سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۲:۴۱Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار نقدی»

کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
خط تولید تراکتورهای مدل 4120 و 455 با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران و جمعی از مدیران استانی در شرکت تراکتورسازی ایران راه اندازی شد.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۸:۵۸    
با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه، استاندار آذربایجان شرقی و نمایندگان مردم تبریز در مجلس و مسوولان استانی در سال جهش تولید و همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خط تولید تراکتورهای مدل 4120 و 455 در کارخانه تراکتورسازی تبریز(ایران) افتتاح شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
سردار نقدی خاطرنشان کرد: تمام این پیچ و مهره ها، صفحات ریخته گری و صفحه های تراشکاری در این کارخانه همه فریاد می زنند که شعار مرگ بر آمریکا را در عرصه عمل پیاده کردیم.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: تمام پیچ و مهره، صفحات ریخته گری و غیره در مجموعه تراکتورسازی در حال فریاد زدن مرگ بر آمریکا هستند.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
وقت - همزمان با گرامیداشت دهه فجر، خط تولید تراکتورهای مدل 4120 و 455 با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران و جمعی از مدیران محلی در شرکت تراکتورسازی ایران تبریز راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
خط تولید انبوه تراکتورهای جدید ایران در تبریز امروز با حضور سردار نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه، استاندار آذربایجان شرقی و نمایندگان مردم تبریز در مجلس و مسوولان استانی در سال جهش تولید و همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خط تولید تراکتورهای مدل 4120 و 455 در کارخانه تراکتورسازی تبریز(ایران) افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - همزمان با گرامیداشت دهه فجر، خط تولید تراکتورهای مدل 4120 و 455 با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران و جمعی از مدیران استانی در شرکت تراکتورسازی ایران راه اندازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۷    
گروه استان ها-معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ابزار غلبه بر توطئه دشمنان و حوادث مهم در کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مردم بودند و حضور گسترده آنها در همه عرصه ها برای غلبه بر دشمن بسیار مهم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل تراکتورسازی تبریز گفت: در سال جهش تولید همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،خط تولید تراکتورهای مدل 4120 و 455 در کارخانه تراکتورسازی تبریز(ایران) افتتاح می شود.
برترین ها / حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۹:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع پیشکسوتان دفاع مقدس استان کرمان با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در همه ابعاد مادی و معنوی زندگی مردم را متحول کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با حضور در گلزار شهدای کرمان به شهید سلیمانی و دیگر شهدای آرمیده در این مکان مقدس ادای احترام کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۲    
سردار نقدی گفت: قریب به 12 هزار گروه جهادی امروز در گوشه گوشه کشور فعال هستند و آثار آن را امروز در نقطه نقطه استان مشاهده می کنید امروز هزار و 242 پروژه سازندگی و محرومیت زدایی در استان افتتاح می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: قریب به 12 هزار گروه جهادی امروز در گوشه گوشه کشور فعال هستند ، امروز هزار و 242 پروژه سازندگی و محرومیت زدایی در استان افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
با حضور سردار نقدی افتتاح پروژه های محرومیت زدایی سپاه استان کرمان از شهرستان رابر زادگاه سردار شهید سلیمانی آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقام شامخ شهید سلیمانی و دیگر شهدای آرمیده در گلزار شهدای کرمان ادای احترام کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار نقدی افزود: حرکت مقاومت شدت بیشتری گرفته و همچنان پیش می رود تا رژیم مستبد آمریکایی را به زیر بکشد؛ امروز همه دنیا طلیعه های این سقوط را می بینند و اینها آثار خون شهداست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت چهل و دومین فجر انقلاب اسلامی ،طرحهای بسیج سازندگی و اشتغالزایی با حضور سردار نقدی در رابُر زادگاه حاج قاسم افتتاح می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - سردار نقدی با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ سردار شهید سلیمانی ادای احترام کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز محمدرضا نقدی فرمانده بسیج مستضعفین در سفر به استان کرمان به مقام شامخ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ادای احترام کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۴:۰۱    
بخشی از مصاحبه سردار نقدی با برنامه نگاه یک شبکه یک در 13 دی ماه 1399 که با زیر عنوان شهید سردار سلیمانی و قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران در تلوبیون منتشر شده است. او در این بخش می گوید که مرحوم هاشمی رفسنجانی و آقای احمدی نژاد با ورود ایران به سوریه مخالف بوده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
انتخاب نوشت : سردار نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه آمریکا برای نجات اسرائیل و اهداف استکباری خود داعش را ایجاد کرد ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۵:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
سردار نقدی با بیان اینکه به طور حتم انتقام شهید سلیمانی گرفته می شود گفت: امروز مجاهدان منطقه، خود را آماده کرده و کارهای بزرگی انجام داده اند. به گزارش شیعه پرس به نقل از صداوسیما ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار نقدی در یادداشتی ضمن برشمردن ویژگی های علمی و شخصیتی آیت الله مصباح یزدی تاکید کرد: مصباح انقلاب اسلامی همان حاج قاسم جبهه علم و اندیشه است و شاید در عروج و آسمانی شدن روح او دقیقا در سالروز شهادت حاج قاسم عزیز همین معنا نهفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
سردار نقدی در یادداشتی تاکید کرد: آیت الله مصباح یزدی 60 سال مردانه برای دفاع از حقیقت و حفظ سنگرهای فکری و عقبه اعتقادی انقلاب اسلامی تیرهای تهمت و توهین را به جان می خرد و حتی یک سر سوزن از اسلام ناب محمدی صلوات الله علیه عقب نمی نشیند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
برنامه نگاه یک این هفته با موضوع نقش شهید سلیمانی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایران پخش می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در سالروز شهادت شهید قاسم سلیمانی برنامه نگاه یک امشب شنبه 13 دی ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: امروز به دلیل تأثیرگذاری دیپلماسی مقاومت و جاذبه های مکتب حاج قاسم سلیمان مردم عراق، سوریه، لبنان، یمن، افغانستان و پاکستان بیش از پیش شیفته جبهه مقاومت می شوند که مواضع انقلابی مردم عراق در هم کوبیدن مکرر پایگاه های آمریکایی نمونه ای از تأثیرپذیری از دیپلماسی مقاومت و مکتب حاج قاسم ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۸:۲۵    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. آیت الله مصباح یزدی درگذشت ...
