پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۰۰May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیکوکاری»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۰۰    
جشنواره ملی عکس نیکوکاری با موضوع نیکوکاری در جامعۀ ایرانی و با همت مرکز فرهنگ نیکوکاریِ خیر ماندگار (وابسته به بنیاد خیریه راهبری آلاء) و خانه هنرمندان، تابستان سال 1403 با حمایت سازمان بهزیستی برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فراخوان نخستین جشنواره ملی اعطای نشان نیکوکاری ویژه تشکل های خیریه منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جشنواره ملی عکس نیکوکاری با موضوع نیکوکاری در جامعه ایرانی و با همت مرکز فرهنگ نیکوکاری خیر ماندگار (وابسته به بنیاد خیریه راهبری آلاء) و خانه هنرمندان، تابستان سال 1403 با حمایت سازمان بهزیستی کشور برگزار می شود.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۸    
رکنا: کمیته امداد امام خمینی، اتباع را تحت پوشش قرار نمی دهد؛ ولی مراکز نیکوکاری که مجوز خود را از کمیته امداد دریافت می کنند می توانند کمک هایی را به صورت موردی به این افراد ارائه دهند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خیر نیکوکاری که در زمینه اشتغال جوانان روستایش اقدامات خوبی را انجام داده برکت زندگی اش را مدیون ورودش به میدان خیر و نیکی می داند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۴    
صالحی از فعالیت بیش از 300 مرکز نیکوکاری فعال و آماده به خدمت در سطح استان مرکزی خبر داد.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری نخستین جشنواره ملی عکس نیکوکاری با حضور مهدی توسلی مدیر مرکز فرهنگ نیکوکاریِ خیر ماندگار و حسن غفاری دبیر جشنواره در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: با مشارکت کمیته امداد و به همت مرکز نیکوکاری 4500 کیلوگرم گوشت قربانی بین خانواده های ولی نعمت کمیته امداد استان قزوین توزیع شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان گفت: 198 میلیارد تومان کمک های مردمی استان توسط 242 مرکز نیکوکاری جمع آوری شده است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کتایون ریاحی مدیریت بنیاد نیکوکارانه کمک را بر عهده دارد. لیلا فروهر درباره این بنیاد نوشت:طرفداران خوبم لطفا از بنیاد نیکوکاری کمک به مدیریت هنرمند ارزنده کشورمان خانم کتایون ریاحی حمایت کنید تا بتوانند با تامین هزینه های درمان، نعمت شنیدن را به کودکان سرزمینمان عطا کنند.
راه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۲    
سیدرضا حسینی نیک مدیر کل نوسازی مدارس استان با اعلام این خبر ، عنوان کرد: 118 کلاس درس در مهر 1403 در استان تحویل آموزش و پرورش می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
درحال حاضر 563 مرکز نیکوکاری کمیته امداد در سطح استان گره گشای مسکلات مردم در محله هستند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۱    
مدیر مجموعه فرهنگی و قرآنی مسجد قدس پیشاهنگی همدان با بیان اینکه برای ساخت ایران قوی باید از ظرفیت نوجوانان و جوانان استفاده کرده و به آن ها مسئولیت بدهیم، گفت: هم اکنون در مسجد قدس همدان 12 مجموعه فرهنگی، هنری، قرآنی، مذهبی، ورزشی، نیکوکاری و امدادی فعالیت دارد.
مدرسه ای به نام امید، در قلب شهرک امام علی(ع) بیرجند، با همت خیر نیکوکار دکتر گنجی و مسئولان دلسوز آموزش و پرورش، طلوعی از علم و دانش و نیکوکاری را به ارمغان آورد؛ بازگشت یاری از دیار غربت، گامی بلند در جهت ارتقای علم و دانش و تربیت نسلی فرهیخته و متعهد برای ایران شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۷    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با اشاره به احداث 12 فضای آموزشی و تربیتی توسط دکتر داریوش گنجی در سطح استان و بهره برداری از 7فضا تا کنون، از پیش بینی افتتاح 5 فضای دیگر تا پایان سال جاری خبر داد. ...
