چهارشنبه ۳۰ آبانساعت ۱۶:۱۲Nov 2018 21

صبح قزوین (sobheqazvin.ir)

صبح قزوین 1 فروردین 1395 صبح قزوین 1 فروردین 1396 صبح قزوین 31 فروردین 1397 صبح قزوین 1 اردیبهشت 1397 صبح قزوین 31 خرداد 1397 صبح قزوین 31 تیر 1397 صبح قزوین 31 مرداد 1397 صبح قزوین 1 شهریور 1397 صبح قزوین 30 مهر 1397 صبح قزوین 1 آبان 1397 صبح قزوین 2 آبان 1397 صبح قزوین 3 آبان 1397 صبح قزوین 4 آبان 1397 صبح قزوین 5 آبان 1397 صبح قزوین 6 آبان 1397 صبح قزوین 7 آبان 1397 صبح قزوین 8 آبان 1397 صبح قزوین 9 آبان 1397 صبح قزوین 10 آبان 1397 صبح قزوین 11 آبان 1397 صبح قزوین 12 آبان 1397 صبح قزوین 13 آبان 1397 صبح قزوین 14 آبان 1397 صبح قزوین 15 آبان 1397 صبح قزوین 16 آبان 1397 صبح قزوین 17 آبان 1397 صبح قزوین 18 آبان 1397 صبح قزوین 19 آبان 1397 صبح قزوین 20 آبان 1397 صبح قزوین 21 آبان 1397 صبح قزوین 22 آبان 1397 صبح قزوین 23 آبان 1397 صبح قزوین 24 آبان 1397 صبح قزوین 25 آبان 1397 صبح قزوین 26 آبان 1397 صبح قزوین 27 آبان 1397 صبح قزوین 28 آبان 1397 صبح قزوین 29 آبان 1397 صبح قزوین 30 آبان 1397 
  ۱۱ دقیقه پیش    
شهردار الوند گفت: پیگیری های مختلف از استانداری، شورای معاونین و شورای معدن در منطقه کبریت میان معدنی به شهرداری الوند تعلق گرفته که سالانه می توان چهارده میلیارد تومان از این معدن برداشت کرد.
  ۳۱ دقیقه پیش    
مدیر بانک خون بندناف جهاد دانشگاهی قزوین گفت: تاکنون بیش از 800 مورد ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف نوزادان در استان قزوین انجام شده است.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قزوین گفت: با عنایات رهبری اعتبارات ویژه ای از صندوق توسعه ملی به سازمان جنگل ها اختصاص یافته است که از این اعتبارات 14 میلیارد تومان سهم استان قزوین است.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین از برگزاری نمایشگاه خانه مدرن از 4 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین گفت: یادواره شهید ذکریا شیری یکی دیگر از برنامه های هفته بسیج است که روز جمعه در تاریخ 2آذرماه با سخنرانی آیت الله صدیقی برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل نوسازی استان قزوین گفت: در استان قزوین 1704 فضای آموزشی وجود دارد که از این تعداد 1118 مدرسه دارای استحکام و 326 فضای آموزشی نیاز به مقاوم سازی و 260 مدرسه نیازمند تخریب و بازسازی است.
  ۳ ساعت پیش    
در لیست جنایات سعودی ها نام کودکان و زنان هم دیده می شوند. 12 هزار زن و کودک یمنی در این جنگ کشته و زخمی شده اند که از این تعداد 3 هزار و 527 کودک یمنی به شهادت رسیده اند و 3 هزار و 526 نفر مجروح شده ...
  ۳ ساعت پیش    
جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) آبیک گفت: در هفته بسیج امسال بیش از 100 برنامه بزرگ با همت تمامی حوزه ها و پایگاه ها و اقشار مختلف بسیج تدارک دیده شده است.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: قاچاقچی سیگار در قزوین به پرداخت یک میلیاردو 390میلیون ریال جریمه محکوم شد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قزوین گفت: متخلف آلوده کننده اراضی خرمن سوخته که با تخلیه پساب های آلوده باعث تخریب محیط زیست شده بود دستگیر شد.
