یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۳:۰۳Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی هواشناسی»

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وضعیت جوی استان اصفهان تا روز پنجشنبه ناآرام پیش بینی شده است و بارش های پراکنده برف و باران را در اکثر مناطق خواهیم داشت.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: ناپایداری های جوی و بارش برف و باران در بسیاری از مناطق به ویژه غرب و جنوب استان اصفهان تا پایان هفته استمرار دارد.
فرارو   ۲ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی روز سه شنبه (30 دی) خبر داد و گفت: در پی ورود این سامانه بارشی دمای هوا در برخی مناطق کشور حدود 8 تا 20 درجه سانتیگراد کاهش می یابد. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز یکشنبه اعلام کرد: با ورود موج ناپایدار ضعیف و فعالیت آن تا روز دوشنبه از امروز در بیشتر مناطق استان افزایش ابر، وزش باد شدید و بارش پراکنده برف و باران به ویژه در غرب پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۲    
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: دمای هوای فردای البرز تا یک درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
لشت نشا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
آخرین روزهای نخستین ماه زمستان همچنان آفتابیست و شرایط جوی گیلان تا اواخر وقت فردا نسبتا پایدار گاهی با افزایش ابر و بارش پراکنده باران پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: ریزموج هایی از امروز تا اواسط هفته آسمان استان ایلام را در بر می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: آسمان استان اصفهان تا روز دوشنبه ناپایدار پیش بینی شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۳    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به بارش پراکنده برف و باران مناطق غرب و جنوب استان، گفت: احتمال بارش خفیف باران در مناطق مرکزی به ویژه کلانشهر اصفهان در روز یکشنبه وجود دارد و آلودگی هوا به سبب جریانات جوی این هفته کاهش می یابد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۳    
افزایش ابر و بارش های خفیف و پراکنده پیش بینی هواشناسی برای آسمان استان فارس است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۲    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی: باتوجه به ارزیابی نقشه های هواشناسی، احتمال بارش برف و کاهش دما در روزهای آخر هفته در استان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۱    
افزایش ابر و بارش های خفیف و پراکنده پیش بینی هواشناسی برای آسمان استان فارس است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ، هنرپیشه کارشناس هواشناسی در استودیو خبر صدا و سیمای مرکز فارس، افزایش ابر و بارش های خفیف و پراکنده را برای آسمان فارس پیش بینی کرد. کد ویدیو دانلود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۵    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از وزش باد، بارش پراکنده باران و ثبات نسبی دما در هفته جاری در سطح استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مسئول واحد پیش بینی هواشناسی استان مرکزی گفت: از فردا با وزش باد انتظار می رود تا پایان هفته آلودگی هوای جدی در اراک نداشته باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: توفان با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت منطقه مهمانک در شهرستان مانه و سملقان را درنوردید که بیشترین سرعت وزش را در استان داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: رامسر با بیشنه دمای هوای 28 درجه سانتی گراد بالای صفر گرم ترین شهر استان و همچنین جز یکی از گرم ترین شهرهای کشور شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- افزایش ابر، وزش باد و بارش پراکنده پبش بینی روز شنبه اداره کل هواشناسی اصفهان است که بیشتر مناطق استان در 2 روز آینده با این وضعیت جوی مواجه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: این استان تا اواسط هفته آینده روزهای سردی را پیش رو دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: وضعیت جوی طی سه روز آینده در استان اصفهان ناپایدار است و از بعد از ظهر امروز شاهد بهبود کیفیت هوا در اصفهان خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۹    
آسمانی ابری همراه با رگبار و رعد و برق پیش بینی هواشناسی برای خوزستان است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۶    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش های پراکنده غرب و جنوب این استان را فرا می گیرد و کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی با نفوذ موج ناپایدار از بعد از ظهر امروز بهبود می یابد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۳   + ۵۲ سایت دیگر  
تسنیم: سازمان هواشناسی با اعلام بارش برف و باران از امروز تا دوشنبه هفته آینده در 12 استان از کاهش آلودگی هوا در کلانشهرها خبر داد. بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی با ورود سامانه بارشی به کشور امروز در برخی مناطق استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: فردا شاهد بارش باران در البرز خواهیم بود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