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
تشکل های ایثارگری انجمن خیریه و نیکوکاری رسالت (اختر) با همکاری دفتر تشکل های ایثارگری و مشارکت های مردمی و معاونت سلامت و توانمندسازی اجتماعی بنیاد، غرفه نمایشگاهی تجهیزات پزشکی ویژه جانبازان را در نمایشگاه ایران هلث راه اندازی کرده است.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲    
صندوق های نیکوکاری با تجمیع سرمایه خرد خیرین و سرمایه گذاری در بازارهای مالی، منافع به دست آمده را در کارهای نیکوکارانه صرف می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: سال گذشته 173 میلیارد تومان مشارکت مردمی در مراکز نیکوکاری حاصل شد.
بزرگداشت روز فردوسی و پاسداشت زبان فارسی در شهرستان لالی برگزار شد بهرام جمالپور ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی در این مراسم گفت: . فردوسی همچون ادیب و دانشمندی بلند مرتبه با خود و احساسات انسان دوستی خود به افکار مردم نگریسته است ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۶    
به همت واحد امورتوانبخشی و با همکاری انجمن نیکوکاری ضایعه نخاعی برنا جلسه آموزشی برای معلولین ضایعه نخاعی به همراه خانواده های آن ها به منظور مراقبت هرچه بهتر ازتوانخواهان برگزار شد.
شهریار خواجه صالحانی، گفت: در کمتر از سه سال دولت سیزدهم تعداد 31 هزار و 877 کلاس درس احداث و تحویل آموزش و پرورش شده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام(ره) مازندران گفت: تعداد سی و پنج هزارو 424 پرونده سالمندان تحت حمایت کمیته امداد استان به 168 مرکز نیکوکاری واگذار شد.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۲    
برنامه پنجشنبه نیکوکاری با همکاری بیمارستان فوق تخصصی قلب تهران و شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر در مرکز خدمات جامع سلامت احمدآباد مستوفی برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ به مناسبت دهه کرامت و به نیت خشنودی آقا علی بن موسی الرضا(ع) به همت خیرین کانون خدمت رضوی فاطمه الزهرا (س)، گروه جهادی نذرواره، مرکز نیکوکاری فاطمه الزهرا(س) شهر چغادک، زمینه بازگشت 2 زندانی جرائم غیرعمد به آغوش خانواده در استان بوشهر فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون کمیته امداد استان: پرونده بیش از 35 هزار مددجوی سالمند مازندرانی به مراکز نیکوکاری واگذار شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۲    
تهران (پانا) - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت 11 هزار و 700 میلیارد تومان کمک های مردمی توسط مراکز نیکوکاری وابسته به کمیته امداد در سال 1402 جمع آوری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۶    
مرکز نیکوکاری خانه امداد بقیه الله در کاشان به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۵    
معافی از پیوستن دانش آموزان10 مدرسه ساری به پویش نیکوکاری ریحانه خبر داد و گفت: هدف کمیته امداد از اجرای این پویش فقط دریافت مساعدت برای رفع نیازهای دانش آموزان نیازمند نیست بلکه مشارکت دادن آینده سازان جامعه در کار خیر و تقویت مسئولیت پذیری این قشر را با قوت پیگیریم.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۶    
حوزه/ گردهمایی بزرگ زندگی به وقت غدیر از سوی قرارگاه مردمی اقامه غدیر تهران با همکاری مرکز نیکوکاری امام رضا (علیه السلام) کنارتخته برگزار می شود.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: سال گذشته مراکز نیکوکاری 11 هزار و 700 میلیارد تومان کمک مردمی جذب و به خانواده های نیازمند ارائه کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۹    
همزمان با دهه کرامت و روز دختر با همت مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم و جمعی از خیرین، برنام های فرهنگی شادانه برای دختران مجتمع دخترانه استثنایی رجاییه برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی با بیان اینکه کمک ها به کمیته امداد نسبت به سال گذشته 26 درصد رشد داشته است، گفت: 550 مرکز نیکوکاری در 16 استان بیش از 10 هزار زن سرپرست خانواده را در سال 1402 شناسایی کردند.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۲    
حاج اکبر ابراهیمی، نامی که در دنیای صنعت و نیکوکاری ایران می درخشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز توسعه کارآفرینی و اشتغال که با همت یکی از مراکز نیکوکاری مهاباد راه اندازی شده است امروز افتتاح شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تشکل های اجتماعی که در ادبیات حقوقی ایران با عناوینی همچون خیریه یا مرکز نیکوکاری شناخته می شوند مهم ترین مظهر مشارکت برای حل مشکلات اجتماعی هستند اما بروز برخی مشکلات ساختاری می تواند تشکل های مزبور را با چالش هایی مواجه کند.
زومیت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۳    
پویش پورمحمد مریم میرزاخانی، پروفسور و نابغه ی ایرانی دنیای ریاضیات، استاد دانشگاه های پرینستون و استنفورد بود که در سال 1393 موفق به کسب مدال طلای فیلدز شد. تبلیغات ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- معاون مشارکت مردمی کمیته امداد سمنان بابیان اینکه مراکز نیکوکاری با محوریت محلات برای حل مشکل نیازمندان تلاش می کنند، گفت: مراکز نیکوکاری استان 14 هزار نفر را تحت پوشش دارند.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۳    
رئیس اداره امور صندوق های سرمایه گذاری گفت: تعداد صندوق های سرمایه گذاری فعال در بازار سرمایه که دارای ویژگی نیکوکارانه هستند، 13 صندوق سرمایه گذاری است ...
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۶    
برنامه بازدید بخشدار مرکزی از مرکز نیکوکاری روستای فیلستان برگزار گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سمنان از فعالیت 151 مرکز نیکوکاری در این استان خبر داد و گفت: 14 هزار و 850 نفر در استان از این مراکز خدمات دریافت می کنند.
روزنامه سراج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۳    
دوازدهمین جشنواره تجلیل از خیرین و واقفین دانشگاه تهران، با هدف ترویج فرهنگ ارزشمند وقف و نیکوکاری و تجلیل از خیرین، واقفین و نیک اندیشان دانشگاه تهران در جهت توسعه فرهنگ نیکوکاری و اعتلای دانشگاه تهران برگزار شد ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
امانی از جمع آوری 150 میلیارد تومان کمکهای مردمی توسط مراکز نیکوکاری استان قزوین در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: سال گذشته مراکز نیکوکاری 11هزار و 700میلیارد تومان کمک مردمی جذب و به خانواده های نیازمند ارائه کردند.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۱    
یکی از دغدغه های ایرانیان نیکوکار در خارج از کشور ارسال کمک نقدی از خارج برای موسسه های نیکوکاری داخلی است. به ویژه در اعیاد و مراسم های مذهبی که تمایل به کار خیر چند برابر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: سال گذشته مراکز نیکوکاری 11 هزار و 700 میلیارد تومان کمک مردمی جذب و به خانواده های نیازمند ارائه کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عاشوریان گفت: مراکز نیکوکاری شهرستان چالوس در سال گذشته 19 میلیارد و 142 میلیون تومان به نیازمندان مساعدت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: تعداد 17 هزار و 745 پرونده سالمندان تحت حمایت کمیته امداد استان به 69 مرکز نیکوکاری واگذار شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: تعداد 17 هزار و 745 پرونده سالمندان تحت حمایت کمیته امداد استان به 69 مرکز نیکوکاری واگذار شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
صندوق نیکوکاری فردای روشن، با هدف کمک به بخشی از افراد نیازمند جامعه در سال 1395 شروع به کار کرد. در صندوق فردای روشن، سرمایه گذاران، با حفظ واحد سرمایه گذاری خود، درآمد حاصل از سرمایه یا بخشی از آن را به فعالیت خیرخواهانه اختصاص می دهند.