پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۲۳:۱۴Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

صبح قزوین (sobheqazvin.ir)

صبح قزوین 1 فروردین 1395 صبح قزوین 1 فروردین 1396 صبح قزوین 25 اسفند 1397 صبح قزوین 21 آبان 1398 صبح قزوین 30 اسفند 1399 صبح قزوین 29 اسفند 1400 صبح قزوین 29 اسفند 1401 صبح قزوین 31 فروردین 1402 صبح قزوین 31 اردیبهشت 1402 صبح قزوین 1 خرداد 1402 صبح قزوین 31 تیر 1402 صبح قزوین 31 مرداد 1402 صبح قزوین 1 شهریور 1402 صبح قزوین 2 شهریور 1402 صبح قزوین 3 شهریور 1402 صبح قزوین 4 شهریور 1402 صبح قزوین 5 شهریور 1402 صبح قزوین 6 شهریور 1402 صبح قزوین 7 شهریور 1402 صبح قزوین 8 شهریور 1402 صبح قزوین 9 شهریور 1402 صبح قزوین 10 شهریور 1402 صبح قزوین 11 شهریور 1402 صبح قزوین 12 شهریور 1402 صبح قزوین 13 شهریور 1402 صبح قزوین 14 شهریور 1402 صبح قزوین 15 شهریور 1402 صبح قزوین 16 شهریور 1402 صبح قزوین 17 شهریور 1402 صبح قزوین 18 شهریور 1402 صبح قزوین 19 شهریور 1402 صبح قزوین 20 شهریور 1402 صبح قزوین 21 شهریور 1402 صبح قزوین 22 شهریور 1402 صبح قزوین 23 شهریور 1402 صبح قزوین 24 شهریور 1402 صبح قزوین 25 شهریور 1402 صبح قزوین 26 شهریور 1402 صبح قزوین 27 شهریور 1402 صبح قزوین 28 شهریور 1402 صبح قزوین 29 شهریور 1402 صبح قزوین 30 شهریور 1402 
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش استان قزوین با اشاره به فعالیت 172 دبیرستان در سطح استان قزوین گفت: در حال حاضر بالاترین رشته مورد تقاضای دانش آموزان مقطع متوسطه در استان قزوین رشته علوم انسانی است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۶    
نگاه به زن به عنوان یکی از چالش برانگیزترین موضوعات در عرصه های مختلف همواره مطرح بوده و با نگاهی به تاریخ عصر حاضر می بینیم مکاتب گوناگون و ایدئولوژی هایِ سکولار مدرن به فراخور مبانی و جهت گیری های ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: در 6 ماهه اول سال جاری 81 سرمایه گذار در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان جذب و برای ساخت واحدهای تولیدی زمین دریافت کردند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
31 شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی توسط عراق به ایران و آغاز هفته دفاع مقدس است. به همین مناسبت شما را در این هفته با اطلاعاتی درباره تعداد شهدای جنگ تحمیلی و استان آنها آشنا می کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شهردار قزوین گفت: تداوم عملیات بهسازی، نصب تابلوها و ملزومات ترافیکی در سطح شهر قزوین با هدف ایمنی عبور و مرور شهروندان، کاهش تصادفات و بار ترافیکی تابلوها و ملزومات ترافیکی در حال انجام است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
محصول جدید دانش بنیان فناورانه در زمینه آبیاری زیرسطحی در پارک علم و فناوری قزوین رونمایی شد
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در جشنواره شهید رجایی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین در بررسی شاخص های مشارکت خبرگان و مردم بعنوان دستگاه اجرایی برتر شناخته شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: عملیات برداشت محصول گردو از سطح 5 هزار و 784 هکتار از باغات این استان آغاز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
متخصص روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه با شروع پاییز و کوتاه تر شدن طول روز و کمتر شدن نور خورشید احتمال ابتلا به افسردگی افزایش می یابد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۳    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: خوشبختانه داروها در فرآیند درمان بیماری آلزایمر تاثیرگذار بوده و ظهور علائم شدید و پیش رونده را به تعویق می اندازد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۰:۴۷    
اقامه به موقع نماز و روزه گرفتن شهید سیدکاظم میربابایی هیچ گاه ترک نمی شد و به حضور در جلسه های مذهبی اهمیت ویژه ای قایل بود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۱    
مراسم رونمایی از پوسترهای جشنواره های سال 1402 سازمان بسیج هنرمندان استان قزوین شب گذشته در سالن شهید حسن پور سپاه ناحیه امام حسن(ع) برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب فرمودند: کسانی که با ما دشمنی می کنند مسئله آن ها جمهوری اسلامی است البته هدف دیگرشان در کنار نابودی جمهوری اسلامی، چپاول تمامیت ارضی کشور است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۹    
استاندار قزوین گفت: جدال بین حق و باطل همیشگی است و این دفاع مقدس در طول تاریخ از بدو خلقت آدم وجود داشته تا در نهایت با ظهور منجی عالم بشریت نیز کلمه مطلق حق رقم بخورد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بازارهای مالی از جمله ارزهای دیجیتال، بازارهای تازه ای هستند و افرادی که وارد این بازارها می شوند باید نکات مهم و البته بسیار ساده ای را رعایت کنند تا بتوانند معامله ای امن داشته باشند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
یکی از راهکار های منافقین برای درآمدزایی قابل توجه، تاسیس انجمن های خیریه با ادعای کمک به کودکان بی بضاعت و خانواده آن ها در ایران بود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نزدیک به 50 گالری در سطح شهر تهران وجود دارند که با برگزاری نمایشگاه های مختلف در فضای هنرهای تجسمی فعالیت می کنند، مراکزی که علاقه ای برای رعایت قانون خصوصاً در زمینه حجاب و عفاف ندارند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: فولاد از صنایع موفق استان محسوب می شود و مجموعه مدیریتی استان آماده تعامل و همکاری با انجمن فولاد و صنایع فلزی برای رفع موانع و مشکلات آن است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: در حال حاضر 27 استخر در استان فعال است و بزودی سه استخر جدید به فضای موجود اضافه می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه استان قزوین گفت: 5 هزار بسته لوازم التحریر در قالب طرح پویش همکلاسی مهربان در اختیار دانش آموزان قزوینی قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آبیک گفت: شهرستان آبیک با ایجاد شغل برای هزار و 645 نفر و تحقق 79 درصد ثبت تعهد اشتغال، رتبه اول رصد اشتغال استان را کسب کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد اربعین استان قزوین گفت: امسال در زمینه فعالیت های اربعین با پرهیز از کار جزیره ای و تک محوری، نمایش خوبی از کار تیمی شکل گرفت و همه دستگاه ها مسئولانه در عرصه خدمت به زائرین حاضر شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۲    
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) قزوین در تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس استان گفت: شما ایران را به کانون قدرت بین المللی تبدیل کردید و به ملت ایران آبرو و دیانت بخشیدید و میدان زُمُخت جنگ را پُرعاطفه ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اورژانس استان قزوین از احیای نوزاد تازه متولد شده در منزلی در شهر قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۵    
معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به تعداد مشاغل ایجاد شده در قزوین توسط شرکت های تعاونی گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۲:۳۵    
طلبه شهید رجبعلی بابا در حال آموختن علم در حوزه علمیه بود که با شدت گرفتن جنگ؛ برای دفاع از مرز های وطن دوازدهم دی ماه سال 1364 در لشگر 31 عاشورا به جبهه جنوب اعزام شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن شعر سازمان بسیج هنرمندان استان قزوین گفت: دهمین کنگره سراسری شعر بسیج با نام افق های روشن همزمان با سراسر کشور با هدف جریان سازی شعر فاخر و متعهد توسط سازمان بسیج هنرمندان برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز قزوین از تهیه و پخش ویژه برنامه های متنوع هم زمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان بوئین زهرا یک دستگاه موتورسیکلت 1300 سی سی قاچاق توقیف و راکب آن دستگیر شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین از برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی کاشی، سرامیک، سنگ و چینی بهداشتی همزمان با دومین نمایشگاه تخصصی چسب، رنگ ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز از تعلیق دو کارمند یکی از دستگاه های اجرایی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: امسال میزان سهم استان از احداث پنل های خورشیدی خانگی، 800 واحد است که امیدواریم بتوانیم همه آن را کارسازی کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شهردار قزوین از طراحی زمین برای احداث بیش از 12 هکتار پارکینگ ویژه خودروهای سنگین در نواحی مختلف شهر قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
بار دیگر برخی خودتحقیران شایعه ای را برای ایجاد حس حقارت ایرانیان جعل کردند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، یادواره شهدای شهریور و مهر ماه قزوین برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱    
رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلوی استان قزوین گفت: تیم واترپلوی زیر 12 سال استان قزوین به جشنواره واترپلو ویژه پسران کشور در استان زنجان اعزام می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قزوین گفت: شهرداری موظف است نسبت به زمین های بایری که در محدوده شهر قرار گرفته و باعث آلودگی و نازیبایی شهر شده است، اقدام کند و پس از صدور اخطار به مالک و در صورت مراجعه نکردن وی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
