پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۳:۱۱Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه ناپایدار»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۰۴    
گرگان- رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان از ورود سامانه ناپایدار به استان خبرداد و گفت: این سامانه روز سه شنبه گلستان را ترک می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۲    
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از افزایش دما در استان خبرداد و گفت: روز پنجشنبه، سامانه ناپایدار وارد گلستان می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۸    
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ادامه فعالیت سامانه ناپایدار جوی و احتمال تشدید رگبارهای پراکنده، نسبت به وقوع سیلاب و آبگرفتگی در این استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
از صبح روز پنج شنبه با خروج کامل سامانه ناپایدار از سطح استان اردبیل، شاهد کاهش ابرناکی و افزایش نسبی دما خواهیم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۸:۵۱    
هواشناسی از احتمال سیلاب ناگهانی و آبگرفتگی معابر بر اثر فعالیت سامانه ناپایدار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طبق تحلیل تصاویر ماهواره ای و نقشه های هواشناسی از عصر امروز (چهارشنبه) سامانه ناپایدار جوی وارد این استان می شود که باعث بروز وزش باد شدید همراه با خسارت به ویژه در مناطق جنوبی و غربی استان خواهد شد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ محمد سبزه زاری اظهار کرد: روز سه شنبه با تاثیر یک سامانه ناپایدار بر ایران، در اکثر مناطق غربی، جنوب غربی و مرکزی کشور شاهد ایجاد شرایط همرفتی و وقوع همرفت های متوسط و شدید بودیم که به علت ضعف و کم بودن رطوبت جو در کل منطقه و خشکی شدید سطح زمین در پی کاهش شدید بارندگی از دی ماه سال ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۸:۳۲    
نیکزادفر گفت: از عصر امروز سامانه ناپایدار وارد استان گلستان می شود که پیامدهای آن شامل وزش باد شدید، رشد ابر و بارش باران خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ و تقویت سامانه ناپایدار به منطقه، گفت: امروز تا چهارشنبه به طور متوسط دمای هوا 3 تا 6 درجه سلسیوس کاهش پیدا می کند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۴    
به دلیل عبور سامانه ناپایدار بارشی سرعت وزش باد در برخی از نقاط استان بویژه مناطق غرب و جنوب غرب استان مرکزی شدید خواهد بود، همچنین در برخی از نقاط استان ناپایداری های همرفتی بصورت رگبار و رعدوبرق و احتمال تگرگ پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
از بعدازظهر سه شنبه با تشدید فعالیت سامانه ناپایدار و نفوذ زبانه پرفشار که با جریانات مرطوب خزری همراه است، بر شدت ناپایداری ها افزوده شده و شاهد وزش تندبادهای موقتی و رگبار باران توام با رعدوبرق در غالب مناطق استان تا شب چهارشنبه خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بررسی ها از تداوم فعالیت سامانه ناپایدار بارشی در استان مرکزی تا روز چهارشنبه حکایت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش چهار تا هفت درجه ای متوسط دمای هوای استان خبر داد و اضافه کرد: از بعد از ظهر و شب فردا به تدریج با نفوذ سامانه ناپایدار به استان، کاهش دما، وزش باد، رگبار و رعد و برق تا روز پنجشنبه ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل از فعالیت سامانه ناپایدار جوی تا عصر چهارشنبه در سطح استان اردبیل خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: با استقرار سامانه ناپایدار جوی تا فردا شب بارش رگباری و وزش باد دراکثر مناطق اصفهان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اوج ناپایداری ها طی روز یکشنبه در نواحی مرکزی و جنوبی انتظار می رود و این سامانه تا صبح دوشنبه در برخی نواحی به ویژه مناطق جنوبی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت : سامانه ای ناپایدار در 24 ساعت گذشته این شهرستان مرزی را فرا گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۷    
ایسنا/گلستان کارشناس هواشناسی گلستان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه ناپایدار جوی از عصر امروز در استان، گفت: با ورود این سامانه شاهد وزش باد شدید و رگبار و رعدوبرق خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۷    
گرگان – ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه ناپایدار جوی از شامگاه امروز از نواحی غربی استان گفت که در مدت فعالیت این سامانه علاوه بر وزش باد شدید با سرعت 65 کیلومتر درساعت، رگبار، رعد و برق و پدیده مه این استان شمالی را فرا خواهد گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی استان اردبیل گفت: طی فردا با فعالیت سامانه ناپایدار ضمن کاهش چند درجه ای دمای هوا و افزایش ابر، در برخی مناطق استان رگبار موقتی باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: سامانه ناپایدار بارشی تا دوشنبه هفته جاری به ویژه در غرب اصفهان فعال است و پس از آن افزایش محسوس دما را در 10 روز آینده خواهیم داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به فعال شدن یک سامانه ناپایدار و وجود بارندگی ها از صبح امروز در برخی مناطق استان، گفت: امروز طوفان های لحظه ای در مناطق شرق و شمال گزارش شد که خسارت آنها چندین مورد سقوط درخت و تابلوی تبلیغاتی بوده اما تا بحال خسارت جدی در استان نداشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی پیش بینی کرده تا پایان هفته آسمان گلستان به تناوب ابری و بارانی خواهد بود؛ اما روز عید فطر آسمان صاف و آرام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۰    
