چهارشنبه ۲۶ خردادساعت ۱۴:۲۸Jun 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هواشناسی تهران»

ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران برای پایان هفته جاری و روز 13 فروردین رگبار پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اطلاعیه ای، نسبت به رگبار باران، وزش باد شدید موقت، رعد و برق، تگرگ، آب گرفتگی معابر و کولاک در گردنه های برف گیر استان هشدار داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان هواشناسی تهران بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیشیابی هواشناسی، از روز چهارشنبه تا روز جمعه با ورود سامانه بارشی افزایش ابرناکی، بارش باران و برف و مه احتمال می رود. همچنین از چهارشنبه در بخشهای غربی و جنوبی استان وزش باد نسبتا شدید گاهی با خیزش گرد [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران امروز /سه شنبه/ با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با شرایط پایداری و سکون نسبی هوا تا ظهر پنجشنبه هفته جاری در نواحی شهری و پرتردد این استان افزایش آلاینده ها و غلظت آن پیش بینی می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مهر – گروه ورزش: از زمان حادثه مرگبار دی ماه که در پیِ سقوط بهمن در ارتفاعات تهران ایجاد شد خیلی نگذشته است؛ حادثه ای که 12 فوتی به جا گذاشت در حالی که هواشناسی تهران 24 ساعت پیش از وقوع این حادثه از تداوم 48 ساعته سامانه بارشی برف و باران در استان خبر داده بود. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی تهران از ورود موج بارشی به تهران خبر داد و اظهار داشت: موج بارشی از روز جمعه 10 بهمن وارد تهران خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران با اشاره به وضعیت جوی پایدار در استان گفت: رشد شاخص آلودگی هوا در حد ناسالم برای تمامی گروه ها مورد انتظار است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
5 دی ماه 99 سقوط بهمن در ارتفاعات شمیرانات منجر به مرگ 12 کوهنورد و کشف اجساد نصیرن طی سه روز عملیات مستمر تیم های امداد و نجات و واکنش سریع هلال احمر، آتش نشانی و عوامل امدادی شد. اما 24 ساعت پیش از وقوع این حادثه سیاه، هواشناسی تهران از تداوم 48 ساعته سامانه بارشی برف [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی استان تهران امروز -جمعه- با صدور اطلاعیه ای از وزش باد نسبتا شدید تا شدید در نواحی مرکزی و در ارتفاعات نسبت به کولاک برف هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از کاهش دما طی روزهای آینده در سطح استان خبرداد و گفت: در ارتفاعات استان کولاک برف پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: امروز و فردا (شنبه و یکشنبه) در ارتفاعات شرقی این استان بخصوص فیروزکوه در بعضی ساعات افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از آسمان ابری استان تا اواخر دوشنبه خبر داد و گفت: براساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران برای امروز و فردا ابری توام با بارش برف و باران خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۸    
مدیرکل هواشناسی تهران از آسمان ابری و نیمه ابری استان تا سه شنبه این هفته خبر داد و گفت: براساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان، برای تهران طی دوروزآینده آسمانی ابری و نیمه ابری همراه با بارش و مه رقیق خواهد بود و برای شمال استان نیز پیش بینی بارش برف را انتظار داریم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران با اشاره به فعالیت سامانه بارشی از اوایل وقت فردا اول آذر ماه نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل ها هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: از امروز تا روز جمعه آسمانی نیمه ابری در مناطق پرتردد همراه با غبار محلی و در نیمه شمالی استان افزایش ابر، بارش پراکنده باران و در ارتفاعات باران و برف پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از آسمان ابری و نیمه ابری استان تا آخرهفته خبر داد و گفت: براساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان برای تهران طی چهارروز آینده ابری و نیمه ابری خواهد بود و برای شمال استان نیز پیش بینی بارش برف را داریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۲    
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: تا چهارشنبه در بعضی ساعات به ویژه در دامنه ها و ارتفاعات شمالی افزایش ابر، گاهی تندباد موقت و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران گفت: بر اساس داده ها و نقشه های پیش بینی هواشناسی، وضعیت جوی استان طی دو روز آینده ابری و نیمه ابری خواهد بود و کمینه دما در شهر تهران به 5 درجه سانتی گراد خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هواشناسی استان تهران در اطلاعیه هشدار سطح نارنجی اعلام کرد: از عصر امروز دوشنبه تا ظهر چهارشنبه بر اساس افزایش غلظت و انباشت آلاینده ها، گروه های حساس از جمله بیماران قلبی و تنفسی، سالمندان، زنان باردار و کودکان از خانه خارج نشوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از وضعیت صاف و غبارآلود این استان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: بر اساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان طی روزهای آینده صاف تا قسمتی ابری گاهی با افزایش غبارمحلی، و وزش بادهای پراکنده همراه خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: امشب و فردا در پاره ای مناطق بخصوص جنوبی و غربی احتمال وزش باد شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران با اشاره به فعالیت سامانه سرد و بارشی گفت: بارش باران گاهی رگبار ورعد و برق توام با تندبادهای لحظه ای و احتمال بارش برف در ارتفاعات شمال شرق استان همچنین کاهش قابل ملاحظه دما انتظار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران با اشاره به بارش های پراکنده در سطح استان گفت: دمای هوا بین 4 تا 7 درجه خنک می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: اداره کل هواشناسی استان تهران با اشاره به اینکه بیشینه و کمینه دمای هوا طی امروز، پنجشنبه 30 و 19 است اعلام کرد که تا روز دوشنبه دمای هوای تهران به 32 درجه سانتی گراد می رسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۸    
