جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۷:۵۶May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فاجعه انسانی»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: ارتباط هایی با عربستان سعودی داشته ایم و امیدواریم این تماس ها از طریق همکاری های بعد میان ایران و عربستان نتیجه بخش باشند؛ برای صلح و امنیت منطقه و به ویژه یمن که از فاجعه انسانی عظیمی رنج می برد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: ارتباط هایی با عربستان سعودی داشته ایم و امیدواریم این تماس ها از طریق همکاری های بعد میان ایران و عربستان نتیجه بخش باشند؛ برای صلح و امنیت منطقه و به ویژه یمن که از فاجعه انسانی عظیمی رنج می برد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: ارتباط هایی با عربستان سعودی داشته ایم و امیدواریم این تماس ها از طریق همکاری های بعد میان ایران و عربستان نتیجه بخش باشند؛ برای صلح و امنیت منطقه و به ویژه یمن که از فاجعه انسانی عظیمی رنج می برد.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: ارتباط هایی با عربستان سعودی داشته ایم و امیدواریم این تماس ها از طریق همکاری های بعد میان ایران و عربستان نتیجه بخش باشند؛ برای صلح و امنیت منطقه و به ویژه یمن که از فاجعه انسانی عظیمی رنج می برد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا : بارزترین بی تدبیری بایدن را شاید بتوان در عزم جدی اش برای عقب نشینی از افغانستان باشد که یقینا" به یک فاجعه سیاسی و انسانی در آن کشور منجر خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
شفقناقم- عضو هیئت علمی دانشگاه مفید با تاکید بر اینکه حقوق بین الملل نمی تواند نسبت به این فاجعه انسانی بی تفاوت باشد، گفت: هر مبنایی برای توجیه مداخله نظامی در یمن باید با سایر حوزه های حقوق بین الملل که مهم ترین آن حق تعیین سرنوشت است، سنجیده شود. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۵    
علیرضا پناهیان، مدیر حوزه علمیه دارالحکمه بیان داشت: کار نکردن جوانان ما بعد از 14 سالگی، یک فاجعه انسانی است!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۰    
اعتراض به خشونت پلیس آمریکا، اذغان سناتور آمریکایی به فاجعه انسانی در یمن و حمایت آمریکا از لغو حق مالکیت معنوی واکسن کووید-19 از مهم ترین رویداد های آمریکا بود.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۶    
مورفی پیشتر بار ها از عربستان سعودی و فجایعی که این رژیم در یمن رقم زده انتقاد کرده است. وی از حامیان توقف حمایت واشنگتن از ریاض در جنگ یمن است و بار ها خواستار مسئول کردن عربستان به دلیل جنایاتش علیه مردم بی دفاع یمن بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۵:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سناتور آمریکایی کریس مورفی در حساب توئیتری خود نوشت: جنگ در یمن بدترین فاجعه انسانی در جهان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۴    
به دنبال شیوع کرونای هندی در سراسر جنوب آسیا کمیته بین المللی صلیب سرخ امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که کرونا کشور نپال را دربرگرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - سازمان صلیب سرخ جهانی با هشدار نسبت به وقوع فاجعه انسانی در جنوب آسیا خواستار اقدامات فوری برای جلوگیری از افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در این منطقه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۰    
رژیم صهیونیستی قصد دارد 18 خانواده فلسطینی را از این منطقه اخراج کند و منازل آن ها را به شهرک نشینان صهیونیست واگذار کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : هرچند خبرها از کاهش شهر های قرمز وکاهشی شدن روند بستری در بسیاری از نقاط کشورحکایت می کند، اما وزارت بهداشت نگران وقوع زودهنگام موج پنجم کرونا در کشور است ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بزرگترین فاجعه انسانی در تاریخ ایران با قتل عام چهل درصد جمعیت کشور 40 سال طول کشید تا ایران به جمعیت قبل از قحطی برگردد.شبه نسل کشی و مصداق عینی جنایت علیه بشریت در دوران آخرین شاه قاجار با نقش آ،رینی انگلیس و روسیه بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کارشناسان بهداشتی و دانشمندان هشدار دادند تنها در صورت اختصاص میلیاردها دلار کمک و صادرات گسترده واکسن کرونا به ویژه به جوامع فقیر می توان از وقوع یک فاجعه انسانی که به سرعت کره زمین را فرا می گیرد جلوگیری کرد.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اعتدالف علی کرمی متخصص بیوتکنولوژی پزشکی، در روزنامه آرمان نوشت: ظاهرا مسئولان تا فاجعه انسانی در کشور رخ ندهد، مرزهای کشور را به طور کامل نمی بندند و ما نیز مانند میلیون ها نفر پاسخ به این سوال را نمی دانیم که چرا با وجود شرایط بحرانی در کشورهای هند و پاکستان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مدم زاهدان طی نامه ای به وزیر بهداشت نسبت به شیوع ویروس کرونای هندی هشدار دا و گفت: "با ادامه این روند، وقوع فاجعه انسانی در استان سیستان و بلوچستان و رسیدن موج ویرانگر آن به عمق کشور قطعی است".
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۱    
رییس حزب مسلم لیگ نواز پاکستان: سهل انگاری دولت در اعمال درست محدودیت های کرونایی می تواند سبب فاجعه انسانی در کشور شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۲    
ویروس هندی یکی از انواع ویروس های جهش یافته کرونا به شمار می رود که یک فاجعه انسانی را در کشور هند رقم زده است. نکند این ویروس خطرناک و کشنده به سرعت تمام جوامع را درگیر خود کند و اثرات واکسن ها را به طور کامل از بین ببرد؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
قم - ایرنا- استاندار قم با اشاره به وضعیت نگران کننده بیماری کرونا، گفت: اگر وضعیت این بیماری مدیریت نمی شد یک فاجعه انسانی در این استان به وقوع می پیوست.
برترین ها / جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: موج جدید کرونا در هند با شیوع ویروس جهش یافته هندی، این کشور یک میلیارد و 300 میلیون نفری را وارد یک فاجعه انسانی تمام عیار کرده است. صحنه هایی غم انگیز از وضعیت دلخراش شهروندان هندی را می بینید که نظاره گر مرگ عزیزانشان هستند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۵۶    
فاجعه انسانی در هند که در پی شیوع شدید ویروس کرونا پدید آمده همچنان هر روز تاثربرانگیزترین تصاویر جهان را رقم می زند...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
شهریاری گفت: ویروس جهش یافته هندی خیلی خطرناک تر از کرونای انگلیسی است، اگر مرزها کنترل نشود به دلیل کمبود امکانات بهداشتی، فاجعه انسانی رخ خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
در شرایطی که ویروس کرونای انگلیسی در کشور می تازد و جان می گیرد و نگرانی از شیوع نوع جهش یافته هندی آن هم وجود دارد، شکل گیری تجمعاتی مشابه آنچه در گرگان شاهد آن بودیم بیشتر به بازی بر سر جان شبیه است ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۵    
شفقنا- آلمان هم برای کمک به هند اعلام آمادگی کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، در پی بروز شیوع گسترده کووید19 در هند و بروز فاجعه انسانی در این کشور، آلمان نیز اعلام کرد اکسیژن و دیگر اقلام بهداشتی و درمانی موردنیاز برای بیماران کرونایی را به هند ارسال خواهد کرد ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
دولت آمریکا درخواست کمک هند برای افزایش تولید واکسن در این کشور را رد کرد و عملا هند را در معرض یک فاجعه انسانی قرار داد. تهران – اقتصاد برتر – 5 اردیبهشت 1400 ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
باتوجه به مرگ 2767 نفر تنها در طی شب گذشته به نظر می رسد که این کشور 1.3 میلیارد نفری در آستانه یک فاجعه انسانی قرار داشته باشد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
چیزی که در هند در حال رخ دادن است بی شباهت به فیلم های آخرالزمانی نیست. جنازه روی جنازه و فاجعه ای که کرونا هر روز آن را وحشتناک تر می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۰:۴۴    
فاجعه انسانی در دریای مدیترانه با غرق شدن آوارگان فراری همچنان ادامه دارد. منبع: صداوسیما
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: نشریه نیویورک پست در گزارشی نوشت: طرفداران می گویند زنای توافقی با محارم باید از شکل غیرقانونی بودن خارج شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک قایق بادی با 130 آواره که عازم سواحل ایتالیا بود واژگون شد و تمام سرنشینان آن در دریا غرق شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
هنرآنلاین : حدود یک ماه پیش آمار مبتلایان روزانه کرونا در هند کمتر از 20 هزار نفر بود. این روزها با ثبت رقم روزانه بیش از 150هزار نفر درحال شکستن تمام رکوردها و رسیدن به یک فاجعه انسانی تمام عیار است ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: در حالی که بیمارستان ها درگیر بیماران کرونایی هستند لطف و معجزه خدا باعث شد این زلزله تبدیل به یک فاجعه انسانی نشود.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۵    
به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم ، ایران در هفته جاری به دلیل شدت شیوع ویروس کرونا ، هفته سختی پیش رو دارد این بخشی از صحبت های روز گذشته رئیس جمهور کشورمان است که همزمان با چندین کارشناس و مسئولان وزارت بهداشت از آغاز اردیبهشت سیاه خبر می دهند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با اشاره به فوت 26 هزار و 200 تهرانی به دلیل کرونا گفت: ابتدای شیوع کرونا تاکنون انباشت محدودیت هایی داشته ایم که پاسخگو نبوده و اثر چندانی نداشته است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: طغیان دوباره کرونا و ورود مجدد مرگها به کانال 300 تایی؛ ضرورت تامین و تزریق “واکسن” را بار دیگر یادآوری می کند، نیاز حیاتی سلامت این روزهای کشور و فرصتی که همچنان از دست می رود... متخصصان می گویند “واکسن نرسد، فاجعه انسانی رخ می دهد” ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبر آنلاین : دکتر جلالی فخر، پزشک و منتقد سینما در پستی اینستاگرامی نوشت: اگر همین گونه پیش برود، هفته بعد با فاجعه ی انسانی روبرو می شویم. باید تهران را به سرعت و کاملا تعطیل کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۷:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
هفته جاری شواهد حوادث تلخ و شیرینی در حوزه سیاسی، اقتصادی و بین الملل بودیم که مرور برخی اتفاقات مهم خالی از لطف نیست.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد با اشاره به آمار بالای مرگ و میر بر اثر ابتلا به کرونا در کشور و مقایسه آن با آمارهای جهانی گفت: راهی جز لاک داون شهرها و واکسیناسیون گسترده در مقابل این فاجعه انسانی که در حال رخ دادن است، نداریم. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: نماینده پیشین مجلس گفت: اگر در حادثه نطنز سانتریفیوژهای نسل اول نابود شدند، ایران ماشین های پیشرفته تر و قدرتمندتری را جایگزین آن می کند که این مسئله، توان چانه زنی ایران را افزایش خواهد داد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۰۱   + ۳۳ سایت دیگر  
ایرنا: رییس شورای هماهنگی سازمانهای نظام پزشکی استان خراسان رضوی گفت: با شیوع گسترده کرونا در کشور یک فاجعه انسانی در حال وقوع است و انتظار همگان از وزیر بهداشت و درمان تهیه واکسن کروناست و تاخیر در واکسیناسیون عمومی و گسترده علیه این ویروس نابخشودنی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نیروهای ائتلاف به سرکردگی عربستان سعودی در هماهنگی با دولت مستعفی و فراری یمن همچنان به غارت نفت و ثروت های این کشور ادامه می دهند و این در حالی است که مردم این کشور به دلیل حملات ائتلاف متجاوز در معرض فقر و بزرگترین فاجعه انسانی قرار گرفته اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در نامه ای خطاب به دبیر کل سازمان ملل متحد تاکید کرد که تدابیر مهار آلودگی به موقع و حرفه ای توسط مدیریت و کارکنان وظیفه شناس کارخانه غنی سازی سوخت نطنز و سازمان انرژی اتمی ایران از آنچه که می توانست به یک فاجعه انسانی و زیست محیطی مبدل شود، جلوگیری کرد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: عضو سابق گروه مذاکره کننده هسته ای ایران، عهدشکنی آمریکا در برجام را موجب نابودی اعتماد ایرانیان دانست و گفت: ایرانی ها در حالی به میز مذاکره آمده اند که کاملا بی اعتمادند و لذا آمریکا باید با برداشتن تحریم ها، جبران کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملایر از افزایش سه برابری تعداد بیماران مبتلا به کرونا خبر داد و گفت: در ترددهای بین شهری، دورهمی ها، برگزاری مراسم های عروسی و عزا و سفرها شرایط وضعیت قرمز دیده نمی شود و با پیش رفتن این روند، کل کشور با یک فاجعه انسانی روبرو خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان – گزارش ها از آمریکا نشان می دهد جو بایدن ، رییس جمهور این کشور در مواجهه با بحران مهاجران، قصد دارد پروژه دیوار مرزی دونالد ترامپ ، رییس جمهور پیشین آمریکا را مجددا راه اندازی کند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در نشست مشترک مدیران ستادی و استانی با دکتر اسحاق جهانگیری ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده ادارات کل مدیریت بحران در حوادث و بلایای طبیعی طی سال های اخیر گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج(بیمارستان معین کرونایی) گفت: با توجه به افزایش تعداد بیماران مبتلا و بستری کرونایی، شرایط کرونایی بحرانی است.