چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۵:۲۴Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لغزنده»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فعالیت سامانه بارشی باعث ریزش سنگ در جاده های کوهستانی استان البرز خواهد شد.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۰:۲۲    
حادثه 24 - برخورد شدید کامیون کمپرسی با بلوک های بتونی درجاده خاوران باعث واژگون شدن آن شد. شاهدان با مشاهده وقوع این حادثه سراسیمه با سامانه 125 تماس گرفتند و آتش نشانی را در جریان ماجرا قرار دادند که ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله ساعت 16:15 عصر روز گذشته ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش باران در برخی جاده های استان شامگاه شنبه موجب لغزندگی سطح محورهای ارتباطی شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : آموزش رانندگی در باران و جاده های خیس و لغزنده موضوع امروز ما خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۲۷    
وضعیت و شرایط لاستیک خودرو نقش مهمی در جلوگیری از سوانح، به خصوص در جاده های لغزنده دارند. فشار یا باد لاستیک در شرایط دمایی مختلف متفاوت است که با تغییر فصول باید تغییر کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سید حمید پور محمدی معاون امور اقتصادی سازمان برنامه و بودجه کشور در گفت و گو با خبرگزاری فارس عنوان کرد: باید شیوه ای پیدا کنیم که مصون شویم. درآمدهای ارزی نفتی یک پایگاه لغزنده در بودجه است و هیچ کسی نمی تواند به آن ثبات بدهد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: محدوده شهر های مشهد، نیشابور، تربت حیدریه، کلات و فریمان سطح جاده ها به دلیل بارندگی، لغزنده است. رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: محدوده شهر های مشهد، نیشابور، تربت حیدریه، کلات و فریمان سطح جاده ها به دلیل بارندگی، لغزنده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رضا گودرزی در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای استان البرز اظهار کرد: ترافیک در محور چالوس - کرج حدفاصل مرزن آباد تا مجلار و محدوده تونل کندوان و حدفاصل گچسر تا نساء نیمه سنگین گزارش شده و این محور دارای بارش برف و باران است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۵    
جاده های مازندران، برفی و لغزنده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- رییس پلیس راه البرز اعلام کرد که براثر بارش پراکنده برف در جاده کرج - چالوس ، این محور ارتباطی امروز یکشنبه لغزنده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۳    
ایسنا/خراسان شمالی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: در حال حاضر جاده های این استان لغزنده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران وضعیت جاده های استان را بارانی و لغزنده و دارای ترافیک پرحجم بیان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران وضعیت جاده های استان را بارانی و لغزنده و دارای ترافیک پرحجم بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تمامی راه های استان با توجه به شرایط جوی باز بوده و انسداد نداریم، گفت: شاهد بارش شدید برف در محور کیاسر هستیم و باران سطح محورهای استان را لغزنده کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: جانشین پلیس راه گلستان از بارش باران و لغزنده بودن همه محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: با توجه به شدت گرفتن بارش برف و بوران در معابر رانندگان احتیاط کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: براساس گزارش راهداران و سامانه های نظارتی، بارندگی و پدیده مه گرفتگی در برخی جاده های این استان موجب لغزندگی سطح جاده ها و کاهش دید افقی رانندگان در این مناطق شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا گفت: با توجه به لغزندگی جاده ها و کاهش میدان دید در برخی مناطق شرایط مناسبی برای سفرهای جاده ای وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ترافیک در محور چالوس - کرج نیمه سنگین است. بقیه جاده ها ترافیک روان دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس پلیس راه خراسان شمالی گفت: بارش باران جاده های استان را لغزنده کرده است از این رو رانندگان با احتیاط برانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: درحال حاضر ارتفاعات هراز، کندوان و سوادکوه به صورت لغزنده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران وضعیت تردد را در محورهای استان پرحجم و روان بیان کرد و گفت: سطح راه ها به دلیل بارندگی در ارتفاعات لغزنده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز اعلام کرد که به علت بارش باران از شب گذشته تاکنون جاده کرج - چالوس ، لغزنده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان احتیاط کنند : وزش باد شدید و بارش باران تردد در جاده های زنجان را سخت می کند.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) طی پیامی از شهروندان تهرانی درخواست کرد تا با لغزنده بودن شرایط کنونی شیوع کرونا، امروز و در آخرین پنجشنبه پایان سال برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا مراجعه نکنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سروان خانجانی با اعلام لغزندگی جاده های استان البرز گفت: احتمال سقوط بهمن در مسیر جاده کرج به چالوس دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج -ایرنا - کارشناس کنترل ترافیک پلیس راه البرز اعلام کرد: اکنون به علت بارش باران تمام جاده های این استان لغزنده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۶    
