شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۲:۵۶Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق بازنشستگی»

نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نصر: بر اساس اعلام نایب رئیس پارلمانی حزب عدالت و توسعه، عیدی ماه رمضان بازنشستگان با افزایش 900 لیری نسبت با سال گذشته، دو هزار لیر تعیین شد. همچنین معین شد که پس از تصویب پارلمان ترکیه و انتشار در روزنامه رسمی کشور، حقوق بازنشستگی پایین تر از هفت هزار و 500 لیر در ترکیه وجود نداشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
الیزابت بورن، نخست وزیر فرانسه قرار است برای روزهای آینده مجموعه ای از مشورت ها را با نمایندگان مخالف، احزاب سیاسی و رهبران محلی پس از هفته ها اعتراض به اصلاحات حقوق بازنشستگی آغاز کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
اقدام ماکرون در بیرون آوردن پنهانی ساعت لوکس و گران قیمتش در میان یک مصاحبه که از چشم تیزبین بینندگان خشمگین از تغییرات شدید حقوق بازنشستگی پنهان نمانده بود، خشم رسانه های اجتماعی را برانگیخت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه روز جمعه پس از اینکه تصمیم وی برای پیشبرد اصلاحات مناقشه برانگیر حقوق بازنشستگی بدون رأی گیری باعث ناآرامی های خشونت آمیز یک شبه شد، با جدی ترین چالش برای قدرت خود از زمان اعتراضات موسوم به جلیقه زرد ها مواجه شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رهبر یک حزب مخالف اروپا در فرانسه در مصاحبه ای گفت، مقام های کشور او احتمالا سرعت روند تصمیم گیری خود برای تحویل تسلیحات سنگین به اوکراین را کاهش دهند.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تصاویری از خیابان های شیک پاریس که این روزها پر از زباله شده است توسط سایت اسپوتنیک منتشر شده است. به گزارش وقت صبح ، رفتگران و جمع آوری کنندگان آشغال ها در اعتراض به اصلاحات پیشنهادی دولت فرانسه در خصوص حقوق بازنشستگی دست به اعتصاب زدند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۳    
صد ها هزار نفر از مردم فرانسه روز شنبه این هفته با برگزاری یکی از بزرگ ترین تظاهرات ها در شهر پاریس و شهر های دیگر نسبت به طرح اصلاح حقوق بازنشستگی دولت امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه اعتراض کردند. اما در کامل تعجب مشاهده کردیم که با خشونت تمام نیرو های پلیس فرانسه سرکوب شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۲    
سنای فرانسه لایحه اصلاح حقوق بازنشستگی را همزمان با موج جدید اعتراض ها در این کشور به تصویب رساند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
درپی تظاهرات مردم پاریس علیه اقدامات دولت فرانسه پلیس این کشور با باتوم و گاز اشک آور با معترضان درگیر شد. در درگیری بین پلیس و تظاهرکنندگان که در تظاهرات علیه اصلاحات حقوق بازنشستگی در پاریس رخ داد، ماموران پلیس با باتوم به جمعیت هجوم برده و معترضان را عقب راندند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۷:۳۱    
کارگران و اتحادیه های کارگری آن ها در فرانسه آماده می شوند تا عصر امروز در دور جدید اعتراضات علیه طرح اصلاح حقوق بازنشستگی دولت به خیابان ها بیایند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
هزاران فرانسوی با حضور در خیابان های شهرهای مختلف این کشور از جمله پاریس به طرح اصلاح حقوق بازنشستگی دولت امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه اعتراض کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های فرانسوی گزارش دادند که مجلس اعلای این کشور امروز (پنجشنبه) با اکثریت آرا پیش نویس ماده اصلاحات حقوق بازنشستگی را برای افزایش سن بازنشستگی از 62 به 64 سال تصویب کرد، اصلاحیه ای که دلیل اصلی اعتراضات سراسری در چند ماه گذشته بوده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
وزارت کشور فرانسه اعلام کرد حدود 1.3 میلیون نفر دیروز در شهرهای مختلف این کشور علیه طرح دولت ماکرون برای اصلاحات حقوق بازنشستگی به خیابان ها آمدند.
طلا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در انحصار وراثت حقوق بازنشستگی این موضوع مشخص می شود که این حقوق به چه کسانی تعلق می گیرد و سهم هر یک از افراد چقدر است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر در مجلس با اشاره به تلاش مجلس و حمایت رئیس قوه مقننه از پرداخت کامل بیمه ملوانان و صیادان گفت: تا پیش از بیمه این قشر به صورت یک یا دو ماه در سال پرداخت می شد که هیچگاه حقوق بازنشستگی کامل را دریافت نمی کردند اما با مصوبه جدید مجلس بیمه آنها تکمیل خواهد شد.
598   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کارگران و کارکنان نیروگاه هسته ای فرانسه هم به اعتصاب علیه طرح اصلاحات حقوق بازنشستگی دولت ماکرون پیوستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
کارگران و کارکنان نیروگاه هسته ای فرانسه هم به اعتصاب علیه طرح اصلاحات حقوق بازنشستگی دولت ماکرون پیوستند.
یک پزشک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۲    
به زمانی می رویم که یک آلمانی طبقه متوسط، میلیاردها مارک در جیب خود حمل می کرد اما هنوز نمی توانست چیزی بخرد. یک قرص نان 200 میلیارد مارک قیمت داشت. ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۰    
مشاوره حقوقی آنلاین؛ ماه های آخر سال معمولا زمانی است که بسیاری از کارمندان و بازنشستگان دوست دارند تا درباره درصد افزایش حقوق بدانند تا بتوانند برای سال آینده برنامه ریزی مالی انجام دهند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۰:۰۷    
بر اساس یک بررسی انجام شده اگرچه حقوق بازنشستگی با نرخی بالاتر از میانگین در آلمان در حال افزایش است، اما تعداد بیشتری از ساکنان خانه های سالمندان در سنین بازنشستگی دیگر قادر به پرداخت هزینه های مراقبت نیستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۷۶ سایت دیگر  
کارگروه اجرایی رتبه بندی معلمان وزارت آموزش و پرورش اخیرا در اطلاعیه ای اعلام کرده است که صدور احکام رتبه بندی بازنشستگان مشمول قانون رتبه بندی معلمان از امروز، یکشنبه، 23 بهمن اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
گزارش ها حکایت از آن دارد که بیش از 20 نفر در راهپیمایی اصلاحات حقوق بازنشستگی در پاریس بازداشت شدند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۰    
11 هزار افسر پلیس در آستانه برگزاری اعتراضات ضد دولتی در اینکشور در مناطق مختلف فرانسه مستقر خواهند شد. خبرگزاری میزان – جرالد دارمانین ، وزیر کشور فرانسه، می گوید که روز سه شنبه، 11 هزار افسر پلیس در پی تظاهرات سراسری برنامه ریزی شده علیه پیش نویس اصلاح حقوق بازنشستگی ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر حمل و نقل فرانسه روز یکشنبه گفت که حمل و نقل عمومی در فرانسه روز سه شنبه به دلیل اعتصابات اتحادیه های کارگری در اعتراض به تغییرات دولت در حقوق بازنشستگی به شدت مختل خواهد شد.
طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری، مبالغی را به طور ماهیانه به بازنشستگان تحت پوشش خود پرداخت می کنند که این مبلغ، حقوق بازنشستگی نامیده می شود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۷    
در تظاهرات گسترده فرانسوی ها در شهرهای مختلف این کشور از جمله پاریس، ده ها نفر بازداشت شدند. خبرگزاری میزان – بیش از یک میلیون نفر طی روزهای گذشته در اعتراض به اصلاح حقوق بازنشستگی در فرانسه تظاهرات کردند که در پی آن درگیری هایی میان تظاهرکنندگان و پلیس در پاریس رخ داد. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت وخیم خانواده هایی که برای پرداخت قبوض انرژی خود با مشکل مواجه هستند در نتیجه افزایش قیمت ها و بحران انرژی اروپا بدتر شده است. به گزارش فرارو، رویترز در گزارشی با اشاره به درآمد ماهانه 2916 دلاری خوزه ماریا کاسایس شهروند اسپانیی از حقوق بازنشستگی نوشت: او به دلیل قیمت بالای برق رنج می برد ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۳:۱۲    
اعتصاب های یک روزه در 19 ژانویه (29 دی) در فرانسه اجرا خواهد شد. خبرگزاری میزان – بیانیه مشترک اتحادیه هایی که سران آنها در پاریس برای برنامه ریزی گام های بعدی خود ملاقات کردند ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۰    
هزاران معترض در پاریس در اعتراض به افزایش قیمت ها و اصلاحات حقوق بازنشستگی تظاهرات کردند. خبرگزاری میزان – هزاران معترض در پاریس در اعتراض به امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه به دلیل افزایش قیمت ها و اصلاحات حقوق بازنشستگی تظاهرات کردند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر لزوم ارائه و اجرای طرح هایی برای توانمندسازی بانوان گفت: برخی بانوان شاغل در سرویس های مدارس و رانندگان تاکسی پس از حدود هشت سال فعالیت از هیچ بیمه ای برخوردار نیستند و از داشتن خدمات درمانی و حقوق بازنشستگی محروم هستند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۷۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، این روزها بخشی از بار اقتصاد خانواده و حتی کشورمان بر دوش زنان است. زنانی که سرپرست خانواده هستند، کسب وکارهای خانگی دارند یا حتی زنان خانه دار و مجردی که به دنبال استقلال مالی و حقوق بازنشستگی هستند تا آینده ای مطمئن برای خود رقم بزنند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نعمت الله ترکی بر اهمیت برنامه محوری در مجموعه های اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد و گفت: پتروشیمی جم یکی از مهم ترین و بزرگ ترین دارایی های صندوق بازنشستگی کشوری است و حمایت از برنامه های توسعه ای آن جهت افزایش سودآوری قابل بررسی و پیگیری است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری گفت: درحال حاضر ماهانه بیش از 17هزار میلیارد تومان حقوق بازنشستگی پرداخت می شود که 90درصد یا بیشتر از آن را دولت تامین می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۹:۰۴   + ۵۷ سایت دیگر  
سابقه بیمه خریدنی نیست مگر اینکه فرد به 60سال رسیده باشد و برای بازنشسته شدن نیاز به خرید سابقه بیمه داشته باشد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گواهی کسر از حقوق بازنشستگان با تعهدات 100 درصد از مبلغ حقوق بازنشستگی صادر می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۵:۰۱    
صدور گواهی کسر از حقوق با تعهدات 100 درصد از مبلغ حقوق بازنشستگی امکان پذیر شد.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری طی نامه ای خطاب به ذیحسابان و مدیران کل امور مالی دستگاه های اجرایی دستورالعمل صدور گواهی کسر از حقوق با تعهدات 100 درصد از مبلغ حقوق بازنشستگی پس از کسر تعهدات قانونی (خدمات درمانی پایه، بیمه تکمیلی درمان و احکام قضایی) را صادر کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نسبت افراد مسن بدون درآمد یا مستمری در آمریکای لاتین از 31.9 درصد در سال 2019 به 34.5 درصد در سال 2021 افزایش یافته است.
