دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۹:۱۸Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مناطق جنگی»

پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج (پانا) - مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه ووبیراحمد عنوان کرد، امسال به دلیل شیوع کرونا امکان حضور دانش آموزان در مناطق جنگی وجود ندارد و برای آشنایی بیشتر آموزان با ارزش های دفاع مقدس بصورت مجازی و ازطریق بسترشاد برگزار می شود. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۳    
هر کس از عملیات خیبر تا انتهای جنگ حتی یک ساعت در مناطق جنگی حضور داشته، جانباز شیمیایی است/ سوم اسفند سالروز عملیات خیبر است.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۲۱    
مهندس مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در خصوص اعمال امتیاز ایثارگری جهت شاغلین مناطق جنگی به رییس ستاد کل نیروهای مسلح نامه نوشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
انگلیس پیش نویس قطعنامه ای را روز جمعه در شورای امنیت سازمان ملل توزیع کرده که به موجب آن خواسته همه طرفهای درگیر جنگ در جهان فورا یک "توقف درگیری پایدار انساندوستانه" را با هدف ایجاد قابلیت واکسیناسیون کووید-19 برای مردم مناطق جنگی برقرار کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه انگلیس اعلام کرد، وزیر امور خارجه این کشور امروز (چهارشنبه) از شورای امنیت درخواست خواهد کرد تا با قطعنامه ای برای آتش بس های مذاکره شده در مناطق جنگی سراسر جهان موافقت کند تا این امکان را فراهم کند که مردم آسیب پذیر در برابر کووید 19 واکسینه شوند و از دسترسی منصفانه به واکسن کرونا ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعزام بیش از 3000 نفر از خانواده معظم شهدا و ایثارگران به اردوهای دیدار از مناطق جنگی در قالب اردوهای راهیان نور و یاد عزیزان خبر داد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نما، حدود دو سال پس از پایان جنگ تحمیلی، گروه های تفحص پیکرهای شهدا به مناطق جنگی اعزام شدند و لشگرهای مختلف گروه های تفحص خود را در مناطقی که عملیات های مختلف سال های دفاع مقدس انجام شده بودند، فعال کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۰    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورداری بازنشستگان از مزایای مناطق جنگی به تصویب شورای نگهبان رسیده است، گفت: درخواست پرسنل تأمین اجتماعی را حتما از طریق سازمان مدیریت برنامه و بودجه کشور پیگیری خواهیم کرد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۵۱    
جمعی از فرزندان کارکنان شاغل مناطق جنگی در دوران دفاع مقدس با ارسال پیام هایی به نفت آنلاین خواستار مشمول شدن در خصوص طرح تبدیل وضعیت ایثارگران شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معا ونت پرورشی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: یکی از برنامه های مهم آموزش و پرورش جهت ارتقا ایثار و شهادت برگزاری اردوی راهیان نور است که هر ساله برای دانش آموزان به مناطق جنگی اعزام می شدند
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در تابستان سال 1362 از طرف مدرسه برای آموزش و بازدید از مناطق جنگی به شوش دانیال و جبهه های جنوب اعزام شدند که سبب شعله ور شدن عشق و علاقه او به جبهه ها شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سارا فلاحی درباره اقدامات همچون حصارکشی مناطق مین گذاری شده گفت: شاید تاکنون بیش از 4 میلیون مین زدایی انجام شده است. در برخی مناطق مین گذاری شده ساخت و ساز مناطق مسکونی انجام شده است و حتی در برخی از مناطق تاکنون ردیابی انجام نشده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پنجمین جشنواره فیلم فجر در تهران و 23 مرکز استان در شرایطی برگزار شد که استان های مناطق جنگی زیر حملات شدید هوایی قرار داشتند و در این دوره برای اولین بار شاهد حضور کارگردان های سینمای قبل از انقلاب در کنار نسل جدید سینما گران هستیم. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۱:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح به مصوبه اداره سرمایه انسانی سرباز مبنی بر ضوابط بخشش اضافه خدمت سنواتی کارکنان وظیفه اشاره و اظهارداشت: به موجب تبصره یک ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی خوزستان، از وجود تبعیض بین بازنشستگان تأمین اجتماعی با سایر بازنشستگان ابراز گلایه و انتقاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
