یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۰۹:۴۴Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رگبار»

باشگاه خبرنگاران   ۸ دقیقه پیش    
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز در ارتفاعات جنوب استان وقوع رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.
موج   ۱۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: صبح امروز وضع جوی آرام است، ولی بعدازظهر در ارتفاعات استان همچنان احتمال وقوع رگبار پراکنده باران وجود دارد.
برترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خراسان: با صدور رای قاطعی از سوی قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی، اعضای باند آدمکش های خطرناک که سرکردگی آن ها را گانگستر مخوف معروف به پلنگ سیاه عهده دار بود، به اشد مجازات های قانونی محکوم شدند. به گزارش اختصاصی خراسان، قرار بود پلنگ سیاه دو جوان دیگر را به رگبار ببندد. ...
هوای مازندران امروز همراه با احتمال رگبار باران پیش بینی می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: شب گذشته افراد ناشناس کلانتری 11 ماهشهر را به رگبار بستند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل هواشناسی فارس گفت: امروز طوفان گردوخاک با سرعت 92 کیلومتر بر ساعت دبیران در شهرستان زرین دشت را درنوردید و شعاع دید افقی را کاهش داد. مهرداد قطره سامانی با اشاره به اطلاعیه و اخطار سطح نارنجی در استان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
توفان شدید همراه با گرد و خاک و رگبار باران شهر دبیران زرین دشت را درنوردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۶    
توفان شدید همراه با گرد و خاک و رگبار باران شهر دبیران زرین دشت را درنوردید.
سازمان هواشناسی از بارش شدید باران و احتمال طغیان رودخانه های فصلی، جاری شدن روان آب در مسیل ها و آب گرفتگی معابر در برخی نقاط کشور خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۰    
در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی آمده است: امروز (2 مرداد) بارش شدید باران به صورت رگبار باران و رعدوبرق همراه با وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و احتمال تگرگ در استان های هرمزگان، جنوب کرمان، نیمه جنوبی فارس و جنوب غرب سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
از امروز ( 2 مرداد) رشد ابرهای همرفتی به ویژه در ساعات بعد از و اوایل شب و وقوع رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید، خیزش گردوخاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ دور از انتظار نیست . ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی به صورت رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی به صورت رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید و خیزش گردوخاک در برخی استان های کشور هشدار داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا (شنبه و یکشنبه، دوم و سوم مرداد) در استان های گیلان، مازندران، ارتفاعات گلستان، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی، مناطقی از جنوب کشور از جمله بخش هایی از سیستان وبلوچستان کرمان، هرمزگان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان گفت: برای امروز افزایش ابر، وزش تندباد به همراه گردوخاک و رگبار پراکنده باران درجنوب استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۶   + ۵۳ سایت دیگر  
در مناطقی از مازندران، گلستان، سمنان، آذربایجان غربی، فارس، هرمزگان و کرمان رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی هرمزگان، امروز با تقویت سامانه فصلی در ارتفاعات استان رگبار باران و رعد و برق و تند باد لحظه ای به وقوع می پیوندد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی فارس گفت: برای امروز و فردا در آسمان استان، شاهد رشد ابر، رگبار و رعد و برق پراکنده برای نیمه جنوبی فارس خواهیم بود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: در جنوب غرب و نوار شرقی کشور به ویژه زابل وزش باد شدید و خیزش گردوخاک پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: احتمال رگبار شدید باران به خصوص در ارتفاعات این استان با توجه به پیش بینی های اداره کل هواشناسی هرمزگان برای 2 روز آینده وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: روزهای ابتدایی مرداد ماه انتظار داریم تا روز یک شنبه از شدت گرما در آسمان مازندران کاسته شود که با توجه به وجود رطوبت هوا و شرجی شدن دمای بالاتری را احساس می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: شنبه و یک شنبه در برخی از مناطق استان وقوع ناپایداری های موقت جوی به صورت رگبار پراکنده باران، رعدوبرق و وزش تندباد موقتی دور از انتظار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان در هشداری نارنجی نسبت به رگبار شدید و رعد و برق و جاری شدن سیلاب در رودخانه های فصلی در روزهای شنبه و یک شنبه 2 و 3 مرداد هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان هرمزگان گفت: روز شنبه با تقویت سامانه ی بارشی، فعالیت این سامانه گسترده تر شده و در برخی نقاط رگبار قابل ملاحظه باران را در پی خواهد داشت. ضمن اینکه وقوع تگرگ نیز دور از انتظار نخواهد بود.
