جمعه ۲۵ خردادساعت ۱۹:۲۲Jun 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وضعیت نرمال»

قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۶:۰۳   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی سازمان هواشناسی گفت: استان های تهران، سمنان و قزوین از نظر کم بارشی در بالاترین رتبه قرار دارند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس داده های سازمان هواشناسی، کشور در سال آبی جاری تا 24 اردیبهشت، به طور میانگین 2.9 درصد با کاهش بارش روبرو بوده و طی این مدت 209 میلی متر بارش دریافت کرده این در حالی است که میانگین بلندمدت بارش کشوری در این بازه زمانی 215.3 میلیمتر بوده است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۲    
به گزارش زیرنویس،با وجود بارشهای خوب بهاری در مشهد و برخی از شهرستان های خراسان رضوی که از وضعیت نرمال بارندگی سال زراعی جاری در این استان حکایت دارد، مسوولان حوزه آب همچنان نسبت به بحرانی بودن دشت های خراسان رضوی هشدار می دهند. مسوولان هواشناسی خراسان رضوی معتقدند: میزان بارش ها در این [...]
ملیت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس داده های سازمان هواشناسی، کشور در سال آبی جاری تا 24 اردیبهشت، به طور میانگین 2.9 درصد با کاهش بارش روبرو بوده و طی این مدت 209 میلی متر بارش دریافت کرده این در حالی است که میانگین بلندمدت بارش کشوری در این بازه زمانی 215.3 میلیمتر بوده است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس بر اساس داده های سازمان هواشناسی طی هفت روز گذشته منتهی به 24 اردیبهشت ماه 4.7 میلیمتر بارش در این بازه زمانی دریافت شده که این میزان در بلندمدت 3.3 میلیمتر است بنابراین 41.4 درصد بارش بیشتر در این بازه زمانی دریافت شده است. از ابتدای ماه جاری منتهی به 24 اردیبهشت ماه در کشور [...]
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۵:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس داده های سازمان هواشناسی، کشور در سال آبی جاری تا 24 اردیبهشت، به طور میانگین 2.9 درصد با کاهش بارش روبرو بوده و طی این مدت 209 میلی متر بارش دریافت کرده این در حالی است که میانگین بلندمدت بارش کشوری در این بازه زمانی 215.3 میلیمتر بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
باوجود بارش های یک هفته اخیر به ویژه در نواحی جنوبی کشور، همچنان شاهد کاهش بارندگی ها نسبت به وضعیت نرمال هستیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۶:۳۸   + ۳۸ سایت دیگر  
احد وظیفه در گفت وگو با ایران اکونومیست افزود: کشور از ابتدای بهار تا 2 اردیبهشت ماه به طور متوسط 43 میلی متر بارش دریافت کرد. با توجه به اینکه میانگین بلندمدت بارش طی این بازه زمانی 37 میلیمتر است، بارندگی در سال جاری نسبت به وضعیت نرمال بیشتر بوده و 16 درصد فراتر از میانگین بلندمدت ثبت شده است ...
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
ورودی سدهای کشور در حال حاضر 23.61 میلیارد مترمکعب است که همچنان نسبت به سال آبی گذشته با کاهش 11 درصدی روبرو است.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب با اشاره به وضعیت بارش در کشور، با بیان اینکه فاصله بارش ها با وضعیت نرمال به 9 درصد رسیده است، گفت: استان تهران علیرغم دریافت بارش های مناسب، همچنان 28 درصد کاهش دارد و از جمله مناطقی است که باید مدیریت مصرف در آن رقم بخورد.
پیش بینی های فصلی حکایت از این دارد که طی نیمه دوم فروردین و اردیبهشت متوسط دمای استان 1 تا 1.5 درجه سانتیگراد بالاتر از نرمال خواهد بود و متوسط بارش هم درخوشبینانه ترین حالت نزدیک به وضعیت نرمال پیش بینی می شود.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
هر چند سرعت رشد ماهانه اجاره بهای مسکن به میزان خفیف کاهش پیدا کرده، اما روند افزایشی آن از تثبیت تب تورم اجاره حکایت دارد؛ چراکه برای بازگشت اوضاع بازار اجاره نشین ها به وضعیت نرمال باید نرخ های رشد موجود، دست کم نصف شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – هادی عقیلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت گل گهر در آستانه شروع نیم فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: تیم ما وضعیت نرمال و مطلوبی دارد و هفته گذشته هم در جام حذفی یک بازی با نیکا پارس چالوس انجام دادیم که می تواند برای شروع لیگ برتر به تیم ما کمک کند ...
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۲    
مدیریت ارتباطات زیرساخت استان قم موفق به کسب رتبه اول در امر اقامه نماز در بین دستگاه های اجرایی و دانشگاه های استان قم شد. ماهواره مهدا به همراه 2محموله تحقیقاتی توسط ماهواره بر سیمرغ، پرتاب و با موفقیت ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۲۳:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: باتوجه به پیگیری های انجام شده قطعی فیبرنوری در کشور گرجستان برطرف شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: تمامی لینک های اینترنت بین الملل که به دلیل قطعی فیبرنوری در خاک گرجستان دچار قطعی شده بود در وضعیت نرمال قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۹:۲۵   + ۷۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: تمامی لینک های اینترنت بین الملل که به دلیل قطعی فیبرنوری در خاک گرجستان دچار قطعی شده بود در وضعیت نرمال قرار گرفت.
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وضعیت نرمال در تمامی لینک های اینترنت بین الملل وضعیت نرمال در تمامی لینک های اینترنت بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت از قطع مجدد فیبرنوری در کشور گرجستان خبر داد. به مناسبت ولادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) و تجلیل از مقام پدر و روز مرد، مراسمی
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای گیلان، با بیان اینکه از ابتدای مهرماه سال جاری تاکنون شاهد کاهش 40 درصدی آورد رودخانه های گیلان به دلیل کاهش بارش ها بودیم، گفت: کشاورزان تقویم زراعی را رعایت کنند. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شهر صمصامی در فاصله 130 کیلومتری شهرکرد از توابع کوهرنگ در استان چهارمحال وبختیاری است که با وجود برف گیر بودن این منطقه و به نیمه رسیدن اولین ماه زمستان، بارش های این منطقه به وضعیت نرمال نرسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-بررسی آمارهای هواشناسی و شرکت آب منطقه در استان ایلام نشان می دهد وضعیت بارش ها در استان ایلام در سال جاری نرمال بوده و حجم آبی در سدهای استان نیز مناسب است.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۶:۴۶    
افزایش تجمع چربی های بدن با خطر بالای ابتلا به 7 نوع سرطان از جمله سرطان کولون همراه است. خطر ابتلا به این بیماری در افراد چاق حتی اگر از نظر متابولیسم، وضعیت نرمال داشته باشند، بیشتر دیده می شود اما محققان به تازگی دریافته اند که حفظ وزن ایده آل تاثیر پیشگیرانه قابل توجهی در زمینه این بیماری دارد.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی سازمان هواشناسی کشور با اشاره به کاهش شدید بارندگی ها در آذرماه امسال گفت: در انتهای آبان ماه، بارندگی کشور به طور متوسط به وضعیت نرمال رسید، اما در آذرماه به شدت زیر نرمال بود.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
افزایش تجمع چربی های بدن با خطر بالای ابتلا به 7 نوع سرطان از جمله سرطان کولون همراه است. خطر ابتلا به این بیماری در افراد چاق حتی اگر از نظر متابولیسم، وضعیت نرمال داشته باشند، بیشتر دیده می شود اما محققان به تازگی دریافته اند که حفظ وزن ایده آل تاثیر پیشگیرانه قابل توجهی در زمینه این بیماری دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت از رفع اختلال در شبکه انتقال استان تهران و بازگشت دسترسی به اینترنت به وضعیت نرمال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۸۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت ارتباطات زیرساخت از رفع اختلال در شبکه انتقال استان تهران و بازگشت دسترسی به اینترنت به وضعیت نرمال خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا: شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده، از ساعت 20:35 شنبه شب 20 آبان ماه، همه لینک های قطع شده اینترنت بین الملل، در وضعیت نرمال قرار گرفت.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که امروز شرکت ارتباطات اعلام کرد اینترنت بین الملل در وضعیت نرمال قرار گرفته باز هم شاهد کندی عجیب اینترنت هستیم.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده، از ساعت 35: 20 شنبه شب 20 آبان ماه، همه لینک های اینترنت بین الملل قطع شده، در وضعیت نرمال قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۶۰ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: با توجه به پیگیری های انجام شده، از ساعت 35: 20 شنبه شب 20 آبان ماه، همه لینک های اینترنت بین الملل قطع شده، در وضعیت نرمال قرار گرفت.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
استقلال تهران امروز مقابل تراکتورسازی تبریز به مصاف می روند و این در حالی است که استقلال در وضعیت نرمال قرار ندارد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در اطلاعیه شرکت ارتباطات زیرساخت در پس از اعلام قطع فیبرنوری در خارک کشور گرجستان آمده است: باتوجه به پیگیری های به عمل آمده، عملیات اجرایی لازم جهت رفع مشکلات مسیرهای فیبرنوری در خاک گرجستان انجام شد و از ساعت 21:50 تمامی لینک های اینترنت بین الملل قطع شده، در وضعیت نرمال قرار گرفت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت روز گذشته در اطلاعیه ای اعلام کرد: عملیات اجرایی لازم جهت رفع مشکلات مسیرهای فیبرنوری در خاک گرجستان انجام شد و از ساعت 21:50 تمامی لینک های اینترنت بین الملل قطع شده، در وضعیت نرمال قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۷:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت در اطلاعیه ای جدید اعلام کرده است تمامی لینک های اینترنت بین الملل که به دلیل قطعی فیبر نوری در گرجستان، اینترنت را با کندی مواجه کرده بود، در وضعیت نرمال قرار گرفت.
