پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۱:۱۲Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هواشناسی»

اکو فارس   ۲۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اکوفارس: مدیر کل پایش هواشناسی کشاورزی گفت: نوغانداران در استان گیلان از هم اکنون به فکر تجهیز وسایل لازم برای نوغانداری باشند.
کارشناس هواشناسی استان یزد: روند افزایش دما در سطح استان برای امروز و فردا پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر نفوذ متناوب امواج ناپایدار به استان از امروز تا اوایل هفته آینده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید تا شدید و گرد وخاک،دربرخی نقاط به ویژه نواحی شمالی رگبار پراکنده و رعد و برق در ساعات آینده برای استان پیش بینی می شود.
مدیرکل هواشناسی خوزستان از تداوم دمای 42 درجه تا اواسط هفته آینده در استان خبر داد.
گروه استان ها- مدیر کل هواشناسی استان اردبیل با اشاره به تکرار طوفان های تندری با شدت بیشتر در اردبیل گفت: آشفتگی های جوی به تناوب تا اواخر وقت امشب ادامه می یابند.
مدیرکل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه در ساعات عصر و شب امروز در ارتفاعات و مناطق غربی افزایش ابر، تندباد موقت و احتمال خیزش گردوخاک پیش بینی می شود، گفت: روزهای جمعه و شنبه کاهش نسبی دما مورد انتظار است.
روزنامه نصف جهان   ۵ ساعت پیش    
نصف جهان: کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: با گذر امواج ناپایدار تا یکشنبه بر روی استان شاهد رگبارهای بهاری و رعد و برق در سطح استان به ویژه در مناطق غربی خواهیم بود که در مناطق شرقی نیز توام با گرد و خاک است ...
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: از عصر امروز شرایط جوی نسبتاً ناپایدار بوده و ضمن رشد ابرهای همرفتی، در مناطقی از استان رخداد رگبار موقتی و رعد و ربرق انتظار می رود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سازمان هواشناسی انگلیس و غول کامپیوتری مایکروسافت قصد دارند تا در چارچوب یک پروژه مشترک برای افزایش دقت پیش بینی وضعیت آب و هوا یک دستگاه ابر رایانه فوق پیشرفته در انگلیس راه اندازی کنند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا- مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: بارش باران پراکنده و وزش باد در روزهای آینده برای استان پیش بینی می شود.
مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی در استان یزد، گفت: اختلاف دمای هوا در گرمترین و خنک ترین نقاط استان یزد به 29 درجه سانتی گراد می رسد.
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از امروز تا اوایل هفته آینده با گذر امواج ناپایدار تا یکشنبه هفته آینده بر روی استان شاهد رگبارهای بهاری و رعد و برق در سطح استان به ویژه در مناطق غربی خواهیم بود که در مناطق شرقی نیز توام با گرد و خاک است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی گفت: اختلاف دما هوا در گرمترین و خنک ترین نقاط استان اصفهان به 35 درجه سانتی گراد می رسد.
هواشناسی پیش بینی کرد: از امشب آسمان گیلان ابری و با باد و باران همراه است.
صاحب نیوز   ۸ ساعت پیش    
کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر نفوذ متناوب امواج ناپایدار به استان از امروز تا اوایل هفته آینده است.
خارگ نیوز   ۸ ساعت پیش    
خارگ نیوز: هواشناسی بوشهر از آرامش وضع جوی و دریایی این استان در امروز و روزهای آینده خبر داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی تا اواسط هفته آینده افزایش سرعت وزش باد در استان پیش بینی کرد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: سرعت وزش باد در نقده به 70 کیلومتر برساعت و در پیرانشهر به 66 کیلومتر بر ساعت رسید.
خلیج فارس   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خلیج فارس: هواشناسی بوشهر از آرامش وضع جوی و دریایی این استان در امروز و روزهای آینده خبر داده است.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور از امروز (2 اردیبهشت ماه) خبر داد و گفت: امروز و فردا (2 و 3 اردیبهشت) کاهش دمای 7 تا 12 درجه سانتیگراد در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد.
کارشناس هواشناسی استان یزد: روند افزایش دما در سطح استان برای امروز و فردا پیش بینی می شود.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- گزارش روز پنجشنبه دوم اردیبهشت 1400 کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص پیش بینی وضعیت آب و هوای استان.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور از امروز خبر داد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساری – ایرنا – بر اساس پیش بینی هواشناسی مازندران دمای هوای استان پس از چند روز افزایش تدریجی و گرم شدن از امروز به تدریج رو به خنکی می رود و کاهش دما نیز تا روز شنبه در بعضی از مناطق به 13 درجه سانتیگراد خواهد رسید.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با فعالیت سامانه جدید بارشی احتمال رگبار باران و غرش آذرخش در این استان وجود دارد.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور از امروز (2 اردیبهشت ماه) خبر داد و گفت: امروز و فردا (2 و 3 اردیبهشت) کاهش دمای 7 تا 12 درجه سانتیگراد در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۱    
صادق ضیاییان در گفت و گو با خبرنگار اظهارکرد: امروز (2 اردیبهشت ماه) در برخی نقاط استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، قزوین، همدان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، غرب اصفهان، شمال فارس، جنوب کرمان، گیلان ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین پدیده غالب جوی استان را تا روز شنبه هفته آینده، افزایش ابر و در پاره ای مناطق نیز رعد و برق اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار باران و وزش باد شدید موقت در برخی مناطق کشور از امروز (2 اردیبهشت ماه) خبر داد و گفت: امروز و فردا (2 و 3 اردیبهشت) کاهش دمای 7 تا 12 درجه سانتیگراد در استان های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گلستان از نفوذ سامانه پرفشار به استان و افت نسبی دمای هوا خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۰    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: در ساعات صبح مه رقیق صبحگاهی برروی سواحل و جزایر استان پیش بینی می شود و دریا آرام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین از بارش های رگباری همراه با رعد و برق در برخی از مناطق استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- اداره کل هواشناسی اصفهان روز پنجشنبه اعلام کرد: نفوذ متناوب امواج ناپایدار به استان تا اوایل هفته آینده ادامه دارد و هوای بیشترمناطق در بعدازظهرها به صورت افزایش ابر و وزش باد شدید و رگبارهای بهاری و رعدوبرق بویژه در مناطق غربی و در مناطق شرقی باد توام با گردوخاک خواهد بود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کبری رفیعی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز برای مناطقی از آذربایجان های شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی و دامنه های زاگرس نظیر چهارمحال و بختیای، کهگیلویه و بویراحمد، غرب اصفهان، شمال فارس ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا در خراسان رضوی طی روزهای میانی هفته آینده به بالاترین حد خود از ابتدای امسال می رسد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: انتظار افزایش نامتعارف برق را با توجه به گرمی هوای و اطلاعیه هواشناسی در امروز نداریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس گروه پیش بینی و پیش آگاهی های جوی اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به الگوی نقشه های پیش یابی هواشناختی از امروز تا اوایل هفته آینده افزایش سرعت باد و گرد و خاک در استان قابل پیش بینی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۱    
اداره کل هواشناسی هرمزگان از وضعیت دریایی آرام و افزایش نسبی 1 تا 3 درجه دما در جزیره کیش و استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- مدیرکل هواشناسی استان تهران از تداوم گرمای هوا طی هفته اول اردیبهشت ماه در پایتخت خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
ایرنا: مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: بررسی آمار و اطلاعات جمع آوری شده از ایستگاه های هواشناسی بیانگر کاهش بی سابقه بارش در فروردین 1400 است. مجتبی جلالی اظهار داشت: متوسط بارش پهنه ای استان در فروردین ماه 2.2 میلی متر بوده است که در مقایسه با بلند مدت (44 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۷    
امروز بعدازظهر ، افزایش ابردر آسمان زنجان و بارش های رگباری و رعد و برق را شاهد خواهیم بود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۶    
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی از خشکسالی شدید و بی سابقه در ایران خبر داده و گفته درحال حاضر بسیاری از نقاط ایران در جنوب و شرق کشور در شرایط تنش آبی هستند و کاهش بارش ها می تواند حتی روی تامین آب شرب نیز اثرات خود را نشان دهد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که کیفیت هوای استان به سبب تغییرات جوی ، طی امروز پنجشنبه تا 2 روز آینده در وضعیت ناسالم قرار می گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۲۷    
ایسنا نوشت : احد وظیفه، رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی از خشکسالی شدید و بی سابقه در ایران خبر داد و گفت: درحال حاضر کشور در شرایط خشکسالی بسیار شدید قرار گرفته است. وی تصریح کرد: 43درصد کم بارشی در ایران از مهرماه تا کنون به نوعی رکورد در حوزه خشکسالی محسوب می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- ایرنا - کارشناس هواشناسی لرستان گفت: طبق نقشه های هواشناسی از فردا تا روز شنبه وزش باد شدید در اغلب نقاط استان پیش بینی می شود.
آژانس خبری ریحان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از افزایش دما به 42 درجه در بستان خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۶   + ۵۷ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی از خشکسالی شدید و بی سابقه در ایران خبر داد و گفت: دستگاه های ذی ربط باید باتوجه به درنظر گرفتن این شرایط برای مصرف آب موجود در کشور برنامه ریزی کنند و ارزش قطره قطره آب را بدانند چراکه درحال حاضر کمبود آب جدی است. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: با افزایشی شدن دمای هوا در این استان دما در برازجان به 40 درجه سانتی گراد رسید. به گزارش فکرشهر، محمد رضا انصاری روز چهارشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: در 24 ساعت گذشته عسلویه و جزیره خارگ نیز دمای 19 درجه سانتی گراد را تجربه کردند. ...