یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۳:۲۲Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم فلسطین»

باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
شورای همکاری خلیج فارس از نگارش نامه ای به آمریکا برای شکایت درباره اظهارات وزیر رژیم صهیونیستی درباره مردم فلسطین خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۱    
غزه- ایران پرس: سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت، بریتانیا از رژیم صهیونیستی و جنایت های این رژیم ضد مردم فلسطین حمایت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۹    
حضور گسترده مردم فلسطین در مسجد الاقصی در نخستین جمعه ماه مبارک رمضان تلاش های رژیم صهیونیستی را برای جلوگیری از ورود فلسطینیان به مسجد الاقصی با شکست مواجه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۵    
همزمان با حضور نخست وزیر رژیم صهیونیستی در لندن اعضای ده ها نهاد و سازمان حامی مردم فلسطین با تجمع برابر ساختمان نخست وزیری انگلیس پایان حمایت دولت انگلیس از اسرائیل را خواستار شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
جنبش حماس با انتشار بیانیه ای ضمن محکوم کردن شهادت جوان فلسطینی تأکید کرد مقاومت مردم فلسطین با ترور مبارزان متوقف نمی شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
جمعی از جوانان در پایتخت افغانستان هم زمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان با شعار افطارمان در قدس اقدام به غبارروبی و زیباسازی نماد مسجدالاقصی کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۵۱    
راجر واترز ، هنرمند بنام انگلیسی که به داشتن مواضع ضد صهیونیستی و حمایت از مردم فلسطین مشهور است، اعلام کرد از مقامات آلمانی که کنسرت های او را به بهانه یهودستیزی لغو کرده اند، شکایت می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تور ونسلند هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل متحد برای روند صلح خاورمیانه گفت: من از اسرائیل به عنوان نیروی اشغالگر می خواهم که به تعهدات خود تحت قوانین بین المللی برای دفاع از مردم فلسطین در برابر هرگونه اعمال یا تهدید خشونت آمیز پایبند باشد.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس در پاسخ به سخنان فاشیستی اسموتریچ گفت: اظهارات وزیر تروریست اسرائیل نشان از فاشیست بودن اشغالگران و ذهنیت نژادپرستانه آن ها و نقض اشکار حقوق بین الملل و حقوق مردم فلسطین در تعیین سرنوشت خود دارد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین، مصر و اردن اظهارات وزیر اسرائیل مبنی بر انکار وجود مردم فلسطین را نژادپرستانه خواندند. اردن سفیر اسرائیل را برای توبیخ احضار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۴:۱۷    
جنبش حماس، از مهم ترین جنبش ها و سازمان های اسلامی در فلسطین بوده که در طول سال های تاسیس خود به خوبی و با شایستگی توانست در برابر ماشین جنگ رژیم صهیونیستی ایستادگی کند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۶:۳۴    
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس دوشنبه شب در واکنش به اظهارات نژاد پرستانه بزالل اسموتریچ وزیر دارایی رژیم صهیونیستی که موجودیت مردم فلسطین را انکار کرده بود، گفت: این اظهارات باور سیاسی صهیونیست ها را آشکار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیر دارایی تندروی رژیم صهیونیستی که اخیرا به لفاظی درخصوص نابودی شهرک حواره پرداخته بود، اظهارات عجیبی را درباره سرزمین مردم فلسطین مطرح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش حماس با بیان اینکه ایران همواره در همه سطوح از مقاومت و آرمان و مردم فلسطین حمایت کرده، گفت که از سرگیری روابط با سوریه معلول خوانش سیاسی حماس از تحولات منطقه است نه چیز دیگر.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۲    
شفقنا- بتسلئیل سموتریتش ، رئیس جنبش صهیونیسم دینی و وزیر دارایی اسرائیل اعلام کرد: مردم فلسطین، اختراعی از قرن گذشته است و مردمی مانند وی و اجدادش، فلسطینی های واقعی هستند. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۲۲    
