پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۰:۰۱Jan 2022 20
جستجوی پیشرفته

صبح قزوین (sobheqazvin.ir)

صبح قزوین 1 فروردین 1395 صبح قزوین 1 فروردین 1396 صبح قزوین 25 اسفند 1397 صبح قزوین 21 آبان 1398 صبح قزوین 30 اسفند 1399 صبح قزوین 1 فروردین 1400 صبح قزوین 31 اردیبهشت 1400 صبح قزوین 31 خرداد 1400 صبح قزوین 31 تیر 1400 صبح قزوین 31 مرداد 1400 صبح قزوین 31 شهریور 1400 صبح قزوین 30 مهر 1400 صبح قزوین 30 آبان 1400 صبح قزوین 30 آذر 1400 صبح قزوین 1 دی 1400 صبح قزوین 2 دی 1400 صبح قزوین 3 دی 1400 صبح قزوین 4 دی 1400 صبح قزوین 5 دی 1400 صبح قزوین 6 دی 1400 صبح قزوین 7 دی 1400 صبح قزوین 8 دی 1400 صبح قزوین 9 دی 1400 صبح قزوین 10 دی 1400 صبح قزوین 11 دی 1400 صبح قزوین 12 دی 1400 صبح قزوین 13 دی 1400 صبح قزوین 14 دی 1400 صبح قزوین 15 دی 1400 صبح قزوین 16 دی 1400 صبح قزوین 17 دی 1400 صبح قزوین 18 دی 1400 صبح قزوین 19 دی 1400 صبح قزوین 20 دی 1400 صبح قزوین 21 دی 1400 صبح قزوین 22 دی 1400 صبح قزوین 23 دی 1400 صبح قزوین 24 دی 1400 صبح قزوین 25 دی 1400 صبح قزوین 26 دی 1400 صبح قزوین 27 دی 1400 صبح قزوین 28 دی 1400 صبح قزوین 29 دی 1400 
  ۴ ساعت پیش    
تقریبا تمام میوه هایی که می خوریم پوستی پر از خاصیت دارند که به دلیل عدم آگاهی ما از موارد مصرف شان، دور ریخته می شوند. پرتقال هم یکی از آن میوه های پر فایده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روزانه 630 جنین در کشور سقط یا به تعبیر دقیق اسقاط می شوند و از بین می روند و ظالمانه و بی رحمانه به کام مرگ کشانده می شوند.
  ۴ ساعت پیش    
اپل واچ یکی از محبوب ترین ساعت های هوشمند در سراسر جهان است؛ حال نحوه گرفتن اسکرین شات در این ساعت های هوشمند را توضیح خواهیم داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
برخی از افراد در فصل سرما بیشتر از بقیه سرما را احساس می کنند این افراد سرد مزاج هستند، پس باید به تغذیه خود توجه کنند و غذای مناسب سرد مزاج ها استفاده کنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه آلمانی به انتقاد از رفتار لیونل مسی در مراسم The Best فیفا پرداخت.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
امسال بارش برف بسیاری از مناطق ایران را سفیدپوش کرد. اما برف بی سابقه در غرب و شمال غرب کشور برخی شهر ها را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران امروز چهارشنبه در کاخ کرملین با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه دیدار کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
پیش فروش بلیت های جام جهانی 2022 قطر از امروز آغاز شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
انگیزه هکر ها در شبکه شاد متفاوت است؛ برخی ها برای کلاهبرداری وارد این سامانه شده و برخی دیگر برای آزار دادن مدیر، معلم و سایر دانش آموزان این کار را می کنند.
  ۷ ساعت پیش    
هاشم داداش پور گفت: آمادگی لازم برگزاری کامل کلاس های دانشگاهی را در سراسر کشور از نیم سال دوم بهمن ماه داریم و البته احتمال دارد برخی دانشگاه ها متناسب با شرایط خود نتوانند این امر را محقق کنند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روح الله عباسپور گفت: در عین حالی که برای دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین ماموریت بین المللی تعریف شده است ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مریم بهروزی گفت: از بعدازظهر پنجشنبه، سامانه بارشی زودگذری وارد استان قزوین می شود و تا پیش از ظهر جمعه در استان مستقر است
  ۱۰ ساعت پیش    
حبیب الله صادق پور گفت: قیمت گوجه در بین تره بار با افزایش قیمت چندبرابری مواجه شده به طوری که با نرخ کیلویی 15هزار تومان در بازار قزوین عرضه می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کیوان حبیبی گفت: نمایش های پروانه الجزایری به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی سعید شیخی و نمایش زندگی سگ مرده به نویسندگی حامد مکملی و کارگردانی محسن نجفی از استان قزوین به جشنواره فجر راه یافتند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان از شورای آموزش و پرورش شهرستان های آبیک و ضیاآباد تقدیر به عمل آمد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
خبرها حاکی از این است که پس از به روزرسانی، گوگل مپ از Android Auto ناپدید می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خبرهای ورزشی استان را در بسته خبری ورزشی صبح قزوین دنبال کنید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
مهاجرت از ایران طی دو سال گذشته روندی صعودی پیدا کرده که عموماً به دلیل مشکلات اقتصادی و اجتماعی کشور و جذابیت های کشورهای مقصد است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۸    
به طور قطع بسیاری از آداب و رسوم جهیزیه در زمان های بسیار گذشته ریشه دارد و حتی این رسومات در کشورهای مختلف مشترک هستند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
منابع آگاه در مصر سه شنبه شب از سفر محرمانه پسر عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری این کشور به سرزمین های اشغالی خبر دادند و اهداف پشت پرده این سفر را فاش کردند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس رتبه بندی ارتش های جهان، آمریکا، روسیه و چین به ترتیب رتبه های اول تا سوم قویترین ها را در اختیار خود دارند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
وزن کم کردن همیشه کار ساده ای نیست، اما چیزی که در این زمینه اهمیت دارد، تغییر سبک زندگی است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
شب گذشته در هفته پایانی مرحله گروهی جام ملت های آفریقا اتفاقی بزرگ رخ داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
باغ کتاب تهران بزرگترین مجموعه کتاب و سرگرمی های علمی کشور یا به عبارتی بزرگترین کتابفروشی ایران محسوب می شود که در فضایی در دوطبقه با زیربنای 65 هزار متر مربع و وسعت 110 هزار متر مربع احداث شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
میدل ایست آی در گزارش خود به صراحت تاکید دارد که ایران و روسیه به عنوان دو بازیگر موثر در جبهه مخالف با غرب ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
لایه های دروغ نخستین تجربه کارگردانی رامین سهراب در ایران است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
صفر فیض اللهی گفت: مجموع مبتلایان این ویروس 88 مورد بوده و براساس پیش بینی های صورت گرفته موارد ابتلا به صورت انفجاری در تمام مناطق استان رو به افزایش است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی امیری با اشاره به اینکه فضای مجازی در قزوین رها شده و متولی ندارد، افزود: طرح تحول فضای مجازی با هدف ارائه طرح تحول فرهنگی در فضای مجازی و ارائه راهکارهای عملیاتی تدوین می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
جواد حق لطفی گفت: به دنبال بارش برف در دو روز اخیر 166راه روستایی مسدود شده بود که از این تعداد 100 راه با تلاش راهداران بازگشایی شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: با عدالت خواهان در عرصه رسانه ای نیز نباید برخورد شود تا شاهد تقویت عدالت خواهی در جامعه باشیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
حسنعلی اصغری گفت: کلاس های حضوری در برخی از مدارس استان قزوین فردا برگزار نمی شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
برای هر کدام از اذکار خواص خارق العاده ای ذکر شده است که اگر آدمی بداند به هیچ عنوان آن ها را رها نمی کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
در فضای غفلت رسانه های رسمی کشور و همچنین فضاسازی های غیرواقعی رسانه های غربی و برخی جریان های غرب گرا در داخل، دستاوردهای سفر بسیار مهم وزیر امور خارجه به چین مورد توجه کافی قرار نگرفت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۴۸    
دادگاه اروپایی اسناد خود را بر پایه خاطرات باند تروریستی مهدی هاشمی بناکرده است. در دادگاه استکهلم تروریست ها یکدیگر را به خوبی پیداکرده اند!
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۴۸    
اگر رژیم غذایی کم کربوهیدرات دارید، به میوه های کم شکر پایبند باشید. اکثر میوه ها به خاطر مقدار گلیسیمیک پایینی (GI) که دارند؛ قند آن ها بیشتر فروکتوز است با این حال، میوه های خشک (مانند کشمش، خرما ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
با این حال، همچنان طراحان با طراحی های بسیار هوشمندانه و زیبای خود، ما را شگفت زده می کنند و نشان می دهند که همچنان هم می توان از چیز های معمولی، طرح های خارق العاده ای خلق کرد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۲۸    
خلاقیت تاثیرات گسترده ای بر زندگی و موفقیت افراد می گذارد. خلاقیت مهمتر از تلاش یا استعداد و هر چیز دیگری است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۲۸   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیر طراحی مرکز توسعه محصولات ایران خودرو گفت: باز شدن کیسه هوا (ایربگ) در هنگام تصادف خودرو، بستگی به شدت ضربه، میزان سرعت و زاویه ای دارد که ضربه وارد می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
منابع یمنی اعلام کردند که انصارالله یمن با 20 پهپاد و 10 فروند موشک بالستیک اهداف حساسی را در عمق امارات هدف قرار داده است. کاربران شبکه های اجتماعی نیز به این عملیات بزرگ یمنی ها واکنش نشان دادند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تنظیمات مختلف گوشی های اندرویدی میزان حریم خصوصی کاربران را کاهش می دهد و حتی برای آن ها هزینه می تراشد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۸   + ۳۷ سایت دیگر  
رسانه اماراتی در خبری عجیب، مدعی شد که استقلال تهران به لیگ قهرمانان آسیا بازگشته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد مهدی اعلایی گفت: تا به حال خوشبختانه از جانب جریانی در استان موضوعی مطرح نشده که بخواهد خیلی زیان آور برای منافع مردم در سطح باشد ولی اگر این اتفاق بیوفتد بدون شک در برابر فشارها ایستادگی خواهیم ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرتیپ دوم امیر بهنام پیری گفت: استان قزوین در زمینه ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس جزو استان های آخر کشور بود اما اکنون با اقدامات صورت گرفته در میانه جدول قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
امیر سرتیب نبی سهرابی گفت: رسالت بنیاد، بازسازی گفتمان دفاع مقدس در متن و بطن اجتماعی کشور است زیرا کشور ما در دهه پنجم انقلاب اسلامی برای عبور از بحران های اجتماعی، فرهنگی ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۳    
جبهه فرزندان شهید فرهنگی استان قزوین در راستای توجه به موضوع جوان گرایی و انقلابی گری در انتخاب مدیران به ویژه در حوزه آموزش و پروش بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۳    
امروز در حالی که بیش از یک سال و نیم از عمر کاری این مجلس می گذرد خلا سازوکار نظارت بر امور به خصوص در سطوح میانی که یکی از دو وظیفه اصلی نمایندگان است بیش از پیش خود را نشان می دهد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
در مطلب زیر به صورت کلی می خواهیم داستان های بحث برانگیز که در سال 2021 صدر اخبار و مجله های مختلف بوده است را بررسی کنیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ما انسان ها ژن تجمل گرایی نداریم، اما وقتی تمایل به جلب توجه و دیده شدن با تقلید از فرهنگ های دیگر ترکیب شوند، یکی از آسیب زاترین انواع تجمل گرایی در ما به وجود خواهد آمد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
یک تصویر از بهنوش طباطبایی، در شبکه Polygon به صورت NFT مینت شده و با قیمت یک اتر، حدودا 3200 دلار در OpenSea به فروش رفته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
تصویر دیده نشده از حسن روحانی در خدمت سربازی، در سال 1350 را مشاهده می کنید که داماد حسن روحانی منتشر کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
حکمت الله هاشمی گفت: به کمک نیروهای هلال احمر 135 خودرو رها سازی، 92 مورد زنجیر چرخ بسته و به 326 نفر امدارسانی شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
در راستای بررسی دقیق تر دغدغه های مطرح در افکار عمومی در خصوص مصرف بیش از حد سوخت مازوت و آلاینده های زیست محیطی نیروگاه شهید رجایی ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
روغن کرچک یک روغن بی بو است که از دانه های گیاهی به نام کرچک استخراج می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
در سال میلادی که به تازگی پشت سر گذاشتیم، رژیم غذایی مدیترانه ای برای پنجمین سال متوالی، عنوان برترین رژیم غذایی سال را به خود اختصاص داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
تصاویری از برخی اشیاء بسیار عجیب و غریب که به جای بشقاب در برخی رستوران های جهان استفاده شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مذاکرات وین شش با مخالفت سایر ارکان حاکمیت هیچ گاه به نتیجه نهایی و احیای توافق هسته ای ختم نشد، زیرا همان طور که بررسی کردیم پیش نویس تهیه شده در این دور از مذاکرات نه تنها تامین کننده منافع ایران ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
روبرت لواندوفسکی در مراسم بهترین های فیفا به عنوان مرد سال فوتبال جهان انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
جواد حق لطفی گفت: بارش برف در استان قطع شده و در حال حاضر تردد در تمام محورهای شریانی و اصلی استان برقرار است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
محمدحسین حاج میرصادقی گفت: 10 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های بازآفرینی استان قزوین در سال جاری پیش بینی شده است که این میزان را باید تا پایان تیرماه سال 1401جذب کنیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
جواد حق لطفی از بارش برف در تمام محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 80 روستا مسدود شده است که نیروهای راهداری برای بازگشایی این راه ها به مناطق اعزام می شوند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حسنعلی اصغری از تعطیلی مدارس برخی مناطق استان قزوین به دلیل بارش برف و برودت هوا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل مفرد بوشهری گفت: اکنون با کمبود گاز مواجه نیستیم اما دور از تصور نیست که در روزهای آینده اثرات برودت هوا را در مصرف زیاد گاز و کمبود آن مشاهده کنیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۸    
قاسم اللهیاری ضمن اظهار بی اطلاعی از راه اندازی شهرداری منطقه چهار گفت: هزینه ای برای راه اندازی شهرداری منطقه چهار در بودجه 1400 دیده نشده و انتصاب مدیر برای آن هم تخلف محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
از نظر طب قدیم ایران ریشه بابا آدم سرد و خشک است و از ریشه این گیاه استفاده طبی به عمل می آید. با ما همراه باشید تا با خواص درمانی بهداشتی این گیاه، بیشتر آشنا شویم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه خمسه گفت: درحالی که کشور با چالش پروتئین مواجه شده بود با انجام اقداماتی در کشتارگاه ها و مبادی خروج مرغ تلاش کردیم که دچار این مشکل نشویم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت:
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
پس از حواشی اظهارات خبرسازترین عضو کابینه رئیسی، حجت عبدالملکی، وزیر کار درباره ایجاد اشتغال با هزینه یک میلیون تومانی که انتقاد و اعتراض کاربران فضای مجازی و فعالان اقتصادی را به دنبال داشت ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
گوشی های اندرویدی پس از مدتی مثل روز اول کار نمی کنند و اپلیکیشن های نصب شده، بازی ها و فایل های اضافی (جانک فایل) روی عملکرد آن ها تاثیر منفی می گذارند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
علی شعبانی گفت: از ابتدای امسال بیش از پنج هزار و 719 جلسه رسیدگی به اتهامات زندانیان به صورت الکترونیکی برگزار شده است .
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
علی محمدمختاری از دریافت نهال رایگان با یک تماس تلفنی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
بازدید از موزه تاریخ طبیعی شهر محمدیه از 29 دی به مناسبت هفته هوای پاک رایگان است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
فرزند صبح بهترین فیلمی است که ساخته ام و دوست دارم این آخرین فیلم من به عنوان کارگردان سینما در ایران باشد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
آرایشگر پرتغالی با هنر دستش چهره طارمی را روی سر مشتری طراحی کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
تیم های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن در رقابت های جام حذفی به مصاف هم رفتند که سرخ ها به پیروزی رسیدند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۳    
محمدمهدی برومندی گفت: در سال گذشته 6 میلیارد دلار ارز آوری از طریق صادرات محصولات کشاورزی داشته ایم؛ همچنین قزوین سهم بسزایی در امر مهم امنیت غذایی داشته است چراکه سود صادرات پسته استان معادل 20 درصد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
میثم پیله فروش گفت: از آنجایی که توسعه روستایی و تنظیم بازار به عهده جهاد کشاورز است؛ اتکا به روش های سابق ما را دچار مشکل خواهد کرد؛ بنابراین باید بازار را هوشمندانه مدیریت کنیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رصد میدانی از بازار قزوین نشان می دهد، قیمت بسیاری از اقلام رشد چند درصدی نسبت به ماه گذشته داشته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مهدی صباغی گفت: با پیگیری و مکاتبات انجام شده، با عضویت قزوین به عنوان بیستمین عضو مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران موافقت شده است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه محمدبیگی گفت: متاسفانه بر اساس آمار اعلام شده قزوین جزو رتبه های نخست در حوزه اعتیاد نوجوانان زیر 18 سال بوده که بسیار اسفناک است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۳    
تصویر بانوی ورزشکار ایرانی به همراه فرزند خردسالش سوژه عکاسان شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۳   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با بیان "در آزمون استخدامی امسال 34هزار نفر در استان های مختلف کشور جذب خواهند شد"، جزئیات جدیدی از این آزمون را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اگر تمایلی ندارید دنبال کننده های شما در اینستاگرام از زمان آنلاین بودنتان با خبر شوند به راحتی می توانید آن را مخفی کنید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
جوادحق لطفی از بارش برف در گردنه های کوهین ، قسطین لار و بهرام آباد خبر داد .
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سال 2021 نیز سال بسیار خوبی برای طرفداران انیمه بوده و انواع مختلفی از فیلم های جدید در این ژانر معرفی شده اند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
با مراجعه به سیره و زندگی امام خمینی(ره) مشاهده می کنیم که ایشان از بزرگترین مسائل جامعه گرفته تا کوچکترین آن، همیشه غیرت دینی و عقلانیت خود را حفظ کرده اند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
روز گذشته رحمان گلزار شبستری، سازنده شهرک اکباتان تهران بر اثر کهولت سن در فلوریدای آمریکا درگذشت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تصاویر منتشر شده ای از احمدرضا عابدزاده پیشکسوت فوتبال ایران در روز برفی تهران را ببینید.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۳۸ سایت دیگر  
ویتامین B12 یک ماده مغذی ضروری است که بدن همگی ما برای انجام صحیح فرآیندهایی مانند سنتز DNA، تولید انرژی و عملکرد سالم سیستم عصبی مرکزی به آن نیاز دارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۳۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، روز یکشنبه به نجف اشرف سفر کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
حجاریان چند سال قبل در اظهاراتی مدعی شد که عملکرد ائمه اطهار(س) پس از واقعه عاشورا عقلانی شد!
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
لطف الله سیاهکلی گفت: ممکن است مدیران در تصمیمات از نمایندگان مشورت بگیرند اما به این معنی نیست که یک نماینده برای یک پست مدیریتی زمین و زمان را بهم بدوزد که حتما شخص مورد نظر او منصوب شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مادر شهید "باب الله داودی" گفت: در همه سال های چشم انتظاری و فراغ فرزندم به حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت زینب(س) اسوه صبر و پایداری توسل کرده و از آنان طلب صبوری می کردم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ساعت 2 بعد از ظهر 26 دی 57 خبر خروج شاه از ایران از رادیو پخش شد و فرار شاه، بهانه مناسبی برای تجمع و تظاهرات دوباره بود و همان روز تظاهرات وسیع و گسترده ای با حضور هزاران نفر از طبقات مختلف مردم از ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
غفلت مسئولان باعث شده است تا سودجویان دست به سرقت درختان باغستان سنتی قزوین بزنند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
در بحبوحه تنش فزاینده میان روسیه و اوکراین، رئیس جمهور جمهوری آذربایجان در سفر روز گذشته خود به کی یف، حمایت کامل خود از اوکراین را ابراز داشته است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سه میم جمعه ها حوالی ساعت 18 از شبکه قزوین روی آنتن می رود
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
ثبت نام تکمیل ظرفیت پذیرش براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته نیم سال دوم 1400 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام فتاحی گفت: حضرت ام البنین (س) به معنای واقعی در برابر امام زمان خود تسلیم محض بود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مهدی رجحانی گفت: خیلی از موضوعات استان صرفا نیازمند صرف پول نیست بلکه باید راه را برای تجربه های جدید مدیریتی باز کرده و با روش های خلاقانه مسائل را حل کنیم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مهدی صباغی از تشکیل مجمع شهرداران استان قزوین متشکل از کمیسیون های تخصصی خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...