پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۳۶Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هواشناسی»

کارشناسان هواشناسی استان سمنان، در دو روز آینده جوی پایدار به همراه آسمان صاف و آفتابی پیش بینی کردند.
ایسکانیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: فردا افزایش موقتی دما بین 5 تا 7 درجه در غرب سواحل خزر و اردبیل پیش بینی می شود.
اول فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی اعلام کردتا پایان هفته آسمان استان فارس صاف خواهد بود. بدیهی افزود: آسمان صاف است و گاهی وزش باد و افزایش موقتی ابر خواهیم داشت. ضیائیان ادامه داد: در روز پنجشنبه 18 آذر ماه بارش هایی در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل ...
خبرگزاری ایسنا: صادق ضیاییان افزود: رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان اینکه از بعد از ظهر امروز (17آذر) سامانه بارشی از سمت شمال غرب وارد کشور می شود، گفت: امروز جوی آرام و پایدار در اکثر نقاط کشور همراه با تداوم آلودگی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، فرج اله شکوهی پور گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد از جمعه (19 آذر) تا پایان یکشنبه (21 آذر) به سبب وزش باد شمال غربی بر روی دریا با سرعت متوسط تا به نسبت شدید، سواحل و فراساحل مرکزی و جنوبی و فراساحل شمالی استان، به تناوب تا حدودی مواج خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۵    
ایسنا/همدان کارشناس هواشناسی استان همدان از شدت مه و کاهش دید افقی در پایان هفته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۹    
ایسنا/کردستان پیش بین مسئول هواشناسی کردستان گفت:سامانه بارشی اواخر وقت امشب وارد استان شده،دمای هوا امشب بین3تا4 درجه سانتی گراد افزایش یافته و هوا مه آلود خواهد شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز گفت: امروز کیفیت هوای استان در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد ولی طی 72 ساعت آینده در برخی ساعات کیفیت هوا برای همه گروه ها ناسالم است.
سازمان هواشناسی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۱۰    
بازدید معاون فنی، شبکه دیدبانی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی از هواشناسی البرز خانم فرح محمدی معاون فنی، شبکه دیدبانی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی کشور از هواشناسی استان البرز بازدید کرد. ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۰    
کارشناس اداره هواشناسی استان ایلام گفت: موج ناپایدار بارشی که از امشب وارد استان خواهد شد یک موج زودگذر و ضعیف بوده که بارش های احتمالی آن مختص نیمه شمالی استان است.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: طی امروز وزش باد شدید مناطق مرکزی استان را در می نوردد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۰    
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از افزایش هشت تا 12 درجه ای دمای هوای استان طی روز پنجشنبه خبر داد و گفت: از اواخر وقت امروز وزش باد گرم در نواحی جلگه ای نیز آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: وضعیت جوی در اکثر مناطق استان به صورت قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد و در نیمه غربی مه صبحگاهی پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ از پایداری و سکون جو و در نتیجه آلودگی هوا در تهران و اراک از شروع هفته آینده خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته نیرو و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با رئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: دمای هوای خوزستان از روز جمعه 19 آذر بین سه تا چهار درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۳    
ایسنا نوشت: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده،آسمانی صاف تا قسمتی ابری و غبارآلود همراه با وزش باد پیش بینی می شود که موجب کاهش انباشت آلاینده های جوی و بالا رفتن کیفیت هوا خواهد شد.
زرک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۲    
براساس اعلام هواشناسی لرستان، از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون 116 میلی متر بارندگی در الیگودرز ثبت شده است. به گزارش پایگاه خبری زرک ، هواشناسی لرستان میزان بارندگی سال زراعی جاری از یکم مهر 1400 تا 17 آذر 1400 ثبت شده در ایستگاه های هواشناسی لرستان را اعلام کرد. ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۷    
رئیس مرکز خشکسالی سازمان هواشناسی کشور گفت: پیش بینی ما این است که بارش ها در فصل زمستان بیش از حد طبیعی باشد و بارندگی های خوبی در فصل زمستان خواهیم داشت.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ابراهیم هنرمند در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به تداوم جوی به نسبت پایدار در بیشتر مناطق استان در روزهای پیش رو، اظهار داشت: آسمان صاف تا قسمتی ابری است و گاهی افزایش ابر و وزش باد در بسیاری از مناطق پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی لرستان مجموع بارندگی سال زراعی در لرستان را از از یکم مهر 1400 تا 17 آذر 1400اعلام کرد.
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده،آسمانی صاف تا قسمتی ابری و غبارآلود همراه با وزش باد پیش بینی می شود که موجب کاهش انباشت آلاینده های جوی و بالا رفتن کیفیت هوا خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده،آسمانی صاف تا قسمتی ابری و غبارآلود همراه با وزش باد پیش بینی می شود که موجب کاهش انباشت آلاینده های جوی و بالا رفتن کیفیت هوا خواهد شد.
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: اوایل امشب با گذر سامانه بارشی از شمال غرب کشور در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان و شمال کرمانشاه بارش باران گاهی وزش باد شدید و در ارتفاعات بارش برف رخ می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور یک هشدار سطح زرد دریایی از وزش باد در خلیج فارس، در نواحی ساحلی و دور از ساحل بوشهر و غرب هرمزگان طی روز های جمعه هفته جاری و شنبه هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۳    
کارشناس اداره هواشناسی استان ایلام گفت: موج ناپایدار بارشی که از امشب وارد استان خواهد شد یک موج زودگذر و ضعیف بوده که بارش های احتمالی آن مختص نیمه شمالی استان است.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: این افزایش دما کوتاه مدت خواهد بود و روند افزایش گرمای هوا در خراسان رضوی تا ظهر روز جمعه 19 آذر ماه ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۱    
پیش بینی دمای هوای 24 ساعت آینده در شهر های دارای ایستگاه هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه تا هفته آینده خبری از بارش نیست، گفت: طی این مدت جو پایدار است و پدیده خاصی در استان نداریم، اما امروز و فردا شرایط افزایش غلظت آلاینده ها در شهر اصفهان فراهم است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۳    
مدیرکل هواشناسی گلستان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه کم فشار حرارتی و استقرار جریانات گرم جنوبی نسبت به وقوع حریق در جنگل های گلستان هشدار داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۳    
مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: با وجود اینکه در ماه پایانی پاییز قرار داریم اما وضعیت بارشی خوبی نداریم و پیش بینی ها نشان می دهد درزمستان نیز میانگین دمایی افزایشی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۳    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین اعلام کرد: بر اساس آخرین نقشه های پیش یابی برای فردا پنج شنبه 18 آذر با گذر امواج تراز میانی جو افزایش ابر، وزش بادهای نسبتاً شدید و در پاره ای از مناطق بارش باران و در ارتفاعات بارش باران و برف پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اداره کل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه پایداری هوا و تداوم انباشت آلاینده ها تا روز پنجشنبه در تهران ادامه دارد، گفت: پیش بینی می شود روز جمعه با وزش باد میزان انباشت آلاینده ها در پایتخت تا حدی کاهش یابد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز مجددا با پایداری جوی مواجه هستیم و از این رو تداوم آلودگی هوا برای شهر های صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود و برای کلاشهر های تهران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۹    
گروه استان ها مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: با توجه به افزایش دمای هوا طی امروز و فردا و کاهش شدید رطوبت، احتمال وقوع آتش سوزی در عرصه های جنگلی استان وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس گروه پیش بینی هواشناسی گفت: سامانه بارشی از اواخر وقت امروز آسمان استان را ناپایدار و بارانی می کند.
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور طی اواخر وقت امروز خبر داد و نسبت به آب گرفتگی و کولاک برف در 11 استان هشدار صادر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: از عصر روز چهارشنبه سامانه جدید بارشی وارد استان می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۷    
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی افزایش ابر و بارش های پراکنده در ارتفاعات استان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۷    
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی از شمال غرب به کشور از خیزش گردوخاک در غرب، شمال غرب و جنوب غرب خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۶    
مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان گفت: تا اواسط روز جمعه عبور موج های ضعیفی بر روی استان بارش هایی بصورت پراکنده و ضعیف در ارتفاعات شمالی استان خواهد شد.
تلنگر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از عصر امروز سامانه بارشی وارد کشور می شود که در شمال غرب و سواحل شمالی کشور بارش های نسبتا خوبی را خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی از افزایش ابر در آسمان استان قزوین و بارش باران در برخی از مناطق برای فردا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: سامانه بارشی از امروز، چهارشنبه استان را فرا می گیرد و تا روز پنجشنبه این روند بارشی پدیده غالب در استان است.
598   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از بارش برف و باران و کولاک برف در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی ، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، زنجان و ارتفاعات استان های البرز، گیلان، تهران، مازندران و قزوین طی دو روز آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر پیش بینی کرد: از اواخر وقت فردا سرعت وزش باد های شمالی افزایش خواهد یافت و دریا تا اوایل هفته آینده مواج و متلاطم است.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به وزش باد گرم و افزایش 8 تا 12 درجه ای دمای هوا، گفت: هشدار سطح نارنجی صادر شده است.