یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۵۵May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار سازمان هواشناسی»

معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 24 ساعت آینده در بسیاری از استان های کشور وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در برخی مناطق گرد و خاک، در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز تا اواخر وقت شنبه 25 اردیبهشت رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در استان های قم، مرکزی و اصفهان و ارتفاعات البرز و تهران پیش بینی می شود، در این راستا احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی درباره وزش باد شدید در استان های شرقی به ویژه خراسان رضوی هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از شنبه 25 اردیبهشت تا دوشنبه 27 اردیبهشت هوا در اغلب نقاط کشور به طور نسبی دما افزایش می یابد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواشناسی با صدور یک هشدار نارنجی از احتمال بالا آمدن سطح آب در رودخانه ها خبر داد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی بیان کرد: در خوشبینانه ترین حالت، سال آبی 1400-1399 یا در بین 2 سال کم بارش 50 سال اخیر و یا کم بارش ترین سال 50 سال اخیر خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کشور از ابتدای سال زراعی تا 21 اردیبهشت امسال، 127 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش پارسال در این بازه زمانی 272 میلی متر بود، بنابراین بارش سال جاری 53 درصد کمتر از سال گذشته است.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۰    
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا شنبه 25 اردیبهشت در نوار شرقی کشور به ویژه زابل و شرق خراسان جنوبی وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود و در برخی ساعات احتمال وقوع توفان گرد و خاک وجود دارد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا شنبه 25 اردیبهشت در نوار شرقی کشور به ویژه زابل و شرق خراسان جنوبی وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود و در برخی ساعات احتمال وقوع توفان گرد و خاک وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: به تدریج تا پایان هفته جاری دمای هوا 5 تا 10 درجه در استان های ساحلی خزر و 10 تا 15 درجه در استان اردبیل افزایش می یابد و هوا گرم تر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه 20 اردیبهشت کاهش دما بین 8 تا 12 درجه در سواحل خزر و کاهش دمای 10 تا 18 درجه ای در استان اردبیل پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ نسبت به وقوع رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال تگرگ از امروز تا روز دوشنبه در برخی استان ها هشدار داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از امروز تا دوشنبه 20 اردیبهشت، در بسیاری از استان ها بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، جاری شدن روان آب موقت در مسیل ها، آب گرفتگی معابر، صاعقه و برق گرفتگی و وقوع تگرگ در مناطق مستعد پیش بینی می شود.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی مهر 99 تا 14 اردیبهشت امسال، 121 میلی متر ثبت شد، میزان بارش پارسال در این بازه زمانی 268 میلیمتر بود، بنابراین بارش سال جاری 54.7 از سال گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی مهر 99 تا 14 اردیبهشت امسال، 121 میلی متر ثبت شد، میزان بارش پارسال در این بازه زمانی 268 میلیمتر بود، بنابراین بارش سال جاری 54.7 از سال گذشته است.
برترین ها / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
فارس: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در چند روز آینده در اغلب نقاط کشور به دلیل بارش های بهاری احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، جاری شدن روان آب در مسیل ها و آب گرفتگی معابر وجود دارد بنابراین از تردد و توقف در کنار رودخانه ها و مسیل ها خودداری شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: به دلیل بارش های بهاری در 3 روز آینده احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، جاری شدن روان آب موقت در مسیل ها، آب گرفتگی معابر و وقوع صاعقه و برق گرفتگی وجود دارد و باید به هشدارها توجه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی، مهر 99 تا هفته اول اردیبهشت امسال، 112 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش سال گذشته در این بازه زمانی 256 میلیمتر بود، بارش سال جاری 56 درصد کمتر از سال گذشته است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه بارش های بهاری در اغلب شهرها روزهای آینده نیز ادامه دارد، گفت: احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، جاری شدن روان آب موقت در مسیل ها، آب گرفتگی معابر، صاعقه، تگرگ و وزش باد شدید موقت در مناطق مستعد وجود دارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور سه هشدار از رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید در بیشتر استان های کشور و طوفانی شدن دریا در شمال، طی سه روز آینده خبر داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۵۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران، وزش باد شدید و رعدوبرق طی امروز تا جمعه آینده خبر و نسبت به آسیب به محصولات کشاورزی 10 استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در اغلب نقاط کشور رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: 2 روز آینده کاهش نسبی دما بین 5 تا 8 درجه در غرب و شمال غرب، همچنین شمال شرق کشور و دامنه جنوبی البرز خواهیم داشت و از سه شنبه تا پنج شنبه هفته جاری در این مناطق 5 تا 10 درجه افزایش می یابد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه محیط زیست اول فارس ، مهرداد قطره سامانی گفت: بر اساس بررسی نقشه های هواشناسی فارس، فعالیت سامانه بارش های رگباری، رعد و برق، وزش باد شدید موقت و احتمال بارش تگرگ موجب ایجاد سطح زرد در استان خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به رگبار باران و رعد و برق و باد شدید در بسیاری از شهرها در روزهای آینده، گفت: در این راستا احتمال بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، صاعقه و برق گرفتگی در مناطق مستعد وجود دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش های 5 روزه در اکثر مناطق کشور نسبت به وزش باد شدید، رعدوبرق و وقوع سیلاب در 15 استان طی امروز و فردا هشدار داد.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
