چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۲۰:۱۵Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اطلاعات سپاه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان از بازگشت 911 میلیارد ریال از مطالبات سازمان تامین اجتماعی با اقدام سازمان اطلاعات سپاه همدان خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۰    
در دوران دولت سیزدهم و وزارت فاطمی امین در صمت، مدیریت خودروسازی دو روی سکه داشت. دو روی سکه ای که هر دو طرف در دست تهرانی ها بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
نوشهر- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نوشهر از انهدام دو شبکه قاچاق سلاح و مشروبات الکلی خارجی توسط پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه شهرستان خبر داد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۲:۰۹    
علی پور طباطبایی از گردانندگان سایت قم نیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شد. بعد از دستگیری این فرد، رسانه های جریان ضدانقلاب و دشمنان به تکاپو افتاده اند. حمایت های رسانه ای از این فرد نشان می دهد که وی یک روزنامه نگار نیست، بلکه یک سرباز-خبرنگار است!
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه وحدتیه گفت: امروزه در هماوردهای امنیتی در سطح منطقه و جهان، وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در مقابله با توطئه های سازمانهای اطلاعاتی، بحمدالله چنان موفق عمل کرده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۳:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سید مجید میراحمدی معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور در ارتباط تلفنی با برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه خبر سیما با اشاره به تازه ترین ابعاد موضوع بدحال شدن برخی دانش آموزان در مدارس گفت ...
برترین ها / اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراجا از دستگیری پنج نفر از عوامل مسمومیت دانش آموزان در شهرستان لارستان استان فارس خبرداد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی فراجا گفت: ماموران اطلاعات فرماندهی انتظامی شهرستان لارستان با همکاری ماموران اطلاعات سپاه 5 نفر از عوامل مسمومیت دانش آموزان را شناسایی و دستگیر کردند. افراد دستگیر شده دو مرد 50 و 22 ساله و سه خانم که یکی از آنان دانش آموز مردودی 21 ساله هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس از دستگیری یک تیم 4 نفره دخیل در ناامنی های اخیر این استان، توسط سربازان گمنام امام زمان در اطلاعات سپاه خبر داد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۴۵   + ۶۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراجا از شناسایی و دستگیری 5 نفر از عوامل بدحالی دانش آموزان در شهرستان لارستان خبر داد.
سلام نو / تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
با افزایش آمار مسمومیت سریالی دانش آموزان در استان ها و شهرهای مختلف کشور، رئیس جمهور درباره بررسی این موضوع به وزیر کشور دستور بررسی فوری داد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
طبق گزارش ارائه شده متاسفانه تعداد زیادی از مدارس ما درگیر مسمومیت شده اند که آمار ارائه شده تا دیروز درگیری 25 استان کشور شامل تقریبا 230 مدرسه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی یزد از کشف یک تن شکر احتکار شده توسط اطلاعات سپاه در شهرستان مهریز خبر داد و گفت: محموله کشف شده و قرار است در شبکه رسمی بازار توزیع شود.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۳۹    
مرصاد نیوز: دادستان سرپلذهاب از دستگیری یکی از لیدرهای حلقه های انحرافی در توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
اولین جلسه کمیته حقیقت یاب مجلس درباره مسمومیت دانش آموزان با حضور مسئولان و کارشناسان وزارتخانه های بهداشت و درمان، کشور، آموزش و پرورش و اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه و سازمان اطلاعات فراجا برگزار شد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار استان گیلان امروز یکشنبه 14 اسفند در اولین همایش سربازان گمنام اطلاعات سپاه قدس گیلان با قدردانی از اقدامات این سربازان جان بر کف اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: اردوهای راهیان نور فرصتی برای یادآوری و انتقال استقامت ملت ایران مقابل دشمن به نسل جدید است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- رابط گروهک های کردی ضدانقلاب با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شد.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
حسین طائب ظهر دیروز در مراسم پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه علم و صنعت به سوالی درباره شائبه وجود مصونیت سیاسی دولت روحانی گفت: در کشور هیچ مصونیتی وجود ندارد و حتما رسیدگی خواهد شد؛ دیر یا زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۱:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: انهدام شبکه قاچاق سوخت در سرپل ذهاب نشان دهنده هوشمندی و رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) سازمان اطلاعات سپاه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه استان بوشهر از شناسایی و انهدام شبکه مرتبط با یکی از سرویس های اطلاعاتی کشور های غربی در این استان خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گفت: مرگ بر آمریکا برای این است که آمریکا اموال ایران را به غارت برده و به دنبال براندازی است. هر کسی که می خواهد براندازی کند مرگ بر او می گوییم این دستور قرآن است. منبع: دانشجو
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۳:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه گفت: آمریکایی ها در نرخ گذاری در اربیل و هرات و امارات و سبزه میدان و سایت های فردایی با قیمت ارز بازی می کنند نه فقط بازی، بلکه عملیات می کنند. در داخل یکدفعه شروع به خرید می کند، خرید که شروع شد سلسله وار ناامنی ادراکی ایجاد می کند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۲:۳۰    
روایت رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه از تلاش ها برای جلوگیری از اجرای مصوبه مولدسازی را در این ویدئو مشاهده کنید.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
طائب رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه پاسداران گفت: راهبرد دولت قبل حل مساله برجام با آمریکا بود اما دولت سیزدهم راهبرد همسایگی را دنبال می کند بر این اساس 130 میلیارد دلار تفاهم نامه با همسایگان امضا کرده است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیسی سابق اطلاعات سپاه گفت: آمریکا نمی خواهد زیرساخت پیشرفت در کشور شکل گیرد. آمریکا جنگ ارزی راه انداخته است. او در اربیل، هرات، امارات، سبزه میدان و سایت های فردایی با قیمت بازی کرده و عملیات می کند. در داخل خرید را راه می اندازد تا ناامنی ادراکی به راه بیندازد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در روزهای اخیر سربازان گمنام امام زمان (عج ا...) در سازمان اطلاعات سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه موفق به کشف و ضبط 500 میلیارد تومان ارز و پنج میلیون لیتر سوخت قاچاق شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از انهدام یک شبکه سازمان یافته قاچاق ارز و سوخت در استان توسط سازمان اطلاعات سپاه خبرداد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مشرق نوشت: حجت الاسلام طائب، رئیس سابق اطلاعات سپاه و مشاور عالی فرمانده کل سپاه با توضیح اینکه در ماجرای جیسون بحث خودمان بر سر این بود که اینها 400 میلیون دلار را می دهند یا همراه سودش حساب می کنند، گفت: چون توافق مان اصل و فرع بود ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
چرا دشمن مجبور شد پس از 44 سال در تجمع براندازها از پرویز ثابتی رونمایی کند؟حجت الاسلام طائب، رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه پاسخ می دهد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه و مشاور عالی فرماندهی کل سپاه به تلویزیون می آید.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسین طائب مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران و رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه گفت:در همه جا از جمله دانشجویی، مدارس و جاهای مختلف شبکه سازی می کنند. حتی در بین اراذل و اوباش، در بین اراذل و اوباش هم اسرائیلی ها، شبکه ساختند و هم آمریکایی ها. بعد تولید هیجان. جامعه را هیجانی کردن ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه گفت: من معتقدم برخوردی که با سلبریتی ها شد تا حدودی اصول جنگ ترکیبی فعلی رعایت شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
در پی ادر اقدام اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات شبکه غیر قانونی استخراج فراورده های نفتی کشف شد که در ادامه اطلاعیه منتشر شده توسط وزارت اطلاعات کشور را مشاهده می کنید ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
: عباس توانگر، چند روز قبل با وثیقه 500میلیونی از بازداشت موقت، آزاد شد. او چند هفته مهمان سازمان حفاظت اطلاعات سپاه بود! پشت انتشار تصویر وی توسط خبرگزاری تسنیم، نکته هایی برای عقلا نهفته است.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۶:۱۰    
مهمات: حجت الاسلام طائب رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه دیروز گفت: یکی از انتخابات محتمل در ریاست جمهوری 2024 آن است که ایلان ماسک (رئیس توئیتر) با مدل فضای مجازی که برای جهان سوم چیده اند کاندیدا خواهد شد. ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
خواهر سام رجبی از محیط زیستی های زندانی خبر داد که برادرش به مرخصی آمد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مسئول سابق سازمان اطلاعات سپاه گفت: هر کسی که توانمندی انجام کاری را ندارد حتی اگر روحانی باشد نباید مسئولیت بگیرد و ما هم در این رابطه بحث داریم.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
شبکه سازمان یافته مفسدان اقتصادی در صنعت خودروسازی توسط اطلاعات سپاه حضرت قائم (عج) استان سمنان متلاشی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در نشست بررسی نقش جریان نفوذ در جنگ شناختی اخیر در دانشگاه امیرکبیر:پیش بینی من این است اگر بتوانند ترامپ را راضی کنند یا نتواند بیاید، کاندیدا شدن ایلان ماسک حتمی است؛ ولی فعلا از ترامپ حمایت می کنند. منبع: دانشجو
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
توضیحات طائب، رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه درباره ماجرای هلدینگ یاس را در این ویدئو مشاهده کنید.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حسین طائب رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه گفت: در هلدینگ یاس یک فسادی اتفاق افتاد و مثل همه جای دیگر فساد شناسایی و با افراد خاطی برخورد شده و مجازات شدند و همه پول ها برگردانده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه با اشاره به سه تهدید جهانی برای ایالات متحده آمریکا، گفت: ایران یک مدل جدید حکمرانی را معرفی و آمریکا را تضعیف کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات سپاه استان سمنان از شناسایی شبکه سازمان یافته مفسدان اقتصادی در صنعت خودروسازی خبر داد.
برترین ها / رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۷:۵۹   + ۷۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا از بازداشت عوامل اصلی تلاش ناکام برای خرابکاری در یکی از مراکز صنعتی وزارت دفاع در اصفهان خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه ای از بازداشت عوامل اصلی تلاش ناکام برای خرابکاری در یکی از مراکز صنعتی وزارت دفاع در اصفهان خبر دادند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بازداشت عوامل اقدام ناکام خرابکارانه در اصفهان در اطلاعیه مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه آمده است: با عرض تبریک و تهنیت صمیمانه به مناسبت فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۲:۴۳   + ۵۴ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه در اطلاعیه ای مشترک از دستگیری عوامل اصلی اقدام ناکام خرابکارانه در اصفهان خبر دادند.