چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۸:۱۹Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هواشناسی»

هورگان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۳۷    
اداره هواشناسی میزان بارش را در شهرستان نی ریز اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت:احتمال بروز رعد وبرق ، تندباد لحظه ای و بارش خفیف و پراکنده در برخی مناطق خوزستان، به دلیل بالابودن ضریب ناپایدار هوا وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۷    
کارشناس هواشناسی گلستان از ناپایداری هوای این استان تا پنجشنبه خبر داد.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۵    
بر اساس نقشه های هواشناسی باران تا ساعتی دیگر در شیراز ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و وزش باد شدید در 11 استان و افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان تا 2 متر هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در اغلب مناطق کشور غیر از شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان بارش پراکنده و وزش باد خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان سرپرست گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: بارش باران در زنجان به شکل رگبار و همراه با رعد و برق خواهد بود.
سازمان هواشناسی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
انعقاد تفاهم نامه همکاری بین هواشناسی اردبیل با جمعیت هلال احمر استان در راستای توسعه همکاری ها و ایجاد ارتباطات موثر برای اطلا ع رسانی به هنگام و آمادگی در مواجه با سوانح جوی و اقلیمی استان منعقد شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از بعد از ظهر سه شنبه سامانه بارشی در ارتفاعات نیمه شمالی استان فعال می شود و در روز های آینده برخی نقاط دیگر استان را نیز دربر می گیرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بجنورد- سرپرست اداره هواشناسی کاربردی خراسان شمالی از احتمال بارش باران در پایان هفته خبر داد و گفت: کاهش 2 تا 4 درجه ای دمای هوا در روزهای انتهای هفته پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان خوزستان، در پی افزایش سرعت وزش باد در شمال خلیج فارس، هشدار سطح زرد دریایی صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به عبور امواج کوتاه و ناپایدار از آسمان استان طی امشب /سه شنبه / گفت که با وجود احتمال بارش های پراکنده در برخی نقاط کوهپایه ای، تا پایان فروردین بارش مطلوبی در اراضی کشاورزی دیم استان نخواهد بارید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: باران پراکنده که از امروز در بوشهر آغاز شده تا فردا چهارشنبه ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: از روز پنجشنبه تا اوایل هفته آینده جوی پایدار برای استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش رگبارهای بهاری گاهی همراه با رعد و برق امروز نواحی غرب و جنوب و روز چهارشنبه شرق استان را فرا می گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: شاهد گذر امواج ناپایدار تا روز چهارشنبه بر روی استان اصفهان خواهیم بود و در این مدت آسمان بسیاری از مناطق نیمه ابری است، گاهی وزش باد شدید را خواهیم داشت و امروز هم شاهد رگبارهای بهاری همراه با رعد و برق در مناطق غرب و جنوب هستیم.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: امروز و فردا در عصرهنگام با افزایش ابر در پاره ای نقاط استان، رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود. بر اساس اعلام روز سه شنبه هواشناسی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد انتظار می رود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: هوای استان تا پایان هفته پایدار است و پدیده خاصی پیش بینی نمی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم یک کارشناس هواشناسی گفت: برای چهارشنبه آسمانی ابری، رگبار باران و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران گفت: آسمان تهران در روزهای آینده همراه با وزش باد در مناطق شمالی و غربی و گاهی رگبار پراکنده و تندباد لحظه ای پیش بینی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از حاکمیت جوی نسبتا ناپایدار تا فردا در استان خبر داد و گفت: احتمال وقوع رگبار باران و رعد و برق و در نواحی مستعد استان بارش تگرگ پیش بینی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۸    
مدیرکل اداره هواشناسی خوزستان از افزایش دما تا مرز 40 درجه سانتی گراد تا 2 هفته آینده در استان خبر داد و همچنین احتمال وقوع بارندگی های ضعیف و نقطه ای در ارتفاعات را برای امشب پیش بینی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: دمای هوا از فردا با پایداری نسبی شرایط جوی چند درجه ای در سطح استان افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ظرف امروز و فردا در بعضی ساعات افزایش ابر، رشد ابرهای همرفتی، رگبار باران، گاهی رعد و برق، وزش باد شدید گاهی توام با تندبادهای لحظه ای و در نواحی مستعد احتمال ریزش تگرگ پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۶    
اراک - ایرنا - مسئول پیش بینی بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: دمای هوا در روزهای پایانی هفته 2 تا پنج درجه سانتیگراد سردتر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۱    
کارشناس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: از عصر چهارشنبه تا اوایل صبح شنبه بارش باران در نقاط مختلف استان خراسان شمالی به صورت متناوب پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۷    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: امشب و فرداشب شاهد افزایش ابر و در پاره ای مناطق بارش های رگباری، گاهی با رعد و برق و وزش باد در استان خواهیم بود که البته بارش ها ناچیز هستند، به لحاظ دمایی نیز تا پایان هفته شاهد نوسانات محسوس دما نخواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۲    
سازمان هواشناسی خوزستان از وقوع گرد و خاک موقت و همرفتی در برخی از مناطق استان خوزستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- کارشناس هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد از احتمال وقوع تندباد لحظه ای در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی مازندران: آسمان استان از امروز تا پایان هفته ابری همراه با رگبار های پراکنده خواهد بود.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد: افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک مهمان روز های آینده استان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان همدان از وزش باد نسبتاً شدید تا 60 کیلومتر بر ساعت به ویژه در مناطق شمالی استان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۸    
کارشناس سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و رگبار و رعدوبرق در استان های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس و کرمان خبر داد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری از دوشنبه شب تاکنون در 9 شهرستان استان گزارش شده است که تا پایان هفته جاری ادامه دارد. ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه زیست بوم: مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امسال یا یکی از کم بارش ترین سال ها را در 50 سال اخیر تجربه می کنیم و یا کم بارش ترین سال 50 سال اخیر را تا مهر 1400 خواهیم داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان گفت: طبق نقشه های هواشناسی برای بعد از ظهر امروز (سه شنبه) در برخی مناطق، افزایش ابر و رگبار پراکنده پیش بینی می شود که براساس این اطلاعات، بیشینه بارش در مرکز این استان خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۱    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی در 24 ساعت آینده برای استان آسمان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات همراه با وزش تند باد و گردوخاک پیش بینی کرد.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۰    
طبق بررسی نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، از امروز سه شنبه 24 فروردین تا اواخر هفته جاری، شاهد بارش های رگباری در سطح استان خواهیم بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی دو روز آینده در اغلب مناطق کشور ابرناکی و بارش پراکنده باران، رعدوبرق و وزش باد و تداوم بارش ها تا شنبه آینده در برخی استان ها پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایدار تا اواخر وقت چهارشنبه از روی استان است.
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارندگی بهاری تا پایان هفته در اغلب استان ها خبر داد و گفت: بارش ها فردا به شرق کشور خواهد رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: وزش باد شدید در استان پیش بینی می شود .
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره هواشناسی شهرستان لارستان در جنوب فارس گفت: کاهش بارندگی و همچنین پراکنش نامناسب بارش ها در سال زراعی جاری ظرف 30 سال گذشته در منطقه و شهرهای جنوبی این استان بی سابقه است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: برای روزهای پایانی هفته، جو ناپایدار و بارش باران بویژه در روز جمعه پیش بینی می شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
سلامت نیوز :یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی دو روز آینده برای بیشتر مناطق کشور به جزء جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان بارش پراکنده پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی گیلان: بارش پراکنده رگبار بهاری برای چهارمین روز پیاپی در گیلان ادامه دارد.
خبرآنلاین: سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز و فردا در 31 استان کشور و تداوم بارش ها تا شنبه آینده در برخی استان ها خبر داد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری از پیش بینی بارش های رگباری در چهارمحال و بختیاری خبر داد.