یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۴۷Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لغزندگی»

ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: با توجه به بارش باران و برف در برخی مناطق کوهستانی استان که موجب لغزندگی جاده ها شده به رانندگان توصیه می شود بااحتیاط رانندگی کنند.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه، از تعطیلی مدارس در 12 شهرستان به دلیل برودت هوا و لغزندگی معابر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: باتوجه به بارش برف و لغزندگی معابر و همچنین برودت هوا در استان سمنان، مردم از سفر های غیر ضروری در راه های استان پرهیز کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۲:۳۷    
سمنان- طاهریان، مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: سه محور اصلی استان شامل شاهرود توسکستان، شاهرود آزاد شهر از مسیر خوش ییلاق و همچنین شهمیرزاد به کیاسر به دلیل لغزندگی و بارش مسدود است.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان مازندران از یخ زدگی و لغزندگی سطح جاده های استان با توجه به بارش برف و باران طی شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: محور کیاسر کماکان مسدود است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۳    
بجنورد- ایرنا- فعالیت حضوری برخی از مدارس روستاهای شهرستان گرمه خراسان شمالی به دلیل برودت هوا، بارش برف و لغزندگی معابر و جاده ها در نوبت صبح و بعد از ظهر روز یکشنبه سوم بهمن ماه تعطیل شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
در اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو با گاردیل در جاده قزلحصار، خودرو دچار حریق شده و در اثر این حادثه دو سرنشین خودرو فوت و یک نفر به شدت دچار سوختگی شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: بدلیل استقرار جبهه بسیار سرد و برفی و بارانی بودن اکثر محورهای مواصلاتی و یخ زدگی ؛ رانندگی بدون زنجیر چرخ و ادوات زمستانی در اکثر محورهای کوهستانی غیر ممکن خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان همدان از لغزنده بودن معابر کوهستانی همدان خبر داد و گفت: مردم از سفر های غیرضرور بپرهیزند.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار سعید مطهری زاده با اشاره به اینکه اکثر جاده های خراسان شمالی برفی هستند، گفت: به دلیل لغزندگی سطح جاده، تردد در محورهای برف گیر خراسان شمالی، فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
البرز - معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: محور چالوس در محدوده نساء تا کندوان دچار یخبندان و لغزندگی شدید شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
البرز - مدیرکل هواشناسی البرز گفت: با توجه به پایداری شدید و وارونگی دمایی در سطوح پایینی جو پتانسیل افزایش آلاینده و یخبندان فراگیر در استان مورد انتظار است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تمامی مدارس خراسان شمالی در دو شیفت عصر و صبح امروز دوم بهمن ماه به دلیل بارش برف و برودت هوا و لغزندگی معابر تعطیل هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۰    
زندی فر با اعلام خبر باز شدن مسیر روستاهای جاده طالقان با همت راهداری و حمل و نقل جاده ای البرزگفت: بارش برف باعث لغزندگی جاده و صعب العبور شدن مسیر جاده های روستایی شهرستان طالقان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۵    
بیرجند- رئیس پلیس راه خراسان جنوبی با اشاره به بازگشایی تمامی محورهای اصلی استان گفت: جاده های روستایی استان لغزنده است رانندگان با احتیاط رانندگی کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کلاس های درس تمامی مدارس و مراکز پیش دبستانی استان کردستان روز های شنبه و یکشنبه 2 و 3 بهمن ماه 1400 آنلاین و آموزش دانش آموزان غیر حضوری می باشد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، به اطلاع می رساند با توجه به بارش شدید برف در نقاط مختلف استان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کاهش دما و برودت هوا منجر به تعطیلی آموزش حضوری در تمامی مدارس استان مرکزی در روز شنبه دوم بهمن ماه شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی "بهرام حسین آبادی " مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی در این خصوص گفت: امروز، شنبه دوم بهمن به علت برودت هوا، کاهش دما ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۹    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مدارس در 9 شهرستان و یک بخش این استان فردا (شنبه) به علت بارش برف، برودت شدید هوا و لغزندگی معابر تعطیل است و آموزش غیرحضوری انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه، از تعطیلی مدارس در 12 شهرستان و تأخیر 2 ساعته فعالیت ادارات به دلیل برودت هوا و لغزندگی معابر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا - همدان -- سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان گفت که تمامی مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی استان در نوبت صبح روز شنبه(فردا 2 بهمن) به دلیل سرمای هوا، یخبندان و لغزندگی سطح معابر تعطیل شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تعطیلی مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی استان به علت برودت هوا در نوبت صبح خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۱:۵۲    
سرما و لغزندگی معابر موجب تعطیلی کلاس های حضوری مدارس استان مرکزی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مدارس در 9 شهرستان و یک بخش این استان فردا (شنبه) به علت بارش برف، برودت شدید هوا و لغزندگی معابر تعطیل است و آموزش غیرحضوری انجام می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
به دلیل برودت هوا و لغزندگی معابر؛ کلاس های درس تمامی مدارس و مراکز پیش دبستانی استان کردستان روز های شنبه و یکشنبه دوم و سوم بهمن ماه 1400 آنلاین و آموزش دانش آموزان غیر حضوری برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فعالیت حضوری تمامی مدارس خراسان شمالی به دلیل برودت هوا، بارش برف و لغزندگی معابر و جاده ها در روز شنبه دوم بهمن ماه تعطیل شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۰    
بیرجند- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: به دلیل بارش برف و لغزندگی محور بیرجند- قاین بنا بر اعلام پلیس راه تا اطلاع ثانوی مسدود است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته به بیش از 20 دستگاه خودرو سبک و سنگین در محورهای مواصلاتی این شهرستان که به دلیل لغزندگی جاده و به همراه نداشتن زنجیرچرخ در مسیر مانده بودند، توسط راهداران امدادرسانی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۴    
گروه استان ها- به خاطر بارش برف و لغزندگی محورهای مواصلاتی استان قزوین 4 تصادف جاده ای در طول 24 ساعت گذشته رخ داد که 3 نفر در این تصادفات کشته و 10 نفر هم مصدوم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۲    
به علت لغزندگی جاده ها سختی رانندگی در یخبندان، در این شرایط محیطی رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه و نیز رعایت فاصله با خودروی جلویی از شتاب در رانندگی و ترمز های ناگهانی بپرهیزند.
یافته   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار رئیس پلیس راه لرستان گفت: به علت سخت بودن رانندگی در یخبندان و لغزندگی جاده ها، افراد با رعایت سرعت مطمئنه در این شرایط محیطی و رعایت فاصله با خودروی جلویی از شتاب در رانندگی و ترمز های ناگهانی بپرهیزند. ...
سلام نو / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمعلی اسدی افزود: امروز ارتفاع برف جدید که از عصر روز گذشته آغاز شد در منطقه سیاه بیشه 10 سانتی متر و در دهانه شمالی تونل کندوان به بیش از 30 سانتی متر رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مسئول فوریت های پزشکی شهرستان اردستان گفت: در پی بارش برف و لغزندگی محور اردستان به نایین، 4 خودرو سبک و سنگین واژگون و 6 نفر مصدوم شدند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۶:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
علت اولیه این حادثه لغزندگی سطح زمین در فرودگاه مهرآباد اعلام شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۰:۳۱    
علت اولیه این حادثه لغزندگی سطح زمین در فرودگاه مهرآباد اعلام شده است. در جزئیات اعلام شده این حادثه به نقل از کن نیوز، شبکه هوانوردی کشور آمده است: یک اتوبوس شرکت خدمات زمینی سامان در فرودگاه مهرآباد با نوک بال هواپیمای مکدانل داگلاس MD83 به رجیستر EP-SEB شرکت هواپیمایی سهند آسیا برخورد کرد ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۲:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
