جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۰:۵۸Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هواشناسی»

اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : مدیرکل هواشناسی استان تهران گفت: هفته آینده، هفته ای نسبتاً آرام و همراه با افزایش دما در پایتخت خواهد بود.
پارسینه   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به نقل از اسپوتنیک، رسانه های ملی چین روز پنجشنبه گزارش دادند که مقامات استان فوجیان و گوانگ دونگ در جنوب شرقی چین به دلیل وقوع طوفان لوپیت دستور تخلیه منازل از سوی ساکنان مناطق ساحلی را دادند. ...
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: از امروز تا اواسط هفته آینده به تدریج شاهد افزایش رطوبت و شرجی در اکثر نقاط استان خواهیم بود.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
ارومیه-ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش های رگباری که از اوایل هفته جاری آغاز شده است تا روز شنبه آینده در استان ادامه دارد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی البرز نسبت به ناپایداری جوی ، وزش باد و بارش رگباری طی امشب و فردا در مناطق کوهستانی این استان هشدار داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: آبادان با 49.1 و دهدز با 26.8 درجه سانتیگراد، به ترتیب بالاترین و پایین ترین دما را در خوزستان در 24 ساعت گذشته داشتند.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روزهای 17 و 18 مرداد آسمان در اغلب نقاط کشور صاف است، گفت: تا اوایل هفته پیش ِ رو در اردبیل و سواحل خزر 4 تا 8 درجه افزایش دما داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی 72 ساعت آینده عبور امواج ضعیف ناپایدار دور از انتظار نیست.
هواشناسی بوشهر برای نقاط بلند این استان ناپایداری های موقت جوی از جمله رگبار پراکنده، رعدوبرق و باد پیش بینی کرد.
موج رسا   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه هوای استان زنجان بارانی می شود گفت: سامانه بارشی امروز وارد استان شده تا شنبه در استان فعال خواهد بود.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان کارشناس هواشناسی گلستان گفت: از جمعه تا اواسط هفته آینده با استقرار و تقویت الگوی تابستانه، شاهد افزایش قابل ملاحظه دما در استان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: غبار رقیق محلی با توجه به افزایش جریان باد طی 48 ساعت آینده آسمان بیشتر مناطق استان را فرا می گیرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۱    
کارشناس پیش بینی آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر گذر امواج ناپایداری تا اواخر هفته جاری بر روی استان است؛ بر این اساس در اکثر مناطق استان شرایط افزایش ابر وزش باد نسبتاً شدید و همچنین بارش های پراکنده و رعد وبرق به ویژه در نیمه غربی و جنوبی استان انتظار می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۱۸    
هواشناسی برای گلستان تا صبح فردا آسمانی صاف تا قسمتی ابری و احتمال وقوع رگبار و رعد و برق و از فردا افزایش محسوس دما پیش بینی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل هواشناسی کرمانشاه اعلام کرد هوای این استان در روزهای آینده به تدریج گرم تر خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا در مناطق مختلف این استان تا روزهای ابتدایی هفته آینده نوسان یک درجه ای دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید در بیشتر نقاط کشور نیز خیزش گرد و خاک و طوفان شن در شرق، شمال شرق و مرکز کشور خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای در قالب هشدار زرد ( آگاهی ) رگبار باران و رعد و برق از بعد از ظهر امروز پنجشنبه برای استان پیش بینی کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
محمد دادرس، مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به اینکه دمای هوای گیلان 5 درجه گرمتر می شود، اظهار داشت: این سامانه هوای پایدار تا سه شنبه در گیلان ماندگار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل هواشناسی البرز گفت: در ارتفاعات استان رگبار و رعد و برق پیش بینی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار در اصفهان تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید همراه است و احتمال بارش های پراکنده و رعد و برق در استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۴    
زنجان – ایرنا – کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن در برخی از مناطق استان بویژه غرب زنجان محتمل است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۴    
ایسنا/خراسان جنوبی هواشناسی برای مرز شرقی خراسان جنوبی طوفان و گرد و خاک پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: از امروز تا آخر هفته وضعیت جوی استان ناپایدار است و شرایط افزایش ابر، وزش باد به نسبت شدید و همچنین بارش های پراکنده پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی درباره تشدید فعالیت بادهای 120 روزه در منطقه از امروز - پنجشنبه - هشدار سطح زرد (آگاهی) صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از امروز در بیشتر نقاط استان افزایش نسبی دما پیش بینی می شود و گرمای هوا از فردا؛ جمعه در مناطق شرقی استان محسوس تر خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۹:۵۳    
کارشناس هواشناسی استان بارش باران و افزایش تدریجی دما را در زنجان پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد: امروز به ویژه در ساعت بعدازظهر افزایش ابر را در آسمان استان خواهیم داشت.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
با اعلام سازمان هواشناسی بارش ها در استان های ساحلی دریای خزر، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، هرمزگان، یزد، اصفهان، کرمانشاه، همدان و لرستان شدت بیشتری دارد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۹:۳۲   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از رشد ابر، بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط 25 استان کشور طی دو روز آینده خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا ، بارندگی های که از اواخر هفته گذشته با وجود هشدارهای مختلف از سوی هواشناسی در غرب مازندران شروع شد و تا اواخر روز سه شنبه هفته جاری به طور متناوب ادامه داشت ، باعث بروز سیلاب در اکثر شهرهای منطقه شد. بررسی های خبرنگار ایرنا در غرب مازندران [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: افزایش ابر طی ساعاتی از بعدازظهرها ممکن است در پاره ای از نقاط با رگبار موقت باران و گاهی رعد و برق همراه باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گلستان از وقوع بارش های نقطه ای در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی قم وزش باد نسبتا شدید برای امروز پنجشنبه در استان پیش بینی کرده است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۳:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی ضمن صدور هشدار برای 10 استان از تداو بارش باران، رعدوبرق و وزش باد موقتی طی امروز تا شنبه هفته آینده خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی هواشناسی استان هرمزگان گفت: از عصر امروز با خروج سامانه بارشی از هرمزگان بتدریج دمای استان گرم تر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره هواشناسی شهرستان مراغه از اختصاص یک میلیارد تومان برای راه اندازی ایستگاه هواشناسی درون شهری مراغه خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در کشور و افزایش فعالیت بادهای 120 روزه از روز گذشته هشدار داد. در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی، آمده است: امروز در جنوب شرق چهارمحال وبختیاری، شمال شرق کهگیلویه وبویراحمد، جنوب اصفهان، فارس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۱    
نقشه های هواشناسی بیانگر گذرِ امواجِ ناپایداری تا اواخر هفته جاری بر روی استان است.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۲۰    
عباس ارغوانی رئیس اداره هواشناسی شهرستان کاشان در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم گفت: پیش بینی می شود شرایط پاییز نیز نرمال نباشد و در پاییز هم بارش نرمالی نخواهیم داشت. ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از امشب تا اوایل هفته آینده در سواحل دریای خزر و اردبیل افزایش دمای 5 تا 8 درجه ای پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدرس هواشناسی کوهستان گفت: با آمدن ابر های سیاه آسمان آشفته شده و بارش رگباری به همراه رعد و برق آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد، از رگبارهای پراکنده باران در نیمه غربی و مناطق مرکزی بویژه ارتفاعات شیرکوه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از امشب تا اوایل هفته آینده در سواحل دریای خزر و اردبیل افزایش دمای 5 تا 8 درجه ای پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی برای شبانه روز آینده استان سمنان افزایش ابر و در ارتفاعات بارش های پراکنده پیش بینی کردند.
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: پیش بینی می شود با افزایش دما در هفته آینده، با افزایش نیاز مصرف تا 64 هزار و 500 مگاوات روبرو شویم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی ایلام گفت: میانگین بارش های سال آبی جاری در استان 240 ملیمتر بوده که نسبت به بلندمدت با 398 میلیمتر 39 درصد معادل 158 میلیمتر کاهش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در بررسی نقشه های پیش یابی از امروز تا روز یکشنبه هفته آینده با استقرار جریانات جنوبی به تدریج شاهد افزایش رطوبت و شرجی در اکثر نقاط استان خواهیم بود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: افزایش سرعت وزش باد، خیزش غبار و کاهش دید افقی تا پایان هفته برای استان انتظار می رود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی چهارمحال و بختیاری نسبت به افزایش سرعت وزش باد و احتمال خیزش گرد و خاک، رگبار موقتی باران و رعد و برق هشدار داد.