همانطور که می دانید با توجه به دنیای اطلاعات به هر روشی و هر لحظه سیستم می تواند دچار آسیب های مختلف شود و هکرها می توانند به چندین روش مختلف به کامپیوتر شما دسترسی پیدا کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اتفاقات مربوط به حضور کریستیانو رونالدو و اعضای کاروان تیم النصر عربستان در کشورمان به سوژه بسیاری از رسانه های داخلی و کشورهای همسایه تبدیل شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱    
در جلسه تلفیق کمیسیون های مالی برنامه ریزی و سرمایه گذاری،با شهرسازی و خدمات شهری فرهنگی و اجتماعی، ورزشی شورای اسلامی شهر قزوین خدمات رایگان اتوبوس های درون شهری در سوم مهر ماه تصویب شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱    
یکی از محله های بزرگ قزوین محله راه کوشک است که تقریبا یک ششم قزوین قدیم را شامل می شود، حد آن از پیغمبریه شروع و تا دروازه راه کوشک در شمال ادامه داشته و حد غربی آن از زرگر کوچه و خیابان سعدی تا ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۲:۲۱    
طلبه شهید حسین علی مردی از سوی بسیج سپاه پاسداران به جبهه اعزام شد و با شرکت در عملیات کربلای 4 به شهادت رسید و پیکر مطهرش بعد از گذشت 15 سال به آغوش خانواده برگشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۸    
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین از توزیع 5 هزار بسته لوازم التحریر طی هفته دفاع مقدس در بین دانش آموزان مناطق محروم استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۴    
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) قزوین گفت: بیش از 630 عنوان برنامه ویژه برای هفته دفاع مقدس در استان در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بوئین زهرا از دستگیری 6 نفر از مرتبطین با گروهک های منافقین در شهرستان بوئین زهرا خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
در دیدار فرمانده لشگر 16رزهی قزوین با مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین مشکلات تعاونی مسکن ارتش بعد از سال ها انتظار حل شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر استان قزوین گفت: شیوع هپاتیت های B و C در استان قزوین افزایش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سلیم ذکری نماینده فائو برای بررسی ظرفیت های باغستان سنتی قزوین و ثبت جهانی آن به قزوین سفر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کادر فنی تیم هندبال نوجوانان کشور دو هندبالیست استان را به اردو دعوت کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار قزوین گفت: با همکاری شبکه بهداشت شهید بلندیان، در مرحله دوم طرح واکسیناسیون کزاز، بیش از 600 نفر از پاکبانان سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین واکسن کزاز دریافت می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
از خارج لاف نزن؛ هشتگی است که از روز گذشته تا به الان سبب اتحاد بسیاری از کاربران توئیتری برای تو دهنی زدن به آن طرفی هایی است که قصد داشتند روز 25 شهریور 1402 ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۷    
قاری بین المللی قرآن کریم گفت: داوران دیگر کشورها در قبال شرکت کنندگان ایرانی سختگیرانه عمل کرده و معمولا به سختی قاریان ایرانی را حائز رتبه های برتر می کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز رشد حوزه هنری قزوین گفت: هدف از برگزاری رویداد "رویاتو بساز 4" توجه به دغدغه بانوان علاقه مند در حوزه رسانه است که این دوره به مدت یک ماه در مهر ماه جاری برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نمایشگاه پائیزه با هدف تنظیم بازار کالا های اساسی و تأمین اقلام مورد نیاز ایام بازگشایی مدارس در مهرگان برپا شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴    
شهید قدرت الله یعقوبلو در وصیت نامه اش می نویسد : از شما امت حزب الله خواهانم که از نماز های خود دست برندارید و هر روز بیشتر از روز قبل به نماز اهمیت دهید ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایران در پسِ موضع قاطع خود در رابطه با بحران آفرینی های جمهوری آذربایجان در منطقه قفقاز جنوبی، منطقی استوار و مستدل دارد و از آن قویا حمایت می کند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان قزوین گفت: کاروانسرای سعدالسلطنه قزوین به عنوان اولین اثر جهانی استان در فهرست میراث جهانی به ثبت رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبودتولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 120 هزار هکتار از مزارع کشاورزی قزوین در طرح جهش تولید به زیر کشت محصولات زراعی دیم می رود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: هدف گذاری استان قزوین این است که در یک بازه زمانی مشخص به صادرات میلیارد دلاری دست پیدا کند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
