دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۸:۴۵May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت آب و هوا»

افکار نیوز   ۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
امروز و فردا در بیشتر نقاط کشور شاهد افزایش دما خواهیم بود و این افزایش دما در شرق سواحل دریای خزر محسوس تر خواهد بود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام کارشناس سازمان هواشناسی امروز آسمان تهران کمی ابری در بعدازظهر افزایش ابر، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۲    
امروز و فردا در نیمه شمالی کشور شاهد افزایش نسبی دما خواهیم بود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رفیعی گفت: فردا (یکشنبه) در ارتفاعات البرز مرکزی و استان های دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی و دوشنبه در غرب اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی در ساعات بعدازظهر گاهی بارش پراکنده و وزش باد رخ خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی این استان در هفته پیش رو پرداخت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
دیدار جمعه شب سرخابی های پایتخت در آب وهوایی مطبوع برگزار می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی هواشناسی در برخی نقاط آذربایجان غربی و شرقی، جنوب اردبیل، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، قم، لرستان، چهارمحال و بختیاری شاهد رگبار باران و گاهی رعدوبرق هستیم.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۵   + ۶۵ سایت دیگر  
گودرزی خاطرنشان کرد: یکشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی و برخی نقاط دامنه های جنوبی آن و برخی نقاط زاگرس مرکزی رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز در استان های کرمانشاه، همدان، مرکزی، قم، لرستان، نواحی از اصفهان، یزد، کرمان و هرمزگان، اردبیل، سواحل شمالی رگبار باران پیش بینی می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۰    
امروز در استان های کرمانشاه، همدان، مرکزی، قم، لرستان، نواحی از اصفهان، یزد، کرمان و هرمزگان، اردبیل، سواحل شمالی رگبار باران پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: تا پایان هفته شاهد وزش باد شدید و بارش باران در بیشتر نقاط کشور خواهیم بود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی، فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی به وضعیت جوی کشور برای امروز و روزهای آینده اشاره کرد و افزود: امروز در سه استان ساحلی خزر و اردبیل بارش باران رخ خواهد داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
امروز در سواحل دریای خزر، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران،اصفهان، یزد، کردستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و فارس، رگبار باران پیش بینی می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی افزود: امروز در پایتخت به ویژه در ساعات بعداز ظهر و اوایل شب باز هم احتمال رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید را خواهیم داشت و طی دو سه روزه آینده نیز شرایط ادامه دارد و دما در گرمترین ساعات به حدود 30 درجه می رسد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
امروز در استان های اصفهان، یزد، کرمان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و ارتفاعات البرز، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد تگرگ پیش بینی می شود. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۴۷ سایت دیگر  
طی 24 ساعت آینده در اغلب مناطق کشور به جز جنوب غرب و جنوب کشور به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ،بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی طی 24 ساعت آینده در اغلب مناطق کشور به جز جنوب غرب و جنوب کشور به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد تگرگ پیش بینی می شود. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
امروز و فردا در برخی مناطق کشور افزایش ابر، بارش رگبار و رعد و برق به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب پیش بینی می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۷    
بر اساس آخرین پیش بینی های سازمان هواشناسی کشور،امروز در استان های خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و دامنه های جنوبی البرز، افزایش ابر، رگبار باران و گاهی وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۹   + ۵۱ سایت دیگر  
بارش باران و وزش باد شدید 5 روزه در برخی استان ها/ هشدار امواج 3 متری در سواحل شمالی و جنوبی
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۷۶ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در 20 استان کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا خبر داد. صادق ضیاییان، اظهار کرد: امروز (14 اردیبهشت) فعالیت سامانه بارشی در استان های سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، یزد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۲    
کاشت گیاهان در بهار معمولا یکی از قابل پیش بینی ترین فعالیت ها است. معمولا پس از اتمام زمستان برخی از ما دائما در حال بررسی کردن وضعیت آب وهوا هستیم تا بتوانیم به بهترین نحو از آن برای کاشت گیاهان بهره ببریم.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
امروز در بیشتر مناطق کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود که شدت بارش ها در خراسان های رضوی، شمالی و جنوبی، هرمزگان و کرمان است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی آسمان تهران امروز ابری است و در برخی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد رخ می دهد.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: امروز در استان های ساحلی دریای خزر، خراسان شمالی، برخی نقاط استان های سمنان، تهران، قزوین، البرز، زنجان، رگبار باران و وزش باد شدید پیش بینی می شود. ...
