یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۹:۱۰Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کوهنوردان»

سازمان هواشناسی با صدور هشدارهایی نسبت به مخاطرات ناشی از فعالیت سامانه بارشی و تغییر توده هوا و به دنبال آن وزش باد شدید و کولاک برف در مناطقی از کشور هشدار داد.
کوهنوردان سپیدانی پس از 6 ساعت کوهپیمایی به قله برم فیروز صعود کردند.
کازرون نما   ۸ ساعت پیش    
به گزارش اختصاصی سرویس ورزشی کازرون نما؛ هفت نفر از کوهنوردان کازرون موفق به دریافت مدرک مربی راهنمای کوهستان شدند.
برترین ها / جام جم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سازمان هواشناسی با صدور هشداری از بارش باران و وقوع رعد و برق و در نقاط سردسیر بارش برف خبر داد و نسبت به احتیاط در فعالیت های کوهنوردی توصیه کرد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: کوهنوردان برای لذت بردن از منظره افق و ابر های زیر آن به یکی از قله ها صعود کردند و از فوران آتشفشان تعجب کردند!
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: منصور درجاتی مدیر کل مدیریت بحران استان تهران اظهار کرد: روز گذشته در دره مری توچال، بین ایستگاه پنج و جی چهار یک نفر از کوهنوردان موفق نشده بود که از مسیر خود بازگردد و راه را گم کرده بود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۰    
آغاز ساخت و بهره برداری 2طرح ورزشی در فریمان و صعود کوهموردان فریمانی به چهارمین قله بلند کشور دو رویداد کوتاه از این شهرستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس هیات کوهنوردی همدان گفت: کوهنوردان فاقد تجهیزات و تجربه لازم؛ از صعود به ارتفاعات منطقه اجتناب کنند.
دنیای سفر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۰    
صعود زمستانی کی2، به عنوان بزرگ ترین چالش دنیای کوهنوردی همچنان بدون موفقیت باقی مانده و نهایت دستاورد کوهنوردان تاکنون دستیابی به ارتفاع 7000 متری بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس هیئت کوهنوردی استان اصفهان گفت: فردی که در فیلم مزاحم تمرین کوهنوردان شده است، شناسایی و پیگیر مسائل حقوقی این موضوع هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان اعلام کرد که مناقشه یک نفر با کوهنوردان و ورزشکاران در محل کوه سفید شهر دُرچه در غرب اصفهان که بازتاب رسانه ای یافت، از نظر قانونی پیگیری خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدرس هواشناسی کوهستان گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی پایان هفته توصیه می شود کوهنوردان حتما اطلاعات کافی در انتخاب مسیر کوهنوردی داشته باشند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: پنجشنبه و جمعه 7 و 8 اسفند سرعت وزش باد در ارتفاعات 3000 متری و بالاتر رشته کوه تفتان به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد که به هیچ عنوان مناسب برای کوهنوردی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کوهنوردان برای رسیدن به قله اورست از دره یخی وحشتناکی عبور می کنند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور دو هشدار نارنجی رنگ با اشاره به بارش برف و باران و کاهش دما تا 12 درجه سانتیگراد نسبت به تجهیز خودروها به امکانات ایمنی و گرمایشی، خودداری از سفرهای برون شهری و ممانعت از صعود کوهنوردان توصیه کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۲۳   + ۴۳ سایت دیگر  
ایسنا: سازمان هواشناسی با اشاره به بارش برف و باران، کاهش دما و وزش باد شدید نسبت به پرهیز از سفرهای غیرضروری، آمادگی تجهیزات برف روبی و تجهیز خودروها به امکانات ایمنی و گرمایشی، لغو هر گونه فعالیت های کوهنوردی و خودداری از تردد عشایر هشدار داد. ...
