چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۲:۵۴Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم فلسطین»

نصیر نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از رسانه های منطقه، محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان اعلام کرده که موارد ابتلا به سرطان در مناطق جنوب الخلیل که در فلسطین بالاترین میزان را دارد (به دلیل دفن زباله ها و وجود یک راکتور هسته ای) تهدیدی برای محیط زیست و سلامت مردم فلسطین است ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دائم ترکیه در سازمان ملل حمایت خود را از اقداماتی که برای پیگرد قضایی رژیم صهیونیستی بابت جرائمش در حق مردم فلسطین انجام می شوند، اعلام و تاکید کرد: تشکیل کشور مستقل فلسطین بر اساس مرزهای چهارم ژوئن 1967 با پایتختی قدس تنها راه حل برای درگیری در منطقه خاورمیانه است.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۵    
تعدادی از شهروندان و مسلمانان مقیم ایرلند با برپایی کمپینی، با مردم فلسطین همدردی کردند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری گفت: عادی سازی روابط حاکمان مرتجع برخی کشورهای منطقه هیچ سود نداشته و نتیجه ای جز ضعف هم برای آنها نداشته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۲    
رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی فلسطین مردم فلسطین با اشاره به تلاش برخی کشورها برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اظهار کرد: زمزمه هایی برای عادی سازی روابط عراق با این رژیم شنیده می شود، اما عراق زیر بار نخواهد رفت؛ زیرا گروه های فعال عراقی و مرجعیت اجازه این کار را نخواهند داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری تصریح کرد: عراق نمی تواند و زیر بار موضوع عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نخواهد رفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - گروه های مقاومت فلسطین عملیات شهادت طلبانه در طولکرم در شمال کرانه باختری را تبریک گفته و آن را پاسخی طبیعی به جنایات مستمر دشمن صهیونیستی علیه مردم فلسطین برشمردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شاعر و منتقد ادبی به ذکر خاطره ای از رهبر معظم انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: آقا گفتند برای مردم فلسطین شعر بگو یاسر عرفات لیاقت ندارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری در دولت سیزدهم، اولین جلسه خود را با حضور دستگاه ها و نمایندگان مجلس عضو این کمیته برگزار می کند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
برج دوقلوی KLCC مالزی با پرچم مالزی و پرچم فلسطین برای نشان دادن همبستگی با مردم فلسطین به این شکل چراغانی شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
برج دوقلوی KLCC مالزی با پرچم مالزی و پرچم فلسطین برای نشان دادن همبستگی با مردم مظلوم فلسطین به این شکل چراغانی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رسانه های فلسطینی پنجشنبه شب از درگیری شدید میان مردم فلسطین و صهیونیست ها در بخش شرقی قدس خبر دادند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۰:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: امروز محصول جدایی معنویت از سیاست در دنیا کلاهک های هسته ای شده است. همچنین 70 سال ظلم بر مردم فلسطین از دیگر نتایج جدایی معنویت از سیاست است. بسیاری از اتفاقاتی که در عالم رخ می دهد محصول این امر است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۵۵    
جمعی از یهودیان ضد اشغالگری با انجام یک راهپیمایی در مقابل سازمان ملل، خواهان اقدام برای کاهش رنج های مردم فلسطین و توقف ظلم، تروریسم و خونریزی علیه مردم فلسطین شدند.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۶    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور جمعی از مسلمانان و آزادی خواهان، همایش نمادین دوچرخه سواری با هدف همبستگی با مردم فلسطین در کشور آرژانتین برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در صحن علنی مجلس گفت: محوری ترین نکته ای که در زندگی شهید مدرس وجود دارد، پیوند معنویت با سیاست است. محصول جدایی این دو پیوند در دنیا به تولید کلاهک هسته ای و 70 سال ظلم به مردم فلسطین شده است.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در جلسه مشترک دولت و مجلس که امروز چهارشنبه در محل پارلمان برگزار شد، گفت: شهید مدرس اسوه تقوا، علم و روشنفکری است و مهمترین محوری که در زندگی مدرس وجود داشت پیوند بین معنویت و سیاست بود ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۲    
