جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۷:۲۹Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ابرناکی»

کارشناس هواشناسی استان همدان گفت: تا یکشنبه به تناوب وزش باد نسبتاً شدید را در نقاط مختلف استان شاهد خواهیم بود به طوری که سرعت باد تا 70 کیلومتر در ساعت خواهد رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۴    
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت:از روز جمعه با ورود سامانه بارشی سرد به استان بر میزان ابرناکی افزوده شده و در برخی مناطق بارش برف نیز پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۳۹    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به اینکه اواخر هفته جوی نسبتا پایدار در سطح استان برقرار است، گفت:شنبه و یکشنبه هفته آتی 12 و 13 فروردین انتظار داریم بر سرعت افزایش ابرناکی و وزش باد افزوده شود و طی این روز ها شاهد بارش های رگباری باران توام با رعد و برق و کاهش دما باشیم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان اینکه امروز، دوشنبه (هفتم فروردین ماه) گستره فعالیت سامانه بارشی به جز شرق استان سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی در سایر مناطق کشور است، گفت: سه شنبه (هشتم فروردین ماه) نیز در کل کشور ابرناکی و بارش انتظار می رود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
با توجه به ورود سامانه بارشی به کشور و پیش بینی بارش، رگبار و ابرناکی برای بیشتر نواحی کشور، هلال احمر اعلام آماده باش کرد و پلیس نیز نسبت به خطرات جاده ای هشدار داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز یکشنبه ششم فروردین ماه 1402 در ساعات اولیه صبح آسمان صاف، وضعیت جوی نسبتا آرام، همراه با مه رقیق صبحگاهی در سواحل و جزایر پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان کرمانشاه گفت: طی امروز، افزایش نسبی دمای روزانه، گاهی اوقات وزش باد(غالبا ملایم) و ابرناکی آسمان، مهمترین پدیده های جوی قابل انتظار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: امروز کماکان بارش باران و در ارتفاعات هم بارش برف و کاهش دید را خواهیم داشت و به تدریج از میران ابرناکی کاسته می شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که طی امروز تا فردا فعالیت سامانه بارشی در استان ادامه داشته و از پنجشنبه روند افزایش دما مورد انتظار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۵۷ سایت دیگر  
پیش بینی های سازمان هواشناسی نشان می دهد که تمامی استان های کشور شاهد ابرناکی و بارش خواهند بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: همزمان با فرارسیدن فصل بهار، در پی نفوذ یک سامانه بارشی و افزایش ابرناکی هوا بارش باران از عصر امروز (یکشنبه) بیشتر نقاط استان همدان را فرا می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
هواشناسی خراسان رضوی برای روز های پایانی سال در این استان، افزایش ابرناکی و بارش های رگباری در مناطق مختلف پیش بینی کرده است.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۶   + ۶۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران و برف، وزش باد شدید، کاهش نسبی دما و گرد و خاک در نقاط مختلف کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۵    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان با اشاره به تداوم ابرناکی هوا تا پایان وقت امروز گفت: امشب کاهش ابر را در آسمان قم شاهد خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فردا آسمان استان آرام همراه با ابرناکی و وزش باد خواهد بود .
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان ابری، وزش باد شدید در مناطق جنوب و غرب استان و بارش برف در ارتفاعات پیش بینی می شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان ابری، وزش باد شدید در مناطق جنوب و غرب استان و بارش برف در ارتفاعات پیش بینی می شود ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران بارش باران در ارتفاعات بارش برف و در مناطق مستعد تگرگ طی سه روز آینده پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان ابری، وزش باد شدید در مناطق جنوب و غرب استان و بارش برف در ارتفاعات پیش بینی می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
در نیمه غربی کشور، دامنه های جنوبی البرز و سواحل غربی دریای خزر باراش باران و وزش باد شدید و در فارس و بوشهر بارش پراکنده پیش بینی می شود. جمعه بتدریج ابرناکی و بارش در شمال غرب و غرب کشور کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز در بیشتر نقاط هرمزگان پدیده شاخص افزایش ابرناکی و سرعت باد پیش بینی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
فردا جمعه به تدریج ابرناکی و بارش در غرب و شمال غرب کاهش یافته و بارش در مرکز، شمال شرق، شرق و دریای خزر تداوم خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
فردا جمعه به تدریج ابرناکی و بارش در غرب و شمال غرب کاهش یافته و بارش در مرکز، شمال شرق، شرق و دریای خزر تداوم خواهد داشت.
