چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۳:۱۱Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متناسب سازی»

یکی از مهم ترین اقدامات اخیر صندوق بازنشستگی فولاد در راستای تکریم بازنشستگان صنعت فولاد؛ افزایش سقف وام ضروری آن ها است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۶    
نگارخانه خورشید در راستای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنی بر متناسب سازی فضاهای تربیتی هر استان بر اساس ظرفیت های موجود و با هدف نمایش آثار فرهنگی هنری دانش آموزان و معلمان افتتاح شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به مأموریت امروز رئیس قوه قضائیه به معاونت حقوقی برای بازنگری در قوانین در جهت متناسب سازی جرم و مجازات و اظهارات ایشان در ضرورت معقول و مستدل بودن احکام، به نظر می رسد مشکل صدور احکام عجیب و نامتناسب کیفری، توسط قوه قضائیه درک شده است و حال باید منتظر نتایج عملی و ملموس این اقدامات ماند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۷    
ارومیه (پانا) - دبیر جشنواره فرهنگی و هنری فردا در استان آذربایجان غربی متناسب سازی بخش های مختلف این جشنواره با استعدادها و نیازهای امروز دانش آموزان را از نقاط قوت دوره چهلم جشنواره عنوان کرد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: امروز به مناسبت روز جهانی معلولان، جمعی از نمایندگان جامعه افراد دارای معلولیت به صحن علنی شورای شهر آمدند و خواستار متناسب سازی فضای شهری برای معلولان شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۱    
عضو شورای شهر تهران گفت: اصلاح و متناسب سازی شبکه معابر پیاده برای کم بینایان و اصلاح خدمات شهری مورد تقاضای جدی از شهرداری است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
پس از چندین سال کش وقوس، سرانجام دولت روحانی در سال قبل از انتخابات ریاست جمهوری، تصمیم به اجرای قانون همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران گرفت. البته این مورد، تکلیف قوانین برنامه پنج ساله توسعه و ازجمله ماده 30 قانون برنامه ششم توسعه بود ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مازندران در پیامی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت گفت: تمهید زمینه های حضور این عزیزان در جامعه با اجرای کامل و بهینه طرح مناسب سازی از اولویت های این بخش است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۶:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران درباره آخرین اخبار از اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی توضیحاتی ارائه داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا : مدیرکل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برنامه وزارت صنعت برای خودروسازی، انجام اصلاحات ساختاری، متناسب سازی قیمت، بهبود کیفیت خودروها و رعایت حقوق مصرف کننده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۶    
رییس شورای شهر بیدروبه گفت: به مناسب روز جهانی معلولان مراسمی با محوریت توانمند سازی و حمایت از آن ها در این شهر برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برنامه وزارت صنعت برای صنعت خودروسازی، انجام اصلاحات ساختاری، متناسب سازی قیمت، بهبود کیفیت خودروها و رعایت حقوق مصرف کننده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
میزگرد ظلم در سایه ، با محوریت خشونت ها و ظلم های پنهان علیه زنان با حضور جمعی از ادوار جنبش دانشجویی به مناسبت روز جهانی منع خشونت علیه زنان برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رضا حاجی پور با اشاره به اینکه امکان افزایش حقوق معلمان به اندازه 80 درصد دریافتی هیات های علمی دانشگاه ها وجود ندارد، گفت: اگر معلمی امروز 6میلیون تومان حقوق دریافت می کند، بعد از اجرای قانون رتبه بندی حداقل بین11 تا 12میلیون تومان دریافتی خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۲۸    
با وجود ارائه وعده دائمی شدن لایحه متناسب سازی حقوق بازنشستگان از سوی مسئولان، به نظر می رسد این لایحه فعلاً از دستور کار مجلس خارج شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۳:۰۱    
تبریز(پانا) - عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز با اشاره به اهمیت متناسب سازی فضا برای معلولین، از اجرا نشدن کامل این طرح در سطح شهر تبریز خبر داد. روح الله رشیدی در دومین نشست خبری خود با رسانه ها در رابطه با توضیح غیر استاندارد نیرو های خدمات شهری در مناطق مختلف شهرداری گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اولین گردهمایی اعضای اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در سال 1400 صبح امروز در خانه کارگر واقع در خیابان ابوریحان برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
چند صد بازنشسته کارگری در نامه ای خطاب به کانون عالی بازنشستگان، خواستار پیگیری مطالبات خود شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
قم- عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به اهمیت متناسب سازی کالبد و مبلمان شهری با نیازهای تمام اقشار جامعه، نسبت به توجه به پیوست خانواده در پروژه های شهری قم تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس بر ضرورت متناسب سازی نظام حقوق و دستمزد وزارت نفت تاکید کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
آرمان ملی: ایجاد اشتغال با سرمایه گذاری های پایین همچون یک تا دو میلیون تومانی در دستور کار وزارت تعاون و رفاه قرار گرفته و سازمان آموزش فنی و حرفه ای به دنبال برگزاری نمایشگاه مشاغل کم سرمایه است این سخنان حجت ا.. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
ایرنا : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تحول سازمان آموزش فنی و حرفه ای در دور جدید و برنامه های صورت گرفته در این سازمان خبر داد و ضمن اشاره به جزئیات ایجاد اشتغال با سرمایه های اندک یک تا دو میلیون تومانی، گفت: در راستای متناسب سازی رشته های دانشگاهی، وزارت علوم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از تحول سازمان آموزش فنی و حرفه ای در دور جدید و برنامه های صورت گرفته در این سازمان خبر داد و ضمن اشاره به جزئیات ایجاد اشتغال با سرمایه های اندک یک تا دو میلیون تومانی، گفت: در راستای متناسب سازی رشته های دانشگاهی، وزارت علوم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
المان ها و ساختارهای فرهنگی شیراز متناسب با جایگاه حرم سوم باشد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۷    
متناسب سازی حقوق بازنشستگان یکی از مطالبات 10ساله بازنشستگان بود که در سال 1399 از محل منابع مندرج در قانون بودجه سال 1399 اجرایی شده است.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۸   + ۴۵ سایت دیگر  
دهقان کیا به موضوع تعیین حقوق و دستمزد سال آینده اشاره و با تاکید بر اینکه متناسب با تورم و سبدواقعی، هزینه خانوار تعیین شود و براساس تورم دستوری نباشد گفت: سفره ما بازنشستگان در پنج ماه ابتدایی سال به اندازه دو میلیون و 950 هزار تومان کمرنگ شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۴:۳۸    
مطابق روال آخر هفته ها مروری داریم بر مهم ترین اخبار حوزه اجتماعی که در ادامه می خوانید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان تهران از تمدید فرصت سازمان تامین اجتماعی برای تصمیم گیری در مورد واگذار بانک رفاه کارگران خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۶:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
دهقان کیا گفت: انتظار ما از مدیریت فعلی این است که متناسب سازی سال 99 و 1400 جزو حقوق بازنشستگان محسوب می شود و باید استمرار داشته باشد به دنبال آن باید افزایش حقوق بازنشستگان را داشته باشیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه ی مرکز یادگیری "شهدای بخش جونقان"با حضور مدیر کل آموزش وپرورش و مسئولین شهرستان فارسان و بخش جونقان برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
صادقی گفت:همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس در دست بررسی است، اما به چالش کشیده شده و ظاهرا در حال کم رنگ کردن نقش تامین اجتماعی هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۸:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی متناسب سازی را به امید آن 89 هزار میلیارد تومانی که دولت قرار است بپردازد، کلید زده؛ سازمان از بانک مدام قرض گرفته و قرار بوده دولت بدهی را بپردازد تا وام بانک تسویه شود؛ این مصوبه اگر قطعی شود و جلوی واگذاری سهام به سازمان را بگیرند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۰۷:۵۵    
برنامه اینستاگرامی صدای بازنشسته به بررسی پیامدهای عرضه عمومی بانک رفاه کارگران در بازار سرمایه و متناسب سازی و دائمی شدن آن می پردازد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به اینکه در این لایحه برای کسانی که بازنشسته شدند، هیچ تدبیری سنجیده نشده است، تأکید کرد: به ماننده قانون متناسب سازی و همسان سازی باید 90 درصد وضعیت حال افراد را در حکم بازنشستگی اعمال کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کانون بازنشستگان کارگری تهران، در نامه ای به رئیس مجلس نسبت به تصمیم نمایندگان انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۸:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان گفت: با اجرای دو مرحله طرح متناسب سازی حقوق مستمری بگیران هم اکنون ماهانه 17 هزار میلیارد تومان به مستمری بگیران در سطح کشور پرداخت می شود.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۰:۰۸    
با اجرای طرح متناسب سازی حقوق مستمری بگیران ماهانه 17 هزار میلیارد تومان هزینه می شود مدیر کل تامین اجتماعی استان لرستان گفت : با اجرای دو مرحله طرح متناسب سازی حقوق مستمری بگیران هم اکنون ماهانه 17 هزار میلیارد تومان به مستمری بگیران در سطح کشور پرداخت می شود .
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت نسبت مجلات رشد با عنصر ایمان، علم، اخلاق، تفکر و عمل باید مشخص شود اما تربیت اخلاقی صدرنشین تربیت هاست. ...
سرپرست سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه موضوع بازپس گیری سهام واگذارشده دولت به سازمان تامین اجتماعی ، یک مشکل قانونی میان ما، مجلس و دولت است که حل خواهد شد گفت: حتما کسری بودجه و منابع داریم اما متناسب سازی را با همه فشارهایی که به ما وارد می شود اجرا و ماه به ماه حقوق را بر اساس آن می پردازیم.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
در حالی که بیش از سه ماه از ارائه لایحه دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان به مجلس شورای می گذرد اما هنوز مجلس به بررسی آن ورود نکرده است .
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
موسوی گفت: متناسب سازی حقوق بازنشستگان صورت گرفته است و در حال حاضر طبق روال پرداختی ماه های گذشته سازمان تامین اجتماعی موفق به پرداخت حقوق بازنشستگان خود شده است.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
حادثه 24 - ما این انتظار را داریم که اگر متناسب سازی ها امسال هم ادامه پیدا می کند افزایش حقوق ها هم باید اتفاق بیفتد. چون صندوق تامین اجتماعی نه صندوق صدقات است و نه کمیته امداد. در صندوق تامین اجتماعی مدت بیمه پردازی افراد از اهمیت برخوردار است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی تهران با اشاره به ابهام در ادامه اجرای طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان گفت: در این بخش منتظر ورود دولت و رایزنی با مجلس برای تأمین اعتبار 89 هزار میلیارد تومان در قالب تهاتر دولت با سازمان هستیم.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۵    
رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیان اینکه لایحه دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان از ششم مرداد ماه سال جاری به مجلس ابلاغ شده، ولی مورد بی مهری مجلس قرار گرفته و از دستور کار خارج شده است گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 50 دانشگاه کشور روی نظام نامه اخلاق آموزش کار جدی کرده اند و سایر موسسات آموزشی هم فعالیت هایی در این زمینه داشته اند. متناسب سازی قوانین، آیین نامه ها و رتبه بندی ها با این نظام نامه در دانشگاه ها در حال انجام است.
رییس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با بیان اینکه لایحه دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان از ششم مرداد ماه سال جاری به مجلس ابلاغ شده، ولی مورد بی مهری مجلس قرار گرفته و از دستور کار خارج شده است گفت ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۱    
مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور پژوهشی اظهار کرد: در نظر داریم ساعات حضور اساتید در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی را به گونه ای تنظیم کنیم که با پایش پایان نامه ها در ارتباط باشد.