چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۱:۲۷Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نانسی پلوسی»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت های اخیر ایالات متحده آمریکا در منطقه قفقاز جنوبی از جمله سفر مقام های ارشد این کشور مانند نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان به ارمنستان در یک ماه اخیر، گمانه زنی هایی را درمورد اهداف راهبردی واشنگتن در این منطقه و نقش آن در مناقشه ایروان و باکو به وجود آورده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : اعضای دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا رهبر این فراکسیون را انتخاب کردند. او "حکیم جفرز" (Hakeem Jeffries) 52 ساله وکیل دادگستری از اهالی نیویورک است.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
قانونگذاران دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه حکیم جفریز، نماینده سیاهپوست ایالت نیویورک را به عنوان رهبر اعضای این حزب در مجلس نمایندگان انتخاب کردند. وی اولین فرد سیاه پوست است که رهبری دموکرات ها در مجلس نمایندگان را برعهده می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا، حکیم جفریز، نماینده ایالت نیویورک را به ریاست خود انتخاب کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
حکیم جفریز نماینده ایالت نیویورک به عنوان رهبر جدید دموکرات ها در مجلس نمایندگان آمریکا و جانشین نانسی پلوسی مشخص شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- دموکرات های مجلس نمایندگان ایالات متحده تصمیم گرفتند حکیم جفریس را به عنوان اولین رهبر حزب سیاه پوست انتخاب کنند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، در نشانه ای از پایان دوران نانسی پلوسی و باز شدن جوانترها با حزب دمکرات ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۳:۰۱    
قدس آنلاین نگاهی دارد به جدیدترین مطالب روزنامه ها و مجلات چاپ شده در جهان که امروز و این هفته به چاپ رسیده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
کوین مک کارتی رهبر جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان آمریکا و جایگزین احتمالی نانسی پلوسی در مجلس آینده تهدید کرد، اگر وزیر امنیت داخلی استعفا ندهد او را استیضاح می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - در نخستین دیدار رسمی وزرای دفاع چین و آمریکا پس از سفر مناقشه برانگیز نانسی پلوسی به تایوان ژنرال وئی فنگئه وزیر دفاع چین بار دیگر خطوط قرمز تایوان برای کشورش را برای لوید آستین همتای آمریکایی خود ترسیم کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یک روز پس از آنکه نانسی پلوسی اعلام کرد در مجلس نمایندگان جدید آمریکا قصد رهبری حزب دموکرات را ندارد، هاکیم جفریز، نماینده نیویورک در مجلس نمایندگان آمریکا برای تصدی این منصب اعلام آمادگی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- حکیم جفریس نماینده سیاه پوست دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا برای جانشینی نانسی پلوسی به عنوان رهبر دموکرات های کنگره آمریکا اعلام آمادگی کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نانسی پلوسی، دموکرات پیش کسوت که به عنوان نخستین سخنگوی زن مجلس نمایندگان آمریکا تصویب قوانینی شاخص و دو بار استیضاح رئیس جمهور را مدیریت کرد، روز پنجشنبه گفت از رهبری حزب کناره می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت که قصد دارد از رهبری حزب دموکرات در این مجلس کناره گیری نماید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نانسی پلوسی روز چهارشنبه در نشستی در مجلس نمایندگان آمریکا از کناره گیری خود از رهبری حزب دموکرات در مجلس نمایندگان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از آنکه حزب دموکرات در انتخابات میاندوره ای کنگره آمریکا اکثریت مجلس نمایندگان را به حزب جمهوری خواه واگذار کرد، نانسی پلوسی اعلام کرد که در کنگره جدید به دنبال ریاست مجلس نخواهد بود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
نانسی پلوسی گفت: از رهبری حزب دموکرات کناره گیری می کنم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به عنوان اولین زنی که این مقام را در آمریکا به دست آورد، روز پنجشنبه، یک روز پس از کسب اکثریت این مجلس توسط جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای، اعلام کرد که از رهبری دموکرات ها در مجلس کناره گیری خواهد کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رئیس کنونی مجلس نمایندگان آمریکا از تصمیم خود مبنی بر عدم نامزدی برای رهبری دموکرات های مجلس خبر داد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا از تصمیم خود برای کناره گیری از این سمت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
نانسی پلوسی به آینده نامعلوم سیاسی خود چشم دوخته است. حدود یک هفته پس از آغاز نمایش اقتدار حزب او در انتخابات میان دوره ای که صاحب نظران واشنگتن و مخصوصا محافظه کاران را غافلگیر کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : نانسی پلوسی احتمال اعلام نامزدی ترامپ برای انتخابات 2024 واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا ضمن اعلام حمایت از نامزدی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری 2024، علیه شرکت احتمالی دونالد ترامپ موضعگیری کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
نانسی پلوسی اعلام کرد، برخی از قانونگذاران حزب دموکرات رسما از او خواسته اند در تصمیمش برای کنار رفتن از رهبری دموکراتها در مجلس نمایندگان آمریکا تجدید نظر کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۴:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نانسی پلوسی با اعلام آنکه نامزدی ترامپ در سال 2024 یک خبر بد برای کشور خواهد بود، خواستار حضور مجدد جو بایدن در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا شد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۰:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رئیس دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا روز یکشنبه هم زمان با ادامه اعلام نتایج انتخابات هشتم نوامبر (17 آبان ماه) کنگره، به ای بی سی نیوز گفت که قصد کناره گیری از عضویت این نهاد قانونگذاری را ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور مصر با رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در حاشیه نشست آب و هوای سازمان ملل در شهر شرم الشیخ دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نانسی پلوسی رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه گفت که بسیاری از جمهوریخواهان فکر می کنند که بحران آب و هوایی فریبکاری و حقه بازی است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
