پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۳:۰۳Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مذاکرات»

خبرگزاری مهر   ۲ دقیقه پیش    
رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد که مذاکرات آتش بس در قطر بی وقفه ادامه دارد و هرلحظه امکان توافق آتش بس و تبادل اسرا میان حماس و اسراییل وجود دارد.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : یک روز پس از آنکه رئیس جمهور بایدن گفت امیدوار است آتش بس تا دوشنبه آینده برقرار شود، مقامات حماس روز سه شنبه گفتند که هیچ پیشرفتی در مذاکرات میانجی گری با اسرائیل با هدف توقف جنگ و آزادی گروگان های باقی مانده در نوار غزه حاصل نشده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
رئیس دفتر سیاسی حماس خطاب به صهیونیست ها و دولت آمریکا گفت: در میدان نبرد ناکام ماندید و به اهدافتان نرسیدید و حالا با فریبکاری های سیاسی نمی توانید به این اهداف برسید.
آنا   ۴ ساعت پیش    
رئیس جمهور آذربایجان در دیدار با یک هیئت آلمانی، اظهارات مقامات اتحادیه اروپا را به عنوان تهدیدی پنهان علیه آذربایجان محکوم کرد و گفت کشورش برنامه ای برای حمله به ارمنستان ندارد و به مذاکرات صلح متعهد است.
اسپوتینگ روسیه   ۶ ساعت پیش    
به گزارش اسپوتنیک، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه روز چهارشنبه گفت که ترکیه آماده است بار دیگر میزبان مذاکرات روسیه و اوکراین در استانبول باشد. رئیس جمهور ترکیه یادآور شد که آنکارا از تمامیت ارضی اوکراین حمایت می کند و تلاش می کند "حقوق و منافع تاتارهای کریمه را حفظ کند" و ترکیه نیز آماده است ...
وزرای خارجه آلمان، ارمنستان و جمهوری آذربایجان امروز (چهارشنبه) دیداری سه جانبه را در برلین آغاز کردند.
رئیس جمهور ترکیه چهارشنبه شب از آمادگی مجدد برای میزبانی مذاکره بین روسیه و اوکراین خبر داد.
سلام نو   ۷ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
مذاکرات در شورای عالی کار مزد منطقه ای برای سال آینده در دستور کار نیست و اجرایی نخواهد شد و برای سال 1403 تقسیم بندی های مورد نظر انجام نشده است.
سلام نو / انتخاب   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رهبر سیاسی حماس در پیامی گفت: هر انعطافی که در مذاکرات نشان می دهیم برای حفاظت از خون مردم مان و برای پایان دادن به رنج عظیم مردم است.
ایران پزشک   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
انجمن داروسازان ایران اعلام کرد: پیرو مذاکرات صورت گرفته، حدود 3 هزار و 800 میلیارد تومان از منابع یارانه ارزی طرح دارویار تامین اعتبار شده که تقریبا معادل مطالبات داروخانه ها بابت آذر ماه است.
انتخاب   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس دهم در واکنش به اظهارات امیرعبداللهیان مبنی بر اینکه مذاکرات هسته ای در یک مقطع به دلیل شرایطی که در اوکراین پیش آمد تحت تاثیر فضای جنگ قرار گرفت نوشت: جناب آقای وزیر، فدا شدن منافع ملت ایران به پای روسیه را دیر اعتراف کردید ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه آلمان به عنوان میزبان مذاکرات صلح بین مقامات جمهوری آذربایجان و ارمنستان از گفت وگوی سازنده 2 کشور استقبال کرد و این مذاکرات را برای ایجاد ثبات در قفقاز جنوبی مثبت ارزیابی کرد.
امیدوار تجریشی در گفت و گو با برنا: امروز اقتصاد هزینه سیاست خارجی را پرداخت میکند یکبار برای همیشه تکلیف مذاکرات و برجام باید مشخص شود تا کشور تکلیف خود را بداند.
آفتاب یزد   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آفتاب یزد رضا بردستانی: یک استاد روابط بین الملل با تأکید بر این نکته که؛ در مذاکرات صلح، معمولاً به کشور مهاجم اهمیتی نمی دهند به آفتاب یزد گفت: هدف اصلی آمریکا و غربی ها و قرسایشی کردن جنگ و کشانیدن روسیه در شرایط ویران شده، پشت میز مذاکره هستند. محسن جلیلوند می افزاید: من بعید می دانم [...]
جماران   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در دو مقوله حفظ مرزها و تامین معیشت، اولویت با تامین مرزهاست. من طرفدار میز مقتدر ایران پای معاملات و معادلات هستم، حتی اگر به دوران قاجاریه یا پهلوی برگردم. برای تقویت قدرت چانه زنی نمایندگان حاکمیت در مذاکرات و معادلات، به سهم خود تلاش خواهم کرد و در همین راستا پای صندوق رای خواهم رفت.