صعود کوهنوردان ایرانی به قله های رفیع کشور در مستند راز کوهستان از کانال اردوی شبکه سحر به نمایش گذاشته می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۳    
جمعی از بسیجیان کوهنوردی استان همزمان با روز سیزم به تپه تاریخی نیاق قزوین صعود کردند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۲    
اتحادخبر-فرج الله گرمسیری: کوهنوردان برای صعودبه پراس مسیرهای مختلفی رادربرنامه خودقرارمیدهند،مانندمسیرزرده،مسیرمسه سیاه(mosseh siah)،مسیرشمالشرقی باغ دمرود موسوم به له ظهر(lah zohr)،مسیریال کشدارمشرف به چاه کناری موسوم به له گلی(lah goli)،مسیرتنگ درکش،مسیرنخل(مخ)قرار می دهند...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
محمدحسین صالحی شامگاه شنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کوهنوردان هنگام پیمودن ارتفاعات پلنگ دره در شرق بجنورد، با مشاهده سر این توله پلنگ، آنرا به محیط زیست تحویل دادند. ...
کاشان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۴    
کاشان نیوز- علی اکبر ارشدی ابیانه: این قله در 60 کیلومتری جنوب شهر قم و در باغ های جنوبی روستای فردو از توابع بخش کهک واقع شده است. این رشته کوه از شمال به محدوده روستای فردو، از شرق به محدوده وسف (دهکده محققین)، از غرب به محدوده رشته کوه پلنگ آبی و از جنوب به محدوده جاسب منتهی می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
140 کوهنورد تربت حیدریه به قلل 2600 متری منطقه عباس آباد و صنوبر این شهرستان صعود کردند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
چکاد برف انبار واقع در منطقه کهک، روستای فردو در فاصله 60 کیلومتری از شهر قم با ارتفاع 3200 متر مرتفع ترین نقطه استان قم محسوب می شود و گردشگران و کوهنوردان زیادی را به منطقه جذب می کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه از استفاده از ظرفیت کوهنوردان طاق بستان برای درختکاری خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۹    
صعود زمستانی با حضور 100 نفر از کوهنوردان 5 استان به قله سبلان در اردبیل به مناسبت چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی و یادواره پیشکسوتان و خادمان کوهنوردی استان اردبیل برگزارشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نجاتگران هلال احمر با انجام عملیات 12 ساعته جستجو و نجات کوهستان، پنج کوهنورد گمشده در کوه های شهرستان دشتی را نجات دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کوهنوردان استان موفق به فتح قله دماوند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۲۲    
در مسیر کوهنوردی طاق بستان و به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و مشارکت سازمان های مردم نهاد، بسیج، دفتر امور اجتماعی استانداری، بنیاد شهید و صدا و سیما با کاشت نهال، نهضت سبز شدن این کوه ایجاد می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از تلاش 11 ساعته نجاتگران برای نجات کوهنوردان در ارتفاع 4700 متری ضلع جنوبی قله دماوند خبر داد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۴۸    
اتحادخبر: به مناسبت دهه فجر همزمان با سراسر کشور کوهنوردان دشتستانی به کوه قلعه منطقه گیسکان صعود کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۶    
باشگاه های کوهنوردی دزفول صعود به قله سالند کوه در این شهرستان را بر فراز قله جشن گرفتند.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
عملیات نجات کوهنوردان در ارتفاع 4700 متری ضلع جنوبی ارتفاعات قله دماوند مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران از تلاش 11 ساعته نجاتگران برای نجات کوهنوردان در ارتفاع 4700 متری ضلع جنوبی قله دماوند خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- زاییدن نوزادان سه قلو توسط یک مادر 28 ساله در شهرستان مرزی سردشت و صعود کوهنوردان مهابادی به قله "کمال داغی" آذربایجان شرقی از جمله اخبار کوتاه جنوب آذربایجان غربی در 24 ساعت گذشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا - دعوت از 2 والیبالیست نوجوان به اردوی تیم ملی، معرفی برترین های بدمینتون استان، صعود کوهنوردان به قله صمنبر و اعلام نتایج مسابقات لیگ دسته اول هندبال باشگاه های کشور در شهرکرد از جمله اخبار کوتاه ورزشی چهارمحال و بختیاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به یاد جان باختگان حادثه هواپیمایی تهران-یاسوج جمعی از کوهنوردان کهگیلویه و بویراحمد به قله 3 هزار متری تامر صعود کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۰۹    
کوهنوردان استان مرکزی در صعودی سراسری با عنوان یادواره مدافعان سلامت به قله 3100 متری سفید خانی با رعایت پروتکل های بهداشتی صعود کردند. گفتنی است در حاشیه این صعود مراسم نکوداشت پیشکسوت ارزشمند کوهنوردی زنده یاد کیخسرو رجایی نیز برگزار شد .
