دوشنبه ۱۷ بهمنساعت ۱۴:۰۱Feb 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پدر شهیدان»

ایثار   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مازندران به اتفاق مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با پدر بزرگوار شهیدان والامقام سید کاظم، سید مهدی و سید جعفر حجازی دیدار کرد.
ایثار   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه وبویراحمد به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد همزمان با سالروز میلاد با سعادت امیرالمومنین علی(ع) با پدر شهیدان خرسندیان و نظری دیدار کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۳:۲۱    
استاندار آذربایجان شرقی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت سالروز ولادت مولی الموحدین حضرت امام علی(ع) و روز پدر به همراه مشاوران خود به دیدار حاج غیبعلی زیرک پدر بزرگوار شهیدان والامقام فرهاد و جواد زیرک رفتند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و فرا رسیدن روز پدر با پدر شهیدان ایرج، سیروس و شاهین پورزند دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سالروز ولادت حضرت علی(ع) و در گرامی داشت مقام پدر، استاندار خراسان رضوی باحضور در منزل شهیدان ابراهیمی نسب ، با پدر این شهیدان دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بدون تعارف میزبان پدری است که در دوران دفاع مقدس سه پسرش شهید شدند.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۳:۰۳    
در آستانه میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت علی علیه السلام و روز پدر، محمد مهدی اعلایی استاندار قزوین با پدر شهیدان علی و رمضانعلی یارمحمدی دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۸    
استاندار چهارمحال و بختیاری با همراهی مدیرکل بنیاد استان و برخی دیگر از مسئولان به مناسبت روز پدر با حاج منوچهر زاهدی پدر شهیدان سعید، حمید و بهرام زاهدی در فرخشهر دیدار کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی همزمان با خجسته میلاد مولی الموحدین، حضرت علی (ع) با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به عنوان نماینده دولت آیت الله سیدابراهیم رئیسی با پدر شهیدان ابراهیمی نسب دیدار کرد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۲    
استاندار لرستان گفت: پدران شهدا به دلیل تربیت فرزندان شایسته برای همه مردم به عنوان الگو ، قابل تجلیل و احترام هستند. به گزارش روز شنبه پایگاه خبری سفیرلرستان ...
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۱    
صبح امروز شنبه 15 بهمن ماه 1401 در سالروز ولادت با سعادت حضرت امام علی (ع) و روز پدر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با سفر به استان کرمان ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همراه با استاندار کرمان، سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ...
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
استاندار تهران عصر روز شنبه 15 بهمن در سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع) با حضور در منزل شهیدان والامقام مهدی و محمدرضا ترامشلو ، مصطفی و موسی شجاعی و مصطفی و مهدی ملکی از مقام صبر و استقامت پدران شهدا قدردانی کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر استاندار مرکزی به همراه مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان مرکزی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) با پدر شهیدان آقا گلی در شهرستان محلات، کاظم زاده در شهرستان دلیجان و مستعان در شهرستان اراک دیدار و از صبر و استقامت والدین شهدا تقدیر کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت سالروز ولادت خجستۀ حضرت علی(ع) و روز پدر، با پدر شهیدان والامقام مرتضی و محمدباقر خانمحمدی در تبریز دیدار کردند.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا فخاری استاندار تهران عصر روز شنبه 15 بهمن در سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع) با حضور در منزل شهیدان والامقام مهدی و محمدرضا ترامشلو ، مصطفی و موسی شجاعی و مصطفی و مهدی ملکی از مقام صبر و استقامت پدران شهدا قدردانی کرد.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط بمناسبت ولادت حضرت امام علی(ع) و روز پدر؛ استاندار گیلان با پدر شهیدان والامقام حسین و محمدحسن یعقوبی و همچنین پدر و مادر شهیدان سرافراز علیرضا و تقی رهبر دلیر در رشت دیدار و گفت و گو کرد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان عصر امروز به مناسبت روز مرد با حضور در منزل پدر شهیدان شکری با ایشان دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر دادگستری روز شنبه 15 بهمن ماه به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر با پدر شهیدان شیخ شعبانی دیدار و گفت وگو کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور صبح امروز به مناسبت میلاد فرخنده مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام و نکوداشت روز پدر با پدر بزرگوار شهیدان احمد، محمود و عباس میر محکم دیدار و این روز فرخنده را به ایشان تبریک گفت.