شفقنا-جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس اعلام کرد عملیات حواره که منجر به زخمی شدن دو شهرک نشین شد، واکنشی طبیعی به جنایت های اشغالگران در حق مردم فلسطین است. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۴    
رام الله-ایران پرس: نظامیان صهیونیست به تظاهرات مردم فلسطین ضد شهرک سازی در رام الله حمله کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مردم فلسطین در مناطق مختلف از جمله غزه با تزیین خیابان ها با فانوس های رمضانی و نقاشی بر دیوار کوچه ها و خیابان ها به استقبال ماه مبارک رمضان می روند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۱۵    
راشل کوری دختر 23 ساله آمریکایی، برای رویایی که داشت 27 ژانویه سال 2003 به نوار غزه سفر کرد تا به عنوان یک فعال بین المللی به کمک مردم فلسطین برود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و روز جهانی قدس با بیان این که انقلاب اسلامی نفس تازه ای به مردم فلسطین داد و نباید نسبت به آن بی توجه باشیم، گفت: امروز مقاومت به کرانه باختری کشیده شده و نقطه آرامی برای رژیم صهیونیستی وجود ندارد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۱    
قدس- ایران پرس: مردم فلسطین به ویژه جوانان این روزها در محوطه و صحن های مختلف مسجدالاقص حضور گسترده دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
طی 24 ساعت اخیر مبارزان مقاومت و مردم فلسطین 28 عملیات مقاومتی را علیه نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست به اجرا گذاشتند.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۳    
تشریح و تببین وجود آپارتاید در اراضی اشغالی برای جامعه جهانی می تواند مبارزات مردم فلسطین را به سوی پیروزی سوق دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
اردستان- امام جمعه اردستان گفت: ظلم و جنایت اخیر اسرائیل نسبت به مردم فلسطین در طول ده های گذشته بی سابقه بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۷    
گروه های مقاومت فلسطین عملیات شهادت طلبانه دو فلسطینی در تل آویو را که عصر روز پنجشنبه انجام شد، پاسخی طبیعی به جنایت های اشغالگر علیه مردم فلسطین دانستند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شیخ احمد بن حمد الخلیلی ، مفتی اعظم عمان با انتشار توئیتی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توئیتر، به مردم فلسطین نوید داد که نابودی رژیم صهیونیستی نزدیک است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شیخ احمد بن حمد الخلیلی مفتی عمان در پیامی مردم فلسطین را به وحدت کلمه براساس رویکرد قرآن و راه روشن پیامبر اکرم(ص) فراخواند و به آنها نزدیکی نابودی رژیم اشغالگر را نوید داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از جامعه بین الملل خواست تا تروریسم اسرائیل را متوقف ساخته و برای پایان دادن به اشغالگری اسرائیل تلاش کند و از اقدامات برای دفاع از حق مردم فلسطین جهت تعیین سرنوشتشان حمایت کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۱    
رئیس تشکیلات خودگردان جامعه جهانی را به حمایت از مردم فلسطین در حق تعیین سرنوشت خود فرا خواند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۳    
نشست تخصصی بیستمین سالگرد شهادت راشل کوری خبرنگار شهید شده در دفاع از مردم فلسطین با حضور میهمانانی از کشورهای مختلف امروز دوشنبه 15 اسفندماه 1401 در دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از فللسطین برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس از مردم فلسطین خواست در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در حمایت از مسجدالاقصی در این مکان حضور گسترده ای داشته باشند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۰:۱۰    
در جهان معاصر هیچ نبردی به اهمیت و امتداد زمانی مبارزه مردم فلسطین نبوده است. این دو عنصر مبارزه فلسطینی ها را به یک نماد در جهان تبدیل کرده اند. در این قضیه نیز اشغالگران، همانند نمونه های پیشین دست دوستی به بخشی از گروه های سرزمین تحت اشغال داده و از آنان برای سرکوب ملت خویش بهره می برند. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
