چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۲۳:۳۳Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار نقدی»

عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۸:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
برخی در دوران رنج ملت در آمریکا لای پر قو می خوابیدند، حالا اظهار نظر می کنند / اگر کج فهمی های امثال این ها نبود توانایی ها و دست آورد های بیشتری از این انقلاب را همگان می دیدند / امام بزرگوار ما معجزه ای دارد که از همه معجزات او بزرگتر است و آن ظهور پدیده امام خامنه ای عزیز است
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
فارس نوشت: سردار نقدی گفت: وقتی بشر می خواهد قوانین الهی را در قبال روابط زن و مرد کنار بگذارد و برای خودش قانون وضع کند ببینید به چه بدبختی هایی منجر می شود و بطور مثال برای دفاع از زن، زن را بیچاره می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
فارس : سردار نقدی گفت: درسی که امروز از فتح خرمشهر و فداکاری شهدا باید بگیریم این است که یکی از خرمشهرهای اشغال شده، قلب و ذهن تعدادی از مردم ما است که اسیر تفکرات دشمن در سبک زندگی، حجاب و مسائل های اجتماعی شده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سردار نقدی در مراسم سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: سالروز آزادسازی خرمشهر یوم الله و روزی است که قدرت خدا متجلی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، نخستین یادواره دو هزار و 400 شهید بخش کَن تهران (مناطق 5، 21 و 22) با حضور سردار نقدی در مجتمع فرهنگی مذهبی امام رضا (ع) برگزار می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: محمدرضا نقدی با بیان اینکه ما هم مشکلات زیادی در کشور داریم، اضافه کرد: راه حل مشکلات ما در نسخه امتحان پس داده غرب نیست چرا که آمریکا با داشتن علم، قدرت و فناوری در کنار امپراطوری رسانه ای کاری از پیش نبرده و به منفورترین کشورها تبدیل شده است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۴    
اجلاسیه شهدای عشایری شهرستان اصلاندوز با محوریت کنگره ملی 3400 شهید استان اردبیل با سخنرانی سردار نقدی روز پنج شنبه 28 اردیبهشت ماه ساعت 10 صبح در سالن 9 دی این شهرستان برگزار خواهد شد از عموم مردم ولایی استان اردبیل جهت شرکت در این مراسم معنوی دعوت به عمل می آید
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر گرانی و تورم وجود دارد و در ادارات مشکل داریم، ناشی از این است که به دستورات اسلام بی توجهی می کنیم و به توانمندی های داخلی بی اعتنا هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت:مردم بدانند هر عملیاتی رژیم صهیونیستی علیه ایران و شاخه هایی که متصل به ما در منطقه هستند داشته، همه را جواب گرفته است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در حاشیه مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سید محمد حجازی.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار نقدی با بیان اینکه دنیا امروز بیدار شده و از جنایات رژیم صهیونیستی پرده برداشته شده است؛ موج این بیداری را امروز در مراکش و اندونزی می بینیم و دنیا بیدار شده است، گفت: کار رژیم صهیونیستی تمام شده است و به پایان کار خود رسیده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۸:۳۲    
جانشین هماهنگ کننده سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی از بخش دهه هشتادی ها نمایشگاه قرآن بازدید کرد و با بیان اینکه دهه هشتادی ها عالی ترین نسل انقلاب اند، گفت: اینکه دشمن تمام تمرکز خودش را متوجه دهه هشتادی ها کرده است چون می داند این نسل قرار است فاتح قدس باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مهر : سردار نقدی خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی یک غده سرطانی است و توطئه و جاسوسی و جنایت و ترور از سوابق همیشگی صهیونیست ها است اما آنها هیچگاه مرد میدان نبودند و نتوانستند مسلمانان را مغلوب کنند لذا هر ضربه ای که به ما زده اند سخت تر از آن را تا به امروز دریافت کرده اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع و خاکسپاری شهید میلاد حیدری از شهدای مدافع حرم استان کردستان که 11 فروردین در سوریه به شهادت رسید، با حضور سردار نقدی و جمعی از مسئولان استانی امروز، 16 فروردین در شهر قروه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
