شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۱:۴۲Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرهون»

وزارت کشور   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بخشدار ویژه خارگ گفت: بدون تردید، امنیت و آرامش امروز کشور مرهون خون پاک شهیدان والامقام است.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد- نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: اگر امروز ایران در دنیا سرافراز است، به خاطر انقلاب و رهبری الهی است.
وزارت کشور   ۹ ساعت پیش    
فرماندار بوشهر گفت: عزت و افتخار امروز کشور مرهون خون پاک شهیدان والامقام است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۰ ساعت پیش    
بسم الله الرحمن الرحیم 16 آذرماه یاد آور ماندگارترین جلوه های ایثار و از خود گذشتگی دانشجویان سرافراز در پاسداشت ارزش های دینی و ملی است. بدون شکّ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه امروز تهران، با بیان اینکه رشد فناوری نوین در ایران مرهون رشد دانشگاه هاست، گفت: رشد علمی کشور مرهون دانشگاه است و قطعا یکی از عوامل این رشد اسناد علمی است که در شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ نامور گفت: عزت، اقتدار و آرامش فعلی مملکت مرهون ایثار، گذشت و فداکاری شهدا، جانبازان، ایثارگران و خانواده های آنان است، اگر این ایثار ها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی شد و امروز به این پیشرفت، عزت و سربلندی دست نمی یافتیم ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: امنیت و آرامش کشور مرهون خون پاک شهیدان است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساماندهی گلزارهای شهدا در استان انجام شود. به گزارش گروه استان های حیات ؛ علی محمد روستا عصر پنج شنبه در نشست کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان افزود: آرامش و آسایش کنونی مملکت مرهون ایثارگری ها و خون پاک شهدا است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امیر سرتیپ طالب زاده با بیان اینکه آرامش امروز کشور را مدیون شهدا و خانواده های آن ها هستیم، گفت: توانمندی بالای نیرو های مسلح قدرت بازدارندگی برای کشورمان ایجاد کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
سردار مهدوی گفت: امنیت کشور، صدور تفکر بسیجی و انقلابی به دنیا که امروز در بسیاری از کشورهای منطقه با فریاد آزادی خواهی و بیزاری از ظلم بلند است مرهون و مدیون تلاش دانشجویانی است که با تفکر انقلابی حرکت می کنند
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خزعلی با اشاره به ایستادگی زنان در عرصه های مختلف و به ویژه هشت سال جنگ تحمیلی عنوان کرد: ایستادگی آبادان مرهون زنانی بود که حاضر نشدند شهر را ترک کنند و با حضور خود، قوت قلبی برای رزمندگان بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه وقتی امنیت وجود نداشته باشد، پیشرفت اقتصادی نیز بی معنی خواهد بود، اظهار کرد: امروزه امنیت یکی از نعمت هایی است که مردم آن درک می کنند و این امنیت و اقتدار مرهون مجاهدت های نیروهای مسلح است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۰    
حوزه / مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون فداکاری خون شهدای والا مقام هشت سال دفاع مقدس و صبر خانواده شهدا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ارشد ارتش در خراسان جنوبی در یادواره شهید سرلشکر خلبان غلامرضا خورشیدی و 26 شهید ارتش در فردوس اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون شهدا دانست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۸    
تهران- ایرنا- مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مقام معظم رهبری تنها دژ محکم حمایت از تشکل های دانشجویی در ایران و حتی تشکل های منتقد جمهوری اسلامی هستند و تشکل ها را آنگونه که هستند، بدون دخالت بیرونی می خواهند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۲:۲۲    
جوانان متعهد در طول تاریخ و خصوص دانشجویان مسلمان در نسل حاضر و در نسلهای آینده سرمایه های امیدبخش اسلام و کشورهای اسلامی هستند. اینانند که با تعهد و سلاح و استقامت و پایداری می توانند کشتی نجات امت اسلامی و کشورهای خود باشند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۰    
رئیس دانشگاه جامع انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو عنوان کرد: امنیت امروز ایران اسلامی و پیشرفت های شگرف در علوم مختلف، مرهون تلاش های دلسوزانه جوانان برومندی است که در شرایط حساس و هجمه های بی رحمانه دشمن در جبهه های فرهنگی سیاسی و اجتماعی همواره نقش تاثیر گذاری نشان دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با صدور پیامی ضمن تبریک روز دانشجو به دانشجویان کشور، پیشرفت ایران را مرهون تلاش دانشجویان دانست.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۲    
فرماندار چرداول با بیان جایگاه ویژه آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت آینده سازان کشور گفت: نقش آموزش و پرورش در توسعه کشور بر کسی پوشیده نیست و اجرای سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ایرانی قوی مرهون توجه به آموزش و پرورش است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی سپاه عاشورا، جایگاه فعلی کشور را مرهون مکتب اهل بیت (ع) و امام حسین (ع) عنوان کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۹:۰۳    
امام جمعه موقت تهران گفت: امنیت مهمترین عامل رشد و توسعه کشور و اقتدار پایدار است که آن را مرهون شهدا، جانبازان و ایثارگران والامقام می دانیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان فرمانده سپاه نینوا با بیان اینکه پیشرفت و آبادانی کشور مرهون حضور همیشگی مردم در صحنه هاست، افزود: با تلاش های انجام شده، تنش آبی مناطق مختلف یکی پس از دیگری مرتفع می شود.
