شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۲۸Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پادشاه اردن»

دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۲    
ملک عبدالله اردن بین دو گزینه بد گیر کرده است. حماس و حامیان منطقه ای آن از یک طرف و همچنین سیاستمداران حامی اسرائیل از سوی دیگر او را تحت فشار قرار می دهند. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۸    
یکی از فعالان رسانه ای به حضور رئیس جمهور مصر و پادشاه اردن در مراسم حج امسال، واکنش نشان داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
پادشاه اردن در سخنانی در نشست گروه هفت در ایتالیا گفت که قدیمی ترین تهدید در منطقه ادامه اشغال سرزمین های فلسطینی است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
پادشاه اردن با تاکید بر لزوم توقف جنگ در غزه و برقراری آتش بس دائمی گفت که آژانس آنروا باید مورد حمایت قرار بگیرد تا به بتواند به وظایف خود در غزه عمل کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۰    
پادشاه اردن از رهبران جهان به دلیل ناتوانی برای پایان بخشیدن به جنگ غزه انتقاد کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۴    
عبدالله دوم پادشاه اردن شمشیر خود را به احترام نیرو های امنیتی و نظامی و مردم اردن از غلاف خارج کرد. این ویدیو که در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته را می بینید.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ایتالیا تعداد بی سابقه ای از رهبران را دعوت کرده است - از پاپ فرانسیس و پادشاه اردن عبدالله دوم گرفته تا رهبران اوکراین، هند، برزیل، آرژانتین، ترکیه، امارات متحده عربی، کنیا، الجزایر، تونس و موریتانی.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۴۹    
سخنگوی ریاست جمهوری مصر گفت: دو طرف این دیدار بر اهمیت ادامه هماهنگی و رایزنی در مورد تحولات نوار غزه رایزنی و بر فراخوان مشترک برای برگزاری کنفرانس واکنش بشردوستانه اضطراری در غزه تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پادشاه اردن و رئیس جمهور مصر در کنفرانس بین المللی کمک رسانی اضطراری به غزه، خواستار توقف فوری جنگ و ارسال کمک ها به این باریکه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر و عبدالله دوم پادشاه اردن نسبت به تبعات تداوم تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به نوار غزه هشدار دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
پادشاه اردن و رئیس جمهور مصر درجریان دیدار با یکدیگر بر مخالفت خود با هرگونه تلاش برای کوچاندن اجباری فلسطینیان به خارج از اراضی خود تاکید کردند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۴    
شفقنا- عبدالفتاح السیسی ، رئیس جمهور مصر و عبدالله دوم پادشاه اردن بر استحکام و عمق روابط تاریخی بین دو کشور تاکید کردند. به گزارش شفقنا به نقل از اسپوتنیک ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری منتخب و وزیر دفاع کنونی اندونزی در حاشیه نشست اردن با موضوع برقراری صلح در فلسطین، با پادشاه این کشور درباره بحران انسانی در غزه گفت وگو کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۲    
گروه فیلم: عبدالله دوم پادشاه اردن شمشیر خود را به احترام نیرو های امنیتی و نظامی و مردم اردن از غلاف خارج کرد. ....
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۲:۳۲    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۹    
یک شهروند اردنی در اعتراض به مواضع پادشاه اردن در قبال جنگ غزه و در حمایت از مردم فلسطین در ورودی کاخ سلطنتی عقبه خودسوزی کرد و پس از خودسوزی، گارد اردنی به او شلیک کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
ملک عبدالله دوم بار دیگر بر ضرورت ایجاد افق های سیاسی برای دستیابی به صلح عادلانه و همه جانبه بر اساس راه حل دو دولتی تاکید کرد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
ایمن الصفدی معاون نخست وزیر و وزیر خارجه اردن در تماس تلفنی با دکتر علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان، ضمن ابلاغ تسلیت پادشاه اردن به مقام معظم رهبری ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۶    
ایمن الصفدی در تماس تلفنی با علی باقر ضمن ابلاغ تسلیت پادشاه اردن به مقام معظم رهبری، مراتب تسلیت و همدردی دولت و ملت اردن با دولت و ایران را ابراز داشت.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۵    
پادشاه اردن در پیامی شهادت رئیس جمهور اسلامی ایران و همراهان وی در سانحه هوایی سقوط بالگرد را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، عبدالله دوم پادشاه اردن در پیامی در ایکس نوشت: درگذشت برادرمان ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
پادشاه اردن در پیامی شهادت رئیس جمهور اسلامی ایران و همراهان وی در سانحه هوایی سقوط بالگرد را تسلیت گفت.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
پادشاه اردن شهادت رئیس جمهور ایران و هیئت همراه وی را که در سانحه سقوط بالگرد تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پادشاه اردن نیز در کنار دیگر مقامات کشورهای جهان به شهادت رئیس جمهور کشورمان واکنش نشان داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مرتضی غرقی در توئیتی ویدئویی از اظهارات همسر پادشاه اردن منتشر کرد و نوشت: نمونه ای از مواضع دولتهای عربی در باره جنگ غزه ؛ همسر پادشاه اردن: هر روز خودم را به جای مادران و جوانان اسرائیلی قرار می دهم تا رنج آنها را از این جنگ احساس کنم و گروگانهای اسرائیلی باید آزاد شوند . ...
رسانه عرب زبان رای الیوم نوشت: تحرکات نظامی رژیم صهیونیستی در گذرگاه رفح به شدت اردن را در تنگنا قرار داده و این کشور نگران تشدید درگیری به سبب اشغال این گذرگاه از سوی اشغالگران است. ...
