دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۵:۱۲Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جامعه الزهرا (jz.ac.ir)

  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
خانم مرادی با اشاره به اعزام بیش از 2 هزار مبلغ جامعه الزهرا(س) به مناطق مختلف کشور، از حضور 5 مبلغ بین الملل در 15 مدرسه استان قم در ماه آبان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۳    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع تأثیر فضای نزول در معارف سوره آل عمران در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۳    
جلسه پیش دفاع از رساله علمی سطح چهار با موضوع ولایت تشریعی خدا از منظر مفسران فریقین در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دوره مجازی پرورش خلاقیت در کودکان و نوجوانان با حضور استاد احمدی فقیه در چهار جلسه، ویژه عموم بانوان علاقه مند برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نشست تخصصی هوش مصنوعی و علوم اسلامی؛ ضرورت ها و الزامات با سخنرانی دبیر ستاد فناوری های هوشمند حوزه های علمیه در جامعه الزهرا سلام الله علیها برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۳    
کارگروه تولیدات رسانه ای با رویکرد روایت از جامعه الزهرا سلام الله علیها با حضور جمعی از بانوان طلبه فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه کارگاه عقیدتی _ سیاسی با حضور استاد حسینی مهر ویژه طلاب جامعه الزهرا(س) برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خانم هاشمی گفت: در پی اعلام فراخوان طرح های پساسطح چهار و ایده های پژوهشی رویداد جنسیت و علوم اسلامی ، بیش از 50 طرح و ایده پژوهشی ازسوی اساتید و پژوهشگران دریافت شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حیدری مجد با اشاره به لزوم روشنگری، بصیرت افزایی و امیدآفرینی بسیجیان در جامعه، گفت: بسیج به عنوان یک نهاد مردمی و از مهم ترین رویش های بزرگ انقلاب اسلامی است و مهم ترین وظیفه ما تلاش برای حفظ رویش ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
سیدافقهی با بیان اینکه برکاتی که مقامت دارد، سازش ندارد، به تبیین تقابل راهبرد آمریکا و جمهوری اسلامی ایران پرداخت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۲    
مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام ارتحال آیت الله سیدجعفر طباطبایی را به سرکار خانم طباطبایی، آیت الله سعیدی و حجت الاسلام والمسلمین مدنی تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با بیان اینکه امروز میدان جنگ نظامی نیست، بلکه جنگ تبیین ارزش ها است، گفت: به امید روزی نباشید که دشمن فتنه نکند و یا خدا جلوی هر فتنه ای را بگیرد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
همایش ملی حوزویان بصیر با حضور اساتید و طلاب بسیجی جامعه الزهرا(س) و حوزه های علمیه خواهران و تجلیل از 4 استاد بسیجی خانواده شهید برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۹    
استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه ساحت های وجودی ما انسان ها فکر، نیت و عمل است، بیان داشت: فکر خوب، نیت خوب و نیت خوب عمل خوب به بار می آورد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خانم حیدری مجد از برگزاری همایش ملی بصیرت افزایی با موضوع حوزویان بصیر با سخنرانی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران و کاردار سابق سفارت ایران در لبنان در جامعه الزهرا سلام الله علیها خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۶    
رییس شورای سیاستگذاری حوزه های علمیه خواهران در پیامی در گذشت سرکار خانم آصفی نظر مدیر مرکز تخصصی فقه و اصول جامعه الزهرا علیهاالسلام را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۵    
همزمان با هفته بسیج، طلاب بسیجی جامعه الزهرا علیهاالسلام با برپایی ایستگاه صلواتی چای و واکس در آموزشگاه امام رضا علیه السلام یاد ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران را گرامی داشتند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کتاب حق استیلاد زوجین با استناد به سلطنت انسان و اعضای بدنش تالیف مریم زارع چاپ و منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر موسسه فمتا با اشاره به استقبال گسترده مردم از پیام رسان های داخلی گفت: مافیای اقتصادی به دلیل سود سرشار و جریان نفوذ مانع رشد پیام رسان های داخلی می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره محصول محور تدوین فیلم با نرم افزار پریمیر با حضور مدرس یاری به صورت حضوری در جامعه الزهرا سلام الله علیها برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
