شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۱۴Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی هواشناسی»

صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۴   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران،صادق ضیاییان اظهار کرد: امروز جمعه (15 مهرماه) در استان های ساحلی خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز مرکزی، بارش باران و گاهی وزش باد شدید همراه با کاهش نسبی دما پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت:هوای سرد و خنک تا صبح دوشنبه در این استان بدون تغییر و ماندگار است و پس از آن چهار تا پنج درجه افزایش خواهد یافت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۶    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت:با تداوم نفوذ جریانات شمالی روند کاهش دما همچنان ادامه دارد به گونه ای که کاهش دمای روزانه تا روز یکشنبه هفته آینده و هوای سرد شبانه نیز تا صبح روز دوشنبه در سطح استان ماندگاراست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از وقوع طوفان شن و گرد و غبار شدید در جنوبشرق کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا-کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بنا بر مدل های هواشناسی استان، روند کاهشی دمای هوا که از روز گذشته در خراسان رضوی آغاز شده است همچنان ادامه دارد و این کاهش در نواحی شمالی استان کاهشی محسوس خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوا در خراسان رضوی تا اوایل هفته آینده روند کاهشی خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: کاهش دمای هوا در استان از امروز آغاز شده است و روند دمای هوای خراسان رضوی تا اوایل هفته آینده کاهشی خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: از فردا شب با شکل گیری جریانات شمالی انتظار داریم شاهد افزایش ابر، وزش باد و رگبارهای پراکنده به ویژه در غرب استان هستیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه دمای شبانه امروز مشهد به 9 درجه می رسد، گفت: وزش باد در سطح استان به ویژه مناطق بادخیز ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از وزش باد شدید در کرمان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۰    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از امروز بعدازظهر پدیده غالب جوی وزش باد خواهد بود به خصوص در مناطق بادخیز جنوب و نیمه شرقی استان وزش باد همراه با گردو خاک محلی است.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: وزش باد نسبتا شدید، فردا در اکثر مناطق استان کرمان پیش بینی می شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، حمیده حبیبی گفت: هم اکنون آسمان استان کرمان صاف است و در برخی از مناطق افزایش ابر را شاهد هستیم. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به آغاز بارش باران در نیمه شمالی کشور از روز پنجشنبه اعلام کرد: امروز و فردا جو آرامی بر کشور حاکم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۲:۳۱    
کارشناس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام گفت: تا آخر هفته جو استان پایدار و آسمان استان صاف و در بعضی نقاط وزش باد ملایم تا متوسط پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان گفت: دما از اواخر هفته جاری در کرمان کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: براساس تحلیل نقشه های آینده نگری و تصاویر ماهواره ای برای امروز و فردا جوی نسبتا پایدار در خراسان رضوی پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، از روز دوشنبه تا پنج شنبه جو پایداری در آسمان مازندران حاکم است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۱    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: شهرستان بهار با 5 درجه سانتی گراد به عنوان خنک ترین نقطه استان گزارش شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: دمای هوا از اواخر هفته جاری بین 2 تا سه درجه سانتیگراد افزایش می یابد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۰    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز و فردا جوی به نسبت پایدار در سطح استان برقرار است، اما برای جنوب شرق استان وزش باد شدید همراه با گردوخاک را پیش بینی می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۵    
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: هم اکنون آسمان در استان صاف و بدون ابر است که پیش بینی می شود این وضعیت با توجه به استمرار جریان جوی پایدار تا اواخر هفته جاری در استان ادامه داشته باشد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و وزش باد شدید در نقاط مختلف کشور و افزایش دما در نوار شمالی خبر داد.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: بارش باران، تگرگ، وزش تندبادهای لحظه ای و احتمال جاری شدن آب از بالادست در جنوب استان پیش بینی می شود و احتمال برخورد صاعقه وجود دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بنا بر تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی، از امروز تا اواسط هفته آینده پدیده وزش باد در بیشتر نقاط استان پیش بینی می شود.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۵۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در برخی مناطق استان های مازندران، گلستان و ارتفاعات واقع در شرق تهران و سمنان ابرناکی، وزش باد و بارش های پراکنده روی می دهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواشناسی با بیان "تغییر اقلیم پیش بینی ها را دچار خطا می کند" گفت: استراتژی تأمین آب کشور باید اصلاح شود تا بتوان آب شیرین بارش ها را جمع آوری و ذخیره کرد.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۱    
رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان گفت: امروز وزش باد و گردوخاک در شرق و رگبار پراکنده باران در جنوب استان پیش بینی می شود . به گزارش باشگاه خبرنگاران، حمیده حبیبی افزود: احتمال بارش تگرگ در مناطق جنوب استان دور از انتظار نیست. او بیان کرد: این شرایط جوی تا دو روز آینده در استان حاکم است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند تدریجی کاهشی دما در استان، بنا بر تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی آغاز شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به آلودگی هوا در شهر مشهد، گفت: روند کاهش دما تا روز سه شنبه هفته جاری در سطح استان ادامه دارد و از روز سه شنبه مجدد شاهد افزایش دما خواهیم بود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از ادامه گرد و غبار و رگبارهای پراکنده در استان کرمان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کرمانشاه، پیش بینی بلندمدت نشان می دهد بارش های موثر پاییزی امسال دیرتر در کرمانشاه آغاز خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
ایلام- میهن پرست، رئیس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: طبق پیش بینی های هواشناسی استان، بارش های پاییزه کمبود آب را جبران نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با بیان اینکه این بارش های پراکنده در آسمان مازندران کمابیش ادامه دارد که چندان قابل ملاحظه نیست، گفت: انتظار داریم روز یک شنبه از ناپایداری آسمان کاسته شود.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۰    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: میانگین دمای هوای از شنبه با نفوذ جریانات شمالی در مناطق مختلف این استان کاهش قابل توجهی دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۴۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز در مازندران، گلستان و شمال خراسان شمالی و شنبه و یکشنبه گلستان، خراسان شمالی و ارتفاعات استان های مازندران، سمنان و شرق تهران در برخی ساعات بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از احتمال آبگرفتگی معابر و بروز طوفان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: براساس گزارش مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی سازمان هواشناسی کشور،میانگین بارش 12ماهه سال زراعی جاری حدود 18 درصد کاهش داشته است.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ،صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: امروز و فردا (6 و7 مهرماه) در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار حاکم است. وی افزود: از بعداز ظهر پنجشنبه (7 مهرماه) در مناطقی از استان های ساحلی دریای خزر و جمعه (8 مهرماه) علاوه بر سواحل شمالی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۴    
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بنا بر تحلیل نقشه ها و مدل های هواشناسی، روند تدریجی افزایش دما در خراسان رضوی تا اوایل هفته آینده ادامه خواهد داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۶    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: برای امروز و فردا در سطح استان افزایش دما را پیش بینی می کنیم، اما از روز جمعه شاهد کاهش دما خواهیم بود و در روز های ابتدایی هفته آینده هوا خنک می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: بر اساس پیش بینی های بلندمدت، مقدار بارندگی در پاییز امسال کمتر از حد نرمال خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۰    
بجنورد-ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: روزهای آخر هفته با ورود و فعالیت سامانه جدید بارشی به استان بارانی و خنک می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۹    
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند افزایشی دما در استان خراسان رضوی از فردا با شیب ملایم آغاز می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۰    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: دمای هوای مشهد در گرمترین ساعات 28 درجه و در خنکترین ساعات 14 درجه خواهد بود امروز آسمان این کلان شهر صاف تا کمی ابری و گاهی با وزش باد همراه است.
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره هواشناسی کرمان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید به همراه گردوخاک در شرق استان پیش بینی می شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، حمیده حبیبی افزود: هم اکنون آسمان استان کمی ابری است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از وزش باد در این استان خبر داد و گفت: پیش بینی می شود در بعدازظهر امروز-دوشنبه 4 مهرماه- در همدان شاهد وزش باد با سرعت 50 تا 60 کیلومتر بر ساعت باشیم.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: حداکثر و حداقل دمای مشهد طی شبانه روز گذشته به ترتیب 6 و چهار درجه کاهش یافت و این میانگین دما تا پایان هفته ادامه خواهد داشت و دمای امشب شهر مشهد تا 18 درجه سلسیوس کاهش خواهد یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از وزش باد شدید در کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس اداره پیش بینی هواشناسی کرمان با اشاره پیش بینی وزش باد در بیشتر مناطق این استان طی روزهای آینده گفت: شدت وزش باد در مناطق شرقی کرمان بیشتر از سایر مناطق خواهد بود.