یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۳:۳۲Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

اتحاد خبر (ettehadkhabar.ir)

  ۴ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: سالانه بیش از 90 هزار نفر در کشور دچار سرطان می شوند و این بیماری 10 درصد مرگ ها را در ایران به خود اختصاص داده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: محققان در بررسی های جدید خود هشدار دادند: کودکانی که در حین جدایی یا طلاق والدین شاهد درگیری و مشاجره آنان با یکدیگر هستند، بیشتر احتمال دارد دچار ترس از رهاشدگی شوند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: فلوشیپ پریناتولوژی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دلایل اهمیت انجام غربالگری های پیش از تولد و بویژه غربال اختلالات کروموزومی در دوران بارداری را تشریح کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اتحادخبر روده سالم به داشتن بدنی سالم کمک می کند و برخی علائم می تواند به عنوان آژیرخطر مشکلات این اندام را اطلاع دهد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: دردی که هنگام صبح پس از بیدار شدن از خواب احساس می کنید اغلب با میزان استرسی که روز قبل بر پاهای خود وارد کرده اید، مرتبط است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: یک مطالعه جدید و گسترده در ژاپن نشان می دهد که کنار گذاشتن وعده شام می تواند منجر به افزایش وزن و افزایش احتمال چاقی شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
اتحاد خبر:رئیس کمیته سیاسی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با بیان اینکه تا به حال مردم در جمهوری اسلامی نسبت به پدیده رییس جمهور نظامی واکنش مثبتی نداشته اند و هیچ گاه رأی قابل قبولی به آنها نداده اند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: بعد از خسارت سنگین سرمازدگی، این بار زحمات و امید کشاورزان جازموریان در طوفان شن دفن شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: کمبود ویتامین ب 12 در کسانی که دچار مشکلات گوارشی هستند و یا داروهای اسید معده دریافت می کنند و همچنین در کسانی که رژیم های گیاهی را انتخاب کرده اند، شایع است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: دستورالعمل وزارت آموزش و پرورش مبنی بر بازگشایی مدارس با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مناطق آبی (کم خطر) و زرد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: شهردار شیراز گفت: در قالب اجرای طرح زاگرس سبز، یک میلیون بذر متناسب با محیط زیست با مشارکت مردم و تشکل های زیست محیطی تا پایان سال 99 در ارتفاعات شیراز کاشته خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، ضمن انتقاد از عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی در برخی نقاط کشور طی هفته گذشته و مشخص شدن تاثیر این عدم رعایت طی دو هفته آتی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: مشاور و بازرس ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: قوانین و مقررات مرتبط با کار و تولید باید به نفع تولید،حفظ،توسعه و تثبیت نیروی کار بازنگری و اصلاح شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن هشدار جدی نسبت به لزوم رعایت پروتکل های مدیریت کرونا، اعلام کرد که آمار ابتلا به کووید19 در فارس برای افزایش خیز برداشته است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۶۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزیر نفت گفت: امسال و در شرایط فعلی، کشوری نیست که بتوانیم از آن گاز وارد کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل شیلات خوزستان از ورود کشتی تحقیقاتی فردوس در آینده نزدیک به صیدگاه های استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: کاناپ ژامبون، یکی از انواع فینگرفود های محبوب و خوشمزه است که دستور تهیه آن بسیار راحت می باشد. کاناپ ژامبون را می توانید به عنوان پیش غذا و یا عصرانه در منزل تهیه و سرو کنید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: اختلال فتیشیستیک، به ناهنجاری علاقه جنسی شدید یک فرد به یک شئ بی جان و یا عضو هایی از بدن که به صورت سنتی جنسی دیده نمی شود اطلاق می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۷۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: رییس جمهور گفت: در ماه بهمن واکسیناسیون در کشور آغاز می شود و این کار بسیار اهمیت دارد. در عین حال واکسن خارجی تا وقتی واکسن داخلی برسد یک ضرورت است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر شعب بانک کشاورزی استان بوشهر گفت: در 2 ماه اخیر 29 میلیارد و 890 میلیون ریال تسهیلات تامین نهاده های کشاورزی در قالب "کشاورز کارت" در این استان پرداخت شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: کتاب "نگهبان مروارید" اثر "حنانه حسین پور" نویسنده 11 ساله شهرستان دشتی استان بوشهر در تیراژ یکهزار نسخه منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۴۹ سایت دیگر  
اتحادخبر : عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا از ادامه روند افزایش موارد ابتلا به کرونا با شیبی ملایم خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با راه اندازی مرکز آموزش فنی و حرفه ای صنایع دریایی کشور در شهرستان دیر در سال آینده بیش از 200 حرفه مهارتی و 51 کارگاه آموزشی در حوزه صنایع ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۵۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اظهار نگرانی از تبعات منفی مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس مبنی بر پرداخت وام ازدواج 100 میلیون تومانی به دختران کمتر از 23 سال و پسران کمتر از 25 ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: بعد از رایزنی های صورت گرفته در رابطه با رفع موانع ترخیص و واردات لوازم آرایشی و بهداشتی، مقرر شده که این کالاها از گروه ممنوعه (27) خارج و به گروه دیگری منتقل شود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل مدیریت بحران سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای اعلام کرد: طی بارش برف و کولاک در 72 ساعت گذشته راه حدود 324 روستا و برخی محورهای شریانی بسته شده بود که تا ساعات آتی همه آن ها باز ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۴۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی از لغو رجیستری 3400 دستگاه تلفن همراه خبر داد و گفت: این موبایل ها از طریق سوء استفاده تجاری از رویه مسافری به کشور وارد شده بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: یافته های یک پژوهش داخلی که در حوزه غدد درون ریز انجام شده است، نشان می دهد که نوع زایمان، می تواند در رسیدن میزان کافی هورمون های تیروئیدی به نوزاد تاثیرگذار باشد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: در صورت رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی خیز جدید همه گیری کرونا در استان آغاز می شود و ممکن است وضعیت هرمزگان دوباره قرمز شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس جمهور جدید آمریکا طی دستوری در زمینه امنیت ملی خواستار بررسی تحریم های آمریکا و تحریم های چندجانبه بر مبارزه جهانی با بیماری همه گیر کرونا شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۳۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون درمان ستاد کرونا استان تهران با اشاره به عواملی که می تواند سبب بروز تغییراتی در شیوع بیماری کرونا شود، گفت: بازگشایی مدارس، عادی انگاری مردم، افزایش سفرها و.. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که رشد جمعیت در شهرهای جدید 12 درصد افزایش یافته است گفت: رشد جمعیت در شهرهای جدید بیش از شش برابر متوسط رشد جمعیت شهری کشور شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس هیئت ورزش کارگری استان بوشهر گفت: سید محمد موسوی نژاد ورزشکار تیم بوشهر قهرمان مسابقات دو و میدانی کارگران کشور در رشته پرش طول شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: بیمارستان شهدای هسته ای بوشهر نخستین بیمارستان کشور دارای اورژانس پرتوی در آستانه راه اندازی است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری استان بوشهرگفت: این پارک و شرکت ملی نفت ایران برای استقرار و پیاده سازی نظام مدیریت دارایی های فیزیکی این شرکت قرارداد یکساله همکاری امضا کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: ماموران حفاظتی واحد منابع طبیعی بخش بوشکان روز گذشته یک دستگاه وانت نیسان حامل چوب را در مسیر جاده کلمه به بوشکان متوقف کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که با پوشش سرمایه دار و صاحب کارخانه از شماری تاجر بوشهری 380 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، توسط پلیس آگاهی دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: ویروس کرونا بیش از یک سال است دنیا را کلافه کرده و زندگی و تفریحات ساده مردم را از مدار عادی خارج کرده و درست در روزهایی که کشف واکسن کووید-19 امید را برای بهبودی اوضاع بیشتر کرده بود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۵   + ۷۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون آموزشی وزارت علوم با تاکید بر اینکه آموزش دانشجویان در ترم آینده مجازی خواهد بود، گفت: در صورتی که ستاد مقابله با کرونا ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
اتحادخبر : پلنگ ایرانی یکی از گربه سانان بزرگ کشور است که در معرض خطر انقراض قرار دارد این در حالیست که طی یک سال گذشته اخبار و گزارش های متعددی درباره صدمه وارد شدن به این گونه در نقاط مختلف منتشر ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: محققان دریافتند رعایت رژیم غذایی مدیترانه ای سبز چربی درون کبد را بیش از سایر رژیم های سالم کاهش داده و شدت بیماری کبد چرب غیرالکلی را به کمتر از نصف تقلیل می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: مصرف جو دوسر می تواند باعث کاهش کلسترول بد و تنظیم قند خون شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: نخست وزیر انگلیس هشدار داد که شواهد نشان می دهد گونه انگلیسی کرونا مرگ بارتر از ویروس اصلی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدتهاست که نحوه پوشش ورزشکاران مختلف ممکن است که یک مد جدید را در کل دنیا ایجاد کند. حالا این اتفاقی است که با یکی از تیپ های زین الدین زیدان سرمربی سابق رئال مادرید رخ بدهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: علیرضا فیروزجا در مسابقات حضوری شطرنج تاتا استیل موفق شد به پیروزی ارزشمندی برسد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر:استقلال برای قطعی ماندن صدرنشینی اش در پایان هفته دوازدهم نیاز به سه امتیاز بازی با سایپا دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: ژرژ وه آ، ستاره سابق میلان به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ ایران در سید اول برای قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: امین یوسف نژاد به تیم هندبال بوزائو رومانی که سه ملی پوش هندبال ایران را به خدمت دارد پیوست.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: استادیوم برگزاری دیدار تیم های پالایش گاز و ملوان، بدون اطلاع به تیم میهمان تغییر پیدا کرد!
