پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۷:۲۳Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اطلاعات سپاه»

برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
دیده بان ایران: بر اساس این طرح مدیران تا سه سال بعد از اتمام مسئولیت حق خروج از کشور را ندارند. در صورت ضرورت، شخص مسئول باید اجازه نهادهای امنیتی و نظارتی یعنی قوه قضائیه، وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه و اطلاعات نیروی انتظامی را دریافت کند. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم، محمدعلی اسفنانی گفت: تعزیرات حکومتی تهران مجموعه ای شبه قضایی بوده و حتما باید پرونده شبه قضایی در اینگونه موارد تشکیل شود. برخی شعب با همراهی مراجع در محل وقوع تخلف حاضر شده و حکم صادر می شود و گشت های تعزیراتی بر همین مبناست هستند. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس کل دادگستری هرمزگان از اقدام به موقع دستگاه قضایی در ممانعت از ترخیص محموله 400 کانتینری لوازم خانگی خارجی با هدف حمایت از تولید ملی خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس با اشاره به توقیف 400 کانتینر کالای یک شرکت خاص توسط اطلاعات سپاه هرمزگان گفت: کالاهای این شرکت خاص جزءگروه چهار و ممنوعه بوده قطعا مسئولان باید در خصوص چگونگی تخصیص ارز به آن پاسخگو باشند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه برنامه مبارزه با فساد توسط پاسداران انقلاب اسلامی در سازمان اطلاعات سپاه کربلا، این بار (ح .ر) برادر عباس رجبی شهردار ساری دستگیر شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در ادامه برنامه مبارزه با فساد توسط پاسداران انقلاب اسلامی در سازمان اطلاعات سپاه کربلا، این بار (ح .ر) برادر عباس رجبی شهردار ساری دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس از کشف احتکار 41 میلیارد ریالی توسط سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
یزد بیش از 10 میلیارد ریال داروی قاچاق کرونا با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در اطلاعات سپاه استان کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان(ع) در سپاه الغدیر استان یزد طی اقدام اطلاعاتی و عملیاتی موفق به انهدامشبکه توزیع داروهای قاچاق و کمیاب در این استان شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ناظر گمرکات استان هرمزگان و مدیرکل گمرک شهید رجایی اظهار داشت: با ورود سازمان اطلاعات سپاه استان هرمزگان و دستور مقام قضایی هیچ یک از این کالاهای لوازم خانگی بوش اجازه خروج ندارند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
با هوشمندی شبکه اطلاعات بسیج در سپاه ناحیه مقاومت حضرت روح اله (ره) مایحتاج پنهان شده کشف شد، تا کام مردم را در هفته مبارک بسیج شیرین نماید.
پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۵۸    
واحد اطلاعات سپاه (1358 - 1363) با نام کامل واحد اطلاعات و بررسی های سیاسی یکی از رویش های انقلاب اسلامی بود که...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
دو واحد آزمایشگاهی تست جعلی کرونا در میبد و اردکان توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه الغدیر پلمب شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - دو واحد آزمایشگاهی تست جعلی کرونا در میبد و اردکان توسط پاسداران گمنام امام زمان(عج) سازمان اطلاعات سپاه الغدیر یزد پلمب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شهرری ایرنا فرمانده سپاه ناحیه روح الله شهرستان ری گفت: هشت تن و 100 کیلوگرم انواع روغن خوراکی جامد و مایع احتکاری امروز دوشنبه در 2 عملیات جداگانه با تلاش سربازان گمنام اطلاعات سپاه و بسیج ناحیه روح الله در بخش کهریزک این شهرستان کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان(ع) در سپاه الغدیر دو واحد آزمایشگاهی تست جعلی کرونا را در شهرستان های میبد و اردکان را شناسایی و با دستور قضایی پلمب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استانها- با تلاش پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا 45 تُن شکر احتکار شده در روستای مایان شهرستان تبریز کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
با تلاش پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا 45 تُن شکر احتکار شده در روستای مایان شهرستان تبریز کشف و ضبط شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ناظر گمرکات هرمزگان از توقف ترخیص محموله 400 کانتینری لوازم خانگی بوش در بندرعباس خبر داد. ابوالفضل اکبرپور عصر امروز در یک گفت وگوی خبری اظهار کرد: شرکتی که واردکننده لوازم خانگی یکی از برندهای معروف کشور آلمان (بوش) بود ...
ناظر گمرکات استان هرمزگان با بیان اینکه صاحب کالا در 20 اظهارنامه اقدام به اظهار بیش از 400 کانتینر لوازم خانگی کامل و ممنوع الوورد کرده بود، گفت: خروج این حجم کالا در این برهه زمانی حساس شائبه های زیادی در جامعه ایجاد خواهد کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یک انبار حاوی بیش از چهار تن روغن خوراکی توسط پاسداران گمنام ولایت در سازمان اطلاعات سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) در مجتمع انبارهای شورآباد کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۲    
گروه استان ها جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با تأکید بر اینکه اطلاعات سپاه در مبارزه با گران فروشی و احتکار با جدیت مبارزه می کند گفت: اطلاعات سپاه به جد به دنبال محتکران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاونت اطلاعات سپاه استان زنجان از کشف یک انبار احتکار روغن موتور به ارزش 4 میلیارد و 700 میلیون ریال در شهرستان ابهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه در ادامه رسیدگی به گزارشات مردمی سامانه 114 انبار احتکار لوازم بهداشتی را کشف کرد.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس ؛ روز جمعه فریبرز حسامی در جمع خبرنگاران افزود: در راستای تشدید بازرسی و از طریق بررسی تراکنش و خریدهای صورت گرفته از سامانه توسط کارشناسان سازمان صمت با همکاری اطلاعات سپاه تعداد 9 پرونده و یک هزار و 116 کیسه آرد خارج از شبکه دولتی به ارزش [...]
