چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۸:۵۳Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت دفاع»

پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: خروج نیروهای آمریکایی از عراق در چارچوب مصوبه هوشمندانه مجلس این کشور به ایجاد و تقویت امنیت و ثبات در عراق و منطقه کمک خواهد کرد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۶    
طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری اصلاح شد، لاوروف با ظریف دیدار کرد، اختیارات وزارت دفاع در بخش بودجه ای را به این وزار تخانه برگردانید، موافقت مجلس با کلیات لایحه اصلاح قانون صدور چک برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی علت تحقق نیافتن کامل جهش تولید در سال 99 را وجود موانع و همچنین حمایت نشدن تولید در همه بخش ها دانستند و با اشاره به معضل واردات و قاچاق، گفتند: ضعفهای قانونی و واردات رقیب خارجیِ محصولی که در داخل با همت جوانان در حال تولید است ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه در قانون تشکیل وزارت دفاع، مسئول بودجه نیروهای مسلح، وزارت دفاع است اما در یک دوره طولانی این اختیار عمدتاً در قوانین بودجه به جاهای دیگر منتقل شدگفت: اگر مجلس می خواهد که وزارت دفاع در این موضوعات پاسخگو باشد، اختیارات را به آن برگردانید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۲    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خطاب به مجلس گفت: اختیارات وزارت دفاع را که در قوانین بودجه به مرور مستهلک شده و به جاهای دیگر منتقل شده است را به وزارت دفاع برگردانید .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه در قانون تشکیل وزارت دفاع، مسئول بودجه نیروهای مسلح، وزارت دفاع است اما در یک دوره طولانی این اختیار عمدتاً در قوانین بودجه به جاهای دیگر منتقل شد. اگر مجلس می خواهد که وزارت دفاع در این موضوعات پاسخگو باشد، اختیارات را به آن برگردانید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان گفت: 920 هزار هکتار اراضی ملی استان از جمله بیش از 9 هزار هکتار بستر رودخانه و چهار هزار هکتار زمین وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پارسال حدنگاری و تثبیت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: بر اساس اصل 110 قانون اساسی، مسئولیت بودجه نیروهای نظامی بر عهده ستاد کل نیروهای مسلح است نه وزارت دفاع.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
امیر حاتمی گفت: طبق قانون مسئول بودجه نیروهای مسلح وزارت دفاع است اما این اختیار به جاهای دیگری واگذار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: اختیارات بودجه ای وزارت دفاع که در قوانین بودجه به مرور مستهلک و به بقیه سازمان ها واگذار شده، به وزارت دفاع برگردد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع تاکید کرد که آنچه که به وزارت دفاع در خصوص پرداخت فوق العاده مناطق جنگی به نیروهای مسلح باز می گشت در حد اعلا پیگیری شده است اما مسئول اجرای آن سازمان برنامه و بودجه است که باید در این خصوص پاسخگو باشد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: قانون برنامه ششم در خصوص فوق العاده مناطق جنگی که بار مالی هزار میلیارد تومانی دارد از سوی سازمان برنامه و بودجه اجرا نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
وزارت دفاع یونان از داگفایت (رویارویی مستقیم) جنگنده های خود با چند فروند اف-16 ترکیه و نقض مکرر بخش هایی از حریم هوایی این کشور از سوی آنکارا خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری نصیرتولی، مارک گارنو وزیر امور خارجه کانادا در بیانیه ای اعلام کرد که امور جهانی و وزارت دفاع ملی کانادا بررسی کاملی از همه مجوزهای صادراتی معلق و معتبر برای کالاهای نظامی و فناوری مقصد ترکیه را انجام داده اند. در بیانیه گارنو آمده است، به دنبال [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع تایوان اعلام کرد، 25 فروند هواپیمای نیروی هوایی چین امروز، دوشنبه وارد منطقه شناسایی پدافند هوایی تایوان شدند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
وزیر دفاع تایوان از ورود 25 فروند جنگنده معلق به ارتش چین به مقر متعلق به نیرو های چینی در تایوان خبر داد. بر اساس این گزارش، وزارت دفاع تایوان اعلام کرده که از این تعداد هواپیمای جنگی، 18 فروند جت و چهار فروند آن ها بمب افکن هستند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فارس: وزارت دفاع تایوان دوشنبه بعد از ظهر به وقت تهران مدعی پرواز مجدد شماری از هواپیماهای نظامی چین بر فراز این جزیره شد. وزارت دفاع تایوان اعلام کرده که 25 فروند هواپیمای نظامی نیروی هوایی چین وارد منطقه پدافند هوایی تایوان در جنوب غربی این جزیره شده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته در حملات هوایی و زمینی ارتش در مناطق مختلف این کشور 49 عضو گروه طالبان کشته و 35 تن دیگر زخمی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک روز بعد از سفر وزیر دفاع آمریکا به فلسطین اشغالی و اعلام تعهد واشنگتن نسبت به تامین امنیت رژیم صهیونیستی محافل سیاسی این رژیم از احتمال انتخاب "کولن کال" گزینه جو بایدن برای تصدی پست معاون امور سیاسی وزارت دفاع آمریکا ابراز نگرانی کردند .
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نخستین شناور بومی دروگر گیاه سنبل آبی ساخت سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جوانان صنایع دریایی شهید تمجیدی در انزلی با حمایت اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان توانستند این دستگاه را طی مدت شش ماه با هزینه کمتر از نصف قیمت نمونه مشابه خارجی آن بسازند. / مهر
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا طلایی نیک، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت دفاع در پیامی انتصاب ناصر سراج را به عنوان دادستان نظامی جدید استان تهران به وی تبریک گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان از برگزاری رزمایشی تازه با ارتش ترکیه برای آماده نگه داشتن نیروهای خود خبر داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۰    
وزارت دفاع کانادا در بیانیه ای از اعزام ناو اچ ام سی اس کلگری به آبهای خاورمیانه برای شرکت در عملیات مبارزه با تروریسم و امنیت دریایی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دفاع افغانستان در بیانیه ای اعلام کرد که 61 نفر از اعضای طالبان توسط ارتش افغانستان در ولایت های ارزگان، ننگرهار و قندهار در شبانه روز گذشته کشته و زخمی شده اند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی وزارت دفاع، حجت الاسلام و المسلمین ضیاءالدین آقاجانپور با حضور در جمع کارکنان وزارت دفاع با مبارک دانستن تقارن بهار نوروز با اعیاد شعبانیه درسال 1400 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع گفت: تحقق شعار سال از آنجا برای ما اهمیت دارد که در نهاد وزارت دفاع ظرفیت های بالا و متمایزی برای تحقق این شعار به برکت انقلاب اسلامی وجود دارد که می بایست از آن حداکثر استفاده را بنماییم و هیچ بخش و مجموعه ای نبایستی در حوزه تولید و پشتیبانی بلا استفاده باقی بماند.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: وزارت دفاع کانادا در بیانیه ای اعلام کرد که ناو اچ ام سی اس کلگری به منظور شرکت در عملیات آرتمیس برای مبارزه با تروریسم و امنیت دریایی راهی آبهای خاورمیانه شده است. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت دفاع آمریکا با تاکید بر اینکه اقدامات مسکو در مرز اوکراین نگران کننده است، گفت: روسیه درباره این موضوع شفاف نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - وزارت دفاع ملی افغانستان اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 52 عضو گروه طالبان کشته و ده ها تن دیگر هم زخمی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها سرانجام پس از 6 سال از بلاتکلیفی یادمان المان شهدای گمنام سلطانیه و وعده های رنگین مسئولان استانی، بالاخره وزیر دفاع برای ساخت این المان پا پیش گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دفاع هند روز شنبه اعلام کرد، هند و چین در یازدهمین نشست فرماندهی نیروهای نظامی، در مورد چگونگی اطمینان از خروج کامل نیروها در خط واقعی کنترل (LAC) صحبت کرده اند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایران پرس: جو بایدن رئیس جمهور آمریکا جمعه 9 آوریل طرح بودجه سال 2022 را تقدیم کنگره کرد. در این طرح 753 میلیارد دلار برای هزینه های نظامی ایالات متحده درخواست شده که از این میزان بودجه در صورت تصویب، 715 میلیارد دلار مستقیماً در اختیار وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) قرار می گیرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۶:۱۵    
