سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۵۱Oct 2020 20

جدیدترین‌های «نیکوکاری»

روزنامه سپهر   ۳۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ملایر از تهیه تبلت برای تعدادی از دانش آموزان نیازمند زیر پوشش با کمک نیکوکاران و خیران ملایری خبر داد. تیمور کرمی مقدم با بیان اینکه امسال جشن عاطفه ها همانند سال گذشته در مدارس برگزار نشد ...
کمیته امداد امام خمینی   ۴ ساعت پیش    
فرماندار کوهسرخ از مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی خواستار راه اندازی مراکز نیکوکاری فعال در شهرستان شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز از تشکیل مرکز نیکوکاری ویژه تامین و تعمیر مسکن خانواده های نیازمند در این استان خبر داد.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز رزمایش کمک مومنانه را جلوه دیگری از نیکوکاری مردم تبریز دانست و گفت: مردم تبریز همواره در روزهای سخت به یاری همدیگر می شتابند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۵۰    
هفتمین مرکز نیکوکاری جرقویه علیا در روستای رامشه، با مشارکت خیران و کمیته امداد، گشایش یافت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۹    
آیین استانی مرحله سوم نهضت کمک مومنانه و پایان دومین مرحله رزمایش احسان، نیکوکاری و تعاون و اهدای 114 جهیزیه نوعروسان مازندرانی دوشنبه در ساری برگزار شد.
بانک ملی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، با افزایش امکانات این سامانه و نیز ساده سازی فرایندها، هر روز بر تعداد کاربران بام افزوده می شود. این سامانه که در قالب های انفرادی، شرکتی و سازمانی در دسترس مخاطبان است، علاوه بر امکاناتی چون عملیات های بانکی روزمره، کارت به کارت، مدیریت قبوض، نیکوکاری و .. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 33 میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقدی مراکز نیکوکاری استان مرکزی جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جهادگران مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم استان تهران در ایام شهادت امام رضا (ع) به مناطق محروم استان قزوین رفتند و بسته های معیشتی را بین آنها توزیع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۲    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد لرستان گفت: هر ساله به حدود 13 هزار دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد هزینه کمک تحصیلی پرداخت می شود، همچنین امسال با استفاده از ظرفیت سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام و مراکز نیکوکاری توانستیم 14 هزار و 500 بسته تحصیلی میان دانش آموزان بی بضاعت توزیع کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سنقروکلیایی گفت : وقف یکی از برترین مصادیق احسان و نیکوکاری است دشمن با سیاه نمایی به دنبال سلب اعتماد مردم به کارگزاران نظام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۱    
5 ماه است که 65 خانواده تحت حمایت مرکز نیکوکاری دلنوازان تبریز عطر خوش نان تازه را مهمان دل های مهربانی هستند که با شرکت در نذرنان برکت سفره آنها را افزون می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بیست و هفتمین مرکز نیکوکاری شهرستان شمیرانات در آستان مقدس امام زاده قاسم (ع) افتتاح شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۵    
استاندار گلستان با همراهی نمایندگان مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل کمیته امداد استان از مرکز نیکوکاری انصار ترکمن صحرا بازدید بعمل آورد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
شیبه گفت: پیرو تفاهم نامه مشترک نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و کمیته امداد خوزستان، صد و نود و یکمین مرکز نیکوکاری خوزستان در دانشگاه چمران افتتاح شد.
وبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۰    
از گذشته های دور تا به امروز، چه در زمان هایی که تنها راه کمک از راه اهدای کالا بود و مردم از محصول زمین و یا باغ خود به نیازمندان می بخشیدند و چه در روزگار کنونی که حتی کمک به صورت وجه نقدی تا حد زیادی از بین رفته و روش های انتقال وجه آنلاین بین مردم به این هدف رایج شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۳    
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان البرز از تامین کمک هزینه خرید دستگاه تبلت های آموزشی برای دانش آموزان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) از سوی مرکز نیکوکاری بخش تعاون و تعاونگران استان خبر داد.
عطنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۶    
“بازگشت همه به خداست” هجرت به دیار باقی، عاقبت حتمی و دنیوی همه ماست و دراصل، باید عبرتی برای ما باشد که دنیای فانی ارزش این همه دروغ و تزویر را ندارد و آنچه ماندگار است نام نیک در سایه نیکوکاری و آزاده گی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم، در ایام عزای آخر ماه صفر، 500 بسته حمایتی را در قالب کمک مؤمنانه در محلات کم تر برخوردار شهر قزوین و در میان نیازمندان توزیع کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا -500 بسته کمک معیشتی و کمک مومنانه از سوی مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) بین نیازمندان قزوینی توزیع شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۰    
یزد- محمدپناه، مدیرکل ستاد فرمان امام خمینی(ره) یزد به همکاری این ستاد با 176 گروه جهادی و نیکوکاری در یزد اشاره کرد و گفت: مرکز نیکوکاری بسیج اصناف یزد یکی از این مراکز است که به مناسبت شهادت امام رضا(ع) اقدام به طبخ غذا و توزیع بین افراد کمتر برخوردار کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مسوول روابط عمومی دفتر آستان قدس رضوی در یزد گفت: همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) روز شنبه هفت هزار وعده غذای گرم نذری بین نیازمندان، بیمارستان ها و مراکز نیکوکاری استان توزیع شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه در خطبه های نماز جمعه این هفته که در مسجد جامع شافعی برگزار شد گفت: یکی از مهم ترین راههای رسیدن به جایگاه مطلوب تمدن اسلامی ، تجلی روحیه انفاق، ایثار، فداکاری و نیکوکاری در قالب سنت حسنه وقف است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیر بنیاد نیکوکاری "دست های مهربان" مراغه از توزیع 327 بسته تحصیلی در بین دانش آموزان نیازمند شهرستان به ارزش 61 میلیون تومان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۸    
گروه استان ها- رئیس کمیته امداد از فعالیت 4000 مرکز نیکوکاری در کشور خبر داد و گفت: فعالیت مراکز نیکوکاری تلاشی برای مردمی شدن خدمات امدادگری است.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
اولین مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی کشور در ایلام افتتاحشد/ تقدیر رئیس کمیته امداد از اقدام خیرخواهانه و عام المنفعه پتروشیمی ایلام مدیرعامل شرکت پتروشیمی ای لام افتتاح اولین مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی کشور در این شهر را کاری ماندگار عنوان کرد و گفت: ایجاد این مرکز و صندوق ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در حال حاضر چهار هزار مرکز نیکوکاری در کشور در حال فعالیت است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایلام- مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از فعالیت 57 مرکز نیکوکاری در استان ایلام خبر داد و گفت: به تازگی 15 مرکز نیکوکاری جدید در استان افتتاح شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور 15 مرکز نیکوکاری در استان ایلام فعالیت خود را آغاز کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۱    
مدیر کانون شهید حسین کریمی بندرعباس با اشاره به تولید روزانه بیش از هزار ماسک، گفت: پیش از شیوع گسترده ویروس کرونا در استان هرمزگان ماسک های مازاد در دیگر مناطق به فروش می رفت که از سود آن برای تهیه بسته های غذایی و تاسیس یک موسسه خیریه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وقف از برترین مصادیق احسان و نیکوکاری و یکی از افتخارات مکتب اسلام و از اهرم های مؤثر اعتقادی و فرهنگی برای محرومیت زدایی و جبران نیازهای مادی و معنوی جامعه اسلامی است که به ایجاد بستر مناسب برای رشد ارزش های معنوی و الهی در شکل توزیع عادلانه ثروت کمک می کند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان، اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان با صدور پیامی فرار رسیدن هفته وقف را تبریک گفت. متن پیام فرماندار به شرح زیرمی باشد: بسم ا... الرحمن الرحیم ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست کمیته امداد منطقه 18 تهران از ایجاد مرکز نیکوکاری با رویکرد کارآفرینی در منطقه 18 تهران خبر داد.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوانسار،مهندس محمود مسلم زاده فرماندار شهرستان خوانسار با صدور پیامی فرار رسیدن هفته وقف را تبریک گفت. متن پیام فرماندار به شرح زیرمی باشد: بسم ا... الرحمن الرحیم ...