در شرایطی که هم اکنون بزرگترین تهدید برای کشور، گسترش شیوع کرونا محسوب می شود؛ خطر جدی دیگری در کمین نشسته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به وقوع رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و گردوخاک در اغلب مناطق کشور در روزهای آینده، گفت: این شرایط جوی اوایل هفته آینده در اغلب استان ها غیر از ایلام و جنوب فارس و خوزستان تداوم دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا اواخر وقت شنبه 11 اردیبهشت به دلیل وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید در بسیاری از استان ها، احتمال خسارت به محصولات کشاورزی و اصابت صاعقه به دام ها وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۶   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی با انتشار هشدار زرد از بالا آمدن ناگهانی سطح آب مسیل ها و رودخانه ها، صاعقه و برق گرفتگی در مناطق مرتفع و مستعد، احتمال وقوع تگرگ، احتمال شکستن درختان فرسوده، وزش باد شدید موقت همراه با خیزش گرد و خاک در بیش از 10 استان خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
فارس نوشت: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده گذر متناوب امواج تراز میانی جو سبب ابرناکی، بارش باران و کاهش نسبی دما در مناطق مختلف کشور خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری با نفوذ جریانات خنک شمالی کاهش نسبی دما بین 7 تا 10 درجه در سواحل خزر و شمال شرق خواهیم داشت و در این مدت دریای خزر مواج خواهد بود.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگ با اشاره به وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت، خیزش گرد و خاک و احتمال تگرگ وضعیت پنجم، ششم و هفتم اردیبهشت را پیش بینی کرده است.
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: هفتم اردیبهشت با ورود سامانه بارشی به کشور در غرب و شمال غرب، استان های واقع در دامنه جنوبی البرز و استان های اصفهان، قم، یزد، کرمان و فارس، رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۰   + ۶۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رنگی نسبت به وقوع رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز تا دوشنبه هفته جاری در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب، رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقت در سواحل خزر، غرب کشور و استان هایی نظیر خراسان شمالی، قم، اصفهان، زنجان، البرز، قزوین، تهران و کرمان داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا 30 فروردین امسال، 113 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی 249.4 بود که بارش سال جاری 54.7 درصد کمتر از سال گذشته است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور از امروز (2 اردیبهشت ماه) خبر داد و گفت: امروز و فردا (2 و 3 اردیبهشت) کاهش دمای 7 تا 12 درجه سانتیگراد در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۵    
بانکداری ایرانی - معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۲    
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۵۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه محیط اول فارس ، رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی از خشکسالی شدید و بی سابقه در ایران خبر داد و گفت: دستگاه های ذی ربط باید باتوجه به درنظر گرفتن این شرایط برای مصرف آب موجود در کشور برنامه ریزی کنند و ارزش قطره قطره آب را بدانند چراکه درحال حاضر کمبود آب جدی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا افزایش 6 تا 9 درجه ای دما همراه با وزش باد گرم جنوبی در سواحل خزر و اردبیل پیش بینی می شود و سپس روزهای پنج شنبه و جمعه کاهش 9 تا 12 درجه ای دما در این مناطق خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری افزایش 6 تا 10 درجه ای دما در سواحل خزر و اردبیل داریم و از پنج شنبه تا جمعه کاهش دما در این نواحی پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به دلیل وزش باد گرم در سواحل خزر دمای هوا 6 تا 10 درجه افزایش می یابد و از پنج شنبه تا اوایل هفته آینده کاهش 7 تا 12 درجه ای دما را در این مناطق خواهیم داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز تا بعدازظهر دوشنبه 30 فروردین رگبار و رعد و برق و در نواحی مستعد بارش تگرگ و وزش باد شدید موقت در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس، کرمان، شمال هرمزگان و شمال سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر یکشنبه تا بعدازظهر دوشنبه 30 فروردین رگبار و رعد و برق و در نواحی مستعد بارش تگرگ و وزش باد شدید موقت در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس، کرمان، شمال هرمزگان و شمال سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.
آژانس خبری ریحان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر امروز تا بعدازظهر دوشنبه 30 فروردین رگبار و رعد و برق و در نواحی مستعد بارش تگرگ و وزش باد شدید موقت در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس، کرمان، شمال هرمزگان و شمال سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود.