یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۳۱Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه ناپایدار»

تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی از روز یکشنبه به استان خبرداد و گفت: با توجه به نوع فعالیت این سامانه احتمال آبگرفتگی برخی معابر و طغیان رودخانه ها وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: براساس نقشه های هواشناسی هوای استان اردبیل با نفوذ سامانه ناپایدار جوی طی چند روز آینده سرد و بارشی خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - اداره کل هواشناسی استان اردبیل با اشاره به نفوذ سامانه ناپایدار جوی به بیشتر مناطق این استان از روز جمعه ، به کوهنوردان توصیه کرد از صعود به ارتفاعات خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : سامانه ای ناپایدار در روز های جمعه و شنبه جو منطقه را متاثر کرده؛ به تناوب بارش هایی همراه با وزش باد و احتمالا رعدوبرق برای سطح استان در پی خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۱:۰۷    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر تداوم فعالیت سامانه ناپایدار بارشی بر روی استان تا اوایل وقت فردا است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۰    
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه ناپایدار از امروز بعدازظهر در استان، گفت: این سامانه بارشی تا فردا شب در استان فعال است و جمعه از شرق استان خارج می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۳    
فعالیت سامانه ناپایدار در گلستان تا اواخر امشب ادامه دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: روز جمعه انتظار داریم با گسترش سامانه ناپایدار جوی در اغلب نقاط استان به ویژه نیمه غربی، برخی نقاط شمالی و ارتفاعات بینالود، رگبار باران و احتمال رعد و برق را داشته باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کارشناس پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: اواخر هفته جاری هوای ایلام بارانی خواهد بود و سامانه ناپایدار بارشی آسمان استان را تحت تاثیر ناپایداری های خود قرار می دهد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: با خروج سامانه ناپایدار بارشی از استان، فردا دوشنبه غبار صبحگاهی در کلانشهر اصفهان و نواحی صنعتی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۸    
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی 24 ساعت آینده با فعالیت سامانه ناپایدار جوی احتمال آبگرفتگی و رواناب در خراسان رضوی پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۶    
ایسنا/اصفهان کارشناس مسئول پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان از تداوم فعالیت سامانه ناپایدار بارشی به ویژه در مناطق غربی و جنوبی استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۹    
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: طی سه روز آینده با فعالیت سامانه ناپایدار جوی، آسمان استان ابری و مه آلود خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران ایلام گفت: سامانه ناپایدار جوی از امروز تا اوایل هفته آینده آسمان استان را تحت تاثیر قرار می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - با ورود سامانه ناپایدار جوی به استان اردبیل دمای دهوا در بیشتر مناطق این استان بین 3 تا 8 درجه سانتی گراد کاهش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۳    
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از ظهر فردا با ورود یک سامانه ناپایدار به منطقه، دمای هوا در طول روز 3 تا 6 درجه سلسیوس کاهش می یابد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: اوایل هفته آینده خراسان رضوی تحت تأثیر سامانه ناپایدار جوی قرارخواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کارشناس هواشناسی ایلام گفت: سامانه ناپایدار جوی از فردا تا اوایل هفته آینده آسمان استان را تحت تاثیر قرار می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : امواجی ناپایدار از امروز تا اوایل هفته آینده به تناوب جو منطقه را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: فعالیت سامانه بارشی از عصر امروز در بوشهر آغاز می شود. به گزارش فکرشهر، پیام مساعدی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با نفوذ سامانه ناپایدار جوی به استان بوشهر ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: در پی نفوذ یک سامانه ناپایدار بارشی از اواخر وقت امروز تا فردا، بارش برف و باران پاییزی بیشتر نقاط استان را فرامی گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با فعال شدن سامانه ناپایدار جوی از فردا احتمال وقوع بارش های پراکنده باران، گاهی همراه با رعدوبرق دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - کارشناس هواشناسی ایلام گفت: یک سامانه ناپایدار جوی فردا هوای استان بویژه در مناطق جنوبی را تحت تاثیر فعالیت های خود قرار می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۸:۵۹    
