر مزاج شناسی بسیار جلوتر از طب جدید است، گفت: برخی بدون اینکه طب سنتی را بشناسند با آن مخالفت می کنند! سؤال بنده از آنان این است که؛ شما می دانید طب سنتی چیست و می دانید با چه مخالفت می کنید؟!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۲:۲۲    
تفرجگاه پیر محمود با جاذبه های کم نظیر طبیعی از قدیم الایام محل ورزش و استراحت ساکنان شهر دیواندره بوده است، گزارشی ببینید از ولایتی .
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر ولایتی گفت: استفاده از ظرفیت طب سنتی یک مؤلفه مهم اقتصاد مقاومتی مبتنی بر دانش بومی برای کاهش وابستگی کشور به خدمات درمانی و داروی وارداتی و پتانسیلی بزرگ برای صادرات و ارز آوری خدمات است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رویداد های مهم این روز در تقویم شمسی (15 آبان) • ولادت شهید محمدحسن حسینیان (استان یزد ، شهرستان یزد ) (1339 ه.ش) • اعتراض و مخالفت حضرت امام خمینی (ره) با لایحه انجمن های ایالتی و ولایتی رژیم پهلوی (1341 ه.ش) • ولادت شهید سعید علیخانی (استان تهران ، شهرستان ری ) (1345 ه ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در پی حمله تروریستی کابل که منجر به شهادت تعدادی از اساتید و دانشجویان نیز شد، ضمن تسلیت به دولت و ملت بزرگ افغانستان، این اقدام تروریستی را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۹:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در پی حمله تروریستی کابل که منجر به شهادت تعدادی از اساتید و دانشجویان نیز شد، ضمن تسلیت به دولت و ملت بزرگ افغانستان، این اقدام تروریستی را محکوم کرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۳۳    
بیش از 2344 نفر از دنشجویان در نامه ای خطاب به هیأت مؤسس و هیات امنای دانشگاه آزاد علی اکبر ولایتی و محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد خواستار کاهش شهریه دانشگاه آزاد شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۲۸    
حجت الاسلام ولایتی زنجانی از برگزاری دوره های جهادی خدمت در مناطق محروم اهل سنت و سرکشی و بررسی مشکلات این عزیزان خبر داد.
دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۶    
جلسه پیشکسوتان طب کودکان شهید بهشتی با دستیاران جدیدالورود و با حضور دکتر ولایتی روز یکشنبه 10 آبان در سالن همایش های بیمارستان مفید برگزار شد.
دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۱:۱۶    
جلسه پیشکسوتان طب کودکان شهید بهشتی با دستیاران جدیدالورود و با حضور دکتر ولایتی روز یکشنبه 10 آبان در سالن همایش های بیمارستان مفید برگزار شد.
دکتر علی ولایتی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۸:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
دکتر ولایتی رییس هیات موسس و هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی به صورت مجازی در مراسم نکوداشت سالگرد شهادت ایت الله قاضی طباطبایی حضور یافت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۳۴   + ۴۷ سایت دیگر  
دکتر علی اکبر ولایتی روز شنبه در ارتباط ویدیویی با آیین ملی نکوداشت چهل و یکمین سالگرد شهادت آیت الله قاضی طباطبایی در تبریز اظهار کرد: فرانسه، دیگر آن کشور سابق نیست که روسای جمهورش نقش مهم در جهان و متانت و ادب داشتند، بلکه رئیس جمهور کنونی دنباله رو صهیونیست ها است و این کارها [...]
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۴۶    
آیین بزرگداشت آیت الله شهید قاضی طباطبایی اولین شهید محراب در تبریز بصورت ویدئو کنفرانس با حضور علی اکبر ولایتی در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
شیخ اکرم الکعبی در دیدار با دکتر ولایتی تأکید کرد که رژیم صهیونیستی در صورت ورود به هر جنگی، پایان خود را رقم خواهد زد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: جمهوری اسلامی ایران مخالف ادامه جنگ در افغانستان بوده و از استقرار صلح و ثبات حمایت و به آن کمک می کند. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در پیامی خطاب به محمدرضا خرمیان قاری، بین المللی قرآن کریم کشورمان، مصیبت وارده را تسلیت گفت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۶    
مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب در پیامی مصیبت وارده به محمدرضا خرمیان، قاری بین المللی قرآن کریم را تسلیت گفت.