سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۲۳:۲۸May 2024 21
جستجوی پیشرفته

تابناک چهار محال بختیاری (tabnak4mahal.ir)

  ۳۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی پرتلاش و خستگی ناپذیر بود، گفت: خستگی در مرام ایشان نبود.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
منتخب مردم شهرستان های لردگان، خانمیرزا و فلارد در مجلس شورای اسلامی گفت: شهادت آیت الله رئیسی ضایعه بسیار سنگینی برای ملت ایران ...
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بخش پیوند کبد بیمارستان آیت الله کاشانی شهرکرد از ثبت هشتمین اهدای عضو استان در سال جاری خبر داد.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده منتخب مردم شهرستان های فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: آیت الله رئیسی تعامل با دنیا را سرلوحه کار خود قرار داده بود ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
محسن دریانوش خلبان بالگرد حامل رئیس جمهور یکی از شهدای راه خدمت از خطه چهارمحال و بختیاری است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حادثه بالگرد حامل رئیس جمهور و همراهان در بازگشت از بازدید پروژه و افتتاح چندین طرح ملی و استانی به آذربایجان شرقی یک ایران را در بهت فرود برد ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اهدای عضو اهدای زندگی، اهدایی که می تواند جان بسیاری از بیماران را نجات دهد، بیمارانی که برای ادامه حیات نیازمند پیوند هستند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۰۲   + ۶۷ سایت دیگر  
بنا بر پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب و در پی شهادت رییس جمهور، 5 روز عزای عمومی اعلام شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: امدادگران هلال احمر جسدی که روز گذشته توسط مردم محلی در آتشگاه لردگان پیدا شده بود را به پزشکی قانونی انتقال دادند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری در دومین جشنواره تحقیقات شعب ایسپا به عنوان شعبه شایسته تقدیر شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری از برگزاری اولین گفتاورد ملی نخبگان در این استان خبر داد و گفت: علاقه مندان به شرکت در اولین گفتاورد ملی نخبگان می توانند تا تاریخ 28 خرداد 1403 ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پرهیز از فرزندآوری و تقلید ناشیانه از نسخه کهنه غرب مبنی بر تک فرزندی، هم چنان در جامعه ایرانی به پیش می تازد و سالمندی چالش امروز جامعه ماست ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
امروز بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه، مردم شهرکرد با راهپیمایی، حمایت خود را از مردم مظلوم غزه اعلام کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با بخشی از تمدن هزارساله ایران کهن آشنا کنیم.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری گفت: بارش های نیمه اول اردیبهشت ماه منجر به خسارت حدود 332 میلیارد تومان به بخش های مختلف استان شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور زراعت سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش بینی می شود 700تن دانه کلزا از اراضی کشاورزی در استان برداشت شود که 180 هکتار در شهرستان بروجن و عمدتاً در بخش بلداجی کشت شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اینکه چهارمحال و بختیاری به دلیل داشتن زمین های حاصلخیز و منابع آبی غنی، قطب تولید بادام در ایران است ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۳   + ۶۵ سایت دیگر  
موضوع تفکیک و جداسازی یارانه ها، همواره مورد سوال قشر زیادی از مردم است، بسیاری از مردم نمی دانند برای تفکیک یارانه خود باید به چه ارگانی مراجعه و یا چه اقدامی انجام دهند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته فوتسال هیات فوتبال چهارمحال و بختیاری از آغاز مسابقات لیگ فوتسال مناطق کشور در رده سنی بزرگسالان به میزبانی این استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گل محمدی از جمله گیاهان دارویی است که به عنوان کشت کم آب بر مطرح است، گیاهی منحصربفرد و با کیفیت که در چهارمحال و بختیاری کشت می شود، اما جای خالی صنایع تبدیلی در این میان خالی است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان در منطقه حفاظت شده شیدا موفق به دستگیری متخلفان شکار غیر مجاز به همراه یک قبضه اسلحه شکاری شدند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: از امروز تا چهارشنبه بارش هایی در سطح استان به صورت رگباری همراه با وزش باد انتظار می رود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بازیگران دو تئاتر از چهارمحال و بختیاری با کسب سه مقام برتر بازیگری در پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه های مسجد خوش درخشیدند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری از تبدیل 35 درصد از مجوز های کاغذی استان به الکترونیکی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: از سرمایه گذاران و هلدینگ ها برای سرمایه گذاری در حوزه معادن استان دعوت شده تا منجر به فعال شدن معادن شود ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ترافیک در شهرکرد در حال تبدیل شدن به یک چالش بزرگ است، در سال های اخیر وعده های متعدد برای اجرای پروژه های بزرگ برای کاهش ترافیک توسط مسئولان مدیریت شهری داده شده است ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: در سال گذشته، 3990 امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری در قالب 1357 تیم عملیاتی به 15هزار و 935 نفر در 780 حادثه امدادرسانی کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
زلزله 4 ریشتری در مقیاس امواج درونی زمین امروز گندمان در استان چهارمحال وبختیاری را لرزاند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری گفت: متاسفانه برخی زیرساخت ها در چهارمحال و بختیاری برای فرزندآوری بانوان شاغل مهیا نیست ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار بروجن گفت: باتوجه به زمین لرزه گندمان، سه تیم ارزیاب هلال احمر به منطقه اعزام شدند و در حال حاضر هیچ گونه خسارتی گزارش نشده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شهرکرد گفت: انقلاب اسلامی ایران باعث شده است حکومتی شکل گیرد که در آن امنیت از توجه بالایی برخوردار باشد و همگان در امنیت بتوانند زندگی کنند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
امروز روز دختر است، روز ارج نهادن به دخترانی که با پشتکار خود راه مستقل شدن را یاد گرفته اند و امروز پا به پای خانواده در حرکتند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه آیین بزرگداشت داراب رئیسی شاعر، نویسنده و پژوهشگر برجسته استان هم زمان با برپایی همایش ملی فرهنگ ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فردا پنجشنبه 20 اردیبهشت ماه به چهارمحال و بختیاری سفر می کند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوساری مدارس کشور با اشاره به اینکه ساخت مدارس بزرگ مقیاس در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت سالروز شهادت استاد علامه مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام معلم و استاد، آیین نکوداشت مقام معلم در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
انتشار ویدئویی از چرای گوسفندان در منطقه قرق شده دشت لاله های واژگون در شهرستان کوهرنگ، موجب نگرانی فعالان زیست محیطی شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجرایی شبکه جوانان رضوی چهارمحال و بختیاری گفت: از 25 اردیبهشت تا 31 اردیبهشت ماه همزمان با دهه کرامت، این استان میزبان پنج نفر از خادمان حرم رضوی خواهد بود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: بارش های بهاره امسال موجب شد تا تالاب های استان مخصوصاً تالاب های فصلی در وضعیت مطلوبی باقی بمانند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۳:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از مشاهده و ثبت یک قلاده پلنگ ایرانی در منطقه حفاظت شده سبزکوه برای دومین بار در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری گفت: در بارش های اخیر برخلاف اطلاع رسانی های صورت گرفته، سه میلیارد تومان خسارت به عشایری که اقدام به کوچ زودهنگام کرده بودند وارد شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: شدت وعمده بارش های ناشی از سامانه برای مناطق غربی استان انتظار می رود البته برای مناطق شرقی بارش هایی نیز پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری چهارمحال و بختیاری از برگزاری دومین رویداد اهدای جایزه جوانی جمعیت در استان در هفت بخش خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۳:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
کودکی 5 ساله با چشمانی براق و قلبی پر از شادی و نشاط، اکنون در میان امواج سرکش و ناآرام رودخانه خرسان مفقوده شده است و خانواده دل نگران او چشم انتظار پیدا شدن فرزندشان هستند ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دوره امداد و کمک های اولیه ویژه بانوان در شهرکرد برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مسئول تیم پیوند دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی چهارمحال و بختیاری از ثبت پنجمین اهدای عضو طی سالجاری در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری، گفت: سال گذشته 290 هزار پرونده قضایی در استان مختومه شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از ارائه خدمات امدادی به 415 حادثه دیده در بازه زمانی 13 تا 16 اردیبهشت ماه 1403، در استان خبرداد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
