جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۰:۵۲Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی هواشناسی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا در مناطق مختلف این استان تا روزهای ابتدایی هفته آینده نوسان یک درجه ای دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار در اصفهان تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید همراه است و احتمال بارش های پراکنده و رعد و برق در استان پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۲   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رشد ابر، بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط 25 استان کشور طی دو روز آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان از وقوع بارش های نقطه ای در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران با اشاره به کاهش ناپایداری آسمان استان از فردا گفت: از جمعه تا اواسط هفته آینده شاهد آسمانی صاف همراه با افزایش محسوس دمای هوا هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۰    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان، گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر وضعیت پایدار تا اواخر هفته بر روی استان است و پدیده غالب تا 24 ساعت آینده افزایش ابر و بارش پراکنده خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش های پراکنده در شهرستان های سمیرم و شهرضا پیش بینی شده و ضروری است عشایر این شهرستان ها نسبت به رعایت نکات ایمنی توجه داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی یزد گفت: رگبار پراکنده و رعد و برق، وزش باد و گرد و خاک به ویژه در ارتفاعات و برخی نقاط کوهستانی استان مورد انتظار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: میانگین بارش های سال آبی جاری در استان 240 ملیمتر بوده که نسبت به بلندمدت با 398 میلیمتر 39 درصد معادل 158 میلیمتر کاهش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان هرمزگان گفت: از عصر امروز با خروج سامانه بارشی از هرمزگان بتدریج دمای استان گرم تر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: هشدار زرد هواشناسی اصفهان به دلیل مخاطرات جوی تا پایان این هفته صادر شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۰    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی است و احتمال بارش های خفیف در استان پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان با اشاره به بارش یک میلی متری باران در این استان، گفت: با توجه به بارش باران در استان دمای هوا رو به کاهش است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۲    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی است و احتمال بارش های خفیف در استان پیش بینی می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۵۰    
نصف جهان: کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی است و احتمال بارش های خفیف در استان پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۲    
رشت- ایرنا- بر اساس پیش بینی هواشناسی گیلان، بارندگی هایی که از چهارشنبه گذشته در این استان آغاز شد تا فردا دوشنبه ادامه دارد اما از سه شنبه شاهد آسمانی غالبا آفتابی و افزایش نسبی دما در استان خواهیم بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۲    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی است و احتمال بارش های خفیف در استان پیش بینی می شود.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، بر اساس پیش بینی کلی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 24 ساعت آینده در استان های گیلان، مازندران، گلستان، زنجان، کردستان، قزوین، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ارتفاعات البرز مرکزی در استان های تهران، البرز و سمنان رگبار، وزش باد شدید و رعدوبرق پیش بینی شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: احتمال وقوع بارش های تابستانه در اواسط هفته جاری در نقاط مختلف استان وجود دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۲۹    
طبق پیش بینی هواشناسی تا بعدازظهر روز دوشنبه 11 مرداد وزش بادهای شدید لحظه ای و رعد و برق در قزوین رخ خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
پیش بینی هواشناسی برای کمینه و بیشینه دما ی هوای شهرستان های استان سمنان برای فردا، شنبه دهم مرداد ماه اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۳۱    
به پیش بینی هواشناسی استان از فردا تا اواخرهفته، با گذر موج ناپایدارضعیف شرایط ابری و وزش باد نسبتاً شدید را خواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از ورود امواج ناپایدار به استان و احتمال وقوع بارش های خفیف و پراکنده در مناطق شمال غرب و جنوب اصفهان تا پایان هفته جاری خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است و احتمال بارش های خفیف در استان وجود دارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۲    
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران، گفت: رفته رفته شاهد افزایش نسبی دمای استان طی هفته جاری خواهیم بود و هر چه به آخر هفته نزدیک تر شویم این پایداری هوا بیشتر خواهد شد و البته احتمال بارش، کم خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۹    
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از روز یکشنبه با افزایش ابر، رگبارهای موقتی باران بسیاری از نقاط استان به ویژه مناطق جنوبی، جنوب شرق و شمالی را فرا می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۷    
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: وضعیت هوای استان برای گروه های حساس ناسالم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری در مازندران هستیم و از لحاظ دمایی نیز به دلیل استقرار جریانات خنک و مرطوب شمالی و عبور امواج کمابیش ناپایدار انتظار داریم در ساعات بعدازظهر شاهد افزایش ابر و در ارتفاعات شاهد بارش پراکنده باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: شرایط جوی برای بارش رگباری همراه با رعد و برق از امروز تا فردا یکشنبه 10 مرداد در نقاطی از این استان فراهم است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۱    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: دمای هوای استان اصفهان در 24 ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد و در مناطق مرکزی روز شنبه غبار صبحگاهی پیش بینی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بنا به پیش بینی هواشناسی استان وزش باد امروز و فردا تداوم داشته و دمای هوا بطور نسبی دو تا سه درجه کااهش می یابد و هوا خنک تر خواهد شد
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: نقشه ها بیانگر احتمال رعد و برق، وقوع رگبار، طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیل و آبگرفتگی تاپایان هفته جاری است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:سازمان هواشناسی پیش بینی کرد: از امروز تا اواسط هفته آینده در 16 استان کشور شاهد وزش باد شدید بارش باران و رعد و برق باشیم.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان_ کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش دما و غبارآلودگی هوا تا فردا جمعه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۹    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است و دمای هوا کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۵۵    
اصفهان- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از امروز تا آخر هفته وضعیت جوی استان به صورت صاف تا قسمتی ابری، از بعدازظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۲:۲۵    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی گیلان با توجه به پیش بینی هواشناسی به کشاورزان توصیه کرد : آب داخل زهکش ها را تخلیه کنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۸    
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از کاهش 2 درجه ای دمای هوا در اصفهان در 24 ساعت آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به وضعیت جوی خراسان رضوی در روزهای پایانی هفته از کاهش نسبی دما و تداوم وزش باد در سطح استان خبر داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: دمای هوای استان بین یک تا دو درجه سانتیگراد تا فردا پنجشنبه کاهش می یابد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است و دمای هوا کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۶    
خرم آباد - ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: کاهش دمای هوا طی روزهای آینده برای بیشتر مناطق این استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی لرستان گفت: از فردا شاهد روند کاهشی دما در سراسر استان هستیم که این کاهش دما تا پایان هفته جاری ادامه دارد و میزان آن در نقاط مختلف استان بین دو تا سه درجه متفاوت است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:شرکت آب منطقه ای گیلان با توجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران و سیلابی شدن رودخانه ها از روز چهارشنبه تا اوایل هفته آینده ، هشدار داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: گردوخاک و غبار آلودگی هوای مناطق شرق و مرکز استان تا پایان هفته به تدریج کاهش می یابد.
باز خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان هرمزگان با اشاره به اینکه از چهارشنبه تا پایان هفته ی جاری شرایط دریا جهت ترددهای دریایی مساعد پیش بینی می شود، اظهار کرد: از نظر دمایی، تا پایان هفته ی جاری ماندگاری هوای گرم در سطح استان تداوم خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: جبهه هوای گرم در استان ایلام تا فردا چهارشنبه همچنان حاکم است اما در روزهای آتی دمای هوا خنک تر می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش بینی می شود و آسمان در این مدت صاف تا نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای با اشاره به فعالیت سامانه بارشی، بارش باران، رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی نسبت به آسیب محصولات کشاورزی هشدار داد. به گزارش اول فارس ، اطلاعیه سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛ ...