یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۶:۴۱Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نانسی پلوسی»

پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه طرح اصلاحات حق رأی را که مورد حمایت دولت بایدن است، تصویب کرد و برای بررسی نهایی به سنا فرستاد. گفته شده این طرح در مجلس نمایندگان با 220 رأی موافق در مقابل 203 رأی مخالف تصویب شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- نانسی پلوسی رییس مجلس نمایندگان آمریکا همزمان با نخستین سالگرد حمله به کنگره آمریکا هشدار داد حملات مستمر به دموکراسی آمریکایی ادامه دارد و این حملات، اعتبار انتخابات را که اساس دموکراسی آمریکا است، تضعیف می کنند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
انتشار گزارش هایی درباره احتمال کناره گیری نانسی پلوسی 81 ساله از ریاست مجلس نمایندگان آمریکا در سال جدید میلادی، احتمال مواجهه دموکرات ها با موضوع تغییر رهبری این حزب را تقویت کرده است.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
نانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان آمریکا به شدت از دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق به دلیل شورش مرگبار 6 ژانویه در ساختمان کنگره آمریکا که تقریباً یک سال پیش رخ داد، انتقاد کرد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلهان عمر نماینده مسلمان کنگره آمریکا از نانسی پلوسی رئیس کنگره خواست اقدام قاطعی علیه قانونگذار جمهوریخواه به خاطر اظهارات اسلام هراسانه وی اتخاذ کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلهان عمر، نماینده دموکرات کنگره آمریکا اظهار اطمینان کرد که نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان این کنگره، طی روزهای آینده "برخورد قاطعی" علیه لورن بوبرت، نماینده جمهوریخواه کنگره، به دلیل اظهاراتش درباره ایلهان عمر که اسلام هراسانه خوانده شد، خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مسلمان کنگره آمریکا از نانسی پلوسی رئیس کنگره خواست اقدام قاطعی علیه قانونگذار جمهوریخواه به خاطر اظهاراتش علیه مسلمانان اتخاذ کند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نانسی پلوسی به دلیل شرکت در مراسم عروسی وارث گتی، چند روز قبل از پایان اجلاس کاپ26 در گلاسکو، هدف انتقاد قرار گرفت. به گزارش فرارو، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در روز های اخیر در مراسم عروسی آیوی گتی، نوه غول نفتی جی پل گتی، عقد ازدواج را جاری کرد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از تارنمای شبکه فاکس نیوز، نانسی پلوسی که برای شرکت در نشست آب و هوایی به گلاسکو سفر کرده، این مسئله را پذیرفت که ارتش آمریکا یک استفاده کننده بزرگ سوخت است که عامل آلودگی محیط زیست می شود. وی در پاسخ به سوالی در این رابطه که آیا [...]
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
برخی دموکرات های ارشد از جمله نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و بن رودز مقام بلندپایه امنیت ملی دولت باراک اوباما در یک رویداد مجازی ضمن انتقاد از رویکردهای جنگ طلبانه تل آویو در قبال ایران، به دفاع از احیای توافق هسته ای -برجام- پرداختند ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رییس مجلس نمایندگان آمریکا فاش کرد که در جریان دیدارش با یاییر لاپید وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در واشنگتن، درباره ارزش برجام و پیامدهای خروج واشنگتن از توافق با ایران به اختلاف نظر خورده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نانسی پلوسی با انتقاد از رویکرد اسرائیل در مورد برجام، بر اهمیت حفظ برجام تاکید کرد و گفت: به نظر نمی رسد ایران از خطوط قرمز توافق هسته ای عبور کرده باشد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- نانسی پلوسی از لفاظی اسراییلی ها بر سر برنامه اتمی ایران و برجام کلافه شده است. به نظر می رسد این تنها به پلوسی محدود نشده و بیشتر مقامات آمریکایی اینگونه فکر می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در یک نشست در واشنگتن با حضور وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از حفظ برجام دفاع کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۷    
عضو دفتر سیاسی و رئیس دفتر روابط عربی و اسلامی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که اظهارات نانسی پلوسی بیانگر حمایت آشکار آمریکا از جنایات "اسرائیل" است
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
پس از شکست مذاکرات ترکیه-روسیه در سوچی در مورد آینده شرایط در ادلب و حضور نظامی ترکیه در شمال سوریه، رجب طیب اردوغان با مضمون نامه ای که بایدن برای نانسی پلوسی ارسال کرده و از تمدید حالت فوق العاده در سوریه خبر داده بود، غافلگیر شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