قاسمی پور: حفظ تولیدات کشاورزی با وجود افت کیفیت زمین کشاورزی و شرایط جوی مرهون تلاش های سازمان تات است شیوا قاسمی پور نیز ضمن تمجید از عملکرد مثبت سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۶    
سردار مهدوی گفت: اگر امروز دشمنان اسلام، معاندان و بدخواهان نظام اسلامی زمین گیر شدند به واسطه همت، تلاش، ابتکار، خلاقیت و نوآوری های علمی و پژوهشی جوانان برومند خانواده بزرگ نیرو های مسلح است که این قدرت بازدارندگی را برای جمهوری اسلامی ایجاد کرد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: برافراشته شدن پرچم یزد در حوزه اقتصاد و خوشنامی و اعتبار کم نظیر یزدی ها در سراسر کشور مرهون خدمات صادقانه، مخلصانه و کار آفرینان است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در مراسم روز داوطلب با تأکید بر جایگاه دینی والای داوطلبی برای خدمت به مردم تصریح شد: اینکه هلال احمر ایران اکنون جزو پنج جمعیت برتر جهان از نظر خدمات امدادی و مشارکت داوطلبانه است را مرهون داوطلبان هستیم.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۲    
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: آرامش و امنیتی که در سطح کشور داریم مرهون خون پاک و مطهر شهدا، جانبازان، ایثارگران و تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری هستیم و باید قدردان این نعمت الهی باشیم.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در روز جهانی داوطلب، افتخار داریم با تقدیم احترام به داوطلبان فداکار جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران؛ ایثار، مهربانی و تعهد آنان را در فعالیت های عام المنفعه این جمعیت امدادی ارج نهاده و قدردان تلاش هایی باشیم که داوطلبان عزیز و بزرگوار صرف کاهش رنج درماندگان و کمک به نیازمندان می نمایند. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۳:۵۶    
توسعه و پیشرفت کشور، عزت و اقتدار نظام در سایه جانفشانی شهدای والامقام و از خودگذشتگی آنان حاصل شده است
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به متوقف شدن رشد 15 درصدی سرقت ها در استان و رسیدن آن به عدد صفر، گفت: امنیت مطلوب فعلی کرمانشاه را بدون شک مرهون تلاش ها و مجاهدت های کارکنان خدوم پلیس هستیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یادواره شهدای حقوقدان استان گیلان با حضور خانواده های شهدا و مسئولان در رشت برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۲    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی، مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد و رییس اداره شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش خراسان شمالی، به مناسبت هفته بسیج ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شیراز – ایرنا – مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: بخشی از حفاظت آثار و بناهای تاریخی استان را مرهون مشارکت مردم هستیم به گونه ای که امسال گزارش های مردمی از 30 تخلف حفاری غیر مجاز، سرقت، خرید و فروش اموال تاریخی، تخریب و تجاوز به حریم منجر به اقدام به موقع و پیشگیری شد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۱:۵۸    
شهید بزرگ ما، مرحوم مدرس، که القاب برای او کوتاه و کوچک است، ستاره درخشانی بود بر تارک کشوری که از ظلم و جور رضاشاهی تاریک می نمود. و تا کسی آن زمان را درک نکرده باشد، ارزش این شخصیت عالی مقام را نمی تواند درک کند. ملت ما مرهون خدمات و فداکاری های اوست. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۲    
حوزه / مدیر حوزه علمیه استان قزوین گفت: تمام پیروزی ها مرهون حاکم بودن روحیه بسیجی است؛ اولین بسیجی تمام عیار مولا امیرالمومنین علی علیه الاسلام بوده و امیدواریم با تأسی از مولایمان روحیه ایمانی و بسیجی را روز به روز تقویت کنیم.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۷    
کافی است کنترل تلویزیون را به دست بگیریم وهرشبکه ای که می خواهیم انتخاب کنیم، آن وقت است که با موج برنامه هایی با مضامین متفاوت رو به رو خواهیم شد. درواقع برنامه سازان سعی کرده اندموضوعات مبتلا به جامعه رادستمایه قرارداده و برنامه های جذابی را روانه آنتن کنند تا پاسخگوی نیاز هرطیف سنی باشند ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۳    
خواهر بسیجی حق شناس برگزیده کشوری بخش تربیتی در جشنواره شجره طوبی طی گفتگو خبری با خبرنگار بسیج با تاکید بر اثرات شگفت انگیز قرآن در زندگی گفت:قرآن باعث پیشرفت و موفقیت من در زندگی شد و اگر الان توانستم به موفقیت های برسم مرهون قرآن است.
