سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۲:۵۵Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظامیان آمریکایی»

تازه ترین ها   ۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فارس: گروه رسانه ای الاعلام الحربی المرکزی از اقدام نظامیان تروریست آمریکایی در انتقال 60 تروریست از زندانهای تحت کنترل نیروهای دموکراتیک سوریه (قسد) وابسته به آمریکا، به میدان نفتی العمر خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۳۶ دقیقه پیش    
منابع محلی سوری از انتقال شمار دیگر از تروریست های داعش به دست نظامیان آمریکایی با هدف ایجاد بی ثباتی در سوریه پرده برداشتند.
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص حمله به کاروان نظامیان آمریکایی در عراق با فرزان شهیدی، کارشناس مسائل سیاسی به صورت تلفنی گفتگو کرد. فرزان شهیدی با اشاره به حمله به کاروان لجستیکی نظامیان آمریکایی در عراق گفت: این حمله شامگاه یکشنبه در استان صلاح الدین و در مرکز آن انجام شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حمله به کاروان نظامیان آمریکایی در عراق؛ادامه پیشروی رزمندگان یمنی در مأرب و جولان کرونا در ترکیه از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود. سند همکاری های پنج ساله میان وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران با وزیر کار و امور اجتماعی عراق در بغداد امضاء شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۲    
یکی از نمایندگان ائتلاف فتح در پارلمان عراق با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال حضور دائمی در عراق است، جنایت ترور فرماندهان پیروزی در فرودگاه بغداد را اوج بی توجهی و نادیده گرفتن قوانین بین المللی از سوی واشنگتن دانست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
انفجار بمب در مسیر کاروان لجستیکی نظامیان آمریکایی در عراق، حضور پادشاه اردن و برادرش در انظار عمومی و دیدار مشاور امنیت ملی عراق با سفیر آمریکا در آستانه سفر به ایران از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه علمای مسلمین در دیالی عراق از طرح خطرناکی که نظامیان آمریکایی از طریق جابه جا کردن داعشی ها برای بی ثبات کردن عراق تدارک دیده اند، پرده برداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
صابرین نیوز، این حمله را یکی از شدیدترین حملات به کاروان لجستیک نیروهای اشغالگر آمریکایی در عراق اعلام کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش المیادین، منابع عراقی اعلام کردند که کاروان لجستیکی نظامیان آمریکایی روز یکشنبه در استان صلاح الدین عراق هدف بمب کنار جاده ای قرار گرفت. گروه مقاومت بین المللی مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
برخی منابع خبری از حمله به یک کاروان لجستیک ارتش آمریکا در استان صلاح الدین عراق خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۵۵    
در پی تیراندازی شبه نظامیان وابسته به نیروهای موسوم به سوریه دموکراتیک با حمایت نظامیان آمریکایی ، سه شهروند سوری به شهادت رسیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان پارلمان عراق با اشاره به اینکه نیروی زمینی عراق قوی است از عدم نیاز بغداد به نظامیان آمریکایی سخن گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پنتاگون اعلام کرد تقریباً 40 درصد از تفنگداران دریایی آمریکا از دریافت واکسن کووید 19 خودداری کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
یکی از تحلیلگران عراقی با اشاره به برگزاری دور سوم از مذکرات راهبردی میان بغداد و واشنگتن از عدم تمایل آمریکا برای خروج نظامیانش از عراق خبر داد و گفت: سرنوشت نیروهای آمریکایی به علت عدم وجود جدول زمان بندی مربوط به خروج این نیروها مشخص نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری سانا اعلام کرد نظامیان آمریکایی در عملیاتی هلی برن، مقداری تجهیزات و تسلیحات از عراق به حومه حسکه منتقل کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
تدابیر بی سابقه نیروهای آمریکایی در غرب عراق، هدف قرار گرفتن یک مرکز نظامی ارتش عراق در شمال بغداد و دستاوردهای حشد شعبی و رسیدن این نیروها به مناطقی که از سال 2003 هیچ نیروی امنیتی به این مناطق نرسیده بود از مهمترین اخبار امنیتی این کشور است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدتی است پرونده اخراج نظامیان آمریکایی از عراق روی میز سیاسیون و مقامات عراقی باز شده است. این پرونده با شهادت سرداران مقاومت جدی تر شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۲۴    
رهبر گروه عصائب اهل حق وابسته به حشدالشعبی، تاکید کرد که همه نظامیان آمریکایی باید خاک عراق را ترک کنند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رهبر گروه عصائب اهل حق وابسته به حشدالشعبی، تاکید کرد که همه نظامیان آمریکایی باید خاک عراق را ترک کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
بعد از سال ها مذاکره بی نتیجه میان واشنگتن و سئول در دوران رئیس جمهور سابق آمریکا بر سر تقسیم هزینه های استقرار نظامیان آمریکایی در شبه جزیره کره، دو کشور سرانجام روز پنجشنبه توافقی را در این خصوص امضا کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس: سومین دور گفت وگوی بغداد و واشنگتن در شرایطی پایان یافت که اساساً درخواست خروج نظامیان آمریکایی از عراق مطرح نشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق با بیان اینکه حضور نظامیان آمریکا در این کشور غیرقانونی است، گفت: تمامی نظامیان آمریکایی باید خاک عراق را ترک کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح عراق در سخنانی تأکید کرد: اگر نظامیان آمریکایی به صورت مسالمت آمیز از خاک عراق خارج نشوند، ما با مقاومت خود آنها را وادار به خروج از خاک عراق می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جن ساکی سخنگوی کاخ سفید بطور تلویحی از ادامه حضور نظامیان آمریکایی در افغانستان خبر داد .
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: کانال خبری صابرین نیوز از حمله به کاروان لجستیک نظامیان اشغالگر آمریکایی در استان بابل عراق خبر داد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ظاهرا دولت های آمریکا و عراق روی خروج تدریجی نیروهای ائتلاف خارجی از این کشور خاورمیانه توافق کرده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۵    
منابع خبری اعلام کردند که کاروان لجستیک نظامیان اشغالگر آمریکایی در استان بابل عراق هدف حمله قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با واکنش رهبر جریان حکمت ملی و نیز ائتلاف النصر به گفتگوهای راهبردی بغداد-واشنگتن، جنبش عصائب اهل الحق بر ضرورت خروج نظامیان آمریکایی از عراق تاکید کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان-کانال خبری صابرین نیوز از حمله به کاروان لجستیک نظامیان اشغالگر آمریکایی در استان بابل عراق خبر داد. این در حالی است که روز گذشته نیز چندین کاروان لجستیک ارتش آمریکا در مناطق مختلف عراق مورد حمله قرار گرفتند. انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
یک نشریه آمریکایی نوشت که جو بایدن با عدم تصمیم گیری درباره خروج از افغانستان در واقع در پی تمدید حضور نظامیان آمریکایی در افغانستان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۷    
یک عضو مستقل پارلمان عراق، اخراج نظامیان آمریکایی را تنها راه ثبات کشورش دانست و تاکید کرد که اولویت بغداد در مذاکرات راهبردی با آمریکا باید اخراج نظامیانش باشد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان - دور سوم مذاکرات راهبردی میان واشنگتن و بغداد عصر دیروز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد. به گزارش پایگاه السومریه ، احد الصحاف ، سخنگوی وزارت خارجه عراق ، اعلام کرد که سومین دور از مذاکرات راهبردی میان بغداد و واشنگتن به سورت ویدئو کنفرانس آغاز شده و فؤاد حسین و آنتونی بلینکن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت دفاع آمریکا بیانیه مشترک کشورش با عراق را به منزله خروج نیرو های آمریکایی ندانست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۰    
توافق بغداد و واشنگتن بر سر خروج نظامیان آمریکایی از عراق، مقابله سامانه پدافند هوایی سوریه با اهداف متخاصم و حمله پهپادی یمن به پایگاه هوایی ملک خالد از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه های مقاومت وابسته به حشدالشعبی در واکنش به گفت و گوی راهبردی جاری بغداد – واشنگتن، اعلام کردند که اگر در این مذاکرات، در باره خروج نظامیان آمریکایی از عراق صحبت نشود، مقاومت علیه اشغالگران به سلاح متوسل خواهد شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۳۷    
خارگ نیوز: کاروان لجستیک نظامیان اشغالگر آمریکایی در استان بابل عراق هدف قرار گرفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان - منابع عراقی از حمله جدید به کاروان لجستیک ارتش آمریکا در غرب این کشور خبر دادند. طبق گزارش صابرین نیوز، یک کاروان لجستیک ارتش آمریکا در غرب عراق مورد حمله قرار گرفت. این کاروان لجستیک ارتش آمریکا در استان الانبار در غرب عراق هدف قرار گرفته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۷    
رئیس ائتلاف الفتح عراق خواستار تعیین یک جدول زمانی جهت خروج نظامیان آمریکایی از عراق قبل از آغاز دور سوم مذاکرات راهبردی بین بغداد و واشنگتن شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ائتلافی از چندین سازمان مربوط به کهنه سربازان آمریکایی با ارسال نامه ای به جو بایدن خواستار خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان در مهلت تعیین شده اول ماه می شدند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فکرشهر: سخنگوی وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در واکنش به حادثه کشتی ایرانی ایران ساویز در دریای سرخ مدعی شد که اطلاعی در این باره ندارد. به گزارش فکرشهر ...
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۰   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی وزارت دفاع آمریکا ضمن رد هرگونه نقش نیروهای نظامی ایالات متحده در حادثه کشتی ایران ساویز در دریای سرخ مدعی شد که هیچ یک از نیروهای آمریکایی در این حادثه نقشی نداشته اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - سخنگوی کاخ سفید باردیگر اعلام کرد که خروج کامل نظامیان آمریکایی تا می2021 به دلیل مسائل فنی دشوار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در اظهاراتی از دشواری اجرای برنامه خروج کامل نظامیان آمریکایی از افغانستان تا ضرب الاجل تعیین شده بر اساس توافق صلح دوحه با طالبان در تاریخ اول مه سخن گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق عراق تصریح کرد که هدف قرار گرفتن مستمر نظامیان آمریکایی پیام آشکاری از سوی همه مردم عراق به اشغالگران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۰    
عضو دفتر سیاسی عصائب اهل الحق عراق تاکید کرد که همه اهتمام الکاظمی در گفتگوهای راهبردی با آمریکا باید بیرون راندن نظامیان آمریکایی از عراق باشد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان - یحیی رسول ، سخنگوی نیرو های مسلح عراق ، می گوید که نظامیان آمریکایی بخش هایی از پایگاه عین الاسد را ترک کرده اند. به گزارش موازین نیوز ، وی اظهار داشت که نیرو های امنیتی عراق بخش هایی از ادوات نظامی، برج های دیده بانی، دوربین های حرارتی و ژنراتور ها را در پایگاه عین الاسد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۵    
حمله به کاروان نظامیان آمریکایی در جنوب بغداد؛ تدابیر شدید امنیتی در اردن و آزادی اسیر فلسطینی پس از 35 سال از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان پارلمان عراق با اشاره به اینکه نظامیان آمریکایی تهدیدی مستقیم علیه این کشور هستند خواستار خروج آنها در اسرع وقت شد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از خبرگزاری سوریه (سانا)؛ نظامیان اشغالگر آمریکایی یک بار دیگر اقدام به سرقت گندم سوریه کردند و سیلو های “الیعربیه” در حومه شمالی شرقی حسکه را خالی و به شمال عراق منتقل نمودند. ...