محور های کوهستانی استان گلستان خصوصا محور خوش ییلاق و توسکستان لغزنده است / مردم از سفر های غیرضرور به مناطق کوهستانی پرهیز کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- بارش برف و لغزندگی جاده ها کلاس درس مدارس برخی شهرستان های استان خراسان شمالی را برای دومین روز متوالی به تعطیلی کشاند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز اعلام کرد که به علت بارش برف و یخبندان جاده کرج - چالوس در محدوده این این استان لغزنده است.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حسین عباس زاده، نویسنده و منتقد ادبی خراسانی معتقد است: خوش آغازی در داستان موجب درگیری مخاطب در داستان شده و زمانی که شروع داستان جذاب و به اصطلاح لغزنده باشد، مخاطب با داستان همراه و خواندن را ادامه می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: تمامی محورهای خراسان رضوی به علت بارش برف و باران لغزنده بوده و برخی از محورهای نیز مسدود شده اند. وضعیت ناپایدار جاده های استان تا عصر امروز ادامه دارد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- خراسان شمالی- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان، گفت:در حال حاضر کلیه محورهای استان با بارش شدید برف و کولاک لغزنده و تردد از محورهای گردنه امکان پذیر نیست .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس اداره راه وشهرسازی میامی گفت: محورهای روستایی منطقه کالپوش در این شهرستان به دلیل برودت هوا همراه با مه غلیظ لغزنده است و رانندگان باید در این مسیرها نیز با احتیاط و رعایت فاصله طولی تردد کنند.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۳    
ابوالحسنی گفت: محورهای مواصلاتی این شهرستان باز هستند اما بدلیل تداوم بارش ها و کولاک شدید اکثرا لغزنده می باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: در حال حاضر بارش باران در جاده های نیمه شمالی استان موجب لغزندگی سطح این محورها شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: بارش باران موجب لغزندگی و کُندی تردد در جاده های این استان شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۲۰:۵۳    
رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر همه محورهای مواصلاتی استان لغزنده است و بارش برف و کولاک در آنها ادامه دارد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
علی ابوالحسنی شامگاه جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بارش برف موجب لغزنده شدن سایر جاده ها و گردنه های شهرستان شده و به رانندگان توصیه می شود برای عبور از مسیرهای برف گیر، زنجیر چرخ و وسایل گرمازا به همراه داشته باشند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: به علت بارش برف در محورهای کوهین، بهرام آباد و قسطین لار الموت و ارتفاعات طارم سفلی جاده های این مناطق لغزنده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از لغزندگی محورهای مواصلاتی کرمانشاه خبر داد و گفت: هیچ مسیر ترددی در کرمانشاه بسته نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امروز دو حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی استان منجر به کشته شدن سه تن و زخمی شدن 10 تن دیگر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: بارش برف خفیف و باران در محورهای کوهستانی باعث لغزندگی سطح جاده ها شده و خودروها با احتیاط عبور می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۰    
همه محورهای مواصلاتی استان چهارمحال و بختیاری لغزنده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: در حال حاضر تردد در تمام محورهای استان، روان و عادی بوده اما جاده ها لغزنده است و رانندگان باید با سرعت مطمئنه حرکت کنند.
تدبیر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از بارش برف و باران در کلیه مسیرهای این استان خبر داد و اعلام کرد: کلیه مسیرهای استان تهران لغزنده است. ایرنا نوشت: عادل مصدقی گفت: از روز گذشته سامانه بارشی جدیدی وارد استان تهران شد که ساعات بامدادی این سامانه کلیه نقاط استان را فرا گرفت. ...
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
جی پلاس؛ سقوط بهمن ظهر امروز جمعه 22 اسفند ماه در محور هراز موجب کند شدن حرکت خودرو ها شد و سازه های بهمن گیر از خسارت های احتمالی جلوگیری کرده است. بارش برف و باران که از دیروز در استان شروع شده و تا امروز ادامه دارد، موجب لغزنده شدن سطح جاده های کوهستانی شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - پلیس راه مازندران اعلام کرد که هم اکنون باران در اکثر محورهای استان در حال باریدن است و مناطقی از محورهای هراز ، کندوان و سوادکوه نیز برفی و لغزنده است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران وضعیت محور کندوان را برفی اعلام کرد و گفت: تردد در این محور با زنجیر چرخ ممکن است.