پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۱:۲۰Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی هواشناسی»

روزنامه نصف جهان   ۵ ساعت پیش    
نصف جهان: کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: با گذر امواج ناپایدار تا یکشنبه بر روی استان شاهد رگبارهای بهاری و رعد و برق در سطح استان به ویژه در مناطق غربی خواهیم بود که در مناطق شرقی نیز توام با گرد و خاک است ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی گفت: اختلاف دما هوا در گرمترین و خنک ترین نقاط استان اصفهان به 35 درجه سانتی گراد می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران دمای هوای استان پس از چند روز افزایش تدریجی و گرم شدن از امروز به تدریج رو به خنکی می رود و کاهش دما نیز تا روز شنبه در بعضی از مناطق به 13 درجه سانتیگراد خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا در خراسان رضوی طی روزهای میانی هفته آینده به بالاترین حد خود از ابتدای امسال می رسد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی،لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال فارس، غرب اصفهان، قزوین، البرز، مازندران ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از فعالیت سامانه بارشی در غرب استان از امروز خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی کردستان از کاهش تدریجی هوا در این استان خبر داد و گفت: از روز سه شنبه وزش باد نسبتا شدید و خیزش گرد و خاک در استان پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از امروز تا اوایل هفته آینده با گذر امواج ناپایدار بر روی استان شاهد رگبارهای بهاری و رعد و برق در سطح استان به ویژه در مناطق غربی خواهیم بود که در مناطق شرقی نیز توام با گرد و خاک است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۵    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از احتمال بارش های پراکنده و رگباری برای نیمه شمالی استان در پایان هفته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به تداوم هوایی گرم همراه با وزش باد گرم در استان، گفت: امشب شاهد افزایش ابر و کاهش دما و رگبار پراکنده در ارتفاعات استان هستیم.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، مهرداد قطره سامانی با اعلام این مطلب گفت: برای امروز آسمان استان صاف تا قسمتی ابری و در بعد از ظهر افزایش باد پیش بینی می شود. او افزود: بر اساس نقشه های پیش یابی از روزهای چهارشنبه پنج شنبه و جمعه( یکم تا سوم اردیبهشت) در بعدازظهرها برای مناطق شمال شرق ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۰    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: امروز جوی پایدار بر روی استان اصفهان حاکم است و دمای هوای اصفهان تا سه درجه افزایش دارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران نسبت به وزش باد گرم در ارتفاعات از امروز و احتمال آتش سوزی جنگل ها هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: روند افزایشی دمای هوا تا پایان هفته جاری در مناطق مختلف استان خراسان رضوی ادامه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۲    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: تا فردا جوی نسبتا پایدار بر روی استان اصفهان حاکم است و دمای هوای اصفهان تا دو درجه افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی از بارش های رگباری همراه با وزش باد شدید در خراسان رضوی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از فعالیت موج ناپایدار جدید از روز چهارشنبه خبر داد و گفت: بارش های موثر در استان تا پیش از هفته دوم اردیبهشت رخ نخواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: میزان بارش در لرستان نسبت به سال قبل 40 درصد کاهش داشته است همچنین بر اساس مدل ها از امروز دمای استان دو تا چهار درجه افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۵۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای سه شنبه تا چهارشنبه با شکل گیری جریانات جنوبی انتظار داریم افزایش محسوس دما در آسمان مازندران اتفاق بیفتد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: در این هفته با افزایش دما مواجه هستیم و دمای هوا در استان به 29 درجه سلسیوس خواهد رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: رگبارهای بهاری و رعد و برق به ویژه در نیمه غربی، جنوبی و تا حدی مرکز استان دور از انتظار نیست، اما از روز آینده تا آخر هفته تقریباً شاهد جوی نسبتا پایدار در سطح استان هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۳    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: موج ناپایدار جنوبی و ضعیفی از روی استان تا اواخر وقت امروز می گذرد و با گذر موج های ضعیف، رگبارهای پراکنده و احتمال رعد و برق به ویژه در مناطق جنوبی، غربی و تا حدودی مرکز استان خواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از فعالیت امواج بارشی در نواحی غرب، جنوب و مرکز استان تا شامگاه امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز یکشنبه اعلام کرد: گذر موج ناپایدار جنوبی ضعیف از روی استان تا 2 روز آینده برای بیشتر مناطق استان موجب وضعیت جوی صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید، رگبار پراکنده و رعد وبرق خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد شدید بطور متناوب پدیده غالب این استان طی هفته جاری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- رئیس گروه پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: نرم افزار اعلام مخاطرات جوی از سوی مردم شاهد هوا در این اداره کل راه اندازی شده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
براساس پیش بینی هواشناسی تا 5 روز آینده شاهد باران و وزش باد شدید در برخی استان ها هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۶    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: موج ناپایدار جنوبی و ضعیفی از روی استان از عصر امروز تا اواخر وقت فردا می گذرد و روز یکشنبه با گذر موج های ضعیف، رگبارهای پراکنده و احتمال رعد و برق به ویژه در مناطق جنوبی و غربی استان خواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: دمای هوای استان تا روز یکشنبه تغییر محسوسی ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: باران در 13 شهرستان استان از دیروز تا کنون باریدن گرفت که بیشترین میزان بارش در جغتای با 15 میلیمتر ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: میزان بارندگی در استان از ابتدای سال آبی جاری تا 20 فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 54 درصد کاهش دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی اصفهان از ورود موج بارشی جدید به استان خبر داد و گفت: رگبارهای بهاری موقت از یکشنبه مناطق غرب و تا حدودی مرکز و جنوب استان را در برمی گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: پیش بینی می شود علاوه بر بارشهای رگباری، وزش باد در نواحی بادخیر و وقوع باد شدید لحظه ای طی امروز و فردا در نواحی مختلف استان روی دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: شاهد هوایی بهاری طی هفته پیش رو در آسمان مازندران هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۷:۴۷    
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز جمعه اعلام کرد: جوی پایدار طی 2 روز آینده در استان حاکم است و در بیشتر مناطق آسمان صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: غبار صبحگاهی و افزایش دما به ویژه در نیمه غربی استان پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: تا سه روز آینده جوی نسبتا پایدار بر روی استان حاکم است و در این مدت آسمان بسیاری از مناطق صاف تا قسمتی ابری است، گاهی افزایش ابر را خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری باران که از ابتدای هفته جاری در استان آغاز شده تا روز شنبه هفته آینده در استان خراسان رضوی ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز پنچشنبه اعلام کرد: وضعیت جوی برای بیشتر مناطق استان به صورت نیمه ابری، گاهی افزایش ابر، بارش پراکنده رگبارهای بهاری و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: تا اواخر امروز امواج ناپایدار از روی استان اصفهان می گذرد، در این مدت در آسمان اکثر مناطق شاهد افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید هستیم و احتمال بارش رگبارهای پراکنده بهاری در اغلب مناطق دور از انتظار نیست و دمای هوا کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری در این استان تداوم دارد و در روزهای پنجشنبه و جمعه در نواحی شمالی، مرکزی و غربی خراسان رضوی همراه با احتمال آبگرفتگی افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز چهارشنبه اعلام کرد: از اواخر وقت امروز با گذر امواج ناپایدار از روی استان در بیشتر مناطق وضعیت جوی به صورت نیمه ابری گاهی افزایش ابر و رگبار بهاری به ویژه در نیمه شرقی رعد و برق و وزش بادشدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش رگبارهای بهاری گاهی همراه با رعد و برق امروز نواحی غرب و جنوب و روز چهارشنبه شرق استان را فرا می گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: شاهد گذر امواج ناپایدار تا روز چهارشنبه بر روی استان اصفهان خواهیم بود و در این مدت آسمان بسیاری از مناطق نیمه ابری است، گاهی وزش باد شدید را خواهیم داشت و امروز هم شاهد رگبارهای بهاری همراه با رعد و برق در مناطق غرب و جنوب هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از وزش باد نسبتاً شدید تا 60 کیلومتر بر ساعت به ویژه در مناطق شمالی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری از دوشنبه شب تاکنون در 9 شهرستان استان گزارش شده است که تا پایان هفته جاری ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: برای بعد از ظهر امروز افزایش ابر و رگبار پراکنده در پاره ای نقاط استان پیش بینی می شود و براساس اخرین اطلاعات نقشه ها، بیشینه بارش در مرکز استان خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۳    
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز سه شنبه اعلام کرد: اواخر وقت چهارشنبه امواج ناپایدار از روی استان گذر خواهد کرد و بر این اساس در بیشتر مناطق استان وضعیت جوی به صورت نیمه ابری گاهی افزایش ابر و رگبارهای بهاری با احتمال رعدوبرق و وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۵    
نصف جهان: معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: اردیبهشت ماه به علت کاهش اثر منفی پدیده جوی لانینا بارش های خوبی در استان رخ خواهد داد اما جبران کم بارشی یک سال زراعی نیست. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: هواشناسی استان بوشهر پیش بینی کرد: امروز و فردا با افزایش ناپایداری های جوی، احتمال بارش پراکنده باران در برخی مناطق دور از انتظار نیست.