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شاخص هایی همچون مردم داری، دشمن شناسی و دشمن ستیزی، استبدادستیزی، ایستادگی در برابر تهدید و تطمیع، ساده زیستی و استقلال شخصیتی از جمله ویژگی های برجسته شهید آیت الله مدرس است که از این رهگذر می توان او را در اندیشه و عمل الگویی مناسب برای انتخاب اصلح در ...
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ ، مهندس سید ابراهیم صالحین تکریم و رسیدگی به امور ایثارگران را امری واجب برشمرد و افزود: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهدا و جانفشانی ایثارگرانی است که امروز نیز در راستای پیشبرد اهداف اقتصادی کشور و اعتلای نظام، شانه به شانه سایر سرمایه های انسانی سازمان فعالیت می کنند ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر در مراسم هفته بسیج و میثاق با شهدا: پیشرفت های صنعت مرهون تفکر بسیجی است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۲۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
انصاف نیوز: خاطرات روزنوشت آیت الله اکبر هاشمی در 10 آذر سال 1379 را در ادامه می خوانید: پنج شنبه 10 آذر 1379 | 3 رمضان 1421 30 نوامبر2000 رفتیم تا کرج، برای شکستن روزه در سفر و بدون توقف برگشتیم و یکسره به بیمارستان قلب [شهیدرجایی] رفتیم. دکترها حاضر بودند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: وجود امنیت امروز جامعه ایرانی و امنیت پایدار در این استان حاصل خون شهدا و فعالیت دستگاه های نظامی است .
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، دوام و بقای بنای انقلاب اسلامی را مرهون فداکاری های شهدا و جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس دانست .
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی علیه السلام شیراز، امنیت را مرهون تلاش و زحمات بسیجیان دانست و گفت: اگر ایران امنیت دارد به دلیل وجود بابرکت بسیج و بسیجی ها است.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۰    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: عزت و اقتدار کنونی جمهوری اسلامی ایران مرهون مجاهدت های شهیدان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس است.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۵۱    
رشت – ایرنا – استاندار گیلان گفت: وحدت و پیروزی جبهه مقاومت و شکست رژیم جعلی صهیونیستی مرهون خون شهدای ماست و جبهه مقاومت راه و رسم شهدای ما را الگوی خود قرار داده است. این پست 40 بار بازدید شده
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۴۱    
ماموستا رستمی با بیان اینکه امنیت امروز کشور مرهون خون پاک شهدا است، گفت: وظیفه ما در مقابل شهدا حفاظت از امنیت کشور است که از خون هزاران شهید به دست آمده و در مقابل این ایثار و فداکاری ما باید همواره قدردان والدین شهدا و همسرانی باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: وحدت و پیروزی جبهه مقاومت و شکست رژیم جعلی صهیونیستی مرهون خون شهدای ماست و جبهه مقاومت راه و رسم شهدای ما را الگوی خود قرار داده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
طالبی با اشاره به اینکه خانواده شهدا سهم بزرگی در انقلاب دارند، گفت: هر اقدامی که برای شهدا انجام دهیم نمی توانیم دین خود را نسبت به آن ها ادا کنیم و امنیت امروز ما نتیجه جهاد، تلاش، مقاومت و شهادت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی: امنیت ایران اسلامی مرهون فرهنگ جهاد و شهادت است.