سلام نو / نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۲۹   + ۵۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 16 اسفند 1401 از بارش باران و وزش باد شدید در غالب نقاط کشور خبر داد و پیش بینی کرد که بارش در مناطق سردسیر و کوهستانی به شکل برف خواهد بود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۰۷    
کاهش دمای هوا در برخی استان ها رخ خواهد داد. امروز در مناطقی از شمال غرب، غرب، جنوب غرب، شمال شرق، مرکز دامنه های زاگرس مرکزی دامنه های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر ابرناکی بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود. این وضعیت تا جمعه در این مناطق تداوم می یابد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: از فردا سه شنبه شاهد افزایش ابرناکی و وقوع بارشهای رگباری در اکثر نقاط استان خراسان رضوی هستیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به افزایش ابرناکی و وقوع بارش های رگباری، گفت:روز چهارشنبه شاهد کاهش محسوس دما به ویژه نیمه شمالی خواهیم بود و این کاهش بین 8 تا 10 درجه خواهد بود.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه جامعه:رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران، گاهی وزش باد و رعد و برق، رگبار پراکنده و احتمال تگرگ همچنین کاهش دما در بیشتر استان ها خبر داد ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۴   + ۴۹ سایت دیگر  
امروز بتدریج با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در مناطقی از شمال غرب، غرب و شمال خوزستان ابرناکی و بارش باران گاهی وزش باد و رعد و برق پیش بینی می شود. در ارتفاعات بارش بصورت برف است و در جنوب آذربایجان غربی و غرب استان های کردستان و کرمانشاه بارش شدت خواهد داشت. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به تداوم آلودگی هوای مشهد، گفت: از بعد از ظهر امروز در برخی مناطق استان رگبار پراکنده و احتمال آب گرفتگی و روان آب پیش بینی شده است. از اواخر وقت از ابرناکی آسمان کاسته و مجددا جوی پایدار تا ظهر سه شنبه در استان برقرار خواهد بود.
خوزپرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه خوزپرس به نقل از اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی عبور موج ضعیف را طی امروز و فردا نشان می دهد که تاثیرات آن به شکل ابرناکی و بارش های پراکنده در نواحی شمالی و شرقی مورد انتظار است . ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی ابرناکی و بارش پراکنده در سطح استان خبر داد.
سلام نو / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و وزش باد شدید در برخی نقاط ، ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور و افزایش محسوس دما در غالب استانهای کشور خبر داد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و وزش باد شدید در برخی نقاط ، ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور و افزایش محسوس دما در غالب استانهای کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی های هواشناسی نشان می دهد در استان های هرمزگان، جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان ابرناکی و بارش باران رخ خواهد داد.
برترین ها / بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش پراکنده در برخی استان ها و وزش باد در غالب نقاط کشور خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی با صدور هشدار سطح زرد برای برخی استان های جنوبی کشور از احتمال وقوع سیلاب، ریزش تگرگ و خسارت به دامداران و کشاورزان خبر داد. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
صادق ضیاییان درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی طی دو روز آینده در برخی نقاط هرمزگان، جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان ابرناکی و بارش پراکنده ، گاهی رعد و برق و وزش بادشدید موقتی پیش بینی می شود. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: چهارشنبه (10 اسفند) در بخش هایی از کرمان، سیستان و بلوچستان و شمال هرمزگان بارش ادامه خواهد داشت و پنجشنبه (11 اسفند) در این نواحی ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می شود. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۷۹ سایت دیگر  
فردا چهارشنبه در بخش هایی از کرمان، سیستان و بلوچستان و شمال هرمزگان بارش ها ادامه دارد و روز پنجشنبه در این مناطق ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می شود. روز جمعه در اکثر مناطق کشور آسمان صاف پیش بینی شده و شنبه هفته آینده در ارتفاعات البرز مرکزی و غرب کشور بارش پراکنده انتظار می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
آسمان استان فردا ابری همراه با وزش باد و بارش های پراکنده خواهد بود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مشهد کارشناس هواشناسی خراسان رضوی گفت: از فردا عصر مجدداً در مناطقی از جمله دامنه های بینالود، غرب و جنوب استان بر میزان ابرناکی افزوده می شود و رگبار باران و رعدوبرق دور از انتظار نیست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به کاهش محسوس دما از روز شنبه، گفت: از بعدازظهر فردا به ویژه روز شنبه استان تحت تاثیر امواج ناپایدار جوی قرار می گیرد که سبب افزایش شدت وزش باد، افزایش ابرناکی و بارش های پراکنده به شکل باران و برف می شود.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، سرعت وزش باد برای فردا و پس فردا کاهش می یابد و به ترتیب به 50 و 40 کیلومتر بر ساعت با جهت وزش غربی می رسد. وی اضافه کرد: برای امروز آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۷:۲۷    
کارشناس هواشناسی لرستان گفت: جوی آرام همراه با ابرناکی و وزش باد تا چهارشنبه در استان پیش بینی می شود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۶    
جوی آرام همراه با ابرناکی و وزش باد تا چهارشنبه در استان پیش بینی می شود
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 30 بهمن 1401 از بارش های پراکنده در برخی استان ها خبر داد و پیش بینی کرد که دمای هوا در برخی استان ها افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۶   + ۷۵ سایت دیگر  
یکشنبه در برخی مناطق شمال غرب و ارتفاعات البرز غربی دوشنبه در ارتفاعات البرز شرقی و شمال شرق ابرناکی ،وزش باد و بارش پراکنده انتظار می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: انتظار می رود از ساعات بعد از ظهر امروز، شاهد کاهش ابرناکی در سطح استان باشیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: امروز در سطح استان وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و کاهش ابرناکی پیش بینی می شود.