جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۳:۱۹Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار سازمان هواشناسی»

اول فارس   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای هشدارها و توصیه هایی برای کشاورزان استان های مختلف کشور را تا 11 آبان 99 منتشر کرد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اطلاعیه سازمان هواشناسی برای کشاورزان به شرح زیر است؛ استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان و همدان: ...
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی (مهر 99) تا ششم آبان سال جاری 4.8 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش پارسال در این بازه زمانی 16.6 میلیمتر بود که بارش سال جاری 71 درصد کمتر از سال گذشته است،
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی (یکم مهر 99) تا روز 6 آبان سال جاری، 4.8 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش سال گذشته در این بازه زمانی 16.6 میلی متر بود که بارش سال جاری 71.2 کمتر از سال گذشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی در خصوص وارونگی هوا گفت: شهروندان در چنین شرایطی حتی الامکان از منزل خارج نشوند و در و پنجره ها را بسته نگه دارند چرا که وضعیت هوا به شدت خطرناک است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: پایداری هوا و افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت تا یکشنبه هفته آینده ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از افزایش آلاینده های جوی در 4 استان تا یکشنبه هفته آینده خبر داد و برای گروه های حساس هشدار صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از اوایل وقت پنج شنبه 8 آبان تا ظهر جمعه 9 آبان، کاهش دما و وزش باد در خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی پیش بینی می شود که اثر آن سرمازدگی است، .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روزسه شنبه ششم آبان تا پنجشنبه هشتم آبان، 5 تا 8 درجه کاهش دما در شمال شرق کشور خواهیم داشت، گفت: از فردا تا چهارشنبه 4 تا 6 درجه کاهش دما در سواحل خزر داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از شنبه تا یکشنبه هفته پیش ِ رو دمای هوا در نوار شمالی کشور 4 تا 6 درجه افزایش می یابد، این افزایش دما در شمال شرق کشور در روزهای یکشنبه و دوشنبه پیش بینی می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فارس نوشت: مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه تا 5 آبان شرایط جوی پایدار در اغلب شهرها حاکم است، گفت: روزهای شنبه و یکشنبه با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا، غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پر جمعیت افزایش می یابد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه تا 5 آبان شرایط جوی پایدار در اغلب شهرها حاکم است، گفت: روزهای شنبه و یکشنبه با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا، غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پر جمعیت افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از پنج شنبه اول آبان تا دوشنبه هفته آینده افزایش غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای با اشاره به افزایش غلظت آلاینده های جوی در 9 استان کشور بر ضرورت کاهش تردد به خصوص برای گروههای حساس تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه دمای هوا از فردا تا جمعه در سواحل خزر و استان اردبیل 5 تا 8 درجه کاهش می یابد، گفت: دمای هوا در شمال شرق کشور از چهارشنبه تا جمعه 5 تا 8 درجه کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در مناطق آلوده و پرترافیک استان های البرز و تهران، کاهش کیفیت هوا تا اندازه ناسالم برای همه گروه های سنی، تا پایان وقت روز دوشنبه 28 مهرماه، پیش بینی می شود.
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای نسبت به افزایش آلاینده های جوی در استان های تهران و البرز تا 28مهرماه هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب شرق کرمان و شرق هرمزگان افزایش سرعت وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در 5 روز آینده آسمان کل کشور صاف و پایدار است، گفت: در سه روز آینده در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به ویژه تهران و کرج غبار محلی پیش بینی می شود.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 5 روز آینده جو پایداری در بیشتر مناطق کشور حاکم است و در شهرهای صنعتی و پر جمعیت به ویژه تهران و کرج با غبار صبحگاهی و افزایش غلظت آلاینده ها همراه خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت:در 5 روز آینده با توجه به پایداری جو و سکون نسبی هوا به تدریج برغلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزوده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت : از روز آینده 21 مهرماه تا پایان هفته در نیمه شرقی کشور روند افزایش نسبی دما خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پنج روز آینده در اغلب مناطق کشور جوی پایدار همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده بیرجند با کمینه دمای یک درجه زیر صفر، شهرکرد با کمینه دمای 3 درجه زیر صفر و مشهد با کمینه دمای صفر درجه، سردترین مراکز استان خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز آینده بجنورد و همدان با کمینه دمای صفر درجه سردترین مراکز استان خواهند بود، گفت: آسمان تهران فردا نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات رگبار و رعد و برق و ورزش باد شدید پیش بینی می شود.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی فردا در مناطقی از کشور نظیر سواحل خزر، گلستان، دامنه جنوبی البرز در استان های تهران، قزوین، البرز و سمنان، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، قم و خراسان رضوی بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۲۷    
