شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۳:۲۶Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

صبح قزوین (sobheqazvin.ir)

صبح قزوین 1 فروردین 1395 صبح قزوین 1 فروردین 1396 صبح قزوین 25 اسفند 1397 صبح قزوین 21 آبان 1398 صبح قزوین 30 اسفند 1399 صبح قزوین 1 فروردین 1400 صبح قزوین 2 فروردین 1400 صبح قزوین 3 فروردین 1400 صبح قزوین 4 فروردین 1400 صبح قزوین 5 فروردین 1400 صبح قزوین 6 فروردین 1400 صبح قزوین 7 فروردین 1400 صبح قزوین 8 فروردین 1400 صبح قزوین 9 فروردین 1400 صبح قزوین 10 فروردین 1400 صبح قزوین 11 فروردین 1400 صبح قزوین 12 فروردین 1400 صبح قزوین 13 فروردین 1400 صبح قزوین 14 فروردین 1400 صبح قزوین 15 فروردین 1400 صبح قزوین 16 فروردین 1400 صبح قزوین 17 فروردین 1400 صبح قزوین 18 فروردین 1400 صبح قزوین 19 فروردین 1400 صبح قزوین 20 فروردین 1400 صبح قزوین 21 فروردین 1400 صبح قزوین 22 فروردین 1400 صبح قزوین 23 فروردین 1400 صبح قزوین 24 فروردین 1400 صبح قزوین 25 فروردین 1400 صبح قزوین 26 فروردین 1400 صبح قزوین 27 فروردین 1400 صبح قزوین 28 فروردین 1400 
  ۱۰ دقیقه پیش    
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: پویش لبخند رمضان با مشارکت 980 گروه جهادی در پایگاه های مقاومت و اقشار بسیج با هدف کمک به نیازمندان اجرا می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قزوین با بیان اینکه از ساعت 22 به بعد هیچ صنفی حق فعالیت ندارد، تصریح کرد: با هنجار شکنان در این جنگ تمام عیار ویروسی برخورد قاطع صورت می گیرد.
  ۲ ساعت پیش    
اخیرا برخی دولتمردان سعی دارند با تنزیل جایگاه ریاست جمهوری به تدارکاتچی ، شخص رئیس جمهوری را فاقد اختیارات قانونی و تنها مجری سیاست های حاکمیت نشان دهند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: سال گذشته 3هزار و 564مورد جلسه دادرسی به صورت الکترونیک در استان قزوین انجام شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: تا اواسط هفته، وضعیت جوی در استان قزوین نسبتاً پایدار است و شاهد آسمانی صاف و تا کمی ابری خواهیم بود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدرس حوزه و دانشگاه گفت: هرکس به فراخور احوالش می تواند از ماه مهمانی خدا بهره مند شود؛ باید تلاش کنیم تا ظرف وجود را برای دریافت فیوضات این ماه آماده کنیم چون در این ماه شیطان در غل و زنجیر است.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان قزوین گفت: روز گذشته بالاترین میزان مبتلایان و فوتی های کرونایی در استان قزوین در 14 ماه اخیر به ثبت رسید و بر همین اساس تصمیم گرفته شد از امروز شرایط ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری بهزیستی استان قزوین گفت: در حوزه خدمات درمانی اکنون 14 مراکز اقامتی ترک اعتیاد تحت نظارت بهزیستی در سطح استان مشغول به فعالیت است که یک مرکز متعلق به بانوان و 13 مرکز متعلق به آقایان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۵   + ۸۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام تبریکی به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش به مناسبت 29 فروردین ماه روز ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
دقایقی قبل که تیتر برخی از رسانه های اصلاح طلب انتقاد محمد خاتمی از دولت را درج کرد، برای خیلی ها جالب بود که ببینند هشت سال بعد از تکرارهای او برای روحانی چه چیزی خاتمی را وادار کرده که به دولت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون بهداشت مجلس گفت: به شدت از تعطیلی سیاسی طرح شهید سلیمانی انتقاد دارم؛ چراکه متاسفانه برخی از نگرش های سیاسی در مدیریت کشور منجر به مسکوت ماندن یا نیمه تعطیل شدن طرح شهید سلیمانی از بهمن ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین گفت: غنی سازی 60درصد نیز از دستاوردهای عظیم دیگری بود که جزو اقتدار و عزت کشور ماست و از خدای متعال می خواهیم که هر روز این عزت و اقتدار را به ما بیشتر عنایت کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۵۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته 25 هزار و 261 مورد جدید کووید19درکشور شناسایی شد و متاسفانه 328 تن نیز به دلیل این بیماری جان باختند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از برگزاری دو محفل جزخوانی و تربیتی جهت ارتقاء سطح تلاوت نونهالان و نوجوانان در 2 بقعه چهار انبیا (ص) و آمنه خاتون (س) خبر داد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار محمدیه گفت: در ناحیه شهری مهرگان که هم اکنون دارای جمعیت 60 هزار نفری بوده، حدود هزار و 200 واحد مسکونی در قالب اجرای طرح اقدام ملی مسکن ساخته و 250 هکتار به محدوده مهرگان الحاق شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری قزوین با بیان اینکه معتقدم که رسالت اصلی حوزه هنری ساختن انسان است تا تولید یک اثر هنری ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 321 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 65 هزار و 680 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان از دستگیری باند3 نفره سارقان خودرو و موتور سیکلت توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس علوم پزشکی استان قزوین با اشاره به وضعیت بیماری کرونا در استان گفت: با افزایش بیماران بدحال کرونایی در استان متاسفانه در روزهای آینده باید شاهد افزایش فوتی ها باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان قزوین گفت: یکی از مشکلات جدی حوزه صنعت و تولید بحث ناکارآمدی قوانین است، زیرا قوانین فعلی برای شرایط عادی است و قوانین موجود باید متناسب با شرایط تحریم و جنگ اقتصادی روزآمد شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه عملیات مقابله با کرونای استان قزوین گفت: در اجرای محدودیت های بازار و کنترل ترددها طی هفته اخیر تعداد جرائم تقریبا 4تا5 برابر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: امسال برنامه ریزی شده تا چهار هزار هکتار از سطح باغ های میوه استان اصلاح و جوان سازی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آوج گفت: براساس بررسی های انجام شده توسط اداره آبفای شهرستان حدود 50 میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد تأسیسات در روستا های غیر تحت پوشش مورد نیاز است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: خروجی مدل های هواشناسی نشان می دهند که تا چند روز آینده وضعیت جوی در استان قزوین پایدار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان قزوین گفت: با گران فروشی یا کم فروشی برخورد می کنیم و طرح نظارتی ویژه ماه رمضان توسط بسیج اصناف و سازمان صمت در دو شیفت صبح و بعدازظهر اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: شناسایی فرصت های هنری و کشف هنرمندان بسیار ارزشمند است که حوزه هنری قزوین در این عرصه ورود خوب و ارزشمندی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان قزوین گفت: امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در ایام نوروز حدود 40 درصد افزایش آمار اهدای خون داشتیم و امیدواریم در آینده به همین ترتیب شاهد حضور مردم نوع دوست و ایثارگر در امر ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۴:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر پرهیز از سیاسی کاری در مبارزه با بیماری کرونا گفت: متاسفانه عده ای تلاش می کنند ویروس کرونا و مرگ مردم را عاملی برای موفقیت در عرصه سیاست بدانند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون بهداشت مجلس گفت: با وجود هشدارهای بسیار متاسفانه دیدگاه مناسب از سوی مسئولان برای مقابله با کرونا اخذ نشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
حسن روحانی صبح امروز با اظهارنظری عجیب در رابطه با کراهت برخورد با ظالم در اردیبهشت و خرداد به تروریستها پالس خطرناکی ارسال کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در پاسخ به منتقدان درباره عجله در مذاکرات وین گفت: چرا از وین می ترسید؟ چرا نگرانید تحریم ها قبل از انتخابات لغو شود!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۵    
در دیدار شهرداران استان قزوین با استاندار عنوان شد: هرچند برخی از مناطق استان قزوین همچون آبگرم از ظرفیت آب درمانی برخوردار است اما توسعه و تحولی در آن صورت نمی گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 304 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته 10 نفر از هم استانی ها با تست مثبت قطعی کرونا جان باختند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) قزوین گفت: همزمان با ماه رمضان 20 هزار بسته معیشتی در چهار مرحله رزمایش کمک مومنانه توزیع می شود که اولین رزمایش با توزیع 4 هزار و 80 بسته معیشتی اجرا شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس دینی گفت: معتقد هستم که اگر انسان ها در معنای اعمالی که انجام می دهند تفکر کنند، طبیعتا به درجه اعلایی از فضائل می رسند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: تا پایان ماه مبارک رمضان 313 هزار پرس غذای گرم و سبد کالا بین خانواده های نیازمند توزیع خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: امسال 2 هزار میلیارد ریال برای اجرای طرح های عمرانی و تقویت زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین هزینه خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
از الزامات مهم برای تحقق این دولت مومن و انقلابی و تازه نفس و کارآمد، آگاهی هرچه بیشتر آحاد جامعه با اندیشه های ناب و کارگشای امامین انقلاب اسلامی درباره انتخابات است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان شهید رجایی قزوین گفت: چهار کارگر بر اثر انفجار کوره مواد مذاب در شهرک صنعتی حیدریه دچار سوختگی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: متاسفانه به علت بی توجهی ها به دستورالعمل های بهداشتی بیمارستان صحرایی برپا شده و رنگ استان که پیش از سال جدید آبی بود به قرمز تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه عده ای کرونا را بهانه ای برای روزه نگرفتن قرار داده اند، گفت: ما در برابر دین اسلام مکلف هستیم و باید از خداوند اطاعت کنیم به طوری که اگر طبق شرایط سلامتی جسمانی و نظر ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: خوشبختانه تولید جوجه ریزی در سطح استان قزوین، روند مثبتی دارد و در سالن مرغداری های موجود، حدود 500 هزار قطعه مرغ قابل کشتار موجود است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۵۷ سایت دیگر  
سردار غلامرضا سلیمانی از توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مربوط به تبعات و تلفات کرونا در کشور را تشریح و شمار جان باختگان را 291 بیمار اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵    
هنرمند قزوینی گفت: با تلاش و پشتکار توانسته ام 9 نشان ملی و کیفی از وزارت میراث فرهنگی کسب کنم و در صورت حمایت نیز تولیداتم را صادر خواهم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: در بحث تامین اقلام اساسی مشکلی نداریم و بر اساس دستورالعمل ها به محض مشاهده هرگونه کمبود بلافاصله توزیع خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه شهرستان آبیک گفت: توزیع 3 هزار بسته معیشتی به نیازمندان در نظر گرفته شده است که در ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
شرکت گاز قزوین با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به علت تعمیرات اضطراری، گاز مشترکان شهرک صنعتی لیا قطع خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از برگزاری گشت های مشترک این اداره کل با دستگاه های نظارتی در طرح سراسری ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس "گنج و رنج" روایت عکاسان قزوین از ظرفیت های استان سیستان و بلوچستان در بوستان هشت بهشت گشایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
در بیانیه بسیج مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن در پی خرابکاری صنعتی اخیر در سایت نطنز آمده است: اقدامات خصمانه دشمن در عرصه فناوری هسته ای اعم از ترور فیزیکی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری 4 اراذل و اوباش و عاملان درگیری مسلحانه در خیابان نادری قزوین خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: امشب و فردا با عبور امواج کم دامنه، شاهد افزایش ابر و در برخی مناطق استان، بارش های خفیف رگبار و بهاری، همراه با رعد و برق خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قزوین از اجرای طرح موفق پلیس استان در ایام نوروز خبر داد و گفت: کاهش 32 درصدی سرقت منزل در نوروز 1400 حاصل تلاش شبانه روزی مجموعه انتظامی استان بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین از پیش بینی ویژه برنامه های زنده تلویزیونی و رادیویی در ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اکنون با افزایش 80 درصدی قیمت مسکن مواجه شده ایم در حالی که در سال های 94 و95 مبلغ مناطق مسکونی در نواحی مختلف شهری می توان گفت معقول بود اما امروز صاحبخانه شدن به امری رویایی تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین با اشاره به تعداد اعضای کتابخانه های استان گفت: 60 درصد اعضای کتابخانه های عمومی این استان را بانوان و 40 درصد را نیز آقایان تشکیل می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 23هزار و 311 مبتلای جدید کووید19 در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه در این بازه زمانی 274 بیمار جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی "ضیافت" همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان در 30 شب از شبکه قرآن سیما پخش می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
در بیانیه کانون مداحان استان قزوین آمده است: براین باوریم که می توان ضمن اعتماد مجدد به جامعه ی مذهبی که در مناسبت های گذشته و در آزمون برگزاری مراسم سربلند بوده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان قزوین از اجرای طرح نظارتی وِیژه ماه مبارک رمضان در استان قزوین از امروز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
اندیشه سیاسی امام (حکومت در عصر حاضر) از جهت شکل و محتوا بر سه اصل قابل جمع استوار است؛ 1- جمهوری اسلامی 2- مردم سالاری دینی 3- اسلام سیاسی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان قزوین گفت: تقریبا 53 درصد واحدهای مسکن روستائی در استان مقاوم سازی شده و ساخت دوهزار واحد مسکونی روستائی و شهری برای محرومان در سال گذشته و سال جاری پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: داوطلبان 12 برابر نیاز اقدام به ثبت نام در انتخابات کردند و همین موضوع افزایش هفت درصدی داوطلبان نسبت به دوره گذشته را نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال 1399 مردم استان قزوین از طریق صندوق صدقات و کد مهربانی # 028*8877* بیش از هفت میلیارد و 715 میلیون تومان صدقه اهداء کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین گفت: سال گذشته 31 اثر تاریخی و فرهنگی منقول، غیرمنقول، ناملموس و طبیعی مربوط به استان قزوین در فهرست آثار ملی به ثبت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: بیش از 20 تشکل در استان در حوزه عفاف و حجاب با توجه به وظایفی که برای آن ها تعریف شده مشغول فعالیت هستند و در سه نوبت از عملکرد آنان بازرسی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: امروز و فردا وضعیت جوی در استان قزوین به نسبت پایدار است و شاهد آسمانی صاف و آفتابی خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی مدارس استان قزوین گفت: به طور کلی در سطح استان قزوین 86 درصد از مدارس دارای استحکام است و 10درصد از مدارس استان شامل هزار و 69 کلاس درس نیاز به مقاوم سازی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تصویر بانوی پزشک کرجی که با وضعیت بیماری و سرم در دست به بیماران کرونایی رسیدگی می کند در شبکه های اجتماعی از جمله توئیتر وایرال شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه شورای آموزش و پرورش استان قزوین مطرح شد: هم اکنون 14 پژوهش سرا در استان قزوین وجود دارد که تنها سه مورد آن برای دانش آموزان قابلیت استفاده دارد؛ لذا این پژوهش سراها نیازمند توجه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۵    
سخنگوی وزارت بهداشت از فوت 258 بیمار کووید19 در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت نهم با بیان اینکه استعمار مجازی در بستر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شکل گرفته است تصریح کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان قزوین از توزیع یک هزار و 200 بسته گوشت در بین خانواده های نیازمند استان قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: با توجه به مصوبه ستاد مقابله با کرونا، کتابخانه های عمومی استان قزوین به مدت یک هفته تعطیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
آمار سالانه مرگ و میر ناشی از بیماری های غیرواگیر نشان می دهد هیولایی بدتر از ویروس کرونا همراه با مردم ایران زندگی می کند، اما نه مسئولان و نه مردم هیچ هراسی از مرگبارتر شدن آن ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: 283 فرزند مشمول اجرای طرح حامی می شوند که از سوی 139 خیر فعال در سطح استان قزوین حمایت می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید استان قزوین از نامگذاری 16 معبر و مراکز فرهنگی و آموزشی به نام شهدای زن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان برای سال تحصیلی 1401-1400 از امروز آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی استان قزوین گفت: امروز با گذر امواج کم دامنه و ناپایدار از آسمان استان قزوین شاهد افزایش ابر، رگبار و رعد و برق پراکنده هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کارگروه تنوع زیستی اتحادیه انجمن های علوم زیستی ایران گفت: متاسفانه مدیریت ناکارآمد منابع طبیعی در کشور و عدم توجه به حقابه های زیستی تالاب ها و دریاچه ها موجب گسترش بیابان زایی و افزایش پدیده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین از نام نویسی 2 هزار و 961 داوطلب در انتخابات شوراهای روستایی استان قزوین تا پایان ششمین روز از ثبت نام خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین گفت: باتوجه به اینکه طرح سلامت نوروزی هر سال از 25 اسفندماه تا 15 فروردین ماه اجرا می شود، در راستای این طرح، 6 هزار و 733 مورد بازدید صورت گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وجود صف های طویل این بار برای دریافت سیمان چالش جدیدی برای بازار کشور شده است، به نظر می رسد مافیای اقلام ضروری و دلالان جلوتر از مسئولان دولت کنونی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
با توجه به افزایش سریع تلفات موج چهارم کرونا و نظر به اینکه این تلفات نتیجه مستقیم بی تدبیری دولت روحانی بوده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
لسانی گفت: چشم دوختن به پلتفرم های خارجی و منفعل بودن در برابر آن، باعث ایجاد وضعیت فعلی و استعمار فضای مجازی در کشورمان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: با فوت 193 نفر دیگر از هموطنان مبتلا به کووید 19 در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در ایران به 64 هزار و 232 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه کمیسیون بهداشت در قبال عملکرد ناصواب ریاست قوه مجریه سکوت نکرده است، گفت: از ریاست قوه قضاییه خواستار اقدام بایسته قضایی برای این سهل انگاری واضح هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: تامین آب شرب شهرستان آبیک یکی از مهمترین پروژه های شرکت آب منطقه ای در سال جاری است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۶۸ سایت دیگر  
همزمان با انتخاب حبیب والی نژاد به عنوان تهیه کننده سریال جدید مرکز سیمافیلم درباره شهید سپهبد صیاد شیرازی، گروه نویسندگان جلسات خود را با ستاد کل نیروهای مسلح و ارتش آغاز کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس انجمن ملی خرما گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید در سال زراعی گذشته و ذخایر مناسب، کمبودی در عرضه خرما برای ماه رمضان نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
یکی از خبرگزاری های نزدیک به دولت با اشاره به برنامه سریالیست در حالی عنوان می کند که گاندو1 حتی رتبه ششم را در پربیننده های تلویزیون در سال 99 کسب نکرد که جای یادآوری دارد که این سریال در سال 98 پخش ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: لازم است هر چه بیشتر اعتماد عمومی و اعتماد خیران را جلب کنیم تا با حفظ حقوق مردم خیران بیشتری پای کار خدمت به مردم بیایند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: با افرادی که در سطح شهر پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد قانونی صورت می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استان قزوین از تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری های استان قزوین خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۱۳ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه کشورمان به شبکه پرس تی وی گفت فهرست تحریم های آمریکا، نحوه لغو و چگونگی راستی آزمایی لغو آن ها هنوز نهایی نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
جستجوی علائم بیماری در اینترنت یکی از راهکار های نادرستی است که بسیاری از افراد به آن متوسل می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین گفت: صدا و سیمای مرکز قزوین برنامه های رادیویی و تلویزیونی ویژه ای برای انتخابات پیش رو شوراهای اسلامی شهر و روستا پیش بینی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: با اجرای طرح نظارتی نوروز 2 هزار و 28 پرونده تخلف به ارزش 230 میلیارد ریال برای واحد های متخلف تشکیل شد.
مشاهده نتایج بیشتر...