آن طور که نتایج انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا تا غروب روز چهارشنبه - 9 نوامبر - نشان داده، جمهوری خواهان خواهند توانست اکثریت مجلس نمایندگان را از دموکرات ها بگیرند. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
اگرچه این پیروزی کمتر از انتظار جمهوری خواهان و تنها با اختلاف کمتر از 10 کرسی شکل خواهد گرفت اما انچه مسلم است به زودی رهبر جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان ریاست این مجلس را از نانسی پلوسی دموکرات تحویل خواهد گرفت و او کسی نیست جز کوین مک کارتی.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جان کری نماینده ویژه آمریکا در امور آب و هوایی گفت: پس از سفر نانسی پلوسی به تایوان هنوز روابط اقلیمی میان واشنگتن و پکن برقرار نشده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
با پایان یافتن رای گیری در شماری از ایالت های شرقی و مرکزی آمریکا در شامگاه سه شنبه، شمارش آرا آغاز شده است و نتایج اولیه حاکی از پیشتازی جمهوری خواهان در انتخابات مجلس نمایندگان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – نانسی پلوسی رئیس کنونی مجلس نمایندگان آمریکا توانست در کارزار انتخابات میان دوره ای 2022 کنگره آمریکا که از روز گذشته آغاز شد باردیگر رای آورد و بدین صورت یکی از اعضای یکصد و هجدهمین کنگره آمریکا شود که دوره آن از ژانویه 2023 تا ژانویه 2025 خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : نانسی پلوسی ، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان بار دیگر از حوزه انتخابیه کالیفرنیا برای حضور در مجلس نمایندگان رأی آورد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا دوشنبه در یک گردهمایی پیش از انتخابات کنگره در میانه نگرانی ها درباره خشونت سیاسی در ایالات متحده، نانسی پلوسی را حیوان خواند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۲۲:۳۴    
در یک اظهار نظر حاشیه ساز جدید، دونالد ترامپ خطاب به رئیس مجلس نمایدگان آمریکا او را یک حیوان خطاب کرد تا معلوم شود خشونت سیاسی به میان سیاستمداران آمریکایی هم کشیده شده است. ...
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۲۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
چین، روسیه و ترکیه از جمله کشورهایی هستند که در منطقه خزر بیشترین نقش را دارند. آمریکا و رژیم صهیونسیتی هم به دنبال بازکردن جای پا در منطقه هستند. این تحولات بی تردید بر منافع ما تاثیر می گذارد همچنان که بر قدرت های مختلف و تحولات در دنیا تاثیر می گذارد ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا، در حمله توهین آمیزی به نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا او را حیوان خواند!
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
در ادامه افزایش تنش ها بین دموکرات ها و جمهوری خواهان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا می گوید نانسی پلوسی یک حیوان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا که نگران است ریاست خود بر این نهاد را پس از اعلام نتیجه انتخابات میان دوره ای کنگره از دست دهد، اعلام کرد که حمله اخیر به همسرش بر تصمیم وی برای بازنشسته شدن از کنگره تاثیر می گذارد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
در ادامه افزایش تنش های سیاسی در آمریکا هم زمان با برگزاری انتخابات میان دوره ای، رئیس جمهوری پیشین این کشور، رئیس مجلس نمایندگان کنونی را حیوان خطاب کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ترامپ: نانسی پلوسی یک حیوان است در ادامه افزایش تنش ها بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در بحبوحه برگزاری انتخابات میان دوره ای کنگره، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا می گوید نانسی پلوسی یک حیوان است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور سابق آمریکا دوشنبه در یک گردهمایی در آستانه انتخابات کنگره و در میانه نگرانی ها درباره خشونت سیاسی در ایالات متحده، نانسی پلوسی را حیوان خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه افزایش تنش های سیاسی در آمریکا هم زمان با برگزاری انتخابات میان دوره ای، رئیس جمهوری پیشین این کشور، رئیس مجلس نمایندگان کنونی را حیوان خطاب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اظهار کرد که قطعا ارتباطی بین حمله چند روز پیش به همسرش با حمله به کنگره در ژانویه 2021 وجود دارد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
باراک اوباما ، رئیس جمهور اسبق آمریکا هشدار داد، شکاف ها و اختلافات در عرصه سیاست آمریکا تحریک به ایجاد یک فضای خطرناک می کنند. به نوشته خبرگزاری رویترز ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سه روز پیش از آغاز انتخابات میان دوره ای ایالات متحده آمریکا، که این کشور شاهد رقابت دموکرات ها و جمهوریخواهان برای به دست آوردن کنترل کنگره خواهد بود، اوباما در مورد اختلافات موجود و فضای خطرناک سیاسی کشورش هشدار داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مردی که به اتهام حمله با چکش به همسر نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا دستگیر شده بود، گناهکار شناخته نشد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۲۲:۰۰    
سیدمحمد امین آبادی یک هفته مانده به انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا که قرار است 17 آبان(سه شنبه آینده) برگزار شود ، نگرانی ها از افزایش حملات گروه های راست افراطی در این کشور بار دیگر بالا گرفته است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۵:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
ضارب شوهر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به اتهام ضرب و جرح عضو خانواده یک مقام رسمی با خطر 50 سال حبس روبه رو است!