یکشنبه ۱۹ مردادساعت ۰۴:۴۶Aug 2020 9

جدیدترین‌های «رگبار»

 
یک کارشناس هواشناسی گفت: در نیمه شمالی کشور در استان های گیلان، مازندران، گلستان و بخش هایی از خراسان شمالی، ارتفاعات تهران و سمنان شرایط برای رگبار های پراکنده کاملاً مهیاست.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم رگبار باران و وزش باد شدید طی امروز تا دوشنبه در برخی استان ها خبر داد.
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز و فردا در 8 استان از کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در برخی استان ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رفیعی گفت:طی سه روز آینده در ارتفاعات مرکزی و شرقی البرز رگبار باران گاهی رعد و برق پیش بینی می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ساعت دو بعد از ظهر 16 می 2020 زمانی که خورخه میگوئل آرمانتا اووالوس از رستورانی در یکی از ایالت های شمالی مکزیک خارج می شد، زیر آتش بی وقفه سلاح های افرادی ناشناس قرار گرفت ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مهر نوشت: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش حدود 5 تا 8 درجه ای دما در بخش هایی از کشور و بارش باران، گاهی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی نقاط خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس ادراه کل هواشناسی هرمزگان از احتمال رگبار باران در استان خبر داد.
ایران خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش حدود 5 تا 8 درجه ای دما در بخش هایی از کشور و بارش باران، گاهی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی دیگر از نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۲۵    
معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان، گفت: در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات استان رشد ابر و وقوع رگبار باران و رعد و برق گاهی افزایش لحظه ای باد پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان کارشناس ادراه کل هواشناسی هرمزگان گفت: آسمان هرمزگان در ساعات پیش رو در روز جمعه صاف تا قسمتی ابری خواهد داشت.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه جامعه: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش حدود 5 تا 8 درجه ای دما در بخش هایی از کشور و بارش باران، گاهی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی دیگر از نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۹:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش حدود 5 تا 8 درجه ای دما در بخش هایی از کشور و بارش باران، گاهی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی دیگر از نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۹:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش حدود 5 تا 8 درجه ای دما در بخش هایی از کشور و بارش باران، گاهی همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی دیگر از نقاط کشور طی سه روز آینده خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
محمد اصغری، در تشریح وضعیت جوی کشور در روزهای آتی و امروز، اظهار داشت: امروز در خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، سواحل خزر، ارتفاعات تهران و ارتفاعات شمال سمنان، بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید داریم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز و فردا کماکان به دلیل عبور موج ناپایدار شاهد رگبار باران، وزش باد و رعدوبرق پراکنده در آسمان مازندران هستیم که ارتفاعات استان مه آلود خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: رگبار و رعد و برق از بعد از ظهر امروز پنجشنبه و فردا به ویژه در مناطق مرکزی و جنوبی استان اردبیل استمرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان اعلام کرد؛ با فعالیت سامانه مونسونی، تا روز شنبه 18 مرداد، رگبار باران و رعد و برق در ارتفاعات به ویژه ارتفاعات غربی و افزایش سرعت باد در مناطق دریایی پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
هوای مازندران امروز و فردا همراه با رگبار و رعدوبرق پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رگبار باران و رعدو برق امروز هم در زنجان ادامه دارد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی ، از استمرار بارش باران در برخی نقاط خبر داد و گفت: طی سه روز آینده در استان های ساحلی دریای خزر، نقاطی از خراسان شمالی، ارتفاعات شرق تهران و سمنان بارش باران گاهی رعد و برق پیش بینی می شود. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی روز چهارشنبه هواشناسی تهران، وضعیت جوی این استان تا پنج روز آینده گاهی نیمه ابری و وزش باد خواهد بود. همچنین در روزهای پنجشنبه و جمعه در ارتفاعات استان طی ساعت های بعدازظهر همراه با افزایش ابر گاهی با رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هوای مازندران امروز و فردا همراه با رگبار و رعدوبرق پراکنده پیش بینی می شود.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۹    
بهرام چاره خواه در گفت و گو با خبرنگار کُردپرس، افزود: با توجه به بررسی و تحلیل آخرین نقشه ها و مدل های پیش یابی هواشناسی، برای امروز چهارشنبه و فردا پنجشنبه بعلت انتقال رطوبت و افزایش ناپایداری های جوی در سطح استان شاهد افزایش ابر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار 5 روزه باران در برخی استان ها از افزایش دما در استان های ساحلی دریای خزر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی کردستان گفت:طی امروز و فردا در برخی مناطق استان کردستان شاهد رگبار پراکنده گاهی با رعدوبرق و وزش باد خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
امروز و فردا در برخی نقاط استان های واقع در شمال غرب و شمال کشور شاهد رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهیم بود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی ادامه داد: در نیمه شمالی و شمال غرب استان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر با احتمال رگبار پراکنده باران پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی ادامه داد: در نیمه شمالی و شمال غرب استان در ساعات بعدازظهر افزایش ابر با احتمال رگبار پراکنده باران پیش بینی شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی، استان های شمالی کشور به ویژه رامسر و سواحل دریای خزر شاهد افزایش دما تا 17 مرداد خواهند بود. طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی کشور، امروز شاهد رگبار و رعد و برق در سواحل دریای خزر و شمال استان های آذربایجان غربی، شرقی، اردبیل، شمال خراسان رضوی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۵    
رگبار پراکنده باران و رعدوبرق تا جمعه در سطح استان مازندران ادامه خواهد داشت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی کشور، امروز شاهد رگبار و رعد و برق در سواحل دریای خزر و شمال استان های آذربایجان غربی، شرقی، اردبیل، شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز و در نواحی جنوبی سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان، شرق و شمال هرمزگان و جنوب فارس خواهیم بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
هوای مازندران امروز همراه با رگبار و رعدوبرق پراکنده پیش بینی می شود.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
برای روز چهارشنبه آسمان گیلان کمی تا نیمه ابری در بعضی نقاط افزایش ابر و وزش باد و رگبار و احتمال رعد و برق پیش بینی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: فردا شاهد رگبار باران در سواحل دریای خزر و برخی استان های کشور خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۲۰    
تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی تهران، وضعیت جوی استان راطی 2 روز آینده، صاف تا نیمه ابری به همراه وزش باد، افزایش ابر و رگبار باران و رعد و برق پیش بینی کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز و روزهای پنجشنبه و جمعه در ارتفاعات استان طی ساعات بعدازظهر همراه با افزایش ابر گاهی با رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.
پیک نکا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
امروز در گیلان و مازندران بارش شدید باران همراه با رعد و برق پیش بینی شده و در برخی مناطق کشور نیز شاهد رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهیم بود.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران در 9 استان کشور طی امروز (14 مرداد) خبر داد و گفت: بارش ها کماکان تا پایان هفته ادامه دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد کارشناس سازمان هواشناسی خراسان رضوی گفت: برای امروز و اوایل وقت فردا به ویژه برای توابع شهرستان های درگز، قوچان، کلات نادر و ارتفاعات بینالود رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران در 9 استان کشور طی امروز (14 مرداد) خبر داد و گفت: بارش ها کماکان تا پایان هفته ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی: همچنان در نوار شمالی کشور رگبار و رعد و برق و بارش های موقتی را پیش رو داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت:برای امروز وزش باد نسبتا شدید و گردوخاک در شرق و رگبار پراکنده در برخی ارتفاعات استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۷:۵۵    
امروز و فردا بارندگی ها بصورت رگبار و رعدوبرق و کاهش دما در سطح استان مازندران ادامه خواهد داشت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
امیرحسین سرکرده کارشناس هواشناسی، در خصوص پیش بینی وضعیت آب و هوا گفت: فردا در سواحل دریای خزر، استان های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، ارتفاعات البرز، تهران، قزوین، زنجان، شمال سمنان و همچنین جنوب شرق کشور، سیستان و بلوچستان ...
بامنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، شمال آذربایجان غربی، اردبیل، شمال زنجان، ارتفاعات البرز در استان های تهران و سمنان، ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات کرمان، شمال و ارتفاعات هرمزگان رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی هرمزگان برای امشب در ارتفاعات هرمزگان رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و افزایش لحظه ای باد پیش بینی کرد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری از نفوذ سامانه بارشی جدید به کشور و وزش باد شدید خبر داد. به گزارش روز نو :سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ با اشاره به ادامه رشد ابرهای همرفتی در ساعات بعدازظهر و نفوذ سامانه بارشی جدید به کشور آورده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشداری از نفوذ سامانه بارشی جدید به کشور و وزش باد شدید خبر داد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ با اشاره به ادامه رشد ابرهای همرفتی در ساعات بعدازظهر و نفوذ سامانه بارشی جدید به کشور آورده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بر اساس خروجی آخرین نقشه های هواشناسی، از روز سه شنبه، فردا رگبار متناوب باران همراه با رعد و برق استان را فرا می گیرد.