یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۳:۲۴Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ولی فقیه»

خبرگزاری تسنیم   ۴ دقیقه پیش    
گروه استان ها_امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت:فلسفه وجود ارتش در هر کشوری حفظ تمامیت ارضی و پاسداری از عزت ملت است.
ایسنا   ۲۲ دقیقه پیش    
ایسنا/خوزستان نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: ارتش یکی از مولفه های اقتدار نظام مبارک انقلاب اسلامی است.
حیات   ۲۳ دقیقه پیش    
قنبر راسخ گفت:انقلاب دستاورد رنج ها، سختی ها و شکنجه های زیاد نخبگان کشوراست که شامل همهٔ رزمندگان نظامی و غیرنظامی چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب اسلامی و همهٔ انقلابیون می شود و راهبرد اصلی این تلاش ها و رنج ها اگر در جهت اصلی یعنی ولی فقیه زمان هدایت نشود از راه اصلی خود منحرف می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۳۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و استاندار کرمان در پیامی به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی، ارتش را پشتوانه ای امین و مقتدر برای حفظ و حراست از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مظهر اقتدار ملی و مایه آرامش ملت ایران و ملت های منطقه دانستند.
خبرگزاری تسنیم   ۴۵ دقیقه پیش    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه نیروهای مسلح یکی از مظهرهای اصلی قدرت ملی هستند گفت: ارتش جمهوری اسلامی در جنگ و صلح همواره مایه امنیت مردم است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۵۳ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی ، سید جواد حسینی واشان در دیدارجمعی از اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید با آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان اظهارداشت: بیش از 80 درصد اساتید سراسر استان عضو بسیج اساتید هستند. ...
بسیج   ۵۳ دقیقه پیش    
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ورزقان گفت: ماه رمضان بهترین فرصت برای اصلاح نفس و سلامت انسان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام و المسلمین، عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در پیامی درگذشت حاج محمد پورزرشکی را تسلیت گفت.
حوزه   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: هر چه ارتش قدرتمند شود امنیت و آسایش مردم بیشتر خواهد شد و ثواب و پاداش کار خالصانه و خدمات نیروهای ارتش به مردم بیشتر از ثواب سایر امور است.
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروز قدرت ارتش در مذاکرات کشور با قدرت های جهانی تاثیر گذار است و باعث افزیش قدرت چانه زنی تیم مذاکره کننده کشور شده است.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
ساری-مراسم برزگداشت بسیجی مجاهد مرحوم رمضان معصومی با حضور حجت الاسلام غلامحسن تسخیری مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا در رامسر برگزار شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: نیروهای مسلح یکی از مظاهر اصلی قدرت ملی هستند و قدرت ارتش و توانمندی آن در دیپلماسی سیاسی کشور و مذاکره با ابر قدرت ها تاثیرگذار بوده است.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
ساری-مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کربلا گفت:بعضی ها به ملت وعده بهبود معیشت دادند، اما امروز مردم برای خرید مرغ به صف شدند.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه به همراه فرمانده سپاه شهرستان جاجرم با امام جمعه این شهرستان دیدار نمودند.
ایانا   ۱ ساعت پیش    
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درسازمان جهاد کشاورزی استان کرمان با مدیرکل پشتیبانی اموردام دیدارکرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: در زمان کنونی وحدت ارتش، سپاه پاسداران، بسیج و نیروهای مسلح در اوج خود قرار دارد.
گروه استان ها-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شهید سرلشکر ناصری دارای قلب سلیم و طهارت باطن و نفس بود.
در دیدار حسن حقیقی مدیرعامل آبفای منطقه6 تهران با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان ری، حجت الاسلام شاهچراغی از تلاش ها و خدمات ارزشمند آبفای منطقه در سال گذشته قدردانی کرد.
خبرگزاری پلیس   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها -اردبیل- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: ناجا با اقدام هوشمندانه، هدایت مدبرانه و همت مسئولانه، سربلند در آزمون امنیت و آرامش آفرینی اجتماعی بوده و برخوردار از اعتماد عمومی است.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری بسیج، سرگرد قدیمی فرمانده سپاه شهرستان راز و جرگلان به همراه حجت الاسلام خداپور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه شهرستان از پروژه های آب شرب در حال اجرای قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه، ضمن ابراز خداقوت و تبریک سال جدید بازدید و سرکشی به عمل آوردند.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در جمع پایوران سپاه ویژه غدیر تبریز گفت: ارتش و سپاه امروز یک قدرت ترکیبی اقتدار آفرین برای نظام اسلامی هستند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خوزستان ارتش را یکی از مولفه های اقتدار نظام اسلامی دانست و گفت: همانگونه که در عرصه های دفاعی و نظامی اقتدار ایران حفظ شده و در اوج است باید در عرصه دیپلماسی نیز همین برخورد با دشمنان صورت گیرد.
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری-مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا در پی جان باختن بسیجی مجاهد، رزمنده دوران دفاع مقدس رمضان معصوم ماکلوانی پیام تسلیتی صادرکرد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: با توجه به اینکه تاکید بر اخلاق و معنویت در گام دوم انقلاب بیش از گذشته است رسالت حوزه های علمیه خواهران رسالتی دشوار و سنگین است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-نماینده ولی فقیه در استان زنجان و استاندار زنجان در بیانیه ای مشترک تاکید کردند: ارتش همواره در تمامی عرصه های نظامی عملکردی درخشان داشته است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با صدور پیامی به مناسبت گرامیداشت روز ارتش گفت: ارتش مظهر اقتدار و عظمت نظام اسلامی است و نقش راهبردی این نیروی خدوم و انقلابی در صیانت از آرمان های انقلاب باید در جامعه برجسته سازی شود.
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تست کرونا برای سربازان و کارکنان این سپاه با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج بجنورد انجام شد.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله عابدینی گفت: نیروهای مسلح ما در هدف مشترک هستند و از قرآن و آرمان های الهی و دینی حمایت می کنند و محور این انسجام ولی فقیه و رهبر دینی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
نماینده، ولی فقیه در استان و استاندار در پیامی به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی، ارتش را مظهر اقتدارملی و مایه آرامش ملت دانستند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید علاوه بر انس و الفت بیشتر با قرآن کریم به آموزه های آن عمل کرده و عملکرد خود را با قرآن یکی کنند.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:سازمان جنگل ها بدهی خود را به صنایع چوب و کاغذ پرداخت کند تا این صنعت سرپا شود.
حوزه   ۴ ساعت پیش    
حوزه / نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان طی پیامی روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.
بسیج   ۴ ساعت پیش    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کمیجان گفت:ماه رمضان ماه عبودیت و بندگی خداوند است و باید مراقب زبان و چشم و گوش خود بود تا دچار گناه نشوند.
شهید مرتضی سلگی در وصیت نامه خود آورده است: ای ملت شهیدپرور و صبور ایران همیشه یار و یاور امام باشید و رزمندگان را فراموش نکنید که اینها هستند دشمن را به خاک ظلمت می کشند و این جنگ را تا پیروزی نهایی ادامه می دهند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان ارتشی خودکفا در عرصه نظامی با خوداتکایی و خودباوری جانانه از انقلاب اسلامی و دستاورهای آن دفاع می کند.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: زندگی پیامبر اسلام(ص) از کودکی تا پایان عمر عالی ترین الگو برای زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی بشریت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده و مسوول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا استان گلستان در پیامی به مناسبت 29 فروردین ماه اعلام کرد: همبستگی و وحدت ناگسستنی بین سپاه و ارتش امروز به اوج خود رسیده تا نقشه های شوم دشمنان را خنثی کند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تفاهمنامه همکاری مشترک با حضور مدیران هلال احمر استان تهران و مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران امضا شد. به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، نشستی با حضور حجت الاسلام والمسلمین اکبری، مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان تهران ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی پیام مشترکی را صادر کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده، ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی ظهر امروز با اعضای تیم به صورت مجازی دیدار کرد. او در تماس تصویری با رسول خطیبی سرمربی تیم در جریان آخرین وضعیت تیم قرار گرفت و برای تراکتور در دیدار امشب و سایر دیدار های لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موققیت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان گفت: کرامت و عزت داوطلبین انتخابات در امر اعلام تعیین صلاحیت کاندیداهای انتخابات شهر و روستا مورد توجه قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان با صدور پیامی مشترک فرارسیدن بیست و نهم فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: ارتش خود را فدایی ملت می داند، چرا که ارتش، لباس عزت و شرف را بر تن دارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در پی شهادت سردار جانباز محمد شفوی پیام تسلیتی صادر کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خرم آباد- در آستانه روز ارتش، جمعی از فرماندهان لشکر 84 پیاده لرستان با نماینده ولی فقیه در لرستان دیدار کردند.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
قم نیوز: نماینده ولی فقیه در استان قم با تاکید بر اینکه یاد امام زمان(عج) در امور خیر و نیک موجب موفقیت در آن امور می شود، گفت: امر به معروف و نهی از منکر و ترویج این فریضه دینی حسن امید را در دل ها روشن می کند و موجب خوشنودی ولی عصر(عج) می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندهی و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان 29 فروردین را روز بزرگداشت ایثارگری و رشادت های غیورمردان سلحشور ارتش دانسته و با صدور پیام مشترکی فرا رسیدن روز ارتش را تبریک گفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در پیام های جداگانه فرا رسیدن روز ارتش را به فرمانده کل و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: روزپنج شنبه و پس از اینکه برخی رسانه های اصولگرا از نامه حجت الاسلام حاجی صادقی به شورای نگهبان با موضوع ردصلاحیت سعید محمد خبر داده بودند، کانال های طرفدار سردار محمد با انتقاد شدید از نماینده ولی فقیه در سپاه نسبت به این خبر واکنش نشان دادند. ...