  ۴ ساعت پیش    
در مسابقات وزنه برداری جانبازان کشور، جانبازان استان قزوین حائز رتبه برتر شدند
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: امروز همه مدارک و مستندات و دلایل و احکام دلالت بر این دارد که بیدستان وقف است.
  ۷ ساعت پیش    
ویژه برنامه تلویزیونی به وقت باران با موضوع مهدویت در شبکه قزوین تولید و پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۹    
فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز گفت: بیش از 150 عنوان برنامه در هفته بسیج در سطح شهرستان البرز برگزار خواهد شد، این برنامه ها در چارچوب برنامه فرهنگی و رزمی، خدماتی، دفاعی امنیتی و سیاسی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۹    
سرپرست سازمان پسماند شهرداری قزوین از تشکیل اولین جلسه کارگروه سیلاب های شهری قزوین در سال 97 با هدف هم اندیشی ارگان های ذیربط در جهت مقابله با بروز سیلاب های احتمالی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۹    
مدیرکل دامپزشکی استان قزوین گفت: نتیجه آخرین آزمایشات انجام شده بر روی نمونه های اخذ شده از واحد مشکوک به آنفلوانزا منفی بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۹    
معاون هماهنگ کننده سپاه استان قزوین گفت: طرح هزار پزشک در هزار مسجد همزمان در سطح کشور در استان اجرایی می شود و در این طرح ارائه ویزیت رایگان توسط بسیج جامعه پزشکی انجام می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۹    
25هزار لیتر نفت کوره خارج از شبکه توزیع در بوئین زهرا کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۹    
نخستین همایش فعالان فضای مجازی بسیج به همراه رویداد 48 ساعته فناوری اطلاعات، نمایشگاه محصولات دیجیتال و همایش علمی فعالان فضای مجازی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۳:۵۹    
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: برابر اعلام کارشناسان پلیس راه، علت تصادف تجاوز به چپ کامیون "بنز" نسبت به سواری "پژو 405" بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در شش ماهه نخست سال جاری دو هزار و 775 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین از خدمات بیمه تأمین اجتماعی بهره مند شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۲:۰۹    
در این مطلب تصاویر سیاه و سفید کمتر دیده شده از جنگ جهانی اول را که به تصاویر رنگی تبدیل شده اند مشاهده خواهید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۹    
منابع نزدیک به دربار سعودی می گویند که بسیاری از شاهزاده ها و اعضای خاندان پادشاهی سعودی در تکاپوی این هستند که از شاه شدن محمد بن سلمان بعد از مرگ ملک سلمان جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۹    
مشاور رییس انجمن تغذیه ایران با اشاره به برخی از باورهای غلط تغذیه ای گفت: باورهای فردی از دوران کودکی و طفولیت همراه با گرایش های تغذیه ای والدین و افراد خانواده شکل می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۹    
بر اساس آمار رسمی گمرک کشور، در هفت ماهه نخست سال جاری حدود 100 تن تیغه کامل برف پاک کن به ارزش بیش از 17 میلیارد ریال به کشور وارد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۹    
بانوی ملی پوش قزوینی گفت: من به عنوان یک ورزشکار از مردم یمن حمایت می کنم و این مسئله هم باید در مجامع بین المللی به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۹    
جمهوری اسلامی با وجود آنکه در خط مقدم مبارزه با تروریست قرار دارد، از طرف غربی ها متهم به حمایت از تروریسم می شود. موضع انفعالی وزارت خارجه در برابر اخراج دیپلمات ها، بر جسارت اروپایی ها افزوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۹    
چندی پیش خبری منتشر شد که نشان می داد خودروسازی سایپا و پارس خودرو که سهام عمده آن متعلق به سایپا است به مشتریان ساندرو پیشنهاد داده اند به جای خودروی ثبت نامی پراید و یا یکی از ماشین های خانواده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۱:۱۹    
اعلام شماره سامانه پیامکی بسته حمایتی دولت موجب سردرگمی مردم شده و در این میان، مسئولین سازمان بهزیستی و وزارت رفاه اقدامی جهت شفاف سازی انجام نداده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۹    
اموال بابک زنجانی به منظور جبران بخشی از خسارت های شرکت نفت به مزایده گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۹    
این همه مسامحه با آل سعود به چه معناست؟ این که او مدام مشت می زند و تو دست او را می بوسی یعنی چه؟ من نمی فهمم. به نظرم این سؤال قاطبه مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۹    
چرا دیپلمات های جمهوری اسلامی ایران و کسانی که مدعی فن مذاکره و فن سخن هستند، اینگونه سخن بر زبان جاری می کنند؟ چرا این همه شلختگی در ادبیات بعضی از دیپلمات های وزارت خارجه مشاهده می شود؟
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۹    
فرض که این کشور ذره بینی اروپایی و تنها با جمعیتی 600 هزار نفری هم پذیرفت که میزبان دفتر کانال مبادلات مالی بشود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۹    
اقدام جدیدی در دولت شکل گرفته تا کارت های بانکی که دست مردم است به کارت سوخت تبدیل شده و نیاز به صدور کارت های سوخت جدید نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۹    
امروز بسیج مشغول به ارائه خدمات متنوعی اعم از جلسات علمی، خدمت رسانی، اردویی، زیارتی، سازندگی و محرومیت زدایی و ... است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۹    
قانون منع بکارگیری بازنشستگان در حالی اجرا شده که برخی مدیران بازنشسته دولتی به بهانه های مختلف از سِمَت های خود کناره گیری نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۳۹    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس از تدوین طرح استیضاح محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۹    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: بستن چاه های غیرمجاز در استان با قاطعیت ادامه دارد و توصیه هیچ شخصیتی حتی نمایندگان مجلس و شورای تامین را هم برای تسامح نمی پذیریم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۹    
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: پس از بررسی ایرادات ارائه شده از سوی شورای نگهبان درباره cft و انجام اصلاحات، فقط نسبت به بخش های اصلاح شده رای گیری مجدد صورت خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۹    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین با اشاره به اجرای طرح حال خوش خواندن از توزیع 7 هزار جلد کتاب در قالب این طرح در بین کانون های مساجد این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۵:۵۰    
عبدالمحمد زاهدی با صدور حکمی محمد شفیعی را به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان قزوین منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۰    
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گفت: جوانی 30 ساله حین جوشکاری در طبقه هفتم برج 9 طبقه از روی داربست به پائین سقوط و در دم فوت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۰    
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: تجهیزات اداره کل راهداری جاده ای با اعتبارات سازمانی تکمیل شده و تلاش خواهد شد تا حد ممکن هیچ یک از جاده های مواصلاتی استان مسدود نشود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۰    
فرمانده سپاه امام حسن(ع) قزوین گفت: تجمع بزرگ بسیجیان در پنجم آذرماه با سخنرانی سردار اثباتی از ستاد کل نیروهای مسلح و رئیس اداره عملیات روانی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۰    
کتاب زندگی نامه و مجموعه خاطرات شهید حسن حسین پور، توسط انتشارات شهدای نیروی زمینی سپاه منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۰    
مردم استان قزوین در شش ماهه نخست امسال بیش از پنج میلیارد و 670 میلیون تومان به مراکز نیکوکاری کمک کردند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 366 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۰    
کارشناس مسئول زیتون استان گفت: سطح زیر کشت باغات زیتون استان 9 هزار و 300 هکتار است که از این میزان شش هزار و 500 هکتار بارور است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۰    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از برگزاری مسابقه کتابخوانی خانواده و حقوق فرزندان از منظر قرآن و احادیث به مناسبت هفته کتاب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۰    
