یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۷:۰۱Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار سازمان هواشناسی»

بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
گروه جامعه: سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران و رعد و برق و احتمال آبگرفتگی معابر و بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها در سه استان شمالی هشدار داد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا : در پی هشدار سازمان هواشناسی معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران این سازمان برای بارش شدید باران و وزش باد در دو استان شمالی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش وزارت راه و شهرسازی، بر اساس هشدار سطح زرد سازمان هواشناسی کشور، فعالیت سامانه بارشی تا روز چهارشنبه موجب رگبار باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک خواهد شد. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی درخصوص رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت برای 3 استان هشدار زردرنگ صادر کرد.
اقتصاد آنلاین / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
با توجه به وزش باد شدید و طوفان گرد و خاک، کلیه مدارس و ادارات منطقه سیستان فردا شنبه(اول مهر) تعطیل است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارندگی و سیلابی شدن مسیل ها در چهار استان، وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در شمال کشور و همچنین باران و رعدوبرق در 15 استان هشدار داد. ...
سلام نو / موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۹:۳۸   + ۷۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی از وقوع رگبار باران، رعدوبرق، در مناطق مستعد تگرگ، وزش باد شدید در برخی استان ها خبر داد.
سلام نو / ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی، روز جمعه برای 6 استان هشدار زرد بارندگی و برای 6 استان هشدار زرد وزش باد و گردوخاک صادر کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: در پنج روز آینده شرق دریای عمان و امروز و فردا غرب خلیج فارس مواج است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از روز آینده تا چهارشنبه 22 شهریور، بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در برخی نقاط گردوخاک در برخی نقاط استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل، پیش بینی می شود.
مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: تا صبح سه شنبه 21 شهریور، وزش باد شمال-شمال غربی با حداکثر سرعت 36 نات و افزایش ارتفاع امواج در ساحل 2 تا 3 متر و دور از ساحل بیش از 3 متر در دریای خزر، مناطق ساحلی و دور از ساحل استان های گیلان و مازندران و گلستان پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با اشاره به شکل گیری جریانات خنک و مرطوب شمالی و عبور امواج در تراز میانی جو، نسبت به احتمال جاری شدن روان آب، سیلاب و خطر ریزش سنگ در محورهای کوهستانی این استان در 2 روز آینده هشدار داد.
مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز یکشنبه 19 شهریور در خراسان شمالی بین 8 تا 12 درجه و در استان های ساحلی خزر و سایر مناطق شمال غرب، بین 4 تا 7 درجه کاهش دما پیش بینی می شود.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۸:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از 16 شهریور در استان های ساحلی خزر و اردبیل کاهش دما بین 4 تا 8 درجه آغاز می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۶:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
صادق ضیائیان، درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: در دو روز آینده در جنوب شرق فارس و بخش های از هرمزگان رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید داریم. وی بیان کرد: روز آینده در مناطقی از سواحل غربی خزر، ارتفاعات البرز مرکزی، شرق اردبیل و ارتفاعات زاگرس مرکزی، ابرناکی و بارش پراکنده خواهیم داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۶:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا چهارشنبه 15 شهریور دمای هوا در اغلب نقاط کشور افزایش می یابد، همچنین در استان های خوزستان، ایلام و نوار مرزی استان کرمانشاه، تا چهارشنبه دمای هوا 3 تا 4 درجه بیشتر می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
هشدار سازمان هواشناسی به تهرانی ها بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان وزش باد شدید تا خیلی شدید و گاهی خیزش گرد و خاک همچنین امکان انتقال گرد و غبار از استان های مجاور پیش بینی می شود. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۴:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری، گاهی با وزش باد پیش بینی می شود، گفت: در 5 روز آینده در شرق کشور وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک داریم.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن اعلام هشدار سطح زرد، پیش بینی کرد از هشتم تا دهم شهریور در برخی مناطق کشور خیزش و در برخی مناطق نفوذ گردوخاک رخ دهد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان هواشناسی، روز چهارشنبه در قزوین، البرز، تهران، سمنان، قم، مرکزی، لرستان، اصفهان ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز در نقاطی از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مازندران، گیلان، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی و غربی بارش باران، گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در نواحی مستعد، خیزش گردوخاک پیش بینی می شود. ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی برای برخی از استان ها از ورود سامانه بارشی به کشور و کاهش محسوس دما در نوار شمالی، شمال شرق و غرب خبر داد.
اقتصاد آنلاین / جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۰:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار برای 15 استان از احتمال آب گرفتگی معابر، سیلاب ناگهانی، بالا آمدن آب رودخانه ها و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
برترین ها / ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در پنج استان و آبگرفتگی معابر عمومی و طغیان رودخانه های فصلی هشدار داد.
