شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۲۲Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هواشناسی»

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: از فردا شاهد کاهش حجم بارش ها در نوار شمالی کشور و افزایش موقتی دما در این مناطق هستیم.
8 صبح   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: کاهش دما به ویژه در ارتفاعات استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل هواشناسی البرز گفت: کاهش دما به ویژه در ارتفاعات استان پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
هواشناسی قم برای فردا بعدازظهر افزایش سرعت وزش باد و غبارآلودگی پیش بینی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: آسمان این استان تا اواسط هفته آینده صاف تا کمی ابری و در بعدازظهرها با وزش باد همراه است.
مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: طبق تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از جوی پایداردر منطقه البرز مرکزی است که به موجب آن آسمان صاف تا قسمتی ابری بعضی ساعات غبار و کاهش دما به ویژه در ارتفاعات استان مورد انتظار خواهد بود.
جام جم   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در مناطق پرتردد شهری در بعضی ساعات همراه با غبار محلی پیش بینی می شود. ...
رسا   ۹ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ادامه فعایت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرَفتی در برخی مناطق کشور در خصوص احتمال خسارت به کشاورزان هشدار صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان از روند کاهشی دما در روز شنبه خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش شرجی و رطوبت در استان خبر داد و گفت: وضعیت جوی و دریایی بوشهر آرام پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اداره کل هواشناسی استان تهران از پیش بینی کاهش نسبی دما طی امروز و فردا و روند افزایش تدریجی دما از روز یکشنبه تا سه شنبه خبر داد. براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی پنج روز آینده وضعیت جوی استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در مناطق ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: اداره کل هواشناسی استان تهران از پیش بینی کاهش نسبی دما طی امروز و فردا و روند افزایش تدریجی دما از روز یکشنبه تا سه شنبه خبر داد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مازیار غلامی سرپرست اداره کل هواشناسی استان تهران، از تداوم خشکسالی تا نیمه پاییز در تهران خبر داد و گفت: 90 درصد بارش ها در شهریور ماه کاهش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از پیش بینی کاهش نسبی دما طی امروز و فردا و روند افزایش تدریجی دما از روز یکشنبه تا سه شنبه خبر داد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۹    
توریسم آنلاین : سازمان هواشناسی با صدور هشدار کاهش دما و خسارت به محصولات کشاورزی در 7 استان از بارش باران تا چهارشنبه آینده در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور خبر داد.
بدر پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۴   + ۵۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نفوذ سامانه بارشی و هوای سرد به کشورو احتمال وقوع سیلاب ناگهانی و آب گرفتگی معابر توصیه های مهمی را برای کشاورزان ارائه کرد. ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواشناسی با بیان "تغییر اقلیم پیش بینی ها را دچار خطا می کند" گفت: استراتژی تأمین آب کشور باید اصلاح شود تا بتوان آب شیرین بارش ها را جمع آوری و ذخیره کرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
امروز در سواحل و جزایر استان در ساعات صبحگاهی، مه صبحگاهی و کاهش موقتی دید افقی و در طول روز، در غالب نقاط استان غبار محلی پیش بینی می شود. به گزارش صبح ساحل، کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز، طی ساعاتی در مناطق شرقی و برخی نقاط شمالی و مرکزی استان ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی طی دو روز آینده جوی آرام و پایدار در کشور مستقر خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که کم کم از دمای هوا در سراسر استان سمنان کاسته شده و در میانه هفته آتی به خصوص در شرق استان شاهد بارش و سرما خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت:هوای سرد و خنک تا صبح دوشنبه در این استان بدون تغییر و ماندگار است و پس از آن چهار تا پنج درجه افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: دمای هوای استان زنجان کاهش یافته و هوا سرد می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار کاهش دما و خسارت به محصولات کشاورزی در 7 استان از بارش باران تا چهارشنبه آینده در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور خبر داد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۴۳ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی تا روز سه شنبه افزایش بارش و کاهش دما در برخی نقاط کشور پیش بینی می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی، روزهای جمعه و شنبه هفته آینده در استان های ساحلی دریای خزر و شمال استان های شمال شرقی کشور بارش باران، گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و کاهش دما پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی مهاباد گفت: در طول سال آبی گذشته، دمای هوای این شهرستان در مقایسه با میانگین بلند مدت 1.9 درجه افزایش داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۹    
سازمان هواشناسی کشور، وضعیت هوای تعدادی از استان های کشور را در پانزدهم مهرماه اعلام کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
صادق ضیاییاندرباره وضعیت جوی کشور اظهارکرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی طی دو روز آینده جوی آرام و پایدار در کشور مستقر خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۸:۴۲    
کارشناسان هواشناسی استان سمنان برای پایان هفته کاهش 3 تا 5 درجه ای دمای هوا را پیش بینی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۸:۴۲    
کارشناس هواشناسی گلستان از ورود سامانه بارشی همراه با کاهش دما در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۸:۱۶    
مدیر سازمان هواشناسی خوزستان آسمان آبادان و خرمشهر را تا پایان امروز صاف و آفتابی اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که نیمی از ماه مهر می گذرد اما هنوز خبری از بارش های پاییزی نشده و بسیاری از کارشناسان علت آن را تغییر اقلیم عنوان می کنند.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: رطوبت و شرجی هوا در استان بوشهر افزایش می یابد. به گزارش فکرشهر، پیام مساعدی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد در ساعاتی از وقت امروز تا اوایل شب با وزش بادهای شمالی روی دریا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: آسمان فردای البرز صاف و یک دست پیش بینی شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین پیش بینی مدلهای هواشناسی 15 روز آینده شرایط دمایی کاملاً نزولی پیش بینی شده و روزهای بسیار خنک و سردی ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
امشب بارندگی در مسیرهای شمال کشور پیش بینی می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی لرستان گفت: ابرناکی و وزش باد قابل ملاحظه تا روز آینده در استان پیش بینی می شود .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل هواشناسی گلستان از ورود سامانه ناپایدار به استان از روز پنج شنبه خبرداد و گفت: با توجه به وزش باد، دریایی خزر مواج شده و برای فعالیت های دریایی مناسب نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به صدور هشدارهای هواشناسی مبنی بر وزش باد و اختلال در تردد جاده ها مسافران پیش از عزیمت به جاده و فرودگاه از آخرین وضعیت آب و هوا مطلع شوند.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمان با اشاره به پیش بینی وزش باد و گردو خاک در استان گفت: در جنوب شرق استان به ویژه فهرج، ریگان و زهکلوت احتمال طوفان شن طی روزهای آینده وجود دارد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، افزایش سرعت باد و خیزش گردوخاک در شهرهای جنوبی استان پیش بینی می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، افزایش سرعت باد و خیزش گردوخاک در شهرهای جنوبی استان پیش بینی می شود. براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران تا پنج روز آینده ...
سینا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۷۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز و نیمه شرقی کشور طی امروز و فردا خبر داد. به گزارش سیناپرس به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، امین حسین نقشینه با تشریح آخرین پیش بینی ها از وضعیت جوی کشور طی امروز و ساعات و روزهای آتی ...
کرمان نو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان از وقوع طوفان شن و گرد و غبار شدید در شرق استان کرمان خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی با تشریح آخرین پیش بینی ها از وضعیت جوی کشور طی امروز پنجشنبه و ساعات و روزهای آتی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: کاهش دمای روزانه تا روز یکشنبه هفته آینده و هوای سرد شبانه نیز تا صبح روز دوشنبه در سطح استان ماندگاراست.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز تا شنبه 16 مهر در نوار شمالی کشور کاهش نسبی دما پیش بینی می شود، در همین مدت در استان های ساحلی خزر، شمال و شرق آذربایجان شرقی، اردبیل ...
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی مازندران با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید از امشب، پیش بینی کرد که آسمان این استان روزهای جمعه و شنبه ابری و با بارش باران همراه باشد. هواشناسی مازندران، شرایط جوی امروز استان را پایدار همراه با افزایش نسبی دما اعلام و پیش بینی کرد که از امشب با ورود سامانه جدید بارشی [...] ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد که در روزهای 4 و 5 مهرماه دربعضی ساعات وزش باد شدید به ویژه در غرب و نیمه جنوبی استان پیش بینی شده است.