دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۳:۲۰Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متناسب سازی»

تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دهقان کیان، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: عدم پرداخت بدهی 360 هزار میلیارد تومانی دولت به سازمان تامین اجتماعی مانع بزرگ اجرای متناسب سازی (همسان سازی) مستمری بگیران این سازمان است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس در جلسه علنی دیروز گفت که تلاش مجلس ایجاد عدالت در پرداخت حقوق ها است و حاجی بابایی نیز گفت که با مصوبه مجلس در قانون بودجه 1400، برای همه کارکنان دولت همسان سازی با شیوه ای که پیش بینی شده است، در سال 1400 اجرا می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به متناسب سازی حقوق کارکنان شهرداری ها با کارکنان دولت اشاره کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با مصوبه امروز مجلس مبلغ 150 هزار میلیارد تومان جهت کمک به صندوق های بازنشستگی، تامین منابع مالی رتبه بندی معلمان، تامین منابع پاداش ایثارگران بازنشسته و... در نظر گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از تصویب متناسب سازی حقوق شاغلان در کمیسیون تلفیق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات امروز در مجلس از تصویب تبصره 3 ماده 29 قانون برنامه ششم با هدف همسان سازی حقوق کارکنان دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار همسان سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان را یک اقدام بزرگ از سوی دولت دانست که به شرط همت و تامین اعتبار در مورد دستمزد کارگران هم قابل انجام است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
هیات وزیران تصویب نامه مربوط به واگذاری سهام برای متناسب سازی دریافتی های بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح را اصلاح کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه همشهری نوشت: تطابق آمار های رسمی حاکی از این است که به طور میانگین سرپرست یک خانوار کارگری چهارنفره باید 67 درصد مجموع دستمزد و مزایای حاصل از فعالیت اصلی خود در سال 99 را برای جبران هزینه های مسکن صرف کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس شورای اسلامی شهر رشت از متناسب سازی ارزش منطقه ای در رشت خبر داد و گفت: سیاست کلی شهرداری رشت عدم افزایش ارزش منطقه ای املاک است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم 5 شهر استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در حوزه نگاه به متناسب سازی حقوق و دستمزد کارگران٬ به هیچ عنوان توجه به تورم نشده کما اینکه اعتبار به اندازه کافی در وزارتخانه کار تعاون و رفاه اجتماعی هست.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
هرچند هنوز میزان دقیق افزایش حقوق کارکنان دولت در سال قبل مشخص نیست، اما مجموع حداقل افزایش حقوق کارکنان در سالهای 99 و 1400 حدود 75 درصد خواهد بود. ...
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
هرچند هنوز میزان دقیق افزایش حقوق کارکنان دولت در سال قبل مشخص نیست، اما مجموع حداقل افزایش حقوق کارکنان در سالهای 99 و 1400 حدود 75 درصد خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از نمایندگان بازنشستگان مشمول تأمین اجتماعی دعوت کرد تا با برپایی جلسات فوری با مدیرعامل تأمین اجتماعی برای رسیدن به فرمولی واحد در متناسب سازی حقوق خود کمک کنند.
نواندیش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: از سال 96 متناسب سازی حقوق بازنشستگان شروع شد؛ هر سال 3000 تا 3400 میلیارد تومان و امسال نیز 20 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی پرداخت شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
از سال 96 متناسب سازی حقوق بازنشستگان شروع شد؛ هر سال 3000 تا 3400 میلیارد تومان و امسال نیز 20 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی پرداخت شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حمید حاج اسماعیلی گفت: بیش از 75 درصد مستمری بگیران تامین اجتماعی زیر 4 یا حتی 3 میلیون تومان دریافتی دارند که عدد ناچیزی به شمار می رود.
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۷   + ۹۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه امسال 20 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان پرداخت شد، گفت: برای افزایش قدرت خرید کارمندان دولت در سال گذشته، 50 درصد به حقوقشان اضافه شد و این باعث شکاف و تبعیض میان دریافتی شاغلین و بازنشستگان شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم گفت: مجلس تمام تلاش خود را کرده تا متناسب سازی حقوق بازنشستگان برای سال 1400 تصویب و اجرایی شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۳   + ۴۹ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور تصریح کرد که موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان غیر قابل بازگشت است و حتی در دولت بعد نیز ادامه خواهد یافت.
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
دیروز مصوبه هیات وزیران مبنی بر اصلاح شدن ضوابط اجرایی قانون بودجه 99 الحاقیه ابلاغ گردید و سقف پاداش وزارت اقتصاد و سازمان مالیاتی را که تا پیش از این در سقف عملکرد سال 98 بود، برداشته شد و به بیش از 4800 میلیارد تومان رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در کمیسیون تلفیق سقف رد دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی را افزایش دادیم که بدین سبب، سازمان تأمین اجتماعی می تواند استمرار و ترمیم کار متناسب سازی حقوق بازنشستگان و همچنین مستمری بگیران کارگر را انجام بدهد.