سلام نو / تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۰:۰۶   + ۴۳ سایت دیگر  
شرکت زیرساخت اعلام کرد: به دلیل قطعی فیبرنوری در گرجستان برخی از لینک های بین الملل ورودی از خاک ارمنستان و ترکیه دچار قطعی شده است.
آی سی تی پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ICTPRESS - عناوین برگزیده اخبار فناوری های نوین در ایران و جهان (4 نوامبر) را در ادامه می خوانید. ICTPRESS گزارش می دهد: • رفع اختلال اینترنتی در ایران بعد از قطعی فیبرنوری در گرجستان/ زیرساخت: همه لینک های اینترنت بین الملل قطع شده، در وضعیت نرمال قرار گرفت ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۰۱:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، این شرکت به دنبال اختلال اینترنتی ساعاتی پیش که در کشور رخ داد، اعلام کرد: باتوجه به پیگیری های انجام شده، عملیات اجرایی لازم جهت رفع مشکلات مسیرهای فیبرنوری در خاک گرجستان انجام شد و از ساعت 21:50 تمامی لینک های اینترنت بین الملل قطع شده ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۲۲:۵۰    
اگر دولت ها در وضعیت نرمال باشند، وظیفه دارند امنیت غذایی را توأم با ایمنی غذا فراهم کنند. وقتی ما به ایمنی غذا بی توجه باشیم، ممکن است در ظاهر صرفه جویی شود و هزینه کمتری برای تخصیص ارز و ورود کمبود های مواد غذایی بپردازیم، اما در بلندمدت در قالب هزینه های گسترده تر ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۷:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
داده های مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی سازمان هواشناسی نشان می دهد که میانگین بارش کشور در 14 روز نخست سال زراعی در محدوده نرمال قرار داشته است. ...
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی گفت: با وجود روند کاهشی دما طی شهریور، دما یک تا 1.5 درجه سلسیوس بالاتر از حد نرمال خواهد بود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی: ️با وجود روند کاهش دما در شهریورماه، دما یک تا 1.5 درجه سلسیوس بالاتر از حد نرمال خواهد بود. ️در بازه فصلی و هم سال آبی بارش های مردادماه کمتر از وضعیت نرمال بود.
اقتصاد آنلاین / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل اداره هواشناسی استان تهران با تاکید برتداوم هوای گرم طی روزهای آینده اظهار کرد: بارش های پاییزی در حد نرمال پیش بینی می شود اما همچنان لزوم صرفه جویی در مصرف آب وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران با اشاره به عقب ماندگی در حوزه تامین آب استان گفت که برای جبران این موضوع مطالعه و اجرای 10 سد جدید دیگر در دستور کار قرار گرفته است تا به وضعیت نرمال در این زمینه دست یابیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: احداث 103 کلاس درس در شهرستان بیرجند برای رسیدن به وضعیت نرمال ضروری است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
اینکه رئیس فعلی این سازمان مدعی ساخت ایرباس و بوئینگ در ایران است از دو حالت خارج نیست، یا اینکه ایشان از ابتدایی ترین الزامات و پیچیدگی های صنعت ساخت هواپیمای مسافربری بی اطلاع هستند که وامصبیتا و یا اینکه مطلع است، اما برای خوشایند مسئولان لاف صد من یه غاز می زند که واویلا.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۲    
استاندار البرز با اشاره به اینکه تا پایان سال 2 الی 3 بیمارستان دیگر به سرانه درمانی البرز اضافه می شود، گفت: با این تفاسیر به سرانه نرمال کشور نزدیک می شویم.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور طیور وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه کمبودی در تولید گوشت مرغ وجود ندارد، گفت: اکنون تولید گوشت مرغ کشور افزایش یافته و به وضعیت نرمال نزدیک می شویم.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر محرابیان با بیان اینکه حدود 64 درصد از ظرفیت سدها پر هستند، گفت: در برخی سدها شرایط سرریز هستند اما در برخی سدها کسری بالاست، زیرا در برخی استان ها مانند مازندران، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان شرایط خشکسالی وجود دارد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر مجید صادقی با تاکید بر اینکه جراحی انجام شده بر روی حامد حدادی و نتیجه آن هم بسیاری عالی بوده است، گفت: شرایط این بازیکن نشان می دهد که مراحل درمان تا به امروز خیلی خوب پیش رفته است ...