برترین ها / ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۴۷   + ۷۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار باران و احتمال آبگرفتگی معابر در 6 استان و همچنین وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در 7 استان هشدار داد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۸:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
بنا بر تصمیم مدیریت بحران با توجه به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع طوفان گرد و خاک و افزایش ریزگردها فردا یکشنبه (22 مرداد) کلیه اداره ها و بانک های این استان تعطیل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به افزایش نسبی دما در کشور طی هفته آینده برای برخی مناطق از جمله نوار شرقی هشدار وقوع طوفان شن صادر کرد.
سازمان هواشناسی از جو پایدار و آسمان صاف در اکثر مناطق کشور تا آخر هفته خبر داد و برای برخی استان ها هشدار سطح نارنجی وقوع طوفان صادر کرد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۶:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در بخش هایی از آذربایجان شرقی، اردبیل، مازندران، سمنان، تهران، البرز، قزوین، زنجان، مناطقی از مرکز در استان های قم، مرکزی و اصفهان افزایش ابر، گاهی رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۸:۲۶   + ۶۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای 18 استان کشور از جمله تهران هشدار سطح زرد صادر کرد و از احتمال آب گرفتگی، سیلاب ناگهانی، برخورد صاعقه و وزش باد خبر داد.
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از آماده باش مدیریت بحران برای احتمال وقوع سیلاب در ارتفاعات پایتخت خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۶:۳۳    
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان وزش باد شدید تا خیلی شدید و گاهی خیزش گرد و خاک همچنین امکان انتقال گرد و غبار از استان های مجاور پیش بینی می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۱:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش وزارت راه و شهرسازی، بر اساس هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی، سامانه افزایش گرادیان فشار سطح زمین تا روز یک شنبه موجب وزش باد شدید، گردوخاک و توفان شن در نواحی مستعد خواهد شد. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۸:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
به هموطنان توصیه می شود در تردد از حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و فعالیت های کوه نوردی احتیاط کنند و از اسکان و برپا کردن چادر های مسافرتی در حاشیه و بستر مسیل ها خودداری ورزند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر هشدار سازمان هواشناسی در خصوص اوج گیری گرما در سراسر کشور، آبادان و خرمشهر امروز گرمای بیشتری تجربه خواهند کرد.
اقتصاد آنلاین / ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در جنوب کشور هشدار داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به افزایش سرعت باد و ارتفاع امواج و خطر اختلال در تردد کشتی های تجاری در تنگه هرمز و خلیج فارس هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۸:۲۴   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز های چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری وزش باد شدید و توفان گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و توفان شن در شرق و جنوب خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان و نوار شرقی کرمان پیش بینی می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع سیلاب در جنوب ایران هشدار داد و برای روزهای آتی در شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۶۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران اعلام کرد با توجه به پیش بینی کاهش کیفیت هوا و وزش باد شدید در تهران نیرو های ستاد مدیریت بحران در آماده باش هستند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور در خصوص بارش رگباری در 6 استان، هشدار نارنجی صادر کرد. سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد امدادگران سازمان امداد و نجات جمعیت هلال نیز در این 6 استان به حالت آماده باش درآمده اند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح نارنجی رشد شدید ابر های همرفتی برای برخی مناطق کشور به سکنان 12 استان از جمله تهران توصیه کرد از تردد غیرضروری اجتناب کنند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار و رعد و برق در برخی استان ها و همچنین وزش باد و خیزش گرد و خاک در برخی نواحی کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا وزش باد شدید و در مناطق مستعد توفان گرد و خاک و شن در نیمه شرقی خراسان جنوبی، جنوب شرق خراسان رضوی و شمال سیستان و بلوچستان داریم، در این راستا کاهش شعاع دید و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 49 درجه بالای صفر گرم ترین مرکز استان و اردبیل با کمینه دمای 13 درجه بالای صفر خنک ترین مرکز استان خواهد بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده در شمال شرق و شرق کشور به ویژه زابل، جنوب شرق، بخش هایی از مرکز کشور، دامنه جنوبی البرز و جنوب غرب کشور، وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده در شمال شرق و شرق کشور به ویژه زابل، جنوب شرق، بخش هایی از مرکز کشور، دامنه جنوبی البرز و جنوب غرب کشور، وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
598   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش 5 روزه باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی مناطق کشور خبر و برای استان های ساحلی در جنوب هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران، گاهی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: تا روز شنبه 31 تیر در 16 استان وزش باد شدید و در نواحی مستعد همراه با گردوخاک خواهیم داشت، در این راستا توصیه می شود اجتناب از تردد غیر ضروری بیماران تنفسی، افراد سالخورده و کودکان، پرهیز از فعالیت کویرنوردی و احتیاط در تردد جاده ای، در دستور کار باشد.