دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۳:۳۶Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متناسب سازی»

اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از اکونگار، در روزهای پایانی دیماه سال گذشته سخنگوی شورای نگهبان مهر تایید بر همسان سازی حقوق بازنشستگان زد. بر اساس اعلام شورای نگهبان حکم برنامه هفتم توسعه درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان برخلاف موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشده و بر اساس آن بازنشسته ها باید طی 3سال ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۰    
هر ساله افزایش حقوق بازنشستگان مطابق افزایش حقوق کارگران اعمال می شد، با این تفاوت که در دو موضوع اختلاف وجود داشت؛ یکی در مبلغ بن کارگری و دومی در حق مسکن که بازنشستگان برای این دو ردیف فقط 500 هزار تومان دریافت می کنند.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۱۵    
حادثه 24 - هر ساله افزایش حقوق بازنشستگان مطابق افزایش حقوق کارگران اعمال می شد، با این تفاوت که در دو موضوع اختلاف وجود داشت؛ یکی در مبلغ بن کارگری و دومی در حق مسکن که بازنشستگان برای این دو ردیف فقط 500 هزار تومان دریافت می کنند. ...
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه قرن، فعال کارگری با انتقاد از وضعیت معیشت حداقل بگیران میگوید:فاصله بازنشستگان و قشر حقوق بگیر هر روز با سبد معیشت بیشتر می شود و مشکلاتشان افزایش خواهد یافت و چرا که دولت ها به دلایلی که مورد قبول ما نیست حاضر نیستند در مسیر قانون حرکت کنند.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایلنا، متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران از محل افزایش مالیات بر ارزش افزوده، تکلیف برنامه هفتم توسعه است که بایستی از ابتدای امسال اجرایی شود.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ساعت 24- بازنشستگان کشوری از انتظار برای اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان خبر دادند.
موافقت شورای نگهیان با افزایش سن بازنشستگی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان فصلی جدید در سالهای اشتغال و بیمه پردازی زنان و مردان ایجاد کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری اراذل و اوباشی که اقدام قدرت نمایی و عربده کشی در شرق تهران کرده بودند، خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۶   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران درباره تغییرات مصوبه حداقل دستمزد کارگری 1403، حکایت از تغییر 35درصدی حق مسکن و یک درصدی سایر سطوح گفت: چانه زنی ما برای این عدد نیست, ولی اعتقاد به خرد جمعی داریم و خواستار برگزاری مجدد شورای عالی کار هستیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
یارانه دهک های 1 تا 9 واریز شد. یارانه کمک معیشتی مرحله 158 مربوط به فروردین ماه 1402 به حساب تمام سرپرستان خانوار دهک های چهارم تا نهم در سراسر کشور واریز و از ساعت 24 قابل برداشت است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه ها از آغاز عملیات حج عمره و اعزام زائران خانه خدا از 11 فرودگاه کشور به سرزمین وحی خبر داد و گفت: این عملیات از دوشنبه سوم اردیبهشت با اعزام زائران خانه خدا از فرودگاه بین المللی مشهد آغاز می شود و عملیات رفت تا 13 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی امروز 1 اردیبهشت 1403 به 10 میلیون و 73 هزار و 763 تومان رسید.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی جزییات جدیدی از تغییرات جدید قانون صدور و تعویض گواهینامه رانندگی پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
بانک سینا وامی را تا سقف 200 میلیون تومان تعیین کرده که با 9 درصد سود به متقاضیان ارائه می شود.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۵   + ۶۳ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با بیان اینکه ما بنا نداریم برای نوامیس این مملکت پرونده قضائی درست کنیم و بعد از تذکر و تعهد و اصلاح پوشش فرد به منزل برمی گردد گفت: اکثر بانوان بعد از تذکر نسبت به اصلاح وضعیت پوشش خود اقدام می کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران با اشاره به برگزاری دومین جلسه برای رسیدگی به افزایش حقوق بازنشستگان اظهار کرد: قرار شده در هفته جاری دومین جلسه برای بررسی میزان افزایش حقوق بازنشستگان برای مبنای ماده 96 قانون تأمین اجتماعی برگزار شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۵۱ سایت دیگر  
به گفته محمد اسدی، انتظار می رود نرخ افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در نشست هفته آینده با مدیرعامل و مدیران و کارشناسان سازمان تعیین تکلیف شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان کارگری تأمین اجتماعی خراسان رضوی گفت: باید در حوزه افزایش های سالانه دستمزد، قانون رعایت شود و متناسب سازی باید از ابتدای بازنشستگی کارگر اعمال شود و منابعش هم از منابع عمومی دولت که سازمان بازنشستگی سهمی ندارد، دیده شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۶    
ایسنا/لرستان فرمانده یگان حفاظت سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: جریمه برخورد با قاچاقچیان چوب باید متناسب سازی شود چراکه ارزش زیستی هر درختی بنا به منطقه رویشی، ارتفاع و سن آن از یک میلیارد تومان تا 15 میلیارد تومان تفاوت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
دولت در لایحه بودجه 1403 درحالی 130 همت جهت تأدیه بدهی خود به سازمان تأمین اجتماعی و متناسب سازی حقوق و نیز حفظ قدرت خرید بازنشستگان تأمین اجتماعی در نظر گرفته که در بخش اول قانون بودجه، محل تأمین بدهی های دولت به سازمان مذکور نقدی یا تهاتر، واگذاری سهام شرکت، تهاتر میعانات گازی و نفتی ...
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۷    
به گزارش اینتیتر به نقل از منیبان، رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان باید از ابتدای سال 1403 اعمال شود.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
سنندج (پانا) - رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش گفت: تا سال 1407 مراکز آزمون در هر منطقه متناسب سازی یا احداث می شود و همچنین تمام الکترونیک خواهد شد.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق فروردین ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق طبق مصوبه هیات دولت همراه با 20 درصد افزایش، امروز پرداخت می شود.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مهدی عیسی زاده در نشست فراکسیون بازنشستگان مجلس با جمعی از منتخبین و رؤسای کانون های بازنشستگی سراسر کشور، گفت: یکی از نقاط قوتی که طی یک سال گذشته برای بازنشستگان از طریق این فراکسیون حاصل شد ...
هاژه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کوردستان از موافقت وزارت بهداشت با پذیرش دانشجوی بین المللی در مقطع دکترای تخصصی پژوهشی پزشکی مولکولی در این دانشگاه خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بیمه ای و فنی صندوق فولاد گفت: پس از برگزاری جلسه ای با حضور کانون های بازنشستگی همه صندوق ها، متن آیین نامه متناسب سازی حقوق را نهایی و برای تصویب به هیئت وزیران ارسال خواهیم کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان باید از ابتدای سال 1403 اعمال شود.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون فنی و امور بیمه ای سازمان تامین اجتماعی، گفت: این امر منوط به تدوین و ابلاغ آیین نامه های مربوطه است، اما عملیاتی شدن آن مطابق قانون برنامه هفتم توسعه، از اول فروردین ماه سال 1403 است.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۷۱ سایت دیگر  
در روز های پایان سال تصویب افزایش سن بازنشستگی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان در صدر اخبار قرار گرفت که در نهایت دولت برای اجرای همسان سازی بودجه 50 همتی در نظر گرفت.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۵    
رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان باید از ابتدای سال 1403 اعمال شود.
متناسب سازی در سال اول به میزان 40 و در سال های دوم و سوم هرکدام 30 درصد مابه التفاوت تا 90 درصد خواهد بود.