جمعه ۲۱ مردادساعت ۰۹:۴۱Aug 2022 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رگبار»

جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۹:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح زرد از احتمال وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی از امروز پنجشنبه بیستم مردادماه تا روز یکشنبه 23 مرداد در 12 استان کشور خبر داد و اعلام کرد که در نواحی مستعد، احتمال خیزش گرد و خاک نیز وجود دارد. ...
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
صادق ضیائیان درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: براساس نقشه های پیش یابی و هواشناسی، روز آینده در شمال بوشهر، ارتفاعات و دامنه های زاگرس مرکزی در استان های فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب استان مرکزی و شرق لرستان رشد ابرهای همرفتی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به وقوع رگبار و رعدوبرق در 12 استان کشور از امروز تا یکشنبه هفته آینده هشدار داد.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارش های سازمان هواشناسی ایران امروز 20 مردادماه در اغلب استانهای کشور رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ می دهد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه امروز در ارتفاعات زاگرس مرکزی واقع در استان های فارس، غرب اصفهان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، جنوب مرکزی، شرق لرستان و ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابرهای همرفتی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۳    
وضعیت هوای چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، صاف در بعداز ظهر نیمه ابری در پاره ای نقاط رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۰    
به گزارش سازمان هواشناسی طی امروز و فردا نیز در برخی ساعات در سواحل دریای خزر بارش پراکنده باران و وزش باد رخ خواهد داد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۵۴ سایت دیگر  
ایرنا: فریبا گودرزی، با تشریح آخرین وضعیت جوی کشور، گفت: امروز، بیستم مرداد ماه، در ارتفاعات زاگرس در استان های واقع در فارس، غرب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب مرکزی و شرق لرستان و ارتفاعات البرز مرکزی برای پس از ظهر و اوایل شب رشد ابرهای همرفتی ...
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
هوای مازندران امروز همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود. فرجی کارشناس هواشناسی مازندران گفت: هوای مازندران امروز پنجشنبه 20 مرداد صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما، در بعدازظهر در ارتفاعات با رشد ابر با رگبار پراکنده خواهد بود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۷    
ایسنا/هرمزگان کارشناس هواشناسی استان هرمزگان گفت: در مناطق شرقی و غربی استان نیز افزایش سرعت بادهای شمال شرقی همراه با گرد و غبار دور از انتظار نیست.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۳   + ۴۲ سایت دیگر  
امروز در ارتفاعات زاگرس مرکزی واقع در استان های فارس، غرب اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب مرکزی، شرق لرستان و ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر های همرفتی رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ می دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۸:۵۶    
با تاثیر جریانات فصلی شب گذشته در برخی ارتفاعات غربی و شمالی هرمزگان باران بارید.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۳:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش فاش نیوز و به نقل از خبرگزاری صداوسیما ،مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی استان تهران طی 5 روز آینده با آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: فردا در ارتفاعات البرز و زاگرس رگبار باران خواهیم داشت اما از جمعه جوی آرام در بیشتر مناطق کشور پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: رگبار شدید باران و جاری شدن سیلاب در منطقه در و تیکن شهرستان گلپایگان و سنگ سفید شهرستان خوانسار سبب آبگرفتگی 4 واحد مسکونی و بروز خسارت به معابر بخش کشاورزی و شانه راه ها شد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
خرداد: مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار نارنجی هواشناسی خبر داد و گفت: مردم استان تهران از رودخانه ها فاصله بگیرند. به گزارش ایسنا، حامد یزدی مهر با اشاره به صدور هشدار نارنجی هواشناسی ...
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۱:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
در درگیری میان پلیس با قاچاقچیان در منطقه حاجی آباد هرمزگان یکی از کارکنان نیروی انتظامی هرمزگان به شهادت رسید.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به رشد قابل ملاحظه ابرهای همرفتی از عصر امروز چهارشنبه 19 مرداد تاپنجشنبه 20 مرداد ماه احتمال رگبار و رعد و برق و آب گرفتگی معابر وجود دارد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۹:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار نارنجی هواشناسی خبر داد و گفت: مردم استان تهران از رودخانه ها فاصله بگیرند. به گزارش ایسنا، حامد یزدی مهر با اشاره به صدور هشدار نارنجی هواشناسی ...
موج   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۸:۳۰    
هوای مازندران از امروز تا پایان هفته نیمه ابری تا ابری همراه با رگبار های پراکنده پیش بینی می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک موقتی در نیمه جنوبی و نواحی غربی استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اعلام هشدار زرد، گفت: رگبار و رعدوبرق، در برخی نقاط باد شدید و گردوخاک در ارتفاعات و نواحی شمالی و شمال غربی استان برای آخر هفته پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۵    
وضعیت هوای چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، صاف تا کمی ابری در بعضی ساعت ها رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشور از وقوع رگبار باران و گاهی رعد و برق در اغلب استان ها و تشکیل توده گرد و غبار در کشور عراق و انتقال آن به نواحی غرب و جنوب غرب کشور خبر داد. ...
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
غلامپور کارشناس هواشناسی مازندران گفت:آسمان مازندران امروز چهار شنبه 19 مرداد نیمه ابری، در ساعات بعدازظهر با افزایش ابر، در دامنه ها و ارتفاعات با رگبار باران و رعدوبرق پراکنده و وزش باد خواهد بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز در ارتفاعات و برخی مناطق غربی استان هرمزگان رگبار باران و رعدوبرق پیش بینی می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
از عصر امروز در برخی نقاط کشور بخصوص تهران و البرز شاهد رشد ابر رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۵۷ سایت دیگر  
از عصر امروز در برخی نقاط کشور بخصوص تهران و البرز شاهد رشد ابر رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۷:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
از عصر امروز در برخی نقاط کشور بخصوص تهران و البرز شاهد رشد ابر رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد شدید و رگبار باران در نقاط مختلف و ورود توده گرد و خاک به غرب کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار مراوه تپه در منتهی الیه شمال شرق استان گلستان از جاری شدن سیلاب در برخی مناطق روستایی این شهرستان مرزی براثر باران شدید و رگبار عصر امروز سه شنبه خبر داد و گفت: خوشبختانه تاکنون خسارت جدّی به زیرساخت ها و ابنیه مراوه تپه وارد نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل هواشناسی لرستان از رگبار باران، رعد و برق و ... در این استان از روز پنج شنبه هفته جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان فارس با انتشار اطلاعیه ای نسبت به رگبار باران، رعد و برق، احتمال تگرگ و وزش باد شدید به صورت نطقه ای در استان فارس هشدار سطح نارنجی اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۸   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به هشدار زرد هواشناسی از احتمال بارش های رگباری در مناطق شمالی و ارتفاعات شرقی استان تهران خبر داد و هشدارهایی را به مردم ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران از افزایش ابر، رگبار باران، احتمال رعدوبرق و تندباد موقتی در ارتفاعات شرقی و وزش باد شدید و گردوخاک در نیمه جنوبی و غربی خبر داد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
توریسم آنلاین :رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت در 12 استان طی امروز و فردا خبر داد.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران صاف تاکمی ابری و همراه با وزش باد و در ارتفاعات استان افزایش ابر و رگبار باران پیش بینی می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از وزش باد شدید و رگبار باران در نقاط مختلف و ورود توده گرد و خاک به غرب کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران صاف تاکمی ابری و همراه با وزش باد و در ارتفاعات استان افزایش ابر و رگبار باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۱    
اهواز- اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به وقوع رگبار و وزش باد متوسط تا نسبتاً شدید در استان، هشدار سطح نارنجی هواشناسی را صادر کرد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور، امروز فردا در استان های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، شمال استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی و ارتفاعات واقع در استان های زنجان، قزوین ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران صاف تاکمی ابری و همراه با وزش باد و در ارتفاعات استان افزایش ابر و رگبار باران پیش بینی می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدحسن باقری شکیب روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: برای روز چهارشنبه ابرناکی در بعدازظهر شاهد خواهیم داشت و احتمال بارش پراکنده و رگبار خفیف در نواحی شرقی استان همدان دور از انتظار نیست ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: فردا در ارتفاعات استان های زنجان، تهران، البرز، قزوین و سمنان رگبار باران، رعدوبرق و وزش بادشدید موقتی پیش بینی می شود.
الف   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران صاف تاکمی ابری و همراه با وزش باد و در ارتفاعات استان افزایش ابر و رگبار باران پیش بینی می شود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از احتمال جاری شدن روان آب و آب گرفتگی معابر، سیلابی شدن رودخانه های فصلی، خسارت در اثر باد شدید، خیزش گردوخاک و کاهش شعاع دید در 11 استان طی 2 روز آینده به علت رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا: کارشناس سازمان هواشناسی پدیده غالب کشور را افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت تا پنج شنبه اعلام کرد.