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۴    
رحیم قربانی، رئیس اداره صمت شهرستان اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، از کشف 2 انبار احتکار برنج در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: طی عملیات مشترکی از سوی بازرسان اداره صمت، مأموران پلیس اطلاعات و نیروهای اطلاعات سپاه برنج احتکار شده در دو واحد مسکونی شهرستان را کشف کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه سازمان اطلاعات سپاه استان در دو مرحله اقدام به دستگیری مدیران شرکت گاز استان و شهرداری ساری کرده است، گفت: دست مفسدان اقتصادی را در مازندران قطع می کنیم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس ، با پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357، علی اصغر وصالی انتظامات زندان قصر را تشکیل داد و در سال 1359 وارد تشکیلات نوپای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد و از بنیان گذاران اصلی بخش اطلاعات سپاه شد و مدتی نیز فرماندهی بخش اطلاعات خارجی را بر عهده گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب خرمشهر گفت: یک انبار روغن مایع احتکار شده در جزیره مینو خرمشهر با تلاش ماموران بسیج ، اطلاعات سپاه و اداره صمت کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
پاسداران گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه مرند یک انبار احتکار لاستیک خودرو های سنگین و یک انبار احتکار مواد شوینده و بهداشتی قاچاق را کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با تأکید بر اینکه اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مبارزه با گران فروشی و احتکار با جدیت مقابله می کند گفت: مردم گران فروشی ها و احتکار را گزارش کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: 4 میلیون عدد ماسک قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال توسط سازمان اطلاعات سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام کشف و ضبط شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۳   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، اخباری که دراین مورد در برخی رسانه ها منعکس شده مربوط به اظهار نظر تیرماه سخنگوی قوه قضائیه در مورد حکم بدوی زم است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) گفت: شماره 114 مربوط به اطلاعات بسیج آمادگی دارد گزارشات مردمی مبنی بر گران فروشی و احتکار را دریافت کند و با همکاری با سازمان صمت و تعزیرات با متخلفان برخورد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹    
بیش از بیست تن آرد گندم، شیر خشک صنعتی و نشاسته غیربهداشتی با تلاش سازمان اطلاعات سپاه با همکاری بازرسی سازمان صمت خراسان رضوی کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۷    
سازمان اطلاعات سپاه با همکاری بازرسی سازمان صمت خراسان رضوی محموله 20 تنی غیرمجاز و غیربهداشتی را در حاشیه شهر مشهد کشف وضبط کردند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
یک انبار بزرگ که مقادیر زیادی روغن مایع خوراکی در آن احتکار شده بود با تلاش پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سپاه ناحیه محمد رسول الله(ص) شیراز کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۱    
به همت سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه فجر فارس 15 دستگاه خودرو احتکار شده در پارکینگ منزلی در شیراز کشف و ضبط شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
باند جعل عناوین دولتی که اقدام به اخاذی و کارچاق کنی می کرد توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان هرمزگان متلاشی شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۲    
اربعین شهدا اطلاعات سپاه سلمان با حضور خانواده معظم سه شهید در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار شد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بزرگترین انبار احتکار پیاز به مقدار 1000 تن توسط اطلاعات سپاه در شهرستان دورود کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها 3 انبار احتکار نهاده های دامی توسط اطلاعات سپاه لرستان در شهرستان دورود کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در ادامه برخورد با محتکران عوامل اطلاعات سپاه لرستان به همراه کارشناسان اداره صمت و تعزیرات شهرستان دورود سه انبار احتکار نهاده های دامی را شناسایی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۳    
بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت ، ماموران پلیس اطلاعات، پلیس آگاهی ونیروهای اطلاعات سپاه طی عملیات مشترکی نهاد های دامی و مواد شوینده احتکار شده در انبارهای شهرستان راکشف کردند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب بندرگز گفت: در ادامه تحقیقات پرونده فساد مالی شهرداری بندرگز، یکی از اعضای شورای شهر هم بازداشت شد. به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری گلستان، محمد طالبی چاری با اعلام این خبر گفت: این فرد با تلاش اطلاعات سپاه به اتهام دریافت رشوه، شناسایی و دستگیر شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- سازمان اطلاعات سپاه نینوای استان گلستان 4 هزار لیتر الکل و مواد ضدعفونی کننده احتکار شده را کشف و ضبط کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۹    
پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه لرستان در روزهای گذشته طی چندین عملیات توانستند چند انبار احتکار کالا را در شهرستان های این استان کشف کنند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
علی اکبر کریم پور روز چهارشنبه در این باره اظهار داشت: پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه انصار الحسین (ع) در اقدامی اطلاعاتی با هماهنگی بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان انبار احتکار روغن نباتی را شناسایی کردند ...
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ در ادامه برخورد سازمان اطلاعات سپاه پاسداران با احتکار کنندگان کالاهای اساسی مردم، بامداد امروز با تلاش پاسداران گمنام امام زمان (عج) در گروه 43 امام علی علیه السلام مقدار 16 تن مرغ منجمد که در سردخانه یکی از کشتارگاه های مرغ شهرستان ملایر احتکار شده بود کشف و جهت سیر مراحل ...