خلیل الحیه در این باره به روزنامه الاخبار گفت: روابط با دولت سوریه به حالت قبلی خود بازگشته است و اکنون این رابطه در بستر مناسب و حول محور اعتقاد به حق مردم فلسطین برای دفاع از خود با ابزارهای مختلف و آزادسازی سرزمینشان قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۶    
مراسم دومین سالگرد درگذشت انیس نقاش مبارز سرشناس لبنانی و حامی حقوق مردم فلسطین در بیروت برگزار ش
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مردم فلسطین در شمال نوار غزه در حمایت از مسجدالأقصی، اسرای فلسطین و مقاومت در کرانه باختری، تظاهرات کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۱:۰۱    
دبیرکل سازمان ملل با تأکید بر این که وضعیت غزه بسیار بد است، گفت مردم فلسطین از جهنم رنج می برند و جان آن ها تهدید می شود.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: دشمنی با رژیم غاصب اسرائیل و حمایت از مردم مظلوم فلسطین وظیفه دینی همه مسلمین است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۷    
حماس در بیانیه ای تصویب لایحه مجوز اعدام اسرای عملیات های استشهادی فلسطینی در کنست را محکوم و اعلام کرد که این اقدام تلاشی آشکار برای قانونی کردن قتل های سیستماتیک ارتش اشغالگر اسرائیل علیه مردم فلسطین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۷    
مسئولان شهر فرانکفورت آلمان، کنسرت راجر واترز خواننده انگلیسی طرفدار مردم فلسطین را لغو کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه مراکش ادعا کرد، روابط کشورش با رژیم صهیونیستی بر روابط مراکش با مردم فلسطین و دفاع مراکش از حقوق مشروع آنها تأثیری نداشته و نخواهد داشت .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: حمله وحشیانه شهرک نشینان صهیونیست به مردم بی دفاع فلسطین مصداق بارز تروریسم ساختاری و دولتی اسرائیل است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا – شامگاه گذشته شهرک نشینان فلسطین اشغالی به خانه های فلسطینیان در منطقه خواره نابلس یورش بردند و تعداد زیادی از خانه ها و خودروهای مردم فلسطین را به آتش کشیدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهرکهای صهیونیستی شمال کرانه باختری با اشاره به اینکه باید سلاحهای کرانه باختری جمع شود، مدعی شد که باید عملیات جدیدی علیه مردم فلسطین انجام دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
فلسطینی های ساکن ایرلند تجمعی برای اعلام همبستگی با مردم فلسطین و محکومیت اقدام وحشیانه اخیر رژیم اشغالگر در نابلس برگزار کردند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، 25 فوریه مصادف با بیست ونهمین سالروز کشتار مسجد ابراهیمی در شهر الخلیل که طی آن 29 فلسطینی به شهادت رسیده و 150 نفر دیگر زخمی شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
در سایه تظاهرات ها و اعتراض های مردم فلسطین و شکنندگی اوضاع سیاسی امنیتی در فلسطین اشغالی، امروز، نشست العقبه با حضور نمایندگان آمریکا، تل آویو و تشکیلات خودگردان برای آرام کردن اوضاع برگزار می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن اختری، رییس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین در گفت وگو با ایران اکونومیست با اشاره به تجاوزات اخیر رژیم اسراییل به سرزمین های اشغالی و تلاش برای استمرار شهرک سازی ها در مقابل مخالفت های جهانی اظهار کرد ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۴:۳۷    
هزاران تن از مردم فلسطین بامداد یکشنبه مخالفت خود را با همراهی و مشارکت تشکیلات خودگردان با مقامات رژیم صهیونیستی در نشست العقبه اعلام کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۳:۱۳    
با گذشت چیزی نزدیک به سه دهه از اقدام تروریستی صهیونیست ها در کشتار فلسطینیان در حرم ابراهیمی این واقعه همچنان در اذهان، یاد ها و خاطرات مردم فلسطین و مسلمانان منطقه و کشور های اسلامی باقی مانده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سفیر اسراییل در انگلیس پس از استفاده از لفظ تروریست برای مردم فلسطین در دانشگاه آکسفورد با اعتراض دانشجویان مواجه شد. دانشجویان با شعار دادن و قطع سخنرانی وی سالن را ترک کردند.