دیجیاتو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مایکروسافت چندی پس از آزمایش قابلیت News and Interests برای کاربران اینسایدر، حالا از چند هفته دیگر عرضه این ویژگی را برای کاربران عادی آغاز می کند. ابزار جدید ویندوز 10 میانبری در نوار وظیفه یا تسکبار ویندوز به وجود می آورد که امکان دسترسی سریع به وضعیت آب وهوا، مطالعه جدیدترین اخبار ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۹    
طبق اعلام سازمان هواشناسی خراسان شمالی وضعیت آب وهوا در امروز و فردا نیمه ابری و احتمال وزش باد در برخی ساعات وجود دارد.
سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۷    
چندین سال است که ظاهر نوار وظیفه یا همان Task Bar ویندوز 10 تغییری نکرده است اما مایکروسافت طی آزمایشات نسخه بتا خود در چند ماه اخیر نشان داد که تصمیم به عوض کردن این موضوع دارد ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش پراکنده، رعدوبرق و وزش باد در 21 استان تا سه شنبه آینده نسبت به وقوع سیلاب و تگرگ طی امروز و فردا در 9 استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سازمان هواشناسی انگلیس و غول کامپیوتری مایکروسافت قصد دارند تا در چارچوب یک پروژه مشترک برای افزایش دقت پیش بینی وضعیت آب و هوا یک دستگاه ابر رایانه فوق پیشرفته در انگلیس راه اندازی کنند.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور از امروز (2 اردیبهشت ماه) خبر داد و گفت: امروز و فردا (2 و 3 اردیبهشت) کاهش دمای 7 تا 12 درجه سانتیگراد در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۸    
از امروز تا اوایل هفته آینده وزش باد شدید در زابل و نوار شرقی خراسان جنوبی پیش بینی می شود که در برخی ساعات با گردوخاک همراه است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رفیعی گفت: فردا پنج شنبه بارش ها در دامنه های زاگرس و البرز مرکزی تقویت می شود و در باقی استان ها نیز ادامه خواهد داشت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا: سازمان هواشناسی پیش بینی کرد که امروز و فردا در 17 استان شاهد بارش باران و وزش باد شدید موقتی خواهیم بود.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
امروز وزش باد گرم جنوبی در استان های ساحلی دریای خزر و اردبیل پیش بینی می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
گودرزی درباره وضعیت آب وهوای تهران نیز گفت: آسمان تهران صاف تا کمی ابری است و در بعضی از ساعت ها، افزایش وزش باد را خواهیم داشت.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
امروز و فردا افزایش 6 تا 10 درجه ای دما در سواحل خزر و اردبیل و از پنج شنبه تا جمعه کاهش دما در این نواحی پیش بینی می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گفته گودرزی روزهای سه شنبه و چهارشنبه در سواحل خزر دمای هوا 6 تا 10 درجه افزایش دارد.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در کشور گفت: طی دو روز آینده دمای هوا در برخی مناطق بین 6 تا 10 درجه سانتیگراد افزایش می یابد. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سلامت نیوز :کارشناس هوا شناسی آخرین وضعیت جوی کشور را تشریح کرد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، فریبا گودرزی کارشناس هواشناسی در مورد آخرین وضعیت آب و هوا در کشور اظهار کرد: امروز برخی از استانهای جنوب شرق کشور از قبیل کرمان، سیستان و بلوچستان ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۲۷ سایت دیگر  
رفیعی اضافه کرد: آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری است و گاهی وزش باد را تجربه می کند، در اواخر وقت امروز نیز انتظار افزایش ابر برای پایتخت داریم.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا: وضعیت آب و هوا در اغلب نقاط آسمان صاف برای روز یکشنبه صاف و پایدار گزارش شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا : جان کری مذاکرات با همتایان چینی را در آستانه نشست مجازی که بایدن برای بررسی فوری وضعیت آب و هوا در جهان خواستار شده بود، آغاز کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر غریب شی در گفت و گو با میزان در خصوص اردوی تیم ملی پاراوزنه برداری در جزیره کیش اظهار داشت: از 15 فروردین ماه اردوی تیم ملی در جزیره کیش و زیر نظر کمیته ملی پارالمپیک آغاز شده است. خداروشکر وضعیت آب و هوا خوب و امکانات فراهم است. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: کاپیتان پرسپولیس می گوید وضعیت آب و هوا در گوا، شرایط را برای همه تیم ها سخت کرده، اما باید با برنامه ریزی مناسب بر این وضعیت غلبه کنند. سید جلال حسینی که با زدن گل سه امتیازی در دیدار پرسولیس و الوحده به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید در 13 استان کشور طی امروز (25 فروردین) خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارندگی بهاری تا پایان هفته در اغلب استان ها خبر داد و گفت: بارش ها فردا به شرق کشور خواهد رسید.
برترین ها / اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: امروز در خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، گلستان، شرق مازندران و یزد رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. امروز دوشنبه در خراسان های شمالی، رضوی و جنوبی، گلستان ...