ربیع   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۶:۴۲    
زهرا نصیری لایحه مدیریت حمل و نقل در کمیسیون های تخصصی مجلس تصویب شده و به زودی در صحن مطرح می شود، دو سه بخش از مشکلات راهداران با تصویب این لایحه حل خواهد شد که از جمله بحث بیمه و بازنشستگی رانندگان است ،در این لایحه لحاظ شده که هر راننده ای بیشتر کار کرده باشد حقوق بیشتری خواهد داشت. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: لایحه مدیریت حمل ونقل در کمیسیون های تخصصی مورد تصویب قرار گرفته و به زودی به صحن مجلس می آید؛ چند موضوع اساسی مانند حقوق بازنشستگی و بیمه تکمیلی که رانندگان با آن مواجه هستند با این لایحه رفع خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۷۸ سایت دیگر  
دولت برای جلوگیری از تشدید چالش در صندوق های بازنشستگی بایستی پیشنهاد های تحولی در حوزه صندوق های بازنشستگی و اصلاح سن و سابقه بازنشستگی در بودجه سال 1402 لحاظ کند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
طبق قانون در صورتیکه فرزندان پسر متوفی بالای 18 سال و در حال تحصیل باشند، می توانند از مستمری مادر فوت شده خود استفاده کنند؛ اما دختران حتی اگر بالای سن قانونی نیز باشند، بیکار باشند و حتی تحصیل نکنند و در خانه حضور داشته باشند ...
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان با فرمول جدید بیشتر می شود. متوسط افزایش حقوق بازنشستگان 20 درصد خواهد بود. حقوق بازنشستگان از ابتدای سال جاری افزایش نداشت. حقوق بازنشستگان هر سال با تنش همراه است. جزئیات جدید از حقوق بازنشستگان را بخوانید.
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۷:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
طبق اطلاعاتی که از لایحه بودجه 1402 رسانه ای شده، متوسط افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان سال آینده 20 درصد خواهد بود.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۶   + ۷۲ سایت دیگر  
سن50 سالگی برای آقایان و سن 45 سالگی برای خانم ها به شرط داشتن حداقل 30 سال سابقۀ پرداخت حق بیمه، یکی از شرایط برقراری مستمری بازنشستگی است که مستمری بازنشستگی این دسته از افراد، با لحاظ متوسط دستمزد آخرین دو سال مبنای کسر حق بیمه محاسبه و پرداخت می شود.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مشاوره حقوقی آنلاین؛ سرنوشت حقوق بازنشستگی بعد از فوت یکی از موضوعات مهمی است که بسیاری از خانواده ها بعد از فوت سرپرست خانوار در مورد چند و چون آن سوال می پرسند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۹۶ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: افرادی که پس از اجرای این قانون بازنشسته می شوند، در صورتی که در محاسبه حقوق بازنشستگی آنان، تأثیر میزان ریالی افزایش مذکور در بند (1) ماده واحده قانون، کمتر از افزایش ناشی از بند (2) برای بازنشسته هم طبقه در دستگاه مشابه به علاوه افزایش سنواتی بشود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
یک اتحادیه بزرگ در انگلیس که بیش از 100 هزار تن از کارمندان دولت انگلیس را نمایندگی می کند، تصمیم گرفته در اعتراض به حقوق، کار و حقوق بازنشستگی اعتصاب کند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۱:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
حنیف طاهری: وضعیت ساخت 4 میلیون مسکن را مشخص کنید؟ والله وضعیت اجاره سر به فلک کشیده. آیا حقوق بازنشستگی 6 میلیونی کفاف گذران زندگی پدری با عروس و داماد را می دهد؟