یک پزشک انگلیسی خطاب به افرادی که ویروس کرونا را جدی نمی گیرند و خطرناک بودن آن را انکار می کنند گفت: بخش های مراقبت ویژه (ICU) شبیه مناطق جنگی شده اند. منبع: صدا و سیما
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۲    
در جنگ جهانی دوم، هنگامی که سربازان آمریکائی در خاک و خون مشغول جنگ بودند، هرگز فکر نمیکردند دشمنی بیولوژیک به نام باکتری بر توان جسمی آن ها تاثیر بگذارد. تا آنکه در سال 1928، دانشمند اسکاتلندی الکساندر فلمینگ واکسنی به نام پنی سیلین را کشف کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پزشک انگلیسی هشدار داد، داخل بیمارستانها، همانند منطقه جنگی است، ما با یک جنگ سروکار داریم؛ ما حتی نمی دانیم این وضعیت چطور پایان خواهد یافت.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۵    
جویا - آیا می خواستم بدانم جانباز 25درصد حالت اشتغال ازکارافتاده کلی تبصره 1که بعد ازجنگ تحمیلی در پاکسازی مناطق جنگی و تفحص شهدا که درحین خدمت مجروح شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۱    
آیا واشنگتن تاوان رفتار های بی ثبات کننده خود در پایتخت های جهان را پس می دهد؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۳:۱۶    
مجری پیشکسوت و سرشناس شبکه خبری سی ان ان اعلام کرد خیابان های پایتخت آمریکا، من را یاد مناطق جنگی در موصل و فلوجه عراق می اندازد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
چهار تن از شهدای تازه تفحص شده، پس از 40سال به آغوش خانواده هایشان بازمی گردد. باوجود اینکه امسال چهلمین سالروز دفاع مقدس را گرامی داشتیم، اما هنوز هستند شهیدانی که در مناطق جنگی تفحص شده و پس از گذشت این چندسال به آغوش خانواده بازمی گردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۴۷    
به گزارش مشرق، جیسون کرو، عضو مجلس نمایندگان آمریکا طی توییتی نوشت: هنگام قدم زدن در ساختمان کنگره قلبم می شکند. من در عراق و افغانستان خدمت کردم تا بتوانیم در خانه (آمریکا) آرامش داشته باشیم. دیدن پانتئون دموکراسی ما (کنگره) همانند مناطق جنگی ای که قبلاً می شناختم، سخت است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
کارکنان پیمانی دستگاه های اجرایی با صدور رأی وحدت رویه از سوی هیات عمومی دیوان عدالت اداری، مشمول دریافت مزایای قانون جذب نیروی انسانی به مناطق محروم شدند. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۴۵    
مترجم کتاب نگین هامون در وبینار تخصصی ترجمه کتاب جستاری در خاطرات حاج قاسم سلیمانی گفت: در کتاب های دفاع مقدس معمولاً اصطلاحاتی به کار می رود که کار ترجمه را سخت می کند، بنابراین برای اینکه مترجم بتواند حال و هوای جبهه را منتقل کند، نیاز است دایرةالمعارفی مربوط به جبهه تدوین شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان استفساریه بهره مندی بازنشستگان از مزایای منطقه جنگی را تاییده کرده که دولت باید آن را اجرایی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح برخورداری بازنشستگان از مزایای مناطق جنگی توسط شورای نگهبان به تصویب نهایی رسید.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۴۱ سایت دیگر  
موسوی لارگانی، عضو هیأت رئیسه مجلس طرح اصلاح موادی از قانون اساسنامه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را اعلام وصول کرد.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۸    
محمود - حقیر متولد سال 42 هستم. از سال 60 به مناطق جنگی کردستان، جنوب، لبنان، سوریه، اعزام شدم. پس از بازگشت از سوریه و لبنان مجدداً به جبهه جنوب رفتم که سر جمع جبهه های بنده 36 ماه شد. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وی در دوران جنگ تحمیلی حضوری فعال در جبهه نبرد حق علیه باطل داشته به طوری که در مدت 14 ماه حضور خود در مناطق جنگی در عملیات های مختلفی از جمله طریق القدس، فتح المبین و غیره شرکت داشته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از تصویب استفساریه برخورداری بازنشستگان از مزایای مناطق جنگی خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، ضمن ابراز خرسندی از رای قاطع نمایندگان به ایجاد مصوبه ای جهت حمایت از جامعه ایثارگران کشور تاکیدکردکه کلیه بازنشستگان و افرادی که در هر مقطع زمانی در مناطق جنگی خدمت کرده اند مشمول مزایای این قانون قرار می گیرند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای مقرر کردند تمامی مستخدمینی که از زمان شروع دفاع مقدس در مناطق عملیاتی دفاع مقدس اشتغال داشته اند از مزایای شاغلان مناطق عملیاتی دفاع مقدس برخوردار شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس با صدور احکام پرداخت مزایای شاغلان مناطق عملیاتی دفاع مقدس برای تمام مستخدمانی که از زمان شروع دفاع مقدس در آن مناطق اشتغال داشته اند، موافقت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای مقرر کردند کلیه مستخدمینی که از زمان شروع دفاع مقدس در مناطق عملیاتی دفاع مقدس اشتغال داشته اند از مزایای شاغلان مناطق عملیاتی دفاع مقدس برخوردار شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ساسان فلاح فر از ساخت مستند چشم ایرانی خبر داد و گفت: این پرتره روایتگر عکاسی است که سال ها در مناطق جنگی حضور داشته و برای عکس هایش از جانش گذشته است.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۷    
یحیی - با افتخار اینجانب یحیی فرزادپور جانباز 50 درصد شیمیایی ریوی و مدت 130 ماه در 8 سال جنگ و در مناطق جنگی کردستان و شمال غرب در کارنامه خودم دارم برابر مدرک. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۲    
در طی قرن اخیر، خودروهای جنگی و زرهی پیاده نظام (نفربر زرهی)، از جمله وسایل نقلیه ای بودند که نیروها را به مراکز مناطق جنگی می بردند و به پیروزی آنها در جنگ کمک می کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص جهانی تروریسم در سال 2020 میلادی نشان می دهد مناطق جنگی به طور تقریبا انحصاری صحنه حملات تروریستی هستند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، زیبا شعبانی از بانوان پیشکسوت بسیجی بهاری است که سابقه سالها خدمت در لباس بسیج را داشته است. وی با تبریک هفته بسیج به بسیجیان غیور از شروع فعالیت خود در عرصه های فرهنگی و خدمت رسانی گفت و اظهار داشت: در مقطع راهنمایی با اینکه از نظر درسی و انضباط در مدرسه الگو بودم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس، بازنشستگان از مزایای منطقه جنگی بهره مند می شوند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
آژانس کودکان سازمان ملل اعلام کرد که حدود 2.3 میلیون کودک به کمک فوری در مناطق جنگی اتیوپی نیاز دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده کرمانشاه در مجلس گفت: بند 9 اصل 3 قانون اساسی بر بهره مندی عادلانه همه مردم از امکانات تصریح دارد، آیا مناطق جنگی کشور در این زمینه مورد توجه دولتمردان بوده اند؟
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۵۱    
شهید مدافع حرم رضا خرمی در سال 1351 متولد شد. او از مربیان متخصص و زبده نظامی بود. شهید خرمی یکی از محافظان سپهبد شهید قاسم سلیمانی هم بود که در برخی از عملیات در سوریه، آن سردار را همراهی می کرد ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۹    
توپ لیزری می تواند فواید دیگری هم داشته باشد و آنها متوقف ساختن خودروهایی در مناطق جنگی است که مواد منفجره زیادی در آن بارگیری شده است و از حرکت انداختن آن در میدان جنگ، یکی از مشکلات بزرگ نیروهای نظامی می باشد.
کاشان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کاشان نیوز – وحید حاج سعیدی: در تمامی جنگ ها در مناطق جنگی با استفاده از کد با یکدیگر صحبت می کردند. چراکه آن ها نمی خواستند دشمنان شان از پیام های آن ها مطلع شوند. پیچیده ترین کدها را نیز جنگ جهانی دوم سربازان آلمانی به کار می بردند ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، گروهی برجسته از کارشناسان که خشونت در سراسر جهان را رصد می کند، هشداری بی سابقه را در آستانه انتخابات فردا سه شنبه سوم نوامبر در آمریکا منتشر کرد. ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24 - محمد جواد ظریف حضور "تروریست های تکفیری" در درگیری های قره باغ را تائید کرد و گفت ایران این مسئله را تحمل نخواهد کرد. ظاهرا منظور او "مزدوران سوری" است که گفته می شود ترکیه به مناطق جنگی در قره باغ اعزام کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- امام جمعه گتوند گفت: موضوع تحت پوشش قرار گرفتن و سهمیه امتیازات مناطق جنگی در شهرستان گتوند باید مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با مشارکت کمیسیون اجتماعی مجلس و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، حق 60 هزار نفر از افراد شاغل در نیروهای مسلح مناطق جنگی تا یک ماه آینده پرداخت می شود.