ایسنا/گلستان رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان از ورود سامانه ناپایدار جوی از فردا(یکشنبه 15 آبان) به استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی بوشهر گفت: از سه شنبه با نفوذ سامانه ناپایدار جوی به استان و تداوم آن تا روز چهارشنبه در برخی نقاط وقوع رعدوبرق، رگبار باران و وزش تندباد پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: فعالیت سامانه ناپایدار جوی تا اواسط هفته آینده بتناوب افزایش ابرناکی، افزایش سرعت وزش باد در خراسان رضوی ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان با اشاره به ادامه فعالیت سامانه ناپایدار بارشی تا فردا بر روی استان گفت: بیشینه دمای هوا طی 24 ساعت آینده در مناطق غربی بی تغییر و در سایر مناطق استان 3 تا 6 درجه و کمینه یک تا 3 درجه کاهش خواهد داشت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بیشترین بارندگی استان طی 24 ساعت گذشته با 24 میلی متر در شهرستان خوانسار ثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی 2 روز گذشته با نفوذ و گسترش سامانه ناپایدار جوی در استان، بارشهای پراکنده رگباری در نقاطی از شمال، غرب و مرکز استان آغاز شده است که انتظار می رود همچنان این بارش ها به تناوب با شدت و ضعف در استان ادامه داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به تأثیر سامانه ناپایدار در استان گفت: تا پنجشنبه شاهد بارش های حجیم و گسترده ای به ویژه در شرق و شمال استان و در سایرنقاط به طور نقطه ای خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: شب گذشته با نفوذ سامانه ناپایدار جوی در استان، بارشهای پراکنده رگباری درنقاطی از شمال، غرب و مرکز استان آغاز شده است که انتظار می رود امروز با گسترش این سامانه ناپایدار جوی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۰۹    
کارشناس هواشناسی گلستان گفت : ازظهر امروز با تقویت سامانه ناپایدار بارشی شاهد بارش باران بصورت رگباری خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۴:۰۴    
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی، از ورود سامانه ناپایدار جوی از فردا(سه شنبه 10 آبان) در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: امروز بعد از ظهر بتدریج از نواحی غربی، خراسان رضوی تحت تاثیر سامانه ناپایدار جوی قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۱:۲۲    
ایلام-رئیس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: سامانه ناپایدار تا روز چهارشنبه در ایلام فعال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : سامانه ناپایداری که در حال حاضر بر جو منطقه مستقر شده همچنان تا فردا شرایط جوی را تحت تأثیر قرار می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: سامانه ناپایدار از اواخر وقت امروز تا روز سه شنبه جو منطقه را متأثر می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به خروج سامانه ناپایدار جوی از استان گفت: دمای هوای گلستان در روزهای آینده تا 10 درجه افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۳۲    
کارشناس هواشناسی گلستان گفت: با خروج سامانه ناپایدار از استان، تا فردا دمای هوا به تدریج 4 تا 6 درجه افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۸    
قصرشیرین - ایرنا - رییس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت: با ورود سامانه ناپایدار جوی در 24 ساعت گذشته به آسمان این شهرستان مرزی، بیشینه سرعت وزش باد در این منطقه به 14 متر بر ثانیه معادل 51 کیلومتر بر ساعت رسیده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از اوایل هفته پیش رو به تدریج با وارد شدن سامانه ناپایدار جوی از نواحی شمال غرب خراسان رضوی، افزایش ابرناکی و باد و بارش های رگباری توام با رعد و برق را شاهد خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: براساس نقشه های هواشناسی از فردا سامانه سرد بارشی وارد استان اردبیل شده و تا صبح یکشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: فردا با نفوذ سامانه ناپایدار به تدریج از نواحی شمال غرب افزایش سرعت باد و بارش های رگباری توأم با رعد و برق آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از اوایل هفته آینده این استان تحت تاثیر سامانه ناپایدار جوی قرار می گیرد که با فعالیت این سامانه ضمن افزایش شدت وزش باد در مناطق بادخیز، وقوع بارش های رگباری در برخی از نقاط توام با رعد و برق به ویژه در نیمه شمالی استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: از بعدازظهر روز پنجشنبه با ورود یک سامانه ناپایدار به منطقه، در مناطقی از استان، تراکم ابر، وزش بادهای تند و رگبار باران احتمال می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رواناب ناشی از بارش حدود 70 میلیمتری باران و کولاب حاصل از وزش تندباد دریایی به سبب فعالیت سامانه ناپایدار جوی در گلستان منجر به افزایش حدود هزار هکتاری پهنه آبی خلیج گرگان شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۲۲:۴۶    
گرگان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی و احتمال تشدید رگبارهای پراکنده، نسبت به وقوع سیلاب و آبگرفتگی در این استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل هواشناسی استان گلستان از ورود سامانه ناپایدار جوی از امشب به استان خبر داد و گفت: به دنبال فعالیت این سامانه بارشی دمای هوا در گلستان کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۷    
مشهد کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: آسمان خراسان رضوی تا روز چهارشنبه بطور متناوب تحت تأثیر سامانه ناپایدار جوی قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۴    
قصرشیرین - ایرنا - رییس اداره هواشناسی قصرشیرین گفت: با ورود سامانه ناپایدار جوی در 24 ساعت گذشته به آسمان این شهرستان مرزی، بیشینه سرعت وزش باد در این منطقه به 13متر بر ثانیه معادل 49 کیلومتر بر ساعت رسیده است.