برترین ها / تیک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۵:۲۲   + ۳۹ سایت دیگر  
ایسنا: معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه صاحبان شرکت های تولید کننده واکسن کرونا کسانی هستند که معتقدند جمعیت مردم دنیا زیاد است و باید 20 درصد از جمعیت دنیا کاسته شود ...
جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از ایلنا، معاون هماهنگ کننده کل سپاه پاسداران گفت: روز 9 دی را می توان روز مردم فهیم و بصیر ایران دانست که چکیده عظمت خود را طی 30 سال تجربه پس از انقلاب نشان دادند و ثابت کردند مردمی هستند که قدرشناس رهبری هستند و در عرصه ولایتمداری درخشیدند. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب کسی است که بیشترین نزدیکی به اندیشه امام خمینی را داشته است یادآورشد: رهبری، انقلاب را بدون عقب نشینی از مسیر امام( ره) ادامه دادند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سردار نقدی گفت: تمام قدرت های شیطانی دنیا پشت سر فتنه گران بودند و از نمادهای انقلاب حداکثر بهره برداری را کردند تا یک شبه انقلاب را طراحی کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: امروز ابرقدرت ها و آن هایی که در 40 سال اخیر با مردم ما جنگیدند در مشکلات خود غرق شده اند.
برترین ها / موج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
انتخاب: معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب کسی است که بیشترین نزدیکی به اندیشه امام خمینی را داشته است یادآورشد: رهبری، انقلاب را بدون عقب نشینی از مسیر امام( ره) ادامه دادند. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۴۲ سایت دیگر  
فارس نوشت: معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه 9 دی روز مردم بود، گفت: در 88 به اسم امام (ره) درصدد تضعیف امام حاضر برآمدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سردار نقدی با اشاره به وعده انتقام سخت گفت: انتقام خون شهید سلیمانی و همراهانش، اخراج آمریکا از منطقه است که در این رابطه هم قدم های بلندی برداشته شده است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با انتقاد از تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه از قبل اعلام کردیم که هرگز بنا نداشته و نداریم بصورت جزیره ای تصمیم بگیریم و قائلیم که همه ارکان نظام باید در یک راستا و به باور داشتن به یکدیگر انجام وظیفه کنیم ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت:خیلی ها سعی کردند که شخصیت شهید سلیمانی را تحریف کنند اما آثار و تفکر او به قدری واضح و روشن است که جای تحریف ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: روز سیزدهم دی ماه صدها برنامه برای بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد و فردا نیز به مناسبت حماسه نه دی، در مسجد لولاگر تهران مراسمی برگزار می شود.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: انتقام سخت در راه است و آنچه که باید به دست جوان های این مملکت و جوانان امت اسلام محقق شود بیرون راندن آمریکا و محو رژیم صهیونیستی است و عکس شهید سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و شهدای مقاومت بر دیوارهای مسجدالاقصی نصب خواهد شد.
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۰:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان های سازمان صدا و سیما، آیین اهدای جوایز نخستین یادواره تولیدات رسانه ای مکتب سلیمانی، با حضور علی دارابی معاون امور استان های صداوسیما، سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۴۱    
سردار نقدی گفت: مکتب شهید سلیمانی مکتب ملت ایران است و از روی وصیت این شهید می توانیم مکتب او را بشناسیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت یوم الله 9 دی و آغاز دهه بصیرت و تجدید میثاق با ولایت، روز سه شنبه بدون حضور جمعیت، همراه با پخش زنده و با سخنرانی معاون هماهنگ کننده سپاه برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رصد خانه تابناک خبر هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند: وصیت نامه جدیدی از آیت الله هاشمی وجود ندارد / هشدار ظریف به ترامپ درباره هرگونه ماجراجویی علیه ایران ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۸:۲۵    
سردار نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه گفت در واکسیناسیون واکسن های خارجی کرونا مشارکت نخواهیم کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۶:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: اگر واکسن داخلی تولید شود که انشاءلله بزودی خواهد شد با کمال میل حاضریم حماسه مبارزه با فلج اطفال توسط بسیج را باز هم تکرار کنیم.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۵:۵۲   + ۶۲ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: سردار نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: ما متولی امر بهداشت و درمان کشور نیستیم و در تصمیمات تخصصی این حوزه دخالت نمی کنیم؛ اما با توجه به توصیه متخصصان، تشکیک های جدی کارشناسان دنیا و سوابق بد برخی تولیدکنندگان کنونی واکسن کرونا ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۵:۰۳    
سردار نقدی با بیان اینکه زکات پاسداران انقلاب اسلامی این است که در خدمت مردم محروم باشند، گفت: ما مدیون مردم هستیم و برای اینکه دِین خود را به مردم ادا کنیم تا ابد در کنار آنها خواهیم ماند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، چهارمین مرحله رزمایش همدلی و کمک مومنانه (پشتیبانی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی) سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه، سردار ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران ...