شنبه ۳۱ فروردینساعت ۰۹:۴۰Apr 2019 20

راهبرد معاصر (rahbordemoaser.ir)

راهبرد معاصر 29 اسفند 1397 راهبرد معاصر 1 فروردین 1398 راهبرد معاصر 2 فروردین 1398 راهبرد معاصر 3 فروردین 1398 راهبرد معاصر 4 فروردین 1398 راهبرد معاصر 5 فروردین 1398 راهبرد معاصر 6 فروردین 1398 راهبرد معاصر 7 فروردین 1398 راهبرد معاصر 8 فروردین 1398 راهبرد معاصر 9 فروردین 1398 راهبرد معاصر 10 فروردین 1398 راهبرد معاصر 11 فروردین 1398 راهبرد معاصر 12 فروردین 1398 راهبرد معاصر 13 فروردین 1398 راهبرد معاصر 14 فروردین 1398 راهبرد معاصر 15 فروردین 1398 راهبرد معاصر 16 فروردین 1398 راهبرد معاصر 17 فروردین 1398 راهبرد معاصر 18 فروردین 1398 راهبرد معاصر 19 فروردین 1398 راهبرد معاصر 20 فروردین 1398 راهبرد معاصر 21 فروردین 1398 راهبرد معاصر 22 فروردین 1398 راهبرد معاصر 23 فروردین 1398 راهبرد معاصر 24 فروردین 1398 راهبرد معاصر 25 فروردین 1398 راهبرد معاصر 26 فروردین 1398 راهبرد معاصر 27 فروردین 1398 راهبرد معاصر 28 فروردین 1398 راهبرد معاصر 29 فروردین 1398 راهبرد معاصر 30 فروردین 1398 راهبرد معاصر 31 فروردین 1398 
  ۵ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اعضای تیم فوتبال تراکتورسازی و پیکان با توجه به اتفاقات بعد از بازی هنوز ورزشگاه را ترک نکردند.
  ۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا با تهیه فهرستی از محصولات آمریکایی، دست به پاتک تجاری علیه این کشور زد. هواپیما، تراکتور ...
  ۸ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، برف، کولاک برف در استان های غربی، شمال غربی، شمال و شمال شرقی طی 4 روز آینده خبر داد.
  ۸ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
بعد از باخت یک بر صفر تراکتورسازی مقابل پیکان فضای ورزشگاه یادگار امام و بیرون آن به شدت متشنج شد، به طوری که هواداران تراکتورسازی با بازیکنان خودی از جمله اشکان دژاگه و مسعود شجاعی درگیر شدند.
  ۲۰ دقیقه پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر علوم اعلام کرد: به دلیل برخورد غیر منطقی اینستاگرام و اطاعت از دولت آمریکا و محدود کردن صفحات برخی از کاربران ایرانی برای مدتی صفحه خود را غیرفعال می کنم.
  ۲۳ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
هبر کره شمالی، در آستانه دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، از قصد خود برای همکاری درجهت دستیابی به صلح در شبه جزیره کره و توسعه روابط بین دو کشور خبر داد.
  ۲۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
یکی از تفنگداران دریایی سابق آمریکا به اتهام مشارکت در حمله ای که 2 ماه پیش علیه سفارت کره شمالی در مادرید انجام گرفت، بازداشت شد.
  ۳۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
بشار اسد رئیس جمهوری سوریه با فرستاده همتای روسی خود در دمشق دیدار و گفتگو کرد.
  ۳۵ دقیقه پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
سناتور دموکراتی آمریکایی و رقیب ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2020، خواستار آغاز طرح استیضاح او در کنگره شد.
  ۳۵ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
روحانی رئیس جمهور کشورمان دقایقی پیش وارد لرستان شد.
  ۵۰ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
زیارت حرم حضرت زینب (س) ، هدیه امروز سردار سلیمانی برای ازدواج خواهر شهید مدافع حرمی بود که 4سال برای بازگشت برادرش صبر کرد.
  ۵۹ دقیقه پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: حواشی مسابقه تیم تراکتور با پیکان با سعه صدر و خویشتن داری پلیس پایان یافت.
  ۵۹ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
با وجود وعده های اروپایی ها برای حفظ منافع ایران در چارچوب برجام، واردات اتحادیه اروپا از ایران در دو ماهه نخست سال جاری میلادی یک شانزدهم شد و صادرات به ایران نیز به کمتر از نصف رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در جامعه خریداران مسکن در تهران دو گروه قراردارند که بسیار به هم وابسته اند .