سردار نقدی : انتقام خون شهیدانی چون میلاد حیدری از رژیم صهیونیستی، آزادی کامل بیت المقدس است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۷    
مراسم تشییع و خاکسپاری شهید میلاد حیدری از شهدای مدافع حرم استان کردستان که 11 فروردین در سوریه به شهادت رسید، با حضور سردار نقدی و جمعی از مسئولان استانی امروز، 16 فروردین در شهر قروه برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: صهیونیست ها می دانند که هر ضربه ای که به ما زده اند، سخت تر از آنان را تاکنون دریافت کرده و خواهند کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سردار نقدی با بیان اینکه تفکر ایثارگر ی های شهید املاکی می تواند در بسیاری از امور اقتصادی و اجتماعی گشایش ایجاد کند، گفت: تا زمانی که تفکر شهید املاکی در جامعه ایران زنده است دشمنان نخواهند توانست بر ملت ایران پیروز شوند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۶    
سردار نقدی تفکر ولایت را سد راه پروژه های دشمن برای غارت منابع کشور دانست و گفت: مردم ایران اسلامی راه املاکی ها و راه ولایت را رها نکرده اند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ابوالفضل شکری: مراسم یادواره سردار شهید حسین املاکی در مسجد جامع لنگرود با سخنرانی سردار نقدی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: براساس این نظام نامه برای سربازان علاوه بر انجام فعالیت های روزانه در قالب گردان های علی اکبر(ع) ، دوره های رشد و تعالی نیز برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۲:۰۵    
سردار محمدرضا نقدی در گفت و گوی اخیر خود از نحوه دروغگویی رسانه های معاند صحبت کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
استان گلستان در ارزیابی سازمان مدیریت بحران کشور، به عنوان استان برتر انتخاب و در مراسمی با حضور امیر نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران، معاونان وزرا، و .... از نعمت الله حاجی زاده مدیرکل بحران گلستان تقدیر شد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام طائب گفت: یک سلبریتی در اوج اغتشاشات سکوت محض بود، بازی کرد و دستمزدش را گرفت کارش که تمام شد رفت به رضا پهلوی پیوست! آقای فالور! این سلبریتی نمی تواند برای تو لیدر باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۶:۵۰    
همزمان با سرتاسر کشور راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور قشرهای مختلف مردم در خرم آباد برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: کشور ما یک قدرت دفاعی بی نظیر در منطقه دارد و همه عالم معترف هستند که کشور ما یکی از قدرتمندترین نیرو های مسلح دنیا را داراست.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: راهپیمایی 22 بهمن با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شرکت با شکوه مردم در مرکز استان لرستان برگزار شد.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
راهپیمایی مردمی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) همزمان با سراسر کشور درخرم آباد با حضور سردار نقدی معاون هماهنگ کننده کل سپاه پاسداران و سایر شهرها و برخی از روستاهای استان برگزارشد. عکس :ایمان بیرانوند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۳    
سردار نقدی گفت: آمریکایی ها در جریان فرار مفتضحانه از افغانستان 600 هزار تفنگ، 23 هزار نفربر و 200 بالگرد جا گذاشتند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سردار نقدی با بیان اینکه ملت ایران در سایه ولایت مداری توطئه های دشمنان را خنثی کرد و به پیشرفت در همه عرصه ها دست یافت، افزود: ولایت فقیه و مردمی که پشتیبان ولایت هستند، رمز پیروزی در برابر توطئه های دشمنان است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۳۷    
سردار نقدی با اشاره به اینکه استان لرستان 6 هزار و 550 شهید در راه انقلاب تقدیم کرده است، افزود: مردم استان لرستان با بصیرت و عاشقانه پای عهد با انقلاب ایستاده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: راه مقابله با توطئه دشمنان جهاد تبیین است که رهبر معظم انقلاب اسلامی بار ها نسبت به آن تاکید کردند و آن را فریضه ای فوری برشمردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
جشن انقلاب روستائیان لرستان با حضور سردار نقدی در روستای صاحب الزمان خرم آباد برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: شرط سردار نقدی برای تغییر دین خود به مسیحیت سردار نقدی: یک بازداشتی اعتراضات می گفت امام خمینی عامل آمریکا بود!
