پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۰:۱۳Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر خارجه»

شهرآٰرا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیرخارجه پاکستان در گفت وگویی نسبت به تشکیل حکومت موازی در افغانستان هشدار داد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۳ ساعت پیش    
محمد اسلامی با حضور در شصت و ششمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین با رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی، هیاتی از روس اتم و همچنین وزیر خارجه مجارستان دیدار و گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه تاجیکستان در واشنگتن با رئیس اداره توسعه بین المللی آمریکا (یوساید)، دستیار ویژه رئیس جمهور و نماینده ویژه ایالات متحده در امور افغانستان دیدار کرد.
انتخاب   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محمد اسلامی با حضور در شصت و ششمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین با رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی، هیاتی از روس اتم و همچنین وزیر خارجه مجارستان دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
مسکو میزبان نشست رؤسای سرویس های امنیتی و اطلاعاتی همسود، سفر سرپرست معاون وزیر خارجه آمریکا به ازبکستان و استقبال پیمان امنیت جمعی از امضا پروتکل صلح بین تاجیکستان و قرقیزستان؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۷:۰۳    
پس از آنکه روز جمعه اول مهر، وزیر خارجه آمریکا از لغو برخی تحریم های اعمال شده بر جمهوری اسلامی ایراندر ایران خبر داد و وزارت خزانه داری آمریکا هم با انتشار بیانیه ای اعلام کرد با درخواست صدور مجوز صادرات برخی تجهیزات و خدمات مرتبط با ارتباطات اینترنت ماهواره ای برای شهروندان ایرانی موافقت می کند ...
آنا / پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه روز سه شنبه به وقت محلی با چابا کروشی، رئیس هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل، دیدار و گفتگو کرد.
آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی ایران در پیامی خطاب به مردم ایران، به تشریح سفر نیویورک و دیدارهای انجام شده پرداخت و از تلاش بی وقفه برای برچیدن تحریم های ظالمانه سخن گفت.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
نقل شده است هنری کیسینجر وزیر نام آشنای امور خارجه سال های 1350 تا 1354 آمریکا در دیداری که پس از پیروزی انقلاب اسلامی با وزیر خارجه وقت اتحاد جماهیر سوسیالیستی شوروی، آندره گرومیکو داشته به او - نقل به مضمون - گفته است با پیروزی این انقلاب ما یک پایگاه مهم خود را از دست دادیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه سوئد اعلام کرد که هیئتی از وزارت کشور در ادامه رایزنی ها در راستای عضویت استکهلم در ناتو به ترکیه سفر خواهد کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه تاکید کرد: ما قطعا همکاری مان با آژانس را ادامه خواهیم داد. آژانس سوالاتی درباره سه محل دارد که می گوید در آن اورانیوم پیدا کرده است و ما آماده ایم به این سوالات پاسخ دهیم.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گتفه وزیر امور خارجی آبخازیا، دولت سوخومی آماده امضای توافق نامه ای با گرجستان در رابطه با عدم استفاده از قوه قهریه در دور بعدی "گفت وگوهای بین المللی ژنو در خصوص امنیت و ثبات در قفقاز جنوبی" است که اوایل اکتبر برگزار می شود. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیران خارجه ایران و عراق با یکدیگر دیدار و درخصوص مسائل مختلف منطقه و جهان رایزنی کردند. به گزارش ایسنا، وزارت خارجه عراق در بیانیه ای اعلام کرد که حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران با فواد حسین ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۰    
وزیر خارجه کشورمان ادعای ضرب و شتم معترضان در ایران را ساختگی خوانده و گفت قربانیان تظاهرات به دست اغتشاشگران کشته شده اند.