جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۶:۰۰Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار نقدی»

انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بخشی ازخاطرات روزنوشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال 1376 را به نقل از انتخاب می خوانید: آقای [محمدرضا] نقدی، [فرمانده حفاظت اطلاعات] از ناجا [= نیروی انتظامی] آمد. گزارشی از نتایج تحقیقات در مورد تخلفات شهرداری تهران داد؛ به منظور توجیه اقدامات افراطی که اثر بسیار منفی دارد ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار نقدی در ادامه افزود: خداراشکر رژیم خبیثی که خون حاج قاسم عزیز را ریخت گرفتار بی اعتباری بی سابقه و رسوایی جهانی شد که حالا حالاها ادامه خواهد داشت؛ هم ترامپ قاتل و هم بایدن که از این قتل و جنایت صریحا حمایت کرد دچار مخمصه ای شده اند که انشالله به مرگ این رژیم منتهی خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۲:۱۸   + ۵۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: رژیم خبیثی که خون حاج قاسم عزیز را ریخت گرفتار بی اعتباری بی سابقه و رسوایی جهانی شد که حالا حالاها ادامه خواهد داشت.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۱:۵۲    
سردار محمد رضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران عصر امروز 8 آبان ماه با خانواده شهید امر به معروف محمد محمدی دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پنجشنبه 8 آبان 1399 با حضور در منزل شهید امر به معروف و نهی از منکر محمد محمدی با خانواده ایشان دیدار و گفت و گو کرد ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۰:۴۸   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سردار محمدرضا نقدی در منزل شهید امر به معروف و نهی از منکر محمد محمدی که در شرق تهران به دست اراذل و اوباش به درجه رفیع شهادت نائل آمد، حضور یافت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در منزل شهید امر به معروف و نهی از منکر محمد محمدی حضور یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اسبق سازمان بسیج مستضعفین در سخنانی به موضوع رابطه با آمریکا پرداخته که بازخوانی آن را پیش رو دارید.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
صحبت های سردار نقدی در خصوص این موضوع که در صورت جنگ نظامی چه کشورهایی ایران را یاری خواهند کرد، در صدر اخبار پربازدید شهر خبر قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
خبر های پربازدید گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان در یک بسته خبری، گردآوری شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
روایت سردار نقدی از پیشنهاد بازی کامپیوتری درباره نجات و آزاد کردن جرج فلوید از دست پلیس آمریکا.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۴    
سردار نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره ایده ساخت بازی ایرانی در مورد جورج فلوید، شهروند سیاه پوست آمریکایی که به دست پلیس شهر مینیاپولیس کشته شد، توضیحاتی را ارائه داد. چندی پیش خبری مبنی بر ساخت بازی ایرانی در مورد جرج فلوید، شهروند ساه پوست آمریکایی توسط بسیج، منتشر شد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۴    
خاطره جالب سردار نقدی از حضور در کنار رزمندگان در بوسنی و نفوذ جمهوری اسلامی در قلب ها که در برنامه بدون توقف گفته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برنامه بدون توقف درباره ایده ساخت بازی جورج فلوید توضیح داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معاون هماهنگ کننده سپاه می گوید: اگر می خواهیم مشکلات اقتصادی مان حل شده و وابستگی نفتی مان کم شود، لازمه اش این است که یک نیروی انقلابی به تمام معنا و پاک بیاید و برای مردم خدمت کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
روایت سردار نقدی از انگیزه خاص جوانان کشورهای دیگر برای حضور در سپاه جمهوری اسلامی ایران در زمان دفاع مقدس و همچنین حضور در جبهه مقاومت.
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۲:۵۹   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از ایلنا، معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: همین افرادی که در گوشه و کنار دنیا هستند ارتشی بزرگ هم پیمانان نظامی ما به شمار می آیند، این افراد پراکنده بوده و قابل شناسایی هم نیستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۱    
سردار نقدی از علت عیان نشدن میزان توان نظامی ایران سخن گفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خبر آنلاین : سردار نقدی درباره واکنش سپاه به حمله نظامی آمریکا گفت: ما برای هرگونه تجاوز نظامی آمادگی کامل داریم، تمرین هایش را کردیم که در همان دقایق اول چه عکس العملی نشان دهیم، کجاها را باید بزنیم، چه کسانی را بگیریم، همه آنها پیش بینی شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۰    
ماجرای همکاری وزیر رژیم صهیونیستی با جمهوری اسلامی ایران به روایت سردار نقدی را در این ویدئو ببینید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سردار محمد رضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه در برنامه بدون توقف در پاسخ به این سوال که شما همکاری وزیر رژیم صهیونیستی با ایران را تایید می کنید تصریح کرد: بله، افراد زیادی هستند که انگیزه های فراوانی برای همکاری دارند ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بخشی از صحبت های سردار نقدی در برنامه بدون توقف درباره ضرورت استفاده از ظرفیت های ماهواره ای برای ایران را می بینید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۵۹    
روایت سردار نقدی از میزان توان نظامی ایران در برنامه بدون توقف شبکه سوم سیما را ملاحظه می کنید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۰    
ناگفته های عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با صهیونیست ها از زبان سردار نقدی در برنامه بدون توقف شبکه سوم سیما.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ماجرای جاسوسی وزیر رژیم صهیونیستی برای جمهوری اسلامی به روایت سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران در برنامه بدون توقف.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران: تلاش آمریکا برای حفظ قدرت تلاشی مذبوحانه است و توان حمله به هیچ جا را ندارد چه برسد به ابرقدرتی مثل جمهوری اسلامی ایران.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۹   + ۴۸ سایت دیگر  
فارس نوشت: معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: افراد زیادی در رژیم صهیونیستی هستند که انگیزه های فراوانی برای همکاری با ایران دارند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۵۹    
قسمت دهم برنامه بدون توقف با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران را مشاهده می کنید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۹    
روایت سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه از تصمیم تکلیف مدارانه حضرت امام خمینی(ره) در پذیرش قطعنامه با وجود اراده ایشان به استمرار دفاع.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۷:۲۹    
صحبت های سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران درباره نقش مرحوم هاشمی رفسنجانی در قبول قطعنامه از طرف حضرت امام(ره).
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۹    
بخشی از صحبت های سردار نقدی در برنامه بدون توقف درباره وضعیت روحی رزمندگان و فرماندهان جنگ در ایام انتهایی دفاع مقدس را می بینید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۱:۵۹    
نهمین قسمت برنامه بدون توقف با حضور سردار نقدی از شبکه سوم سیما پخش شد . فیلم کامل قسمت نهم برنامه بدون توقف را در ادامه مشاهده می کنید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۱:۰۹    
سردار نقدی از دلایل شکست های اواخر دوران دفاع مقدس در برنامه "بدون توقف" شبکه سوم می گوید.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: دولت زمان جنگ هیچ موقع آن طور که باید پای کار جنگ نیامد چون تفکرش با تفکر امام (ره) تفاوت داشت و ما همیشه گله مند بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی بدون توقف به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با سوالات مربوط به سپاه پاسداران روی آنتن رفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۴۰    
انتخاب نوشت : سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه در برنامه بدون توقف که 14 مهرماه از شبکه سه سیما پخش شد با اشاره به اینکه ایجاد نگاه امنیتی به پیام رسان های داخلی بازی روانی دشمن است، اظهار کرد: اینکه فضای مجازی ما توسط بیگانه اداره می شود، برای ما شرم آور است ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
پاسخ سردار نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران به شایعه دخالت سپاه در سیاست خارجی دولت.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۵   + ۵۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه ایجاد نگاه امنیتی به پیام رسان های داخلی بازی روانی دشمن است گفت: اینکه فضای مجازی ما توسط بیگانه اداره می شود برای ما شرم آور است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران ضمن بیان بهترین جایگزین برای پیاده روی اربعین امسال، بر نقش برجسته فضای مجازی در ایجاد شور و هیجان اربعین تأکید کرد و گفت ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۷:۲۸   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه با تاکید بر اینکه سپاه همیشه حامی مبارزه با فساد است، گفت: پیگیری 90 درصد پرونده دانه درشت ها توسط سپاه انجام می شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
انتخاب: معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: مدعیان کودتای خزنده یک سری آدم های نق زن هستند و در حقیقت سپاه از روز اول یک مدیریت مردمی داشته و روابط باز بین فرماندهان و بدنه برقرار بوده، همیشه بچه ها انتقادات شان را می کردند، الان هم می کنند و بحث ها اقناعی پیش می رود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۵    
بدون توقفِ سردار نقدی از این منظر هم بی مانند است که جوانی قواعد زبان بدن در نظامی گری را کنار بگذارد با مسول رده بالای نیروهای مسلح کشورش راحت صحبت کنند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: معاون هماهنگ کننده سپاه: من به رئیس جمهور درباره فضای مجازی نامه ای نوشتم و عنوان کردم که وضعیت فضای مجازی ما شرم آور است. تمام زیرساخت های فضای مجازی با زحمات بچه های ایران آماده شده است، اما مدیریت آن دست بیگانگان است.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
سردار نقدی با اشاره به اینکه ریشه مشکلات اقتصادی کشور را عدم بهره گیری از ظرفیت و تجربه های انقلابی دانست بیان کرداگر دولت ها با سپاه و بسیج همراه می شدند می توانستیم یک حرکت انقلاب اقتصادی را پایه ریزی کرده و در اقتصاد به استقلال و خودکفایی برسیم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
قسمت پنجم برنامه بدون توقف با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران را مشاهده می کنید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۵۹    
معاون هماهنگ کننده سپاه: نقل قول های آدمای بزدلی که حاضر نبودند در حتی یک عملیات جنگ شرکت کنند قابل استناد نیست. اگر حقیقت دارد بیایند اسامی فرماندهان لندکروز سوار را بدهند.