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سفیر فرانسه در ایالات متحده طی مصاحبه ای با یک نشریه آمریکایی درباره موضوعات مختلفی از جمله طرح معامله قرن، اشغالگری رژیم صهیونیستی و توافق هسته ای ایران اظهار نظر کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
بعد از انتشار کامل و عمومی گزارش مولر از تحقیقات حول ارتباط تیم انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا با روسیه، محبوبیت ترامپ به پایین ترین حد خود در سال 2019 رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اگرچه برخی ایران را بهشت تعطیلات کاری می دانند، اما استفاده از 3 شاخص تعطیلات رسمی ، تعطیلات آخر هفته و مجموع تعطیلات نشان می دهد ایران نه تنها بهشت تعطیلات نیست، بلکه به لحاظ تعداد روز تعطیلی ...
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تنها دو هفته تا پایان مهلت معافیت از تحریم خرید نفت ایران زمان باقی است و ترامپ مجددا بر سر دوراهی افزایش فشارها بر ایران یا افزایش قیمت نفت قرار گرفته است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مقامات ترکیه از دستگیری دو جاسوس اماراتی در این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۲:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
برخی از تماشاگران عصبانی وارد زمین شدند و به سمت بازیکنان حمله ور شدند و یکی دو نفر از آنها به سمت مسعود شجاعی و اشکان دژاگه حمله ور شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
کاخ سفید آمریکا اعلام کرد که رئیس جمهوری این کشور با ژنرال خلیفه حفتر فرمانده نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی ، تلفنی در باره تحولات اخیر این کشور گفت وگو کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان مجلس نمایندگان آمریکا خواستار انتشار نسخه بدون سانسور گزارش مولر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
با منتشر شدن تمام 400 صفحه گزارش بازرس ویژه وزارت دادگستری آمریکا درباره ارتباط رئیس جمهور این کشور با روسیه، کرملین نیز با اشاره به این گزارش تاکید کرد که مسکو دخالتی در امور داخلی واشنگتن ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
گوگل بدون هشدار قبلی حساب کاربری شبکه خبری پرس تی وی و هیسپان تی وی را در یوتیوب غیرفعال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
الهام غفوری تهیه کننده مجموعه تلویزیونی پایتخت اعلام کرد قسمت ویژه این مجموعه برای عید فطر تولید نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در پایان دیدار تیم های تراکتور و پیکان حواشی زیادی به وجود آمد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر بود با شکست بدموقع مقابل پیکان فرصت را در اختیار دیگر تیم ها قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اعضای تیم پرسپولیس راهی امارات شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۹:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در منطقه 6 قائم مقام سنایی یک واحد مسکونی به مساحت 80 متر با عمر 5 سال به قیمت 250 میلیون تومان رهن کامل، اجاره داده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
شهردار تهران در سفری که به عراق داشت، با استاندار و همتای بغدادی خود دیدار و در زمینه مسائل شهری مشترک بین دو پایتخت و زمینه های همکاری تهران و بغداد گفتگو و تبادل نظر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر تهران معتقد است کسی نمی تواند افراد را به عدم خرید کالایی مجبور کند اما ورود افراد غیر حرفه ای به خرید طلای آب شده همراه با ضرر و زیان برای آنها است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با فرماندهان ارتش جمهور اسلامی خاطره ای شنیده نشده درباره انتخاب فرمانده نیروی هوایی ارتش بیان فرمودند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری خرمشهر گفت: استانداری خوزستان به دلیل وقوع مد اکبر در آبادان، خرمشهر و شادگان و آبگرفتگی در این مناطق حالت فوق العاده اعلام کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت با اشاره به اقدامات بهداشتی انجام شده در مناطق سیل زده، گفت: نگرانی ما در مناطق سیل زده برای فصل گرماست ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
گزارش مرکز آمار نشان می دهد که 38 درصد جمعیت بیکار10ساله و بیش تر از کل بیکاران را فارغ التحصیلان آموزش عالی تشکیل می دهند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۷:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
در حالی که هیچ یک از مسئولان وزارت جهاد کشاورزی و صنعت، خبری از آغاز واردات و عرضه گوشت با ارز نیمایی نداده اند، برخی سامانه های توزیع دیجیتالی محصولات پروتئینی اقدام به عرضه گوشت قرمز کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان بین المللی سازندگان وسایل نقلیه موتوری اعلام کرد تولید خودرو ایران در سال میلادی گذشته با افت 40 درصدی به حدود یک میلیون دستگاه رسید و ایران هجدهمین خودروساز جهان در این سال شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه در نامه ای به بنیامین نتانیاهو پیروزی او در انتخابات اخیر رژیم صهیونیستی را تبریک گفت و درباره تحقق راهکار دو دولتی ابراز امیدواری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
پلیس فرانسه معتقد است که یک اتصال کوتاه برق احتمالا عامل آتش سوزی اخیر در کلیسای نوتردام پاریس بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا در واکنش به اقدام غیرقانونی آمریکا در تحریم بانک مرکزی ونزوئلا خطاب به واشنگتن گفت: تحریم های شما ما را قوی تر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: اروپایی ها دست کمی از آمریکایی ها ندارند و در روزهای سختی ما را تنها می گذارند و می خواهند ما را ضایع کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پروژه کانون های شورشی تبدیل به پاشنه آشیل امروز منافقین شده است که بحران فروپاشی کامل این تشکیلات را نیز ممکن است در پی داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
هیات عالی رتبه نظامی جمهوری اسلامی ایران در آخرین روز حضور در مسقط و در قالب اجلاس پانزدهم همکاری های مشترک ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات با بیان اینکه یک شبکه جاسوسی CIA در کشور ما شناسایی شده است، گفت: در یکسال گذشته با 114 تیم تکفیری و 116 تیم مربوط به منافقین برخورد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: تا پایان تابستان 20 هزار خانه نیازمند تعمیر در مناطق سیل زده را مرمت می کنیم و تا پایان سال هم 10 هزار خانه می سازیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
بارندگی و طغیان رودخانه ها محورهای مختلفی را در سراسر کشور مسدود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۵۷ سایت دیگر  
به مناسبت روز ارتش و بزرگداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی، سرلشکر جعفری با حضور در ستاد ارتش با امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی آخرین وضعیت بررسی لایحه دولت برای آزاد سازی سهام عدالت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان آخرین وضعیت برگزاری الکترونیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۳۵ سایت دیگر  
چین در آستانه اتمام معافیت شش ماهه تحریم نفتی ایران واردات نفت از این کشور را افزایش داده و طی آوریل 754 هزار بشکه در روز نفت از ایران وارد کرده که این رقم نسبت به ماه قبل 33 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
دولت به ترتیب بیشترین بدهی را به نظام بانکی، نهادهای عمومی غیر دولتی مثل تامین اجتماعی، دارندگان اوراق بهادار و اشخاص خصوصی و تعاونی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد، مرفه ترین قشر جامعه با دریافت 21میلیون تومان یارانه پنهان، 7برابر اقشار محروم از این یارانه ها بهره مند می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
دولت به دنبال ایجاد تغییر در نظام عرضه بنزین با بازگشت سهمیه بندی و در صورت موافقت سران قوا، کاهش فاصله قیمت تمام شده تأمین بنزین با قیمت تکلیفی عرضه در ماه پایانی بهار است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
دولت وفاق ملی لیبی حکم بازداشت ژنرال خلیفه حفتر را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده سابق تهران گفت: آقای علی لاریجانی تعداد محدودی نماینده دارد و بین دو جناح با این نمایندگان بازی می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن مواضع متجاوزان سعودی در شهر حجه را به وسیله موشک بالستیک زلزال 1 هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا بامداد جمعه (به وقت تهران) توئیت کرد می توانسته بازرس ویژه تحقیقات درباره تبانی ادعایی او با روسیه را اخراج کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه جدیدی که به کنگره این کشور ارائه کرده ادعاهای تازه ای علیه ایران مطرح کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۲:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از دایر شدن تمام کلاس های درس در استان های سیل زده به جز مناطقی از خوزستان خبر داد
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۲:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
حضور پررنگ پرویز پرستویی در فضای مجازی و بازنشر مطالب مختلف از سوی او باعث شد صفحه شخصی و مسیری که طی کرده را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۲:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گفت: نیروهای مسلح در راه خدمات رسانی به مردم هر کاری که از دستشان بر می آید انجام می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت دادگستری امریکا گزارش مولر بازرس ویژه تحقیقات در خصوص دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد تمام مدارس در روز شنبه 31 فروردین ماه دایر هستند البته مدارس قم برای میزبانی از زائران در این روز تعطیل است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهید بهرام اسدپورگلوگاهی سال 1344 در گلوگاه به دنیا آمد و سال 1366 در منطقه پنجوین به شهادت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مردم سیل زده روستاهای شادگان با دیدن سردار سلیمانی به هلهله و خوشامدگویی به این سردار محبوب سپاه پرداختند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
منابع نزدیک به دفتر ولی عهد ابوظبی خبر اختلاف میان ملک سلمان، پادشاه عربستان و پسرش محمد بن سلمان، ولیعهد این کشور را تایید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال سپاهان در دیداری از هفته بیست و ششم لیگ برتر مقابل سایپا به یک پیروزی پر گل دست یافت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
گفته می شود اپل تا سال 2020 میلادی از یک گوشی جدید ارزان قیمت 4.7 اینچی که طراحی آن شباهت زیادی به آیفون 8 دارد، رونمایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا روز پنجشنبه تصریح کرد این سازمان در سال گذشته سرمایه گذاری بیشتری برای مقابله با ایران و روسیه اختصاص داده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود از ادامه حضور ایران در برجام انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
کمپین درخواست تعویق کنکور سراسری ظرف سه روز بیش از 13000 امضا جمع کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
تنابنده بازیگر و کارگردان کشورمان، درباره وضعیت ساخت فیلمنامه ناتمام خشایار الوند توضیح داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی امروز در پست اینستاگرامی خود نوشت: سفیر سوئیس آمادگی کشورش را به گشایش مجدد کانال بانکی بین ایران و سوئیس اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز گزارشی از نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کمک رسانی به مناطق سیل زده ایران تهیه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در پی فروش فوری محصولات ایران خودرو و سایپا با اندکی تغییرات در بازار همراه شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
فرشید اسماعیلی هافبک جوان و تاثیرگذار تیم فوتبال استقلال تهران حضور در ادامه فصل لیگ برتر باشگاه های ایران را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: امروز آنچه در خوزستان محسوس است عدم مدیریت صحیح آب در دو حوضه تخصصی آبگیری و رهاسازی است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی از تلاش آمریکایی ها و انگلیسی ها برای تسلط شان بر مرزهای سوریه و لبنان از طریق ایجاد تیپ های کنترل مرزهای زمینی لبنان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نخستین جلسه هیأت مدیره بازار متشکل ارزی برگزار و پس از انتخاب مدیرعامل این بازار، مقرر شد تا تمامی صرافی های مجاز و بانک های عامل از درگاهی که متعاقباً اعلام می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران با انتشار پستی امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش را نمونه ارتشی تراز انقلاب اسلامی معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
شرکت آئودی از طرح مفهومی تمام الکتریکی AI:ME رونمایی کرد که مخصوص استفاده شهری تولید شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی با انتشار پستی، درباره ماجرای مسدودسازی حساب های اینستاگرام فرماندهان سپاه، تحلیل جالبی ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۵    
با خروج مصر طرح تشکیل و تأسیس ناتوی عربی به رهبری ایالات متحده آمریکا و عربستان سعودی عملا در آستانه فروپاشی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مجله تایم فهرست سالانه 100 چهره تاثیرگذار جهان را در سال 2019، منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: ملخ های صحرایی که به 6 استان جنوبی کشور حمله کرده اگر کنترل نشوند امنیت غذایی کشور را به خطر می ا ندازد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
در پی درخواست مردم برای تعویق کنکور سراسری سال 98، وزیر علوم در پست اینستاگرامی خود عنوان کرد: عده ای با طرح موضوع تعویق زمان کنکور، داوطلبان را خام و سرگرم می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
برند آنر که زیر مجموعه شرکت هوآوی است در ماه آینده میلادی قصد معرفی سری پرچمدار جدید خود را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سامسونگ با قرار دادن مرورگر خود در گوشی های هوشمند و تبلت های این شرکت قصد رقابت با مرورگر شرکت گوگل را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یک حبرنگار زن که برای تهیه مستند راهی سوریه شده بود، از دوران اسارت خود در زندان داعش سخن گفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مأموران کلانتری 151 یافت آباد موفق به کشف کارگاهی شدند که در آن عسل تقلبی فرآوری شده و سپس به جای عسل اصلی در سوپرمارکتها به فروش می رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران با اعلام قیمت طلا و قیمت سکه طی امروز پنج شنبه، از کاهش 80 هزار تومانی قیمت سکه بهار آزادی در هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش در واکنش به اقدام آمریکایی ها در قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی گفت: آمریکایی ها باید بدانند در هیچ کجای دنیا تأمین نخواهند داشت خصوصاً نیروهای سنتکام.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره جهانی فیلم فجر از شب گذشته رسماً سی وهفتمین دوره برگزاری خود را کلید زد تا از امروز به مدت 9 روز، میزبان طیف متفاوتی از علاقمندان سینما در ایران باشد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۲    
عضو کمیسیون قضایی مجلس می گوید: بر اساس ارزیابی ها و آنچه از طرف مراجع مهم اعلام شده، درصد اجرای مصوبات مجلس بسیار پایین است و دولت تنها 40 تا 45 درصد مصوبات مجلس را اجرایی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی برای بار دوم در سفر به استان خوزستان و بازدید از مناطق سیل زده استان وارد شهرستان شادگان شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران از توافق با ترکیه برای ایجاد سازوکاری مشابه اینستکس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در بدو ورود به استان خوزستان گفت: باید آسیب شناسی انجام شود که بعد از این وقتی باران رحمت الهی بر سرزمین ما نازل شد، شاهد بروز مشکلات این چنینی نباشیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
کلیه مدارس استان قم به دلیل میزبانی از زائرین مسجد مقدس جمکران تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
همزمان با روز ارتش، شناورهای ارتش در بندرعباس رژه رفتند.
مشاهده نتایج بیشتر...