مدیرکل صداوسیمای مرکز قزوین با تاکید برلزوم بیان صادقانه پیشرفت های 40 ساله انقلاب در رسانه ها گفت: امروز وجود مشکلات در کشور قابل اغماض نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۰    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: صداقت شاخصه ممتاز هر بسیجی است بسیجی با قرآن مانوس است و کسی که ویژگی های قرآنی در اخلاق، رفتار ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۰    
سریال شبکه نمایش خانگی ممنوعه پس از پشت سر گذاشتن حواشی و توقیف از دوشنبه 21 آبان ماه دوباره توزیع شد اما نکات قابل توجه و تاملی در رابطه با این سریال وجود دارد که شاید لازم باشد مدیران وزارت فرهنگ و ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۰    
عباس آخوندی وزیر مستعفی راه و شهرسازی طی یادداشتی اعدام سلطان سکه را اقدام گذرا برای خنک شدن برخی جگرها دانست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۰    
بی توجهی جامعه رسانه ای و بعضی مدیران مسئول و دبیران به عکس موضوعی است که باعث شده تا روزبه روز عکاسی در رسانه ها به حاشیه رانده شده و کمتر به آن بها داده شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۰    
سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی نامزدهای نهایی کسب عنوان مرد سال فوتبال این قاره را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۰    
وزیر امور خارجه وقتی هیچ دستگاهی را متهم به پولشویی نمی داند ، نباید از آن بعنوان امری جاری و آنهم گسترده سخن می گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۰    
بخش تکان دهنده تقریظ رهبر انقلاب بر این کتاب در واقع بخش پایانی توصیف رهبر انقلاب از این کتاب می باشد که اینگونه منتشر شده است: "خوب است سست پیمان های مغلوب دنیا شده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۰    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: اننظار می رود که اروپا هرچه سریع تر مکانیزم های مورد نیاز ما را فراهم کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۰    
وزیر امور خارجه انگلیس صبح امروز دوشنبه وارد تهران شد و در این میان سه موضوع اصلی به عنوان هدف این سفر اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۰    
از گذشته تا امروز برخی خانواده ها ترشی را به صورت خانگی و برخی انواع کارخانه ای آن را تهیه می کنند. پرسش های زیادی در خصوص ظروف تهیه و نگهداری ترشی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۰    
سردار عروج گفت: عماد مغنیه وقتی می خواست در مورد شخصیت مادرش با من صحبت کند می گفت: او زنی است که در عروس خاورمیانه با آن مختصات اش ما را در این مسیر تربیت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۰    
سخنان پیروز حناچی با توجه به سابقه ای که از حرف ها و اعمال مدیران لیبرال سراغ داریم، چندان عجیب و غریب نبود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۰    
درحالی سه کشور اروپایی عضو برجام وعده داده اند با بی اعتنایی به تحریم های آمریکا منافع ایران ذیل این توافق را تامین کنند که آمار یورو استات نشان می دهد این سه کشور در اجرای تحریم های آمریکا علیه ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۰    
حریف این هفته تیم ملی فوتبال کشورمان در راه رسیدن به جام جهانی 2018 روسیه در حالی از همراهی 32 تیم دیگر بازماند که 8 امتیاز حساس از آرژانتین و پرو گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۰    
سرپرست سازمان تامین اجتماعی با اشاره به افرادی که از دریافت بسته های حمایتی جا مانده اند گفت: این افراد می توانند با مراجعه به سایت سازمان بهزیستی کشور در آزمون وسع شرکت کرده و اگر واجد دریافت این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۰    
اعضای تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار برابر ونزوئلا وارد کشور قطر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۰    
تلاش بی وقفه ظریف برای پیوستن به هر نوع توافق خارجی نشان از این دارد که مواجهه وزیرخارجه بعد از برجام با همه توافقات مصداق این ضرب المثل است: آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۰    