مدیرکل هواشناسی تهران از آسمان صاف تا کمی ابری در سطح استان خبرداد و گفت: بر اساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان طی روزهای آینده صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۹    
دیدار مدیرکل هواشناسی تهران با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مجتبی جلالی با فرزانه دهنادی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران با دیدار و گفت و گو کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران از روند افزایشی دما خبر داد و اعلام کرد: هوای تهران تا پایان هفته سه تا چهار درجه گرم می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۷:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
هواشناسی تهران اعلام کرد: از امروز تا دوشنبه با روند کاهش دما، هوای تهران از 35 به 30 درجه سانتیگراد می رسد.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
هواشناسی استان تهران اعلام کرد: دمای هوای تهران این هفته از 35 به 40درجه سانتی گراد می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از آسمان صاف تا قسمتی ابری در سطح استان خبرداد و گفت: بر اساس داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان طی روزهای آینده با افزایش دما و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز تا پایان هفته با روند افزایشی دما، هوای تهران به 36 درجه سانتی گراد رسیده و گرم تر خواهد شد در حالیکه امروز هوای تهران 33 درجه بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: امروز در ساعات بعدازظهر و شب در پاره ای نقاط بویژه در بخش های جنوبی و غربی استان تهران گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش موقتی گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: امروز و فردا در پاره ای نقاط بویژه در بخش های جنوبی استان تهران گاهی وزش باد شدید همراه با خیزش موقتی گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هواشناسی تهران اعلام کرد: از امروز (19 خرداد) تا پایان هفته روند افزایش دمای سه درجه ای در تهران پیش بینی می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۵ - ۱۷:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان : هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز در ساعات عصر و شب وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در نواحی جنوبی این استان پیش بینی می شود. بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی روز دوشنبه هواشناسی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هواشناسی تهران اعلام کرد: فردا (17 اردیبهشت) با نفوذ موج بارشی بتدریج افزایش ابر در بعضی ساعات به ویژه عصر، با افزایش ناپایداری جوی گاهی رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۸    
مدیرکل اداره هواشناسی تهران با اعلام هشدار زرد در سطح استان گفت: آسمان استان کمی ابری همراه با وزش باد از بعدازظهر امروز تا فردا عصرگاهی رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در پاره نقاط پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران بااعلام وضعیت زرد در تهران گفت: با فعالیت سامانه بارشی از امروز بالا آمدن موقتی سطح رودخانه ها پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از بارش های پراکنده در سطح استان خبر داد و گفت: در روز جمعه سامانه جدید بارشی وارد تهران می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان تهران، به افزایش ابرناکی هوای تهران اشاره کرد و گفت: رگبار باران و تندباد موقتی در تهران انتظار می رود.
نبأپرس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ - ۲۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز چهارشنبه 27 فروردین از سمت جنوب کشور در استان های فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان و بخش هایی از سیستان و بلوچستان باران آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از ادامه بارش ها خبر داد و گفت: سامانه جدید بارشی دوشنبه وارد استان می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل هواشناسی تهران از ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه به استان تهران خبر داد. مجتبی جلالی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی و ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه به استان تهران اظهار داشت: طی این مدت به تناوب وقوع رگبار پراکنده باران و رعد و برق ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۲۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران از ورود سامانه بارشی جدید از روز دوشنبه به استان تهران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران با اشاره به فعالیت سامانه بارشی گفت: با احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها شهروندان در حواشی این مسیرها تردد و اتراق نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی تهران با اشاره به ادامه فعالیت سامانه بارشی گفت: احتمال 20 میلیمتر بارندگی حداقل تا فردا وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۸    
تهران - ایرنا - اداره کل هواشناسی تهران با اعلام تداوم بارش ها در استان تا ظهر یکشنبه، نسبت به احتمال سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر شهری ، مه گرفتگی و لغزندگی جاده ها هشدار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فارس : مدیر کل هواشناسی تهران از ادامه بارندگی ها تا اوایل هفته آینده خبر داد و گفت: هوای استان تا 10 درجه سردتر می شود.