رئیس جمهوری مصر از احتمال دستیابی به توافق آتش بس میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی طی چند روز آتی خبر داد.
شانا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت با اشاره به مذاکرات با ترانسنفت روسیه در زمینه فناوری های پیگرانی هوشمند تأکید کرد: انتظار داریم فعالیت های طرف روس شتاب و اولویت های همکاری دو طرف قرار گیرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی، سخنگوی اقتصادی دولت در نشست خبری خود درباره مزد منطقه ای گفت: اصل موضوع مزد منطقه ای یکی از ظرفیت های قانونی است که از دهه های قبل در ماده 49قانون کار وجود داشته است و به نظر می رسد با توجه به مذاکرات در شورای عالی کار در سال 1403در دستور کار نیست و اجرایی نخواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۶    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس بر انعطاف در مذاکرات به منظور حفظ جان مردم فلسطین تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس با اشاره به اینکه هرگونه نرمش مقاومت در مذاکرات آتش بس برای محافظت از خون مردم فلسطین است خطاب به آمریکایی ها و صهیونیست ها گفت: آنچه را که در میدان به دست نیاوردید با مکر و نیرنگ سیاسی به دست نخواهید آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین گفت: حماس در مذاکرات با اسرائیل دارد انعطاف نشان می دهد و هم زمان آماده تداوم نبرد است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد جهان و کشورهای عربی باید افسار رژیم صهیونیستی را بکشند و مانع حمله این رژیم به شهر رفح شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
در صد و چهل و پنجمین روز جنگ در میان مذاکرات پیچیده برای آتش بس، گروه های مقاومت فلسطین در حال نبردهای شدید با ارتش اشغالگر در جبهه های جنگ در نوار غزه هستند و هواپیماهای اشغالگران حملات شدیدی را به مناطق مختلف انجام می دهند که منجر به هدف قرار دادن غیرنظامیان می شود.
شانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شانا _ گروه عکس: نخستین نشست مذاکره تجاری رو در رو هفدهمین اجلاس کمسیون مشترک همکاری اقتصادی ایران و روسیه صبح امروز ( چهارشنبه، نهم اسفندماه) با حضور محمداسماعیل کفایتی، رئیس پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز در محل برگزاری نشست های تخصصی شرکت ملی نفت ایران (باشگاه کوشک) برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کاظمی قمی گفت بعد از مذاکرات و نشست هایی که با مقامات طالبان داشتیم امیدواریم در سال آبی جاری شاهد وارد شدن آب هیرمند از افغانستان به ایران باشیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۳    
عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه قم درباره تأثیر مشارکت در انتخابات بر سیاست خارجی کشور گفت: مشارکت پایین مردم در انتخابات، قدرت چانه زنی دیپلمات ها را در صحنه های بین المللی پایین می آورد لذا مردم باید در جهت تأمین منافع و امنیت ملی با مشارکت حداکثری ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مذاکرات ابتدایی بین ما با بانک دی و ملی انجام شده که آن دسته از عزیزانی که منبع مالی کافی ندارند و مشکل تامین نقدی دارند بتوانند از این طریق با مشارکت بانک کار خود را انجام دهند که چون قانون خودرو را برای ایثارگران دیده این عزیزان به خودرو برسند و بعد تصمیم ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد درباره حقوق کارگران 1403 توضیحاتی ارائه کرد. احسان خاندوزی سخنگوی اقتصادی دولت در نشست خبری خود درباره مزد منطقه ای گفت: اصل موضوع مزد منطقه ای یکی از ظرفیت های قانونی است که از دهه های قبل در ماده 49 قانون کار وجود داشته است و به نظر می رسد با توجه به مذاکرات در شورای عالی کار در ...
خبرگزاری رویترز به نقل از منابع آگاه نوشت که جنبش حماس، پیش نویس پیشنهادی رژیم صهیوینستی را برای انجام مذاکرات آتش بس که قرار است در پاریس برگزار شود دریافت کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
منابع مصری مطلع از روند مذاکرات درباره دستیابی به توافق آتش بس در نوار غزه اعلام کردند که رژیم صهیونیستی از پاسخگویی مفصل به پیشنهادات و خطوط کلی ارائه شده خودداری می کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، ولادیمیر گربیچ، ستاره پیشین تیم ملی والیبال صربستان در مورد مسابقات والیبال المپیک 2024 پاریس اظهار داشت: سیستم راهیابی تیم ها به المپیک نشان می دهد که تیم های قدرتمندی نمی توانند به المپیک برسند ...
میگنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
عصر دیجیتال و فناوری های آن، ابزارهای بسیاری برای تسهیل مذاکرات فراهم کرده و در عین حال، ضعف هایی پدید آورده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
در صد و چهل و پنجمین روز جنگ در میان مذاکرات پیچیده برای آتش بس، گروه های مقاومت فلسطین در حال نبرد های شدید با ارتش اشغالگر در جبهه های جنگ در نوار غزه هستند و هواپیما های اشغالگران حملات شدیدی را به مناطق مختلف انجام می دهند که منجر به هدف قرار دادن غیرنظامیان می شود.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۸    
حماس در حال حاضر در حال بررسی پیشنهاد جدیدی است که اسرائیل در جریان مذاکرات هفته گذشته با میانجیگران در پاریس با آن موافقت کرد تا به توافقی مبنی بر تعلیق درگیری به مدت 40 روز دست یابد؛ این نخستین توقف طولانی مدت درگیری ها طی جنگ ادامه دار از 5 ماه گذشته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۵    
یک عضو ارشد جنبش انصارالله: آمریکا به دنبال برهم زدن روند توافق صلح عربستان و یمن است؛ ما در نبردی آشکار با آمریکا و انگلیس قرار داریم و به حمایت از مردم فلسطین ادامه می دهیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله محسن قمی، کاندیدای انتخابات خبرگان ششم می گوید: بی توجهی به مجلس خبرگان یا این است که مشروعیت آن را زیر سوال ببریم و یا اینکه کارآمدی مجلس خبرگان را نادیده بگیریم و آن ظرفیتی که مجلس خبرگان دارد از آن استفاده نشود. هردو ضربه زدن به منافع ملی است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مزد منطقه ای یکی از ظرفیت های قانونی است که به نظر می رسد با توجه به مذاکرات در شورای عالی کار در سال 1403در دستور کار نیست و اجرایی نخواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو ارشد جنبش انصارالله با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال برهم زدن روند توافق صلح عربستان و یمن است تاکید کرد ما در نبردی آشکار با آمریکا و انگلیس قرار داریم و به حمایت از مردم فلسطین ادامه می دهیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تیتربرتر به نقل از پارک فناوری و نوآوری صنعت نفت، این نشست همسو با هفدهمین نشست کمیسیون همکاری مشترک اقتصادی ایران و فدراسیون روسیه از تاریخ هفتم تا نهم اسفند ماه امسال در محل مجتمع همایش های بین الملی کوشک به مدت سه روز در حال برگزاری است که در روز پایانی این نشست (نهم اسفندماه) مذاکرات چهره به ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۴۱    
اوایل ماه جاری میلادی قاهره میزبان مذاکراتی بین طرف های امریکایی، قطری و رژیم صهیونیستی برای توقف جنگ غزه بود، اما این مذاکرات هیچ دستاورد ملموسی نداشت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل منطقه گفت: حمله به رفح، راهکار اصلی و نهایی به حساب نمی آید و اسرائیل نمی تواند از این طریق به نتیجه مورد نظر خود برسد.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان در سخنانی گفت تصمیم گرفته شده مذاکرات در راستای توافق صلح با ارمنستان از سر گرفته شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۲:۳۶    
اقتصادنیوز: جو بایدن از اعلام آتش بس در ماه رمضان خوشبین است، اما مذاکرات هنوز بر سر بازگشت آوارگان فلسطینی به شمال با مشکل مواجه است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۲:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
کد خبر: 918942 / دیروز, 01:24 / جهان حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه المیادین لبنان گفت که همچنان پیام هایی درباره مسائل مختلف بین تهران و واشنگتن رد و بدل می شود. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
این روزها وقتی به سخنرانی های انتخاباتی کاندیداهای نمایندگی مجلس نگاه می کنید بیش از هر چیز دفاع آنها از حقوق کارگران و بهبود وضعیت آنها و به سرانجام رساندن مشکلات مزدی این قشر مد نظر است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : فارس: وزیر خارجه ایران ضمن تأکید بر اینکه آمریکا اراده توقف جنگ غزه را ندارد و نتانیاهو حیات خود را در ادامه جنگ می بیند، تأکید کرد، رهبران مقاومت گفته اند که برای جنگ طولانی تر آماده اند. نتانیاهو حیات خود را در ادامه جنگ می بیند؛ ریشه اتفاقات دریای سرخ در غزه [...]
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
هر روز خبرهای جدیدی از مذاکرات پاریس به گوش می رسد که حکایت از قریب الوقوع و حتی حتمی بودن بودن توافق میان حماس و رژیم صهیونیست دارد تا جایی که بایدن امیدوار است توافق آتش بس در غزه تا دوشنبه آینده برقرار شود ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا درباره دست یابی به آتش بس در جنگ غزه طی چند روز آینده، همزمان با حضور طرفین جنگ در مذاکرات قطر ابراز امیدواری کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آندری ملنیک سفیر اوکراین در برزیل و سفیر سابق این کشور در آلمان گفت: متحدان اوکراین باید مواضع مسکو در مورد شرایط مذاکرات صلح را بررسی کنند.