پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۳:۲۶Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم فلسطین»

رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۶    
جبهه العمل اسلامی لبنان در بیانیه ای بیان کرد: جنایات رژیم صهیونیسیتی سبب افزایش عزم و اراده و استواری و مقاومت مردم فلسطین می شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۹    
مردم فلسطین در نقاط مختلف در اعتراض به اهانت به ساحت نبی اکرم صلی الله علیه وآله وسلم تجمع اعتراضی برگزار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۵    
سازش برخی حکام عرب کشور های حاشیه خلیج فارس با رژیم صهیونیستی اگر چه برای ملت های عرب اتفاقی جدید نبود، اما همین اقدام خفت بار، توطئه این حکام علیه مردم فلسطین را آشکار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پس از اظهارات دو هفته پیش وزیر مشاور در امور خارجه امارات که مسئولان فلسطینی را افرادی قدر نشناس توصیف کرده بود این بار یک عضو شورای فدرال این کشور در گفت وگو با یک شبکه صهیونیستی تشکیلات خودگردان و برخی گروههای دیگر این کشور را فاسد خواند .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا –هماهنگ کننده صلح سازمان ملل متحد در امور خاورمیانه شامگاه دوشنبه از رژیم صهیونیستی خواست که به بازداشت های خودسرانه مردم فلسطین پایان دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
فراکسیون محور مقاومت در بیانیه ای به مناسبت سالروز شهادت فتحی شقاقی نوشت قدرت ایمانی فتحی شقاقی در دل مردم فلسطین نهادینه شده و نتایج ثمربخش آن بدون شک اسباب آزادی فلسطین و تشکیل کشوری مستقل را فراهم خواهد ساخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین ریاست جمهوری تاکید کرد: اکنون با خون شهدای مقاومت در یک جبهه از دکتر فتحی شقاقی تا سردار شهید سلیمانی نهال این مسیر معنوی به درختی تنومند تبدیل شده و ثمرات آن بیش از پیش نمایان شده است.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
دکتر فتحی شقاقی با تاسیس جنبش جهاد اسلامی روند مبارزات فلسطین را ازتفکرات چپ گرا به آموزه های اسلامی تغییر داد که همین تغییر رویکرد نقشی اساسی در دستاوردهای مردم مسلمان فلسطین در چهار دهه اخیر داشته است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۳:۲۰    
خبرگزاری میزان – سازش رژیم های عربی با رژیم صهیونیستی هر رزو ابعاد تازه تری می یابد؛ پس از امارات و بحرین اکنون سودان روابط خود را رژیم صهیونیستی عادی کرد و آمریکا نیز به خاطر این اقدام، سودان را از فهرست سیاه خود بیرون آورد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، گردان های حزب الله عراق اقدام سودان در توافق با رژیم صهیونیستی بر سر عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس را محکوم کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری روز شنبه گزارش دادند که مردم فلسطین با تجمع مقابل بیمارستان محل بستری ماهر الاخرس واقع در سرزمین های اشغالی، خواستار آزادی این اسیر فلسطینی شدند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۴۹    
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که در اعتراض به بازداشت اداری خود، برای نودمین روز متوالی در اعتصاب غذا به سر می برد، در نامه ای از مردم فلسطین خواست تا از سرزمین خود محافظت کنند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۴    
عناوین خبری برگزیده با رویکرد تقریبی به مناسبت هفته وحدت و سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با محوریت مصاحبه و گفت وگو با علمای اهل سنت، برگزاری نمایشگاه مجازی فعالیت های کانون فرهنگی آیت الله طالقانی، مسابقات قرآن به مناسبت هفته وحدت در هند و ... منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فتحی شقاقی دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین در سال 1951 در غزه به دنیا آمد . او پس از عمری مجاهدت در راه آرمان های مردم فلسطین و تحمل سالها رنج اسارت در زندان های رژیم صهیونیستی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو ارشد شورای عالی سیاسی یمن گف که همه کشورهایی که به یمن حمله و مردم این کشور را به قتل می رسانند امروز در کنار عامل قتل و کشتار ملت فلسطین قرار دارند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۴    
ماموستا غلامی با اشاره به عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی بیان داشت: معامله با این رژیم غاصب خیانت به مردم فلسطین و مسلمانان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۷    
وکلای فلسطینی شکایتی علیه دولت انگلیس برای اعلامیه بالفور در سال 1917 تنظیم کرده اند تا بتوانند حقوق مردم فلسطین را در مجامع بین المللی رسیدگی کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دقایقی بعد از اعلام علیه عادی سازی روابط دولت سودان با رژیم صهیونیستی و خیانت آشکار به جهان اسلام و مردم فلسطین اشغالی، عده ای از مردم معترض به این اقدام به خیابان ها ریختند و پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند. منبع: ایرنا
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، تصمیم سودان برای سازش با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد. به گزارش شبکه خبری المیادین، محمود عباس گفت: هیچ کسی حق ندارد به نام مردم فلسطین و مسئله فلسطین صحبت کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۰۶    
مجری یک شبکه تلویزیونی درباره سیاست غیر انسانی کنترل آب کشور فلسطین توسط رژیم صهیونیستی صحبت کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۳    
نخست وزیر کویت بر محوری بودن مسئله فلسطین و حمایت کشورش از مردم فلسطین تا بازپس گیری حقوق کامل خود تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- صباح الخالد الصباح نخست وزیر کویت گفت که مسئله فلسطین همچنان اولویت اصلی کویت محسوب می شود لذا با حمایت از مردم فلسطین در کنار آرمان های آنها باقی خواهیم ماند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در گذشته کسی فکر نمی کرد که روزی فرا رسد که برخی از حکام عرب به حدی از انحطاط اخلاقی برسند که با زانو زدن در برابر ترامپ، کمکهای خود به مردم فلسطین را قطع کرده و ضمن محاصره این مردم، آنان را گرسنه نگه دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
حذف یک سریال فلسطینی و همزمان با آن حذف ترانه ای درباره فلسطین از جدول پخش برخی شبکه های عرب زبان، از تازه ترین اقدامات خصمانه علیه مردم فلسطین است که به تازگی در روند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی صورت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۵    
زیتون درختی است که مردم فلسطین به آن وابستگی خاصی دارند این روز ها فصل برداشت زیتون است و کشاورزان فلسطینی مشغول چیدن این محصول با ارزش هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین با تاکید بر بیانات امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه رژیم جعلی و دست نشانده صهیونیستی هیچ مشروعیتی ندارد، گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۰:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق در سخنانی گفت که عراق هیچ گاه وارد گفت و گوهای سازش با رژیم صهیونیستی نمی شود و حق مردم فلسطین با گذر زمان از بین نخواهد رفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تی آر تی عربی از هراس شهرک نشین های صهیونیست از درختان زیتون مردم فلسطین و به راه افتادن پویش حمایت از کشاورزان فلسطینی در برابر تعرض اسرائیلی ها نوشت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۲۹    
لیلا خالد نمادی از مقاومت مردم فلسطین در کشورهای غربی است و جلوگیری سایت زوم از سخنرانی آنلاین او نشان از ترس غربی ها از مقاومت فلسطین دارد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از پایگاه خبری” فلسطین الیوم”، المشیشی این سخنان را روز چهارشنبه در دیدار با “هائل الفاهوم” سفیر تشکیلات خودگردان در تونس بیان کرده است. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۱    
حوزه/ عضو جامعه روحانیت شیراز گفت: منطقی که جمهوری اسلامی در مواجهه با مردم فلسطین و رژیم صهیونیستی پیاده کرد ناشی از دیدگاه های دینی، عقلانی و اسلامی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۹    
یک فعال حقوق بشری و کشیش سیاهپوست آمریکایی با بیان اینکه امپریالیسم رسانه ای و حکام سازشکار عرب دو عامل رنج مردم فلسطین در نوارغزه هستند، تصریح کرد که ترکیه و عربستان از فلسطین سوء استفاده می کنند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از خبرگزاری نصیرتولی ترکیه، کمیته ویژه سازمان ملل متحد 17 درخواست را به رژیم صهیونیستی برای حمایت از حقوق مردم فلسطین در اراضی اشغالی ارائه کرده است ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عشق و ارادت به مسجد الاقصی از زمان های گذشته تاکنون مورد توجه شخصیت های برجسته جهان اسلام بوده است. از جمله این چهره ها، ابوالحسن علی مرینی، پادشاه مراکش(دهمین سلطان از بنی مرین) است که با اهدای اثر گرانقدر خود یعنی قرآنی دست نویس به مسجدالاقصی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۶    
سفیر سابق عربستان در واشنگتن در توجیه اظهارات سابقش مدعی احترام به مردم فلسطین شد و گفت: "مردم فلسطین اولین قربانیان شکست های رهبرانشان هستند."
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۶:۱۸    
سفیر سابق عربستان در واشنگتن گفت: مردم فلسطین کسانی هستند که از ناکامی رهبران خود رنج می برند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۰    
در راستای سیاست جدید عربستان برای حمایت غیرمستقیم از رژیم صهیونیستی، محمد السعید نویسنده مشهور عربستانی چهره جدید علیه مردم فلسطین شده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
محمد الساعد نویسنده سعودی، با انتشار یادداشتی به شدت به مردم فلسطین و گروههای مقاومت این کشور حمله کرد و آنان را دشمنان سعودی قلمداد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۸    
دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین "ساف" اعلام کرد، هرکسی که بخواهد راه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را هموار کند می تواند اما بدون بدنام کردن مردم فلسطین و مبارزه اسطوره ای آن .
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، در ادامه توئیت عریقات آمده است: آن عرب هایی که می خواهند استوارنامه خود را به آمریکا یا کشورهای دیگر تقدیم کنند یا می خواهند راه را برای عادی سازی روابط با اسرائیل هموار کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مریضی یا تمارض دونالد ترامپ به بیماری و نتیجه آن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سیاست های آمریکا علیه مردم فلسطین تغییری ایجاد نخواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مردم فلسطین در محکومیت اقدام امارات و بحرین در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری تظاهرات کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۰    
محمد الخضری مقام ارشد حماس ساکن عربستان سعودی در تاریخ 4 آوریل 2019 دستگیر به اتهام جمع آوری کمک های مالی برای کمک به مردم فلسطین بازداشت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آل سعود که به دلیل اتخاذ سیاست های هدفمند برای عادی سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی مورد انتقاد شدید جهان اسلام و مردم و مقامات فلسطین قرار گرفته است از زبان یک مقام امنیتی سابق خود با اتخاذ مواضعی طلبکارانه ، فلسطینی ها را به باد انتقاد گرفت .
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از المیادین، این مقام پیشین شاباک که خواست نامش محفوظ بماند دوشنبه شب، همچنین مدعی شد که کشورهای عربی به محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین اهمیت نمی دهند. وی ادعا کرد: کشورهای عربی ارتباط با اسرائیل را مهمتر از آرمان مردم فلسطین می دانند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بسیج قوه قضائیه و وزارت دادگستری طرح متجاوزانه صلح اعراب با اسرائیل را محکوم کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری فرانسه و براساس گزارش اورژانس فلسطین، این جوانان با حمله نظامیان رژیم اشغالگر به تظاهرات مسالمت آمیز مردم فلسطین در روستای “کفر قدوم” در شرق شهرک “قلقلیه” که به مناسبت سالگرد دومین انتفاضه مردم فلسطین صورت گرفت، زخمی شدند ...