چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۰:۲۴Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

صبح قزوین (sobheqazvin.ir)

صبح قزوین 1 فروردین 1395 صبح قزوین 1 فروردین 1396 صبح قزوین 25 اسفند 1397 صبح قزوین 21 آبان 1398 صبح قزوین 30 اسفند 1399 صبح قزوین 29 اسفند 1400 صبح قزوین 31 فروردین 1401 صبح قزوین 31 اردیبهشت 1401 صبح قزوین 31 خرداد 1401 صبح قزوین 31 تیر 1401 صبح قزوین 31 مرداد 1401 صبح قزوین 31 شهریور 1401 صبح قزوین 1 مهر 1401 صبح قزوین 2 مهر 1401 صبح قزوین 3 مهر 1401 صبح قزوین 4 مهر 1401 صبح قزوین 5 مهر 1401 صبح قزوین 6 مهر 1401 صبح قزوین 7 مهر 1401 صبح قزوین 8 مهر 1401 صبح قزوین 9 مهر 1401 صبح قزوین 10 مهر 1401 صبح قزوین 11 مهر 1401 صبح قزوین 12 مهر 1401 
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مجمع نمایندگان استان قزوین در محکومیت اغتشاشات و آشوب های اخیر بیانیه ای صادر کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۱    
عین الله کشاورزترک گفت: در حال حاضر بیش از 3 هزار تعاونی مختلف در استان فعال بوده که بخشی از آنها در حوزه مسکن فعالیت دارند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کانال تلگرامی تحولات منطقه نوشت:
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در شرایط جنگ سایبری که در بزنگاه های حساس برای هر کشوری اتفاق می افتد، شناسایی و آگاهی بخشی درباره گروه های خرابکار به جامعه ضمن ارتقای زیرساخت های امنیت سایبری ضروری است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۰    
اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در جلسه علنی شورا ضمن بررسی لوایح و نامه های واصله از سوی شهرداری قزوین با لایحه خرید 18 دستگاه اتوبوس جدید برای شهر قزوین موافقت نمودند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
باتوجه به اینکه رئیس جمهور در سفر به استان تأکید ویژه ای نسبت به تعیین تکلیف شرکت کنتورسازی داشت، مدیران اقتصادی و صنعتی استان و در راس آن استاندار قزوین برای احیای آن به صورت جدی تلاش می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سابق امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: متأسفانه سرویس های امنیتی غرب از ابزار رسانه در جنگ روایی علیه ما استفاده می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
دشمن پس از شکست مجدد پروزه تابستان داغ در ایران در بستر نارضایتی های اقتصادی، اینبار سراغ اجرای یک پروزه جدید امنیتی از طریق شکاف های فرهنگی و اجتماعی رفت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دیابت یکی از بیماری هایی است که بیشتر زنان را درگیر می کند اما به کمک راه های بسیار ساده می توانند از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مالی مسئول تیم اعزامی آمریکا به مذاکرات وین آزادی زندانی های آمریکایی را پیش شرط هرگونه توافق اعلام کرد. دموکرات ها خواهان این برچسب از سوی جمهوری خواهان نبودند که به ایران باج دادند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
زنجبیل، سیر و لیمو سه محصول طبیعی اند که به پاک شدن رگ های مسدود و عفونت ها کمک می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شب گذشته از حوالی ساعت 19 گروهی از دانشجویان دانشگاه شریف مقابل درب این دانشگاه در خیابان آزادی تجمع کرده و با شعارهای خود خواستار آزادی دانشجویان بازداشتی شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رضا افلاطونی گفت: خروج مرغ زنده و لاشه (کشتار شده) بدون مجوز سازمان جهاد کشاورزی با هدف تامین مرغ بازار استان قزوین ممنوع است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
عباس کاظمی گفت: در حال حاضر یکی از مهم ترین مسائل امنیتی پیش روی استان بر پایه آب است و اگر الگوی کشت مشخص نشود سال آینده مشکلات جدی در این بخش ایجاد می شود چون اغلب روستاهای ما دچار مشکل آب هستند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۹   + ۱۰۹ سایت دیگر  
مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های نیروهای مسلح با حضور فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
با پایان اردوی تیم ملی فوتبال در اتریش، کارلوس کی روش خواهان تغییر اسپانسر البسه شده؛ آیا فدراسیون دوباره از آدیداس خرید می کند؟
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
روز سوم آبان 1401 خورشید به شکل یک سیب گاز زده درخواهد آمد، زیرا سایه ماه روی بخش هایی از زمین می افتد و به اصطلاح یک خورشیدگرفتگی جزئی روی خواهد داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی اعلایی گفت: حضور استان قزوین در باشگاه صادرات یک میلیارد دلاری دور از ذهن نیست بلکه با برنامه ریزی و تعاملات بیشتر به وقوع خواهد پیوست.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی اعلایی گفت: برای حل مشکلات واحدهای تولیدی، موضوعات مربوط به استان در داخل پیگیری و موضوعی که در حیطه اختیارات استان نیست به ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید ارجاع داده می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
راحله جاتن گفت: هم اکنون 8.9 درصد جمعیت استان قزوین سالمند هستند که 40 درصد آنان در روستاها و 60 درصد هم در شهرها ساکن هستند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
علی دهباشی پور گفت: خوشبختانه در حوزه مسکن رشد خوبی داشتیم به طوریکه احداث مسکن دو معلولی استان قزوین امسال به اتمام خواهد رسید و همه جامعه هدف تحت پوشش قرار خواهند گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
تشویش به اغتشاش جرم مشترک سلبریتی هایی است که نمک خوردند و نمکدان شکستند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رجحانی گفت: نظام بهره وری آب به دنبال ارتقاء دشت قزوین است و بازار آب تنها گزینه ای است که می تواند این اتفاق را رقم بزند در واقع بازار آب ارزش آب را تا جایگاه واقعی آن ارتقاء می دهد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا حسن پور گفت: متخلفان اقتصادی استان قزوین در نیمه نخست امسال از سوی تعزیرات حکومتی به پرداخت 340 میلیارد ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از چالش های خانواده ها بعداز بازگشایی مدارس و حضور دوباره دانش آموزان در مراکز آموزشی، سرویس مدارس و افزایش خودسرانه و بی ضابطه تعرفه های حمل نقل است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حبیب الله صادقی پور با اشاره به افزایش قیمت موز در بازار، جدیدترین نرخ میوه و تره بار در بازار قزوین را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: انتظار داریم سهام عدالت جاماندگان خیلی سریع و حتی قبل از پایان سال تعیین تکلیف شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق و عمان در تماس تلفنی با امیرعبداللهیان خبر آزادی حاجی بازداشت شده ایرانی در سعودی را اعلام کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۱:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
مجری سمت خدا پس از چندی غیبت، دوباره به آنتن برگشت. این مجری قدیمی دوباره بعد از مدتی غیبت، امروز در برنامه سمت خدا حضور پیدا کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از برداشت قهوه فابیو سانچز را مشاهده می کنید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۰:۵۸   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران درخصوص جزئیات عمل تومور مغزی مهسا امینی توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان اموال تملیکی قرار است به زودی تعداد قابل توجهی بنز، ب ام دبلیو، پورشه، تویوتا، لکسوس، کیا، هیونداری و... که از پنج سال پیش در گمرک خاک می خورده اند را در قالب برگزاری مزایده بفروشند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نبود سازوکار قانونی برای کنترل هنرمندان در صنعت سینما و تلویزیون موجب شده تا قدرت سلبریتی ها فراتر از سازمان های رسانه ای شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۰:۴۳   + ۳۱ سایت دیگر  
تنها با تغییراتی کوچک در تنظیمات گوشی یا اپلیکیشن، می توان در مصرف اینترنت گوشی و وای فای خود صرفه جویی و از آن بهینه تر استفاده کرد زیرا در بیشتر موارد، حجم اینترنت مصرفی با انجام دادن موارد ساده ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۰:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بازیکنان گل گهر و استقلال به پرچم ایران در واکنش به حوادث اخیر ادای احترام کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خزائلی گفت: طی این هفته اولین منطقه گردشگری کشاورزی استان را در طارم افتتاح خواهیم کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۰    
سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین خواهان مجازات ترک فعل مسئولین فضای مجازی که باعث نابسامانی فرهنگی و اختلال امنیتی در کشور گردیدند، شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سیدعلی هاشمی گفت: سهمیه ای که برای ساخت مسکن در پروژه طرح نهضت مسکن از سوی وزارت راه و شهرسازی به استان قزوین اعلام شده شامل 64 هزار واحد در مدت چهار سال بوده اما این آمار شامل مسکنی است که در بخش ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تخمین قیمت میلگرد، علی الخصوص نرخ مقاطع برندهای مطرح بازار بسیار سخت است؛ در این متن عوامل موثر برپیش بینی نوسانات قیمت این میلگردها در 6 ماهه دوم سال 1401 می پردازیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی اعلایی با اشاره به آورده متقاضیان در بانک ها برای اجرای پروژه نهضت ملی مسکن گفت: باتوجه به اینکه این مبلغ تاکنون یکهزار و 100 میلیارد تومان بوده ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بازگشت دیرهنگام اعضای تیم ملی فوتبال به ایران و دیر اضافه شدن بازیکنان به تمرینات تیم باشگاهی اعتراض سرمربیان لیگ را بلند کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
با اوج گرفتن حوادث فوت مرگ مهسا امینی در برخی شهرهای ایران، ضدانقلاب تمرکز ویژه ای را برای تحریک مردم سیستان و بلوچستان و پیوند زدن قومیت کرد و بلوچ و مذهبی کردن موضوع در برخی مناطق مرزی آغاز می کند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حسن جلیلوند گفت: کشت گیاه کینوا در اراضی کشاورزی کم آب قزوین، به خصوص شهرستان بویین زهرا در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نقش برخی از بازیگران، فوتبالیست ها، خوانندگان، ورزشکاران و افراد مشهور به اصطلاح سلبریتی در دمیدن آتش فتنه به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت؛ سلبریتی های ناآگاهی که برای دیده شدن ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
روغن، شکر و برنج اقلامی است که نرخ آنها در بازار قزوین روند نزولی در پیش گرفته و با قیمت های پایین تر از گذشته در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۶۵ سایت دیگر  
خرمالو یکی از بهترین میوه هایی است که در روزهای سرد سال خوردن آن توصیه می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مهمترین ویژگی فرمانده اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان، ایجاد تحرک ویژه در موضوع عملیات های موفق علیه گروه های تروریستی در منطقه بود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
هرساله با فرارسیدن فصل گرما تعداد غرق شدگی در استان قزوین افزایش چشمگیری دارد تا آنجایی که میزان حوادث غرق شدگی بالاتر از میانگین این گونه حوادث در استان های دارای ساحل ارزیابی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: از دستگاه قضایی خواستاریم با کسانی که فتنه گری را در پشت صحنه مدیریت می کنند برخورد قاطع کنند و آنها را از خدشه به اموال عمومی پشیمان کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
محمدمهدی گفت: 80 درصد از نفراتی که در بیمارستان ها به علت برخورد سنگ، جراحت به وسیله چاقو و آسیب دیدگی توسط سلاح های سرد بستری هستند از عوامل نیروی انتظامی و نیروهای بسیج هستند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حمید ملکی گفت: حوزه های علمیه و ائمه جماعات در صورتی می توانند به عنوان ائمه جماعت اثرگذار باشند که به لحاظ آگاهی و بصیرت مانند دشمن شناسی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۶    
حجت الاسلام اصغر عرفانی گفت: روش فعالیت ما در حوزه علمیه متفاوت خواهد بود و تلاش می کنیم به دنبال واحدهای آموزشی و مدارس برویم و مسائل و مشکلات آنها را در هیئت فعال مطالبه گرانه حل کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
این روزها اعمال محدودیت برای جنگ افزارهای مجازی آمریکایی صهیونیستی در کنترل فتنه نقش بسیاری مهمی داشته است که اکنون عده ای گوش مردم را با این سخنان پر می کنند که اینترنت ماهواره ای می آید و مثلاً ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۳:۲۱    
سرهنگ فرهاد ذاکری منش گفت: پیش بینی می شود که از بعدازظهر روز جمعه شاهد افزایش حجم ترافیک به صورت نیمه سنگین و سنگین در محورهای استان باشیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۶    
مهدی آخوندی گفت: از روز جمعه با توجه به شمالی شدن زیر جریانات، وزش بادهای شمالی و روند کاهش نسبی دما را خواهیم داشت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
احمد خورگامی گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان از 12 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین دایر می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۶    
حاج علی اصغر مهجور از حضور بدون چشمداشت رزمندگان قزوینی در مناطق غرب کشور و دفاع جانانه از خاک میهن و هموطنان کُرد می گوید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
درگفت وگوی زیر نصرت الدین نصراللهی شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می گوید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قدیر موسی خانی گفت: متأسفانه سه دستگاه از ماشین آلات آتش نشانی هنگام انجام ماموریت و تردد در معابر شهری طی اغتشاشات اخیر دچار خسارت جزیی شدند که میزان کل خسارت ها در حال برآورد است و خوشبختانه از نظر ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۵    
حجت الاسلام مصطفی مجیدی از ایجاد 10 وقف جدید طی یکسال گذشته در استان قزوین خبر داد و گفت: از این تعداد 3 وقف به شکل گروهی و مابقی به صورت انفرادی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
قند خون کنترل نشده، خطر ابتلا به عوارض جدی سلامت از جمله سکته مغزی، بیماری های قلبی، آسیب های عصبی، کوری و بسیاری از مشکلات دیگر را به همراه دارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۱۲۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: قیمت روغن 5 کیلویی نسبت به دو ماه اخیر که 400 هزار تن بود الان 295 هزار تومان شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
جعفر دهقان بازیگر پیشکسوت کشورمان در خصوص مرگ خانم امینی و حواشی پیش آمده؛ برای پدر و مادرش ابراز ناراحتی کرد و گفت باید فرصت رسیدگی به مراجع قانونی داده شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
علی دهباشی پور گفت: تاکنون یک هزار و 236 کودک مشکوک تشخیص داده شدند که برای بررسی بیشتر به مراکز بینایی سنجی و چشم پزشک ارجاع داده شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
بررسی های کارشناسی درباره فعالترین اکانت های هشتگ #مهسا_امینی، حقایق ناگفته ای از اینکه چگونه صد میلیون تولید محتوا با این هشتگ انجام شد، را بیان می کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در این گزارش فهرستی از عجیب ترین میوه های جهان گردآوری شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تابستان 1401 درحالی تمام شد که برخلاف انتظارات و پیش بینی ها، امسال حتی یک دقیقه هم خاموشی در بخش خانگی رخ نداد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
در بیانیه جمعی از فعالان رسانه ای و اهالی خبر استان قزوین در محکومیت اغتشاشات آمده است که رفتارهای غیرقانونی با عبور از خط قرمز امنیت جان و مال مردم و توهین به مقدسات و عزای حسینی نتیجه واگرایی و ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
همزمان با ابلاغ رئیس جمهور پیرامون اصلاحیه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تغییرات کنکور سال 1402 به صورت قطعی ابلاغ شد و سازمان سنجش که مسئول برگزاری آزمون های سراسری است باید مطابق دستورالعمل شورای ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت کاغذ و لوازم التحریر در سال تحصیلی جدید باعث شده تا شور و اشتیاق مردم برای خرید کمتر شود و بازار لوازم التحریر مشتریان کمتری را در خود جای دهد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
علی کریمی قدری به خود فرصت داده و سعی کند از افراد بهتری در امارات مشورت بگیرد؛ جریان معاندی که به کریمی خط می دهد گروهی آلوده است که از شهرت کریمی استفاده کرده و به اصطلاح روی او سوار شده است!
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون نظارت بانک مرکزی اعلام کرد: با توجه به پایان مهلت ارزیابی بانک های متخلف در زمینه عدم رعایت نرخ سود علی الحساب سپرده سرمایه گذاری مدت دار ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۵    
آموزش بستن خلاقانه خمیر پیراشکی در قالب ویدئویی کوتاه قابل مشاهده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سلام بر تو ای امام هشتم، ای فرزند پیامبر و علی، ای پاره تن فاطمه ای جگر گوشه حضرت موسی بن جعفر، و ای امامی که هر لحظه دل های ما به شوق دیدار حرم مطهّرت می تپد، سلام بر تو ای علی بن موسی الرضا ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر جمعی کوچک از سلبریتی ها در فضای مجازی و به بهانه درگذشت مرحومه امینی به حمایت از اغتشاشات اقدام کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
در این مطلب شما را با عجیب ترین بند های درخواستی بازیکنان فوتبال جهان در قراردادهایشان آشنا می کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمد مرادی یکی از اعضای هیئت علمی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی قزوین و خادم امام رضا(ع) است که از خادمی اش در بارگاه امام هشتم می گوید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ساسان کرمی گفت: کاروان عزاداری شمس الشموس برای پنجمین سال متوالی همزمان با صبح شهادت حضرت رضا (ع) در شهر قزوین برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه نگران تجاوز هیچ کشوری به خاک خود نیستیم و کسی جرات ندارد به کشتی های ما چپ نگاه کند گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
با گذشت بیش از چند دوره از حذف ارز ترجیحی و قول دولت برای پرداخت یارانه کالایی، به نظر می رسد یارانه مهرماه نیز به صورت نقدی پرداخت شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
فصل اصلی جا به جایی ها و بازار اجاره پایان یافته وتعداد مستاجرانی که همچنان واحد مناسب خود را پیدا نکرده اند کاهش داشتهبه همین دلیل مشاوران املاک برای جذب مستاجران باقی مانده شگردهای جدیدی را به کار ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۵    
هنگام برنامه ریزی برای تعطیلات، محل اقامت یکی از مهم ترین چیزهایی است که باید در نظر داشته باشید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سرفه، درد قفسه سینه و تنگی نفس، کاهش وزن بدون دلیل، تغییرات در گوارش و خارش یا زردی پوست می تواند از نشانه های ابتلا به سرطان باشد
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ فرهاد ذاکری منش گفت: در حال حاضر ترافیک در سطح آزادراه های استان نیمه سنگین و روان است اما پیش بینی می شود برای ساعات بعدازظهر با توجه به تعطیلات پیش رو میزان ترافیک پرحجم تر شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از دو سال وقفه در آموزش های حضوری، اول مهر امسال همزمان با شروع بهار علم آموزشی، دانش آموزان راهی مدارس شدند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مسعود مهدوی گفت: بعد از رحلت پیامبر و انتصاب خلافت، جامعه در بحث ولایت منحرف شد لذا اگر ما ولایت را یک امر الهی ندانیم و دین را از سیاست جدا بدانیم دچار انحطاط در جامعه خواهیم شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نقی سیاهکالی مرادی گفت: مدارس نوبت بعد از ظهر شهر قزوین و تاکستان طی روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 تعطیل می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مجید رحمانی گفت: یک میلیون و 230 هزار قطعه مرغ در شهریور ماه به بازار این استان عرضه شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
میلاد جباری گفت: همزمان با روزهای پایانی ماه صفر موکب جامع خدمات زائر جوانان رضوی و موکب خانوادگی شباب الشمس و موکب دخترانه نجمه(س) در مشهد مقدس برپا می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
عکسی از سنگ قبر ملکه الیزابت دوم در قلعه ویندسور منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
این روز ها برخی چهره های شناخته شده هنری تصمیم گرفتند درباره آشوب های اخیر موضع گیری کنند و برخی شان با تلویزیون خداحافظی کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رصد بازار خودرو در مدل های پژو، حاکی از ریزش قیمت ها در تابستان امسال است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در این مطلب به 19 ابزار کاربردی رایگان پرداخته شده که استفاده آنلاین از آن ها می تواند شما را از نصب زمانبر و بیهوده برخی از برنامه ها بی نیاز کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حسین رجبی گفت: تعداد زیادی از اغتشاشگرانی که در قزوین بازداشت شدند جزو ارازل و اوباش هستند و سابقه ارتکاب جرم را دارند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قزوینی ها با خروش و حضور در راهپیمایی معترضانه نسبت به اغتشاشات و اقدامات فتنه انگیز بار دیگر پای ایستادن بر آرمان های انقلاب و نظام حاضری زدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا امامقلی گفت: هنر انقلاب، بستر مناسبی را برای ایجاد فضای گفتگو و کنش گری فعال در جامعه ایجاد می کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار رستمعلی رفیعی آتانی با بیان اینکه امروز دشمنان در برابر عظمت حضور مردم تحقیر شدند، گفت: امروز دیگر دست دشمن روی ماشه نیست بلکه دستش به فرمان ماشین فرار است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا مشهدی با اشاره به فقر فضای آموزشی در دانشگاه فرهنگیان قزوین گفت: دو هزار دانشجوی فرهنگیان با این کیفیت تأثیرگذاری تنها در سه هکتار فضای آموزشی تحصیل می کنند
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۵    
حضرت محمد(ص) آخرین فرستاده الهی از سوی خداوند متعال است که به واسطه ایشان دین و دستور برای راه آزادی و زندگی برای بشریت به اکمال رسید و همچنین امام حسن مجتبی (ع) ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رسانه سعودی مدعی شده هیات ایرانی یک کامیون سوغاتی خریداری و به ایران وارد کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...