شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۴۷Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نقشه های هواشناسی»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس بررسی نقشه های هواشناسی وضعیت جوی و دریایی استان تا روز یکشنبه در اغلب ساعت ها آرام پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به فعالیت جریانات جنوبی در منطقه گفت: وزش باد جنوبی به ویژه در ارتفاعات و دامنه ها در استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۰    
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی از امروز تا یکشنبه هفته پیش رو، وضعیت جوی و دریایی استان بوشهر در اغلب ساعات آرام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس نقشه های هواشناسی دمای هوای اردبیل طی روز های آینده تا روز یکشنبه 2 اردیبهشت ماه روند افزایشی خواهد داشت.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، صادق ضیاییان، بر اساس نقشه های هواشناسی ، درباره شرایط جوی اظهار کرد: امروز (30 فروردین) در برخی نقاط استان های کرمان، سیستان و بلوچستان ، هرمزگان و خراسان جنوبی وقوع رگبار و رعد و برق ، گاهی وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی روند افزایش دما در سطح استان آغاز شده و تا روز یکشنبه هفته آینده در تمامی مناطق اردبیل حاکم خواهد بود.
رییس مرکز پیش بینی و مُخاطرات جوی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: بیشترین بارندگی استان در 24 ساعت گذشته در دهاقان با 21.9 میلی متر ثبت و گزارش شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان اعلام کرد: آسمان ابری وهوای مطبوع بهاری تا اوایل هفته در گیلان مستقر است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه آسمان استان هم اکنون صاف و ابری است گفت: هوا گیلان در برخی مناطق مه آلود است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۹    
سنندج- ایرنا- معاون توسعه پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: پیش بینی نقشه های هواشناسی نشان می دهد آسمان استان از امروز تا اویل هفته آینده آفتابی خواهد بود.
طریق پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی تا اوایل وقت فردا خلیج فارس مواج و متلاطم پیش بینی می شود.
گام خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۷    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد رگبار باران و ریزش تگرگ در برخی از مناطق این استان تا روز چهارشنبه (فردا) ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی طی فردا و پنج شنبه وزش باد جنوبی مرکز و جنوب اردبیل را در می نوردد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که از امروز شاهد وزش باد شدید در اقصی نقاط استان سمنان خواهیم بود پدیده ای که تا روز شنبه هفته آتی ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی تا اوایل وقت فردا خلیج فارس مواج و متلاطم پیش بینی می شود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۱:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با اشاره به هشدار سطح قرمز هواشناسی از آماده باش کامل تجهیزات و دستگاه های اجرایی،امدادی و خدمات رسان خبر داد و از مردم خواست هشدارهای جوی را جدی بگیرند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد بارش تگرگ و باران رگباری از امروز تا اوایل وقت چهارشنبه در انتظار بوشهری ها است.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۲:۲۶    
طبق نقشه های هواشناسی سیل در راه بخش های گسترده ای از جنوب و جنوب شرق ایران است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۲:۱۵    
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: براساس نقشه های هواشناسی وضعیت جوی استان تهران امروز (5 فروردین ماه) آسمانی صاف تا قسمتی ابری، به تدریج افزایش ابر همراه با وزش باد، گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود ...
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۱:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
براساس نقشه های هواشناسی وضعیت جوی استان تهران به تدریج افزایش ابر همراه با وزش باد، گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل با توجه به نقشه های هواشناسی امروز (یکشنبه 26 فروردین) جو استان نسبتاً پایدار بوده و پدیده قابل توجهی پیش بینی نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - کارشناس هواشناسی گیلان گفت: نقشه های هواشناسی تا پایان هفته جاری نشانگر جوی غالبا پایدار، آسمانی صاف تا نیمه ابری در استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که بعد از دو روز طوفانی و بارشی، آرامش به اقصی نقاط استان سمنان بازگشته است.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۰    
طبق جدیدترین نقشه های هواشناسی در کشورمان از دوشنبه جنوبی ها باید منتظر سیل و بارش های سنگین باشند.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس پیش بینی نقشه های هواشناسی خلیج فارس تا فردا شنبه مواج و متلاطم است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل بررسی آخرین نقشه های هواشناسی نشان می دهد موج دوم سامانه بارشی که استان را از دیروز تحت تاثیر قرار داده است، همچنان تا ظهر فردا (جمعه، 24 فروردین) به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی گیلان اعلام کرد: دمای هوا تا 8 درجه سلسیوس کاهش می یابد و این سامانه بارشی تا صبح جمعه در استان ماندگار است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه هم اکنون آسمان استان ابری است گفت: از ماسوله، تالش وارتفاعات شفت بارش باران گزارش شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل بررسی آخرین نقشه های هواشناسی نشان می دهد امروز (سه شنبه 21 فروردین) از شدت ناپایداری ها در استان کاسته شده و ضمن کاهش ابرناکی بر دمای هوا افزوده خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی با تشدید فعالیت موج دوم سامانه بارشی در استان هشدار سطح نارنجی تا پایان هفته برای اردبیل صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه پیش بینی هواشناسی کردستان گفت: پیش بینی نقشه های هواشناسی نشان می دهد با ورود موج بارشی از امروز آسمان استان ابری و بارانی می شود.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۷    
اول فارس استان فارس اداره کل هواشناسی استان فارس پیش بینی وضعیت آب وهوای استان را منتشر کرد به گزارش اول فارس آمده است: با توجه به بررسی نقشه های هواشناسی امروز یک شنبه آسمان استان ابری می شود و از اواخر وقت تا روز دوشنبه بارش های رگباری و بهاری در برخی مناطق غربی و شمالی استان بصورت پراکنده ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که در ساعاتی از وقت فردا و روز دوشنبه با فعالیت سامانه ناپایدار جو در سطح استان و روی دریا، در برخی از ساعات ضمن افزایش پوشش ابر و وزش باد، به صورت پراکنده، وقوع بارش باران پیش بینی می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
آرش بهاروند احمدی روز شنبه به ایرنا گفت : تحلیل نقشه های هواشناسی بیانگر رشد ابر همراه با وزش باد از فردا یکشنبه در مناطق مختلف استان البرز است. وی ادامه داد: موج ضعیف بارشی از دوشنبه در البرز فعال می شود که با ورود سامانه قوی از چهارشنبه شاهد تشدید بارش ها در مناطق مختلف این استان هستیم . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که دمای هوا از امروز در اکثر نقاط استان سمنان روند صعودی پیدا کرده و تا 10 درجه نسبت به هفته قبل، افزایش خواهد یافت.
دیار جنوب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که در ساعاتی از بعد از ظهر امروز تا اوایل شب، در مناطق مرتفع شرقی استان، با رشد ابرهای همرفتی، احتمال رخداد ناپایداری های موقت جوی و بارش پراکنده باران دور از انتظار نیست. ...
گیلانستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گیلان گفت: نقشه های هواشناسی نشانگر پایداری هوا و آسمان صاف تا نیمه ابری تا جمعه هفته جاری در این استان است.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۲    
رشت – ایرنا – کارشناس هواشناسی گیلان گفت: نقشه های هواشناسی نشانگر پایداری هوا و آسمان صاف تا نیمه ابری تا جمعه هفته جاری در این استان است. این پست 47 بار بازدید شده
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: نقشه های هواشناسی نشان می دهد بارش های بهاری کرمانشاه دست کم نزدیک به نرمال خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: براساس نقشه های هواشناسی تا آخر هفته جاری با حاکمیت الگوی پایدار جوی در منطقه آسمان استان غالبا صاف بوده و سامانه فعال بارشی در استان نخواهیم داشت.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
محمد سبزه زاری در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: طبق نقشه های هواشناسی تا روز چهارشنبه شاخص های نسبتاً بالای ناپایداری سبب رگبارهای نقطه ای همراه با رعد و برق و احتمال ریزش تگرگ در مناطق شمالی و شرقی و ارتفاعات خوزستان خواهد شد. ...
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۲۰:۴۴    
اول فارس استان فارس مدیرکل هواشناسی استان فارس از احتمال بارش های بهاری در مناطق شمالی استان و همچنین صدور هشدار نارنجی به جهت احتمال وقوع سیلاب خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، نقشه های هواشناسی را نشان دهنده استقرار جوی غالبا پایدار تا پایان هفته در منطقه دانست و گفت: شرایط برای افزاش ابر و رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید فراهم است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد در ساعت هایی از وقت امروز و فردا با افزایش پوشش ابر، احتمال وقوع بارش خفیف و پراکنده باران در برخی نقاط استان و روی دریا، دور از انتظار نخواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس بررسی نقشه های هواشناسی در 24 ساعت آینده احتمال بارش های خفیف و پراکنده در استان وجود دارد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: اداره کل هواشناسی خوزستان هشدار داد: وضعیت این استان به دلیل بارش باران و تندباد در سطح زرد است. به گزارش دانستنی آنلاین، مدیرکل هواشناسی خوزستان بیان کرد: بنا بر بررسی نقشه های هواشناسی از اواسط وقت شنبه 11 فروردین تا اواخر وقت یکشنبه 12 فروردین رگبار و رعد و برق ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۸:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان در گفت وگو با خبرنگار مهر بیان کرد: بنا بر بررسی نقشه های هواشناسی از اواسط وقت شنبه 11 فروردین تا اواخر وقت یکشنبه 12 فروردین رگبار و رعد و برق ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس بررسی نقشه های هواشناسی وزش بادهای شمالی روی دریا تا اواخر وقت امروز ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۲:۴۰    
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: براساس آخرین نقشه های هواشناسی جوی نسبتا پایدار تا ظهر روز شنبه توام با افزایش دما برای استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که از روز شنبه اکثر نقاط استان سمنان آسمان نیمه ابری خواهند داشت و دمای هوا نیز قدری بیشتر می شود.