دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۸:۰۵Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت آب و هوا»

روز نو   ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
فریبا گودرزی درباره وضعیت آب و هوا گفت: امروز در جنوب سیستان وبلوچستان رشد ابر، وزش باد،رگبار و رعدو برق پیش بینی می شود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آخرین وضعیت آب وهوا در کشور برای امروز یک شنبه 23 مرداد 1401 منتشر شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
امروز به دلیل وزش باد شدید و خیزش گردوغبار در کشور عراق و انتقال آن به مرز های غربی کشور پدیده گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا انتظار می رود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران صاف تاکمی ابری و همراه با وزش باد و در ارتفاعات استان افزایش ابر و رگبار باران پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، شنبه در برخی نواحی شمال غرب، غرب، ارتفاعات و دامنه های زاگرس مرکزی، سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه های البرز غربی بارش باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت انتظار می رود.
طلا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی وضعیت آب و هوای تهران فردا 16مرداد 1401 نشان می دهد آسمان آفتابی است و حداکثر دما 37 درجه و شاخص آلودگی هوا نیز در وضعیت زرد پیش بینی می شود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
آخرین وضعیت آب و هوا برای امروز جمعه 14 مرداد 1401 منتشر شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
جمعه در بیشتر مناطق کشور جوی آرام استقرار می یابد و در ارتفاعات البرز مرکزی احتمال رخ داد رگبار پراکنده وجود دارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
چهارشنبه در برخی نقاط اردبیل، گیلان، مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی و برخی مناطق دیگر به ویژه در ساعات بعد از ظهر ابرناکی، بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شنبه با ورود سامانه بارشی جدید به تدریج در بخش هایی از شمال غرب، دامنه های زاگرس مرکزی البرز و سواحل دریای خزر بارش باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۲۴   + ۴۳ سایت دیگر  
بارش باران در ارتفاعات البرز، واقع در شرق تهران، طی امروز و فردا همراه با رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
امروز شدت بارش در غرب استان کرمان، فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب و غرب اصفهان، شرق لرستان، نوار شرقی خوزستان و غرب یزد است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام تداوم بارش های موسمی تابستانه در بسیاری از استان های کشور تا اوایل هفته آینده گفت: وزش باد شدید طی 3 روز آینده در برخی استان های کشور منجر به گردو خاک خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی، در اردبیل، گیلان، مازندران، مناطقی از دامنه جنوبی البرز واقع در زنجان، قزوین البرز و تهران بارش پراکنده گاهی وزش باد شدید و رعد و برق رخ می دهد.
رادیو پیام   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۷۲ سایت دیگر  
سه شنبه در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، نیمه شرقی فارس، جزایر خلیج فارس و جنوب خراسان جنوبی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. چهارشنبه این شرایط علاوه بر مناطق ذکر شده برای نیمه جنوبی فارس و جنوب استان های یزد و بوشهر نیز رخ خواهد داد. ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی فارس با صدور اطلاعیه ای و اعلام سطح قرمز نسبت به بارش های موسمی همراه با وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در این استان هشدار داد. به گزارش اول فارس ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
در نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، برخی نقاط هرمزگان و جنوب شرق فارس در برخی ساعات به ویژه در بعد از ظهر رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا: امروز در سواحل دریای خزر، شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز، بخشی از هرمزگان، جنوب کرمان ، سیستان و بلوچستان و جنوب شهر فارس، رگبار پراکنده، رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایزان آنلاین،امروز در سواحل دریای خزر، شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز، بخشی از هرمزگان، جنوب کرمان ، سیستان و بلوچستان و جنوب شهر فارس، رگبار پراکنده، رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش های موسمی در جنوب شرق، شروع بارش های تابستانی در نوار شمالی خزر و استان های شمال غرب و همچنین آغاز کاهش دما تا 4 درجه در تهران طی سه روز آینده خبر داد. تهران – اقتصادبرتر – 31 تیر 1401 ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
از روز جمعه تا دوشنبه کاهش محسوس دما در استان های ساحلی خزر و شمال غرب پیش بینی می شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام ماندگاری هوای گرم در تهران و سایر مناطق کشور، اعلام کرد: نیمه شمالی کشور از جمله آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل و استان های حاشیه خزر خنک می شود. تهران – اقتصادبرتر – 29 تیر 1401 ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
طی پنج روز آینده در بخش هایی از جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و هرمزگان به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار و رعد و برق گاهی وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
در پیش بینی وضعیت آب و هوا در 26 تیر آمده؛ وزش باد شدید در استان های مرکزی؛ تهران شاهد گرد و خاک خواهد بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
در اغلب مناطق کشور شاهد جوی آرام پایدار و تداوم گرمای هوا هستیم.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۹    
درباره قدرت تعاملات اجتماعی کوتاه فاطمه حبیبی نژاد: هر چه به سوی جامعه ای مدرن پیش می رویم، فاصله آدم ها با یکدیگر بیشتر می شود. مردم در اتوبوس و تاکسی به بازی کردن با موبایل یا چرخیدن در فضای مجازی مشغول هستند ...
