سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۶:۳۸Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

صبح قزوین (sobheqazvin.ir)

صبح قزوین 1 فروردین 1395 صبح قزوین 1 فروردین 1396 صبح قزوین 25 اسفند 1397 صبح قزوین 21 آبان 1398 صبح قزوین 30 اسفند 1399 صبح قزوین 29 اسفند 1400 صبح قزوین 29 اسفند 1401 صبح قزوین 29 اسفند 1402 صبح قزوین 31 فروردین 1403 صبح قزوین 31 اردیبهشت 1403 صبح قزوین 1 خرداد 1403 صبح قزوین 2 خرداد 1403 صبح قزوین 3 خرداد 1403 صبح قزوین 4 خرداد 1403 صبح قزوین 5 خرداد 1403 صبح قزوین 6 خرداد 1403 صبح قزوین 7 خرداد 1403 صبح قزوین 8 خرداد 1403 صبح قزوین 9 خرداد 1403 صبح قزوین 10 خرداد 1403 صبح قزوین 11 خرداد 1403 صبح قزوین 12 خرداد 1403 صبح قزوین 13 خرداد 1403 صبح قزوین 14 خرداد 1403 صبح قزوین 15 خرداد 1403 صبح قزوین 16 خرداد 1403 صبح قزوین 17 خرداد 1403 صبح قزوین 18 خرداد 1403 صبح قزوین 19 خرداد 1403 صبح قزوین 20 خرداد 1403 صبح قزوین 21 خرداد 1403 صبح قزوین 22 خرداد 1403 صبح قزوین 23 خرداد 1403 صبح قزوین 24 خرداد 1403 صبح قزوین 25 خرداد 1403 صبح قزوین 26 خرداد 1403 صبح قزوین 27 خرداد 1403 صبح قزوین 28 خرداد 1403 
  ۷ ساعت پیش    
سید جان و دل ناآرام و بی قراری داشت و نمی توانست مثل یک کارمند معمولی در واحد های ستادی خدمت کند. به همین جهت در دوران کوتاه عضویتش در سپاه حضور در واحد های مختلف را تجربه کرد .. ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۰:۰۵    
رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در استان قزوین گفت: درب ستاد آقای قالیباف به روی تمام هم استانی ها از هر طیف و تفکری باز است، به غیر از کسانی که فساد ظاهری و عمل آنان محرز است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۰    
عضو هیات علمی گروه معارف دانشگاه پیام نور استان قزوین گفت: اصل مشارکت از بنیادی ترین اصول امامین انقلاب و حقی است که مبتنی بر اعتقاد به برابری و آزادی همه قشرهای جامعه است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شهید محمود حریری مقدم در وصیت نامه اش می نویسد : به فرزندانم درس ایثار و فداکاری بیاموزید و از فرزندانم می خواهم که این راه را هرگز فراموش نکنند ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
روز عرفه از روزهای پر فضیلت سال که روایات بسیاری آن را به عنوان روزی ویژه برای بخشایش گناهان و استجابت دعا معرفی کرده اند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: برخورد یک دستگاه خودرو سواری پراید با تیر برق فشار قوی با یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۵    
فرماندار شهرستان البرز گفت: هر چه حضور مردم در انتخابات پررنگ تر باشد قطعاً رئیس جمهوری که انتخاب می شود با پشتوانه آرای بیشتری می تواند اهداف خود را در راستای تعالی کشور پیش برد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: ورزشکاران، هنرمندان و فعالان قرآنی شاهد و ایثارگر استان قزوین به منظور شناسایی و حمایت از این عزیزان ثبت نام کنند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۰    
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: آئین معنوی دعای عرفه در بیش از 20 بقعه شاخص و 10 موقوفه شامل مسجد یا حسینیه در استان قزوین برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۰    
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با اشاره به اینکه خطر باقی ماندن سموم در محصولات تازه خوری بیشتر است، گفت: بیش از 50 درصد از سلامت محصولات زراعی استان در رده استاندارد قرار دارند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
هم زمان با فرا رسیدن روز عرفه نشانی و ساعت برگزاری برخی از مراسم قرائت دعای عرفه در هیات های مذهبی استان قزوین برای دسترسی بهتر شهروندان اعلام شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۰    
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: مسئولان با خدمت و صداقت می توانند برای حضور مردم در انتخابات اثرگذار باشند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۰    
مدیرکل بهزیستی استان قزوین آمار کودکان تحت پوشش اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم در استان را 54 هزار و 740 کودک عنوان کرد و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۰:۰۰    
شهید رضا رجبی در وصیت نامه اش می نویسد : به مسئولان کشور عرض می کنم، ملاک های اسلامی را در مورد تعیین مسئولان ادارات در نظر بگیرید و آن هایی را که مجاهد فی سبیل الله هستند و از اول انقلاب تاکنون ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۳۵    