آسمان چهارمحال و بختیاری صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: به دنبال فعالیت سامانه بارشی در و آبگرفتگی برخی منازل در شهرستان کیار، نیرو های امدادی نسبت به تخلیه آب از این منازل اقدام کردند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اردوی استعدادیابی بازیکنان فوتبال زیر 20 سال چهارمحال و بختیاری به میزبانی سامان برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس جهاددانشگاهی با حضور در محل برگزاری آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی وزارت آموزش و پرورش از روند برگزاری این آزمون بازدید کرد و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش چهارمحال و بختیاری گفت: مبنای کار در امتحانات نهایی و نیز سهم سوابق کنکور مبتنی بر کتاب است و محتوا های کمک آموزشی و فوق برنامه برای آزمون نهایی موضوعیت ندارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهشی، برنامه ریزی و توسعه اداره کل آموزش وپرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه پیش بینی نشدن صحیح نیروی انسانی در سال های گذشته موجب بروز مشکلات عدیده و چالش جدی در حوزه تأمین معلمان ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه نقش شورا پیوند میان مردم و حاکمیت است، گفت: باید از ظرفیت شوراها برای توسعه و پیشرفت استان استفاده کنیم.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۱:۳۸    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری هشدار داد: با توجه به بارش باران، محور های استان لغزنده اند.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۱:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد چهارمحال و بختیاری از جمع آوری فرآورده روغن تفاله زیتون پالایش شده مخلوط با روغن زیتون بکر با نام تجارتی سابرسو در مراکز عرضه سطح استان که غیر قابل مصرف انسانی است خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه همه عرصه های کارگری عرصه جهاد است، گفت: امروز جامعه کار و کارگری عرصه جهاد فی سبیل الله است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: هشدار سطح نارنجی هواشناسی برای بعدازظهر روز های چهارشنبه تا روز جمعه صادر شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
پرواز شهرکرد به عسلویه و بالعکس به عنوان یکی از مطالبات مردمی از صبح امروز در فرودگاه بین المللی شهرکرد برقرار شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه فنی و حرفه ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به ضرورت کشور در راستای تربیت نیروی مهارتی، گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای یکی از دانشگاه هایی است که در خط اول تربیت نیروی مهارتی قرار دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برپایی نمایشگاه ایران اکسپو فرصتی مناسب برای معرفی توانمندی ها و ظرفیت های استان برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران داخلی و خارجی است ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری گفت: امروز نمازخوان داریم، اما اقامه کننده صلاة نداریم؛ یعنی هر کسی نگاه انفرادی دارد و فارغ از حیات اجتماعی مسیر خودش را طی می کند حال آنکه تمامی آسیب ها و ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
روزها در پی هم می گذرند و یک شهر چشم انتظار تعیین تکلیف برج های دوقلو است، پروژه ای که سال ها روی زمین مانده و به گونه ای طلسم شده است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری از برنامه ریزی برای برگزاری رویداد های کسب وکار جدید به صورت آنلاین با همکاری دانشگاه ها و پژوهش سرا های آموزش وپرورش خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به مشاهده ملخ های بومی در عرصه های منابع طبیعی استان، گفت: ملخ هایی در عرصه های منابع طبیعی شهرستان های خانمیرزا ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: باید دبیرخانه دائمی برای روز شهرکرد تشکیل و کارگروه هایی ذیل آن دبیرخانه فعال شوند تا از نقطه نظرات افراد استفاده و نظرات به سال های آینده تعمیم داده شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
جنبش های دانشجویی که از سال 57 در دانشگاه های کشور شکل گرفته است، خود پیام انقلاب اسلامی ایران به دنیا بوده و این مهم در دانشگاه شهرکرد ادامه دار خواهد بود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو انجمن روانشناسی اجتماعی ایران گفت: روانشناسی علمی است که به انسان کمک کرده تا مرز های شناخت را افزایش دهد، از طرفی این علم بخش موثر و کمک کننده ای در بحث خودشناسی دارد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال وبختیاری با گرامیداشت هفته معلم و با تأکید بر اینکه بزرگداشت این هفته فرصت خوبی برای تجلیل از این قشر تأثیرگذار و ارزشمند است ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: دشمن با تمام توان در حال پمپاژ یاس و ناامیدی در جامعه است، بنابراین هفته کارگر فرصتی مناسب برای جهاد تبیین است.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: در فاز نخست میزان توافقات و حجم سرمایه گذاری سه هلدینگ زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله شستا ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امر تغذیه گیاهان و عضو هیات علمی موسسه تحقیقات خاک و آب کشور گفت: اجرای طرح جهش تولید در دیمزار ها می تواند ما را در بحث تولید غلات به خوکفایی برساند ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرکرد گفت: رسانه ها و مطبوعات موظفند که مسائل و مشکلات را با رعایت اخلاق منعکس کنند، به ویژه در این دولت که مسئولان حضور میدانی دارند، باید مطالبات مردم به ویژه در بحث مسکن، راه ها ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری با اشاره به طرح نهضت ملی مسکن روستایی، گفت: در بخش ناغان به دلیل مشکلات ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری بر تامین آب پایدار در شهرها و روستاهای ناغان تاکید کرد و گفت: از همه منابع برای تامین آب پایدار در روستاها استفاده شود.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس چهارمحال و بختیاری گفت: مدارس تخریبی به آن دسته از مدارسی اطلاق می شود که قدمت بالایی داشته و جزو مدارس خطرآفرین دسته بندی می شوند ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: برنامه حماسی خوانی در لردگان، ویژه برنامه های بزرگداشت مفاخر استانی و ملی و ویژه برنامه نامداران فرهنگ و هنر چهارمحال و بختیاری در فصل بهار ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: از امروز باید به استقبال کنگره شهدای چهارمحال وبختیاری در سال آینده برویم ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور با تأکید بر اینکه در زمینه جمع آوری آثار شهدا در اغلب استان ها از جمله چهارمحال و بختیاری وضعیت خوبی داریم، گفت: ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه نباید اجازه دهیم در مسیر نورانی شهدا تحریف ایجاد یا این راه کمرنگ شود ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه محرومیت زدایی کشور گفت: بعد از جهاد عظیم آب رسانی امسال امیدواریم در دیگر عرصه ها نیز پروژه هایی را فعال کنیم که از جمله باید به جهاد مدرسه سازی و نیز احداث مراکز سلامت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری تامین کالا های اساسی مردم را حائز اهمیت دانست و گفت: وضعیت کالا های اساسی باید به صورت مستمر رصد شود و کالا های مورد نیاز مردم باید به وفور در دسترس قرار گیرد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه خرید تضمینی گندم در استان حائز اهمیت است، گفت: باتوجه به بارش های بهاره، امیدواریم که امسال خرید تضمینی گندم در استان مطلوب باشد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: طی سال گذشته در محیط های کارگری 10 حادثه منجر به فوت گزارش شد که امسال ارتقای سطح ایمنی و کاهش حوادث ناشی از کار از جمله اهداف و برنامه های ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دشت لاله های واژگون کوهرنگ، جایی است که زمین و آسمان همدیگر را در آغوش می گیرند، در این دشت هر گلبرگ از لاله ها به نغمه باد می رقصد و زمین رنگ های طلایی و سرخ می پوشد ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رییس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر در حوزه بهداشت 308 خانه بهداشت فعال، 94 پایگاه سلامت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه ورزش حرفه ای و امور باشگاه های وزارت ورزش و جوانان گفت: تعرفه های مراکز ورزشی و تندرستی در سال جدید در اردیبهشت ماه به استان ها ابلاغ خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح ها و مصوبات خوبی در استان انجام و به شورای عالی استان ها ارسال شد که تعداد قابل توجهی به تصویب رسید ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با اشاره به اینکه یکی از اولویت ها در پروژه های عمرانی دانشگاه تکمیل بخش الحاقی بیمارستان هاجر شهرکرد است ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای امروز و فردا بارش هایی نسبتاً ضعیف در سطح استان انتظار می رود و روز های دوشنبه تا چهارشنبه موج بارشی تقویت خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال وبختیاری گفت: عوامل انسجام بخش یک ملت قاعدتاً ارزشمند هستند و جریان نیرو های مسلح و خاصه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: استراتژی مهم برنامه سلامت خانواده در کشور، سواد سلامت است ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری به اهتمام بر جلب مشارکت مردمی، پیشگیری از بیماری ها با هدف سواد سلامت و تشویق افراد دلسوز بر ایجاد تشکل های مردمی در حوزه سلامت تاکید کرد و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه کمبودی از لحاظ سه کالای اساسی برنج، گندم و شکر در استان وجود ندارد ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری با تأکید بر اینکه صهیونیست ها جنگ روانی را همچنان دارند و تهدید می کنند، گفت: آنها، اما در برابر ایران اسلامی درمانده شدند و کاری نمی توانند از پیش ببرند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون تعداد متقاضیان شرکت کننده در کنکور سراسری 1403 در استان حدود 20 هزار دانش آموز بوده که باتوجه به امکان مجدد ثبت نام برای نوبت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته 18 هزار و 443 قلاده سگ دارای صاحب در شهرستان های استان علیه بیماری هاری واکسینه شدند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۶۵ سایت دیگر  
انتخابات مجلس دوازدهم در 11 اسفند 1402 برگزار شد که در نتیجه آن تعیین تکلیف 45 صندلی آن به دور دوم کشیده شد. مرحله دوم این انتخابات 21 اردیبهشت 1403 برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
با حضور مسئولان فرهنگی استان و هنرمندان تئاتر اختتامیه چهارمین همایش تئاتر تک در استان برگزار و پرونده این دوره بسته شد.
مشاهده نتایج بیشتر...