شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۱:۰۳Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه ناپایدار»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: با ورود سامانه ناپایدار به خراسان رضوی دمای هوا در استان به طور قابل ملاحظه ای افت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از نفوذ سامانه ناپایدار جوی طی امروز در سطح استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
از بعد از ظهر امروز شاهد نفوذ سامانه جوی ناپایداری به استان خواهیم بود که به صورت متناوب تا پایان هفته در استان فعال خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: شامگاه پنج شنبه سامانه ناپایدار از سمت غرب به تدریج وارد گلستان شده و شاهد بارش پراکنده باران و کاهش نسبی دما خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۵    
فعالیت سامانه ناپایدار همراه با وزش باد نسبتا شدید موقتی از عصر فردا در گلستان آغاز می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۱۵    
نیکزادفر از فعالیت سامانه ناپایدار جوی از بعد از ظهر روز پنج شنبه در استان گلستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سامانه ناپایدار فردا از گلستان خارج و آسمان پایدار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- وقوع تندباد و مواج شدن دریای خزر به خاطر استمرار فعالیت سامانه ناپایدار جوی از بامداد امروز پنجشنبه در گلستان به گفته مدیرکل هواشناسی این استان مناسب فعالیت دریانوردی و صیادی در این دریا نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۱    
فعالیت سامانه ناپایدار تا شنبه در گلستان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: فعالیت سامانه ناپایدار و سرد همچنان در سطح استان تداوم خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان سمنان روز سه شنبه درباره کاهش محسوس دما و احتمال بارش اولین برف سال در نیمه مهر 1400 هشدار زرد اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
از عصر امروز(دوشنبه 12 مهر) با نفوذ سامانه ناپایدار دیگری به استان ابری شدن آسمان، کاهش دما، وزش باد سرد و در بعضی ساعات بارش باران پیش بینی می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
محمد امیدفر، روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این پدیده با نفوذ تدریجی سامانه ناپایدار جوی بروز می کند، افزود: فعالیت این سامانه در برخی نواحی شمالی آذربایجان شرقی به ویژه منطقه ارسباران موجب بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق می شود. وی از کاهش محسوس دما در کلیه [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۱:۴۹    
داداشی گفت: به دنبال فعالیت سامانه ناپایدار جوی، دمای هوا در استان گلستان 12 درجه کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - وزش تندباد 90 کیلومتری عصر روز یکشنبه در نوار ساحلی خلیج گرگان و ایجاد کولاب ناشی از این تندباد به سبب فعالیت سامانه ناپایدار جوی توام با بارش باران موجب افزایش موقتی حدود 500 هکتاری پهنه آبی خلیج گرگان در حوزه استحفاظی استان گلستان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان از تضعیف سامانه ناپایدار در استان خبر داد و گفت: از فردا با تضعیف تدریجی ناپایداری شرایط برای کاهش ابر و افزایش نسبی دما تا روز سه شنبه مهیا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با توجه به نفوذ سامانه ناپایدار جوی و تأثیر جریانات خنک و مرطوب شمالی از فردا یکشنبه 4 مهر که منجر به کاهش محسوس دما، افزایش ابرناکی و وقوع بارش های رگباری با احتمال رعدوبرق در سطح استان خواهد شد، هشدار سطح زرد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت : با ورود یک سامانه ناپایدار از ظهر امروز جمعه به منطقه، سرعت وزش باد در این شهرستان به 11 متر بر ثانیه معادل 40 کیلومتر بر ساعت رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۴    
قصرشیرین- ایرنا- رییس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت: با ورود یک سامانه ناپایدار از ظهر امروز جمعه به منطقه، سرعت وزش باد در این شهرستان به 11 متر بر ثانیه معادل 40 کیلومتر بر ساعت رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۵    
سامانه ناپایدار از عصر فردا در گلستان با بارش پراکنده و وزش باد نسبتا شدید همراه خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۲    
ایسنا/گلستان کارشناس هواشناسی گلستان گفت: در روز جمعه دمای هوا در سطح استان به شکل محسوس افزایش پیدا می کند اما از بعدازظهر این روز به تدریج سامانه ناپایدار بارشی وارد استان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۲    
بر اساس مدل های هواشناسی، از عصر و شب فردا سامانه ای ناپایدار از فراز استان عبور خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل -مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با ورود سامانه ناپایدار جوی تا عصر شنبه هفته آینده ناپایداری هایی مثل وزش باد و رگبار باران را در استان شاهد خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
با ورود سامانه ناپایدار از صبح فردا آسمان گلستان بارانی و دمای هوا 6درجه خنک تر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۲    