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه ناپایدار جوی از صبح امروز دوشنبه گفت که در مدت فعالیت این سامانه علاوه بر وزش تندباد 60 کیلومتری، رگبار، رعد و برق و پدیده مه استان را فراخواهد گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۱    
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان از نفوذ سامانه ناپایدار به استان از امروز خبرداد و گفت: ناپایداری هوا در گلستان تا آخر هفته ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی گلستان از ورود سامانه ناپایدار جوی به استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۷    
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: فعالیت سامانه ناپایدار همرفتی از بعد از ظهر امروز در استان آغاز می شود و تا دوشنبه شب ادامه خواهد داشت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۰۹    
داداشی گفت: از ساعت های اولیه روز دوشنبه مجدد سامانه ناپایدار جوی وارد استان گلستان خواهد شد و فعالیت آن تا آخر هفته ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار هواشناسی سطح زرد این اداره کل، گفت: بر اساس آخرین خروجی نقشه های پیش یابی و مدل های جوی فعالیت سامانه ناپایدار همرفتی از بعد از ظهر امروز در استان آغاز می شود که تا دوشنبه شب ا
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۰    
با کاهش ابر ، آسمان گلستان از عصر امروز به تدریج صاف خواهد شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سیاوش محمدی در گفت وگو با مهر ، به تشریح آخرین وضعیت نقشه های هواشناسی در استان اردبیل پرداخت و اظهار کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی، طی امروز آسمان استان نیمه ابری تا ابری بوده و تنها در بخش هایی از استان بارش باران انتظار می رود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۱    
از امشب تا فردا بعد از ظهر بارش باران در نواحی کوهستانی و مناطق شرقی استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی به استان از شامگاه امشب چهارشنبه گفت که بارش های رگباری و رعد و برق تا اوایل هفته آینده مهمان گلستان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با خروج سامانه ناپایدار جوی از امروز به مدت چند روز آتی شاهد افزایش دمای هوا خواهیم بود، که در اواخر هفته دوباره سامانه بارشی جدید وارد استان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
با خروج سامانه ناپایدار از امروز به طور موقتی شاهد افزایش نسبی دما، وزش باد و مه صبحگاهی خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۲    
با فعالیت سامانه ناپایدار جوی تاکنون در شهرستان حاجی آباد 13.5 میلی متر باران باریده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی، نسبت به وقوع سیلاب بهاری در بخش های کوهپایه ای استان هشدار داد و از مردم خواست به مسیل ها و رودخانه ها نزدیک نشوند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، اطلاعیه جوی هواشناسی بیانگر وقوع ناپایداری های جوی همراه با رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و وقوع تندبادهای لحظه ای همراه با گرد و غبار از روز شنبه 11 اردیبهشت ماه تا روز جمعه 17 اردیبهشت ماه در شهرستان آران و بیدگل است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سامانه بارشی تا ظهر دوشنبه در استان اردبیل فعال خواهد بود که موجب کاهش محسوس دمای هوا و رگبار باران می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه ناپایدار از امشب به استان گلستان دمای هوا بین 15 تا 18 درجه کاهش یافته و احتمال آبگرفتگی و احتمال سیلاب ناگهانی در نواحی مستعد و اختلال در تردد جاده های کوهستانی وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
از بعدازظهر سه شنبه با نفوذ سامانه ناپایدار زودگذری، ابرناکی، وزش باد (گاهی تند)، کاهش دمای هوا و رگبار باران در غالب مناطق استان انتظار می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به افزایش دمای موقت استان طی ساعات آینده و ورود سامانه ناپایدار از عصر فردا گفت که بر اثر این رخداد جوی، گرد و خاک و طوفان با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت مناطق شرقی استان را فرا می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار جوی از شامگاه یکشنبه در آسمان استان گفت که بر اثر فعالیت این سامانه، ارتفاع امواج در دریای خزر به 1.5 متر و سرعت وزش تندباد دریایی به حدود 50 کیلومتر در ساعت خواهد رسید.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: طی امروز بارش باران همراه با رگبار رعد و برق اردبیل را فرا می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: امروز و فردا سامانه ناپایدار جوی سبب رگبار و رعد وبرق، وزش باد متوسط می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۹    
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی پدیده جوی غالب در استان طی 48ساعت آینده به ویژه در نواحی مرتفع شمالی را بارش پراکنده باران عنوان کرد و گفت: روز دوشنبه با تقویت سامانه ناپایدار جوی ضمن افزایش سرعت وزش باد، بر گستره بارش ها افزوده خواهد شد و در غالب مناطق بارش های رگباری قابل پیش بینی است.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، اطلاعیه جوی هواشناسی بیانگر هشدار سطح زرد همراه با رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید از روز جمعه 20 فروردین ماه تا پایان روز یکشنبه 22 فروردین ماه در شهرستان آران و بیدگل است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از اواخر امروز چهارشنبه در استان اصفهان شاهد ورود سامانه ناپایدار جوی خواهیم بود و رگبارهای بهار به طور متناوب همراه با رعدو برق در بستری از مناطق به ویژه غرب استان پیش بینی می شود.