کن نیوز: دقایقی پیش یک اتوبوس شرکت خدمات زمینی سامان در فرودگاه مهرآباد با نوک بال هواپیمای مکدانل داگلاس MD83 به رجیستر EP-SEB شرکت هواپیمایی سهند آسیا برخورد کرد. گزارشات حاکی از آن است که این اتفاق به دلیل لغزندگی سطوح رخ داده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
زندی فر در خصوص وضعیت جاده های استان البرز با توجه به بارندگی شدید برف و لغزندگی زمین گفت: محور جاده کرج به چالوس همچنین آزادراه تهران به شمال به علت بارش شدید برف مسدود شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۴    
قصرشیرین- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: محور ارتباطی اسلام آباد غرب به سمت سرپل ذهاب به دلیل بارش برف، کولاک و لغزندگی به همراه کاهش دید افقی و مه گرفتگی و احتمال اختلال در تردد از عصر امروز (پنجشنبه) تا بهبود شرایط با استقرار پلیس راهور مسدود است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۰:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان البرز اعلام کرد که محور کرج - چالوس و آزاد راه تهران شمال به علت بارش شدید برف بسته شدند. علی زندی فر شامگاه پنجشنبه گفت : تیم های راهداری برای بازگشایی این محورها وارد عملیات برف روبی شده اند. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۰۴    
بارش برف، کولاک و لغزندگی جاده ها منجر به تصادف زنجیره ای در محور ملایر به همدان شد. این تصادف فوتی نداشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - کارشناس پلیس راه البرز اعلام کرد که بارش برف که از عصر امروز در استان البرز آغاز شده ، سبب لغزندگی تمام محورهای مواصلاتی البرز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۸    
با توجه به نفوذ سامانه جدید بارشی به استان و شروع بارش شدید برف و کولاک در محور های مواصلاتی شهرستان شازند بویژه محور های توره-بروجرد و شازند-ازنا،شهروندان از هرگونه تردد غیر ضروری از این دو محور پرهیز نمایند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۵    
همدان- ایرنا- ریزش برف، کولاک شدید و لغزندگی سطح جاده در محور همدان-ملایر موجب تصادف زنجیره ای 13 خودرو و انسداد این مسیر شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۷    
بر اثر لغزندگی جاده به دلیل بارش برف و یخبندان در سطح جاده الیکودرز به خمین پنج نفر زخمی شدند.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
بارش برف و کولاک از صبح امروز در تمام محور های اصلی، شریانی و روستایی لرستان آغاز شده است. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: با توجه به شدت بارش ها و شرایط بحرانی، کاهش دید افقی و لغزندگی جاده ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هشترود گفت: کولاک شدید، محدودیت دید و لغزندگی در همه محورهای ارتباطی شهرستان به ویژه هشترود - مراغه جریان دارد.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: با توجه به بارش برف و لغزندگی محورهای مواصلاتی استان ایلام از رانندگان تقاضا داریم با احتیاط کامل رانندگی کنند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
برترین ها: بارش برف، کولاک و لغزندگی جاده ها منجر به تصادف زنجیره ای در جاده همدان - ملایر شد. این تصادف فوتی نداشته است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مسیر گنجنامه شهر همدان به علت ریزش برف و لغزندگی سطح جاده، مسدود شد. رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: جاده گنجنامه به علت ریزش برف و لغزندگی سطح جاده و شیب تند برای تردد ناایمن است و به همین دلیل مسدود شده است. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به بارش برف و لغزندگی سطح جاده ها و بروز کولاک شدید مسیر های منتهی به کرمانشاه و کردستان فعلا مسدود شد. معاون اجتماعی پلیس استان همدان اعلام کرد: همکاران در پلیس راه از تردد خودروهای عبوری جلوگیری می کنند لذا از رانندگان استدعا داریم به هیچ عنوان در این مسیر تردد نکنند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه-قلمنا- فرماندار سرپل ذهاب گفت: تردد در محورهای مواصلاتی این شهرستان به دلیل کولاک و بارش سنگین برف و لغزندگی جاده به کندی و با زنجیر چرخ انجام می شود.