جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۳:۳۵Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هشدار سازمان هواشناسی»

جهان نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده در 25 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفردرجه خواهد بود که در صورت مدیریت نکردن در مصرف انرژی، احتمال افت فشار گاز وجود دارد.
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده در 25 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفردرجه خواهد بود که در صورت مدیریت نکردن در مصرف انرژی، احتمال افت فشار گاز وجود دارد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با هشدار سطح نارنجی از امروز پنجشنبه (هفتم بهمن ماه) در برخی از استان ها، کولاک برف، یخبندان و سوز باد پیش بینی کرد. به سبب بارش برف، باران، رعد و برق، وزش باد، کولاک برف و مه امروز نوار شرقی خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری، جنوب شرق لرستان و نوار غربی اصفهان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۸   + ۴۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از آغاز بارش برف و باران طی امروز و شدت گرفتن آن طی پنجشنبه خبر داد و برای کشاورزان هشدار صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر فردا با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در مناطقی از غرب و جنوب غرب بارش برف و باران آغاز می شود، این بارش ها در سطح کشور تا پایان وقت جمعه ادامه دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا چهارشنبه 6 بهمن برای 22 استان هشدار آب گرفتگی معابر و کولاک برف صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا چهارشنبه 6 بهمن برای 22 استان هشدار آب گرفتگی معابر و کولاک برف صادر کرد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور دو هشدار در سطوح نارنجی و زرد از بارش برف و باران در 22 استان خبر داد.
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از امروز تا چهارشنبه هفته جاری در شمال غرب و غرب کشور ماندگاری هوای سرد خواهیم داشت و در سایر نقاط کشور افزایش تدریجی 3 تا 5 درجه ای دما پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش پراکنده برف، باران و وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق تا آخر هفته خبر داد و برای 3 کلانشهر کشور هشدار صادر کرد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به پایداری جوی تا روز سه شنبه 5 بهمن در اغلب شهرها، گفت: در این راستا افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت نظیر تهران، کرج و اصفهان پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گرگان گفت: نیروهای خدماتی شهرداری گرگان در آزمون سرمای اول بهمن ماه سربلند شدند. با توجه به هشدار سازمان هواشناسی نسبت به آغاز بارش ها، تمام عوامل و نیروهای شهرداری گرگان از آمادگی کامل برخوردار هستند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۹    
فرماندار شهرستان مینودشت گفت: که با تلاش نیروهای راهداری تمامی جاده های مناطق کوهستانی 2 بخش مرکزی و کوهسارات این شهرستان به جز 2 روستای "زنگلاب و ریگ چشمه بالا" در مسیر جاده تنگه چهل چای باز است. ...
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۵۲ سایت دیگر  
در اواخر دی ماه، با ورود جبهه بارشی سنگین به کشور بسیاری از شهرهای ایران سفیدپوش شد و ناوگان امدادی ایران خودرو به حالت آماده باش درآمد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
داود گلی گفت: با توجه به صدور هشدار اداره کل هواشناسی استان مبنی بر شرایط ناپایدار جوی و برودت هوا، کلاسهای درس در تمامی مدارس ابتدایی استان در تاریخ شنبه دوم بهمن ماه به صورت غیر حضوری و مقاطع متوسطه اول و دوم حضوری خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده در 28 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- بر اساس گزارش سازمان هواشناسی بارش های امشب برای بیش از 20 استان کشور در حد هشدار است و کولاک برف، رگبار، لغزندگی، پدیده مه و کاهش دید برای جاده ها قابل پیش بینی است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۲:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: سازمان هواشناسی امروز سه شنبه هشدار هواشناسی-سطح نارنجی را منتشر کرد. متن کامل گزارش سازمان هواشناسی به شرح زیر است: توصیف سامانه اول: نفوذ سامانه بارشی زمان شروع: اواخر وقت چهارشنبه 1400/10/29زمان پایان: جمعه 1400/11/01 ...
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده در 24 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۵:۳۶    
سرپرست امور توزیع برق شهرستان دلگان گفت: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع باد و باران شدید تمامی پرسنل این امور در حالت آماده باش کامل قرار گرفتند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز آینده در 25 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود، گفت: صبح فردا در پایتخت برف و باران داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به ادامه بارش ها در روزهای آتی، گفت: روز با ورود سامانه جدید، در برخی مناطق نظیر شمال غرب و غرب، سواحل خزر و دامنه های جنوبی البرز، برف و باران و وزش باد شدید خواهیم داشت.
سلام نو / فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید سرما در کشور هشدار داد و استفاده از ضدیخ در خودرو ها و سایر ماشین آلات و مدیریت حامل های انرژی را توصیه کرد.