خانم مقصودی با بیان اینکه خانم آصفی نظر نسبت به بیت المال واستفاده از آن بسیار محتاط بود، گفت: حاجیه خانم آصفی نظر که از سال 1356 به امر شهید آیت الله قدوسی(ره)، فعالیت خود را در عرصه تدریس آغاز کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسئول امور خانواده اداره کل امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام الله علیها از برگزاری دومین جلسه نقد و تحلیل انمیشین ویژه فرزندان نوجوان طلاب به صورت مجازی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۸    
هیئتی از جامعه الزهرا(س) در چهاردهمین همایش سالانه ستاد همکاری های حوزه های علمیه و وزارت آموزش و پرورش حضور یافتند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۸    
خانم یوسفی با اشاره به اهمیت ویژه همکاری حوزه با آموزش و پرورش در مدارس دخترانه، بر ضرورت تعامل بیشتر و هم افزایی وسیع تر در مدارس دخترانه و حمایت ویژه و استقلال در برنامه ریزی و راهبری مبلغان بانو ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۹    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع نقش خداباوری در رضایتمندی انسان از منظر قرآن در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۹    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع بررسی انتقادی دیدگاه لسلی هزلتون در کتاب بعد از پیامبر با تکیه بر بخش محمد در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۹    
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع مصداق شناسی خلیفه پیامبر(ص) از دیدگاه فخر رازی و میرحامد حسین در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۹    
مادر شهید علی وردی اهتمام به تربیت نوجوانان، حضور در فضاهای مذهبی، خدمت به مردم و شرکت در اردوهای جهادی را از جمله فعالیت های این شهید برشمرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۳۷    
مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام با اشاره به اغتشاشات اخیر بیان داشت: امروز در صحنه جنگ شناختی و ترکیبی دشمن، اسلحه بسیجی فکر و اندیشه او و تبیین صحیح فلسفه نظام اسلامی و پیشرفت های آن است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۳۷    
به مناسبت هفته بسیج شماری از بسیجیان پایگاه های بسیج جامعه الزهرا علیهاالسلام صبح امروز با حضور در مزار شهدا با آرمان های شهدا تجدید عهد کردند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کرسی ترویجی روش های نهادینه سازی ارزش های دینی در نوجوانان با تأکید بر نهج البلاغه از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا سلام الله علیها برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دوره کارگاهی مدیریت جهادی و نقش رسانه در مدیریت انسان ها ویژه طلاب و دانش آموختگان جامعه الزهرا در کانون استان مازندران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۷    
معاون آموزش و تربیت جامعه الزهرا علیهاالسلام در حکمی سرکار خانم افشاری نژاد را به سمت مدیرکل امور تربیتی منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام درگذشت استاد انقلابی، حجت الاسلام والمسلمین جریان را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خانم حقیقی با بیان اینکه با بیان اینکه در نیمسال تحصیلی سال جاری و در حال حاضر 191 دوره در حال برگزاری است، گفت: تعداد 8 هزار و 714 نفر از بانوان طلبه و مبلغان در این دوره ها ثبت نام کردند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۶    
در حقیقت بسیج عظیم ملّت ایران، مظهر شخصیت ذاتی و ملّی آن است. چون بسیج به این معناست که جوانان ملت و عناصر کاری ملت، در میدانهای سخت، احساس کنند که به امید خدا و با توکّل بر او ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ارشد پایگاه های بسیج جامعه الزهرا علیهاالسلام با اشاره به دو رکن پرهیز از یأس آفرینی و امیدسوزی و ترویج روحیه کار و تلاش و امید در بیانات رهبر انقلاب گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آزمون تکمیل ظرفیت دومین دوره تربیت مترجم در دو گرایش عربی و انگلیسی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین شماره دوفصلنامه مطالعات فقهی به همت معاونت پژوهش جامعه الزهرا سلام الله علیها منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۲    
دومین شماره دوفصلنامه کلام پژوهی شیعه با درج 7 مقاله با موضوع کلام منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۳۲    
رئیس اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری نشست تخصصی با موضوع هوش مصنوعی و علوم اسلامی؛ ضرورت ها و الزامات آن خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۲    
مطالعات تفسیر تطبیقی قرآن کریم، مطالعات زبان شناختی قرآن کریم، تفسیر قرآن کریم، شبهه شناسی قرآن کریم و تاویلات قرآنی از محورهای بخش ویژه سومین دوره جایزه کتاب سال دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۲    
مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام صبح امروز از مدارس مجتمع آموزشی تربیتی هدی بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۲    
معاینات تست قند خون (8 ساعت ناشتایی)، کنترل فشار خون و معاینه اولیه تشخیص سرطان ویژه طلاب، اساتید و کارکنان خانم جامعه الزهرا سلام الله علیها به صورت رایگان انجام می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کتابداران کتابخانه جامعه الزهرا سلام الله علیها با حضور سرکار خانم حقانی تجلیل شدند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۱:۰۱    
همسر شهید غریب، نماز اول وقت، استمرار بر انجام مستحبات و خودسازی را از ویژگی های این شهید مدافع حرم عنوان کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۲    
آنا رمضان از مفتیان مسکو با حضور در جامعه الزهرا علیهاالسلام ضمن بازدید از این مجموعه، با مدیر و معاونان این موسسه علمی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۲۵    
رییس ستاد برگزاری کنگره بین المللی راهکارهای گسترش فرهنگ غدیر و ترویج نهج البلاغه در جهان گفت: در روزهایی که سخن از بی حجابی، بی بند و باری، غرب پذیری و آلوده کردن فضای ارزشی در کشور است ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۰    
مدیر کل تبلیغ جامعه الزهرا سلام الله علیها از برگزاری مصاحبه علمی دومین دوره تربیت مبلغ زباندان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۰    
حجت الاسلام والمسلمین لقمانیان صبر و بردباری، تواضع، تکلیف محوری، زهد و تقوا، زبان نرم و نیکو، خوش اخلاقی ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۰    
رئیس اداره تبلیغ در رسانه ها و فضای مجازی جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری اختتامیه گام اول دوره مقدماتی طلبه خبرنگار خبر داد .
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۳    
سرکار خانم مریم اسماعیلی طی حکمی از سوی مدیر جامعه الزهرا سلام الله علیها به سمت مسئول کانون جهاد تبیین ویژه خانواده شهدا منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۳    
خانم ارمکان با صدور حکمی به سمت مشاور مدیر جامعه الزهرا سلام الله علیها در امور طلاب خوابگاهی منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۵    
پیکر مطهر حاجیه خانم آصفی نظر در یکی از حجره های صحن امام رضا علیه السلام حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها آرام گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام از برگزاری مراسم اختتامیه همایش کتاب سال بانوان با سخنرانی آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور در 7 آذرماه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۳    
دومین دوره کنگره ملی بزرگداشت 6090 شهید استان قم روز پنجشنبه، 26 آبان ساعت 9 در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۲    
مادر شهید چاکسری در دیدار طلاب کانون استان مازندران با خانواده این شهید از توجه ویژه فرزند شهیدش به نماز و کسب روزی حلال گفت.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون تبلیغ و امور فرهنگی و مدیر بخش تحصیلات تکمیلی درگذشت خانم آصفی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۴    
مدیر موسسه فمتا با انتقاد از گفتمان آزادی مطلق در فضای مجازی و تقابل آن با گفتمان رهبری و نظام اسلامی گفت: اغتشاشات اخیر نتیجه سیطره سایبری دشمن بر کشور است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون تبلیغ و امور فرهنگی و مدیر بخش تحصیلات تکمیلی درگذشت خانم آصفی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دومین جلسه اساتید جهادی جامعه الزهرا سلام الله علیها با ارائه و بحث درباره طرح های پیشنهادی اساتید محترم برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۲    
در جلسه معاون تبلیغ و امور فرهنگی با کارکنان اداره کل فرهنگی راه های برون رفت از موانع برنامه های فرهنگی بررسی شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرکار خانم برقعی درگذشت خانم آصفی مدیر مرکز تخصصی فقه و اصول جامعه الزهرا علیهاالسلام را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۱    
برنامه هفتگی دیدار با خانواده شهدا هر هفته با حضور طلاب خوابگاهی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست بصیرت افزایی طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام با بررسی ابعاد مدیریت فضای مجازی، پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی در این موسسه علمی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خانم حقانی با اشاره به موفقیت 24 دانش پژوه در دوره های تربیت مترجم انگلیسی-عربی ، گفت: نخستین دوره تربیت مترجم عربی و دوره تربیت مترجم انگلیسی با 36 واحد پژوهش محور به صورت نظری و مهارتی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۵    
حجت الاسلام والمسلمین فلاح نژاد با اشاره به دینداری مردم افغانستان از رشد تعداد حوزه های علمیه و طلاب خواهر و برادر این کشور در پاسخ به نیازهای دینی مردم خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خانم برقعی با بیان اینکه نیازمند آشنایی با زبان های مختلف برای صدور معارف و آموزه های اسلامی هستیم، گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۷    
نخستین جلسه معاون جدید تبلیغ و امور فرهنگی جامعه الزهرا علیهاالسلام با همکاران اداره کل تبلیغ ، 21 آبان در اتاق جلسات این اداره برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۸:۵۵    
نخستین جلسه ضمن خدمت اساتید راهبر و همیار تربیتی و کارشناسان تربیتی جامعه الزهرا سلام الله علیها برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۲    
مدیرکل امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام الله علیها از فراخوان تکمیل عضویت انجمن های علمی فرهنگی طلاب در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۲    
حجت الاسلام والمسلمین حیدری با بیان اینکه ارتباط پژوهشی بین استاد و پژوهشگر باید تداوم پیدا کند، گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
قاسمی زادیان با بیان اینکه بیست و چهارمین دوره حضوری مهارتی و نهمین دوره مجازی آموزش های مهارتی با استقبال چشم گیر بانوان آغاز شد ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سومین شماره نشریه علمی تخصصی مطالعات تربیتی و روانشناختی خانواده با انتشار 6 مقاله علمی منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
خانم ها رضوان هامانی و زهرا حبیبیان بانوان طلبه سطح سه فلسفه اسلامی جامعه الزهرا سلام الله علیها در کنفرانس ملی فضای سایبر در بخش فضای سایبری و فلسفه، رتبه اول را کسب کردند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
آیین اختتامیه اولین دوره تربیت مترجم انگلیسی و عربی با حضور مدیر جامعه الزهرا سلام الله علیها برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
طیبی با بیان اینکه پیش رویداد پژوهشی پژوهشگاه مطالعات اسلامی جامعه الزهرا سلام الله علیها به صورت مسئله محور برگزار شد، گفت: در این پیش رویداد ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۴    
مدیر انتشارات جامعه الزهرا علیهاالسلام از تخفیف 20 درصدی کتاب و لوازم التحریر به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در فروشگاه محصولات فرهنگی این موسسه علمی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
کتاب زمینه های تحقق عدالت اجتماعی در قرآن تالیف جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن صادقی چاپ و منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شریفی تصریح کرد: در شرایط کنونی که دشمن با تمام امکانات خود برای مقابله با اسلام و انقلاب اسلامی وارد میدان شده، همه ما امروز در حال جهاد هستیم، فقط نوع جهاد و جنگ ما تغییر کرده ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
آثار پژوهشی پژوهشگران با کلان موضوعات تفسیر ، کلام ، زن و خانواده ، فقه ، فلسفه ، تعلیم و تربیت ، تاریخ و تبلیغ با گرایش حج جهت برگزاری کرسی های علمی-ترویجی در جامعه الزهرا سلام الله علیها دریافت می ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دفتر بین الملل نشست کشورشناسی و رصد مسائل افغانستان را با هدف شناخت نیازهای منطقه ای طلاب این کشور برگزار می کند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام در حکمی سرکار خانم حسینی را به سمت مدیر سرای حضرت خدیجه جامعه الزهرا علیهاالسلام منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
کارگاه پاسخگویی به شبهات حوزه حکومت اسلامی، همراه با بررسی حوادث اخیر کشور از سوی اداره کل تبلیغ ویژه طلاب و مبلغان ساکن قم برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم بهرامی در گفتگو با واحد خبر با اشاره به اینکه اداره کل تبلیغ در سال 1400 به عنوان طرحی فراگیر برای اولین بار با تشکیل کارگروه امامت ضمن همکاری و استفاده از تجربیات ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سرکار خانم برقعی ضمن بازدید میدانی از پروژه، از تلاش های صورت گرفته و پیشرفت کار اعلام رضایت کرد و گفت: امیدواریم در ادامه مسیر، چنین فعالیت هایی در راستای رفاه کارکنان در مجموعه صورت پذیرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۲۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مهلت فراخوان جذب مربی پرورشی در مدارس آموزش و پرورش تا آخر روز دوشنبه بیست وسوم آبان ماه تمدید شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد اخلاق حوزه علمیه با اشاره به روایت هر چه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند و هر چه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند گفت: این روایت یکی از اصول و ارکان اخلاق است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
دوره تربیت کنشگر حوزه زن و خانواده به روش مسئله محوری با عنوان دوره مثبت بر مدار زندگی و با محوریت اندیشه مقام معظم رهبری حفظه الله ویژه بانوان برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه پژوهشی روش تحقیق کیفی با حضور استاد شریعت ناصری برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۰    
یازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت و پایداری در آستانه برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم با بیش از 6 هزار عنوان کتاب از 19 تا 27 آبان ماه در مجتمع امام خمینی (ره) گلزار شهدا ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۰    
دوره پودمانی کارآمدسازی در دروس فقه و اصول برای خواهران دانش پژوه در دو مقطع سطح 3 و 4 برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۸:۵۰    
در همایش جوانان در مسیر تعالی که به مناسبت هفتاد و پنجمین سال تاسیس سازمان جوانان هلال احمر برگزار شد از سرکار خانم داوودالموسوی تقدیر به عمل آمد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سومین دوره تربیت مبلغ برای افراد دارای آسیب شنوایی با عنوان صدای قلب های روشن ویژه طلاب و مبلغان خوابگاهی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره تکمیلی روش پاسخگویی به شبهات ویژه طلاب کانون استان تهران برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۵۰    
عضو هیات علمی موسسه امام (ره) گفت: مؤمن باید طوری تربیت یابد که جامعه ایمانی از وجود او خوشحال و دشمنان از حضورش ناراحت باشند ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
همایش بین المللی سیره و زمانه امام حسن عسکری علیه السلام با معرفی 7 اثر برگزیده برگزار شد که از این تعداد، 3 اثر متعلق به اساتید و طلاب جامعه الزهرا سلام الله علیها بود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۰    
جلسه پیش دفاع از رساله علمی سطح چهار با موضوع بررسی اجتهاد از دیدگاه علامه حلی، ملاامین استرآبادی و فاضل تونی در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه دفاع از پایان نامه سطح سه با موضوع چالش های فراروی تفکر از دیدگاه قرآن کریم در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...