مدت زمان اجرای پروژه مرمت و احیای گراندهتل سه سال است، اما فاز یک و رستوران این مجموعه تا پایان سال جاری راه اندازی خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۰    
مدیر کل اوقاف قزوین گفت: با صرف اعتباری افزون بر یک میلیارد ریال، پروژه کفسازی بقعه متبرکه چهار انبیاء در اواخر ماه جاری به پایان خواهد رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۵    
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با اشاره به ثبت نام 640 نفر در مسابقات قرآنی استان گفت: زمان نام نویسی از فعالان قرآنی 10 روز دیگر تمدید شد و تا 29 خرداد ماه ادامه دارد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری و اتمام پروژه های نیمه تمام در شهرستان آبیک شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آئین امضای تفاهم نامه طرح ساماندهی و توسعه بقعه متبرکه چهارانبیا و امامزاده صالح (ع) صبح امروز در حسینیه چهارانبیاء (ع) برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۰    
مدیرکل ثبت احوال استان قزوین گفت: اسامی 152 هزار و 299 نفر در استان قزوین به نام مبارک علی و ترکیبات آن مزین است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی در این پیام با اشاره به ابعاد مناسک پیچیده حج، آن را برای مسلمانان قوت قلب و برای بدخواهان هراس انگیز و پُرهیبت دانستند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۵    
معاون رسانه تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: با هماهنگی های به عمل آمده به زودی همایش محفل در شهر قزوین در محل استادیوم 15 هزار نفری سردار آزادگان برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۵    
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: به لحاظ دمایی برای فردا و پس فردا کاهش نسبی دما را انتظار داریم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین و میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری قزوین گفت: بازارچه مهدیه با 13 غرفه و با اعتبار 33 میلیارد تومانی بازپیرایی و راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۰    
عضو هیات علمی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: اساساً یکی از دلایل انقلاب در برابر رژیم ستم شاهی این بوده است که مردم بتوانند در تعیین سرنوشت خودشان نقش داشته باشند ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس سواد رسانه استان قزوین با بیان اینکه یک خطای شناختی در ماجرای همستر رخ داده گفت: در این بین چیزی به عنوان رویافروشی به مردم مطرح است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شهید سیدمهدی ابراهیمی در وصیت نامه اش می نویسد : از همان روزی که هر وجب از خاکِ اسیرِ ظالمان را آزاد می کنیم، گویی خیل وارثانی را به حق خویش رسانده ایم ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین گفت: حتماً باید توجه داشته باشیم که رقابت های انتخاباتی باید رفاقت های ما را محکم تر کند، مبادا اختلافات، حرمت شکنی، اهانت و توهین به رقبا را داشته باشیم ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۷    
کارشناس مذهبی گفت: امام باقر(ع) جنبش علمی به وجود آورد که در دوره امامت فرزندش امام صادق(ع) به اوج خود رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان قزوین گفت: طبق رایزنی های انجام شده، کلیه کشتارگاه های دام استان در شهرستان های آبیک ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۲    
مهم ترین اخبار و رویدادهای استان قزوین را در بسته خبری قزوین در هفته ای که گذشت می خوانید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۳:۵۲    
شهید غنی رمضانعلی در وصیت نامه اش آورده است: وصیت من به افراد خانواده و پدرم این است که در حد امکان، خوددار و صبور باشند و تا می توانند با فرزندان و همسرم با محبّت و پدرانه رفتار کنند ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۶    
با حضور اکثریت اعضای شورای شهر و روسای کمیسیون های عمران، ترافیک و امور زیربنایی، کمیسیون املاک و حقوقی شورای و جلسه کمیسیون مالی، برنامه ریزی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر قزوین ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: حقیقتاً حضور در انتخابات رمز اصلی اقتدار و استقلال کشور است بنابراین اگر ملتی وارد صحنه شده و خادم خود را انتخاب کنند قطعاً آن کشور بالنده خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۱    
محمد باقر قالیباف یکی از 6 نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است که برای چهارمین مرتبه انتخاب خود را به رای مردم گذاشته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون استان قزوین گفت: ابتدای سال 1403 تا کنون حدود 12 هزار و 393 نفر برای اهدای خون به اداره کل اهدای خون استان مراجعه کردند که از این تعداد، 9 هزار و 606 نفر موفق به اهدای خون شدند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۴۱    
همزمان با سالروز شهادت سید غلامحسین بحرانی در وصیت نامه این شهید بزرگوار می خوانیم: به صحنه بیایید؛ در این زمانه، جای بی تفاوت ماندن نیست و با دادن این شهدا، جداً بی تفاوت ماندن حرام است! ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کلنگ زنی شهرک انرژی خورشیدی و افتتاح تصفیه خانه شهرک صنعتی خرمدشت از مصوبات سفر رئیس جمهور شهید به استان است که با حضور وزیر صمت رقم خورد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
153 هزار و 200 نخ سیگار قاچاق به ارزش تقریبی چهار میلیارد ریال در قزوین کشف شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۶    
محیط بان نمونه استان قزوین گفت: شغل محیط بانی یک شغل ریسک پذیر و سخت است و در برخی مواقع با جان انسان سر و کار دارد، اما علاقه و تجربه در این زمینه می تواند این شغل را شیرین کند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان البرز پیش بینی کرد 89 تن ماهی در استخر های پرورش ماهی این شهرستان تولید شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: هم اکنون 41 درصد کودکان کار تحت پوشش بهزیستی استان قزوین را کودکان ایرانی و 59 درصد آنان را اتباع تشکیل می دهند که از این میان 12 درصد دختر و 88 درصد آنان هم پسر هستند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: اساس و پایه ساختار نظام جمهوری اسلامی مشارکت مردم است لذا هر چه انتخابات پرشور و با مشارکت حداکثری برگزار شود ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سالروز شهادت ابراهیم علی ربیعی نژاد در وصیت نامه این شهید بزرگوار می خوانیم: سعادت دنیای من با جهاد و سعادت دنیا و آخرت من با شهادت تامین می شود ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۱    
وزیر صمت گفت: در موضوع صادرات تاکید می کنیم که صنایع این حوزه را پیگیری و بازار صادرات را از دست ندهند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: نمی شود نسخه واحدی در مدیریت برق برای همه استان ها پیچید لذا درخواست داریم که مدیریت انرژی به خود استان ها واگذار شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۱    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین با اشاره به فرونشست 17 و نیم سانتی متری دشت قزوین در سال گفت: متأسفانه قزوین جزو سه استانی است که بیشترین میزان کاهش بارندگی را نسبت به میانگین دوره بلندمدت ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
واژگونی خودرو دنا در محور تاکستان به همدان یک فوتی و سه مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با اشاره به ضرورت انجام وظایف مسئولین به صورت صحیح، ابراز امیدواری کرد که با توجه به فضای وفاق ملی پس از شهادت آیت الله رئیسی، شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو باشیم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین از آموزش و مهارت آموزی 3 هزار و 277 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد طی سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان از پلمب یک رستوران سنتی به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۶    
وزیر صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ایران باید به قله ای برسد که جهت دهی خودروسازی عالم را به دست بگیرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: با توجه به فصل بهار و تشکیل ابرهای هم رفتی، در ساعات بعدازظهر به ویژه برای امروز ناپایداری ها از شدت و میزان بیشتری برخوردار بوده و به همین جهت نیز هشدار سطح زرد از ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۳۱    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: تمامی روستاهای بالای پنج خانوار به شبکه برق متصل شدند و تعداد مشترکین ما با افزایش 52 هزار و 994 مشترک به 681 هزار مشترک رسیده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید شهرستان البرز گفت: مرمت و بازسازی گلزار مطهر شهدای شهر الوند با اعتبار 5 میلیارد و 800 میلیون ریال به همت شهرداری الوند و با پیگیری های بنیاد شهرستان البرز به اتمام رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۶    
رئیس شورای هماهنگی مدیران عامل صنعت آب و برق استان قزوین گفت: سال گذشته با کمکی که دولت محترم داشت حدود 196 کلیومتر اصلاح ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز نیکوکاری منتظران ظهور شهر الوند از جمع آوری بیش از 3 تن برنج به همت دانش آموزان الوندی در قالب اجرای پویش خیرخواهانه سفره پربرکت در راستای کمک به دانش آموزان بی بضاعت خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خانه تاریخی رئوفی قزوین این روزها به عنوان خانه خلاق صنایع دستی استان، پاتوق فعالیت هنرمندان صنایع دستی استان قزوین است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۰:۰۲    
شهید کریم آئینه چی در وصیت نامه اش می نویسد : همین طور که من کاری حسینی کردم، تو هم کاری زینبی کن و پسرمان کمال را چنان تربیت کن که در آینده در جامعه اسلامی، مفید واقع شود .. ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از متلاشی شدن باند 9 نفره سارقان خودرو و لوازم داخل خودرو با اعتراف به 50 فقره سرقت در شهر قزوین و دستگیری سه مال خر در این خصوص خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار قزوین گفت: در اربعین امسال باید به صورت ویژه به غزه بپردازیم و مجموع فعالیت های فرهنگی حوزه اربعین، اقامه عزای سیدالشهدا و محرم رنگ غزه و فلسطین بگیرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت به منظور افتتاح و بازدید از چند طرح صنعتی به استان قزوین سفر می کند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۲    
6 نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تایید و معرفی شدند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان قزوین از کشف پرونده برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شاکی، به مبلغ 2 میلیارد ریال توسط کارشناسان مبارزه با جرائم سایبری این یگان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۰۲    
موج افزایش کاربران ایرانی بازی همستر کامبت در روزهای اخیر خیره کننده است، هرکس با هر سطح سواد و دانشی به این بازی روی آورده و با ابتکارات نو و خلاقانه به دنبال افزایش تعداد ضربات انگشت بر روی گوشی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۳:۵۲    
همزمان با سالروز شهادت سیفعلی ترکی در وصیت نامه این شهید بزرگوار می خوانیم: نگهبان خون تمامی شهدا از صدر اسلام تاکنون و دلسوز انقلاب باشید و توفیق الهی پیدا کنید و نمازهایتان را اول وقت بخوانید ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۲۷    
رئیس گروه بهبود تغذیه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: میزان اضافه وزن و چاقی در استان قزوین از میانگین کشوری بالاتر بوده و 66 درصد مردم استان دارای اضافه وزن و چاقی هستند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: انفجار منزل مسکونی در کوهین دو مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور ورزش و جوانان استان قزوین با بیان اینکه در هفته ازدواج حدود 60 عنوان برنامه دیده شده است ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: همزمان با هفته جهاد کشاورزی 50 طرح تولیدی کشاورزی در استان قزوین به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۳۲    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: گرچه میزان بارش ها در استان نسبت به سال گذشته شرایط بهتری داشته اما نسبت به دوره بلندمدت با 15 درصد کاهش بارندگی همراه بودیم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شهید محمدرضا بابایی در وصیت نامه اش آورده است: از زیارت عاشورا غفلت نکنید و هر چه می خواهید از امام حسین(ع) بخواهید که به شما می دهد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۷    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین گفت: هر کسی از فیلتر شورای نگهبان گذشت نمره قبولی دارد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل هلال احمر استان قزوین از وقوع آتش سوزی در شرکت خودروسازی مایا واقع در شهرک کاسپین استان قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قزوین از احیای 136 واحد تولیدی در قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
وحید درگی به عنوان مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری قزوین منصوب شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: با توجه به گذر متناوب امواج تراز میانی از عصر امروز تا اواسط هفته برای ساعات عصر و اوایل شب در پاره ای مناطق با افزایش ابر احتمال باد محلی رگبار و در ارتفاعات بارش ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۰۲    
استاد نمونه کشوری در استان قزوین گفت: من در دوران دانشجویی بورسیه دانشگاه شیراز بودم اما زمانی که فارغ التحصیل شدم ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: امسال پیش بینی می شود قریب به 600 پایگاه تابستانی غنی سازی اوقات فراغت ایجاد کرده و بیش از 80 هزار دانش آموز قزوینی جذب این پایگاه ها شوند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۵۲    
تشکل مردم نهاد همسان گزینی مینوی امید در شهر قزوین با هدف تسهیل ازدواج با معرفی دختر و پسرهای هم کفو به یکدیگر و ثبت نام از موارد متقاضی ازدواج برای ترویج و افزایش این امر خیر در جامعه مشغول به ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
ستاد انتظامی شهرستان آوج با حضور فرمانده انتظامی استان قزوین و مسئولین استانی و شهرستانی و به یاد رئیس جمهور شهید افتتاح شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شهید باقر زرآبادی پور در وصیت نامه اش می نویسد : از دخترانم می خواهم با تقوا، با حجاب و با ایمان و با شوهرانشان مهربان و صمیمی باشند ... از دخترانم می خواهم با تقوا و باحجاب باشند
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۵:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در خطبه های نماز جمعه گفت: در صحنه انتخابات حضور هوشمندانه و آگاهانه داشته باشیم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
افسر کشیک سازمان آتش نشانی قزوین از سقوط مردی میانسال به داخل کانال بدون آب خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از تجهیز مدارس عشایری استان قزوین با اعتباری بالغ بر 800 میلیون تومان در ناحیه یک قزوین، بوئین زهرا، آوج و الموت غربی، طارم سفلی و ضیاء آباد خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج فرهنگیان استان قزوین گفت: اولین مرحله طرح جهادی آموزشی با هدف ارتقاء بنیه علمی دانش آموزان استان قزوین در درس ریاضی برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۲    
مهم ترین اخبار و رویدادهای استان قزوین را در بسته خبری قزوین در هفته ای که گذشت می خوانید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۲۳:۲۱    
شهید محمد حمیدی در وصیت نامه اش آورده است: خداوندا! مرا به آرزویم برسان که شهادت آخرین تکامل انسان است ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۱    
حسینیه ها و هیئت های استان قزوین سراسر در آستانه شهادت امام جواد (ع) میزبان مردم عزادار هستند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: برداشت محصول جو در 39 هزار و 772هکتار از اراضی کشاورزی استان آغاز شده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۸:۳۸    
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان قزوین از ارائه خدمات رایگان دامپزشکی به مناطق روستایی و عشایری خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۳:۳۷    
شهید رضا بهرامی در بخشی از وصیت نامه خود می نویسد: ای دوستان و برادران عزیزم! این شما هستید که این انقلاب را نگه داشته اید؛ پس همیشه برای حفظ و دفاع از ایران ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از پلمب و محکومیت 765 میلیون ریالی واحد صنفی غذاخوری متخلف در بوئین زهرا خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: موضوعی که برای ما مهم است بازدید از موزه شهدا و گلزار شهدا است ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش وپرورش با تاکید بر ضرورت توجه به مراقبت فیزیکی، روانی و آموزشی در فرآیند برگزاری آزمون های نهایی دانش آموزان گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۲    
نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مخاطب اندیشه و مکتب سیاسی امام امام خمینی (ره) نه تنها مردم و ملت ایران و نه تنها مسلمانان جهان بلکه تمام انسان های آزادی خواه دنیا بود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: 55 واحد صنعتی استان از سال گذشته تاکنون با پیگیری و حمایت های صورت گرفته، احیا شده و به چرخه تولید بازگشته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان قزوین گفت: برای روز های پنجشنبه و جمعه ضمن روند نسبی افزایش دما در بخش های جنوبی و شرقی گرد و غبار محلی پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۲    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری اولین نمایشگاه کار در نمایشگاه بین المللی استان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۴۲    
محمدحسین شفیعی ها دبیر حزب موتلفه در قزوین در یادداشتی به مناسبت ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله خمینی (ره) نوشت: یکی از اصلی ترین شیوه های مبارزه امام خمینی (ره) با استبداد ...
مشاهده نتایج بیشتر...