پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۶:۲۷Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت آب و هوا»

خبرگزاری ایسا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران و وزش باد شدید در نقاط مختلف کشور، از بارش برف در برخی استان های کشور طی روزهای آینده خبر داد. ...
افکار نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امروز با ورود سامانه بارشی از غرب کشور، بارش باران و برف در نوار غربی آغاز می شود.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۰    
امروز در استان های آذربایجان شرقی و غربی ها، اردبیل، خراسان شمالی زنجان، قزوین، شمال خراسان رضوی و در اوایل شب در استان های ساحلی خزر بارش پراکنده پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۴    
امروز در استان های آذربایجان شرقی و غربی ها، اردبیل، خراسان شمالی زنجان، قزوین، شمال خراسان رضوی و در اوایل شب در استان های ساحلی خزر بارش پراکنده پیش بینی می شود.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۵۸ سایت دیگر  
امروز در استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اردبیل، سواحل دریای خزر، خراسان جنوبی و پاره ای از مناطق خراسان رضوی بارش پراکنده پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۸   + ۶۸ سایت دیگر  
امروز در استان های خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، ایلام و لرستان باران و رعد و برق و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف پیش بینی می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش دوشنبه پایگاه خبری ساینس، این دوقلوی دیجیتالی زمین که با عنوان پروژه Destination Earth شناخته می شود، یک نمایش مجازی از تمام فرایندهای در حال وقوع در سطح زمین از جمله آثار فعالیت انسان بر سیستم های آب، غذا و انرژی است. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
از امروز تا آخر هفته روند افزایش تدریجی دما در بیشتر مناطق کشور بین 7 تا 10 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۱   + ۶۲ سایت دیگر  
از امروز تا آخر هفته روند افزایش تدریجی دما در بیشتر مناطق کشور بین 7 تا 10 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مقامات ارشد اروپا از مدیریت بانک جهانی خواسته اند تا استراتژی خود درباره تغییر وضعیت آب و هوا را گسترش داده و سرمایه گذاری در پروژه های مرتبط با نفت و زغال سنگ در سراسر جهان را لغو کند.
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سازمان هواشناسی با پیش بینی جو آرام در اکثر مناطق کشور طی 24 ساعت آینده از بارش برف و باران در 11 استان تا روز دوشنبه خبر داد. بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 24 ساعت آینده در اکثر مناطق کشور جو آرامی حاکم خواهد بود و در کهگیلویه و بویراحمد چهارمحال ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
براساس آخرین خروجی مدل های هواشناسی، امروز در برخی مناطق شمال و مرکز هرمزگان، نیمه جنوبی کرمان و شمال سیستان و بلوچستان بارش پراکنده گاهی رعد و برق پیش بینی می شود.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۷۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی هفته پیش رو، گفت: روز سه شنبه ( 12 اسفند) سامانه بارشی جدیدی از مرزهای غربی وارد کشور می شود و فعالیت این سامانه بارشی در شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی ...
برترین ها / تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۶۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سازمان هواشناسی بر اساس تحلیل نقشه های پیشیابی اعلام کرد که امروز پنجشنبه سامانه بارشی در نیمه جنوبی کشور به جز جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب هرمزگان فعال است. ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
امروز سامانه شمالی در استان های ساحلی خزر، اردبیل، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و شمال آذربایجان شرقی سبب بارش برف و باران و وزش باد خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۰   + ۸۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش برف و باران گسترده در اکثر مناطق کشور به دلیل فعالیت دو سامانه بارشی و کاهش 12 تا 18 درجه ای دما در برخی استان ها خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- براساس نتایج یک گزارش جدید مشخص شد که هزینه های ناشی از سیل و بدی وضعیت آب و هوا در آمریکا می تواند ظرف 30 سال تا حدود 61 درصد افزایش یابد.
اقتصاد آنلاین / شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز آینده در 16 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود، گفت: از اواخر وقت سه شنبه پنجم اسفند سامانه بارشی تازه از سمت جنوب وارد کشور می شود.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در بیشتر مناطق کشور خبر داد و گفت: در مناطقی از جنوب، جنوب غرب و شرق کشور وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید دور از انتظار نیست. ...
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۴   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به فعالیت دو سامانه بارشی در کشور طی هفته جاری نسبت به آبگرفتگی معابر، کولاک برف، آسیب به سازه های موقت و وقوع صاعقه هشدار داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۰   + ۶۰ سایت دیگر  
امروز سامانه بارشی جدید از شمال غرب وارد کشور می شود و در غرب و شمال غرب و به تدریج غرب سواحل خزر و استان های واقع در دامنه جنوبی البرز موجب بارش برف و باران و وزش باد خواهد شد.
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش برف و باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی استان های کشور، از وزش باد شدید در استان های واقع در شرق و جنوب غرب همراه با گردوخاک خبر داد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۹   + ۳۶ سایت دیگر  
در خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و برخی نقاط استان های کرمان بارش برف و باران، در جنوب فارس و برخی مناطق هرمزگان بارش باران گاهی با رعد و برق و در استان های ساحلی خزر بارش های پراکنده پیش بینی می شود. ...