چندی پیش، اعترافات نیکول پاشینیان، نخست وزیر ارمنستان مبنی بر شلیک موشک اسکندر به آذربایجان در جنگ 44 روزه سر و صدای زیادی ایجاد کرده بود. بدین ترتیب، پاشینیان با اعتراف خود جواب رئیس جمهوری سابق ارمنستان ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : آندره تاران روز شنبه در سخنانی که در پایگاه اینترنتی وزارت دفاع اوکراین منتشر شد، اطلاعاتی مبنی بر اینکه اوکراین قصد آغاز عملیات نظامی در منطقه دونباس را دارد، ادعایی برای ایجاد رعب و وحشت خواند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- مرکز ملی کنترل دفاعی روسیه از رهگیری هواپیمای جاسوسی آمریکا بر فراز اقیانوس آرام خبر داد. به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، مرکز ملی کنترل دفاعی روسیه (NDCC) وابسته به وزارت دفاع این کشور امروز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که یک فروند جنگنده روسی میگ 31 این کشور موفق به رهگیری هواپیمای ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع افغانستان در بیانیه ای اعلام کرد: 196 نفر از اعضای طالبان توسط ارتش افغانستان در شبانه روز گذشته کشته و زخمی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع ترکیه از درگیری بین کماندوهای خود با برخی نیروهای پ ک ک در شمال سوریه خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۴۸    
شفقنا- وزارت دفاع فرانسه نسبت به بازگشت مجدد حضور گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه هشدار داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از شفق نیوز، وزارت دفاع فرانسه ضمن هشدار نسبت به بازگشت حضور مجدد گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه اعلام کرد، داعش از نظر جغرافیایی شکست خورده است ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
فارس: یک مقام ارشد دولت روسیه از عدم هرگونه گفت وگو با دولت آمریکا در زمینه اوکراین خبر داد. به گزارش خبرگزاری ریا نووستی سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه بعد از ظهر شنبه به وقت تهران در این زمینه گفت ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از وب سایت باجت نیوز، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در بودجه سال 2022 میلادی 753 میلیارد دلار بودجه برای بخش نظامی و دفاعی درخواست کرده، 1.6 درصد افزایش نسبت به سال 2021 که شامل 715 میلیارد دلار برای وزارت دفاع (پنتاگون) است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که در 24 ساعت گذشته طی درگیری های نیروهای دولتی و گروه طالبان و همچنین حملات هوایی، 95 عضو این گروه در مناطق مختلف افغانستان کشته و 35 تن دیگر هم زخمی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع عربستان از اعدام سه سرباز خود به اتهام "خیانت بزرگ" خبر داد.
زرک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان از تک برگ شدن اسناد مالکیت وزارت دفاع در شهرستان دورود خبر داد. به گزارش پایگاه خبری زرک ؛ علی اکبر باقری در کارگروه املاک و کاداستر اداره کل ثبت اسناد و املاک لرستان و وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
وزات دفاع عربستان حکم اعدام را علیه سه سرباز خود به اتهام ارتکاب خیانت جاری کرد.
جماران: 3 نظامی عربستانی به اتهام خیانت توسط حکومت این کشور اعدام شدند. به نقل از خبرگزاری واس، وزارت دفاع عربستان اعلام کرد که امروز شنبه حکم اعدام 3 نظامی وابسته به وزارت دفاع، به اتهام ارتکاب خیانت بزرگ به اجرا در آمد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزارت دفاع عربستان با صدور بیانیه ای از اجرای حکم اعدام سه سرباز این کشور خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت دفاع عربستان سعودی از اجرای حکم اعدام در حق سه نفر از سربازان ارتش این کشور به اتهام ارتکاب جنایت خیانت بزرگ خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، این وزارتخانه امروز(شنبه) در بیانیه ای اعلام کرد: بازجویی از این سربازان به نام های محمد بن احمد بن یحیی عکام ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزارت دفاع عربستان با صدور بیانیه ای از اجرای حکم اعدام سه سرباز این کشور خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: وزارت دفاع عربستان سعودی اعلام کرد که سه نظامی این کشور در راستای تلاش برای ضربه زدن به منافع نظامی عربستان سعودی اعدام شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۹    
وزارت دفاع روسیه ارزرهگیری یک جنگنده روس میگ 31 توسط هواپیمای شناسایی آمریکا از نوع آر سی 135 بر فراز آب های اقیانوس آرام خبر داد.