اقتصاد آنلاین / وبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
آراسب احمدیان، مدیرعامل مؤسسه خیریه محک درخصوص اهمیت توجه به موضوع استاندارد در فعالیت مؤسسات مردم نهاد گفت: ذیربطان یک سازمان مردم نهاد باید نسبت به چگونگی هزینه کَرد کمک های خود برای گروه هدف و نیز شیوه های تولید خدمات، آگاهی یابند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۹    
100 بسته کمک معیشتی، هر بسته بنام یک شهید توسط سه شنبه های مهدوی، مرکز نیکوکاری و پایگاه مقاومت بسیج مسجد سیدالشهدا (ع) شیروان بین نیازمندان توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۹    
با همت پایگاه مقاومت بسیج نرجس و مرکز نیکوکاری روستای گریوان تعداد 80 عدد کیف مدرسه به همراه نوشت افزار با کمک خیرین تهیه و در بین دانش آموزان نیازمندان گریوان و روستا های همجوار توزیع گردید.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: خیران شناسایی شده در مراکز نیکوکاری استان طی نیمه نخست امسال 47 میلیارد و 605 میلیون تومان به نیازمندان اهدا کردند که این میزان کمک از رشد 156 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته برخوردار بوده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۸    
همزمان با اربعین و دهه آخرماه صفر مرکز نیکوکاری مسجدجامع شهرکرد، مواکب محبین الائمه (ع)و احباب الرضا(ع) هیأت رزمندگان اسلام استان و پایگاه شهدا مسجد جامع باذبح گوسفند40بسته گوشت گرم تقدیم ایتام و نیازمندان شد .
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب ایلام - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام گفت: "سیدمرتضی بختیاری" رئیس کمیته امداد کشور فردا(چهارشنبه 23 مهرماه)جهت افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی و مراکز نیکوکاری برای دومین بار به ایلام سفر می کند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۱:۲۶    
نمایشگاه نقاشی مجازی کودکان نیازمند تحت سرپرستی بنیاد نیکوکاری دست های مهربان ساری فردا چهارشنبه به صورت آنلاین برگزار می شود.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو هیئت علمی جامعه المصطفی گفت: همه مردم باید دست یکدیگر را بگیرند و افراد ثروتمند به نیازمندان کمک کرده و کارهای خیری که مقام معظم رهبری بر آن تأکید کردند موردتوجه قرار بگیرد و موج احسان و نیکوکاری و همدلی در سراسر کشور احیا شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رمضانی گفت: 915 بسته تحصیلی با همکاری مرکز نیکوکاری تخصصی رسانه یاران خراسان جنوبی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای توزیع بین دانش آموزان نیازمند شهرستان های مرزی زیرکوه اهدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون کمیته امداد خراسان جنوبی از جمع آوری 22 میلیارد و 570 میلیون تومان کمک های خیران توسط مراکز نیکوکاری استان طی 6 ماهه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از تامین کمک هزینه خرید دستگاه تبلت های آموزشی برای دانش آموزان نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) از سوی مرکز نیکوکاری بخش تعاون و تعاونگران استان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رفیعی گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری کمک نیکوکاران به نیازمندان و محرومان خراسان جنوبی نسبت به مدت مشابه سال قبل 63 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خیرین مرکز نیکوکاری تعاونگران البرز 155 تبلت به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) اهدا کردند.