یائیر لاپید وزیر خارجه رژیم صهیونیستی که به آمریکا سفر کرده است، در نخستین روز حضورش در واشنگتن با جیک سالیوان مشاور امنیت ملی دولت بایدن و نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان دیدار و اظهارات و ادعا های ضد ایرانی این رژیم را تکرار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا – یائیر لاپید وزیر خارجه رژیم صهیونیستی که به آمریکا سفر کرده است، در نخستین روز حضورش در واشنگتن با جیک سالیوان مشاور امنیت ملی دولت بایدن و نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان دیدار و اظهارات و ادعاهای ضد ایرانی این رژیم را تکرار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بعد از آنکه رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در کنفرانس پارلمانی ائتلاف ناتو در پرتغال برنده یک جایزه جدیدالتاسیس به نام جایزه "زنان حامی صلح و امنیت" شد، به شوخی از حکمرانی کردنش بر جهان سخن گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – هم زمان با تداوم رایزنی های دمکرات های کنگره آمریکا برای تصویب لایحه زیرساخت و طرح آشتی، نانسی پلوسی رییس مجلس نمایندگان اواخر سپتامبر به خبرنگاران گفت که این لایحه به منزله پایان خدمتش در کنگره خواهد بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ در تجمع طرفدارانش با عنوان نجات آمریکا در آیووا در حمله ای جنجالی به بایدن و نانسی پلوسی، آنها را دیوانه و تشنه قدرت نامید و خواستار مبارزه مردم آمریکا با آنها شد. منبع: خبرآنلاین
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۹:۲۲    
مجلس سنای آمریکا روز پنجشنبه لایحه ای در رابطه با افزایش کوتاه مدت محدودیت بدهی دولت آمریکا به تصویب رساند؛ در این رای گیری که 11 نماینده جمهوری خواه هم به جمع 50 نماینده دموکرات پیوستند، در نهایت آرای لازم برای انتقال این لایحه به تصویب نهایی جمع آوری شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک تایمز دشمنی دموکرات ها رأی به تحول زیرساختی صورت حساب ها در آمریکا را به تاخیر انداخت. گزارش یک نیویورک تایمز در این گزارش نوشته نانسی پلوسی و دیگر رهبران دموکرات تاکید دارند که این تاخیر صرفا یک مانع موقتی است. دیلی اکسپرس ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به خاطر تصویب کمک مالی در ارتقا سامانه دفاع موشکی گنبد آهنین تشکر کرد. به گزارش فارس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی غروب چهارشنبه به وقت تهران از نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به خاطر تصویب بودجه کمک نظامی برای ارتقا سامانه دفاع ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در پیامی توئیتری از نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به خاطر تصویب بودجه کمک نظامی به منظور ارتقای سامانه موشکی گنبد آهنین تشکر کرد. ...
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس مجلس نمایندگان آمریکا پیش بینی کرد رییس جمهور پیشین این کشور اگر در انتخابات آتی نیز نامزد شود، برای بار دوم شکست خواهد خورد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا پیش بینی کرده دونالد ترامپ در صورتی که برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 نامزد انتخابات شود مجدداً شکست خواهد خورد. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه با درخواست های نانسی پلوسی و چهره های متعدد در سراسر جهان برای تحریم المپیک زمستانی چین در سال آینده به دلایل حقوق بشری مخالفت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - نانسی پلوسی هجوم هواداران دونالد ترامپ رییس جمهوری وقت آمریکا به ساختمان کنگره را به حملات تروریستی 11 سپتامبر تشبیه کرد و گفت: یکی حمله داخلی و دیگری حمله خارجی به دموکراسی آمریکا بود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا امروز جمعه حمله به ساختمان کنگره آمریکا در روز 6 ژانویه را به حملات 11 سپتامبر 2001 تشبیه کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رییس مجلس نمایندگان آمریکا گفت نگران شکنجه در زندان های عربستان سعودی است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، نانسی پلوسی گفت نگران انتشار گزارش هایی در مورد شکنجه یک فعال امدادی در زندانی در عربستان سعودی است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نگرانی عمیق خود را بابت شکنجه یک امدادگر سعودی در بازداشت عربستان ابراز کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بعد از ستودن اقدام "قدرتمند و قاطع" جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در روز سه شنبه گفت که خروج از افغانستان باید مدت ها قبل اتفاق می افتاد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا - نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در پی افزایش انتقادها به سیاست جو بایدن در قبال بحران افغانستان که منجر به سقوط دولت کابل و تسلط طالبان بر این کشور شده است، از عملکرد بایدن دفاع کرد و آن را شایسته تقدیر خواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به تحولات افغانستان گفت: بایدن به علت رویکردش در افغانستان شایسته تقدیر است!
