چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۰۳Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لغزندگی»

صبح قزوین   ۲ ساعت پیش    
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: هم اکنون وضعیت تردد در باند شمالی آزادراه های استان نیمه سنگین است و در برخی نقاط با سرما، کاهش دید و در گردنه ها به ویژه گردنه آزادراه و جاده قدیم کوهین با لغزندگی جاده مواجه هستیم.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارشهای پراکنده باران در برخی شهرستانهای استان موجب لغزندگی سطح جاده ها در این مناطق شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما : مدیر کل مدیریت بحران استان تهران درخصوص احتمال لغزندگی معابر و جاده ها و همچنین کاهش دید در این مدت در محور های مواصلاتی استان تهران هشدار داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: با توجه به بارش باران در سطح استان که موجب لغزندگی راه ها شده مسافران نوروزی با احتیاط رانندگی کنند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار و رعد و برق، بارش تگرگ، وزش باد شدید موقت در خراسان رضوی و خراسان جنوبی هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی لرستان با صدور هشدار سطح " نارنجی" از ابرناکی، رگبار باران، کاهش محسوس دما و جاری شدن رواناب و لغزندگی سطح جاده ها در استان خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شدت بارش ها در حد هشدار نارنجی فردا در نیمه غربی کشور و بلندی ها و دامنه های البرز پیش بینی شده است که این شرایط سبب بالا آمدن آب رودخانه ها و مسیل ها، کاهش دید، لغزندگی جاده ها می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران خاطرنشان کرد: علاوه بر جاری شدن روان آب و سیلاب های محلی و نقطه ای، پرآب شدن رودخانه ها، کاهش دید، لغزندگی سطح جاده ها و احتمال بارش تگرگ و ریزش سنگ نیز در محور های کوهستانی در طی این مدت دور از انتظار نیست.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
راننده یک کامیونت به علت لغزندگی خیابان توانایی کنترل خودروی خود را از دست داد و حادثه ترسناکی را رقم زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: کاهش سطح دید و لغزندگی معابر باعث کاهش سرعت ها و افزایش ترافیک می گشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: بارش باران باعث لغزندگی سطح راه های مواصلاتی استان شده است.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به صدور هشدار سطح نارنجی این اداره کل، برای فردا لغزندگی سطح جاده ها و کاهش دید افقی، اختلال در تردد، آبگرفتگی معابر عمومی، بالا آمدن سطح ناگهانی رودخانه ها، خسارت به سازه های سبک و برخورد صاعقه در سطح منطقه پیش ینی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: باتوجه به ورود سامانه بارشی به استان و بارش شدید در روز پنجشنبه هشدار نارنجی هواشناسی صادر شده و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی، بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه ها، لغزندگی جاده و کاهش دید افقی و اصابت صاعقه وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از واژگونی و جانباختن یک موتورسوار در پی سرعت زیاد و لغزندگی مسیر خبر داد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال لغزندگی جاده ها و طغیان رودخانه ها براثر بارش برف و باران در شش استان طی امروز (22 اسفند) هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به احتمال لغزندگی جاده ها و طغیان رودخانه ها براثر بارش برف و باران در شش استان طی امروز (22 اسفند) هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فعالیت سامانه بارشی که در استان فعال و سبب بارش های رگباری در مناطق مختلف استان شده، لغزندگی جاده ها را در پی داشته است.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام هشدار لغزندگی جاده ها، کاهش دید و کولاک برف در استان های پربارش از رگبار باران، رعدو برق و وزش باد در تهران و بیشتر استان های کشور خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام تداوم بارش ها تا آخر هفته در استان های مرکزی و غربی کشور، گفت: در شرق کشور نیز مخاطراتی مانند آب گرفتگی معابر و بالا آمدن سطح رودخانه ها و مسیل ها، لغزندگی جاده ها، کاهش دید پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز از بارش برف در جاده کرج - چالوس خبرداد و از مسافران خواست قبل از سفراز وضعیت راه ها مطلع شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
براساس اعلام راهداران و سامانه های نظارتی، صبح پنجشنبه 18 اسفند، در پی بارش باران برخی جاده های اصلی و شریانی استان لغزنده گزارش شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از لغزندگی و مه آلودگی جاده های کوهستانی استان بر اثر بارش باران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۲۱    
بارش باران در برخی محورهای خراسان رضوی سبب لغزندگی جاده ها شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی در خصوص فعالیت سامانه جدید بارشی در استان وبارش متناوب باران(در ارتفاعات برف)و وزش باد،هشدار نارنجی صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس پلیس راه کرمانشاه از استقرار 70 تیم نظارتی پلیس راه در جاده های استان کرمانشاه با بارش باران و لغزندگی محورهای تردد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
شهروندان باتوجه به لغزندگی مسیر از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
آرش بهاروند گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از تشدید فعالیت سامانه بارشی به طور متناوب از فردا سه شنبه تا جمعه در منطقه البرز مرکزی است که به موجب آن رگبار ساعتی باران و رعد و برق، تگرگ، وزش باد لحظه ای و نسبتا شدید، در ارتفاعات رگبار برف و مه آلودگی مورد انتظار است. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۷    
به گزارش خبرخودرو، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در خصوص خطر لغزندگی جاده ها با تداوم سامانه بارشی در نواحی کوهستانی این استان هشدار داد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی درپی پیش بینی بارش برف و باران در 4 استان هشدار سطح زرد صادر کرد و چ بر ضرورت آمادگی دستگاه های اجرایی و امدادی تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل مدیریت بحران استان تهران درباره خطر لغزندگی جاده ها در نواحی کوهستانی استان هشدار داد و گفت: توصیه مدیریت بحران اتخاذ تمهیدات لازم جهت تردد در این نواحی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیریت بحران لرستان نسبت به بارش برف،باد و کولاک و لغزندگی جاده ها هشدارسطح نارنجی اعلام کرد.
سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران و احتمال آبگرفتگی معابر در بیشتر استان ها و وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک و احتمال کاهش کیفیت هوا در 24 استان هشدار داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، سرهنگ پیمان کرمی اظهار کرد: اکنون در جاده کرج - چالوس در محدوده کندوان شاهد بارش برف و در سایر محور و آزادراه ها بارش به صورت باران است. وی اضافه کرد: مسافران با توجه به بارش و لغزندگی سطح محور، قبل از سفر ازوضعیت راه ها مطلع شوند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راه البرز از بارش خفیف برف و لغزندگی جاده در محور کرج - چالوس خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به کاهش دید و لغزنده بودن جاده های شمال گفت: محدودیت های ترافیکی پایان هفته در جاده های شمال ادامه دارد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زردرنگ از ادامه فعالیت سامانه بارشی، رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ طی روز پنجشنبه (11 اسفند) در هرمزگان، سیستان و بلوچستان و جنوب کرمان خبر داد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۱   + ۵۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: هشدار سطح زرد تشدید بارش ها و احتمال لغزندگی معابر در نواحی جنوب شرقی کشور صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شمال استان کرمان گفت: باتوجه به کاهش دید و لغزندگی جاده های شمال استان، از مردم به ویژه مسافران جاده های شمالی استان درخواست می کنم سرعت مطمئنه را رعایت و با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز از بارش پراکنده برف در جاده کرج- چالوس خبرداد و گفت: اکنون سطح این محور کوهستانی لغزنده و خطر ساز است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۳    
جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: بارش برف و لغزندگی سطح جاده منجر به کندی تردد در جاده های استان شده است و رانندگان باید با دقت در سطح جاده حرکت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش برف و باران ار بامداد روز شنبه در بیشتر جاده های اصلی و فرعی استان موجب لغزندگی سطح مسیرها شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مشهد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش برف و باران در بیشتر جاده های اصلی و فرعی خراسان رضوی موجب لغزندگی سطح مسیرها شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۶    
محور تربت حیدریه – مشهد به ویژه در محدوده گردنه های خماری، سبز و گرماب، لغزنده و در بخش هایی از این محور با ترافیک سنگین همراه است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان درباره هشدار سطح زرد با فعالیت سامانه بارشی، گفت: فعالیت این سامانه از فردا آغاز و تا اواخر شنبه ششم اسفندماه با بارش پراکنده برف و باران، کاهش دید و مه آلودگی، گاهی وزش باد شدید، کولاک در گردنه ها و ارتفاعات برف گیر در جنوب و بیشتر مناطق استان همراه است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به بارش برف و باران و لغزندگی جاده ها و کولاک برف و سقوط بهمن در 21 استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا بااشاره به لغزندگی جاده ها از هموطنان خواست که حتی المقدور از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۱    
شفقنا رسانه – گزینش اخبار و گزارش های رسانه ها اگرچه دشوار و پیچیده است، اما شفقنا رسانه بنا دارد از این پس مطالبی از مطبوعات و خبرگزاری ها را به ارزیابی بگذارد تا به نوعی بهترین گزارش، مصاحبه و متن را در پایان هر هفته معرفی شود ...