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
پادشاه اردن تأکید کرد که سلطه رژیم صهیونیستی بر بخش فلسطینی گذرگاه رفح و بستن آن به روی کمک ها فاجعه انسانی در نوار غزه را تشدید خواهد کرد .
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
پادشاه اردن در سخنانی در جریان نشست کنگره آمریکا گفت که حمله رژیم صهیونیستی به گذرگاه رفح در جنوب نوار غزه فاجعه در این باریکه را تشدید می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پادشاه اردن بامداد چهارشنبه درباره کنترل رژیم صهیونیستی بر سمت فلسطینی گذرگاه رفح در مرز مصر هشدار داد.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از خبر فوری؛ ملکه رانیا، همسر پادشاه اردن گفت: هر روز خودم را به جای مادران اسرائیلی و جوانان اسرائیلی قرار می دهم تا رنج آنها را از این جنگ احساس کنم.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۶    
همسر پادشاه اردن در یک مصاحبه تلویزیونی از حس خودش نسبت به مردم فلسطین توضیح می دهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۶    
به گزارش راهبرد معاصر؛ همسر پادشاه اردن در یک مصاحبه تلویزیونی از حس خودش نسبت به مردم فلسطین توضیح می دهد. در ادامه می توانید ویدئویی از صحبت های همسر پادشاه اردن را ببینید. / همشهری کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۱    
پس از اوج گیری تنش میان فلسطینی ها و دولت ملک حسین در اردن، معمر قذافی و جمال عبدالناصر اقدام به گفتگو میان طرفین برای صلح و پایان دادن به جنگ داخلی می کنند. این تصویر در هتل هیلتون قاهره به ثبت رسیده است. از چپ: قذافی رهبر لیبی، عرفات رئیس ساف، عبدالناصر رهبر مصر و ملک حسین پادشاه اردن
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۸    
همسر پادشاه اردن در یک مصاحبه تلویزیونی از حس خودش نسبت به مردم فلسطین توضیح می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
پادشاه اردن خواستار اتخاذ اقدامی بین المللی برای ممانعت از وقوع یک فاجعه جدید درنتیجه حمله رژیم صهیونیستی به شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-عبدالله دوم پادشاه اردن و جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا دوشنبه شب در تماس تلفنی برقراری آتش بس دائمی در غزه را ضروروی دانستند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۲    
رئیس جمهور آمریکا و پادشاه اردن در بحبوحه کاهش امیدها برای برقراری آتش بس در غزه دیدار می کنند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رانیا همسر عبدالله دوم پادشاه اردن در مصاحبه ای که با شبکه خبری سی بی اس داشت، اظهار کرد: ناکامی جهان در متوقف کردن فجایع و جنایات اسرائیل در غزه، سابقه بسیار خطرناکی را برای مابقی جهان ایجاد می کند و زمان آن رسیده که جامعه جهانی از جمله آمریکا از نفوذ سیاسی خود استفاده کرده و اسرائیل را به متوقف ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۷    
کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهوری آمریکا و پادشاه اردن طی روزهای آتی دیداری ویژه برگزار خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پادشاه اردن امروز (سه شنبه) در دیدار با وزیر امور خارجه آمریکا، ضمن تأکید مجدد بر ضرورت آتش بس فوری در نوار غزه، درباره هر گونه حمله نظامی رژیم صهیونیستی به رفح هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
پادشاه اردن با وزیر خارجه آمریکا دیدار و بر لزوم ایجاد آتش بس در غزه تاکید کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، ایمن الصفدی، وزیر خارجه اردن خاطرنشان کرد، جنگ غزه، انتقامی از مردم فلسطین و ساکنان غزه است. براساس گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، وی همچنین تصریح کرد، اولویت های پادشاه اردن درقبال تجاوزات بی هدف به غزه توقف فوری جنگ ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۲    
پادشاه اردن و رئیس جمهور فرانسه گفت وگو کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : پادشاه اردن در تماسی تلفنی با رئیس جمهوری فرانسه، بر لزوم افزایش تلاش ها برای جلوگیری از گسترش جنگ در منطقه تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
امیر کویت و پادشاه اردن با صدور بیانیه ای مشترک اعلام کردند تنش ها در منطقه باید کاهش یابد، از تشدید تنش نظامی اجتناب شود و راهکارهای مسالمت آمیز، عادلانه و جامعی برای درگیری ها ایجاد شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
پادشاه اردن در دیدار با امیر کویت نسبت به خطر تشدید جنگ غزه هشدار داد که ممکن است منطقه را به سمت ناامنی و بی ثباتی سوق دهد.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
اردن با همه وابستگی اش به اسرائیل عملا نتوانست جلوی عبور پهپاد ها و موشک های ایران از فضای کشورش را بگیرد و در مقابل تظاهرات گسترده مردم این کشور و همچنین انتقاد ها و فشار افکار عمومی جهان عرب به غلط کردن افتاد و تلاش کرد اعتبار بر باد رفته خود را اعاده کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ظاهراً تمام تلاش های عبدالله دوم پادشاه اردن برای در امان ماندن از لرزه های طوفان الاقصی و جنگ غزه با شکست مواجه شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۵:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
اذعان اردن به رهگیری پهپادهای ایرانی در جریان درگیری اخیر میان ایران و اسرائیل، و انتشار تصویری از دختر پادشاه اردن که خلبان است، نام پادشاه اردن و خانواده ی او را بر سر زبان ها انداخته است.