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: پلی آف لیگ قهرمانان آسیا روز 7 و 14 فروردین برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: باشگاه پرسپولیس قبل از دریافت پاداش آسیایی اش مبلغ زیادی را پیش خور کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: فال روزانه 99/11/04
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۲:۴۷    
اتحاد خبر:فرماندار دشتستان از افتتاح 6 زمین چمن فوتسال در سطح شهرستان در ایام الله دهه فجر سالجاری خبر داد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: زمانی که برای تعمیر گوشی هوشمند خود به تعمیرکار موبایل مراجعه کرد، نمی دانست این اقدام به ریختن آبرویش ختم می شود و نادانسته و از سر ناآگاهی در دامی افتاد که جبران ناپذیر است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: لایحه بودجه 1400 تامین کسری اعتبارات دیه محکومان معسر جرائم غیرعمد ناشی از تصادف با اولویت زنان معسر را به طور خاص درنظر گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: عضو انجمن طب مادر و جنین با اشاره به آمار سالانه تولد نوزادان دارای معلولیت و بیماری های ژنتیکی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: یک روانشناس با اشاره به پاندمی کووید 19 و امکان افزایش خشم و بروز پرخاشگری، گفت: موقعیت های متفاوتی می توانند ایجاد کننده خشم باشند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۲    
اتحاد خبر _اصغر شعبانی:پرسپولیس برازجان با برتری مقابل تیم خوب ، یکدست و فوتبال بلد دزفول هفته سوم را با موفقیت پشت سر گذاشت و دوباره به صدر بازگشت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۷    
اتحاد خبر:فرماندار دشتستان گفت:توسعه ورزش از اولویت های ما در سطح شهرستان بوده و اقدامات خوبی نیز در این راستا انجام شده است و تلاش می کنیم زیرساختهای ورزشی در گستره شهرستان دشتستان بیشتر شود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اتحاد خبر :مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر: در سال جاری تاکنون 562 فقره کمک هزینه ازدواج در زمینه جهیزیه به مددجویان پرداخت شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: فدراسیون تاریخ و آمار برترین لیگ های فوتبال جهان در سال 2020 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس شبکه بهداشت ودرمان دیلم استان بوشهر گفت: یک خانواده خیر مبلغ 6 میلیارد و 400 میلیون ریال برای خرید دستگاه انژکتور و سی تی اسکن به انجمن خیریه بیمارستان بقیه الاعظم (عج) این شهرستان ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت گاز استان فارس اعلام کرد که با تکمیل طرح های در دست اجرا، ضریب بهره مندی روستائیان فارس از گاز که اکنون حدود 90 درصد است، به 96 درصد نزدیک می شود
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: یک جاعل سابقه دار و کلاهبردار میلیاردی توسط نیروهای پلیس در شیراز دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: به مناسبت سالگرد حادثه پلاسکو و یادآوری ایثارگری آتش نشانان و کمبود خون، شماری از آتش نشانان در شیراز، خون خود را اهداء کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر کل تامین اجتماعی استان فارس اعلام کرد که تا پایان بهمن امسال، 30 مورد از خدمات این سازمان، غیرحضوری خواهد شد و افراد برای دریافت آنها نیازی به مراجعه فیزیکی نخواهند داشت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۵۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از آغاز واکسیناسیون کرونا در کشور تا قبل از 22 بهمن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر گفت: هویت گذاری و پلاک کوبی دام های استان بوشهر انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: استاندار بوشهر گفت: مهمترین مشکل تولیدکنندگان صنایع دستی استان بوشهر فروش محصول است که باید زمینه حضور در بازارهای داخلی و خارجی برای آنها فراهم شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: در حال حاضر هیچ کودک زیر 15 سالی در کانون اصلاح و تربیت استان بوشهر نگهداری نمی شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: پس از توقف اجرای سایت پرورش میگو در محدوده جنگل حرای دیر اکنون پروژه احداث جاده دسترسی آن نیز متوقف شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: فرماندار کنگان گفت: همزمان با آغاز دهه مبارک فجر 95 پروژه عمرانی و اقتصادی با 600 میلیارد تومان اعتبار در شهرستان کنگان افتتاح و اجرایی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: استاندار بوشهر گفت: کارهای بزرگ و مهمی در هفت سال گذشته انجام شده اما امروز توپخانه های تحریف و تخریب در کشور امید مردم را مورد هدف قرار داده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: شاید برای شما پیش آمده باشد که با رفتن روی ترازو و دیدن وزنتان سِگرمه هایتان درهم رفته و یا با رفتن جلوی آیینه و دیدن اندامتان ناراحت شده اید ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: یکی دیگر از باور هایی که در تخریب رابطه زناشویی نقش دارد و چه بسا سبب می شود رابطه به سمت طلاق و جدایی برود و دلیل طلاق باشد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: مصرف گاز ایران در بخش خانگی و تجاری در 10 روز نخست دی ماه امسال به طور میانگین 602 میلیون متر مکعب در روز بوده که در مقایسه با سال گذشته که این عدد روزانه 491 میلیون متر مکعب برآورد شده ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۶۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: سازمان هواشناسی از تداوم بارش برف، باران و وزش باد شدید طی امروز و فردا در 17 استان خبر و نسبت به وقوع بهمن در دامنه های البرز هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۳۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: در حالی که پیش از این آخرین مهلت پرداخت آورده اولیه برای متقاضیان و کارگران ثبت نام کرده در سامانه جامع اقدام ملی مسکن 30 دی ماه اعلام شده بود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۲   + ۴۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: ارزش بیتکوین طی 24 ساعت بیش از چهار درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: 40 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در روزهای پایانی هفته روی آنتن شبکه های سیما می روند. از این بین ساندویچ ، ارابه و شبح سه فیلم جدیدی هستند که در روزهای 2 و 3 بهمن ماه پخش خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۵۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: سازمان بورس و اوراق بهادار از چهارشنبه عصر با استعفای حسن قالیباف اصل در انتظار فرد جدیدی است که سکان هدایتش را بر عهده بگیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۷   + ۵۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون وزیر راه و شهرسازی از برقراری سیستمی جدید برای اخذ عوارض آزادراهی خبر داد و گفت: در این روش برای خودروهایی که از آزادراه ها استفاده می کنند برچسب هوشمندی تهیه شده تا هنگام عبور از ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: با توجه به اینکه بیماری "تب دانگ" در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس مشاهده شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
اتحادخبر: عملیات اجرایی و افتتاح 10 پروژه عمران شهری در شهر جدید عالیشهر بوشهر در آیینی آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: با ادای سوگند سه سناتور جدید دموکرات در روز چهارشنبه کنترل هر دو مجلس نمایندگان و سنا در کنگره آمریکا، به همراه کاخ سفید، پس از حدود یک دهه بار دیگر در اختیار حزب دموکرات قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: استاندار هرمزگان تمهیدات اندیشیده شده از سوی ستاد مدیریت بیماری کرونای هرمزگان را در راستای افزایش مسافرت ها به این استان تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
اتحادخبر: جو بایدن در اولین اقدامش به عنوان رئیس جمهور آمریکا، 17 دستور اجرایی را که دونالد ترامپ امضا کرده بود، ملغی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از ایجاد 1360 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد از ابتدای سال جاری تا کنون از سر فصل کاریابی خبر داد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۲    
اتحادخبر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در آیین رونمایی از تحویل شناسنامه های فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی با تسلیت ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: یکهزار و 787 متقاضی در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن در این استان ثبت نام کردند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۴۲   + ۵۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در کنار ساخت واکسن کرونا، واردات واکسن برای گروه های در معرض خطر را در دستور داریم که یکی از مهمترین این گروه ها جانبازان با ریسک بالای بیماری و والدین ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۷   + ۶۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس، حقوق کارکنان کشوری و لشکری در سال آینده 25 درصد افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: مهاجم یوونتوس با گلزنی برابر ناپولی توانست از رکورد جوزف بیکان عبور کند و بهترین گلزن تاریخ فوتبال شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: تلویزیون TG5 ایتالیا در گزارشی کامل، به آرات حسینی پرداخت و از توانایی ها و استعداد های او صحبت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: روزنامه قطری از توافق باشگاه الخور با شفر برای هدایت این تیم خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: بازیکن اسبق پرسپولیس و استقلال به ویروس کرونا مبتلا شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: تاکنون مذاکره ای بین باشگاه پرسپولیس و العربی برای دریافت رضایت نامه مهدی ترابی انجام نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۲   + ۸۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: حال عمومی مهرداد میناوند در پی ابتلا به کرونا، بسیار وخیم گزارش شده و رئیس ICU بیمارستان لاله از مردم خواست برای سلامتی میناوند دعا کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اتحادخبر: فال روزانه 99/11/02
مشاهده نتایج بیشتر...