اقتصاد آنلاین / تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اعلام اینکه امروز، پنجشنبه در نیمه غربی کشور و جمعه در مرکز شمال شرق و بخش هایی از شرق کشور کاهش محسوس دما رخ خواهد داد اظهار کرد: این کاهش دما حدود 8 تا 12 درجه خواهد بود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
طی 24 ساعت آینده برای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، زنجان، کردستان بارش باران و در مناطق مرتفع بارش برف پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۲   + ۵۲ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی از شمال غرب و غرب به کشور، در برخی نقاط استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، کردستان، همدان، لرستان، ایلام و ارتفاعات استان های قزوین، تهران، البرز و خوزستان بارش پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۰   + ۵۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی از آغاز بارش برف و باران خبر و نسبت به وزش شدید باد و کاهش دما به کشاورزان هشدار داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش بینی هواشناسی امروز و فردا در غالب مناطق کشور جوی آرام خواهیم داشت که در شهر های صنعتی و پرجمعیت با افزایش غلظت آلاینده ها مواجه خواهیم بود.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۴    
پیش بینی وضعیت آب و هوا در روزهای اینده
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
از بعد از ظهر امروز و فردا دمای هوا در استان های ساحلی کاهش می یابد همچنین احتمال بارش پراکنده وجود دارد.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی جو آرام در اکثر مناطق کشور تا سه شنبه آینده از ورود سامانه بارشی طی روز چهارشنبه و آغاز بارش برف و باران خبر داد. به گزارش تسنیم ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
امروز در اکثر مناطق کشور، آسمان صاف است و از روز شنبه در اردبیل و سواحل دریای خزر وزش باد شدید موقتی و بارش پراکنده رخ می دهد.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تا روز دوشنبه هفته آینده جوی آرام خواهیم داشت که در شهر های صنعتی و پرجمعیت با افزایش غلظت آلاینده ها مواجه خواهیم بود.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به حاکمیت جوی آرام و پایدار در بیشتر مناطق کشور، از آلوده شدن هوای شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور از امروز (22 بهمن) خبر داد. ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای آخر هفته همراه با برف و باران برای برخی مناطق کشور پیش بینی کرد.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۱۳   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از برقراری جوی آرام و آسمانی آفتابی در بیشتر مناطق کشور طی پنج روز آینده خبر داد. صادق ضیاییان با اشاره به اینکه در بیشتر مناطق کشور طی پنج روز آینده جوی آرام و آسمانی آفتابی پیش بینی می شود ...
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۳    
برچسب ها 22 بهمن بارش باران و برف تعطیلات آخر هفته دانستنی آنلاین سازمان هواشناسی کشور برچسب ها
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۳   + ۳۳ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی امروز در استان های یزد، شمال کرمان، خراسان رضوی، شرق سمنان و خراسان شمالی بارش ها ادامه دارد.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی امروز در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، جنوب غرب و نیمه شرقی کشور وزش باد شدید رخ می دهد که خیزش گرد و خاک در برخی نقاط شرق و جنوب شرق را به دنبال دارد.
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها در برخی نقاط کشور تا فردا (20 بهمن) خبر داد و گفت: طی امروز (19 بهمن) خیزش گرد و خاک در برخی نقاط شرق و جنوب شرق دور از انتظار نیست. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۱۴   + ۶۵ سایت دیگر  
فعالیت سامانه بارشی امروز در سواحل دریای خزر، غرب، جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، دامنه های جنوبی البرز مرکزی، شمال شرق و در برخی از مناطق شمال غرب ادامه دارد.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی با ورود سامانه بارشی به کشور امروز در مناطق غربی و دامنه های البرز بارش برف و باران خواهیم داشت.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش برف و باران 5 روزه در 24 استان خبر داد و نسبت به کاهش دما و وقوع بهمن هشدار داد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از اوایل امشب با ورود سامانه بارشی به غرب کشور بارش باران و برف در کرمانشاه، کردستان و آذربایجان غربی آغاز می شود.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز و روز های پایانی هفته جوی نسبتا آرام در سراسر استان پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
از امروز تا پنجشنبه در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار همراه با افزایش نسبی دما و همچنین افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوای شهر های صنعتی و پر جمعیت پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی تا پنجشنبه در شهر های صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا را داریم.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: برای امروز وزش باد و کاهش موقتی دما در استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کرونا با آمدنش حتی شکل نگرانی ها را هم عوض کرد، عروس و دامادهایی که تا پیش از این نگرانی شان بهم ریختن وضعیت آب و هوا یا عقب ماندن از برنامه ها بود، حالا نگرانی شان ابتلای دوستان و عزیزانشان به کرونا و حتی مرگ آنها در مراسم ازدواجشان هستند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی سازمان هواشناسی تا پایان هفته در اغلب مناطق کشور جوی آرام همراه با سکون نسبی حکم فرما است.