یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۹:۵۴Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هواشناسی تهران»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۸    
مدیرکل هواشناسی تهران از آسمان ابری و نیمه ابری استان تا سه شنبه این هفته خبر داد و گفت: براساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان، برای تهران طی دوروزآینده آسمانی ابری و نیمه ابری همراه با بارش و مه رقیق خواهد بود و برای شمال استان نیز پیش بینی بارش برف را انتظار داریم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران با اشاره به فعالیت سامانه بارشی از اوایل وقت فردا اول آذر ماه نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: از امروز تا روز جمعه آسمانی نیمه ابری در مناطق پرتردد همراه با غبار محلی و در نیمه شمالی استان افزایش ابر، بارش پراکنده باران و در ارتفاعات باران و برف پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از آسمان ابری و نیمه ابری استان تا آخرهفته خبر داد و گفت: براساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان برای تهران طی چهارروز آینده ابری و نیمه ابری خواهد بود و برای شمال استان نیز پیش بینی بارش برف را داریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۲    
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: تا چهارشنبه در بعضی ساعات به ویژه در دامنه ها و ارتفاعات شمالی افزایش ابر، گاهی تندباد موقت و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران گفت: بر اساس داده ها و نقشه های پیش بینی هواشناسی، وضعیت جوی استان طی دو روز آینده ابری و نیمه ابری خواهد بود و کمینه دما در شهر تهران به 5 درجه سانتی گراد خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هواشناسی استان تهران در اطلاعیه هشدار سطح نارنجی اعلام کرد: از عصر امروز دوشنبه تا ظهر چهارشنبه بر اساس افزایش غلظت و انباشت آلاینده ها، گروه های حساس از جمله بیماران قلبی و تنفسی، سالمندان، زنان باردار و کودکان از خانه خارج نشوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از وضعیت صاف و غبارآلود این استان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: بر اساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان طی روزهای آینده صاف تا قسمتی ابری گاهی با افزایش غبارمحلی، و وزش بادهای پراکنده همراه خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: امشب و فردا در پاره ای مناطق بخصوص جنوبی و غربی احتمال وزش باد شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران با اشاره به فعالیت سامانه سرد و بارشی گفت: بارش باران گاهی رگبار ورعد و برق توام با تندبادهای لحظه ای و احتمال بارش برف در ارتفاعات شمال شرق استان همچنین کاهش قابل ملاحظه دما انتظار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران با اشاره به بارش های پراکنده در سطح استان گفت: دمای هوا بین 4 تا 7 درجه خنک می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: اداره کل هواشناسی استان تهران با اشاره به اینکه بیشینه و کمینه دمای هوا طی امروز، پنجشنبه 30 و 19 است اعلام کرد که تا روز دوشنبه دمای هوای تهران به 32 درجه سانتی گراد می رسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۸    
مدیرکل هواشناسی تهران از آسمان صاف تا کمی ابری در سطح استان خبرداد و گفت: بر اساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان طی روزهای آینده صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۹    
دیدار مدیرکل هواشناسی تهران با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مجتبی جلالی با فرزانه دهنادی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران با دیدار و گفت و گو کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران از روند افزایشی دما خبر داد و اعلام کرد: هوای تهران تا پایان هفته سه تا چهار درجه گرم می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۷:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
هواشناسی تهران اعلام کرد: از امروز تا دوشنبه با روند کاهش دما، هوای تهران از 35 به 30 درجه سانتیگراد می رسد.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
هواشناسی استان تهران اعلام کرد: دمای هوای تهران این هفته از 35 به 40درجه سانتی گراد می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از آسمان صاف تا قسمتی ابری در سطح استان خبرداد و گفت: بر اساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان طی روزهای آینده با افزایش دما و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز تا پایان هفته با روند افزایشی دما، هوای تهران به 36 درجه سانتی گراد رسیده و گرم تر خواهد شد در حالیکه امروز هوای تهران 33 درجه بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: امروز در ساعات بعدازظهر و شب در پاره ای نقاط بویژه در بخش های جنوبی و غربی استان تهران گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش موقتی گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: امروز و فردا در پاره ای نقاط بویژه در بخش های جنوبی استان تهران گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش موقتی گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هواشناسی تهران اعلام کرد: از امروز (19 خرداد) تا پایان هفته روند افزایش دمای سه درجه ای در تهران پیش بینی می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۷:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان : هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز در ساعات عصر و شب وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در نواحی جنوبی این استان پیش بینی می شود. بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی روز دوشنبه هواشناسی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: فردا (17 اردیبهشت) با نفوذ موج بارشی بتدریج افزایش ابر در بعضی ساعات به ویژه عصر، با افزایش ناپایداری جوی گاهی رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۸    
مدیرکل اداره هواشناسی تهران با اعلام هشدار زرد در سطح استان گفت: آسمان استان کمی ابری همراه با وزش باد از بعدازظهر امروز تا فردا عصرگاهی رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در پاره نقاط پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران بااعلام وضعیت زرد در تهران گفت: با فعالیت سامانه بارشی از امروز بالا آمدن موقتی سطح رودخانه ها پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از بارش های پراکنده در سطح استان خبر داد و گفت: در روز جمعه سامانه جدید بارشی وارد تهران می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران، به افزایش ابرناکی هوای تهران اشاره کرد و گفت: رگبار باران و تندباد موقتی در تهران انتظار می رود.
