دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۰:۰۴May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق بازنشستگی»

سلام نو / ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
متناسب سازی حقوق بازنشستگان از اول فروردین ماه امسال باید اجرا می شد اما تاکنون پرداختی ها صورت نگرفته بدلیل برخی موضوعات قانونی است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۸    
فعالان صنفی بخش حمل و نقل جاده ای مسافری از امکان افزایش حقوق بازنشستگی رانندگان خبر دادند.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۴    
خداوند در قرآن کریم به پرداخت خمس تأکید بسیاری کرده و آن را هم ردیف جهاد قرار داده است.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۲    
نحوه محاسبه حقوق بازنشستگی فرهنگیان 1403 چگونه است؟ جزئیات تکمیلی را مطالعه کنید.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۷    
دوران جوانی یکی از بهترین فرصت های زندگی انسان هاست و اگر افراد از این دوران به بهترین شیوۀ ممکن و در جهت مثبت استفاده کنند، می توانند آینده مطلوبی داشته و در دوران میانسالی و پیری آسوده خاطر باشند و دغدغۀ مالی و اقتصادی نداشته باشند.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۱    
برخلاف حقوق و دستمزد کارمندان و کارگران شاغل که مشمول پرداخت قانون مالیات های مستقیم می شوند، در مورد حقوق بازنشستگان از هر صندوقی که باشند، شرایط قانونی متفاوت است.
بعد از اینکه فرد به سن بازنشستگی رسید، می تواند برای دریافت مستمری خود اقدام کند. حال این پرسش مطرح می شود که محاسبه حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی به چه صورت است؟ با ما همراه باشید.
بازنشستگی دوره ای از زندگی است که دیر یا زود همه ی ما ناگزیر به تجربه اش هستیم. وقتی از این دوران، صحبت می شود ناخودآگاه چهره ی پدربزرگ و مادربزرگ ها را به خاطر می آوریم.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
یکی از معلمان بازنشسته استان کرمانشاه درباره رتبه بندی معلمان گفت: 30 سال سابقه خدمت دارم با مدرک لیسانس، رتبه 3 را کسب کردم که بعد از اعتراض به رتبه 4 ارتقا یافتم اما حقوقم با احتساب افزایش امسال به میزان 18 میلیون و 100 هزار تومان با رتبه 3 محاسبه و پرداخت می شود و رتبه 4 در حقوق بازنشستگی اعمال ...
اقتصاد آنلاین / صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
عدم اشتغال به کار فرزندان بیمه شده متوفی برای بهره مندی از مزایای مستمری مربوطه از ضروریات است. دریافت مستمری فرزندان بازمانده همزمان با اشتغال و بیمه پردازی آنان ممنوع است و سازمان تامین اجتماعی برای جلوگیری از تضییع حقوق بیمه شدگان و مستمری بگیران ...
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مادران روستایی و عشایر دارای سه فرزند شامل بیمه رایگان هستند برای اطلاعات بیشتر گزارش زیر را بخوانید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۸:۵۲    
اقتصادنیوز: نزدیک به 49 سال پیش در چنین روزی، خبری در خصوص تغییر میزان حقوق بازنشستگی کارمندان مخابره شده که موجب خوشحالی آنان را فراهم کرد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اخبار از جزییات افزایش حقوق با رتبه بندی معلمان بازنشسته با عنایت به محاسبه حقوق بازنشستگی از میانگین حقوق دو سال آخر کارمند تاثیر تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در حقوق و پاداش بازنشستگی به شرح زیر است :با توجه به شمولیت لایحه رتبه بندی از تاریخ 1400/6 ...
در پی فوت هر شخص، حقوق و تعهدات او به بازماندگانش منتقل می شود. این موضوع شامل مستمری بازنشستگی، حقوق کارمندی و ... می شود که به بازماندگان واجد شرایط طبق قوانین مربوطه پرداخت می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
در صورتی که فرد بخواهد برای تکمیل سوابق خود، خرید سابقه بیمه را به صورت کسری از ماه انجام دهد، باید در کارگاهی به صورت پاره وقت کار کند که زیر نظر سازمان تامین اجتماعی است و حداقل یک روز سابقه پرداخت حق بیمه برای او لحاظ شود.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۹    
به گزارش اینتیتر به نقل از نبض بازار، بازنشستگی معمولاً به دلیل سالخوردگی، مشکلات جسمی یا تندرستی صورت می گیرد. در این دوره، فرد بازنشسته از مزایا و حقوق بازنشستگی بهره مند می شود و پس از فوت، این حقوق ممکن است به وراث او تعلق گیرد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اخبار از جزییات افزایش حقوق با رتبه بندی معلمان بازنشسته با عنایت به محاسبه حقوق بازنشستگی از میانگین حقوق دو سال آخر کارمند تاثیر تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در حقوق و پاداش بازنشستگی به شرح زیر است :
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اخبار از جزییات افزایش حقوق با رتبه بندی معلمان بازنشسته با عنایت به محاسبه حقوق بازنشستگی از میانگین حقوق دو سال آخر کارمند تاثیر تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در حقوق و پاداش بازنشستگی به شرح زیر است :
جزئیات حقوق بازنشستگی با 35 سال سابقه را در این مطلب مطالعه کنید.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مبلغ وام فقط به حسابی که در سیستم احکام بانک صادرات درج شده واریز می گردد. ( به حسابی که متقاضی حقوق بازنشستگی دریافت می نمایید.)
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۱    
به گفته مدیرعامل سازمان تامین اجماعی نیروهای مسلح (ساتا) پس از فوت بازنشسته نیروهای مسلح، مستمری وی به طور کامل به بازماندگانش پرداخت می شود، مگر اینکه فرد مستمری بگیر بازمانده واجد شرایط نداشته باشد.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۷   + ۸۳ سایت دیگر  
احسان قاضی زاده هاشمی در رابطه با همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: منابع مورد نیاز آن در بودجه لحاظ شده و به تصویب مجلس رسید.
شرایط انتقال حقوق بازنشستگی به فرزند و انتقال حقوق از متوفی به همسر، سوالی است که در ذهن برخی ایجاد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۰    
آمریکا کی یف را از خرج کردن کمک مالی که دریافت کرده برای پرداخت حقوق بازنشستگی منع کرده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه گفت: باید امنیت و شرایط ارتقای شغلی برای کارگران تضمین و همه کارگران بیمه شده و از حقوق بازنشستگی برخوردار شوند. به گزارش صبح ساحل، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای ، رییس قوه قضاییه در ادامه برنامه های سفر خود به استان هرمزگان ...
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، همانطور که سخنگوی دولت، بهادری جهرمی روز گذشته 12 اردیبهشت اعلام کرد، حداقل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1403 35 درصد افزایش یافته است و سایر سطوح 22 درصد افزایش حقوق خواهند داشت. این افزایش شامل تمامی سطوح مختلف حقوق بازنشستگی می شود.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
در وقایع کودتای 28 مرداد 1332 علیه دکتر مصدق، علی اکبر دهخدا دستگیر و مورد بازجویی های فراوان قرار گرفت و دچار لطمات فراوان شد. حقوق بازنشستگی دهخدا قطع و از سخنرانی و فعالیت در مجامع عمومی منع شد و هرچند وقت یک بار جهت پاسخ دادن به برخی سوالات به شهربانی احضار می شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: یدالله فرجی (فعال صنفی بازنشستگان کارگری) ضمن اشاره به اظهارات مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مبنی بر اینکه افزایش حقوق بازنشستگان در اردیبهشت اعمال می شود و معوقه فروردین در خرداد پرداخت می شود؛ اظهار داشت: باید از ایشان پرسید ...
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۲۴    
فاش نیوز - سلام؛ جانباز 25 و برادر شهیدم بازنشسته سازمان تبلیغات اسلامی می باشد. طی سی سال کار در این نهاد از همه مزایایی که به کارکنان دولت می دادند ما محروم بودیم. بنیاد هم ما را کارمند دولت محسوب می کند و از همه مزایای جانبازی محروم شدم. فقط یک حقوق بازنشستگی دارم. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان پزشکی قانونی گفت: وقتی همکاران ما بازنشسته می شوند، حقوق بازنشستگی شان بسیار پایین است و کفاف زندگی شان را نمی دهد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر قزوین از وضعیت بد معیشتی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت و در رابطه با همسان سازی حقوق بازنشستگی ابراز نگرانی کرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۳:۰۶    
حوادث رکنا: پسر شیشه ای و بی رحم که به خاطر تصاحب کارت بانکی حقوق بازنشستگی پدرش دست به جنایت زده بود پس از بازجویی های فنی سرانجام به اتهامش اعتراف کرد.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۵:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین دوران زندگی هر شاغلی، زمانی است که پس از سال ها کار و تلاش بی وقفه قصد استراحت دارد. از دغدغه های مهم این دوران قطع شدن حقوق کارمندی است که می تواند باعث مشکلات مالی در زندگی افراد شود ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در روز 16 فروردین 1357 در صفحه اول خود به موضوعاتی از جمله: - افرایش حقوق بازنشستگی و مستمری کارگران - خرابکار با نارنجک پلیس را کور کرد - 70 درصد ارزش اضافی زمین به شهرداری تعلق دارد - وزیر امور خارجه: تظاهرات مسالمت آمیز در ایران آزاد است - دعوت به قیام عمومی علیه تظاهرات و هرج و مرج
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۲    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت استان البرز از افزایش مبنای حقوق بازنشستگی بیمه فعالان حوزه قرآن و عترت(ع) اتحادیه مؤسسات قرآنی خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اولیویا میچل به دلیل نقش پررنگی که به طور گسترده ای در حوزه بازنشستگی داشته شناخته شده است و به عنوان یکی از 10 اقتصاددان برتر از سوی مجمع جهانی اقتصاد و از تاثیرگذارترین افراد در حقوق بازنشستگی برگزیده شده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت استان کرمانشاه از افزایش مبنای حقوق بازنشستگی بیمه فعالان حوزه قرآن و عترت(ع) اتحادیه مؤسسات قرآنی خبر داد.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
شایسته است که گزارشی از سنوات پرداختی همه کارمندان دولت ارائه شود تا مشخص شود؛ این روش برای همه سازمان ها همین طور هست یا به صورت معنادار فقط معلمان را در بر می گیرد؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
طبق اخبار منتشر شده در رسانه های داخلی عادل فردوسی پور، گزارشگر فوتبال و تهیه کننده سابق صداوسیمای جمهوری اسلامی، از این سازمان حکومتی بازنشسته شده است. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۲    
به گزارش اسپوتنیک، فلوریان فیلیپو، رهبر حزب میهن پرستان فرانسه گفت که کشورهای غربی روسیه را به خاطر منافع آمریکا و ناتو دشمن اصلی خود کردند. وی در ادامه افزود: ما بدهی های هنگفتی داریم، پول ساخت بیمارستان نداریم، برای کشاورزان خودمان پول نداریم، امکان پرداخت حقوق بازنشستگی نداریم ...