احتساب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
احتساب - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: در پی بارش های سنگین برف در سطح استان، اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در حالت آماده باش قرار گرفتند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از ورود 2 سامانه بارشی به کشور طی هفته جاری خبر و نسبت به آب گرفتگی معابر، احتمال طغیان آب رودخانه ها و مسیل ها هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۹   + ۶۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش برف، باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی طی امروز تا سه شنبه آینده در اکثر مناطق کشور خبر و برای 22 استان هشدار صادر کرد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز شنبه 25 دی، در اغلب نقاط کشور بارش خواهیم داشت، گفت: دوشنبه 27دی نیز غیر از مرکز و دامنه جنوبی البرز، در اغلب مناطق کشور بارش خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: با ورود 2 سامانه بارشی در روزهای 23 دی و 26 دی، در اغلب نقاط کشور، بارش برف و باران و کاهش دما در برخی مناطق پیش بینی می شود.
سلام نو / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
برودت و بارش شدید باران و برف و پدیده تگرگ باعث افزایش لغزندگی در جاده ها به خصوص جاده های کوهستانی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۸:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز پنج شنبه 23 دی تا پایان وقت یک شنبه 26 دی به علت شدت فعالیت سامانه بارشی ، بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقت، کاهش دما و در نواحی سردسیر و مرتفع برف و کولاک برف پیش بینی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۸:۵۴   + ۶۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش برف، باران و وزش باد شدید موقتی در 16 استان خبر و نسبت به افزایش آلاینده های جوّی در استان های پرجمعیت و صنعتی هشدار داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۲۲:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بر اساس آخرین وضعیت نقشه های هواشناسی، بعدازظهر فردا سامانه بارشی وارد کشور می شود و دراستان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کرمانشاه، کردستان، لرستان و ایلام سبب بارش برف و باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا 17 دی امسال 68.3 میلیمتر ثبت شد، میزان بارش پارسال در این بازه زمانی 73.4 میلیمتر بود، بنابراین بارش سال جاری 6.9 درصد کمتر از سال گذشته است.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
خبرمهم: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت روز آینده در 21 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفردرجه خواهد بود .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده در 21 مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفردرجه خواهد بود.
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: با توجه به سکون جو، آلودگی هوا در 6کلان شهر پیش بینی و توصیه می شود سالمندان از رفت و آمد غیر ضروری در سطح شهرها پرهیز کنند و از فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز، خودداری شود.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۶:۳۲    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از اواسط هفته پیش رو خبر داد.
سلام نو / مردم فردا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران گفت: متاسفانه برخی تصور می کنند که اگر سیل رخ دهد، پس مدیریت بحران غافلگیر شده است، مگر می شود ظرف مدت چهار یا پنج روز جلوی سیل را گرفت؟ ما باید آسیب ها و خسارات را کاهش دهیم که در این حوزه اقدامات خیلی خوبی انجام شد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از فردا تا دوشنبه 20 دی در اغلب نقاط کشور جوی پایدار حاکم است که در شهرهای صنعتی و پرجمعیت موجب افزایش غلظت آلاینده های جوی می شود.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور برای برخی استان ها در خصوص طغیان رودخانه ها، جاری شدن رواناب و آب گرفتگی معابر هشدار داد.
اقتصاد آنلاین / عصر امروز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از جمعه 17 دی تا یکشنبه 19 دی در اغلب مناطق کشور جوی آرام حاکم است که در شهرهای صنعتی و پرجمعیت موجب افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از جمعه 17 دی تا یکشنبه 19 دی در اغلب مناطق کشور جوی آرام حاکم است که در شهرهای صنعتی و پرجمعیت موجب افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور برای برخی استان ها در خصوص طغیان رودخانه ها، جاری شدن رواناب و آب گرفتگی معابر هشدار داد.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
منطقه اثر این سامانه پنجشنبه( 16 دی ماه) استان های سیستان و بلوچستان، نیمه جنوبی خراسان جنوبی و نیمه شرقی کرمان خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور نسبت به وقوع کولاک برف و کاهش محسوس دما در 19 استان هشدار صادر کرد.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به آلودگی هوای تهران از پنجشنبه تا شنبه هفته آینده (16 تا 18 دی ماه) هشدار داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه سامانه بارشی فعال در جنوب کشور روز آینده اغلب مناطق کشور را دربرمی گیرد، گفت: فردا کاهش نسبی دما بین 5 تا 7 درجه در نوار شمالی کشور خواهیم داشت.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان نهبندان از آماده باش کلیه نیروهای اتفاقات و عملیات این مدیریت در پی هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران و برف در این شهرستان خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۸    
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد با اشاره به هشدار سازمان هواشناسی درباره احتمال بارش های رگباری از آماده باش بیش از 3 هزار نیروی خدمات شهری به همراه تجهیزات برای مقابله با آبگرفتگی های احتمالی خبرداد.