چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۳:۲۵Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم فلسطین»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در سازمان ملل اعلام کرد که پیش نویس قطعنامه جدید پیشنهادی آمریکا مجوز دیگری برای کشتار مردم فلسطین است.
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش    
یک عضو ارشد جنبش انصارالله: آمریکا به دنبال برهم زدن روند توافق صلح عربستان و یمن است؛ ما در نبردی آشکار با آمریکا و انگلیس قرار داریم و به حمایت از مردم فلسطین ادامه می دهیم.
وزیر فرهنگ فلسطین در اظهاراتی بیان داشت رژیم اسرائیل در طول 144 روز جنگ علیه فلسطین، بیش از 230 بنای تاریخی که بیانگر هویت مردم فلسطین بودند را با خاک یکسان کرده است!
یک عضو ارشد جنبش انصارالله با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال برهم زدن روند توافق صلح عربستان و یمن است تاکید کرد ما در نبردی آشکار با آمریکا و انگلیس قرار داریم و به حمایت از مردم فلسطین ادامه می دهیم.
اوو مورالس، رئیس جمهوری سابق بولیوی، از طریق حساب کاربری خود در شبکه مجازی ایکس اعلام کرد: ما با احترام از پدرو سانچز، نخست وزیر اسپانیا، می خواهیم که راه را برای پیوستن اروپا به مطالبه جهانی برای توقف نسل کُشی علیه مردم فلسطین رهبری کند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امیر قطر در سفرش به پاریس با رئیس جمهور این کشور وضعیت نوار غزه را بررسی و تاکید کرد که اسرائیل مردم فلسطین را گرسنگی اجباری می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماینده جنبش حماس در ایران گفت: اثر طوفان الاقصی و مقاومت مردم فلسطین جهانی و باعث غافلگیری دشمن شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۱۰    
مخالفان تجارت اسلحه و حامیان مردم فلسطین با برگزاری تظاهرات مقابل یک نمایشگاه جنگ افزار در لندن، خشم و انزجار خود را از این اقدام ابراز کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس بیانیه ای در واکنش به خودسوزی خلبان آمریکایی در حمایت از مردم فلسطین صادر کرد.
رئیس جمهوری ونزوئلا، انگیزه های استعماری رژیم صهیونیستی در غزه بر اساس نابودی مردم فلسطین را محکوم کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
شبکه پرس تی وی با پخش مستند "راه امن قدس" The Safe Path to al-Quds نگاهی دارد به کوچ اجباری فلسطینیان از سرزمین مادری شان. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مستند "راه امن قدس" به آوارگی سه نسل از مردم فلسطین و کوچ اجباری از سرزمین مادری شان می پردازد. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشمند نروژی تاکید کرد که اسرائیل مردم فلسطین را در سرمای زمستان گرسنه و تشنه رها کرده و آنها را بمباران می کند؛ این فراتر از تمام ظلم هایی است که تا کنون مشاهده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۸    
کارگردان اسراییلی که یکی از 4 کارگردان سازنده فیلم کوتاه برنده برلیناله است، برای حمایتش از مردم فلسطین در صحنه دریافت جایزه، در اسراییل تهدید به مرگ شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۲    
در جهانی که یک دروغ بزرگ به نام هولوکاست همه گیر می شود و هر گونه شک، تردید و یا تحقیق در مورد این دروغ گناهی نابخشودنی قلمداد می شود و به پشتوانه این فریب، رژیم منحوس صهیونیستی به خود اجازه می دهد انواع ظلم، ستم و وحشی گری را در حق مردم فلسطین مرتکب شود؛ غزه نماد هولوکاست واقعی نام می گیرد.
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۳    
خدای متعال از آحاد ملّتهای مسلمان مؤاخذه میکند که چرا بر دولتهای خودشان فشار نیاوردند، و از دولتهای مسلمان مؤاخذه میکند که چرا عمل نکردند./ اینها همه معارف قرآنی است؛ اینها است که ما بایستی در این تلاوتها آنها را برجسته کنیم ...
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید شهریاری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیامی از علمای مسلمان خواست، به فریاد کمک خواهی مردم فلسطین لبیک گویند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شیعه نیوز | نوه نلسون ماندلا گفت: ما همچنان به دنبال حق مقاومت مردم فلسطین بر اساس قوانین بین المللی برای دفاع از خانه ها و دارایی های آنها در برابر اشغالگری و در برابر نسل کشی و پاکسازی قومی ادامه می دهیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
جنبش حماس خودسوزی عضو نیروی هوایی آمریکایی در اعتراض به جنایات صهیونیست ها علیه مردم فلسطین و مشارکت مستقیم دولت آمریکا در این جنایات را بیانگر وضعیت خشم عمومی از تجاوز به غزه دانسته و تاکید کرد که دولت بایدن مسئول خودسوزی آرون بوشنل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تظاهرکنندگان در تجلیل از نظامی آمریکایی که برای حمایت از مردم فلسطین خودسوزی کرد آخرین سخنان او را تکرار می کردند: من دیگر شریک نسل کشی نخواهم بود؛ فلسطین آزاد است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کارگردان اسراییلی که یکی از 4 کارگردان سازنده فیلم کوتاه برنده برلیناله است، برای حمایتش از مردم فلسطین در صحنه دریافت جایزه، در اسراییل تهدید به مرگ شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان امروز سه شنبه 27 فوریه اعلام کرد که در حمایت از مردم فلسطین و رزمندگان مقاومت در نوار غزه و همچنین در پاسخ به تجاوزات دشمن صهیونیستی به اطراف شهر بعلبک، پایگاه اسرائیلی مرون را مورد حمله موشکی قرار داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه سوریه با بیان اینکه غرب و آمریکا از حقوق بشر به عنوان ابزاری برای مداخله در امور کشورها استفاده می کنند تاکید کرد حمایت نامحدود و همه جانبه از جنایات صهیونیست ها علیه مردم فلسطین دلیلی آشکار بر دروغ بودن ادعاهای حقوق بشری غرب و آمریکاست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دیوان بین المللی دادگستری (ICJ) جلسات شش روزه خود را درباره اشغال سرزمین های فلسطینی توسط اسرائیل از سال1967 به پایان رساند. مارشال موبامبه موچنده معاون دادستان کل از زامبیا می گوید که کشورش حقوق مسلم مردم فلسطین در تعیین سرنوشت خود و همچنین نیازهای امنیتی مشروع مردم اسرائیل را به ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
محمد نزال در گفت و گو با الجزیره اظهار داشت: ما به مذاکرات ادامه می دهیم و هدف ما تحقق منافع مردم فلسطین است. درحال حاضر اولویت ما توقف تجاوزات علیه مردم غزه و امدادرسانی به آنها به ویژه در منطقه شمال است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- امروز دوشنبه تجمعی برای اعلام همبستگی با ملت فلسطین در حمایت از مردم فلسطین در برابر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه با همت اتحادیه روزنامه نگاران سوریه در دمشق برگزار شد.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۳۳    
کمپین بزرگی در کشور فلسطین علیه جنایت های رژیم اشغالگر قدس ایجاد شده تا از حضور صهیونیست ها در المپیک پاریس ممانعت شود. 300 باشگاه ورزشی فلسطین خواهان محرومیت اسرائیل از حضور در مسابقات المپیک 2024 پاریس شدند ...
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: آنچه امروز در بی عملی شورای امنیت سازمان ملل متحد در قبال نسل کشی در غزه شاهدیم، فاجعه دیپلماسی قرن است و تداوم جنایات جنگی صهیونیست و توسعه دامنه جنگ و پیامدهای آن تهدید کننده واقعی صلح و امنیت بین المللی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۴۲    
سرویس جهان مشرق - جبهه مقاومت حزب الله لبنان از آغاز حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه برای حمایت از مردم فلسطین به صورت مستقیم وارد میدان شده و در عملیات های متعدد، مناطق شمالی سرزمین های اشغالی را هدف قرار داده و این روند تا امروز ادامه دارد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- سعد الفقی نوینسده و پژوهشگر اسلامی و معاون اسبق وزارت اوقاف مصر در واکنش به پیشنهاد یک شخصیت اردنی مبنی بر لغو حج عمره و تخصیص هزینه های آن برای حمایت از غزه گفت: راههای زیادی برای حمایت از مردم فلسطین وجود دارد بدون اینکه باعث اهانت و تعرض به فرائض اسلامی شود. ...
سراج24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در نشست حقوق بشر سازمان ملل گفت : باید بپذیریم که جهان با شرم آورترین بحران اخلاقی و انسانی که نتیجه آن 80 سال نقض مستمر حقوق مردم فلسطین است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر امور خارجه ایران بر لزوم اقدام فوری جامعه جهانی بویژه کشورهای اسلامی برای دفاع از فلسطین تاکید کردند. به گزارش شفقنا، اداره اخبار وزارت امور خارجه اینگونه آورده است: وزیر امور خارجه ایران در حاشیه نشست های بین المللی ژنو، با خانم رتنو مرسودی وزیر خارجه اندونزی دیدار و گفتگو کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، در ادامه حمایت های مردمی از مناطق مختلف جهان از مردم فلسطین در نوار غزه، صدها نفر از مردم انگلیس بار دیگر با حضور در خیابان های لندن ضمن محکومیت جنایت های رژیم صهیونیستی در نوار غزه، خواستار توقف فوری جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه شدند. منبع: مهر
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در نشست حقوق بشر سازمان ملل: باید بپذیریم که جهان با شرم آورترین بحران اخلاقی و انسانی که نتیجه 80 سال نتیجه همه جانبه و نقض مستمرحقوق مردم فلسطین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل کنگره ملی عربی ضمن محکوم کردن مواضع سست رژیم های عربی در قبال تجاوزات اشغالگران به مردم فلسطین اعلام کرد که آمریکا و انگلیس با تجاوز به یمن در صدد منحرف کردن توجهات از رسوایی اسرائیل در دادگاه لاهه و روحیه دادن به صهیونیست ها هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
آرون بوشنل 25 ساله، عضو فعال نیروی هوایی ایالات متحده هنگام اقدام به خودسوزی در مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در واشنگتن فریاد می زد: من دیگر در نسل کشی شریک نخواهم بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
تغییر مسیر کشتی ها در واکنش به بحران کشتیرانی در دریای سرخ، به موج جدید حملات دزدان دریایی در مسیر جدید منتهی شده است. به گزارش ایسنا، نیروهای یمن از نوامبر گذشته، در حمایت از مردم فلسطین در جنگ غزه، کشتی های مرتبط با رژیم صهیونیستی و همچنین آمریکا و انگلیس را هدف حمله قرار داده است ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۴    
شفقنا- جلسه دیگری برای رسیدگی به اشغالگری اسرائیل علیه مردم فلسطین در دیوان بین المللی دادگستری در لاهه هلند در جریان است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۲    
یگان پدافند هوایی مقاومت اسلامی در حمایت از مردم فلسطین یک پهپاد صهیونیستی هرمس 450 با قیمت تقریبی 3 میلیون دلار را سرنگون کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای رئیس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد که نخست وزیر رژیم صهیونیستی کلیدهای اساسی در مذاکرات آتش بس و تبادل اسرا را رد می کند و از به رسمیت شناختن حقوق مردم فلسطین سر باز می زند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد امروز(دوشنبه) خاطرنشان کرد که جهان به سمت چندقطبی شدن حرکت می کند، اما این نهادها بین المللی هستند که می توانند از هرج و مرج ها جلوگیری کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۹    
رئیس جمهور پیشین گویان با اشاره به اینکه رژیم اشغالگر چندین دهه است که اقدام به نسل کشی علیه مردم فلسطین می کند و اینکه ریشه این اقدام و رویه صهیونیست ها را به دوره پس از اجرای عملیات طوفان الاقصی مربوط بدانیم، صحیح نیست، افزود: مردم فلسطین از سال 1948 میلادی که سرزمینشان توسط اسرائیلی ها اشغال شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۲    
گروهی از تظاهرات کنندگان با سردادن شعارهایی در حمایت از مردم فلسطین مراسم اهدای جوایز اسپریت را مختل کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۵    
یک عضو 25 ساله نیروی هوایی ارتش آمریکا در اعتراض به نسل کشی مردم فلسطین خودش را روبروی سفارت اسراییل در واشنگتن دی سی آتش زد و جان باخت. او گفت دیگر نمی خواهم در این نسل کشی شریک باشم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن با هشدار به آمریکا درباره محاسبات اشتباه آن علیه یمن اعلام کرد تا زمانی که جنایات و تجاوزات اشغالگران صهیونیست علیه مردم فلسطین ادامه داشته باشد عملیات های نیروهای یمن ضد اشغالگران نیز ادامه خواهد داشت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۳    
رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه جنایات و وحشی گری های رژیم اشغالگر قدس و صهیونیست ها به پشتیبانی آمریکا، انگلیس و سایر کشورهای غربی وجهه حق به جانب آنها را به طور کامل در دنیا تباه کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عبدالباری عطوان نویسنده و تحلیلگر مشهور جهان عرب با اشاره به ایستادگی مثال زدنی یمنی ها در برابر آمریکا و انگلیس و ناوهای جنگی آنها در راستای حمایت از مردم غزه گفت که در زمانه تماشاگر بودن کشورهای عربی در قبال جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه با وجود داشتن هزاران جنگنده و موشک ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۶:۱۲    
یکی از اعضای نیروی هوایی آمریکا در اعتراض به نسل کشی مردم فلسطین در غزه از سوی رژیم صهیونیستی در مقابل سفارت این رژیم در واشنگتن دی سی اقدام به خودسوزی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک افسر سابق نیروی هوایی آمریکا در اعتراض به نسل کشی مردم فلسطین در غزه از سوی رژیم صهیونیستی در مقابل سفارت این رژیم در واشنگتن دی سی اقدام به خودسوزی کرد.
کاوک نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز جنبش حماس امروز یکشنبه اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی محورهای اساسی موفقیت مذاکرات و به رسمیت شناختن حقوق مردم فلسطین را رد می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۰    
در حالیکه این روز ها ساکنان نوار غزه بدون امکانات اولیه زندگی زیر بمباران رژیم صهیونیستی؛ همراه با انفعال مجامع جهانی بسر می برند؛ حمایت از مردم فلسطین در هر شرایطی ادامه دارد مانند فرانسویان که این هفته در هوای بارانی به خیابان ها آمدند.