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس گزارش هواشناسی کشور در استان های واقع در غرب، جنوب غرب، جنوب و مرکز کشور پدیده وزش باد و گردوغبار پیش بینی شده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: وضعیت آب و هوا برای امروز پنج شنبه 23 تیر 1401 منتشر شد. در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط هرمزگان، جنوب کرمان، سیستان و بلوچستان افزایش ابر، رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا 2 درجه از دمای هوا کاسته خواهد شد، اما ماندگاری هوای گرم در کشور وجود خواهد داشت. تهران – اقتصادبرتر – 22 تیر 1401 ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
در سه روز آینده شکل گیری توده گردوخاک در کشور عراق و انتقال آن به بخش هایی از غرب و جنوب غرب کشور دور از انتظار نیست.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
طی سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، برخی نقاط هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب استان فارس در ساعات بعدازظهر و شب رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت گاهی گردوخاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
دمای هوا از امروز تا سه شنبه در سطح کشور، به ویژه در سواحل دریای خزر، شمال غرب و دامنه های جنوبی البرز افزایش می یابد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۸:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: امروز شنبه هوای 6 کلانشهر ناسالم برای گروه های حساس، یک کلانشهر ناسالم برای تمام گروه ها و دو کلانشهر قابل قبول است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: تا 5 روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب شاهد وزش باد شدید و تگرگ در نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان هستیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
از امروز تا دوشنبه به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در بخش هایی از نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب فارس وزش باد شدید موقت گاهی همراه با خیزش گرد و خاک پیش بینی می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۰۹:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
طی دو روز آینده در ارتفاعات البرز و شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی رشد ابر و بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۷:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به گفته فرمانده پلیس راه البرز، روز جمعه سوم تیرماه محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال در محدوده این استان اجرا خواهد شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
در پنج روز آینده در برخی مناطق کشور رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و گاهی گرد و خاک پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۹:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
در مناطقی از شمال غرب، دامنه های جنوبی در استان های البرز، تهران، سمنان و مناطقی از مرکز در بعضی ساعات وزش باد شدید رخ می دهد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۸:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
طی امروز در دامنه های جنوبی البرز، مناطقی از مرکز، شرق کشور، وزش باد شدید رخ می دهد که سبب خیزش گرد و خاک می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
امروز در برخی مناطق جنوب غرب، غرب و شمال شرق، شرق، سمنان، شمال اصفهان، البرز، قم و تهران افزایش سرعت وزش باد و خیزش گرد و خاک انتظار می رود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی اعلام کرد: از فردا کاهش دما بین 3 تا 5 درجه در اغلب مناطق کشور، به ویژه در استان های نوار شمالی و شرقی رخ خواهد داد که ماندگاری آن در استان های مختلف متفاوت است. تهران – اقتصادبرتر – 11 تیر 1401 ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۴۰   + ۳۴ سایت دیگر  
امروز در برخی مناطق استان های تهران و البرز گرد و غبار محلی و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هواشناسی، از روز یکشنبه تا دوشنبه روند دمایی در نیمه شمالی کشور کاهشی خواهد شد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، روز یکشنبه علاوه بر این مناطق، شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، استان اردبیل و سواحل دریای خزر نیز بارش خواهند داشت که همراه با وزش باد شمالی خواهد بود و این شرایط سبب کاهش نسبی دما در این مناطق می شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
چهارشنبه در شمال آذربایجان شرقی و اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر و رگبار پراکنده رخ می دهد. در سایر مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است. پنجشنبه و جمعه استقرار هوای گرم و پایدار در کل کشور تداوم خواهد داشت. ...