رئیس اندیشکده راهبردی رسانه ها و فضای مجازی با بیان اینکه مهم ترین جنبه پیمان صلح ابراهیمی نادیده گرفتن حقوق مردم فلسطین است، گفت: از طرفی این پیمان می تواند تهدید نوینی علیه امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران باشد که لازم است در سطح دولت و متفکران و رسانه ها راهبردهای مناسب درباره آن اتخاذ شود تا ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۱    
بابایی کارنامی با اشاره به روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین گفت: رویکرد تهاجمی در قبال توسعه طلبی صهیونیست ها باید حفظ شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۷:۱۵    
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی به روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس در توئیتی به روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین اشاره کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
راجر واترز نام یک خواننده معروف انگلیسی است که در چند وقت اخیر، اقدام به حمایت از مردم فلسطین و مخالفت با رژیم صهیونیستی کرده است. شماری از مسئولین در شهر ناسائو نیز به علت اقدامات ضد اسرائیلی این خواننده، برای لغو کنسرت او تلاش های زیادی کردند اما در آخر، ناکام ماندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۵    
به مناسبت روز همبستگی با مردم مظلوم فلسطین جمعی از رهبران و اندیشمندان سیاسی و مذهبی پاکستان در نشستی جنایات ضد انسانی رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت (ع) و رییس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری گفت: دشمنان ارکان اسلام به ویژه مذهب تشیع و مهدویت را نشانه گرفته اند که می طلبد روحانیون در این زمینه روشنگری و توطئه های دشمنان را خنثی کنند.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اسرائیل در چند سال قبل در افکار عمومی غربی ها که پشتیبان اصلی آنها هستند، سقوط کرده بود. به خاطر ظلم هایی که کرده بود و به خاطر مانورهایی که فلسطینی های عاقل تر داده بودند، سقوط کرده بود. این قضیه هولوکاستی که آقای احمدی نژاد مطرح کرد، این را به نفع اسرائیل تغییر داد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: امروز دیگر پیروزی مردم فلسطین آرزو نیست، امری عینی است که محقق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۰    
آوارگان فلسطینی در اردوگاه های البداوی و نهرالبارد با برگزاری تجمع و راهپیمایی ضمن تاکید برحق بازگشت، جنایات رژیم صهیونیستی در حق اسرای فلسطینی اراضی اشغالی را محکوم کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزارت امور خارجه پاکستان به مناسبت روز همبستگی با فلسطین، تاکید کرد که حمایت از این کشور یک اصل تعیین کننده در سیاست خارجه اسلام آباد است و ما به حمایت از نبرد مردم فلسطین علیه اشغال غیرقانونی و وحشیانه رژیم اسرائیل ادامه می دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه سوریه با تاکید بر تشکیل کشور مستقل فلسطین به پایتختی قدس اعلام کرد مخالف هرگونه تصمیمی است که با قطعنامه های سازمان ملل همخوانی ندارد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۲:۲۱    
سفارتخانه یا لانه جاسوسی؟ کریم: آمریکایی ها در حال احداث دومین سفارت بزرگ خود در منطقه در لبنان بعد از سفارت شان در بغداد هستند. این سازه که مشخص نیست دقیقا چه شباهتی با سفارت دارد در مساحتی 174 هزار متر مربعی قرار است با مبلغی بالغ بر 1.2 میلیارد دلار ساخته شود. روز همبستگی با مردم فلسطین ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۹    
شفقنا- وزیر خارجه ترکیه در توئیتی با فلسطین ابراز همبستگی کرد. مولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه به مناسبت روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین در حساب توئیتر خود نوشت: فلسطین تنها نیست و هرگز تنها نخواهد بود. او افزود: ما همیشه در کنار مبارزه بحق برادران فلسطینی خود خواهیم ایستاد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۱۹    
اسلام آباد - ایرنا - سیاستمداران و رهبران مذهبی پاکستان در همایش همبستگی با مردم فلسطین ، ترویج وحدت اسلامی علیه رژیم نامشروع صهیونیستی را کلید اصلی حل مسأله فلسطین و دفاع از حقوق مردم مظلوم این کشور دانسته و بر لزوم حمایت از نبرد جبهه مقاومت علیه اسرائیل تاکید کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۰    
عابدی با اشاره به اهمیت جهانی آرمان قدس شریف برای جهانیان گفت: قطعا نگاه و خواست مردم فلسطین، بازگشت به سرزمین و دیدن فلسطین عاری از رژیم صهیونیستی است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۷    
شفقنا- آنتونیو گتروش دبیرکل سازمان ملل با انتشار پیامی در صفحه توئیتری خود نوشت: وضعیت اشغال در فلسطین بر صلح و ثبات بین المللی تأثیر می گذارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل رضوان یکی از رهبران جنبش حماس در پیامی از طریق خبرگزاری تسنیم، به مناسبت روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین، از جمهوری اسلامی ایران به دلیل ایستادن این کشور در کنار فلسطین و مقاومتش تشکر کرد و گفت که حماس پایبند مقاومت است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بیانیه ی سفارت دولت فلسطین در ایران به مناسبت روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین در ادامه می آید: بسم الله الرحمن الرحیم بیانیه به مناسبت روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان تاکید کرد: هیات مذاکره کننده ایران با عزم و اراده جدی برای رسیدن به اصول یک توافق وارد وین شده است. آمریکا نیز با رویکرد رفع بن بست های ایجاد کرده در مذاکرات قبلی، به وین بیاید. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۶۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ سعید خطیب زاده روز دوشنبه در نشست خبری با تبریک روز جهانی همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، گفت: فلسطین برای ما یک آرمان غیرقابل خدشه است و رنج و آلام مردم ان سرزمین هیچگاه از ذهن مردم ایران پاک نمی شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۷    
چند دهه از تصویب روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین گذشته است اما در این مدت جامعه جهانی اقدام قاطعی برای حمایت از حقوق پایمال شده مردم فلسطین نکرده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: تنها راه نجات فلسطین، مقاومت در برابر همه فشارها و توطئه هاست و امیدواریم که هر چه زودتر گشایش و آزادی برای مردم فلسطین ایجاد خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان تاکید کرد: هیات مذاکره کننده ایران با عزم و اراده جدی برای رسیدن به اصول یک توافق وارد وین شده است. آمریکا نیز با رویکرد رفع بن بست های ایجاد کرده در مذاکرات قبلی، به وین بیاید.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۱۲    
شفقنا- روزنامه القدس العربی به مناسبت روز 29 نوامبر برابر با روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین، کاریکاتور زیر را منتشر کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، در این کاریکاتور که با عنوان 29 نوامر روز همبستگی جهانی با مردم فلسطین منتشر شده، از روند عادی سازی روابط(تطبیع) کشورهای امارات، بحرین، عربستان ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
پادشاه اردن در نامه ای خطاب به رئیس کمیته پیگیری حقوق مردم فلسطین در سازمان ملل، به مناسبت روز جهانی همبستگی با فلسطینیان نوشت: منطقه نمی تواند از صلح برخوردار شود، مگر اینکه اشغالگری در اراضی فلسطین پایان یابد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - حامیان آزادی بیت المقدس در شهر کراچی پاکستان به مناسبت روز همبستگی با مردم فلسطین با برگزاری همایش دوچرخه سواری، ضمن حمایت از جبهه مقاومت در سرزمین های اشغالی، اقدامات ضدبشری رژیم صهیونیستی و حامیان آن را محکوم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری به مناسبت روز همبستگی با مردم فلسطین بیانیه داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری العهد، میشل عون رئیس جمهور لبنان در پیامی به شیخ نیانگ رئیس کمیته پیگیری حقوق مسلّم و غیرقابل تصرف ملت فلسطین در سازمان ملل به مناسبت روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین، از جامعه جهانی خواست از طریق بازگرداندن حق به صاحبان آن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۱    
رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به فرارسیدن روز همبستگی با مردم فلسطین گفت: همبستگی ملت و دولت ما با ملت فلسطین ریشه دار و قدیمی و تا امروز ادامه دار بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: همبستگی ملت، دولت و مردم با مردم فلسطین یک همبستگی استراتژیک قدیمی و ریشه دار است و سال ها قبل از پیروزی انقلاب این همبستگی وجود داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در بیانیه اتحادیه علمای مسلمان آمده است: ائتلاف ها و گام های عملی که برخی از کشورهای عربی برای برقراری روابط با اسرائیل برداشتند، عملی محکوم و شرعا حرام است و خیانت به مردم فلسطین و حقوق آن هاست.