یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۲۱:۰۶Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه ناپایدار»

جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران، ایرنا نوشت: خلیج گرگان به عنوان اکوسیستم آبی منحصر به فرد شمال ایران، در سال های اخیر شاهد اتفاقات تلخی مانند هویداشدن جزیره آکاز به دلیل فروکش کردن تبادل آبی با دریای خزر ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
محمدی گفت: کاهش محسوس دمای هوا با ورود سامانه ناپایدار جدید به استان از امروز پنج شنبه 14 اسفندماه در اکثر مناطق استان موجب بارش برف و باران خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از ورود سامانه ناپایدار جوی به استان از عصر امروز خبر داد و گفت: این سیستم شامل بارش باران و برف و وزش بادهای نسبتا شدید تا شدید است و در بعضی مناطق شاهد طوفان لحظه ای خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۵۱    
فردا با ورود سامانه ناپایدار در غرب و جنوب استان بارش باران و برف پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان اعلام کرد: از اواسط فردا پنجشنبه با ورود سامانه ناپایدار در غرب و جنوب استان بارش باران و برف آغاز می شود و به تدریج تا اواسط روز جمعه بیشتر مناطق استان شاهد بارش خواهند بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان اعلام کرد: از اواسط فردا پنجشنبه با ورود سامانه ناپایدار در غرب و جنوب استان بارش باران و برف آغاز می شود و به تدریج تا اواسط روز جمعه بیشتر مناطق استان شاهد بارش خواهند بود. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از اواسط روز پنجشنبه با ورود سامانه ناپایدار در غرب و جنوب بارش باران و برف آغاز می شود، همچنین روز جمعه در اکثر مناطق استان وزش باد پیش بینی می شود که در برخی مناطق همراه با طوفان لحظه ای است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: از فردا موج دوم سامانه ناپایدار جوی وارد استان اردبیل می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قاسم راجی گفت: سامانه ناپایدار جوی که امروز وارد استان یزد شد سبب شد که در برخی مناطق، بارش هایی را داشته باشیم.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش برف و باران در اصفهان تا پایان امشب ادامه دارد. فاطمه زهرا سیدان با اشاره به بررسی نقشه های هواشناسی استان اصفهان طی سه روز آینده اظهار داشت: بررسی این نقشه ها بیانگر فعالیت سامانه ناپایدار بر روی استان تا اواخر وقت امروز است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۶    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی از تداوم فعالیت سامانه ناپایدار بارشی در سطح استان اصفهان تا شامگاه امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی سامانه ناپایدار بارش زا از سمت نواحی جنوب غربی این استان در حال گسترش بر روی خراسان رضوی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: از عصر امروز با ورود سامانه ناپایدار جوی به استان دمای هوا کاهش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: از امروز دوشنبه با نفوذ سامانه ناپایدار به منطقه در استان شاهد بارندگی، وزش باد و کاهش دمای بین سه تا 6 درجه ای خواهیم بود.
راه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت جوی این استان را طی 72 ساعت آینده اعلام کرد. راه ملت: به گزارش راه ملت رئیس اداره پایش هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تا ظهر دوشنبه جو استان اردبیل پایدار با وزش باد جنوبی و شب های نسبتاً سرد انتظار می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سامانه ناپایدار جوی از فردا سبب رگبار و رعد و برق در برخی مناطق خوزستان می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۹    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی از فعالیت سامانه ناپایدار بارشی در استان اصفهان از شامگاه امروز تا اوایل روز جمعه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، از بعد از ظهر امروز به تدریج با ورود سامانه ناپایدار جوی به استان شاهد افزایش ابرناکی و افزایش سرعت وزش باد خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس اداره پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: سامانه ناپایدار بارشی فردا وارد استان می شود و وزش باد و بارش باران و برف را برای اکثر مناطق به دنبال دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت:با نفوذ سامانه ناپایدار از اواسط روز چهارشنبه به استان اصفهان، افزایش ابر و وزش باد، بارش برف و باران مناطق غربی را فرا می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: از امروز با نفوذ موج دوم سامانه بر شدت ناپایداری ها در سطح استان افزوده خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فعالیت سامانه ناپایدار جوی در استان اصفهان ادامه دارد و دمای هوا کاهش محسوسی دارد.
لشت نشا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: فردا احتمال بارش برف خفیف در جلگه و سفیدپوش شدن برخی مناطق همچون رشت، سیاهکل، لاهیجان، آستانه اشرفیه و شفت نیز وجود دارد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مرادی گفت: بررسی ها نشان می دهد به دلیل ورود سامانه ناپایدار بارشی به کشور و تغییرات فشار جو سرعت وزش باد امروز در استان بسیار شدید خواهد بود سرعت باد لحظه ای در برخی از نقاط از 100 کیلومتر بر ساعت تجاوز خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- هواشناسی استان سمنان با اشاره به سامانه ناپایدار جوی و آثار ناشی از آن شامل تندباد، افت محسوس دما و بارندگی هشدار نارنجی اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- هواشناسی خراسان رضوی امروز 28 بهمن ماه با صدور اطلاعیه ای نسبت به پیامدهای ناشی از فعالیت سامانه ناپایدار جوی منجر به وزش باد شدید با احتما خسارت در این استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- هواشناسی خراسان رضوی امروز 28 بهمن ماه با صدور اطلاعیه ای نسبت به پیامدهای ناشی از فعالیت سامانه ناپایدار جوی منجر به وزش باد شدید با احتما خسارت در این استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سامانه ناپایدار جوی از اواخر وقت امروز وارد جنوب غرب کشور می شود که وزش بادشدید، بارش باران، طوفانی شدن دریا و گرم وسردشدن ناگهانی هوا را به همراه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۳۳    
ایسنا/گلستان کارشناس هواشناسی گلستان گفت: تا پایان هفته شاهد فعالیت 2 سامانه ناپایدار در سطح استان خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی کردستان گفت:هوای استان کردستان از اواخر وقت سه شنبه با ورود سامانه ناپایدار به منطقه برفی و بارانی خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۸    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه امروز آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش غلظت آلاینده هاست گفت: از فردا سامانه ناپایدار همراه با وزش شدید باد استان را در بر می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
با ورود یک سامانه ناپایدار بارشی از فردا به استان مرکزی سرعت باد به بیش از 100 کیلومتر خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۷:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
هواشناسی از ورود سامانه ناپایدار جوی از اواخر سه شنبه خبر داده که خلیج فارس را طوفانی می کند و باعث بارش پراکنده باران خواهد شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان ایلام اظهار داشت: از روز سه شنبه سامانه ناپایدار جوی به مناطق غرب کشور وارد شده که در ابتدای فعالیت تا روز چهارشنبه با وزش باد نسبتاً شدید همراه خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه ناپایدار به استان خبرداد و گفت: سرعت وزش باد در برخی از نواحی گلستان به 65 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۲۵    
ایسنا/گلستان کارشناس هواشناسی گلستان از نفوذ سامانه ناپایدار به استان و وقوع بارش های پراکنده و وزش باد نسبتاً شدید در سطح استان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۱    
هواشناسی از فعالیت سامانه ناپایدار و وزش باد نسبتا شدید از عصر امروز در گلستان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش باران و برف و رعد و برق امروز غرب، جنوب و شمال غرب استان را در برمی گیرد. آسیه آقایی به فعالیت سامانه ناپایدار بارشی در سطح استان اصفهان تا شامگاه فردا یکشنبه اشاره و اظهار کرد: بارش باران، مه آلودگی و رعد و برق در مناطق غرب ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار بارشی تا اواخر روز یکشنبه بر روی استان، گفت: بارش باران در شهر اصفهان از امشب شروع می شود و فردا نیز بارش سبکی خواهیم داشت، اما میزان این بارش ها قابل توجه نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۵    
براساس بررسی نقشه ها و مدل های پیش بینی، با گسترش سامانه ناپایدار بر روی خراسان رضوی، طی امروز افزایش سرعت وزش باد و بارش باران در برخی از نواحی خراسان رضوی پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
با ورود سامانه ناپایدار به خوزستان شاهد بارندگی و وزش باد شدید در استان خواهیم بود .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
از عصر جمعه با نفوذ سامانه ناپایدار ضمن وزش باد تند (گاهی شدید)، به تدریج آسمان ابری شده و بارش در بیشتر مناطق استان به صورت باران و برف آغاز خواهد شد.
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۳:۲۵    
عباس ارغوانی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به اینکه از فردا جمعه یک سامانه ناپایدار جوی وارد منطقه کاشان می شود، اظهار داشت: این سیستم ناپایدار به صورت بارش های پراکنده در مناطق مختلف منطقه کاشان است. ...
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان گفت: فعالیت سامانه ناپایدار جوی از عصر فردا (جمعه) همراه با افزایش ابرناکی و افزایش سرعت وزش باد در این استان آغاز می شود که وقوع بارش ها طی روزهای شنبه تا دوشنبه هفته آینده را در بر دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ادامه آلودگی هوای اصفهان تا روز جمعه خبر داد و گفت: از اواسط روز جمعه و با ورود سامانه ناپایدار جوی، میزان آلودگی هوا به تدریج کم می شود و شب شنبه بارش خفیفی در اصفهان خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سامانه ناپایدار جوی از روز جمعه استان خوزستان را تحت تاثیر قرار می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی به استان گفت: برای روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده بارندگی پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از استقرار جو پایدار و افزایش دما در استان خبرداد و گفت: روز شنبه سامانه ناپایدار بارشی وارد گلستان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۲۱    
ملاحی کارشناس هواشناسی گلستان با اشاره به ابرناکی گلستان و بارش پراکنده باران از فعالیت این سامانه تا فردا در استان خبر داد.