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۲۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مقام های امنیتی آمریکا یکشنبه شب در پاسخ به پرسش نانسی پلوسی در مورد انکه رییس جمهوری افغانستان کجاست و در چه وضعیتی قرار دارد، امتناع کردند.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی پلوسی هم در واکنش به اظهارات مک کارتی درباره چکش در پیامی توییتری نوشت: تهدید به خشونت علیه کسی که یک هدف برای ترور ناموفق در ششم ژانویه از سوی حامیان ترامپ هم حزبی شما بود، غیر مسوولانه و تهوع آور است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
دموکرات های آمریکایی از کوین مک کارتی، رهبر اقلیت جمهوری خواه مجلس نمایندگان بابت اینکه گفته بود اگر به ریاست برسد، کتک نزدن نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان با چکش قانون گذاری برایش سخت خواهد شد، انتقاد کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت دادگستری آمریکا دستور داد مدارک و اسناد مالیاتی رییس جمهور سابق این کشور به کنگره داده شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ وزارت دادگستری آمریکا به وزارت خزانه داری دستور داد اسناد و مدارک مالیاتی دونالد ترامپ را در اختیار نمایندگان کنگره قرار دهد ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رهبران جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا صبح امروز (سه شنبه) به وقت آمریکا نانسی پلوسی رئیس دموکرات مجلس نمایندگان این کشور را به بی توجهی به وظایف خود در دفاع از ساختمان کنگره در روز حمله مرگبار به آن متهم کردند و از وی خواستند در خصوص نقشش در این حمله خشونت آمیز که در آن بیش از 140 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اعضای گروه محافظه کار مجلس نمایندگان آمریکا با تحت فشار قرار دادن کوین مک کارتی رهبر اقلیت جمهوریخواه این مجلس از وی خواسته اند تا هفته آینده طرح برکناری نانسی پلوسی رئیس دموکرات مجلس نمایندگان را به رای بگذارد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اقدام نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا مبنی بر حذف نام دو نماینده جمهوریخواه از کمیته تحقیق درباره حمله به کنگره آمریکا در ششم ژانویه 2021 موجب اعتراض رهبر اقلیت جمهوری خواهان در این مجلس شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا – اقدام نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا مبنی بر حذف نام دو نماینده جمهوریخواه از کمیته تحقیق درباره حمله به کنگره آمریکا در ششم ژانویه 2021 موجب اعتراض رهبر اقلیت جمهوری خواهان در این مجلس شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با وجود دریافت هر دو دوز واکسن کرونا، به کرونا مبتلا شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۲:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: افشاگری یک نویسنده درباره تمایل دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا به انجام کودتا پس از شکست در انتخابات، او را به واکنش واداشت. به نوشته پایگاه خبری هیل ، ترامپ در بیانیه ای در تکذیب اظهارات این کتاب نوشت: من هرگز تهدید به کودتا نکرده ام و درباره آن با هیچکس صحبتی نداشته ام . ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا: جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه به وقت محلی بدون اشاره به تحریم های یکجانبه و غیرقانونی واشنگتن علیه مردم کوبا، در اظهاراتی مداخله جویانی از ناآرامی ها در این کشور حمایت کرد و مدعی شد آمریکا در کنار مردم کوبا برای رنج اقتصادی تحمیل شده از سوی دولت هاوانا است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در اظهاراتی مداخله جویانه به بهانه آزادی بیان و بی توجه به تحریم های واشنگتن علیه مردم کوبا، ناآرامی ها در این کشور آمریکای لاتین را شجاعانه دانست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق حسن عابدینی در توئیتی نوشت: زیرساخت های آمریکا باید در دنیا بهترین باشد اما جاده ها، پل ها و سیستم آبرسانی ما در حال نابودی است. شبکه برق رسانی آسیب پذیر است و هنوز افراد زیادی به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند. باید بهتر از قبل به سازندگی بپردازیم. ...