شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۲۹Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متناسب سازی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
بررسی لایحه دو فوریتی متناسب سازی حقوق کارکنان دولت در دستور کار اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در جلسات این هفته قرار دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مهمترین دستورکار جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته آتی به شرح زیر است: جلسه کمیسیون اصل نود ؛ حضور معاونین قوه قضاییه و وزارتخانه های اطلاعات،صنعت،معدن و تجارت و ارتباطات و فناوری اطلاعات برای بررسی حوادث اخیر ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۰:۵۴    
اقتصاد ایران: از سوی سازمان برنامه و بودجه لایحه متناسب سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان با قید دو فوریت تقدیم مجلس شد.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۹:۳۲   + ۴۵ سایت دیگر  
لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشگری، که از سوی رئیس جمهور امضا و به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد، شامل ماده واحده و هفت بند است ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۲    
معاون مجلس، حقوقی و استان ها سازمان برنامه و بودجه، گفت: لایحه متناسب سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان بعد از تصویب در هیئت دولت با قید دو فوریت به مجلس ارسال شد. بابک افقهی اعلام کرد: بر اساس پیشنهاد دولت، افزایش های جدید در صورت تصویب مجلس از اول شهریور سال جاری اعمال خواهد شد. ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت از افزایش 20درصدی حقوق کارمندان خبر داد. به گزارش وقت صبح به نقل از خبرآنلاین؛ لایحه متناسب سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان بعد از تصویب در هیات دولت با قید دو فوریت به مجلس ارسال شد؛ این خبر را سه شنبه هفته جاری معاون سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، تقدیم لایحه متناسب سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان، برگزاری شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل 44 و ایجاد دبیرخانه شورای عالی آن، رشد اقتصادی 4.3 درصدی بهار امسال و خبر راه اندازی گمرک تخصصی دانش بنیان ها از مهمترین اخبار حوزه اقتصاد کلان در هفته اخیر بود. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان درمجلس شورای اسلامی گفت: لایحه افزایش حقوق ها از هفته آینده در مجلس شورای اسلامی بررسی خواهد شد. حمیدرضا حاجی بابایی درباره آخرین وضعیت بررسی لایحه افزایش حقوق ها در مجلس گفت: دولت لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
بابک افقهی، معاون مجلس، حقوقی و استان ها سازمان برنامه و بودجه با بیان این که لایحه متناسب سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان بعد از تصویب در هیات دولت با قید دو فوریت به مجلس ارسال شد، اظهار داشت: افزایش های جدید در صورت تصویب مجلس از اول شهریور 1401 اعمال خواهد شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون مجلس،حقوقی و استان ها سازمان برنامه و بودجه، گفت: لایحه متناسب سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان بعد از تصویب در هیئت دولت با قید دو فوریت به مجلس ارسال شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
آنا / فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: حداقل افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در لایحه ارسالی به مجلس 20 درصد در نظر گرفته شده که به صورت پلکانی برای کسانی که حداقل درآمد را دارند، اعمال می شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۴   + ۶۵ سایت دیگر  
فارس نوشت؛ علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در گفتگوی تلویزیونی درباره افزایش حقوق کارکنان دولت گفت: لایحه ای که به منظور متناسب سازی حقوق کارکنان دولت و همچنین بازنشستگان عزیز کشوری و لشکری در جلسه مورخ 6 مهر امسال به تصویب دولت رسید، با قید دو فوریت تقدیم مجلس شورای اسلامی شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بهادری، سخنگوی دولت گفت: در لایحه متناسب سازی درآمد کارکنان دولت، افزایش حقوق به صورت پلکانی درنظر گرفته شده است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی درپاسخ به این سوال که تا قبل از پایان سال متناسب سازی حقوق ها انجام می گیرد؟ گفت: تاکید ما این است که این متناسب سازی قبل از پایان سال صورت گیرد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در رابطه با افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت در سال 1401 برای دومین بار خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون مجلس، حقوقی و استان ها سازمان برنامه و بودجه، گفت: لایحه متناسب سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان بعد از تصویب در هیئت دولت با قید دو فوریت به مجلس ارسال شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی ارسال لایحه متناسب سازی حقوق شاغلان و بازنشستگان کشوری و لشگری به مجلس را به فال نیک گرفت و از دولت خواست تا در راستای اجرای عدالت مزدی و رفع مشکلات معیشتی، افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشگری را تا قبل از پایان سال عملیاتی کند و به بودجه 1402 موکول نشود.
افق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مجلس،حقوقی و استان ها سازمان برنامه و بودجه، گفت: لایحه متناسب سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان بعد از تصویب در هیئت دولت با قید دو فوریت به مجلس ارسال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۸   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون مجلس، حقوقی و استان ها سازمان برنامه و بودجه گفت: لایحه متناسب سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان بعد از تصویب در هیئت دولت به مجلس ارسال شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۱۲۴ سایت دیگر  
معاون مجلس،حقوقی و استان ها سازمان برنامه و بودجه گفت: لایحه متناسب سازی حقوق کارمندان و بازنشستگان بعد از تصویب در هیئت دولت با قید دو فوریت به مجلس ارسال شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی در صفحه توئیتری خود خبر از ارسال لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری به مجلس داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۸۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از ارسال لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری به مجلس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار با بیان اینکه زاهدی وفا توانایی اداره وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را دارد، از وی خواست تا در صورت کسب رأی اعتماد از مجلس موضوع قراردادهای موقت کارگران و 25 درصد مانده متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را با جدیت دنبال کند.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۲۳    
پس از موافقت برای افزایش حقوق بازنشستگان کشوری انتظار می رود تا پایان سال 25درصد متناسب سازی باقی مانده از سال گذشته نیز به حساب این گروه واریز شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۰    
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفته است؛ اجرای متناسب سازی باقی مانده از ابتدای سال 1400 یک حق مبتنی بر متن صریح قانون است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۷:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفته است؛ اجرای متناسب سازی باقی مانده از ابتدای سال 1400 یک حق مبتنی بر متن صریح قانون است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۹    
به گزارش خبرخودرو، دبیر کارگروه تخصصی اتومبیل سندیکای بیمه گران ایران در خصوص بیمه بدنه پیمایشی اتومبیل که طرحی نو با هدف متناسب سازی حق بیمه پرداختی با میزان استفاده از خودرو وکاهش حق بیمه است ...
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور باید به عنوان خط مقدم مطالبه گری بازنشستگان، بحث متناسب سازی را مورد پیگیری قرار دهد اما تاکنون نه پاسخی در این زمینه گفته و نه زمان بندی مشخصی درباره پرداخت و نحوه پرداخت آن اعلام شده است. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور باید به عنوان خط مقدم مطالبه گری بازنشستگان، بحث متناسب سازی را مورد پیگیری قرار دهد اما تاکنون نه پاسخی در این زمینه گفته و نه زمان بندی مشخصی درباره پرداخت و نحوه پرداخت آن اعلام شده است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور باید به عنوان خط مقدم مطالبه گری بازنشستگان، بحث متناسب سازی را مورد پیگیری قرار دهد اما تاکنون نه پاسخی در این زمینه گفته و نه زمان بندی مشخصی درباره پرداخت و نحوه پرداخت آن اعلام شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور باید به عنوان خط مقدم مطالبه گری بازنشستگان، بحث متناسب سازی را مورد پیگیری قرار دهد اما تاکنون نه پاسخی در این زمینه گفته و نه زمان بندی مشخصی درباره پرداخت و نحوه پرداخت آن اعلام شده است.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ جلسه هماهنگی طرح شهید سلیمانی در فرمانداری نهاوند به ریاست سلگی معاون عمرانی فرمانداری و سایر اعضا برگزار شد. این طرح در راستای کمک به طراحی ...
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۷   + ۴۵ سایت دیگر  
در حالی حدود 2 هفته وعده برگزاری نشست و مشخص شدن زمان پرداخت مطالبات بازنشستگان سایر سطوح کارگری می گذرد که هنوز مشخص نیست معوقات 5 ماهه طبق چه زمان بندی و در چه ماه هایی از سال پرداخت شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۵   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه باید برای مشاغل هر حوزه پیوست آموزشی در نظر گرفته شود، افزود: ضروری است نظام آموزشی با نیاز ها و تقاضا های اشتغال مطابقت یابد و مهارت آموزی در راس نظام تعلیم و تربیت قرار گیرد.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی تا فردا حقوق شهریور ماه خود را به صورت کامل دریافت خواهند کرد. پرداخت مابه التفاوت از مهر آغاز می شود. کارمندان بازنشسته نیز از دیروز در حال دریافت حقوق بازنشستگی هستند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۲    
ضمن این که تاکید می کنیم 25 درصد مانده از متناسب سازی از سازمان طلب داریم اعلام می کنیم که تا کنون 2 بار متاسب سازی در سالهای 99 و 1400 انجام شده است و ما پیگیر هستیم که مانده آن را نیز محقق و به حساب بازنشستگان پرداخت شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
دنیای معدن: شیرمحمدی معاون امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری در پاسخ به پرسشی درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری نیز گفت: صحبت هایی برای افزایش حقوق شاغلین و بازنشستگان مطرح است و ما هم منتظر هستیم خبرهای خوشی برسد تا بتوانیم اقدامات اجرایی مربوط را انجام دهیم.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان همچنان منتظر پرداخت 25 درصد معوقه متناسب سازی خود از سال 1400 هستند و امیدواریم با درایت و مدیریت سازمان این خواسته به حق بازنشستگان محقق شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل خانه کارگر گفت: بازنشستگان همچنان منتظر پرداخت 25 درصد معوقه متناسب سازی خود از سال 1400 هستند و امیدواریم با درایت و مدیریت سازمان این خواسته به حق بازنشستگان محقق شود.
برترین ها / پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۰:۱۳   + ۴۴ سایت دیگر  
دبیرکل خانه کارگر گفت: بازنشستگان همچنان منتظر پرداخت 25 درصد معوقه متناسب سازی خود از سال 1400 هستند و امیدواریم با درایت و مدیریت سازمان این خواسته به حق بازنشستگان محقق شود.