در اصلاحیه بودجه سال 1400 که در هفته گذشته از سوی دولت به مجلس ارسال شد و عنقریب در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت، هیچ رقمی برای تادیه بدهی های دولت به سازمان (جهت اختصاص به متناسب سازی مستمری کارگران) لحاظ نشده و ارقام لحاظ شده ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
واریز عیدی بازنشستگان فولاد در حالی صورت می گیرد که در ماه جاری حق عائله مندی نیز از ابتدای سال تا مردادماه پرداخت شد. بر اساس اعلام روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۵    
شهرسازی و متناسب سازی فضاهای شهری با روح حاکم بر شهرها سال هاست به یک اولویت و تخصص خاص در حوزه مدیریت شهر تبدیل شده است و بر همین اساس در ساده ترین مثال می توان به تفاوت آشکار طراحی شهرهای ساحلی با دیگر شهرها اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس،گفت: افزایش رقم متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در بودجه 1400 در دستور کار قرار دارد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: با کمک دولت و مجلس امیدواریم سال آینده پرداخت خوبی برای بازنشستگان تامین اجتماعی داشته باشیم.
ایسنا: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین وضعیت ادامه اجرای طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده توضیح داد و از رایزنی با سازمان برنامه و بودجه برای تامین منابع مالی مورد نظر اجرای مرحله دوم متناسب سازی خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرصندوق بازنشستگی کشوری در استان بوشهر گفت: با متناسب سازی حقوق بازنشستگان حقوق 16هزار و 500 نفر از جامعه تحت پوشش این صندوق در این استان 50 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار اجرای قانون برنامه ششم توسعه درباره متناسب سازی حقوق کارگران بازنشسته تامین اجتماعی شد.
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تومان نیوز: عضو هیات مدیره تامین اجتماعی با اشاره به اینکه برای وضعیت متناسب سازی مشاغل سخت و زیان آور تصمیم جامعی گرفته می شود به بازنشستگان قول داد متعادل سازی حقوق آنان با بازنشستگان کشوری دنبال شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۴    
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، مدرسه مناسب سازی شده الگو طرح تلفیقی – فراگیر در گرگان برای دانش آموزان با نیازهای ویژه در شهرستان گرگان افتتاح گردید. ...
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهان اجرای ترمیم متناسب سازی حقوق کارگران بازنشسته در 6 ماه دوم سال 99 شد.
جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از ایرنا، ظهر امروز جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی با تجمع در مقابل سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان با شاغلین شدند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
یکی از دستاوردهای اخیر دولت برای بازنشستگان، متناسب سازی حقوق دریافتی آنان با شاغلین بوده که برای بازنشستگان کشوری انجام شده و درباره بازنشستگان تامین اجتماعی نیز اقداماتی در دستور کار است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان تهران و رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی درباره آخرین وضعیت اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان در سال 1400 توضیحاتی دادند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کارگران بازنشسته با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی، خواستار رسیدگی به مطالبات مزدی خود شدند.
همت خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی درباره آخرین وضعیت اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان در سال 1400، توضیحاتی داد.
دولت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
اگرچه سهام دولت به ارزش تقریبی 32 هزار میلیارد تومان به سازمان تأمین اجتماعی واگذار شد تا متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اجرایی شود اما بر اساس قانون بودجه 1399 تنها 30 درصد از این منابع قابل پرداخت بود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگان کارگری می گویند: توقع ما اجرای دور جدیدی از متناسب سازی در اسفندماه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم که در اصلاح لایحه بودجه سال 1400 پیش بینی لازم از جانب دولت در خصوص همسان سازی و متناسب سازی حقوق بازنشستگان انجام پذیرد تا تامین منابع برای مصوبات قانونی، در مجلس تسهیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی سازمان تامین اجتماعی گفت: برای اجرای عدالت، دولت باید سهم خود از متناسب سازی حقوق بازنشستگان را پرداخت کند و حداقل 90 هزار میلیارد تومان در سال 1400 بابت این طرح به تامین اجتماعی اختصاص دهد.
اقتصاد آنلاین / شهر فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس قول داده اند که بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی برای سال آینده پرداخت و متناسب سازی اجرا شود.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
علی فراهانی از تنظیم دادخواست خطاب به دیوان عدالت با خواسته ی اصلاح متناسب سازی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سه تن از نمایندگان بازنشستگان تامین اجتماعی با حضور در وبینار ایرنا، ضمن انتقاد از نحوه متناسب سازی حقوق که از سوی سازمان تامین اجتماعی در حال انجام است، خواستار افزایش حقوق بازنشستگان مطابق برنامه ششم توسعه کشور شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: یک بار متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی انجام شد و طبق قول سازمان تامین اجتماعی، با وصول بخشی از مطالبات این سازمان، مجددا حقوق بازنشستگان متناسب سازی خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مستمری بگیران تامین اجتماعی کمتر از یک سوم سایر صندوق های بازنشستگی متناسب سازی و افزایش حقوق داشته اند، تاکید کرد: فکری به حال مستمری بگیران تامین اجتماعی بشود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: مصوبه هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی را برای اصلاح احکام متناسب سازی حقوق بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور دریافت کردیم.