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از فعالیت سامانه ناپایدار در استان از اواخر وقت پنجشنبه خبر داد و خاطرنشان کرد: به طور متوسط کاهش چهار تا هشت درجه ای دمای هوای استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- رییس هواشناسی قصرشیرین گفت: با ورود یک سامانه ناپایدار از صبح امروز پنجشنبه به منطقه سرعت وزش باد در این شهرستان به 13 متر بر ثانیه معادل 47 کیلومتر بر ساعت رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از تداوم سامانه ناپایدار جوی تا قبل از ظهر فردا در سطح استان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: تا روز اواخر هفته جاری جوی ناپایدار در سطح استان حاکم خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۶    
باورود سامانه ناپایدار از روزسه شنبه باران پراکنده بیشتر نقاط استان را فرا میگیرد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: با ورود جریانات شمالی و امواج سامانه ناپایدار به استان از روز جمعه سرعت وزش باد در این استان به حدود 80 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
با نفوذ سامانه پر فشار به گلستان هوای استان روز جمعه ناپایدار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۲۳    
اداره کل هواشناسی گلستان اعلام کرد: با ورود سامانه ناپایدار جوی از ظهر جمعه به استان، وقوع سیلاب ناگهانی مورد انتظار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۵۷    
قصرشیرین - ایرنا - رییس اداره هواشناسی سرپل ذهاب گفت: با ورود یک سامانه ناپایدار از صبح امروز یکشنبه به منطقه سرعت وزش باد در این شهرستان به 29 کیلومتر بر ساعت رسیده و این وضعیت تا پایان هفته در منطقه تداوم دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سامانه ناپایدار در 24 ساعت آینده در گلستان فعال است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۲    
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه ناپایدار به استان و احتمال وقوع بارش های رگباری و سیلاب در مناطق کوهستانی و کوهپایه ای خبرداد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۷    
نوربخش داداشی اظهارکرد: با نفوذ جریانات شمالی و همراهی آن با امواج سطوح میانی جو، از صبح شنبه شاهد افزایش ابر و رگبار و رعد و برق پراکنده در گلستان خواهیم بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: با ورود سامانه ناپایدار به استان طی چند روز آینده شاهد رگبارهای پراکنده و افزایش حجم آب رودخانه ها خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان از فعالیت سامانه ناپایدار در استان خبر داد و گفت: در پی فعالیت این سامانه پیش بینی می شود شاهد بارش باران و همچنین کاهش تعدیل کننده دما در استان باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: تا روز چهارشنبه با تقویت سامانه ناپایدار شاهد رگبار باران در ارتفاعات استان هستیم که احتمال سیلاب در مازندران وجود دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سیاوش محمدی در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، به تشریح آخرین وضعیت نقشه های هواشناسی در استان اردبیل پرداخت و اظهار کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی، طی امروز آسمان استان اردبیل نیمه ابری تا ابری پیش بینی می شود. ...
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۲    
از روزهای سیاه کرونایی تا استمرار فعالیت سامانه ناپایدار در گلستان از جمله اخبار مهم چهارشنبه هفتم مردادماه در گلستان بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با نفوذ سامانه ناپایدار جوی از عصر امروز به استان دمای هوا طی روز های آینده 12 درجه کاهش می یابد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: با توجه به اخطاریه اداره کل هواشناسی در تاریخ 3 مرداد ماه وورود سامانه ناپایدار بارشی به استان، احتمال بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و وقوع سیلاب در استان از روز چهارشنبه 6 مرداد در استان تا پایان هفته وجود دارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی استان اردبیل از نفوذ سامانه ناپایدار جوی به استان و به دنبال آن کاهش محسوس دما و بارش باران در برخی از نواحی خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : هوای استان امروز و فردا پایدار و دمای هوا حداکثر 40 درجه بالای صفر خواهد بود که بعضی مواقع آلودگی هوا خواهیم داشت. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز: در انتهای هفته با ورود سامانه ناپایدار ضمن کاهش دما بارش های رگباری به همراه رعد و برق را در نقاط مختلف استان صورت می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی بوشهر گفت: فعالیت سامانه های ناپایدار جوی موسمی امروز و فردا نیز در بخش هایی از مناطق جنوبی، مرکزی و ارتفاعات استان ادامه دارد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه البرز مرکزی است که به دلیل ماهیت تندری و فعالیت محلی آن تا عصر یکشنبه در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک ، رگبار ساعتی و گاه شدید ، رعد و برق متناوب مورد انتظار می باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز از ورود سامانه ناپایدار در منطقه البرز مرکزی خبر داد و گفت تا عصر یکشنبه وزش باد نسبتاً شدید و گرد و خاک، رگبار ساعتی و گاه و رعد و برق شدید در انتظار مردم استان است.