بزرگداشت استاد مجاهد، معلم قرآن زنده یاد احمد خدایاوران سه شنبه، 28 شهریور در قزوین برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۰    
فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین از ارائه حدود 10 هزار خدمات پزشکی_درمانی به زوار حسینی در موکب حضرت رقیه (س) قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
با اجرای پویش می بخشم به عشق ابالفضل (ع) در دادسرای مرکز استان دو هزار و 13 مورد رضایت و کاهش 68 درصدی ورود زندانیان رقم خورد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
آیین تودیع مدیرکل انتقال خون استان قزوین و معارفه سرپرست اداره کل انتقال خون استان با حضور دکتر سید محمد رضا شاه احمد قاسمی مشاور مدیرعامل سازمان انتقال خون در امور اجرایی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سالگرد آغاز اغتشاشات در ایران، عناصر یک تیم وابسته به گروهک های تروریستی که از اقلیم کردستان عراق وارد کشور شده و قصد داشتند به سمت تجمع غیرقانونی امروز در سقز تیراندازی کنند، بازداشت شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۳    
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اشاره به عوارض مصرف خودسرانه دارو گفت: مصرف خودسرانه دارو می تواند مشکلاتی مانند عوارض ناخواسته دارویی، تداخلات دارویی، مقاومت آنتی بیوتیک، سمیت دارویی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: بزودی با کمک سازمان فائو باغستان سنتی قزوین بعنوان هفتاد ونهمین اثر در فهرست میراث زنده جهانی کشاورزی(جیاس) ثبت می شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال شمس آذر در ادامه بازی های تدارکاتی خود از فولاد هرمزگان پذیرایی می کند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: 29 میلیارد و 200 میلیون تومان پاداش به مشترکان خوش مصرف استان پرداخت شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
به گفته یک روانشناس کودک و نوجوان، بهتر است والدین درزمانی مناسب و قبل از بازگشایی مدارس جدایی را در دوره های کوتاه تمرین کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
از دیرباز تاکنون این رویه در بین مردمان متداول بوده که برای حل مشکلات و درمان درد ها دست به دامن دعانویسان می شدند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر 302 نفر پشت نوبت ثبت درخواست دریافت کمک هزینه ازدواج و جهیزیه هستند که از این تعداد 251 مورد به صورت تامین جهیزیه برای نوعروسان و ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۵    
مدرس حوزه علمیه قزوین گفت: حضرت رضا(ع) مظهر رأفت الهی، لطف و مهربانی بودند و این مهربانی معطوف به زمان حیاتشان نبوده بلکه پس از شهادت نیز، ایشان نسبت به زائران ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت قزوین گفت: آمارهای سامانه توسعه تجارت ایران در سال جاری نشان می دهد که 83 هزار تن محصول کالایی به ارزش 487 میلیون دلار به استان قزوین واردات شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
کاهش وزن نیاز به زمان و تلاش دارد اگر اصول درست را به کار بگیرید، کاهش وزن 5 کیلوگرم، 10 کیلوگرم، 20 کیلوگرم یا بیشتر غیرممکن نیست.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین از اجتماع بزرگ عزاداران امام الرئوف امام رضا علیه السلام در روز شنبه مصادف با آخرین روز ماه صفر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تغییر فصل و داشتن روزهای کوتاه و پرمشغله در پاییز می تواند برای بسیاری از افراد به ویژه به لحاظ سلامت جسمی و روانی، چالش برانگیز باشد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قزوین از احداث یک کیلومتر شبکه هوایی خود نگهدار در بلوار میرزا کوچک خان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۰۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به ارائه توضیحاتی درباره چگونگی هزینه کرد دارایی های آزاد شده ایران در کره جنوبی پرداخت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قزوین از ثبت بیش از 3 میلیون تردد در 3 روز اخیر خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری از نظافت و پاکسازی 300 هکتار فضای سبز شهر قزوین خبر داد و گفت: عملیات گسترده پاکسازی و نظافت بسترهای فضای سبز، ابنیه، زمین های بازی ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین از واگذاری جایگاه های سی ان جی نواب و معلم با قیمت کارشناسی به بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حج وزیارت استان قزوین گفت: 48 هزار و 125 نفر زائر قزوینی در اربعین سال جاری در سامانه سماح ثبت نام کردند که این آمار با افزایش 21 درصدی استقبال نسبت به مدت مشابه سال گذشته همراه بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