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور مجلس رئیس جمهور صبح روز شنبه 15 بهمن ماه به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر با پدر شهیدان میرمحکم دیدار و گفت وگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان صبح روز شنبه 15 بهمن ماه به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر با پدر شهیدان شکری دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با حضور در منزل برادران شهید شکری، با پدر شهیدان شکری دیدار و گفتگو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور صبح امروز شنبه و همزمان با ولادت با سعادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) و به مناسبت روز پدر در منزل شهیدان مرشدی حضور یافت و در فضایی صمیمی و معنوی با پدر این شهیدان دیدار و گفت وگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۵:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه در این دیدار از پدران شهدا به عنوان سرمایه های معنوی انقلاب یاد کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۵:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران همزمان با ولادت با سعادت مولای متقیان، حضرت علی (ع) با پدر شهیدان قربانی دستجردی و شهیدان حسینجانی دیدار و گفت وگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۵:۱۱    
همزمان با سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با حضور درشهرستان نقده و منزل شهیدان والامقام اسماعیلی با پدر شهدا دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
استاندار البرز به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به مناسبت میلاد با سعادت امام علی(ع) و روز پدر، با پدر شهیدان مسعود، اکبر و سعید پناهی و پدر شهیدان امیر و نادر شعبانی در کرج دیدار و از آنان تجلیل کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه همزمان با سالروز میلاد حضرت علی (ع) و بزرگداشت روز پدر، با حضور در منزل شهیدان سلیمانی و کهریزی، یاد و خاطره این چهار شهید گرانقدر را گرامی داشت.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با خجسته سالروز ولادت مولای متقیان حضرت علی(ع) استاندار خراسان شمالی به نمایندگی از سوی رییس جمهور با پدرشهیدان "هاشمی" و "زیبایی" دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور صبح امروز شنبه و همزمان با ولادت با سعادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) و به مناسبت روز پدر در منزل شهیدان مرشدی حضور یافت و در فضایی صمیمی و معنوی با پدر این شهیدان دیدار و گفت وگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با سالروز میلاد با سعادت امیرالمومنین علی علیه السلام و روز پدر استاندار قم به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با پدر شهیدان وکیلی و تواضعی دیدار کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار قزوین با پدر شهیدان رمضانعلی و علی یارمحمدی و پدر شهید انقلاب حسین گروسی دیدار و گفت وگو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۲:۲۳    
برنامه بدون تعارف این هفته به مناسبت ولادت امام علی (ع) و روز پدر میهمان، حاج محمد میرمحکم بود. محمد میرمحکم، سه فرزندش را در دوران دفاع مقدس فدای این آب و خاک کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۹:۰۵    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز جمعه با حضور در منزل و موزه شهیدان علی اکبر، حمید و حسین دهنوی در مشهد با پدر شهیدان دهنوی دیدار کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۹:۰۰    
با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران آذربایجان غربی به مناسبت میلاد با سعادت امیرالمؤمنین(ع) و روز پدر از صبر و استقامت سه پدر شهیدان معظم صمد شمس ، اسکندر وکیلی و شهریار شیرزاد ، در نماز جمعه شهرستان میاندوآب تجلیل شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۴    
با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران آذربایجان غربی به مناسبت میلاد با سعادت امیرالمؤمنین(ع) و روز پدر از صبر و استقامت سه پدر شهیدان معظم صمد شمس ، اسکندر وکیلی و شهریار شیرزاد ، در نماز جمعه شهرستان میاندوآب تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۸:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به مناسبت میلاد با سعادت مولای متقیان، حضرت علی (ع) با پدر شهیدان و جانباران دهنوی در مشهد مقدس دیدار و گفتگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۱    
ظهر امروز، چهارشنبه پیکر مرحوم حاج یعقوب اسدالله وشعالی پدر شهیدان یوسف و ایوب اسدالله وشعالی با حضور جابر ابوالفتح زاده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در وادی رحمت تبریز تشییع و در قطعۀ والدین شهدای این آرامستان به خاک سپرده شد.
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیامی مشترک، درگذشت مرحوم حاج یعقوب اسداله وشعالی پدر شهیدان والامقام یوسف و ایوب اسداله وشعالی را تسلیت گفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
یعقوب اسدالله وشعالی پدر شهیدان گرانقدر یوسف و ایوب اسدالله وشعالی در سن 82 سالگی در تبریز به لقاءالله پیوست و به دیدار فرزندان شهیدش شتافت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، روز 24 دی ماه گروه ورزشی خبرگزاری مهر در گزارشی با عنوان مسئولان ورزش و کشتی کجا هستند؟ قهرمان قهرمانانی که فراموش شد/ پدر شهیدان پورزند را دریابید به وضعیت این وی و مشکلاتی که برای ادامه زندگی با آن دست به گریبان است پرداخت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با حضور در منزل احمد پورزند پدر شهیدان والامقام برادران پورزند (ایرج، سیروس و شاهین)، از نزدیک در جریان روند درمان وی قرار گرفت.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان به دنبال درگذشت علی اصغر صحرایی پدر شهیدان والا مقام بهمن و عبدالرحیم صحرایی پیامی صادر کرد.