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی آخرین وضعیت جوی کشور را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی فردا در مناطقی از کشور نظیر سواحل خزر، گلستان، دامنه جنوبی البرز در استان های تهران، قزوین، البرز و سمنان، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، قم و خراسان رضوی بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز تا فردا رگبار شدید باران، رعد و برق، گاهی تندباد لحظه ای با احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد و بارش برف، در ارتفاعات شمال غرب و رشته کوه البرز مرکزی پیش بینی می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: براساس هشدار سازمان هواشناسی فعالیت سامانه بارشی امروز (14مهر ماه ) در نیمه جنوبی آذربایجان غربی، نیمه جنوبی آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین، تهران، البرز، همدان، مرکزی، قم، کردستان، ایلام، کرمانشاه، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، شمال خراسان رضوی، سمنان، برخی مناطق در خوزستان ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۴۷    
اقتصادنیوز : معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: آسمان تهران روز آینده ابری و در برخی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود که این شرایط تا شب ادامه دارد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۳    
گروه جامعه: سازمان هواشناسی با صدور هشداری زرد نسبت به وقوع رگبار شدید باران و رعد و برق گاهی توام با تندبادهای لحظه ای و خیزش گرد و غبار محلی، کاهش دما به طور متوسط 6 تا 10 درجه سلسیوس و احتمال بارش برف در قلل سبلان و رشته کوه البرز مرکزی خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روزهای 14 و 15 مهر در اغلب مناطق کشور وزش باد شدید خواهیم داشت، گفت: از امروز تا پایان هفته کاهش تدریجی دما بین 6 تا 10 درجه در نوار شمالی کشور پیش بینی می شود.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر فردا 13 مهر، رگبار شدید باران و رعد و برق گاهی با تندباد لحظه ای و کاهش متوسط 6 تا 10 درجه دما با احتمال بارش برف در مناطقی نظیر اردبیل، گیلان، مازندران، زنجان و قلل سبلان و رشته کوه البرز مرکزی پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر فردا 13 مهر، رگبار شدید باران و رعد و برق گاهی با تندباد لحظه ای و کاهش متوسط 6 تا 10 درجه دما با احتمال بارش برف در مناطقی نظیر اردبیل، گیلان، مازندران، زنجان و قلل سبلان و رشته کوه البرز مرکزی پیش بینی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
امین حسین نفشینه در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز برای مناطق شمالی آذربایجان شرقی، اردبیل، دامنه های البزر و سواحل دریای خزر بارش های پراکنده باران پیش بینی می شود. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از روز یکشنبه 13 مهر تا پایان هفته، کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور بین 5 تا 10 درجه پیش بینی می شود. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از روز یکشنبه 13 مهر تا پایان هفته، کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور بین 5 تا 10 درجه پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از روز یکشنبه 13 مهر تا پایان هفته، کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور بین 5 تا 10 درجه پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از یکشنبه تا سه شنبه هفته آینده کاهش محسوس دما در نوار شمالی کشور خواهیم داشت، گفت: روزهای 13 و 14 مهر، بارش ها در نوار شمالی کشور افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز یکشنبه 13 مهر گستره بارش ها استان های اردبیل، گیلان، مازندران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مرکزی، همدان و دامنه جنوبی البرز در استان های زنجان، قزوین، البرز و تهران را در بر می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در نوار شمالی کشور افزایش نسبی دما خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در پی هشدار سازمان هواشناسی خراسان رضوی مبنی بر پیش بینی بارندگی رگباری، نیروهای خدمات شهری شهرداری مشهد در حالت آماده باش کامل قرار گرفتند.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا 9 مهر کاهش دما بین 8 تا 10 درجه در نیمه شرقی کشور و دامنه جنوبی البرز مرکزی پیش بینی می شود، در همین مدت دما بین 4 تا 6 درجه در شمال غرب، سواحل شمالی، غرب و جنوب غرب کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا 9 مهر کاهش دما بین 8 تا 10 درجه در نیمه شرقی کشور و دامنه جنوبی البرز مرکزی پیش بینی می شود، در همین مدت دما بین 4 تا 6 درجه در شمال غرب، سواحل شمالی، غرب و جنوب غرب کاهش می یابد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا چهارشنبه دمای هوا در اغلب مناطق کشور کاهش می یابد، بیشترین کاهش بین 6 تا 10 درجه در سواحل خزر، شرق و شمال شرق کشور، مرکز کشور و همچنین دامنه های جنوبی البرز خواهد بود. ...
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۶۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی پر قدرت و کاهش شدید دمای هوا در برخی مناطق کشور گفت: شدت بارش ها در 6 استان کشور پرخطر است. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی نسبت به کاهش دمای بین 6 تا 10 درجه ای در بخش هایی از کشور که شامل بیش از 10 استان می شود از امروز یکشنبه تا روز چهارشنبه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ضمن هشدار جدی به کشاورزان بابت حفاظت از محصولات گفت: از بعدازظهر فردا کاهش دما متوسط تا 10 درجه در خراسان شمالی، گلستان، مازندران، گیلان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سمنان پیش بینی می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - براساس هشدار سازمان هواشناسی، یکشنبه (6 مهر ماه) بارندگی گاهی همراه با رگبار و رعد و برق گاهی توام با تندباد های لحظه ای و کاهش دما بطور متوسط حدود 4تا 7 درجه سلسیوس در استان های مازندران، گلستان و خراسان شمالی پیش بینی می شود. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در برخی نقاط سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، شرق کرمان، شرق هرمزگان و جنوب غرب خوزستان وزش باد شدید گاهی با گرد و خاک پیش بینی می شود که این شرایط در زابل شدیدتر است.