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش ارتفاع امواج به 2.5متر در سواحل شمالی نسبت به باران شدید و سیلاب ناگهانی در گیلان و مازندران هشدار داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به وقوع رگبار باران و رعد و برق در برخی استان های کشور نسبت به احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها هشدار داد و برای استان های ساحلی خزر و اردبیل کاهش دمای هوا پیش بینی کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: در بخش های جنوبی کشور شرایط برای وقوع رگبار و رعد و برق مهیاست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز(اول مرداد) در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان های هرمزگان، فارس، شمال بوشهر، جنوب کرمان، گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل، شمال آذربایجان غربی رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
هوای مازندران امروز به تدریج همراه با وزش باد شدید و رگبار باران پیش بینی می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۳:۳۰    
کارشناس هواشناسی گفت: فردا جمعه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط هرمزگان، فارس و ارتفاعات استان های گیلان، مازندران، گلستان و شمال آذربایجان غربی رگبار پراکنده با احتمال رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان هرمزگان گفت: در ساعات بعدازظهر و شب رشد ابر در ارتفاعات و مناطق مستعد استان سبب رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش لحظه ای سرعت باد خواهد شد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد: طی سه روز آینده در برخی استان های کشور رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور هشدار داد: ادامه فعالیت سامانه موسمی همراه با رشد ابر های همرفتی به ویژه در روز شنبه (دوم مردادماه)، احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها و بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها را در پی خواهد داشت ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران و رعد و برق در برخی استان های کشور و وزش باد نسبتا شدید و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر هشدار داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد اصغری در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز و فردا در جنوب غرب و نوار شرقی کشور به ویژه زابل وزش باد شدید و خیزش گردوخاک پیش بینی می شود، این شرایط جوی در روز های شنبه و یکشنبه در سمنان، شمال شرق و شرق کشور و بخش هایی از مرکز کشور پیش بینی می شود و روز دوشنبه 4 مرداد در شرق ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا 28 تیر امسال 137.8 میلی متر ثبت شد، گفت: میانگین بلندمدت بارندگی کشور در این بازه زمانی 226.9 میلی متر است که بارش سال جاری 39.3 درصد کمتر از سال بلندمدت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رگبار و رعد و برقدر 5 روز آینده در استان فارس ادامه دارد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: امروز در ارتفاعات زاگرس مرکزی و جنوبی در استان های هرمزگان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال وبختیاری رگبار های پراکنده رخ خواهد داد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه طی سه روز آینده در برخی استان های کشور رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود، از وزش باد شدید در نوار شرقی کشور طی این مدت نیز خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: هوای پایدار تا ظهر جمعه در گیلان ماندگار است اما رگبارهای پراکنده تا جمعه به گیلان می رسد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از فردا تا روز یکشنبه به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در مناطقی از استان های هرمزگان، فارس، جنوب کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و شرق بوشهر رشد ابر، رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم رگبار و وزش باد طی سه روز آتی در اکثر نقاط کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۸   + ۵۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران و رعد و برق در برخی استان های کشور و وزش باد نسبتا شدید و افزایش ارتفاع موج در دریای خزر هشدار داد.
برترین ها / بوشهر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۰:۵۴   + ۸۶ سایت دیگر  
ایرنا: سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: اغتشاشگران در شهرک طالقانی یک مأمور یگان امداد نیروی انتظامی بندر ماهشهر را شهید و یک مأمور دیگر را مجروح کردند. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
صادق ضیاییان مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار کرد: امروز (31 تیر) در برخی مناطق هرمزگان، فارس، بوشهر، جنوب کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و شرق خوزستان به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی امروز و اوایل فردا با رشد ابرهای همرفتی در برخی از ارتفاعات این استان، وقوع ناپایداری های موقت جوی بصورت رگبار پراکنده باران، رعدوبرق و وزش تندباد موقتی پیش بینی می شود.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی استان بوشهر برای برخی نقاط این استان ناپایداری های موقت جوی مانند رگبار، تندباد و رعدوبرق پیش بینی کرد. به گزارش دیارجنوب ، هادی سالاری کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر پدیده های جوی امروز و فردا را غبار محلی و در برخی نقاط مه صبحگاهی عنوان کرد و گفت ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اعلام کرد: طی سه روز آینده در برخی استان های کشور رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود.