پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۵۵Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

صبح قزوین (sobheqazvin.ir)

  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد عتبات عالیات استان قزوین گفت: پیگیری ها برای دریافت تمام ویزاهای درخواست شدهٔ موکب ها ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینکه دفاع و مبارزه ادامه دارد گفت: باید در عمل ادامه دهنده واقعی راه شهدا باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان قزوین گفت: با نگاهی به ارزش های دفاع مقدس در می یابیم دفاع مقدس ادامه نهضت بزرگ عاشورا است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین گفت: برخی تلاش می کردند که با تکیه بر همین ظالمان و ستمگران که جز منافع خود به هیچ چیز دیگر فکر نمی کنند، تکیه کنند اما همگان دیدند که هیچ خیری از آنها به ملت نرسید
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ علیرضا حیدری با اشاره به توزیع بیش از 16هزار بسته کمک معیشتی میان نیازمندان و محرومان گفت: در تلاش هستیم به منظور کاهش فشار ساعات کاری به کادر محترم درمان و با بکارگیری افراد متخصص و آموزش ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شهریور ماه سال 1400 درحالی به پایان می رسد که زمزمه بازگشایی مدارس، والدینی را که نزدیک به دو سال دغدغه خرید برخی از لوام التحریر را فراموش کرده بودند به تکاپو انداخته است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۳    
روح الله عباسپور گفت: با توجه به درخواست وزیر محترم کشور و مشورت با نمایندگان مجلس، سردار عراقی که دارای ویژگی های منحصر به فرد شخصی و اجتماعی است را به عنوان استاندار قزوین پیشنهاد دادیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سیدامیدبرزگری با اشاره به سهمیه استان در اعزام مواکب به عراق گفت: سهمیه استان قزوین نسبت به سایر استان های کشور در اعزام مواکب اربعین بیشتر و تقریبا دو برابر بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
منصور بازدار با اشاره به اینکه کبود نهاده های طیور سبب گرانی تخم مرغ شده افزود: قزوین تنها استانی است که توانسته قیمت تخم مرغ را در قیمت 45هزار تومان ثابت نگه دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین گفت: قدرت نظامی و اقتدار جمهوری اسلامی پشتوانه عظیم برای مقاومت اسلامی است و با همین پشتوانه دشمنان به استیصال کشیده شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار قزوین با بیان اینکه هفته دفاع مقدس به نمادی برای غرور ملی این ملت تبدیل شده است، گفت: الگوگیری از دفاع مقدس برای حل مشکلات امروز کشور یک امر ضروری است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فهیمه لزگی با اشاره به موافقت اولیه رییس جمهور برای آغاز ثبت نام جاماندگان از سهام عدالت گفت: صاحبان سهام عدالت برای دریافت سود سهام سال 99 می بایست در سامانه سجام ثبت نام نمایند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
روح الله عباسپور گفت: طرح ساماندهی بازار خودرو توسط مجلس یازدهم نهایی شده و بعداز اعلام نظر و تایید شورای نگهبان به دستگاه اجرایی ابلاغ خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار رستمعلی رفیعی آتانی با اعلام اینکه تاکنون بیش از 30هزار واکسن کرونا در مراکز تجمیعی سپاه استان تزریق شده، افزود: بالغ بر 220 میلیارد تومان بسته های معیشتی بین نیازمندان قزوین توزیع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رفیعی آتانی گفت: بر اساس سیاست کلی سپاه، بنا این است که همکاران وارد دستگاه های اجرایی نشوند؛ مگر در صورتی که ادارات و ارگان ها درخواست کمک نمایند قطعا آن ها را یاری خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
لطف الله سیاهکلی گفت: اکنون 30 میلیون کسری خودرو در کشور وجود دارد و حجم تقاضا با میزان تولید 700 الی 800 هزار خودرو مطابقت ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
محدثه باراجینی گفت: حرف های یک معلول هیچوقت شعار نیست بنابراین با صراحت می گویم معلولیت هیچگاه باعث محدودیتم نشد زیرا من در کنار کسانی فعالیت کردم که مانند خودم بودند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا مهرعلیان گفت: تاکنون حدود 368 هزار و 622 نفر در استان واکسینه شده اند که نشان می دهد بیش از 56/98 درصد از جمعیت سطح استان را تحت پوشش قرار داده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار رستمعلی آتانی گفت: خوشبختانه پیشرفت 90 درصدی پروژه ساخت پنج واحد مسکونی در منطقه سی سخت را شاهد هستیم و تا پایان شهریور ماه واحدهای مقرر شده تحویل داده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ سیدجواد عبادی گفت: از شروع کار تاکنون بیش از 15 هزار شهروند قزوینی،1000 نفر از سربازان وظیفه، 4000 نفرکارکنان به همراه خانواده هایشان در مرکز واکسیناسیون ارتش واکسینه شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مهدی طاهرخانی گفت: 40 موکب در قالب چهارقرارگاه از استان قزوین برای خدمات رسانی به زائران به عراق اعزام می شوند و اعزام 700 نفر سهمیه درنظرگرفته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
محمدحسن ارداقیان از آغاز واکسیناسیون دانش آموزان استان قزوین همزمان با سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر سیدی گفت: با اجرای طرح ورود سیمان به بازار بورس با کاهش 100 درصدی قیمت آن مواجه هستیم به طوری که قیمت سیمان آبیک که در هفته های گذشته در واحد های صنفی 70 هزار و 700 تومان بود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۶    
قدرت الله مهدیخانی با بیان اینکه حجم آتش سوزی بوستان فدک گسترده نبوده است، گفت: آتش توسط نیروهای آتش نشانی مهار شده است و جای نگرانی وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۱    
در پیک پنجم بالغ بر 95 درصد بیماران مبتلا به سویه دلتا بودند اما خوشبختانه میزان مرگ و میر در استان قزوین به عدد تک رقمی رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد سرباز گفت: بیش از 150 عنوان در سازمان بسیج دانش آموزی در هفته دفاع مقدس برگزار می شود که برگزاری زنگ ایثار و مقاومت در مدارس سراسر استان و غبارروبی مزار شهدا از جمله این برنامه هاست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گفت: خوشبختانه قزوین جزو استان های پیشرو در زمینه واکسیناسیون کادر نظام وظیفه عمل کرده و در اواخر مردادماه همزمان با واکسیناسیون کادر نیروی انتظامی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حسنعلی اصغری گفت: با توجه به اینکه تعدادی از اولیا کارمند هستند و باید فرزندانشان را به مهد کودک بسپارند تا در محل کار خود حضور داشته باشند بنابراین در تلاش هستیم تا با رعایت پروتکل های بهداشتی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: امیدوارم هستیم فقط و فقط با محور آسایش مردم و رضای خدا خدمت بکنند تا نسل های آینده ببینند در این برهه اقدام زیبایی اتفاق افتاد و این زیبایی و تحول را بتوانند مشاهده ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وهب نصیری گفت: اکنون مهمترین دغدغه ما کمبود نیرو است که همین امر سبب می شود تا جامعه پرستاران نتوانند خدمات درخوری را به بیماران ارائه نمایند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: امیدوارم هستیم فقط و فقط با محور آسایش مردم و رضای خدا خدمت بکنند تا نسل های آینده ببینند در این برهه اقدام زیبایی اتفاق افتاد و این زیبایی و تحول را بتوانند مشاهده ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قدرت الله مهدیخانی از آتش سوزی در 12هکتار از باغات منطقه الموت استان قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۱    
شب گذشته کابل ها و فیبر نوری مخابرات توسط سارقان در ناحیه شهری مهرگان قزوین به سرقت رفته و هم اکنون ارتباطات ناحیه شهری مهرگان با مشکل روبرو شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر علیزاده گفت: رضاخان ماموریت داشت اسلام تشیع را به یک دین بی خاصیت تبدیل کند همچنین روحانیت شیعه را نابود یا بی خطر سازد، در همین راستا تحت عنوان نوسازی ایران، فرهنگ غرب را وارد کشور کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۶    
اسلامی صدر با تبریک به شهردار جدید قزوین گفت: همواره در مسیر صیانت از اموال عمومی و حقوق مردم ایستاده ام و در این مسیر و در چارچوب رهنمودهای امام راحل (ره) و فرمایشات رهبر معظم انقلاب به عنوان یک ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۱    
روح الله عباسپور گفت: اگر بخواهیم با فساد مبارزه و از آن پیشگیری کنیم دولت الکترونیک باید توسعه پیدا کند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی فر گفت: رشد تورم و کاهش ارزش پول ملی از جمله مشکلات جدی است اما سرمایه های بزرگی که در کشور وجود دارد در ما امید ایجاد می کند و این سرمایه ها ما را به آینده امیدوار ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نوبت به سربازان هم رسیده است و امروز سربازان استان قزوین هم همزمان با سراسر کشور واکسن کرونا تزریق کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امید برزگر گفت: سهمیه استان قزوین در قالب خادمین موکب ها برای اربعین حسینی 700 نفر است که این افراد در 56 موکب تقسیم خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ مهرداد حسن پور با بیان اینکه تردد سال جاری نسبت به سال گذشته یک درصد کاهش داشته است، گفت: آمار تصادفات فوتی قزوین نسبت به سال گذشته 56 درصد کاهش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
با رای گیری اعضای شورای اسلامی، مهدی صباغ با کسب حداکثر آراء به عنوان شهردار قزوین انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حسنعلی اصغری گفت: آموزش و پرورش استان با کمبود نیروی انسانی مواجه است به طوری که حدود 54 هزار ساعت کمبود نیروی انسانی داریم که با جذب معلمان جدید و ساماندهی نیروهای حق التدریس و نهضتی بخشی از مشکلات ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محمدحسن ارداقیان گفت: 5 الی 6 هزار دز واکسن سینوفارم در استان موجود بوده اما باتوجه به اینکه سهمیه جدیدی به استان اختصاص داده نشده است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد چگینی گفت: ماهانه 250بسته معیشتی به همت خیرین مسجد امام موسی بن جعفر(ع) قزوین توزیع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرج الله فصیحی رامندی گفت: باتوجه به جلسه اعضای شورا در روز گذشته تصویب شد که شهردار قزوین را طی بعدازظهر امروز به صورت علنی انتخاب کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بی تدبیری در جهت استخدام بهورز جدید پس از بازنشسته شدن بهورز قبلی در روستای عمیقن طارم مشکل ساز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
خالقی گفت: عمده ترین علل ترغیب بانوان به اعتیاد به سه عامل فردی، خانوادگی و اجتماعی بازمی گردد که فقدان شناخت از مهمترین عوامل فردی به شمار می رود به طوری که با قاطعیت می توان گفت بیشتر افراد درگیر ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مجید کاظمی با بیان اینکه اقتصاد هنر در دایره دید مسئولین نیست، گفت: مدیران شهر قزوین برای حفظ سرمایه های هنری و ایجاد فضایی شاداب و خلاق کوچک ترین قدم ها را هم برنداشته اند و باعث مهاجرت هنرمندان شده ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بازار قزوین در هفته گذشته شاهد افزایش بی سابقه قیمت تخم مرغ بود. تخم مرغ طبق مصوبه دولت با نرخ حدودا 41 تا 45 هزار تومان و همچنین در بازار آزاد 50 هزار تومان به فروش می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ساعاتی پیش مراسم معارفه رئیس کل دادگستری استان قزوین با حضور مسئولین کشوری و استانی بدون دعوت رسانه ها برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصطفی مجیدی گفت: از 237 پلاک موجود در طرح تملک اراضی امامزاده حسین(ع) قزوین کمتر از 60 پلاک باقیمانده است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محمود عبدالهی گفت: فوتبال استان قزوین، چنان جایگاهی در سطح کشور ندارد که یک اسپانسر بتواند ریسک سرمایه گذاری در آن را قبول کند؛ به همین دلیل معمولا سرمایه گذران ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
راه اندازی صنایع به ویژه صنایع مادر که اغلب در حوزه فلزات و معادن است، بیشترین مصرف آب را در پی دارد که این اقدامات بعضا بدون در نظر گرفتن اقلیم و جغرافیای بومی مناطق رقم می خورد که نابودی منابع آب ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در راستای پیگیری دغدغه های مطروح در سطح افکار عمومی در خصوص مزار شهدای شهر قزوین عبداهلل آقاعلیخانی بازرس کل استان قزوین به اتفاق هیئت همراه با حضور در بخش های مختلف مزار شهدای قزوین از طرح های ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
محمد کشاورز گفت: به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس، طرح فراخوان آثار تولیدشده توسط اصحاب رسانه استان قزوین با موضوع دفاع مقدس و با عنوان مرکب و مقاومت را برنامه ریزی کرده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
علی شعبانی، رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان قزوین، به عنوان رئیس کل دادگستری استان قزوین منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سید مرتضی دهقانی محمدآبادی با اشاره به رشد 100میلیارد تومانی اعتبار اشتغال استان در سال جاری گفت: سال گذشته 8 هزار و 600 فرصت شغلی در استان قزوین اجرا شد که معادل یک دوم اشتغال ایجاد شده در استان بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: هم اکنون 8 هزار و 297 دانش آموز و دانشجو تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند که شامل 359 نفر دانشجو و 7 هزار و 938 دانش آموز است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حسنعلی اصغری گفت: افزایش درصد با سوادی در حداقل زمان ممکن از اهداف شتاب بخشی به امر سواد آموزی است و استان قزوین با 99 ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدارس دارای 10 نفر دانش آموز می توانند با ایجاد فضای مناسب، فاصله گذاری دقیق، رعایت پروتکل ها و با حفظ صیانت از جان افراد بازگشایی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کامران بصیری اصفهانی با بیان اینکه دولت هیچ حمایتی از سینماداران ندارد، گفت: درسال جاری نیز با اینکه سینما بازگشایی شد اما فروش بسیار کم است؛ درواقع سینما در گذشته ضعیف بود و با آمدن کرونا نابود شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مادر شهید مدافع حرم مرتضی کریمی از شیرینی بازگشت پیکر فرزندش پس از 6سال فراق می گوید و افتخار می کند که ثمره زندگی اش را در راه اهل بیت(ع) و ولایت هدیه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
حضرت رقیه (س)، به تنهایی سندی بر مظلومیت خاندان پاک امامت و ولایت است که بی هویتی بنی امیه را بیش از پیش، نمایان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار دانسفهان در واکنش به کلیپی که در فضای مجازی مبنی بر قطع درختان منتشر شده است، گفت: قطع درختان مربوط به اصلاح و جابه جایی درختان مثمر و غیرمثمر در راستای زیباسازی شهری است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده و فیلمنامه نویس قزوینی گفت: متاسفانه سینمای ایران به عنوان یک ابزار فرهنگی مهم و تاثیرگذار که می تواند نقش مهمی در مبارزه با خیلی از ناهنجاری های کشور داشته باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی صباغی گفت: اولویت را بر اساس اصلاح سیستم مدیریتی قرار خواهم داد چراکه امروزه مردم و مسئولین از یکدیگر فاصله گرفته اند و این موضوع یک مشکل مدیریتی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۱    
مهدی مهدیخانی گفت: پس از جمع بندی، امتیاز دهی به فرآیند، طی یک الی دو روز آینده جمع بندی نهایی و انتخاب شهردار انجام خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۱    
حسین معصوم با اشاره به اینکه توسعه گردشگری را از اولویت های شهرداری قزوین می داند، افزود: باید به فوریت پروژه های زمین مانده را به نتیجه برسانیم ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصطفی مجیدی از برپایی موکب در مراسم اربعین حسینی در کربلا خبر داد و گفت: در این موکب در هر شبانه روز به 5 هزار نفر اسکان داده می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سید مهدی کاظمی گفت: کمیت و کیفیت پرسنل از مهمترین مشکلات در ساختار شهرداری قزوین است که البته این امر از گلوگاه های فساد هم است؛ در واقع بدنه شهرداری متورم شده و بخش بالایی درآمد جاری را می بلعد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسن اسلامی صدر با اشاره به اینکه شهرداری قزوین در تمام پروژه های سرمایه گذاری سرش کلاه رفته است، گفت: متاسفانه برخی پروژه های شهر قزوین کاریکاتوری ترین پروژه در سطح ملی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون سوادآموزی استان قزوین گفت: سال تحصیلی گذشته با توجه به اینکه عمده فعالیت های سوادآموزی در فضای مجازی برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدمهدی هم خضری گفت: هدف اصلی جنگ روایت ها تغییر جایگاه شهید و جلاد و قاتل و مقتول است و امروز در انقلاب اسلامی نیز مدام شاهد تلاش دشمن برای پیروزی در این نبرد روایت ها با تغییر واقعیات ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بر کمبود زیرساخت های بهداشتی و درمانی در استان تاکید کردند و از وزیر بهداشت رسیدگی به وضعیت بهداشتی و درمانی استان را خواستار شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بهرام عین الهی با بیان اینکه تا آخر مهر ماه سال جاری 50 میلیون دوز واکسن وارد کشور می شود، گفت: تمامی کارگران استان بدون شرط سنی می توانند واکسن تزریق کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین بازگشت پیکر دو تن از سرداران سرفراز جبهه مقاومت شهید مرتضی کریمی و شهید محمد اینانلو را به خانواده معزز ایشان و عموم مردم شهیدپرور استان قزوین تبریک و تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه محمدبیگی گفت: گله عمده من به آقای نجار مدیر بحران کشور است که متاسفانه با وجود بازدیدی که از منطقه سیل زده آوج و الموت داشتند اقدام موثری از سوی ایشان انجام نشده و اعتباری به استان تخصیص نیافت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۷    
عین الهی، وزیر بهداشت امشب به استان قزوین سفر می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حسینعلی شالی گفت: مراسم استقبال و تشییع شهید مرتضی کریمی، امروز ساعت 17 به صورت خودرویی در شهر شال برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مریم سلطانی گفت: اکنون هیچ شواهد علمی وجود ندارد که نشان دهد استفاده از هر واکسنی از جمله واکسن های کووید 19 باعث مشکلات باروری( نازایی ) در زنان شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی رمضانی گفت: ماندگارترین خاطره ورزشی من زمانی بود که توانستیم قهرمان شویم و پرچم جمهوری اسلامی را در کشور ژاپن بالا ببریم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
افزایش میزان بستری های کرونایی طی هفته های اخیر موجی از کمبود سرم در داروخانه های استان قزوین ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۲۲   + ۹۷ سایت دیگر  
فرمانده کل قوا احمد وحیدی وزیر کشور را به عنوان جانشین فرماندهی کل نیرو های مسلح در امور نیروی انتظامی منصوب فرمودند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه محمدبیگی از سفر دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت به استان قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ابراهیم یرلی گفت: پیکر مطهر شهید مرتضی کریمی در روز پنج شنبه 18 شهریور راس ساعت 17 در زادگاهش شهر شال استقبال و تشییع خواهد شد و به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معصومه زمانی گفت: طی بازدیدهایی که داشتیم نیز کیفیت مراکز متادون درمانی بالا نیست؛ خیلی ها به نیابت از بیمار حضور پیدا می کند و دارو می گیرد و یا کسانی که زیرنظر متادون درمانی هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مغازه داران اطراف میدان شهدا می گوید: در روز هفدهم شهریورماه سربازها خیلی بودند؛ بعضی از آنها موهایشان بور بود و معلوم بود که خارجی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
حسنعلی اصغری گفت: سال تحصیلی گذشته مجموعا 773 نفر شامل 360 دانش آموز دختر و 413 دانش آموز پسر بازمانده از تحصیل شناسایی شدند که توانستیم 134 نفر آنان را به چرخه تحصیل بازگردانیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرج الله فصیحی رامندی گفت: برای انتخاب شهردار تا سه ماه مهلت را گرفتیم، لذا فرصت هایی خواهیم داشت تا در جلسات آتی بنشینیم و بهترین تصمیم را در مورد شهردار بگیریم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: ما در ورزش یک ارزشی را نهفته می بینیم؛ این دوره به نام سردار سلیمانی عزیز مطرح شد و نام پرآوزه و جهانی او بار دیگر و به برکت حضور ورزشکاران قهرمان ما ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید مدافع حرم، مرتضی کریمی پس از 6 سال شناسایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جلال امینی با اشاره به کمک 2میلیاردی خیرین قزوین در سال جاری گفت: سال گذشته در ایام کرونایی با کمک و همراهی دانشگاه علوم پزشکی و اعضای مجمع خیرین سلامت استان قزوین بیش از 6 میلیارد تومان خدمات ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان قزوین گفت: تاکنون 97 درصد دانش آموزان پایه اول به عبارتی 23 هزار و 437 دانش آموز کلاس اولی در مدارس سطح استان قزوین ثبت نام کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
سردار رستمعلی رفیعی آتانی گفت: روحیه بسیجی در هر جا حاکم شود، با دستان خالی و کمترین امکانات می توان بیشترین خدمات را به مردم ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۷    
در آستانه بازگشایی مدارس، گفتگوی زنده اینستاگرامی "صبح قزوین" با مدیرکل آموزش وپرورش استان قزوین برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مریم بهروزی گفت: امروز و فردا کاهش دمای نسبی را شاهد هستیم و با توجه به وزش باد های شمالی انتظار افزایش ابر و احتمال رگبار های پراکنده در ارتفاعات شمالی را داریم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از رانندگان و مالکان اتوبوس های حمل و نقل عمومی مسیر محمدیه، مهرگان و الوند نسبت به تبعیض در حمایت مسئولین از این قشر در اثر آسیب هایی که از کرونا دیده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حسین فرزانه گفت: من توانسته ام در ایران موفق باشم اما مدال المپیک را در کارنامه ام کم دارم؛ بدون شک تا زمانی که موفق به داشتن مدال المپیک نشوم، والیبال نشسته را تمام نمی کنم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرج الله فصیحی رامندی گفت: انتخاب شهردار طی امروز، حتمی و الزامی نیست، البته سعی می کنیم این موضوع را در روزهای آینده و نزدیک به نتیجه برسانیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کاروانسرای محمدآباد خره (خورهه).در مسیر جاده قزوین – بوئین زهرا کاروانسرایی قدیمی از بناهای دوره حکومت صفویه است که امروزه در قسمتی از آن پاسگاه ژاندارمری استقرار یافته است.
مشاهده نتایج بیشتر...