پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۰:۳۹Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیکوکاری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
از امروز همزمان باسراسرکشور پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی جشن نیکوکاری با شعار "عیدی برای همه" در آذربایجان غربی نیز دایر شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: افتتاح از 172 مسکن مددجویان کمیته امداد و برگزاری جشن نیکوکاری با شعار عیدی برای همه از مهم ترین برنامه های این نهاد در هفته احسان و نیکوکاری است.
آوای رودکوف   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان لنده با گرامیداشت 14 اسفند سالروز تشکیل کمیته امداد امام خمینی(ره) و روز احسان و نیکوکاری اظهار داشت:کمیته امداد بازوی نظام برای نوازش ایتام و نیازمندان جامعه است.
معاون توسعه مشارکت های کمیته امداد از ایجاد 54 هزار پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در روز جشن نیکوکاری خبر داد و گفت: امسال کمک های مردمی نسبت به سال گذشته با رشد 61 درصدی روبه رو بوده است.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
وبینار حکمرانی مطلوب امور خیر و نیکوکاری در ایران با بررسی وقف از حوزه فضای مجازی و فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.
دانا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده عظام شبیری زنجانی و علوی گرگانی نوشت: امید و انتظار می رود هر شهروندی حد وسع خود از آن عزیزان و اقشار آسیب پذیر جامعه ، با حمایت خود از آنها گره گشایی کرده و یاریشان کند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- نماینده ولی فقیه در گلستان گفت: با شیوع ویروس کرونا و گرفتاری های پیش آمده، باید امسال نگاه ویژه ای به جشن نیکوکاری داشته باشیم و با حضور در این جشن نیکوکاری خود را بیمه کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
در آستانه سال نو، جشن نیکوکاری با شعارعیدی به همه از فردا در سیستان و بلوچستان آغاز می شود.
کیهان   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) درباره جزئیات برگزاری جشن نیکوکاری در شرایط کرونا توضیحاتی ارائه داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا عسگریان گفت: امسال نیز مانند هر سال جشن نیکوکاری از 14 اسفند ماه به مدت یک هفته آغاز می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد استان تهران درباره زمان و نحوه برگزاری جشن نیکوکاری در سال جاری توضیحاتی داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
جشن نیکوکاری با هدف جمع اوری کمک برای دانش اموزان بی بضاعت در مدارسی که دانش آموزان حضور داشتند برگزار شد.
فکر اقتصادی   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،جشن نیکوکاری با شعار عیدی برای همه از فردا 14 اسفند آغاز می شود و تا 21 اسفند ادامه خواهد داشت. هموطنان نیکوکار می توانند با شماره کارت مجازی 6277607777777777 کمک های نقدی خود را برای خانواده های نیازمند ارسال کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
10پایگاه کمک های مردم کهگیلویه و بویراحمد را در جشن نیکوکاری جمع آوری می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان از مردم خواست در جشن احسان و نیکوکاری مشارکت کنند.
جشن نیکوکاری امسال با شعار "عیدی برای همه" امروز با نواختن زنگ نیکوکاری به صورت نمادین در دبیرستان آلومتک آغاز شد.
دانا   ۵ ساعت پیش    
در آستانه سال نو پایگاه های کمیته امداد امام خمینی (ره) آماده دریافت کمک های مردمی در جشن نیکوکاری هستند
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یزد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری در مدارس گفت: جشن نیکوکاری روحیه ایثار و نوع دوستی و مروت را در دانش آموزان تقویت می کند.
عصر کاسپین   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر رشت از عدم پرداخت حق شهرداری رشت در موضوع ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی بر اساس ماده 23 جرائم راهنمایی و رانندگی انتقاد و به ورود جدی استاندار گیلان به این مهم جهت دریافت مطالبات شهردار رشت تأکید شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
جشن نیکوکاری از امروز به مدت سه روز در قم آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
در این بخش خبرهایی کوتاه از شهرستان های درگز ، جغتای ، بردسکن ، کاشمر ، کوهسرخ و بخش رخ را می خوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
خیران مهابادی برای ساماندهی کمکهای مردمی به دانش آموزان، مرکز نیکوکاری پیوند مدارس را راه اندازی کردند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: یکی از طرح های مهم در کمک به نیازمندان در آستانه سال جدید، برگزاری جشن نیکوکاری است که باید مردم نوعدوست مشارکت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
با آغاز جشن نیکوکاری در استان، زنگ نیکوکاری در مدرسه اصلانی شهر اصفهان نواخته شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۷ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: جشن نیکوکاری از فردا در استان های مختلف از جمله تهران آغاز خواهد شد.
جشن نیکوکاری با شعار عیدی برای همه از فردا در سراسر چهارمحال و بختیاری آغاز می شود.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خوزستان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز استان، جشن نیکوکاری همزمان با هفته احسان و نیکوکاری، به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان گفت: همزمان با هفته احسان و نیکوکاری، جشن نیکوکاری با شعار عیدی برای همه در استان گیلان برگزار می شود.
بسیج   ۷ ساعت پیش    
خیران خوزستانی می توانند برای شرکت در جشن نیکوکاری امسال از روشهای غیرحضوری اقدام کنند .