این روز ها نیز مشکلات اقتصادی و افزایش قیمت نوشت افزار شرایط را برای خانواده ها مشکل کرده است. به همین دلیل اگر تدبیری برای حمایت از اقشار کم درآمد جامعه اندیشیده نشود ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سلام بر تو ای امام هشتم، ای فرزند پیامبر و علی، ای پاره تن فاطمه ای جگر گوشه حضرت موسی بن جعفر، و ای امامی که هر لحظه دل های ما به شوق دیدار حرم مطهّرت می تپد،.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در یادواره شهدای اوان گفت: شهیدان دشمن را در جغرافیای عمل و طبیعی تحقیر کردند و از فیلم های هالیوودی و عملیات های روانی خارج کردند و به دنیا شناساندند که دشمن ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات وظیفه ماست، هدف دشمن این است که ما در انتخابات مشارکت نکنیم و نسبت به این وظیفه بی تفاوت باشیم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۳   + ۸۶ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر منتشر شده در برخی از رسانه ها مبنی بر قطع یارانه نقدی 400 هزار نفر از روز گذشته را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۳۳   + ۸۱ سایت دیگر  
معاون دادستان کل کشور بر برنامه ریزی لازم به منظور تامین و تخصیص کادر درمانی زن در سراسر کشور تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تا به حال فریب تبلیغ یک محصول را خورده اید؟ این حس وقتی به سراغمان می آید که قصد خرید آن کالا را نداشته ایم؛ اما تبلیغ طوری پیش رفت که ما به آن کالا احساس نیاز کردیم.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۷   + ۵۵ سایت دیگر  
زمان برگزاری سومین آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد و در این مرحله یک هزار کاردرمانگر و گفتار درمانگر برای مدارس استثنایی این وزارتخانه استخدام می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۵    
مدرس حوزه علمیه قزوین گفت: سراسر عمر پیامبر اکرم(ص) زیبایی، اخلاق و رفتار نیک بود و بر همین اساس در قرآن از پیامبر(ص) به عنوان یک اسوه حسنه نام برده شده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه نهایی کنکور در نیمه دوم مهرماه خبر داد و گفت: در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری تکمیل ظرفیت نداریم و فقط در دوره کارشناسی برای برخی رشته ها تکمیل ظرفیت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دادسرای استان قزوین گفت: قمه کشان چهار راه ولیعصر قزوین دستگیر و روانه بازداشتگاه شدند
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت قزوین گفت: امسال این استان در سال جاری خود نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش صادرات محصولات کشاورزی و صنعتی به هفت کشور خارجی روبرو بوده است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
حضرت محمد(ص) آخرین فرستاده الهی از سوی خداوند متعال است که به واسطه ایشان دین و دستور برای راه آزادی و زندگی برای بشریت به اکمال رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: مجموعه مدیریتی استان از فعالیت های ورزشی و تولیدی کراپ الوند حمایت خواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
حجاب استایل ها که در ایام اربعین با آرایش های آنچنانی دست از درآمدزایی برنداشتند، در ایام شهادت پیش رو هم در حال تکاپو هستند که از قافله عقب نمانند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
صهیونیست ها بهتر از هر کسی می دانند که چکاندن گلوله ای به سمت ایران یا منفجر کردن کپسولی در داخل مرزهای ایران، انگشت های آماده شلیک را به حرکت وامی دارد ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۲    
مدیرکل هواشناسی استان قزوین گفت: مدل ها و نقشه های هواشناسی نشان می دهد امسال در استان قزوین بارش پاییزی به هنگام و در حد نرمال و فراتر از نرمال خواهیم داشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین از پایان فاز نخست بازطراحی کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) قزوین با 15 میلیارد ریال اعتبار، طی روزهای آینده خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...