نبأپرس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۲۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز چهارشنبه 27 فروردین از سمت جنوب کشور در استان های فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان و بخش هایی از سیستان و بلوچستان باران آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از ادامه بارش ها خبر داد و گفت: سامانه جدید بارشی دوشنبه وارد استان می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل هواشناسی تهران از ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه به استان تهران خبر داد. مجتبی جلالی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی و ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه به استان تهران اظهار داشت: طی این مدت به تناوب وقوع رگبار پراکنده باران و رعد و برق ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۲۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه به استان تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران با اشاره به فعالیت سامانه بارشی گفت: با احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها شهروندان در حواشی این مسیرها تردد و اتراق نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران با اشاره به ادامه فعالیت سامانه بارشی گفت: احتمال 20 میلیمتر بارندگی حداقل تا فردا وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۸    
تهران - ایرنا - اداره کل هواشناسی تهران با اعلام تداوم بارش ها در استان تا ظهر یکشنبه، نسبت به احتمال سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر شهری ، مه گرفتگی و لغزندگی جاده ها هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی تهران از ادامه بارندگی ها تا اوایل هفته آینده خبر داد و گفت: هوای استان تا 10 درجه سردتر می شود.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
هواشناسی استان تهران با بیان اینکه از عصر امروز با نفوذ سامانه بارشی به استان، از اواخر شب تا اوایل هفته آینده در بعضی ساعات بارش باران، رگبار، آذرخش و وزش باد پیش بینی می شود اعلام کرد: دمای هوای تهران از فردا(سه شنبه) تا پنجشنبه بین 5 تا 10 درجه سانتی گراد کاهش می یابد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از وزش باد شدید برای امروز عصر خبر داد و گفت : در نواحی شمالی استان بارش پراکنده انتظار می رود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - مدیرکل هواشناسی تهران گفت: از عصر امروز تا دوشنبه وقوع رگبار، رعد و برق، برف و تند باد موقت در ارتفاعات استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از پیش بینی یک شنبه ای پربارش و تندباد شدید برای روز سه شنبه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۷    
تهران - ایرنا - هواشناسی تهران اعلام کرد: تا فردا آسمان این استان نیمه ابری در بعضی ساعات افزایش ابر، وزش باد و در ارتفاعات گاهی بارش برف و باران پیش بینی می شود.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح وضعیت آب و هوایی تهران و دیگر استان های کشور پرداخت. فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح وضعیت هواشناسی تهران پرداخت و گفت: هوای تهران از امشب با بارش های پراکنده همراه خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران با اشاره به خروج سامانه بارشی از ورود سامانه دگیری خبر داد و گفت: از هفته آینده بارندگی ها شدیدتر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از بارش شدید باران در 48 ساعت آینده خبرداد و گفت: شهروندان از اتراق در حاشیه رودخانه ها پرهیز کنند.
پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اصغر عطایی، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران با بیان اینکه هشدار هواشناسی تهران مبنی بر احتمال وقوع سیلابی شدن رودخانه های تهران و آبگرفتگی معابر شهری از عصر امروز گفت: شهر آمادگی کامل را برای مقابله با بروز سیلاب دارد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی تهران نشان می دهد فردا چهارشنبه بیشترین مقدار بارش در بخشهای شمالی استان تهران بخصوص ارتفاعات رخ خواهد داد. همچنین پیش بینی می شود از بعدازظهر شنبه با نفوذ یک موج دیگر، شروع مجدد بارندگی را در استان تهران خواهیم داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۶    
مدیرکل هواشناسی تهران به افزایش ابرناکی آسمان استان اشاره کرد و گفت: برای استان بارش های باران خفیف پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۸:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران سرمای استان را تا فردا دانست و گفت: دمای تهران در روز به 17 درجه سلسیوس خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: از امشب تا اواخر وقت فردا، در بعضی ساعات موجب غبار رقیق محلی و کاهش کیفیت هوا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۰    
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی تهران اعلام کرد: از امروز تا اواخر وقت جمعه آسمان استان، صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد متوسط تا شدید پیش بینی می شود.