بسیج   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان با اعلام شیوه های مجازی و غیرحضوری شرکت در جشن نیکوکاری امسال، گفت: 130 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان قرار دارد.
گروه استان ها مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: امسال 110 پایگاه کمک های جشن نیکوکاری را در استان کرمانشاه جمع آوری می کنند و این کمک ها تاکنون 69 درصد افزایش یافته است.
پانا   ۷ ساعت پیش    
شهرکرد(پانا) - جشن نیکو کاری امروز در فضای مجازی و بصورت نمادین در مدرسه حاج یدالله کیانی شهرکرد برگزار شد. حبیب الله رضایی مدیر سازمان دانش آموزی استان چهارمحال وبختیاری به پانا گفت: بدلیل وجود محدودیت های کرونایی و لزوم برگزاری جشن نیکوکاری ...
مردم نیکوکار استان یزد با شرکت مجازی در جشن نیکوکاری به حمایت از دانش آموزان نیازمند شتافتند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: در آستانه سال نو همچون سنوات گذشته جشن نیکوکاری امسال باشعار عیدی برای همه برگزار می شود.
پانا   ۸ ساعت پیش    
اصفهان(پانا) - امسال با توجه به شرایطی که بیماری کرونا ایجاد کرده است جمع آوری کمک های مردمی غالبا به صورت مجازی انجام می گیرد. در حاشیه نواخته شدن زنگ نمادین جشن عاطفه ها عباسعلی زارعان، قائم مقام کمیته امداد اصفهان گفت: هر ساله در آستانه سال نو کمیته امداد با همکاری سازمان آموزش و پرورش ...
پانا   ۸ ساعت پیش    
اصفهان(پانا) _ مدیر سازمان دانش آموزی استان اصفهان اعلام کرد استفاده از ظرفیت دانش آموزان و مربیان پیشتاز سازمان دانش آموزی و اولیاء و مربیان برای ترویج کار خیر در مدارس می تواند بسیارموثر باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اراک- رئیس پلیس فتا استان مرکزی با اشاره به آغاز جشن احسان و نیکوکاری هشدار داد: برخی افراد سودجو با انتشار پیام و تبلیغات در شبکه های اجتماعی به بهانه کمک به نیازمندان کلاهبرداری می کنند.
باشگاه آلومینیوم   ۸ ساعت پیش    
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از ایسنا ، حسین ذبیحی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ساوه با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری براساس پروتکل های بهداشتی در شرایط کرونایی افزود ...
بسیج   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مؤمنی گفت: امروز 46 مرکز نیکوکاری به طور همزمان در سطح استان در مدارس افتتاح می شوند و این نشان دهنده پیشتازی مردم استان مرکزی در فرهنگ انفاق و دستگیری از نیازمندان است.
بسیج   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مراسم جشن نیکوکاری و مراسم زنگ نیکوکاری در آموزشگاه ساجده اراک برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
زنگ احسان و نیکوکاری در مدارس استان مرکزی نواخته شد.
به گزارش خبرنگار خاورستان ، رضا سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی که مناسبت هفته احسان و نیکوکاری در جمع خبرنگاران حاضر شده بود، اظهار کرد: یک هزار و 788 پایگاه به صورت مجازی در مدارس، 367 پایگاه در میادین و معابر و 26 پایگاه مصلی نماز جمعه برای جمع آوری کمک های مردمی پیش بینی شده است. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۸ ساعت پیش    
مراسم نمادین زنگ نیکوکاری در مدرسه خیرساز حاج حسن اصلانی اداره ناحیه 4 اصفهان برگزار شد. در این مراسم که با حضور قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) و معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان برگزار شد، تعدادی از دانش آموزان اصفهانی نیز با رعایت همه نکات بهداشتی و حفظ فاصله ایمن حضور داشتند.
پایگاه خبری استناد   ۸ ساعت پیش    
رئیس کمیته امداد شهرستان قائمشهربا اعلام اینکه در 11 ماه امسال 20 میلیارد و 750 میلیون ریال صدقه در سطح این شهرستان جمع آوری شد، گفت: مردم این شهرستان در سال گذشته مبلغ 200 میلیون تومان در جشن نیکوکاری کمک کردند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: با توجه به شرایط کنونی زنگ نیکوکاری به صورت مجازی در هزار و 778 مدرسه استان نواخته می شود و 367 پایگاه نیکوکاری از فردا پنجشنبه در سراسر استان آغاز به کار می کند.
اقتصاد ایران: بیرجند- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از برپایی دو هزار و 155 پایگاه جمع آوری کمک های مردم خراسان جنوبی در جشن نیکوکاری خبر داد.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از برگزاری جشن نیکوکاری در تهران با شعار عیدی برای همه همزمان با سراسر کشور از 14 تا 21 اسفندماه خبر داد.
تدبیر و امید   ۸ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملت به مناسبت فرارسیدن هفته نیکوکاری، با رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی تدبیر و امید به نقل از روابط عمومی بانک ملت ...
رهیاب   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: جشن نیکوکاری امسال به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام می شود تا هدایای مردمی در عین رعایت پروتکلهای بهداشتی در ایام عید به دست نیازمندان برسد.