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
در پی اعلام خبر گرفتار شدن 4 کوهنورد در ارتفاعات بیستون کرمانشاه، تیم های امدادی و همچنین بالگرد هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند. فرزین معتمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۰:۵۴    
به مناسبت دهه فجر و نکریم شهدای والا مقام گروهی از کوهنوردان به قله ورطاق سفید کوه خرم آباد صعود کردند .
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۶    
صعود از کوه ها بسیار سخت و دشوار است اما بسیاری از کوهنوردان با وجود دشواری ها، مسیر را استوار و با استقامت طی می کنند تا به قله برسند و لذت رسیدن را تجربه کنند؛ زیرا معتقدند رسیدن به قله، ارزش تحمل تمام سختی ها را دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۱    
کوهنوردان منتخب کهگیلویه و بویراحمد فردا جمعه 24 بهمن به قلّه تامر صعود می کنند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۰:۲۰    
در پی خطر وزش باد و ریزش بهمن در ارتفاعات به کوهنوردان توصیه شده از هرگونه صعود به ارتفاعات برفی خودداری کنند.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بازپرس شعبه دو دادسرای قم از صدور دستور قضایی برای ایمن سازی کوه دوبرادران به منظور پیشگیری از وقوع حوادث تلخ سقوط شهروندان و کوهنوردان در این محدوده خبر داد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس در راستای ایفای مسیولیت اجتماعی خود با همکاری دوستداران محیط زیست و جامعه کوهنوردان بهبهان، با اهدای 1200 اصله درخت منطقه گردشگری تکاب را که سال گذشته دچار حریق گسترده شده بود، احیا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۰۱    
به مناسبت دهه فجر و در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، کوهنوردان سپیدانی به قله رنج (ronj) صعود کردند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۱    
رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران گفت: زمانی که بحث استفاده غیرقانونی از معادن سنگ تهران مطرح شد؛ بهره برداران برای مدتی کار خود را متوقف کردند، اما اظهارات کوهنوردان حکایت از ادامه فعالیت دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۰۰    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری البرز اعلام کرد که با نجات سه کوهنورد دیگر گرفتار در قله برفی ناز واقع در رشته کوه های البرز عملیات امداد و نجات این گروه با موفقیت پایان یافت.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اشاره به اینکه شامگاه گذشته 19 بهمن 5 کوهنورد در ارتفاعات البرز گرفتار شدند، گفت: تاکنون 2 نفر از این کوهنوردان توسط نیروهای امدادی نجات یافتند و جست وجو برای سه کوهنورد دیگر ادامه دارد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی روزهای آینده در ارتفاعات و جاده های کوهستانی استان ریزش سنگ و سقوط بهمن مورد انتظار است. آرش بهارونداحمدی اظهار کرد: تحلیل الگوهای پیش یابی حاکی از خروج سامانه بارشی از منطقه البرز است که به موجب آن آسمانی نیمه ابری تا ابری و مه آلود ...
فرادید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
محمدهادی قانع، رئیس سازمان آتش نشانی شیراز، در مصاحبه مطبوعاتی اش به سقوط دو کوهنورد جوان از ارتفاعات کوه سرخ شیراز که نیرو های آتش نشانی را ظهر جمعه به محل حادثه کشانده بود اشاره کرد.