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با نمایندگان 5 کشور خارجی درباره تحولات منطقه ای، مناسبات دو جانبه و چندجانبه کشورمان با دیگر کشورها دیدار و گفتگو کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران روز سه شنبه به وقت محلی با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد دیدار و گفتگو کرد. با توجه به تماس های تلفنی مداوم بین وزیر خارجه ایران و دبیرکل سازمان ملل در خصوص موضوعات سیاست خارجی، منطقه ای و بین المللی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه کویت خواستار همکاری کامل جمهوری اسلامی ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی شد و همچنین بر حق استفاده همه کشورها از انرژی هسته ای برای مقاصد صلح آمیز تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رادوسلاو سیکروسکی نماینده پارلمان لهستان و وزیر خارجه سابق این کشورتلویحا اعلام کرد که آمریکا عامل آسیب وارد شده به خط لوله انتقال گاز نورد استریم روسیه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه موضع گیری جمهوری آبخازیا در قبال مسئله اوکراین را قابل تقدیر ارزیابی کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزیر امور خارجه امارات در تماسی تلفنی، با یائیر لاپید نخست وزیر رژیم صهیونیستی رایزنی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه پاکستان در مصاحبه ای خواستار آن شد که جامعه بین الملل با دولت حاکم طالبان در افغانستان در ارتباط با مسائل مبارزه با گروه های افراطگر خارجی و بحران های اقتصادی و انسانی این کشور حتی با وجود تاکید بسیاری از مقامات آمریکایی بر ناشایستگی این جنبش برای چنین همکاری هایی، همکاری کند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۸   + ۷۰ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه ایران جایی نیست که کسی بتواند کودتا یا انقلاب رنگین کند ، خطاب به دولتمردان آمریکایی گفت: هیچ خبر مهمی در ایران نیست و تغییر رژیمی صورت نخواهد گرفت.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد: مردم ایران فهیم هستند و بین اعتراض، اخلال و آشوب تفاوت وجود دارد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۴    
شفقنا- آمریکا از اقدام خود در فروش جنگ افزار به پاکستان دفاع کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا یک روز پس از گفتگوهای جداگانه با همتای خود از پاکستان در واشنگتن با وزیر خارجه هند دیدار کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: حوادث در خطوط لوله گاز نورد استریم تصادفی نیستند، زیرا اطلاعات به اقدامات عمدی اشاره می کند وزیر خارجه سوئد نیز این رخداد را نتیجه یک انفجار دانسته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- زبیگنیو رائو (Zbigniew Rau) وزیر خارجه لهستان هشدار داد حمله هسته ای به اوکراین می تواند به واکنش ویرانگر سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) منجر شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در پی ادعای وزیر خارجه تاجیکستان مبنی بر افزایش فعالیت گروه های تروریستی در خاک افغانستان و تهدید کشورهای همسایه از سوی آنان، ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان این ادعا را رد کرده و از این کشور خواسته تا نگرانی خود را از طریق تماس نزدیک با کابل، مطرح کند.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
پرچمی که در دیدار امیرعبداللهیان و رئیس مجمع عمومی سازمان ملل استفاده شده خبرساز شده و برخی ادعا کرده اند که پرچم ایران وارونه استفاده شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق اعلام کرد که ایران و عربستان سعودی می توانند مذاکرات برای از سرگیری روابط و حل اختلافات دوجانبه را در بغداد از سر بگیرند.
آنا / سیمرغ   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق در تازه ترین اظهار نظر خود درباره روند میانجیگری بغداد در مذاکرات میان ایران و عربستان گفت که دو طرف درباره بسیاری از نکات به توافق دست یافته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۲    
سرپرست معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور روابط عمومی و اطلاع رسانی از 28 سپتامبر تا 9 اکتبر به نپال، امارات متحده عربی، ازبکستان و قرقیزستان سفر می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه امارات در تماسی تلفنی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی، درباره روابط دوجانبه و راهکار های تقویت آن رایزنی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق با اشاره به تداوم مذاکرات ایران و عربستان گفت که این دو کشور درخصوص مسائل زیادی به توافق رسیدند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری سه شنبه شب گزارش دادند، وزیر خارجه امارات متحده عربی و نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره همکاری های دوجانبه و موضوعات مورد علاقه دو طرف گفت وگو کردند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه کشور در دیدار با دبیر کل سازمان ملل متحد تاکید کرد برای دستیابی به توافق، آمریکایی ها باید واقع بین باشند.
سلام نو / مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۴۲ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه کشورمان با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد دیدار و گفتگو کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۰    
شفقنا- وزیر خارجه پاکستان نسبت به منزوی کردن طالبان هشدار داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ وزیر خارجه پاکستان با هشدار نسبت به عواقب خطرناک منزوی شدن دوباره حاکمان افغانستان، از جهان خواست با طالبان تعامل کند. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
فیصل المقداد وزیر خارجه سوریه عصر سه شنبه گفت که جنگ تروریستی علیه کشور ما در تحقق اهداف خود شکست خورد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری از گفت وگوی تلفنی وزیر خارجه امارات با نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره روابط میان دو طرف و فلسطین خبر دادند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- جوزف سیرینچیونه؛ عضو هیئت مشوران امنیت بین المللی "جان کری" وزیر خارجه اسبق ایالات متحده و کارشناس امنیت هسته ای در اندیشکده کوئینسی است. تمرکز فعالیت های او بر روی عدم اشاعه هسته ای و حل مناقشه است. او در سال 2008 میلادی به عنوان رئیس بنیاد غیردولتی کنترل تسلیحات پلوشر منصوب شد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۰    
گفت وگوی تلفنی وزیر خارجه امارات و نخست وزیر رژیم صهیونیستی، انتصاب بن سلمان به عنوان رئیس شورای وزیران عربستان و پیشنهاد آمریکا برای محکومیت همه پرسی شرق اوکراین در شورای امنیت از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته استو
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا بر حق استفاده اوکراین از تسلیحات آمریکایی در سرزمین های تصرف شده توسط روسیه تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه، معتقد است اظهارات وزیر خارجه سابق لهستان که از ایالات متحده به خاطر آسیب وارده به خط لوله نورد استریم 2 روسیه تشکر کرده، می تواند به عنوان یک بیانیه رسمی در مورد حمله تروریستی تلقی شود.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
پس از انتشار تصویری از دیدار حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران با چابا کروشی رئیس مجمع عمومی سازمان ملل، برخی از وجود پرچم کشور دیگری به جای پرچم ایران در این دیدار اظهار تعجب کردند. برخی با اشاره به پرچم پشت سر وی مدعی شدند که پرچم ایران برعکس نصب شده است!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
همشهری آنلاین : در واقع پس از انتشار تصویری از دیدار حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران با چابا کروشی رئیس مجمع عمومی سازمان ملل، برخی از وجود پرچم کشور دیگری به جای پرچم ایران در این دیدار اظهار تعجب کردند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا – وزیر خارجه امارات و نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی تماسی تلفنی گفت وگو کردند. به گزارش شفقنا از ایلنا ، عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه امارات و یائیر لاپید نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی تماسی تلفنی گفت وگو کردند. ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
فؤاد حسین، وزیر خارجه عراق گفت که بغداد از حصول توافق هسته ای و همچنین بهبود روابط بین ایران و عربستان سعودی حمایت می کند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۷   + ۵۱ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه کشورمان در دیدار با وزیرخارجه عراق رویکرد مداخله گرانه آمریکا در همراهی با آشوب گران را در تعارض آشکار با پیام های مکرر دیپلماتیک کاخ سفید به ایران در مورد ضرورت توافق ارزیابی کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران اعتراض را می پذیرد اما به روش مسالمت آمیز خودش اظهار کرد: اجازه نمی دهیم با تحریکات رسانه ای و سیاسی خارجی، امنیت و ثبات کشور ما تحت تاثیر قرار گیرد.