یک کارشناس برجسته مسائل اطلاعاتی در مصاحبه با الجزیره گفت تنها راه پیش رو سعودی ها این است که محمد بن سلمان را از ولیعهدی برکنار کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۰    
مقامات سیاسی ترکیه هرنوعی که بخواهند پرونده خاشقجی را به پایان ببرند ولی یک چیز مشخص است: سرویس اطلاعاتی ترکیه اسنادی در اختیاز دارد که تا سالها افرادی همانند بن سلمان را می تواند با آن کنترل و هدایت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۰    
جرمی هانت وزیر امور خارجه انگلیس صبح امروز در سفری یک روزه به تهران آمد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۷:۵۰    
محله هادی آباد یکی از محلاتی است که باوجود واقع بودن در شهر ویژگی های حاشیه نشینی و مناطق محروم را دارد، در همین راستا طرح بازآفرینی برای بهبود کیفیت زندگی ساکنان آن در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۷:۱۰    
عضو شورای شهر قزوین گفت: نظر این افراد خیلی جاها حتی با قانون هم در تعارض جدی است ولی متأسفانه برخی مدیران ارشد دستگاه ها فاقد توانمندی لازم برای جلوگیری و مقابله با سفارشات و توصیه های خارج از ضوابط ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۹    
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: در این چهل سال با همه کمبودها و وجود مشکلات که دشمنان از طریق حنگ تحمیلی و یا تحریم ایجاد کردند توانسته دستاوردهای بزرگی را نیز داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۹    
نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و فرمانده سپاه استان قزوین با صدور پیام مشترک از مردم و مسئولین استان قزوین به موجب برگزاری شکوهمند کنگره سه هزار شهید استان قزوین تقدیر و تشکر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۹    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مسجد ولایت قزوین گفت: پیامبر(ص) در غدیر ولایت امیرالمؤمنین(ع) و سلسله امامت را با نام آن بزرگواران معرفی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۹    
کارشناس فضای مجازی گفت: قالب بیشتر هشتگ هایی که راه افتاده انحراف از توجه و همچنین برجسته سازی یک موضوع در فضای مجازی بوده است
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۹    
یادمان کنگره سه هزار شهید استان قزوین در شهرک صنعتی کاسپین رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۹    
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان قزوین گفت: در اربعین سال جاری بیش از 6میلیارد تومان هزینه برای خدمت رسانی به زائران اربعین از طرف مردم قزوین اهدا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۹    
رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی جمهوری اسلامی ایران گفت: ما باید به عنوان حامی و نگهبان این صندوق اهداف و سیاست های مقام معظم رهبری، مجلس شورای اسلامی و هیئت امنای صندوق را اجرا کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۹    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بیش از 1150 پروژه محرومیت زدایی در هفته جاری که از روز 29 آبان ماه در هفته بسیج آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۹    
در بین امضاکنندگان بیانیه فوق چند سینماگر مشهور مثل خانم بنی اعتماد و آقای اصغر فرهادی هستند. چرا این فیلمسازان که صدایشان در خارج از مرزها هم شنیده می شود حاضر نیستند فیلمی بسازند که موضوع تحریم هم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۹    
سخنگوی فراکسیون ولایی مجلس جزیییات نشست امروز فراکسیون متبوع خود با سخنگوی دستگاه قضا تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۹    
مهمترین نکته نامه شورای نگهبان به مجلس درباره اشکالات لایحه الحاق به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم این است که این اشکالات، اساساً غیرقابل اصلاح است زیرا راهکار برطرف کردن آنها، اجرایی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۹    
هنوز حکم پیروز حناچی شهردار منتخب تهران از سوی وزارت کشور امضا نشده و شورای شهر همچنان در کش وقوس تصمیم گیری برای انتخاب سرپرست است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۹    
بررسی آمارها نشان می دهد افزایش بسیار زیاد قیمت لبنیات از سال گذشته تاکنون بر میزان مصرف این عضو مهم سبد مصرفی مردم نیز تاثیر داشته و حجم آن را با کاهش چشم گیری روبه رو کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۹    
هر چقدر هم جهانگیری سیاست جدیدی پیش گیرد و سیاست گذشته دولت یازدهم را نیز نقد کند، اصلاحات و اعتدال جداشدنی نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۹    
تیم های فوتبال پرسپولیس و پیکان در دیدار معوقه هفته نهم لیگ برتر فردا از ساعت 16 و 15 دقیقه به مصاف یکدیگر می روند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۹    
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت:شهروندان مواظب کلاهبرداری های احتمالی به هنگام ارسال پیامک برای اطلاع از مشمول بودن بسته حمایتی دولت باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۹    
آمارها نشان می دهد سرمایه گذاری در فضا، سودآوری بسیار بالایی را در درازمدت و کوتاه مدت برای کشورها به دنبال دارد و نه تنها کشورهای توسعه یافته، بلکه درحال توسعه نیز در این عرصه سرمایه گذاری کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۹    
المیادین در گزارشی به تشریح سفر برهم صالح، رئیس جمهور جدید عراق به ایران و شکست سیاست های تفرقه افکنانه آمریکا پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۹    
مشاور تغذیه و رژیم درمانی گفت: رژیم گیاهخواری برای افرادی که دارای اضافه وزن هستند روش مناسبی برای لاغری است، اما باید دقت شود که چه محدودیت های در رژیم غذایی ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۹    
از محل کمک های پیامکی مردم با کد # 028*8877* هزار و 609 دستگاه بخاری و آبگرمکن برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین خریداری شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۹    
نایب رئیس شورای شهر قزوین گفت: دولتخانه صفوی قزوین به عنوان یکی از آثار تاریخی نفیس شهر به بازار روز تبدیل شده و وضعیت نامناسبی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۱:۲۹    
اشراف اطلاعاتی حتی بر بخش کمی از این مسایل نشان می دهد که ایران هرگاه اراده ای برای پاسخ دادن هم داشته باشد، شاهزاده های آل سعود فقط باید بسوزند و بسازند...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۱:۲۹    
حالا بفرمایید کسانی که اصرار بر تصویب CFT دارند کشور را در مقابل دشمنانش خلع سلاح کرده و برباد می دهند یا آنانی که تصویب آن را فاجعه آمیز می دانند؟!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۱:۲۹    
بسیاری از کاربران، جملات و سخنانی را که از آیت الله قاضی شنیده بودند، به اشتراک گذاشتند تا مجموعه ای بی نظیر از کلام درخشان این عارف شکل بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۰:۴۹    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس جمهور عراق فرمودند: نمونه بارز نتایج فوق العاده تکیه بر جوانان، شکل گیری حشدالشعبی در جریان مبارزه با تروریسم تکفیری بود که باید آن را حفظ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۰:۴۹    
اجرای بسته حمایتی دولت در دو مرحله ی(مشمولان کمیته امداد و بهزیستی و مددجویان) و سیاست جبرانی کارکنان دولت(واریز200هزارتومان به حساب حقوق) از روز دوشنبه 21 آبان ماه به صورت مرحله ای آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۵:۲۹    
مدیرکل سابق آموزش و پرورش گفت: به من زورشان نمی رسید، سعی می کردند برادرانم را بزنند؛ آن هایی را که برای دولت هزینه داشتند و می زنند به موقع خود حقیقت ها را بازگو می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۹    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: جامعه ایثارگران استان قزوین برای استفاده از محدوده طرح ترافیک تهران ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۹    
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: با توجه به بودجه محدود اداره کل کتابخانه ها، قانون تکالیفی برای شهرداری ها معین کرده و مقرر شده که شهرداری ها در راستای توسعه و اشاعه فرهنگ مطالعه کمک کنند اما بعضا ...
مشاهده نتایج بیشتر...