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
سردار نقدی بیان کرد: هیچ انقلابی به 40 سالگی نرسیده و فقط شعارهای زیبای انقلابی دادند، ما هم هرطور شده باید از این مردم دفاع کنیم وقتی فردی مثل شهید سلیمانی خودش را فدای ملت می کند یعنی قدر ملت را دانسته است.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: مسئله رسانه و فضای مجازی باید جدی گرفته شود و نباید به آن به چشم یک مسئله فرعی و دست دوم نگاه شود چرا که افراد جامعه ساعات زیادی را در آن سپری می کنند.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۲    
در دومین روز از برگزاری مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولیدمحتوای دیجیتال بسیج، سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران و سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از برگزاری رویداد بازدید کردند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۸    
پاسخ این سوال را سردار نقدی اینگونه روایت می کنند: "رهبری دستور دادن به سپاه که در تقابلات نظامی مردم عادی کشته نشن! این رو با جنایات جنگی آمریکا و اسرائیل در افغانستان، عراق، سوریه، فلسطین و گورهای دسته جمعی کودکان مقایسه کنید! "
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار نقدی در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه چرا در حوزه نظامی قوی هستیم اما در خودروسازی ضعیف ، گفت: دلیل رشد نکردن صنعت خودرو، وابستگی به خارج کشور است و عدم تکیه بر توان داخل است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
سردار نقدی گفت: اقتصاد، سیاست، فرهنگ یا سازندگی، سپاه هر جا نیاز به کمک باشد وارد عمل می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: واقعیت این است که ما از مردم سالارترین کشورهای جهان هستیم، در مورد سپاه نیز موضوع فعالیت های اقتصادی سپاه واقعیت ندارد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۰    
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: سرعت و شتاب علمی ایران در جهان اولین است و این مساله بارها از زبان رهبری بیان شده.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین روز از جشنواره تئاتر فجر با شلوغی تالار وحدت برای نمایش رضا صابری و بازدید سردار نقدی از تئاتر شهر گذشت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سردار نقدی معاون هماهنگ کننده کل سپاه با حضور در جشنواره تئاتر فجر گفت: تئاتر کشورمان، تحریم پذیر نیست و شاهد جشنواره پررونقی هستیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: مسئولین کشور به صراحت اعلام کرده اند که ما هیچ دخالتی در جنگ روسیه و اوکراین نداریم. هیچ سلاحی، به هیچ یک از طرف های جنگ ندادیم. امکان دارد که قبل از وقوع جنگ، سلاحی فروخته شده باشد، ولی بعد از وقوع جنگ سلاحی به هیچ یک از طرفین ندادیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مهر نوشت:معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: واقعیت این است که ما از مردم سالارترین کشورهای جهان هستیم، در مورد سپاه نیز موضوع فعالیت های اقتصادی سپاه واقعیت ندارد. شرط سردار نقدی برای تغییر دین خود به مسیحیت سردار نقدی: یک بازداشتی اعتراضات می گفت امام خمینی عامل آمریکا بود!
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۲:۵۰    
سردار نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: طبق آمار ها در ابتدای انقلاب رتبه ما در بین کشور های جهان 142 بود، اما امروز 49 است.
سردار نقدی در بدون توقف از قدرت منطقه ای و بین المللی سپاه می گوید. در پی درگذشت شهروز مُلک آرایی دوبلور پیشکسوت، شبکه نسیم یاد دوبلور کارتون های رابین هود و ماجراهای گالیور را گرامی می دارد.