با وجود پیش بینی هواشناسی برای تغییراتی در شرایط جوی و حداقل ناپایدار بودن آسمان، اما هنوز خبری از آسمان بی دود نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره پیش بینی هواشناسی شیروان گفت: میزان بارندگی این شهرستان در 9 ماهه امسال 172.9 میلی متر به ثبت رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی مازندران گفت که علت افزایش دمای هوای امروز پنجشنبه استان ، ورود جریانات جوی جنوبی است که تا اواخر روز جمعه در استان ماندگار است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری (پانا) - در حالی که مازندرانی ها امروز هوای گرم و وزش باد گرم را تجربه کرده اند و این هوا در روز جمعه هم تداوم خواهد داشت، از روز شنبه هوای استان دوباره سرد و زمستانی خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا شاهد تداوم هوای گرم و باد در اسمان مازندران هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جو اصفهان از امروز تا روز یکشنبه ناپایدار خواهد بود و بارش هایی را در غرب و جنوب استان خواهیم داشت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۴    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از افزایش دمای هوا و احتمال کاهش آلاینده های جوی تا دو روز آینده خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه – رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی از کاهش 4 تا 6 درجه ای دمای هوای استان اواخر هفته جاری خبر داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
طبق پیش بینی هواشناسی با وزش باد به تدریج از آلایندگی هوای شهر های کشور کاسته می شود. همچنین ممکن است سرعت باد در برخی استان ها خساراتی را به بار بیاورد!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: روز جمعه یک سامانه بارشی وارد آسمان استان می شود که تا ساعات پایانی روز یک شنبه در لرستان فعالیت خواهد کرد اما میزان بارش های آن قابل توجه نیست و در اکثر نقاط استان کمتر از هشت میلی متر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۱    
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: دمای هوای فردای استان تا دو درجه زیر صفر پایین می آید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۱    
کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا تا حد ناسالم برای گروه های حساس و در برخی ساعات ناسالم برای عموم در کلانشهر اصفهان پیش بینی هواشناسی برای فردا است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
طبق پیش بینی هواشناسی هوای ناسالم تا پایان هفته جاری در البرز ماندگار است. بر این اساس از شهروندان به ویژه افراد مسن، بیماران قلبی و ریوی و کودکان درخواست می شود جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایلام-رئیس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام از ورود سامانه بارشی از فردا به ایلام خبر داد و گفت: میزان قدرت این سامانه بارشی ضعیف است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از فردا بعد از ظهر با نفوذ سامانه ضعیفی به استان شاهد افزایش ابر و وزش باد هستیم و با توجه به پایداری جو و بارش پراکنده برف و باران در غرب و جنوب استان به تدریج شاهد کاهش آلاینده های جوی خواهیم بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به ورود سامانه ناپایدار به جو استان از اواخر وقت فردا (پنجشنبه، 25 دی)، گفت: احتمال کم بارش بودن بهمن و اوایل اسفند نیز در استان وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۳    
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز چهارشنبه اعلام کرد وزش باد از عصر روز پنجشنبه تا اواسط روز جمعه بر میزان غلظت آلاینده های جوی این استان می کاهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان با اشاره به صدور هشدار سطح زرد بارش برف در این استان گفت: مناطق غربی این خطه در روزهای پایانی هفته شاهد بارش برف خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
بنا بر پیش بینی هواشناسی گیلان احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات استان به سبب وزش باد گرم وجود دارد که لازم است کوهنوردان و گردشگران هوشیار باشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۰    
صابر با بیان اینکه بر اساس پیش بینی هواشناسی در روزهای پایانی هفته جاری شاهد وزش شدید باد گرم در شهرستان آستارا خواهیم بود،گفت: شهرداران، بخشداران، نیروهای امدادی و دهیاران برای مقابله با حوادث احتمالی آمادگی کامل داشته باشند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از بهبود کیفیت هوا در مناطق مرکزی و صنعتی استان اصفهان به ویژه کلانشهر اصفهان از روز - پنجشنبه 25 دی ماه - خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: دما تا پایان هفته هوا به تدریج تا 6 درجه افزایش می یابد و عبور یک سامانه بارشی از آسمان در روز پنجشنبه شرایط را برای خروج آلاینده ها از استان فراهم می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: با توجه به پایداری جو و افزایش و انباشت آلاینده های جوی تا پایان هفته پیش بینی می شود که کیفیت هوای اصفهان در ساعات پرتردد در حد بسیار ناسالم برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: با توجه به پایش نقشه های هواشناسی به علت پایداری جوی، احتمال بروز شکل گیری وارونگی دما، گرد و غبار صبحگاهی در 2 شهر این استان طی 2 روز آینده وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی هواشناسی هرمزگان، امروز جوی پایدار در هرمزگان حاکم است و سرمای هوا نیز با نوسان یک تا سه درجه ای در استان ماندگار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: دمای هوای فردای البرز تا دو درجه زیر صفر پایین می آید.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان(پانا) _ کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی اصفهان با بیان اینکه دمای هوای کلانشهر اصفهان صبح سه شنبه به هفت درجه سانتی گراد زیر صفر می رسد، گفت سکون جوی و انباشت آلاینده ها در مناطق مرکزی استان کماکان ادامه دارد. ...